Korzystamy z plików cookies. Więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

Patriotyczne koszulki Chemika

2014-09-11

W najbliższą sobotę zawodnicy występującego w IV lidze Chemika Kędzierzyn-Koźle wybiegną na boisko w nowych strojach meczowych. Nowy wzór koszulek z pewnością przypadnie do gustu kibicom.

Trykoty, oprócz herbu klubowego, będą ozdobione dwoma ważnymi symbolami o wymowie patriotycznej - charakterystyczną "kotwicą" Polski Walczącej na rękawie oraz hasłem "Cześć ich pamięci - ŻOŁNIERZE WYKLĘCI".



Jak podano do informacji, klub podjął już działania, aby wydać repliki nowych koszulek dla kibiców Chemika. Mamy nadzieję, że inne polskie drużyny wezmą przykład z tej ekipy.
iparts.pl


Ostatnie wiadomości


Papszun pewny swojej posady


Legia wygrywa mecz zgody


Motor dzieli się punktami z Termalicą


Typy na 8. kolejkę Ekstraklasy 2025/2026


Lech pokonany w Poznaniu!


Jan Urban wprowadza nowe porządki w reprezentacji