Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

mateusznow
Posty: 396
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow »

lepszastronamiasta pisze: 19.06.2024, 10:49 stare wsh to 90% huta to każdy wie kto to ludzie co odbili po upadku zgody z lechia i pozakładali rodziny a potem te k**** na nich zaczely zeznawac
i nikogo oprócz piknikow nie obchodzi w krk jakies radlewo zaglebie czy legia bo maniek się w h** cieszy ze dzieki temu nie musza jeździć na mecze bo niema kim
Aha odbili, założyli rodziny i potem gonią MF, która na ich temat nic nie mówiła? Przecież, to w ogóle nie jest logiczne.
iparts.pl
DZnr1
Posty: 288
Rejestracja: 30.12.2014, 18:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30-tu lat

Post autor: DZnr1 »

pcABC pisze: 19.06.2024, 12:55
DZnr1 pisze: 19.06.2024, 12:50
Bugi. 2017 pisze: 19.06.2024, 12:14
[...]

Dobrze wam idzie we własnym gronie. :)
Przecież tam nie ma żadnego GRONA, na R22 i np. ...(na/w) drugiej armii ..., czerWonej, są ... towarzystwa ... festóW. :D
To dawaj farmazoniarzom wabiki tych wiślackich festóW.
Po pierwsze, od dawania ("na papier" itp.) to lepsze są od was chyba tylko bardziej skompromitowane ilością tzw. "60-tek", niebieskie pSYCHOfAJE1996 i widzewska banda dEhAwU2000. Poza tym, popytaj sąsiadki na Prądniku Czerwonym, co robiła mACIORA michalska z "żydówką" z ksC/'jude gangu', mASTERową, np. w zk SO i ile wiślackich szarAksów potwierdziło formalnie i nie wyjaśnienia oraz zeznania tej pierWszej itd., jak ty ... swoją udawaną ślpotą mój wcześniejszy wpis dot. plotki o "mf" i 'wsh'. ;)
lepszastronamiasta
Posty: 43
Rejestracja: 15.06.2024, 19:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: lepszastronamiasta »

PCABG pisze: 19.06.2024, 13:06
lepszastronamiasta pisze: 19.06.2024, 10:28 ostre dauny tu się wpisuja przeciez wy nie macie pojecia co się dzieje wisla nie ma ekipy został sam maniek skitrany za krakowem i jego przedszkole najlepsza ekipe ma stare wsh niezadne konfidenty tylko normalne chłopy co siedzieli za michalska i oni dojezdzaja mloda frajernie pod domami i nieprzestana dopoki ich nie wytempia i wyjebane maja na jakieś kibicowanie i mecze
na cracovii walcza ze soba kilka ekip teraz jest wicher na cała polske bo jedni porwali i zgwalcili gwiazdora judegangu brasia a byl wtedy gitem ale wczesniej sami go pogonili bo wyszło ze ich okradał to tyle apropo zasad w jude gangu
Wszystko pomieszałeś, a M. Mieszka w Krakowie. Brasia pogonili za zupełnie coś innego. Ludzie ze starego WSH są po obu stronach tzn.60 i tej wiślackiej.
Jak widać nie masz najmniejszego pojęcia co się dzieje na Wiśle i Krakowie. Kiedyś jak mi się będzie chciało, to opiszę jak to wygląda.
sklej cipe pedale bo h*** wiesz T juz wylecial z celi za gwalt na gicie ale pewnie nie miał kto ci przewinac wszyscy na mieście maja bekę ze w kurtkach devils co mecz inne małolaty 50kg a ty coś p********* wiesz kogo od ciebie złapal b w aucie ostatnio albo kto do niego dzwonił i przepraszal wiesz kto do kogo strzelal a kto stracił juz reke nie wiesz bo jesteś jakiś h** z internetu j**** cię
halodrol
Posty: 906
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol »

Ogólnie widzę, że wakacje to i wysyp bezklubowych pizd w najlepsze :D
Prawilny frajer teraz nadaje z konta LepszaStronaMiasta :D W temacie Euro pisze o swojej ekipie, tylko nie wspomina jakiej :D

A ty dozo stary grzejniku kleju ciesz się ostatnimi latami względnego szacunku na trybunach. W końcu jacyś młodzi ci wydupcą w zęby na stadionie i się skończy, bo większego pajaca od ciebie ciężko znaleźć w całej Polsce.

