Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Kepi
Posty: 288
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kepi »

Nie odpisujcie temu kundlowi mw10.Węszy tu pies j*****.
iparts.pl
exe
Posty: 175
Rejestracja: 14.05.2014, 22:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: exe »

romus91 pisze: 18.07.2022, 01:39
Amilcarw pisze: 17.07.2022, 15:50 Jak frekwencja ? Pełen stadion będziecie mieć ?
Pogoda zła , sezon wakacyjny ? Zła godzina może ?
Na ogół internetowym dwunastoletnim dzbanom nie odpisuje , ale dla ciebie zrobię wyjątek. Frekwencja zajebista jak na to co przez ostatni sezon zafundowali nasi kopacze. Nam 6800 pasuje i wystarczy żeby wam co jakiś czas odpiredolić taki numer że nawet na ewidziew jest płacz że nie ma już wielkiego widzewu i wstyd na całą Polskę :)

Kolego posyp trochę głowę popiołem bo odleciałeś, jeśli już przedstawiasz się jako członek bandy ŁKSu to prawda, że jesteście czołówką i trzeba się z Wami liczyć, ale może i zapomniałeś ale mieliście swoje wtopy i Widzew to też czołówka i też z nimi trzeba się liczyć. Mimo konfliktów na Widzewie spytaj Pogoni jaka banda byla obecna w Szczecinie. Jestem neutralny ale w Łodzi aktualnie panuja dwie bardzo dobre bandy mimo ze próbujecie pokazać całej Polsce ze trzymacie ja sami to jest to delikatnie mówiąc zwykłym pie*doleniem i dowartościowaniem się. Nie ma i nie było takiej różnicy jak choćby w Trójmieście ma Lechia z Arką (chociaz aktualnie ta Arka tez im się odgryza i to całkiem skutecznie). Mimo wszystko wiekszy potencjal ma Lechia. W Łodzi zarówno Widzew jak i ŁKS.
[/quote]
Tak jakby w ŁKS nie było ogromnych problemów i jeśli Arka się Lechii odgryza tylko. To ostatnie 3 lata u was jak nazywać?
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

Asusss pisze: 17.07.2022, 17:07
AndrzejGolota pisze: 17.07.2022, 15:56 No to może ty mi odpowiesz, które wasze zachodnie fankluby dostały na p**** w zeszły weekend?
:)
Ehh, spływ kajakowy, wpadł leszek po meczu z Rakowem. Akcja z przyczaiki bo nasi zostali wyczajeni więc leszek mógł się zebrać znając liczbe naszych. Duża przewaga leszka. Kilka k.o po naszej stronie, jeden bardzo ciężko, potrzebna będzie operacja. Jeszcze jakieś pytania masz? Czy mam Ci jeszcze wymienić osoby które od nas były i liczby? Reasumując, ogromna przewaga leszka.
W jakim celu napisałeś ten post?
Radicaal
Posty: 454
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal »

romus91 pisze: 18.07.2022, 01:39
Amilcarw pisze: 17.07.2022, 15:50 Jak frekwencja ? Pełen stadion będziecie mieć ?
Pogoda zła , sezon wakacyjny ? Zła godzina może ?
Na ogół internetowym dwunastoletnim dzbanom nie odpisuje , ale dla ciebie zrobię wyjątek. Frekwencja zajebista jak na to co przez ostatni sezon zafundowali nasi kopacze. Nam 6800 pasuje i wystarczy żeby wam co jakiś czas odpiredolić taki numer że nawet na ewidziew jest płacz że nie ma już wielkiego widzewu i wstyd na całą Polskę :)

