Korzystamy z plików cookies. Więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

Carlitos ma nowy klub

2023-08-02

Fot. Piotr Matusewicz/East News

Druga przygoda hiszpańskiego napastnika w Warszawie nie była tak udana, jak ta pierwsza. Carlitos przegrał rywalizację z innymi snajperami warszawskiego i musiał szukać nowego zespołu. Wybór padł na zespół z greckiej ligi. Co ciekawe, Legia musiała dopłacić zawodnikowi.

Transfer Carlitosa do Legii wydawał się dużym wzmocnieniem Wojskowych. Piłkarz wrócił do klubu latem poprzedniego roku i wydawało się, że szybko stanie się liderem zespołu. W swoim drugim występie w barwach warszawian strzelił zwycięską bramkę w Mielcu. Jednak później już nie było tak kolorowo, zawodnik trafiał do siatki jedynie w meczach z niżej notowanymi klubami w Pucharze Polski. Wiosną przegrywał rywalizację z Pekhartem, a po przyjściu Marca Guala i powrocie do zdrowia Blaza Kramera, było jasne, że w Legii nie ma dla niego przyszłości.

Zawodnik został wystawiony na listę transferową podczas tego okienka. Interesowały się nim kluby z Grecji oraz Hiszpanii. Przeszkodą było jednak to, że gracz był związany jeszcze rocznym kontraktem z Legią, a chętni na Hiszpana nie byli skorzy za niego płacić. Dlatego też warszawianie wypracowali porozumienie z zawodnikiem i rozwiązali umowę. Według portalu „lamiara.gr” klub z Łazienkowskiej zapłacił Carlitosowi część należnego kontraktu.

Hiszpański piłkarz związał się z grecką Lamią. Nieoficjalnie wiadomo, że piłkarz podpisał dwuletni kontrakt z 12. drużyną poprzedniego sezonu greckiej Ekstraklasy. Zawodnik wraca więc do ligi, w której wcześniej występował jako zawodnik Panathinaikosu.


iparts.pl


Zobacz również


Legia zwycięska, ale bez awansu


Legia wraca z Cypru z fatalnym wynikiem


Ziółkowski jedną nogą poza Legią


Legia gra dalej w Lidze Europy


Legia ma problem z transferem reprezentanta kraju


Legia wykonała zadanie w Kazachstanie



Ostatnie wiadomości


Zalewski znowu zmieni klub?


Jan Urban wybrał kapitana


Afonso Sousa odchodzi z Lecha


Legia zwycięska, ale bez awansu


Typy na wybrane mecze 5. kolejki Ekstraklasy


Brunes nie chciał grać przez tort?