Korzystamy z plików cookies. Więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

Lech w końcu rusza na łowy?

2024-07-03

Fot. kibice.net

W Poznaniu kibice z niecierpliwością czekają na transfery. Władze Lecha po zakończeniu poprzedniego sezonu dużo mówiły o potrzebie przebudowie kadry, lecz mało było w tym konkretów. Jednak działacze chyba nie śpią, w mediach pojawiły się trzy nazwiska, które potencjalnie mogłyby trafić na Bułgarską.

Wczoraj zastanawialiśmy się nad tym, na co czeka Lech. Opieszałość władz Kolejorza wydawała się niezrozumiała, szczególnie w kontekście majowych zapowiedzi. Nowy trener miał mieć do dyspozycji graczy, którzy będą w stanie zrealizować jego taktykę. Jednak poza graczami, którzy wrócili z wypożyczeń, na Bułgarską nikt nowy nie trafił. Mało tego, duński szkoleniowiec Niels Frederiksen nadal czeka na asystenta, mimo że w klubie pracuje już od 14 maja. Taka postawa bardzo nie podoba się kibicom Lecha.

To jednak ma nie oznaczać, że władze Kolejorza nic nie robią. W klubie mają się toczyć pracę nad wzmocnieniami składu. Już kilka dni temu Piotr Koźmiński z portalu „WP SportoweFakty” informował, że w orbicie zainteresowań klubu z Bułgarskiej trafił Altin Zeqiri. To Kosowianin pochodzący z Finlandii, który poprzedni sezon spędził w tureckim Rizesporze. W barwach tego klubu skrzydłowy zaliczył 5 asyst i strzelił 5 bramek w 35 meczach. Jednak Koźmiński podał, że kwota, którą Lech musiałby za niego zapłacić, może być zbyt wysoka.

Dzisiaj Tomasz Włodarczyk z portalu „meczyki” przekazał, że Kolejorz sonduje możliwość sprowadzenia innego gracza. Miałby nim być Ole Didrik Blomberg. To 24-letni skrzydłowy, który aktualnie występuje w swojej ojczystej lidze, reprezentując barwy Brann. W aktualnym sezonie rozegrał 13 meczów, strzelił trzy bramki i zaliczył jedną asystę.

Nie tylko skrzydłowi są w kręgu zainteresowania klubu z Bułgarskiej. Damian Smyk z portalu „goal.pl” Lech chciałby sprowadzić do siebie 22- letniego stopera Alexa Douglasa. To Szwed, który aktualnie występuje w Vasteras. W aktualnym sezonie Allsvenskan rozegrał 12 meczów, łącznie spędził 1023 minuty na boisku. Na razie jednak wszystkie te informacje funkcjonują w mediach, brakuje konkretów ze strony Kolejorza.


iparts.pl


Zobacz również


Kłopoty w Lechu Poznań


Raków z ważnym zwycięstwem w Poznaniu


Lech sprowadza nowego napastnika


Lech stracił szansę na sprowadzenie napastnika


Lech pracuje nad kolejnym transferem


Lech Poznań finalizuje kolejny transfer



Ostatnie wiadomości


“Problem” wraca do Wrocławia


Były gracz Lechii zagra w Manchesterze United?


Minister Nitras grzmi w sprawie kibiców!


Korona wyszarpała 3 punkty


Miasto uratuje Lechię?


Piast i Radomiak dzielą się punktami