Kolego posyp trochę głowę popiołem bo odleciałeś, jeśli już przedstawiasz się jako członek bandy ŁKSu to prawda, że jesteście czołówką i trzeba się z Wami liczyć, ale może i zapomniałeś ale mieliście swoje wtopy i Widzew to też czołówka i też z nimi trzeba się liczyć. Mimo konfliktów na Widzewie spytaj Pogoni jaka banda byla obecna w Szczecinie. Jestem neutralny ale w Łodzi aktualnie panuja dwie bardzo dobre bandy mimo ze próbujecie pokazać całej Polsce ze trzymacie ja sami to jest to delikatnie mówiąc zwykłym pie*doleniem i dowartościowaniem się. Nie ma i nie było takiej różnicy jak choćby w Trójmieście ma Lechia z Arką (chociaz aktualnie ta Arka tez im się odgryza i to całkiem skutecznie). Mimo wszystko wiekszy potencjal ma Lechia. W Łodzi zarówno Widzew jak i ŁKS.
[/quote]

Nie wiesz - nie pisz. To raz.
Dwa.
Pogoń mogła widzieć zlepek wszystkich niezliczonych fc z całego kraju i drogi mlecznej i potwierdzam, z taką bandą Widzewa niejedni mieliby pewnie problem. Natomiast w mieście Łodzi (czego najwyraźniej nie wiesz) rządzi Łódzki Klub Sportowy.
Od 2018 roku ma miejsce taka sytuacja i nie zanosi się na zmiany. No chyba że znów będzie akcja na Abramkę i być może sukces który będzie obtrąbiony wszem i wobec. Ba, powstaną grafy by upamiętnić sukces.

Co do frekwencji. ŁKS nie ma rzeszy kibiców którzy co mecz będą wypełniali stadion. Myślę że podobny problem ma 80% ekip w tym kraju. Owszem, mamy zrywy, mobilizacje które pokazują że możemy wypełnić Stadion Króla.
Co pokazał mecz otwarcia kiedy pobiliśmy rekord frekwencji w mieście Łodzi. Ale nie ma co się oszukiwać, Widzew jako jeden z nielicznych ma tych kibiców w każdej dziurze stąd frekwencję mają imponującą która dodatkowo utrzymuje się systematycznie.
I za to dla nich brawa.
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Skoro ŁKS rządzi w Łodzi to czemu co chwila dostaje Pstryczka w nos? Nikoś to gdzie ten bastion Widzewa skoro twierdzisz że z Łodzi tylko 80 osób pojechało.
UW1908
Posty: 571
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 »

nikodem pisze: 18.07.2022, 11:56 Przecież na Pogoni to z Łodzi może 80 osób było...same Bełchatów,Radomska,Łowicza i inne Skierniewice...W piątek do drugich lizodupow co?Pół Polski was nienawidzi ;)
Stul dziub k**** i się nie kompromituj. Już dwa razy kończyłeś tu karierę, a nadal szczekasz.
przeciętne IQ
Posty: 116
Rejestracja: 05.10.2017, 15:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: przeciętne IQ »

Koleś w podartych spodenkach i w koszulce ULM to się nawet w dwóch fanclubach zliczył. Że też taki bystrzacha jak nikodem tego nie rozkminił jeszcze.
Edekzkrainykredek
Posty: 294
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Edekzkrainykredek »

STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, j**** pzpn!
Adventurer
Posty: 140
Rejestracja: 04.04.2019, 17:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Adventurer »

nikodem pisze: 18.07.2022, 14:18 Radical,napisał to samo tylko innymi słowami.
zig(rts)zag-masz,Zgierz,Skierniewice,Grudziadz,Opoczno,tom.Mazowiecki i inne Zdunskie Wole,niech z kazdego bedzie po te +/- 10 osób to ci wyjdzie minimum połowa wyjazdowiczów z poza Łodzi...trudne do przeanalizania co?Skład naszych na zakazie w Gdyni wyglądał konkretniej...Co do samej Łodzi to kazdy wie ze jest wyrównana rywalizacja i musiało by co miesiac dochodzic do walki b na b by okazało sie kto rządzi.
Lecha tez tak liczysz?
1925
Posty: 1132
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 »