O ku*** :D hahaha widzę kolejny post nad moim. Przegląd mniej lub bardziej ciekawych newsów z Krakowa, upublicznionych na tym gejowskim forum. Prawilny frajer szybko zagląda do swojego folderu "Kraków" i powtarza kumate kocopoły :D
A więc mamy B., mamy straconą rękę, teraz czekam na info kto był pod Forum ostatnio i kto wsadzał karła do muszli.

Dajesz p i z d o
masz okazję się wykazać w necie.

j**** admina tego forum do ryja.
lepszastronamiasta
Posty: 43
Rejestracja: 15.06.2024, 19:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: lepszastronamiasta »

to ty tu robisz za maskotkę forumowego dauna co cię swoi wyjaśniali tyle razy ze musiałeś z innych kont nakurwiac ale zanim się zawiniesz przewiń jak twoja ekipa 15 latkow zasadowo wyjebala wala komus na mieście kto was zawsze wspierał finansowo i co ludzie na mieście ustalili chociaż ty jebana k**** z neta nawet pewnie nie wiesz o czym mówię
kaelowiec
Posty: 1509
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36
Kontakt:

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaelowiec »

Przemku ile masz lat ? To pomoże zawęzić grono podejrzanych
DiegoT
Posty: 101
Rejestracja: 17.06.2024, 19:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DiegoT »

Mógłby ten moderator zamknąć ten temat w pizd* bo nikt tu nic mądrego do powiedzenia nie ma.
SZURowski
Posty: 31
Rejestracja: 14.06.2024, 09:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SZURowski »

jestesmywaszastolica tak chetnie piszesz o mefedronie więc zapytam lubisz to czy ki c***?? A wjechałeś kiedyś na poważniejsze tematy jakieś mocno halucynogenne??
Miałeś kiedyś sytuacje że spałeś z otwartą mordą otwartymi oczami i chrapałeś?? tak mi przewijał braciak który myślał że w c**** lecę. doba ciężkich halucynacji po wypiciu naparu druga doba wszystko ci się rozmazuje, problemy ze wzrokiem i zajarzeniem czy to co się dzieje to prawda czy jebana fikcja. Masz na stole obiad i musisz sztućcami napierdalać bo nie widzisz jebanego talerza który zlewa się ze stołem i wszystkim dookoła. Zamknijcie ryje na temat specyfików bo c**** wiecie specjaliści od mefki i marysi.
AdamKowalski77
Posty: 87
Rejestracja: 02.04.2019, 01:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: AdamKowalski77 »

DiegoT pisze: 19.06.2024, 12:44 Otwarta rejestracja, zbliżające się wakacje dzieciaków i znowu wysyp jakiś typów sprzed komputera co szukają tylko napinki w necie...
napisal typ co sie zarejestrowal 2 dni temu
maczetatata
Posty: 219
Rejestracja: 10.06.2016, 02:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: maczetatata »

Ja mam takie bardzo powazne pytanie ,w sumie to forum DLA kumatych wiec zapytam.Moj kolezka wjechal na puche ostatnio ,na celi zapytali sie czy chce grypsowac i sprawdzili bialko.Tam pare miechów posiedzial ,mu podkrancowali bajere i zdal test na czlowieka honour,zostal grypsujacym ,osoba ktorej chlopaki na lawcepod blokem powiedza "czesc ".Ale jest problem bo pozniej sie pochwalil ze na wolce uzywal air fryera i schowali go za to do wora .A on im tumaczyl ze to tylko maszynka do robienia frytek taka nowoczesna Bo jeden cwiarus tam jak szedl siedziec to jeszcze z lampami naftowymi zapierdalali i nie wierzyl ze air fryer to nie frajer tylko frytkownica.No i teraz jest afera na pol polski bo chlopaki chca go podniesci robia ogolnopolskie spotkanie ,ktos bd z czolowki?
obserwator17
Posty: 318
Rejestracja: 16.06.2024, 10:54

