Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Nikodem masz wracać na oddział, w Choroszczy się martwią już nie mają siły na ciebie.
j**** urkaine
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Zapomniał się przelogować, wielki mi halo! :)grubsonet pisze: 07.07.2022, 16:01 Po prosbach od ludzi z ŁKSu,kończę tu pisać,Nie mam zamiaru robić przypału foxx może usunąć profil... Twoje zdanie czy moje?
Mnie interesuje co pisałeś Ty a nie co fox,sprytnie unikasz odpowiedzi na pytanie zadać Ci jeszcze raz?
-
Obserwator1946
- Posty: 207
- Rejestracja: 06.04.2022, 13:02
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Albo:
1) masz 16 lat
2) jesteś upośledzony w znaczący sposób
3) grasz i się cieszysz jak czytasz ze ludzie podniecają się Twoimi wpisani tutaj kiedy robisz z siebie klauna.
Która opcja prawdziwa?
-
Obserwator1946
- Posty: 207
- Rejestracja: 06.04.2022, 13:02
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Przyjaciół nie masz zapewne, ale jak masz ochote to daj numer telefonu dla mnie to wyjaśnimy tematy. W Łodzi będę w poniedziałek za dwa tygodnie będę na Starym Mieście służbowo, chętnie się spotkam jak nasz ochote porozmawiać.
-
serce miasta
- Posty: 931
- Rejestracja: 24.09.2015, 08:53
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Dobre, zauważ że część Limanki to też Stare Miasto. Nie wliczając Limanki na Starym Mieście też są kibice ŁKS u czy ci się to podoba czy nie .
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Po co wy w ogóle odp komuś takiemu? Bez sensu tylko ma z tego satysfakcję... Olać i tyle, albo PW zostało a nie zaśmiecać temat bzdurami.
-
LksNaZawsze
- Posty: 91
- Rejestracja: 02.01.2017, 13:03
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Musicie chłopaki uważać bo nadworny rabin pilnuje tego getta bez opaski się nie obejdzie. Normalnie strach się bać na tym starym mieście.serce miasta pisze: 07.07.2022, 17:50 Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
a można tam w tym waszym red gettcie chodzić w gadzetach wiary spod zegara, czy też trzeba w********** w podskokach, jak spod... zegara ?? :Dserce miasta pisze: 07.07.2022, 17:50 Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
-
PanTuNieStał
- Posty: 634
- Rejestracja: 16.02.2014, 09:34
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Właściwie historycznie to jakoś nie trafiłeś rabinie. Nikoś jak się spodziewałem to ten sam typ co tu szalał, kiedyś miał pokazać fotki tylko musiał po kompa do piwnicy skoczyć. po czym zniknął. Robi z gęby cholewę jest zwykłą fajką do olania, chory łeb.Musicie chłopaki uważać bo nadworny rabin pilnuje tego getta bez opaski się nie obejdzie. Normalnie strach się bać na tym starym mieście.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki."

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Dobrze że rabin jest po waszej stronie bo to uchroniło was przed klęska. macie swoje 5 minut i to wykorzystajcie
-
serce miasta
- Posty: 931
- Rejestracja: 24.09.2015, 08:53
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
W gazetach WSZ można chodzić tzn.kto jak tam sobie uważa różnie to bywa wiadomo ile ludzi tyle opinii.Jedno natomiast jest pewne nie można chodzić w gazetach służby celnej,kas i przebierać się za policjanta.dziękuje dobranocKarmaaa pisze: 07.07.2022, 20:42a można tam w tym waszym red gettcie chodzić w gadzetach wiary spod zegara, czy też trzeba w********** w podskokach, jak spod... zegara ?? :Dserce miasta pisze: 07.07.2022, 17:50 Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
-
ŁKS Street
- Posty: 93
- Rejestracja: 21.10.2021, 10:43
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
nikoś jesteś zwykły c*** do szczania. Jak chcesz jeszcze podyskutować to zapraszam pod gniazdo.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
nie wiem jakie tam macie zwyczaje u siebie na wiosce, ale w Łodzi gazety słuzą do czytania, a nie zakrywania ciała, ewentualnie podcierania sobie d*** - jak ma to miejsce u was :D:D:D:Dserce miasta pisze: 07.07.2022, 21:13W gazetach WSZ można chodzić tzn.kto jak tam sobie uważa różnie to bywa wiadomo ile ludzi tyle opinii.Jedno natomiast jest pewne nie można chodzić w gazetach służby celnej,kas i przebierać się za policjanta.dziękuje dobranocKarmaaa pisze: 07.07.2022, 20:42a można tam w tym waszym red gettcie chodzić w gadzetach wiary spod zegara, czy też trzeba w********** w podskokach, jak spod... zegara ?? :Dserce miasta pisze: 07.07.2022, 17:50 Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Serce miasta to nawet mylisz się w zeznaniach i nie wiesz jakie tereny obejmuje stare miasto w Łodzi
-
Obserwator1946
- Posty: 207
- Rejestracja: 06.04.2022, 13:02
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Dziękuje za informacje. Hotel dla bezpieczeństwa wezmę jednak w innym miejscu. Proszę ciebie o informacje gdzie mogę spędzić bezpiecznie kilka nocy, abym miał pewność że będę bezpieczny !!!!!serce miasta pisze: 07.07.2022, 17:50 Kiepskie miejsce na spotkanie będziecie wypierdalac w pod skokach:)
Dziękuje :-)
Dziękuje ze uświadomiłeś mi spraw która być może ocaliła mi życie w starym mieście !!!