Asusss pisze: 17.07.2022, 17:07
AndrzejGolota pisze: 17.07.2022, 15:56 No to może ty mi odpowiesz, które wasze zachodnie fankluby dostały na p**** w zeszły weekend?
:)
Ehh, spływ kajakowy, wpadł leszek po meczu z Rakowem. Akcja z przyczaiki bo nasi zostali wyczajeni więc leszek mógł się zebrać znając liczbe naszych. Duża przewaga leszka. Kilka k.o po naszej stronie, jeden bardzo ciężko, potrzebna będzie operacja. Jeszcze jakieś pytania masz? Czy mam Ci jeszcze wymienić osoby które od nas były i liczby? Reasumując, ogromna przewaga leszka.
Fajnie że COŚ wiesz, jesteś pewny ze trzeba o tym pisać na TYM akurat forum ?
:arrow:
cbc1910
Posty: 95
Rejestracja: 10.07.2015, 23:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cbc1910 »

AndrzejGolota pisze: 17.07.2022, 15:56 No to może ty mi odpowiesz, które wasze zachodnie fankluby dostały na p**** w zeszły weekend?
:)
Może podpytaj swoich ziomków którzy na tą p i z d ę faktycznie wyłapali a przy okazji pogubili kilka fantów.
wiernyioddany
Posty: 382
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wiernyioddany »

Asusss pisze: 17.07.2022, 17:07
AndrzejGolota pisze: 17.07.2022, 15:56 No to może ty mi odpowiesz, które wasze zachodnie fankluby dostały na p**** w zeszły weekend?
:)
Ehh, spływ kajakowy, wpadł leszek po meczu z Rakowem. Akcja z przyczaiki bo nasi zostali wyczajeni więc leszek mógł się zebrać znając liczbe naszych. Duża przewaga leszka. Kilka k.o po naszej stronie, jeden bardzo ciężko, potrzebna będzie operacja. Jeszcze jakieś pytania masz? Czy mam Ci jeszcze wymienić osoby które od nas były i liczby? Reasumując, ogromna przewaga leszka.
Po co się cymbale wypowiadasz ? Były pewne ustalenia więc jak nie jesteś odpowiednią osoba to nie pisz na tematy które Cie nie dotyczą . Pochwaliłeś się i jest Ci lepiej ? Czujesz się bardziej kumaty od kolejnego idioty który zaczął ten temat ? Gdyby Lech chciał coś napisać to by to zrobił/zrobi - nie ma nic to widocznie tak ma być ? Czy to ku*** takie trudne i ciężkie do zrozumienia ?
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

Skoro już temat wyszedł na światło dzienne. To atak Lecha został odparty i zostali wygonieni z budynku, tracąc przy tym kilka fantów. I na tym zakończmy temat.
Karmaaa
Posty: 440
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa »

Ja p******* to juz nawet nie jest smieszne..
cbc1910
Posty: 95
Rejestracja: 10.07.2015, 23:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cbc1910 »

Radicaal pisze: 18.07.2022, 11:32
Nie wiesz - nie pisz.
.....
Co pokazał mecz otwarcia kiedy pobiliśmy rekord frekwencji w mieście Łodzi.
Łks-Chrobry - 17 052, (źródło 90minut.pl)
Widzew - Podbeskidzie - 17 336 (źródło 90minut.pl)

Nie pykło Ci chłopaku.
ŁKS Street
Posty: 93
Rejestracja: 21.10.2021, 10:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKS Street »

Zamknij ryj w końcu jebana k****. Gdzie byłaś w sobotę? W piździe. Więc W********** i masz zakaz udzielania się na tym forum.
Eternidad
Posty: 379
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad »

nikodem pisze: 18.07.2022, 17:50 Na Chrobrym było ponad 18 tys.,ty świrze...tak was to boli,a w zaklinaniu rzeczywistości nikt was nie przebije...
Na priv mi szmato pisałaś że już nie będziesz tu pisać. Jak dla mnie to zwykły c*** do szczania jesteś i prawie na pewno z ŁKS to nie masz i nie miałeś nic wspólnego
Kepi
Posty: 288
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kepi »

