Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Najpiękniejsza pani?

Falubaz Zielona Góra 1
196
13%
KSZO Ostrowiec 1
60
4%
Legia Warszawa 1
204
14%
ŁKS Łódź 1
171
12%
Reprezentacja 1
219
15%
Ruch Chorzów 1
246
17%
Ruch Radzionków 1
51
3%
Sandencja Nowy Sącz 1
104
7%
Unia Leszno 1
47
3%
Wisła Kraków 1
172
12%
 
Liczba głosów: 1470

malolaciKSC
Posty: 45
Rejestracja: 21.10.2008, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: malolaciKSC »

1.Ruch Chorzow
2.Sandecja
3.Unia Leszno

;)
Cracovia Pany!!!
iparts.pl
Mr.P
Posty: 39
Rejestracja: 15.07.2009, 11:31

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Mr.P »

Według mnie Pani reprezentacja 1 najsexowniejsza :twisted:
chomik1945
Posty: 20
Rejestracja: 14.07.2009, 20:14

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: chomik1945 »

ŁKS , Wisła , Reprezentacja
pikol
Posty: 119
Rejestracja: 27.02.2007, 13:45
Lokalizacja: Sektor

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: pikol »

Repra
Rudzcy Wojownicy,Wychowani Na Ulicy !
Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Świąteczny Karp »

Pani, ktora zajmuje wlasnie drugie miejsce to modelowy przyklad kobiety, po ktorej na tym forum non stop sie jezdzi. Zaskakujace ;)
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"
info telefoniczne
Posty: 1215
Rejestracja: 30.04.2007, 15:16

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: info telefoniczne »

Również nie ogarniam tego, jak laska z Ruchu może prowadzić. Z twarzy średnia (brzydki nos i nieciekawe usta), a uda ma jak ciężarowiec...

Mój głos na Legionistkę (ładna, naturalna dziewczyna) oraz na panią na reprezentacjii (fajne rajstopy i widać, że dobra suka 8) ). Laska z Falubazu też raczej fajna, ale niestety zdjęcie słabej jakości i nie jest to fota z trybun.
INFO TELEFONICZNE - ZAWSZE PEWNE! Obrazek
Pango
Posty: 78
Rejestracja: 27.02.2007, 15:05

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Pango »

Legia
Ruch Ch
Reprezentacja
"My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."
Mr.Mate
Posty: 341
Rejestracja: 26.06.2007, 22:12

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Mr.Mate »

Pango pisze:Legia
Ruch Ch
Reprezentacja
Hóls_Hólsowski
Posty: 808
Rejestracja: 18.01.2009, 00:47

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Hóls_Hólsowski »

Legia
Ruch
Łks
Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Seth Gecko »

Świąteczny Karp pisze:Pani, ktora zajmuje wlasnie drugie miejsce to modelowy przyklad kobiety, po ktorej na tym forum non stop sie jezdzi. Zaskakujace ;)
Na żonę się zapewne nie nadaje, za to do ruchania wręcz wymarzona;)

Legia, ŁKS, reprezentacja:)
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...
Mr.P
Posty: 39
Rejestracja: 15.07.2009, 11:31

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Mr.P »

ta z radzionkowa w ogóle nie powinna znaleźć się w tym konkursie
Baader 06
Posty: 121
Rejestracja: 13.07.2009, 23:47

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Baader 06 »

Mr.P pisze:ta z radzionkowa w ogóle nie powinna znaleźć się w tym konkursie
Ee tam według mnie ładniej wyszła od np.Wiślaczki
orwell
Posty: 314
Rejestracja: 06.03.2007, 18:14
Lokalizacja: z Hawany

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: orwell »

1.Legia - ach!
2.KSZO
3.Wisła
radekKKS
Posty: 310
Rejestracja: 02.08.2007, 13:53

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: radekKKS »

Mr.P pisze:ta z radzionkowa w ogóle nie powinna znaleźć się w tym konkursie
zagłosowała na nią 26 osób czyli komuś sie tam podoba ;)
Po za tym przestańcie wypisywać jakieś bluzgi że ta ma krzywy nos ta jest blondynka itp
Są gusta i guściki a tym wielkikim krytyką powiem żeby pokazali może fotki swoich dziewcząt :P
Obrazek
KibicMKS
Posty: 116
Rejestracja: 26.02.2007, 20:40
Lokalizacja: Tarnów