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Hotel Andel's manufaktura
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
A ty myślisz że oni chodzili w tym na meczach? Zresztą dla ciebie to nie nowość lepiej się przebrać za Polaków i lać swoich
-
LksNaZawsze
- Posty: 91
- Rejestracja: 02.01.2017, 13:03
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Nie trafili to chyba chłopaki z Madrytu do twojej d***. Zapoznaj się z historią Łodzi podmiejski burku to się dowiesz że te wasze zajszczane kamienice na starym mieście to centrum dawnego getta dlatego żydem j**** tam na odlegloscPanTuNieStał pisze: 07.07.2022, 20:47Właściwie historycznie to jakoś nie trafiłeś rabinie. Nikoś jak się spodziewałem to ten sam typ co tu szalał, kiedyś miał pokazać fotki tylko musiał po kompa do piwnicy skoczyć. po czym zniknął. Robi z gęby cholewę jest zwykłą fajką do olania, chory łeb.Musicie chłopaki uważać bo nadworny rabin pilnuje tego getta bez opaski się nie obejdzie. Normalnie strach się bać na tym starym mieście.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Trochę odleciałeś bo w tych zaiszczanych kamienicach i tym getcie mieszkają też kibice ŁKSu.
-
Hustin Doffman
- Posty: 297
- Rejestracja: 30.01.2016, 21:16
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Co wy zrobiliście z tym tematem...ja p******* !
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY
-
PanTuNieStał
- Posty: 634
- Rejestracja: 16.02.2014, 09:34
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Buhaha mistrz
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki."

-
wiernyioddany
- Posty: 382
- Rejestracja: 02.04.2016, 16:02
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Wczoraj kolejny razy grupa remontowa eŁksy nie podejmuję rękawic w równych liczbach.
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Możesz podać te wielkie liczby;)
-
wiernyioddany
- Posty: 382
- Rejestracja: 02.04.2016, 16:02
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Nigdzie nie napisałem o wielkich liczbach, podałem suchy fakt. A nie da się ukryć że ostatnio wszystko co się w Łodzi dzieje to spotkania małych grup.
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Młodzi nie podjęli rękawic ale jak w takim razie nazwać waszych asów latających w ekipie po ostatniej spierdolce? :)wiernyioddany pisze: 14.07.2022, 15:48 Wczoraj kolejny razy grupa remontowa eŁksy nie podejmuję rękawic w równych liczbach.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
O którą konkretną sytuację Ci chodzi?MW10 pisze: 14.07.2022, 21:21Młodzi nie podjęli rękawic ale jak w takim razie nazwać waszych asów latających w ekipie po ostatniej spierdolce? :)wiernyioddany pisze: 14.07.2022, 15:48 Wczoraj kolejny razy grupa remontowa eŁksy nie podejmuję rękawic w równych liczbach.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910
-
NoMatterWhat
- Posty: 766
- Rejestracja: 07.11.2015, 21:09
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Jeśli mw10 pisze o "waszych" to nigdy nie wiadomo o kogo chodzi. Raz pisze jako widzewiak, raz jako antywidzewiak. Frajer nie zaprzeczy, bo w internecie nic nie ginie.Asusss pisze: 14.07.2022, 22:06O którą konkretną sytuację Ci chodzi?MW10 pisze: 14.07.2022, 21:21Młodzi nie podjęli rękawic ale jak w takim razie nazwać waszych asów latających w ekipie po ostatniej spierdolce? :)wiernyioddany pisze: 14.07.2022, 15:48 Wczoraj kolejny razy grupa remontowa eŁksy nie podejmuję rękawic w równych liczbach.
Nie zrozumiałeś jego sensu wypowiedzi. Chodziło mu o umniejszenie akcji.wiernyioddany pisze: 14.07.2022, 17:22 Nigdzie nie napisałem o wielkich liczbach, podałem suchy fakt. A nie da się ukryć że ostatnio wszystko co się w Łodzi dzieje to spotkania małych grup.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
ku*** jakiej akcji człowieku :) to jest wasza propaganda
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
MW10 dawaj te swoje rewelację, szybko Cię zaraz zweryfikuje. Czekam ;)
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
A jak tam furki jeżdżące po Karolewie wczoraj? Wrócili już? :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Zadałem Ci pytanie na które nie jesteś w stanie mi odpowiedzieć, więc c*** z Twoja wiedzą i kumatością.