Eternidad idioto a ogarniasz że sam karmisz tego trola wdając się z nim w gadkę??Naprawdę jesteście tacy tępi żeby nie dostrzec tego w jakim celu ten parch tu jest?Sami go sobie wyhodowaliście.
Amilcarw
Posty: 53
Rejestracja: 12.06.2022, 14:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Amilcarw »

nikodem pisze: 18.07.2022, 17:50 Na Chrobrym było ponad 18 tys.,ty świrze...tak was to boli,a w zaklinaniu rzeczywistości nikt was nie przebije...
Nie było chyba że sobie dodaliście , na oficjalnej stronie jest jaka była frekwencja . Zawyżyliście średnia jak to zawsze robicie
Kepi
Posty: 288
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kepi »

Karmaaa pisze: 18.07.2022, 17:14 Ja p******* to juz nawet nie jest smieszne..
Sam tu napierdalałeś przez kilka lat napinając się z kilkudziesięciu kont, rozpierdalając ten temat doszczętnie. Teraz się obudziłeś po kolejnych kilku latach i piszesz że to nie jest śmieszne.
divide1908
Posty: 116
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: divide1908 »

http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub ... _sezon=101
tu rozumiem, że wszystko też się zgadza? ;)
serce miasta
Posty: 931
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta »

Jaki sens ma spieranie sie liczbe kibiców na otwarciu stadionu Króla jak na Gieksie nie było Was nawet połowe tego.Tak sie prezyliście a tu kupa nie ma wyników nie ma kibiców...kibice sukcesu? Przyznam ze liczylem na fajną rywalizacje bo dobrze pamietam jak w Lodzi swego czasu wiecznie sie sprzezczaliśmy kogo chodzi więcej na mecze i kogo jest więcej w mieście Łodzi.W dniu meczowym nie widać Was na mieście wcale a w centrum szczególnie.
Amilcarw
Posty: 53
Rejestracja: 12.06.2022, 14:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Amilcarw »

nikodem pisze: 19.07.2022, 16:09 Zaboli w poniedziałek było ponad 16 tyś i jakoś nie widzę by wszędzie piszczeli o tym jak wy..macie dużo FC to i frekwencja macie wyższą to chyba logiczne...do jakości bandy ma to nie wiele wspólnego.
Ty jakiś nie rozumny jesteś ? Nie pobiliście chyba że waszych snach speaker u was nie raz zawyżał frekwencje . Mówicie tak bo po prostu chcecie być lepsi , ale pod tym względem nie jesteście i nie byliście . Rekord frekwencji należy do Widzewa .

tych, jak wynika z danych PZPN, było 17052 Dziękuje .
serce miasta
Posty: 931
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta »

nikodem pisze: 19.07.2022, 15:56 To że we frekwencji z nami wygrywacie to wie każdy tu chodzi o to że pobilliśmy was meczem otwarcia i myślę że normalni od was też to wiedza....na wsiach karnetów porozdawaliscie i na krecicie niby olbrzymią frekwencje na tak na prawdę nie dużym stadionie.
Byłeś na meczu w sobote?Zmartwie Cie bo na Widzewie przynajmniej kilka razy był nadkomplet np.mecz z Legią czy Śląskiem w PP.Jeszcze jedna sprawa bo powielasz nieprawdziwe informacje na Widzewie nikt nie dostaje karnetów za free,zarówno na wsiach jak i w miescie Łodzi trzeba sobie karnet kupić samemu.
oldies years
Posty: 145
Rejestracja: 27.12.2016, 17:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: oldies years »

MENTOL1 pisze: 19.07.2022, 16:16 Dokladnie jak pisze typ u góry na Gorniku 17000 na wielu meczach 20000 czy nawet 25000 a nic nie pisza i sie nie chwalą tym ! Tylko te żydki z Widzewa sa takie upośledzone .
Tak, patafianie - tylko weź jedno pod uwagę - ciekawe ilu was REGULARNIE - powtarzam REGULARNIE! w liczbie kilkunastu tysięcy kutasie, stawiałoby się co 2 tygodnie, na IV, III, II lidze..? REGULARNIE, a nie tylko na np. Legię. Pokusisz się o obiektywne szacunki upośledzony niedojebie, żydku?
kusy_jest_boski
Posty: 182
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski »

