Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kkrawczyk »

Nikodem masz wracać na oddział, w Choroszczy się martwią już nie mają siły na ciebie.
j**** urkaine
iparts.pl
ostr
Posty: 564
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ostr »

grubsonet pisze: 07.07.2022, 16:01 Po prosbach od ludzi z ŁKSu,kończę tu pisać,Nie mam zamiaru robić przypału foxx może usunąć profil... Twoje zdanie czy moje?
Mnie interesuje co pisałeś Ty a nie co fox,sprytnie unikasz odpowiedzi na pytanie zadać Ci jeszcze raz?
Zapomniał się przelogować, wielki mi halo! :)
R1908 pisze: 13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze: 13.02.2023, 18:09 Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.
Obserwator1946
Posty: 207
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Obserwator1946 »

nikodem pisze: 07.07.2022, 16:26 Ty ziomek bo pokaże co mi na pw pisałeś ;)żartuje.

Albo:

1) masz 16 lat
2) jesteś upośledzony w znaczący sposób
3) grasz i się cieszysz jak czytasz ze ludzie podniecają się Twoimi wpisani tutaj kiedy robisz z siebie klauna.

Która opcja prawdziwa?
Obserwator1946
Posty: 207
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Obserwator1946 »

Przyjaciół nie masz zapewne, ale jak masz ochote to daj numer telefonu dla mnie to wyjaśnimy tematy. W Łodzi będę w poniedziałek za dwa tygodnie będę na Starym Mieście służbowo, chętnie się spotkam jak nasz ochote porozmawiać.
serce miasta
Posty: 931
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta »

Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Dobre, zauważ że część Limanki to też Stare Miasto. Nie wliczając Limanki na Starym Mieście też są kibice ŁKS u czy ci się to podoba czy nie .
SWC
Posty: 113
Rejestracja: 14.04.2013, 15:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: SWC »

Po co wy w ogóle odp komuś takiemu? Bez sensu tylko ma z tego satysfakcję... Olać i tyle, albo PW zostało a nie zaśmiecać temat bzdurami.
LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze »

serce miasta pisze: 07.07.2022, 17:50 Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
Musicie chłopaki uważać bo nadworny rabin pilnuje tego getta bez opaski się nie obejdzie. Normalnie strach się bać na tym starym mieście.
Karmaaa
Posty: 440
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa »

serce miasta pisze: 07.07.2022, 17:50 Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
a można tam w tym waszym red gettcie chodzić w gadzetach wiary spod zegara, czy też trzeba w********** w podskokach, jak spod... zegara ?? :D
PanTuNieStał
Posty: 634
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał »

Musicie chłopaki uważać bo nadworny rabin pilnuje tego getta bez opaski się nie obejdzie. Normalnie strach się bać na tym starym mieście.
Właściwie historycznie to jakoś nie trafiłeś rabinie. Nikoś jak się spodziewałem to ten sam typ co tu szalał, kiedyś miał pokazać fotki tylko musiał po kompa do piwnicy skoczyć. po czym zniknął. Robi z gęby cholewę jest zwykłą fajką do olania, chory łeb.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Dobrze że rabin jest po waszej stronie bo to uchroniło was przed klęska. macie swoje 5 minut i to wykorzystajcie
serce miasta
Posty: 931
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta »

Karmaaa pisze: 07.07.2022, 20:42
serce miasta pisze: 07.07.2022, 17:50 Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
a można tam w tym waszym red gettcie chodzić w gadzetach wiary spod zegara, czy też trzeba w********** w podskokach, jak spod... zegara ?? :D
W gazetach WSZ można chodzić tzn.kto jak tam sobie uważa różnie to bywa wiadomo ile ludzi tyle opinii.Jedno natomiast jest pewne nie można chodzić w gazetach służby celnej,kas i przebierać się za policjanta.dziękuje dobranoc
ŁKS Street
Posty: 93
Rejestracja: 21.10.2021, 10:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKS Street »

