Korzystamy z plików cookies. Więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

Odważna deklaracja prezesa PZPN

2018-12-24

"Pojedziemy na Mistrzostwa Europy".

Taką deklarację złożył Zbigniew Boniek podczas rozmowy w popularnym programie "Cafe Futbol". Przypomnijmy, że w nadchodzących eliminacjach reprezentacja Polski trafiła do grupy G. Zmierzy się w niej z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią i Łotwą. Jest zatem przynajmniej jednym z głównych kandydatów do awansu na EURO 2020. Mimo to, biorąc pod uwagę ostatnie występy kadrowiczów pod wodzą trenera Jerzego Brzęczka, kibice mają prawo być zmartwieni i nie mieć totalnej pewności co do awansu.

- Powiedziałem, jak zostałem prezesem, że pojedziemy na mistrzostwa Europy i pojechaliśmy. Powiedziałem, że pojedziemy na mistrzostwa świata, pojechaliśmy. I ja mówię wam, spokojnie, pojedziemy na mistrzostwa Europy, tylko dajcie spokojnie pracować - powiedział Zbigniew Boniek, starając się uspokoić zarówno dziennikarzy, jak i kibiców reprezentacji. Pierwszy test w eliminacjach już 21 marca w Austrii. Ten mecz pokaże, czy spokój prezesa PZPN rzeczywiście jest uzasadniony. Składając tak odważne deklaracje, musi on jednak pamiętać o jednym. Kibice nigdy nie zapominają obietnic.

Fot. laczynaspilka.pl


iparts.pl


Ostatnie wiadomości


Typy na 8. kolejkę Ekstraklasy 2025/2026


Lech pokonany w Poznaniu!


Jan Urban wprowadza nowe porządki w reprezentacji


Fabiański w nowym-starym klubie!


Koniec sezonu dla Marcina Bułki?


Rywale Lecha w LK nie zagrają u siebie?