Jeśli chodzi o aspekt tylko frekwencyjny, to miasto Łódź swego czasu wywaliło grube miliony na firme która zajmowała się szacunkiem na ile jest potrzebny stadion dla Łks i Widzewa. wyszło odpowiednio 15 i 30 tys. Nie wiem po co był robiony ten szacunek i strata grubych pieniędzy podatników bo nie skorzystali z tego. Teraz ewidentnie widać, że stadion dla Rts jest dużo za mały. Karnety rozchodzą się błyskawicznie, techniki kopiuj/wklej są tak udoskonalone przez kibiców Widzewa, że zakup karnetu zajmuje 5-10 sekund od czasu START, ci którzy nie są w tym dobrzy karnetu nie kupią. Gdyby był 30 tysięcznik podejrzewam że byłby optymalny, chociaż na derby, Legię, Lech pewnie i tak zdecydowanie za mały
serce miasta
Posty: 931
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta »

MENTOL1 pisze: 19.07.2022, 19:39
oldies years pisze: 19.07.2022, 18:02
MENTOL1 pisze: 19.07.2022, 16:16 Dokladnie jak pisze typ u góry na Gorniku 17000 na wielu meczach 20000 czy nawet 25000 a nic nie pisza i sie nie chwalą tym ! Tylko te żydki z Widzewa sa takie upośledzone .
Tak, patafianie - tylko weź jedno pod uwagę - ciekawe ilu was REGULARNIE - powtarzam REGULARNIE! w liczbie kilkunastu tysięcy kutasie, stawiałoby się co 2 tygodnie, na IV, III, II lidze..? REGULARNIE, a nie tylko na np. Legię. Pokusisz się o obiektywne szacunki upośledzony niedojebie, żydku?
I co z tego jak na Zagłębie chodzi 1000 osób i was dojedzie to o czym to świadczy te ilości ? Widziałem w Niemczech też jest mały klubik ale za to całe miasto przychodzi na mecze i jest 8000 ale nie mają nic do powiedzenia bo to tylko liczby. Dobrze że jest tak dużo ale też lepszy klimat jest na mniejszym stadionie z 100 wariatami niż z 15000 pikników ze wsi. Tak jak pisałem nikt się nie chwali jak wy tymi liczbami a jak się widzi później ludzi na wyjazdach to tak jak by była łapanka z melin na wyjazd 🤣
Głupoty p*********,kibicowanie to nie tylko chuliganka,reszty nawet szkoda komentować.
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

Mentol to jakiś odpowiednik nikodema?
Eternidad
Posty: 379
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad »

C1365O pisze: 19.07.2022, 20:13 Mentol to jakiś odpowiednik nikodema?
Zapewne drugie konto.
serce miasta
Posty: 931
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta »

nikodem pisze: 19.07.2022, 21:14 Nic dziwnego że jest ukryte forum jak tutaj łby się jaraja frekwencjami...kiedyś w mlynach było po kilkuset ludzi i było dobrze...teraz ekipa x pojedzie w 250 osób i już jest że regres itp...:)
swoimi wpisami udowadniasz ze nie masz pojecia o kibicowaniu ew.nie jesteś z Łodzi.W mieście derbowym takim jak Łódź gdzie było tyle przepychanek ze stadionami frekwencja jest bardzo ważna i Łksiacy(przynajmniej Ci których znam)zdają sobie z tego doskonale sprawę.Czy Ty Nikodemie byłeś w sobote na U2?
ps.znów dostaliście w picke na Śródmieściu w zeszłym tygodniu.
Myślący
Posty: 61
Rejestracja: 04.03.2018, 17:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Myślący »

Może trochę zmieniając temat, chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja w Konstantynowie Łódzkim?
Audaces fortuna iuvat...
zgierska
Posty: 159
Rejestracja: 21.03.2015, 21:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgierska »

Konstantynów 80 %dla żydów z lks-u k przecież to jest parodia.Widac że zaczynacie mieć totalny odlot
Jaśnie chamstwo
Posty: 23
Rejestracja: 04.03.2022, 13:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jaśnie chamstwo »