nikoś jesteś zwykły c*** do szczania. Jak chcesz jeszcze podyskutować to zapraszam pod gniazdo.
Karmaaa
Posty: 440
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa »

serce miasta pisze: 07.07.2022, 21:13
Karmaaa pisze: 07.07.2022, 20:42
serce miasta pisze: 07.07.2022, 17:50 Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
a można tam w tym waszym red gettcie chodzić w gadzetach wiary spod zegara, czy też trzeba w********** w podskokach, jak spod... zegara ?? :D
W gazetach WSZ można chodzić tzn.kto jak tam sobie uważa różnie to bywa wiadomo ile ludzi tyle opinii.Jedno natomiast jest pewne nie można chodzić w gazetach służby celnej,kas i przebierać się za policjanta.dziękuje dobranoc
nie wiem jakie tam macie zwyczaje u siebie na wiosce, ale w Łodzi gazety słuzą do czytania, a nie zakrywania ciała, ewentualnie podcierania sobie d*** - jak ma to miejsce u was :D:D:D:D
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Serce miasta to nawet mylisz się w zeznaniach i nie wiesz jakie tereny obejmuje stare miasto w Łodzi
Obserwator1946
Posty: 207
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Obserwator1946 »

serce miasta pisze: 07.07.2022, 17:50 Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
Dziękuje za informacje. Hotel dla bezpieczeństwa wezmę jednak w innym miejscu. Proszę ciebie o informacje gdzie mogę spędzić bezpiecznie kilka nocy, abym miał pewność że będę bezpieczny !!!!!

Dziękuje :-)
Dziękuje ze uświadomiłeś mi spraw która być może ocaliła mi życie w starym mieście !!!
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Hotel Andel's manufaktura
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

A ty myślisz że oni chodzili w tym na meczach? Zresztą dla ciebie to nie nowość lepiej się przebrać za Polaków i lać swoich
LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze »

PanTuNieStał pisze: 07.07.2022, 20:47
Musicie chłopaki uważać bo nadworny rabin pilnuje tego getta bez opaski się nie obejdzie. Normalnie strach się bać na tym starym mieście.
Właściwie historycznie to jakoś nie trafiłeś rabinie. Nikoś jak się spodziewałem to ten sam typ co tu szalał, kiedyś miał pokazać fotki tylko musiał po kompa do piwnicy skoczyć. po czym zniknął. Robi z gęby cholewę jest zwykłą fajką do olania, chory łeb.
Nie trafili to chyba chłopaki z Madrytu do twojej d***. Zapoznaj się z historią Łodzi podmiejski burku to się dowiesz że te wasze zajszczane kamienice na starym mieście to centrum dawnego getta dlatego żydem j**** tam na odleglosc
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Trochę odleciałeś bo w tych zaiszczanych kamienicach i tym getcie mieszkają też kibice ŁKSu.
Hustin Doffman
Posty: 297
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman »

Co wy zrobiliście z tym tematem...ja p******* !
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY
PanTuNieStał
Posty: 634
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał »

Buhaha mistrz
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:
wiernyioddany
Posty: 382
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wiernyioddany »

Wczoraj kolejny razy grupa remontowa eŁksy nie podejmuję rękawic w równych liczbach.
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
exe
Posty: 175
Rejestracja: 14.05.2014, 22:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: exe »

Możesz podać te wielkie liczby;)
wiernyioddany
Posty: 382
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wiernyioddany »

Nigdzie nie napisałem o wielkich liczbach, podałem suchy fakt. A nie da się ukryć że ostatnio wszystko co się w Łodzi dzieje to spotkania małych grup.
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
MW10
Posty: 830
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 »

wiernyioddany pisze: 14.07.2022, 15:48 Wczoraj kolejny razy grupa remontowa eŁksy nie podejmuję rękawic w równych liczbach.
Młodzi nie podjęli rękawic ale jak w takim razie nazwać waszych asów latających w ekipie po ostatniej spierdolce? :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
Asusss
Posty: 273
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss »

MW10 pisze: 14.07.2022, 21:21
wiernyioddany pisze: 14.07.2022, 15:48 Wczoraj kolejny razy grupa remontowa eŁksy nie podejmuję rękawic w równych liczbach.
Młodzi nie podjęli rękawic ale jak w takim razie nazwać waszych asów latających w ekipie po ostatniej spierdolce? :)
O którą konkretną sytuację Ci chodzi?
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910
NoMatterWhat
Posty: 766
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat »

Asusss pisze: 14.07.2022, 22:06
MW10 pisze: 14.07.2022, 21:21
wiernyioddany pisze: 14.07.2022, 15:48 Wczoraj kolejny razy grupa remontowa eŁksy nie podejmuję rękawic w równych liczbach.
Młodzi nie podjęli rękawic ale jak w takim razie nazwać waszych asów latających w ekipie po ostatniej spierdolce? :)
O którą konkretną sytuację Ci chodzi?
Jeśli mw10 pisze o "waszych" to nigdy nie wiadomo o kogo chodzi. Raz pisze jako widzewiak, raz jako antywidzewiak. Frajer nie zaprzeczy, bo w internecie nic nie ginie.
exe pisze: 14.07.2022, 15:59 Możesz podać te wielkie liczby;)
wiernyioddany pisze: 14.07.2022, 17:22 Nigdzie nie napisałem o wielkich liczbach, podałem suchy fakt. A nie da się ukryć że ostatnio wszystko co się w Łodzi dzieje to spotkania małych grup.
Nie zrozumiałeś jego sensu wypowiedzi. Chodziło mu o umniejszenie akcji.
exe
Posty: 175
Rejestracja: 14.05.2014, 22:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: exe »

ku*** jakiej akcji człowieku :) to jest wasza propaganda
Asusss
Posty: 273
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss »

MW10 dawaj te swoje rewelację, szybko Cię zaraz zweryfikuje. Czekam ;)
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910
MW10
Posty: 830
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 »

A jak tam furki jeżdżące po Karolewie wczoraj? Wrócili już? :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
Asusss
Posty: 273
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss »

MW10 pisze: 17.07.2022, 14:26 A jak tam furki jeżdżące po Karolewie wczoraj? Wrócili już? :)
Zadałem Ci pytanie na które nie jesteś w stanie mi odpowiedzieć, więc c*** z Twoja wiedzą i kumatością.

A co do furek, tak, furki wróciły i wpada kilka fantów nie tylko na Karolewie ale również m.in na Chojnach jak i Teofilowie ;)

I naprawdę, nie pisz już więcej bo nie masz pojęcia.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910
Amilcarw
Posty: 53
Rejestracja: 12.06.2022, 14:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Amilcarw »

Jak frekwencja ? Pełen stadion będziecie mieć ?
Pogoda zła , sezon wakacyjny ? Zła godzina może ?
AndrzejGolota
Posty: 12
Rejestracja: 23.08.2016, 01:53
Lokalizacja: jude jude jude cała łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: AndrzejGolota »

No to może ty mi odpowiesz, które wasze zachodnie fankluby dostały na p**** w zeszły weekend?
:)
MW10
Posty: 830
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 »

Asusss pisze: 17.07.2022, 15:38
MW10 pisze: 17.07.2022, 14:26 A jak tam furki jeżdżące po Karolewie wczoraj? Wrócili już? :)
Zadałem Ci pytanie na które nie jesteś w stanie mi odpowiedzieć, więc c*** z Twoja wiedzą i kumatością.

A co do furek, tak, furki wróciły i wpada kilka fantów nie tylko na Karolewie ale również m.in na Chojnach jak i Teofilowie ;)

I naprawdę, nie pisz już więcej bo nie masz pojęcia.
Ja nie będę gamoniu pisał ci takich rzeczy na forum tym bardziej mając tu zgraję pajaców stojących ramię w ramię z frajerami pod zegarem. Chcesz wiedzieć więcej to podpytaj koleżków z Chojen i Górniaka.