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: KibicMKS »

Jak dla mnie zdjęcia dorzucone tylko potwierdzają mój wybór; fanka Niebieskich jak dla mnie świetnie wyszła na fotce w bluzie NF, zdjęcie dziewczyny z Sandy wrzuciłeś najsłabsze jakie chyba mogłeś - inne bardzo ciekawe. No i Pani z Repry jak ktoś dodał na żone chyba niebardzo ale do czego innego.. :oops:
P.S. Serio nie ma nikt fotki innej tej Pani z Falubazu ?
Tarnovia!
Mr.P
Posty: 39
Rejestracja: 15.07.2009, 11:31

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Mr.P »

to nie jest temat, którą byś wziął za żonę tylko Miss trybun tzn. która Ci się podoba. Niektórzy lubią blachary inni naturalne
Pozdrawiam
Marcino
Posty: 2119
Rejestracja: 27.02.2007, 15:08

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Marcino »

Legia, Radzionków, Leszno ;)
Normandzki pisze:
justK pisze:Czemu Marcino może usuwać posty innych ? Czy to jakiś mod - tajniak ? Do tej pory myślałem, że modzi i admini są kolorowi.
zero tolerancji dla kolorowych!

;)
Hubertus
Posty: 1177
Rejestracja: 24.10.2008, 14:17

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Hubertus »

KibicMKS pisze:Jak dla mnie zdjęcia dorzucone tylko potwierdzają mój wybór; fanka Niebieskich jak dla mnie świetnie wyszła na fotce w bluzie NF, zdjęcie dziewczyny z Sandy wrzuciłeś najsłabsze jakie chyba mogłeś - inne bardzo ciekawe. No i Pani z Repry jak ktoś dodał na żone chyba niebardzo ale do czego innego.. :oops:
P.S. Serio nie ma nikt fotki innej tej Pani z Falubazu ?
http://photos.nasza-klasa.pl/2215396/70 ... 8fc17.jpeg
http://photos.nasza-klasa.pl/2215396/77 ... 6b91a.jpeg
http://photos.nasza-klasa.pl/2215396/82 ... 86739.jpeg
http://photos.nasza-klasa.pl/2215396/81 ... 5a802.jpeg
radekKKS
Posty: 310
Rejestracja: 02.08.2007, 13:53

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: radekKKS »

ŁKS
Obrazek
Falubaz
Obrazek
Obrazek
burton
Posty: 229
Rejestracja: 13.03.2007, 20:00

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: burton »

Pani z Wisly bezkonkurencyjna 8)

Potem dlugo, dlugo nic a nastepnie Pani na reprezentacji i fanka Falubazu
tikoR
Posty: 200
Rejestracja: 19.08.2007, 19:45

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: tikoR »

Wisła
Legia
ŁKS
WWO
Posty: 46
Rejestracja: 26.02.2007, 20:39

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: WWO »

Falubaz- mistrzowska :oops:
...
Repra
Unia L.
Bóg - Honor - Ojczyzna
SARMACJA 1917 BĘDZIN
IGLOOPOL DĘBICA
Posty: 81
Rejestracja: 15.06.2007, 13:53

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: IGLOOPOL DĘBICA »

Wisła, Ruch, Legia i Ruch R...
LUDOWY KLUB SPORTOWY IGLOOPOL DĘBICA
zdrowa krowa
Posty: 137
Rejestracja: 22.04.2007, 16:32
Lokalizacja: z okolic

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: zdrowa krowa »

1.niestety ale Legia
2.Ruch Chorzów
3.Ruch Radzionków
fajna dziewczyna z KSZO
A pani z repry powinna startowaćw innej kategorii, przeciez to zwykła ......
Nie dla mnie przyjaźń Polsko-niemiecka, niemców nienawidzę od dziecka.
mlody_KB
Posty: 69
Rejestracja: 07.03.2007, 10:31
Lokalizacja: obecnie Wrocław