A co do furek, tak, furki wróciły i wpada kilka fantów nie tylko na Karolewie ale również m.in na Chojnach jak i Teofilowie ;)
I naprawdę, nie pisz już więcej bo nie masz pojęcia.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Jak frekwencja ? Pełen stadion będziecie mieć ?
Pogoda zła , sezon wakacyjny ? Zła godzina może ?
Pogoda zła , sezon wakacyjny ? Zła godzina może ?
-
AndrzejGolota
- Posty: 12
- Rejestracja: 23.08.2016, 01:53
- Lokalizacja: jude jude jude cała łódź
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
No to może ty mi odpowiesz, które wasze zachodnie fankluby dostały na p**** w zeszły weekend?
:)
:)
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Ja nie będę gamoniu pisał ci takich rzeczy na forum tym bardziej mając tu zgraję pajaców stojących ramię w ramię z frajerami pod zegarem. Chcesz wiedzieć więcej to podpytaj koleżków z Chojen i Górniaka.Asusss pisze: 17.07.2022, 15:38Zadałem Ci pytanie na które nie jesteś w stanie mi odpowiedzieć, więc c*** z Twoja wiedzą i kumatością.
A co do furek, tak, furki wróciły i wpada kilka fantów nie tylko na Karolewie ale również m.in na Chojnach jak i Teofilowie ;)
I naprawdę, nie pisz już więcej bo nie masz pojęcia.
A co do aut to chyba nie wszystkie szczęśliwie wróciły.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Ehh, spływ kajakowy, wpadł leszek po meczu z Rakowem. Akcja z przyczaiki bo nasi zostali wyczajeni więc leszek mógł się zebrać znając liczbe naszych. Duża przewaga leszka. Kilka k.o po naszej stronie, jeden bardzo ciężko, potrzebna będzie operacja. Jeszcze jakieś pytania masz? Czy mam Ci jeszcze wymienić osoby które od nas były i liczby? Reasumując, ogromna przewaga leszka.AndrzejGolota pisze: 17.07.2022, 15:56 No to może ty mi odpowiesz, które wasze zachodnie fankluby dostały na p**** w zeszły weekend?
:)
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
:))))))))))))))))))))))Asusss pisze: 17.07.2022, 17:07Ehh, spływ kajakowy, wpadł leszek po meczu z Rakowem. Akcja z przyczaiki bo nasi zostali wyczajeni więc leszek mógł się zebrać znając liczbe naszych. Duża przewaga leszka. Kilka k.o po naszej stronie, jeden bardzo ciężko, potrzebna będzie operacja. Jeszcze jakieś pytania masz? Czy mam Ci jeszcze wymienić osoby które od nas były i liczby? Reasumując, ogromna przewaga leszka.AndrzejGolota pisze: 17.07.2022, 15:56 No to może ty mi odpowiesz, które wasze zachodnie fankluby dostały na p**** w zeszły weekend?
:)
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Widzew w drodze nad jezioro przed meczem z Pogonią
https://www.youtube.com/watch?v=J6orp8PI1cI
https://www.youtube.com/watch?v=J6orp8PI1cI
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Na ogół internetowym dwunastoletnim dzbanom nie odpisuje , ale dla ciebie zrobię wyjątek. Frekwencja zajebista jak na to co przez ostatni sezon zafundowali nasi kopacze. Nam 6800 pasuje i wystarczy żeby wam co jakiś czas odpiredolić taki numer że nawet na ewidziew jest płacz że nie ma już wielkiego widzewu i wstyd na całą Polskę :)Amilcarw pisze: 17.07.2022, 15:50 Jak frekwencja ? Pełen stadion będziecie mieć ?
Pogoda zła , sezon wakacyjny ? Zła godzina może ?
--1908 --
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Przepraszam bardzo, to jakie wy macie oczekiwania wobec swoich grajkow skoro coroczna walka o awans praktycznie do ostatnich kolejek to dla was nie jest argument do ruszenia na stadion? argumenty z d*** dajesz kolego.zgr1978 pisze: 17.07.2022, 23:01Na ogół internetowym dwunastoletnim dzbanom nie odpisuje , ale dla ciebie zrobię wyjątek. Frekwencja zajebista jak na to co przez ostatni sezon zafundowali nasi kopacze. Nam 6800 pasuje i wystarczy żeby wam co jakiś czas odpiredolić taki numer że nawet na ewidziew jest płacz że nie ma już wielkiego widzewu i wstyd na całą Polskę :)Amilcarw pisze: 17.07.2022, 15:50 Jak frekwencja ? Pełen stadion będziecie mieć ?
Pogoda zła , sezon wakacyjny ? Zła godzina może ?
Narazie to wasza frekwencja to jest wstyd na cala Polske bo miało byc wielkie ruszenie po oddaniu wszystkich trybun a zamiast tego jest wielka kupa.