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: obserwator17 »

maczetatata pisze: 19.06.2024, 19:35 Ja mam takie bardzo powazne pytanie ,w sumie to forum DLA kumatych wiec zapytam.Moj kolezka wjechal na puche ostatnio ,na celi zapytali sie czy chce grypsowac i sprawdzili bialko.Tam pare miechów posiedzial ,mu podkrancowali bajere i zdal test na czlowieka honour,zostal grypsujacym ,osoba ktorej chlopaki na lawcepod blokem powiedza "czesc ".Ale jest problem bo pozniej sie pochwalil ze na wolce uzywal air fryera i schowali go za to do wora .A on im tumaczyl ze to tylko maszynka do robienia frytek taka nowoczesna Bo jeden cwiarus tam jak szedl siedziec to jeszcze z lampami naftowymi zapierdalali i nie wierzyl ze air fryer to nie frajer tylko frytkownica.No i teraz jest afera na pol polski bo chlopaki chca go podniesci robia ogolnopolskie spotkanie ,ktos bd z czolowki?
Myślę że tą sprawę powinien rozkminić żurom razem z załęcką.
DiegoT
Posty: 101
Rejestracja: 17.06.2024, 19:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DiegoT »

AdamKowalski77 pisze: 19.06.2024, 19:18
DiegoT pisze: 19.06.2024, 12:44 Otwarta rejestracja, zbliżające się wakacje dzieciaków i znowu wysyp jakiś typów sprzed komputera co szukają tylko napinki w necie...
napisal typ co sie zarejestrowal 2 dni temu
Ale co to ma do rzeczy? Patrząc się co tu się dzieje od kilku dni to dałbym radę żyć bez profilu tutaj. A niektórzy widzę czekali tylko na napinki.
maczetatata
Posty: 219
Rejestracja: 10.06.2016, 02:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: maczetatata »

obserwator17 pisze: 19.06.2024, 20:08
maczetatata pisze: 19.06.2024, 19:35 Ja mam takie bardzo powazne pytanie ,w sumie to forum DLA kumatych wiec zapytam.Moj kolezka wjechal na puche ostatnio ,na celi zapytali sie czy chce grypsowac i sprawdzili bialko.Tam pare miechów posiedzial ,mu podkrancowali bajere i zdal test na czlowieka honour,zostal grypsujacym ,osoba ktorej chlopaki na lawcepod blokem powiedza "czesc ".Ale jest problem bo pozniej sie pochwalil ze na wolce uzywal air fryera i schowali go za to do wora .A on im tumaczyl ze to tylko maszynka do robienia frytek taka nowoczesna Bo jeden cwiarus tam jak szedl siedziec to jeszcze z lampami naftowymi zapierdalali i nie wierzyl ze air fryer to nie frajer tylko frytkownica.No i teraz jest afera na pol polski bo chlopaki chca go podniesci robia ogolnopolskie spotkanie ,ktos bd z czolowki?
Myślę że tą sprawę powinien rozkminić żurom razem z załęcką.
Dzieki napisalem do nich na IG ,mam nadzieje ze rozkmini to na korzysc mojego ziomka a jak nie to chociaz mu kopsnie leginsy do szpagatow za frico ;)
halodrol
Posty: 906
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol »

Zauważ że to pedalisko skrzętnie zbiera sobie różne info, które wypływa właśnie na tym gejowskim forum i potem strzela nim jakby był kumaty. Dlatego nie ma sensu pisać tutaj czegokolwiek o ciemnych stronach miasta. Później takie k******* szaleją tutaj i na FB.
lepszastronamiasta
Posty: 43
Rejestracja: 15.06.2024, 19:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: lepszastronamiasta »

nie napisałem tu ani jednego farmazonu ale skąd takie k**** maja wiedzieć o brasia jak wy jesteście zwykle frajery z szalikami co latają za was 15 latkowie tyle znaczycie na tej wisle klauny jebane będziecie zaraz dzwonić przepraszac jak pawelek a do końca roku młoda frajernia przestanie istnieć bo już z domów nie wychodzą j**** was internetowcy
xxxlecia
Posty: 43
Rejestracja: 20.06.2024, 09:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: xxxlecia »

gierat każdy przeciez wie ze to ty i każdy wie co powinieneś miec za wyciąganie takich spraw w internecie

a ta policyjna ku*** halodrol tu kiedyś kibicowała konfidentom od nas zeby jebli dobrych chłopaków wiec ktoś cię halodrol w końcu rozkmini nie bój żaby
xxxlecia
Posty: 43
Rejestracja: 20.06.2024, 09:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: xxxlecia »