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: mlody_KB »

Niestety Wisła :oops: Ruch :oops: i Falubaz

8)
https://t.me/pump_upp
JuzekZKS
Posty: 348
Rejestracja: 01.03.2007, 18:00

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: JuzekZKS »

Legia
talib
Posty: 57
Rejestracja: 27.02.2007, 23:27

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: talib »

1-Legia
2-Repra
3-Falubaz
Inter
Posty: 256
Rejestracja: 26.02.2007, 20:35
Lokalizacja: Polska

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Inter »

MAC) pisze:ŁKS, Wiślaczka oraz Ruch i nie ma innej opcji :oops: :)
Czy to prawda, ze ŁKS, Wisla i Ruch, to nowa triada w Polsce?

Moje typy:
KSZO
Wisla
Legia
http://slowfoot.pl/
radekKKS
Posty: 310
Rejestracja: 02.08.2007, 13:53

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: radekKKS »

jot_pe pisze:kiedy grupa B ? 8)
Najpóźniej w srode ;) najpierw trzeba znac wyniki grupy A pozniej dodam grupę b
Obrazek
majki
Posty: 207
Rejestracja: 26.02.2007, 18:50
Lokalizacja: Łódź

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: majki »

Repra Ruch Leszno
BiałyTeofilów o widzewie pisze: Na powaznie zrobili zajebista akcje propagandowa i od jakiegos czasu pomimo ogromnej nienawisci musze przyznac ze sa w tym dobrzy
acab
Posty: 110
Rejestracja: 27.02.2007, 10:50
Lokalizacja: ŁÓDŹ RADOGOSZCZ 1910

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: acab »

Najbardziej odpowiada mi laska z Kszo, zakochałem się :)
"...to melodie szarych ulic, to jest ze stadionu ryk..."
BobSwagger
Posty: 857
Rejestracja: 03.01.2009, 17:04

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: BobSwagger »

Wisła, KSZO, Legia

Piękne, naturalne kobiety ;) Powtarzam - kobiety ;)
Internet Hooligans Group '09
Bez pozdrowień
Posty: 679
Rejestracja: 25.06.2007, 13:29

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Bez pozdrowień »

Głos na Wiślaczke :mrgreen:
WYPRZEDAŻ KOSZULEK PATRIOCI EDYCJA IV , CENA TYLKO 29.99 ZŁ ! http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=13857

"rezygnując z wartości, tracimy poczucie wspólnoty, tracimy Polskę. Nie ma wolności bez wartości."
Mr.P
Posty: 39
Rejestracja: 15.07.2009, 11:31

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Mr.P »

Łodzianka ahhh 8)
Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Seth Gecko »

Łodzianka bardzo ładna i wydaje się być najfajniejsza. Szkoda że nie przejdzie dalej. Ale to tylko kibice.net i nagrody za pierwsze miejsce i tak by nie dostała;)
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...
psychol1920
Posty: 221
Rejestracja: 23.12.2008, 20:09

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: psychol1920 »

a jakimi osiągnięciami mogą sie pochwalić te dziewczyny że sie tak spytam?
Przemko
Posty: 62
Rejestracja: 13.07.2009, 18:47
Lokalizacja: Tarnów

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: Przemko »

1- Legia :mrgreen:
2 - Ruch Chorzów
3 - Wisła Kraków
najładniejsze dziewczyny :oops:
WYTĘPIĆ WROGA I WYWALCZYĆ JEGO KONIEC...
radekKKS
Posty: 310
Rejestracja: 02.08.2007, 13:53

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: radekKKS »

JEŚLI KTOŚ POSIADA FOTKI ATRAKCYJNYCH KIBICEK TO NIECH WYSYŁA MI NA PW :)
Obrazek
CK2000
Posty: 41
Rejestracja: 01.05.2007, 22:28
Lokalizacja: ~~ Krotoszyn ~~

Re: Miss Trybun 1 runda grupa A - temat czysto zabawowy ;)

Post autor: CK2000 »

Ruch Radzionków,Falubaz, reprezentacja
Niebiesko Białe Barwy Twe ....
ODPOWIEDZ