A co do aut to chyba nie wszystkie szczęśliwie wróciły.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
Asusss
Posty: 273
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss »

AndrzejGolota pisze: 17.07.2022, 15:56 No to może ty mi odpowiesz, które wasze zachodnie fankluby dostały na p**** w zeszły weekend?
:)
Ehh, spływ kajakowy, wpadł leszek po meczu z Rakowem. Akcja z przyczaiki bo nasi zostali wyczajeni więc leszek mógł się zebrać znając liczbe naszych. Duża przewaga leszka. Kilka k.o po naszej stronie, jeden bardzo ciężko, potrzebna będzie operacja. Jeszcze jakieś pytania masz? Czy mam Ci jeszcze wymienić osoby które od nas były i liczby? Reasumując, ogromna przewaga leszka.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910
Radicaal
Posty: 454
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal »

Asusss pisze: 17.07.2022, 17:07
AndrzejGolota pisze: 17.07.2022, 15:56 No to może ty mi odpowiesz, które wasze zachodnie fankluby dostały na p**** w zeszły weekend?
:)
Ehh, spływ kajakowy, wpadł leszek po meczu z Rakowem. Akcja z przyczaiki bo nasi zostali wyczajeni więc leszek mógł się zebrać znając liczbe naszych. Duża przewaga leszka. Kilka k.o po naszej stronie, jeden bardzo ciężko, potrzebna będzie operacja. Jeszcze jakieś pytania masz? Czy mam Ci jeszcze wymienić osoby które od nas były i liczby? Reasumując, ogromna przewaga leszka.
:))))))))))))))))))))))
Marcin
Posty: 3913
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net
Kontakt:

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marcin »

Widzew w drodze nad jezioro przed meczem z Pogonią
https://www.youtube.com/watch?v=J6orp8PI1cI
zgr1978
Posty: 98
Rejestracja: 04.11.2013, 19:30
Lokalizacja: Zgierz

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgr1978 »

Amilcarw pisze: 17.07.2022, 15:50 Jak frekwencja ? Pełen stadion będziecie mieć ?
Pogoda zła , sezon wakacyjny ? Zła godzina może ?
Na ogół internetowym dwunastoletnim dzbanom nie odpisuje , ale dla ciebie zrobię wyjątek. Frekwencja zajebista jak na to co przez ostatni sezon zafundowali nasi kopacze. Nam 6800 pasuje i wystarczy żeby wam co jakiś czas odpiredolić taki numer że nawet na ewidziew jest płacz że nie ma już wielkiego widzewu i wstyd na całą Polskę :)
--1908 --
maxforte
Posty: 154
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte »

zgr1978 pisze: 17.07.2022, 23:01
Amilcarw pisze: 17.07.2022, 15:50 Jak frekwencja ? Pełen stadion będziecie mieć ?
Pogoda zła , sezon wakacyjny ? Zła godzina może ?
Na ogół internetowym dwunastoletnim dzbanom nie odpisuje , ale dla ciebie zrobię wyjątek. Frekwencja zajebista jak na to co przez ostatni sezon zafundowali nasi kopacze. Nam 6800 pasuje i wystarczy żeby wam co jakiś czas odpiredolić taki numer że nawet na ewidziew jest płacz że nie ma już wielkiego widzewu i wstyd na całą Polskę :)
Przepraszam bardzo, to jakie wy macie oczekiwania wobec swoich grajkow skoro coroczna walka o awans praktycznie do ostatnich kolejek to dla was nie jest argument do ruszenia na stadion? argumenty z d*** dajesz kolego.
Narazie to wasza frekwencja to jest wstyd na cala Polske bo miało byc wielkie ruszenie po oddaniu wszystkich trybun a zamiast tego jest wielka kupa.
ODPOWIEDZ