łap za sprzet wariacie i pomóż chłopakom chyba ze tylko w internecie walczysz to jesteś kotem i walcz tutaj dalej
xxxlecia
Posty: 43
Rejestracja: 20.06.2024, 09:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: xxxlecia »

ty smieszkujesz a twoi koledzy tracą zdrowie i sa katowani sprzętem bo macie taka padake ze musza biegac za was 17 latki za to armia internetowa jak zawsze w formie i w dobrym humorze
lepszastronamiasta
Posty: 43
Rejestracja: 15.06.2024, 19:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: lepszastronamiasta »

kotarsky pisze: 20.06.2024, 10:16 A to nie wy patrzycie z wypiekami na policzkach jak WSH ktore jest rozjebane i spakowane do wora oprawia małolatów co poszli w stronę zasad?
i właśnie za to jebana k**** jesteście oprawiane i wszystkie d**** po kolei będziecie kalekami spucuj się tylko z ksywy i jesteś skonczona
mateusznow
Posty: 396
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow »

nieznAJomy1906 pisze: 20.06.2024, 13:51 Wszyscy pierdola jaka to nie jest c****** sytuacja bandy na Wiśle, ale c**** prawda. Na Wiśle jest z czego kleić i czas działa na korzyść Devilsów. Ten kto jechał pierwszym pociągiem do Wawy na puchar ten widział. Potencjał na Wiśle jest ogromny.
Gdyby nie konflikty i podziały wiadomo gdzie, to Wisła byłaby wśród top ekip w tym kraju.
Niż demograficzny, coraz mniejszy odsetek młodych, których interesuje kibicowskie, czy "osiedlowe" życie i uważasz, że czas działa na korzyść? W całej Polsce są braki w porównaniu z czasem przyszłym, a w Krakowie jest jeden wielki burdel, który jeszcze bardziej zniechęca.
DiegoT
Posty: 101
Rejestracja: 17.06.2024, 19:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DiegoT »

Załóżcie więcej tych kont tutaj i co chwilę odpowiadajcie z innego. Zrobił się tutaj większy burdel niż w samym Krakowie. Temat do zamknięcia, chociaż moderator się pewnie cieszy, że kliki lecą.
eNGie
Posty: 839
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie »

Tylko kto by chciał w ogóle z WSH gadać. Są spaleni od momentu współpracy z psami.
DZnr1
Posty: 288
Rejestracja: 30.12.2014, 18:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DZnr1 »

DZnr1 pisze: 19.06.2024, 12:12
SZUR.k-owski pisze: 19.06.2024, 10:59 Czyli w Krakowie poza ekipami ksC i HKS-u są obecnie 3 bandy wiślackie: "młoda ferajna", młode 'wsh' i stare 'wsh'. To kto należy do starego 'wsh', ci co "leżeli" do Człowieka?
Jest jeszcze jakieś 'debils' "wiślackie ...", przynajmniej ... na co najmniej jednej fladze. :)

PS "Wczoraj wieczorem "60-tki" z 'wsh' złapały się z "młodą ferajną" na jakimś osiedlu - ciężki dym, 2 osoby w szpitalu (jedna w ciężkimi stanie, a druga podobno nie żyje). Prawdopodobny trup z "mf" dostał w szyję fiskarsem."

Potwierdzone? :(
Podbijam!
Laguna
Posty: 217
Rejestracja: 26.07.2016, 14:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Laguna »

tylkowisla_sharks pisze: 20.06.2024, 15:48 nieznajomy halodrol słuchaj k**** bo specjalnie do ciebie pisze widocznie nie masz pojęcia co się działo w ostatnich dniach ani w zabierzowie ani w krakowie i nie wiesz jak skonczyli twoi koledzy. nie macie żadnej ekipy jesteście jebane jak dzwki i będziecie jebane do spodu. na twoje nieszczęście wracają stare porządki połowa osiedli sie na was wyjebala i lepiej uciekaj daleko bo skończysz jak twój kolega przedwczoraj
O jest siemaszki który na kilku kontach jest za sracovią a na drugich kilku za Wisłą. Teraz odpisz z konta xxxlecie wariaciku internetowy.
mateusznow
Posty: 396
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow »

nieznAJomy1906 pisze: 20.06.2024, 15:45 Uwierz że na Wiśle młodych nie brakuje. Owszem, większość to przećpane szczury z gazami, ale działają na mieście i są bardzo aktywni. Część z nich wyrośnie na chuliganów. Będzie z czego werbować narybek. Chociaż narybek to już złe słowo raczej. Chyba że dawne WSH planuje zrobić wielki comeback back, tylko pytanie do czego im to potrzebne
mateusznow pisze: 20.06.2024, 14:21
nieznAJomy1906 pisze: 20.06.2024, 13:51 Wszyscy pierdola jaka to nie jest c****** sytuacja bandy na Wiśle, ale c**** prawda. Na Wiśle jest z czego kleić i czas działa na korzyść Devilsów. Ten kto jechał pierwszym pociągiem do Wawy na puchar ten widział. Potencjał na Wiśle jest ogromny.
Gdyby nie konflikty i podziały wiadomo gdzie, to Wisła byłaby wśród top ekip w tym kraju.
Niż demograficzny, coraz mniejszy odsetek młodych, których interesuje kibicowskie, czy "osiedlowe" życie i uważasz, że czas działa na korzyść? W całej Polsce są braki w porównaniu z czasem przyszłym, a w Krakowie jest jeden wielki burdel, który jeszcze bardziej zniechęca.
Bzdura, dawniej z jednego osiedla dziesiątkami wylatywali, a teraz, jak kilka osób jest na całe osiedle, to jest "mocne".
WwaNh
Posty: 46
Rejestracja: 13.06.2024, 20:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WwaNh »

Nie ma to jak na pisanie na otwartym forum kto gdzie jak i z kim będzie porządki robił sami faktycznie na siebie z d*** dajecie brawo ... tak samo po każdej akcji wrzucanie zdjęć do neta psy mają mniej roboty gratulacje
mateusznow
Posty: 396
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow »

niewinny1 pisze: 20.06.2024, 17:40 Kazdy spojrzal trzezwo na sytuacje małolaci zrobili syf wykrecili afere, przerobili kogos na kase, chcieli rządzić i teraz beda do konca zycia kalekami czas pokazał ze nie wystarczy na slepo psikać gazem czy strzelać z rakietnic zeby rządzić w Krakowie. Mieli chwile sławy ale wracaja stare porzadki.
Teraz pytanie po co mieli kręcić aferę "dobrym" zamiast z nimi współpracować? Może jednak nie były, to czyste osoby?
mateusznow
Posty: 396
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow »

niewinny1 pisze: 20.06.2024, 22:14
Małopolska kibolska pisze: 20.06.2024, 20:47
niewinny1 pisze: 20.06.2024, 17:40 Kazdy spojrzal trzezwo na sytuacje małolaci zrobili syf wykrecili afere, przerobili kogos na kase, chcieli rządzić i teraz beda do konca zycia kalekami czas pokazał ze nie wystarczy na slepo psikać gazem czy strzelać z rakietnic zeby rządzić w Krakowie. Mieli chwile sławy ale wracaja stare porzadki.
jakie chwile sławy? oni nawet swoich "5 minut" nie mieli. na początku szumne oświadczenia jak to dla nich 3 kolory to Wisła a dla WSH 3 kolory " to pasta aquafresh" hehe to było dobre, wtedy można było się łudzić i kibicować że coś się poprawi na lepsze, że faktycznie młodzi pociągną Wisłę w dobrą stronę, ale czas wszystko zweryfikował
eNGie pisze: 20.06.2024, 15:37 Tylko kto by chciał w ogóle z WSH gadać. Są spaleni od momentu współpracy z psami.
nieznAJomy1906 pisze: 20.06.2024, 15:45Chyba że dawne WSH planuje zrobić wielki comeback back, tylko pytanie do czego im to potrzebne
może po to za ileś lat ekipy o ponad 20letniej historii nie kojarzono tylko z jednym?
a jak było z Ruchem i flagą PF? Ile czasu nie wisiała i wydawało się że koniec z nimi?
obie ekipy sie odbudują i swoją reputacje, tyle że na Ruchu zamieszanie z PF przebiegło zdecydowanie łagodniej
szkoda młodych na Wiśle bo gdy się postawiali mieli pewnie dobre intencje, ale wyszło że klepaniem po plecach i poparciem zwykłych kibiców w młynie nie wygra się w tym mieście i z takimi przeciwnikami
jakie dobre intencje odstaw te dopy małolaci mysleli ze zlapali boga za nogi i przejma interesy Sharksow wykrecajac afery dobrym chlopakom szkoda ze M im nie powiedzial ze to nie przychodzi tak łatwo i psikanie gazem czy strzelanie rakietnicami po ludziach to nie wystarczy i ze trzeba miec jaja jak na przeciw stanie ktos kto bedzie chcial uzyc tego sprzetu a nie tylko go trzymac ale moze mu bylo to na reke zeby ktos dla niego biegal i przytulał kase. tak czy inaczej ich kariera sie skonczyla
To jak pozakładali rodziny, odbili, czy tylko hajs ma się zgadzać?
lepszastronamiasta pisze: 19.06.2024, 10:49 stare wsh to 90% huta to każdy wie kto to ludzie co odbili po upadku zgody z lechia i pozakładali rodziny a potem te k**** na nich zaczely zeznawac
i nikogo oprócz piknikow nie obchodzi w krk jakies radlewo zaglebie czy legia bo maniek się w h** cieszy ze dzieki temu nie musza jeździć na mecze bo niema kim
Edi Gluskin
Posty: 42
Rejestracja: 21.06.2024, 11:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Edi Gluskin »