Weź poprawkę na to, czyje to słowa o tych 80% w Konstantynowie.
Kepi
Posty: 288
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kepi »

kusy_jest_boski pisze: 19.07.2022, 18:15 Jeśli chodzi o aspekt tylko frekwencyjny, to miasto Łódź swego czasu wywaliło grube miliony na firme która zajmowała się szacunkiem na ile jest potrzebny stadion dla Łks i Widzewa. wyszło odpowiednio 15 i 30 tys. Nie wiem po co był robiony ten szacunek i strata grubych pieniędzy podatników bo nie skorzystali z tego. Teraz ewidentnie widać, że stadion dla Rts jest dużo za mały. Karnety rozchodzą się błyskawicznie, techniki kopiuj/wklej są tak udoskonalone przez kibiców Widzewa, że zakup karnetu zajmuje 5-10 sekund od czasu START, ci którzy nie są w tym dobrzy karnetu nie kupią. Gdyby był 30 tysięcznik podejrzewam że byłby optymalny, chociaż na derby, Legię, Lech pewnie i tak zdecydowanie za mały
Niestety tak są przewalane publiczne pieniądze nie tylko w Łodzi jeśli chodzi o stadion łks ale również w innych miastach jak Gdańsk czy Wrocław oraz gdzieś na niższych ligach gdzie przychodzi po 2-3 tysiące ludzi ale stadion muszą mieć nowy. Wiele osób z Łodzi była przeciwko by budować tak duży stadion dla łks no ale jak wiadomo są z władzunią za pan brat to przeszło.
Dla Widzewa tak jak piszesz optymalny byłby stadion na 30 koła.
Myślący
Posty: 61
Rejestracja: 04.03.2018, 17:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Myślący »

Patrząc po profilach na FB obu ekip z Kanzasu, to tak raczej 50/50. Wiadomo, że Internet swoje, ulica swoje, dlatego zapytałem.
Czyli miasto bardziej pro ŁKS?
Audaces fortuna iuvat...
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Kepi pisze: 20.07.2022, 10:14
kusy_jest_boski pisze: 19.07.2022, 18:15 Jeśli chodzi o aspekt tylko frekwencyjny, to miasto Łódź swego czasu wywaliło grube miliony na firme która zajmowała się szacunkiem na ile jest potrzebny stadion dla Łks i Widzewa. wyszło odpowiednio 15 i 30 tys. Nie wiem po co był robiony ten szacunek i strata grubych pieniędzy podatników bo nie skorzystali z tego. Teraz ewidentnie widać, że stadion dla Rts jest dużo za mały. Karnety rozchodzą się błyskawicznie, techniki kopiuj/wklej są tak udoskonalone przez kibiców Widzewa, że zakup karnetu zajmuje 5-10 sekund od czasu START, ci którzy nie są w tym dobrzy karnetu nie kupią. Gdyby był 30 tysięcznik podejrzewam że byłby optymalny, chociaż na derby, Legię, Lech pewnie i tak zdecydowanie za mały
Niestety tak są przewalane publiczne pieniądze nie tylko w Łodzi jeśli chodzi o stadion łks ale również w innych miastach jak Gdańsk czy Wrocław oraz gdzieś na niższych ligach gdzie przychodzi po 2-3 tysiące ludzi ale stadion muszą mieć nowy. Wiele osób z Łodzi była przeciwko by budować tak duży stadion dla łks no ale jak wiadomo są z władzunią za pan brat to przeszło.
Dla Widzewa tak jak piszesz optymalny byłby stadion na 30 koła.
[/quote ] Szkoda że nie potrafisz napisać ŁKS tak wiele ludzi w Łodzi była przeciwna budowy stadionu dla Widzewa . Ponieważ mieliście i macie nadal dla was przychylny rząd. Nie wspominając o PZPN i nie gadaj głupot że tak nie jest . Co do stadionu to fakt powinniście mieć na 30 tys ale ktoś od was zarobił na tym że zrobili mniejszy bo z tego co wiem to plany były na większy stadion .A co do Nikodema licząc na pół przez Widzew sprzedanych karnetów czyli 15 tysięcy to pół kupili w Łodzi kibice a ŁKS nie całe 4,5 tysiąca. O czymś to świadczy
Busta
Posty: 370
Rejestracja: 11.10.2019, 01:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Busta »

