Korzystamy z plików cookies. Więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

24. kolejka Ekstraklasy. Zapowiedź: Piast Gliwice - Arka Gdynia

2020-03-04

Fot. kibice.net

 

Mistrz Polski faworytem w starciu z Arką Gdynia

Ostatnim akcentem 25. kolejki Ekstraklasy będzie mecz mistrza Polski z drużyną ze strefy spadkowej. Do Gliwic na starcie z Piastem przyjedzie Arka, która potrzebuje punktów w walce o utrzymanie. Gdynianie nie tracą wiele do bezpiecznych miejsc i cały czas liczą się w tej walce. Gliwiczanie aż tak bardzo punktów nie potrzebują, bo mają pewne miejsce w środku stawki, ale jako aktualni mistrzowie Polski liczą oczywiście na coś więcej. Do lidera Piast traci 11 punktów, ale za to do podium już tylko 4.

Powodem, przez który Piast traci trochę do czołówki jest przede wszystkim brak skuteczności. W Gliwicach dobrze o tym wiedzą i starają się nad tym pracować. - To, że nie wykorzystujemy sytuacji bramkowych staje się już powtarzalne, chociaż ciągle nad tym pracujemy. W końcówce meczu z Rakowem mieliśmy dwie świetne okazje, a zamiast wyrównać, pozwoliliśmy na bardzo dużo rywalom. - stwierdził Waldemar Fornalik. Doświadczony trener przyznał także, że goście będą niezwykle niebezpieczni ze względu na swoją determinacją, bo w końcu walczą o utrzymanie się w elicie. Arka jest zatem w stanie postawić się mistrzowi w obliczu jego problemów ze skutecznością. Spotkanie może przynieść sporo emocji!

Piast Gliwice - Arka Gdynia, 4 marca (środa) godz. 20:30 Stadion Miejski w Gliwicach, transmisja TV: nSport+


iparts.pl


Zobacz również


Piast i Radomiak dzielą się punktami


Piast Gliwice szuka trenera


Piast blokuje młodą gwiazdę


Piorunująca końcówka Piasta w Częstochowie


Rosołek nowym zawodnikiem Piasta!


Niezwykle ważne zwycięstwo Piasta



Ostatnie wiadomości


Koniec sezonu dla Marcina Bułki?


Rywale Lecha w LK nie zagrają u siebie?


Rocha odchodzi – Ivi uderza w klub i Papszuna!


Który kod bonusowy aplikacji Superbet jest najlepszy?


Wygrana z Finlandią na Stadionie Śląskim w Chorzowie


Puchacz wraca do Ekstraklasy!