Komedia ku***, czyli to co od kilku miesięcy było plotkami jest prawdą. Jak te wszystkie Baxtery, Brodate, Opale, Maczo itd wrócą na trybuny to będzie pogrzeb sceny kibicowskiej na Wiśle. Ponoć jeden typ ze starego WSH chciał się wieszać w celi bo nawet na frajerskim kryminale nie dawał rady haha a taki duży chłop
Mattyso
Posty: 76
Rejestracja: 26.04.2019, 11:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mattyso »

Jak Jaworzno jest waszym znaczącym FC, to nie chce widzieć reszty.
grubzzzzz
Posty: 2
Rejestracja: 21.06.2024, 12:47

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: grubzzzzz »

Edi Gluskin pisze: 21.06.2024, 12:06 Komedia ku***, czyli to co od kilku miesięcy było plotkami jest prawdą. Jak te wszystkie Baxtery, Brodate, Opale, Maczo itd wrócą na trybuny to będzie pogrzeb sceny kibicowskiej na Wiśle. Ponoć jeden typ ze starego WSH chciał się wieszać w celi bo nawet na frajerskim kryminale nie dawał rady haha a taki duży chłop
I co, w 30 przyjdą pod stadion i rozgonią 4000 ludzi z młyna? Póki co mają podejście 'mamy ambitniejsze cele niż chodzenie na mecze' :D Niech sobie żyją w bańce.

Ludzie maja w pamięci, za co WSH wrzucało ludziom zakazy na Wisłę, rekordziści wyłapywali za zbyt długie włosy (pewien graficiarz, który według niektórych miał fryzurę niegodną działającej osoby), a teraz sami po DPK do grupy coś tam próbują wojować, w końcu zasady ich nie dotyczą.

Niech przyjdą na puchary :)
factoryproject
Posty: 505
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: factoryproject »

Małopolska kibolska pisze: 21.06.2024, 13:19
Edi Gluskin pisze: 21.06.2024, 12:06 Jak te wszystkie Baxtery, Brodate, Opale, Maczo itd wrócą na trybuny to będzie pogrzeb sceny kibicowskiej na Wiśle.
jeden pogrzeb w 2016 już Wisła przeżyła, po rozpadzie TKWM na kilka miechów młyn się przerzedził, komu nie pasowało ten odbił a później wszystko powoli wracało do normy
Uwierz mi że niektórzy z nas przejrzeli na oczy już w 2012...Tyle tylko że nie wszyscy pisali o tym głośno. Ostanie 12 lat co zmiana pokolenia która zawsze musi nastąpić z tym że 20 lat temu była brutalna i Sharksi wciągnęli wszystkich "biegających" a teraz sytuacja jest bardziej skomplikowana.
No i niestety inaczej wyglądał świat 20 lat temu..nie bylo fb, instagramów, oświadczeń. Kto był w miarę kumaty to szedł do Wiślaków wcześniej przed meczem, albo jeszcze lepiej do Yakuzy i tam wszystko było dogadane. Kogoś się spotkało, pogadało.
Ewentualnie dogadywało się na zapisach na wyjazd (Pisze oczywiście o normalnych rzeczach kibicowskich nie o grubych sprawach).
Kto jeżdził na Wisłe w latach 2002-2012 ten mi przyzna mi rację, a jesli ma inne argumenty to chętnie poczytam.
Wrogzly
Posty: 88
Rejestracja: 14.06.2024, 06:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Wrogzly »