nikodem pisze: 20.07.2022, 12:10 Ciekawe czy widzewiacy wiedzą że wynik karnetów Łks jest 7 w kraju pod tym względem więc to nie powód do wstydu...oczywiście moglo być więcej ale tragedii też nie ma.
To i tak dobrze jak 7 miejsce . Na Widzewie da się kupić bilet i wejść na mecz czy są wszystkie karnety wykupione i nie można wejść na bilet?
Adventurer
Posty: 140
Rejestracja: 04.04.2019, 17:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Adventurer »

MENTOL1 pisze: 19.07.2022, 19:39
oldies years pisze: 19.07.2022, 18:02
MENTOL1 pisze: 19.07.2022, 16:16 Dokladnie jak pisze typ u góry na Gorniku 17000 na wielu meczach 20000 czy nawet 25000 a nic nie pisza i sie nie chwalą tym ! Tylko te żydki z Widzewa sa takie upośledzone .
Tak, patafianie - tylko weź jedno pod uwagę - ciekawe ilu was REGULARNIE - powtarzam REGULARNIE! w liczbie kilkunastu tysięcy kutasie, stawiałoby się co 2 tygodnie, na IV, III, II lidze..? REGULARNIE, a nie tylko na np. Legię. Pokusisz się o obiektywne szacunki upośledzony niedojebie, żydku?
I co z tego jak na Zagłębie chodzi 1000 osób i was dojedzie to o czym to świadczy te ilości ? Widziałem w Niemczech też jest mały klubik ale za to całe miasto przychodzi na mecze i jest 8000 ale nie mają nic do powiedzenia bo to tylko liczby. Dobrze że jest tak dużo ale też lepszy klimat jest na mniejszym stadionie z 100 wariatami niż z 15000 pikników ze wsi. Tak jak pisałem nikt się nie chwali jak wy tymi liczbami a jak się widzi później ludzi na wyjazdach to tak jak by była łapanka z melin na wyjazd 🤣
Co za bzdury... Twierdzis ze bijac sie sam Widzew na Zaglebie b/b to zaglebie by wygralo?
Amilcarw
Posty: 53
Rejestracja: 12.06.2022, 14:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Amilcarw »

Busta pisze: 20.07.2022, 12:38
nikodem pisze: 20.07.2022, 12:10 Ciekawe czy widzewiacy wiedzą że wynik karnetów Łks jest 7 w kraju pod tym względem więc to nie powód do wstydu...oczywiście moglo być więcej ale tragedii też nie ma.
To i tak dobrze jak 7 miejsce . Na Widzewie da się kupić bilet i wejść na mecz czy są wszystkie karnety wykupione i nie można wejść na bilet?
Można pod warunkiem że bilety trafią do ogólnej puli , chyba że ktoś Ci zwolni miejsce i dostaniesz kod .
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

Busta pisze: 20.07.2022, 12:38
nikodem pisze: 20.07.2022, 12:10 Ciekawe czy widzewiacy wiedzą że wynik karnetów Łks jest 7 w kraju pod tym względem więc to nie powód do wstydu...oczywiście moglo być więcej ale tragedii też nie ma.
To i tak dobrze jak 7 miejsce . Na Widzewie da się kupić bilet i wejść na mecz czy są wszystkie karnety wykupione i nie można wejść na bilet?
Da się.
Każdy karnetowicz ma możliwość zwolnienia swojego miejsca, gdy wie że nie będzie go na meczu.
Zostaje wtedy wygenerowany kod dzięki któremu można zakupić na to miejsce bilet. Niewykorzystane kody trafiają do wolnej sprzedaży.
ODPOWIEDZ