Korzystamy z plików cookies. Więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

George Simply the Best - kibice Manchesteru złożą hołd legendzie

2015-11-25

Kibice "Czerwonych Diabłów" podczas dzisiejszego meczu Ligi Mistrzów z PSV Eindhoven złożą hołd zmarłemu 10 lat temu legendarnemu piłkarzowi Manchesteru United - Goerge'owi Bestowi.

 

"Grupa zagorzałych kibiców United - Stretford End Flags - stworzyła flagę z napisem "George... Simply the Best" i podobiznami piłkarza. Zawiśnie nad trybuną J i zastąpi inną, która została uszyta na pierwszy mecz po śmierci Besta - z West Bromwich Albion w listopadzie 2005 roku. W siódmej minucie meczu z PSV kibice wstaną i zaczną skandować nazwisko idola" - czytamy w serwisie sport.se.pl.

 

George Best zakładał czerwoną koszulkę z numerem 7 w latach 1963-74. Zagrał dla United w 474 meczach, zdobył 181 bramek. Sięgnął po dwa mistrzostwa Anglii i Puchar Europy w 1968 roku.

 


iparts.pl


Ostatnie wiadomości


Legia wygrywa mecz zgody


Motor dzieli się punktami z Termalicą


Typy na 8. kolejkę Ekstraklasy 2025/2026


Lech pokonany w Poznaniu!


Jan Urban wprowadza nowe porządki w reprezentacji


Fabiański w nowym-starym klubie!