Sharksi wracają to już raczej pewne tylko pytanie czy mocniejsi czy słabsi.
Holione
Posty: 99
Rejestracja: 29.09.2016, 15:43

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Holione »

grubzzzzz pisze: 21.06.2024, 12:56 I co, w 30 przyjdą pod stadion i rozgonią 4000 ludzi z młyna? Póki co mają podejście 'mamy ambitniejsze cele niż chodzenie na mecze' :D Niech sobie żyją w bańce.

Ludzie maja w pamięci, za co WSH wrzucało ludziom zakazy na Wisłę, rekordziści wyłapywali za zbyt długie włosy (pewien graficiarz, który według niektórych miał fryzurę niegodną działającej osoby), a teraz sami po DPK do grupy coś tam próbują wojować, w końcu zasady ich nie dotyczą.

Niech przyjdą na puchary :)
No tak, bo 16-letni Maciek z kolegami, który przyszedł pokrzyczeć na meczu czy 26-letni Artur, który pierwszy raz zabrał do młyna dziewczynę, staną w pierwszym szeregu naprzeciwko wydziaranym karkom, którzy na co dzień biegają po mieście ze sprzętem. W fajnej bajce żyjesz :) Wystarczy, że goście przyjdą ekipą na mecz i nie dadzą się stamtąd ruszyć.
fredperrycp
Posty: 58
Rejestracja: 15.06.2024, 10:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: fredperrycp »

Ktoś nie wie jak działa psychologia. Wystarczy 50 osób mocnej bandy z legendą i cały stadion wypierdala w podskokach
lepszastronamiasta
Posty: 43
Rejestracja: 15.06.2024, 19:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: lepszastronamiasta »

pociesze was nikogo nie interesują mecze i jakieś kibicowanie tylko zrobienie kalek z tych k**** a kto sie interesuje wie ze już kilku będzie na rencie do końca zycia kilku sztywniaków się rozjebalo a reszta już zrozumiała ze przegrali zycie
od dawna lataja po mieście glosowki jak jest dzwonione do tych k**** i co mówią wiedza ze są skończeni a tu dauny analizy robią ze konflikt będzie ty k**** z internetu konflikt właśnie sie kończy
Edi Gluskin
Posty: 42
Rejestracja: 21.06.2024, 11:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Edi Gluskin »

na dzień dzisiejszy wsh jakby wbiło nawet w te 30 osób pod stadion to nikt by ich nie ruszył, dużo się zmieniło od tamtego razu co próbowali kilka lat temu. wezcie sie jeszcze tylko dogadajcie z michalskim zeby kazdy widzial ze nie ma juz tam zadnych zasad

a ty Malopolska serio myslisz ze wsh wyjdzie z sosnowcem haha
eNGie
Posty: 839
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie »

Po co Młoda Ferajna się podpina pod Devils - była to ekipa z 98 roku z niezłą renomą. I nie wiem czy została z nich garstka obecnie na Reymonta.
DiegoT
Posty: 101
Rejestracja: 17.06.2024, 19:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DiegoT »

nieznAJomy1906 pisze: 21.06.2024, 12:25 Pachnie konfliktem na Wiśle jakiego jeszcze nie było. Najbardziej żal tych chłopaków, którzy po kilku latach wrócili na trybuny z powodu względnej normalności. Teraz pewnie znowu popierdolą to wszystko.
c*** tam z MF ale ciekawe co na to Devilsi i znaczące FC pokroju Chrzanowa i Jaworzna, w których jest sporo aktywnych osób na Wiśle.
To pachnie tym konfliktem, wracają na te trybuny czy nie? Bo raz często Twoje wypowiedzi są kompletnie różne w jednym temacie. W ogóle wydaje mi się, że w temacie Wisły wypowiada się tutaj tylko i wyłącznie strona z Kałuży (z resztą jeden z aktywnych tutaj uczestników "zdradził się" w innym temacie). Po ostatnich wydarzeniach myślę, że ani WSH ani druga strona konfliktu nie napierdzielała posta za postem w internecie.
ODPOWIEDZ