wszystkowiedzacy pisze: 28.08.2023, 18:09
Masz racje,jest ich pewnie drugie tyle jak nie wiecej,tylko,ze dalej osiedlowym skladem malolatow daja rade ekipie top1 w Polsce podobno,to jak to ku*** jest,same przecpane malolaty,a nikt ich jeszcze nie dojechal porzadnie,dziwna sytuacja,swiadczy o szczurach z Wisly,czy o polskiej czolowce chuliganskiej,paradoks
was to już krakowskie frajery pojebało do reszty - ujebaliście sobie w tych chorych łepetynach, że naćpane szczury dały radę chuligańsko.
Nie, nie dały - wyskoczyły z ostrym sprzętem.
I h** w oko każdemu, do trzech pokoleń wstecz kto usprawiedliwia takie zachowania.
P.S. - wszystkowiedzący i gnuj - to jak jesteście na tej grafice? A może braciszek któregoś się załapał?
Banda h***
gnuj pisze: 28.08.2023, 22:54
I jeszcze te wycinki liter z gazet, jak z filmu gangsterskiego klasy C. Ktoś się mocno wczuł, jakiś wojownik uliczny z Mokotowa, ostre, miejskie klimaty:D Ja p******* tam jest grubo! Legia to mem.
Dobrze że Wisła to nie mem :D
- Rozjebanie klubu przez rekinów
- Vanna Ly
- Misiek świadek koronny
- Rozjebanie zgód z Wrocławiem/Gdańskiem, bo handel dragami ważniejszy
i tak można wymieniać bez końca przećpany debilu, wasz klub to mem, skaza na mapie kibicowskiej polski
wszystkowiedzacy pisze: 28.08.2023, 20:18
Tak,jestesmy,to w ogole moje drzewo genealogiczne,jestesmy wszedzie,Krakow,Chorzow,Lodz,Przemysl,Tarnow,Wroclaw,Gdansk,Torun,Rzym,Madryt,Warszawa i kilkadziesiat miast w calej Polsce I Europie,czego ku*** nie rozumiesz lbie
Rozumiem wszystko
Reprezentujesz bandę rozjebusów, frajerów i ćpunów.
Zresztą fantastycznie uzupełniasz się z tym mefedroniarzem bez zębów 'gnojem"
Tfu!
gnuj pisze: 28.08.2023, 22:54
I jeszcze te wycinki liter z gazet, jak z filmu gangsterskiego klasy C. Ktoś się mocno wczuł, jakiś wojownik uliczny z Mokotowa, ostre, miejskie klimaty:D Ja p******* tam jest grubo! Legia to mem.
Każdy szanujący się gangus wie, że najlepsze akcje chuligańskie to te z biciem piłkarzy na festynach :)
Ale ty wiesz obsrańcu że to nie było zdarzenie kibicowskie? Poza tym w biciu piłkarzy nikt nie jest lepszy niż wy. Macie w tym doświadczenie ;)
Niedługo będą rozsyłać ALERTY RCB sms na temat WISŁY.
"UWAGA! W nocy i rano (04.09) przejazd 60 kg mefedroniarzy z Młodej Ferajny. Możliwy w******* za pomocą sprzętu. Nie wychodź z domu zaopatrzony w rakietnice bo grozi śmiercią lub trwałym kalectwem z rąk niehonorowej ekipy." :D:D:D:D:D:D:D
Śmieszne jak wasza frekwencja na meczach Reprezentacji...
Powszechnie wiadomo, że jako legionista możesz być lekko upośledzony, ale w przeciwieństwie do twoich kolegów z żylety, starających się o pracę na ochronie, nie musisz wklejać orzeczenia o niepełnosprawności. W ramach ćwiczeń w domu możesz rozwiązać proste pytanie. A żeby ułatwić ci odpowiedź i oszczędzić wstydu legionistom podam ci podpowiedzi.
Co by się stało z bojówką Legii Warszawa, gdyby na reprezentację wjechały 2 wiślackie osiedla w składzie 15 osób, 60-kilowych mefedroniarzy z Huty.
a) Legia by uciekła, bo nie bije się ze sprzętem
b) Legia by uciekła, ale przedtem psiknęła gazem i rzuciła petardę
c) oba powyższe, ale dodatkowo na Żylecie powieszono by transa o sprzęcie
d) chłop z tatuażem Grzesiuka na łydce, by się oburzył i zadzwonił na policję
e) pogonilibyście nastolatków, obili ich własnym sprzętem i wyśmiali, bo jesteście warszawskimi gladiatorami nie do rozjebania
Jesteś jednym z tych, któremu sharksi podali do pyska i wyładowujesz frustrację ze swojej niemocy na forum śmieszna kurewko?
gnuj pisze: 26.08.2023, 15:59
Legia to największy szkodnik kibicowski, oni doprowadzą do ruiny to na co pracowały pokolenia. Nie mają w sobie żadnej odwagi, pierwiastka szaleństwa, poświęcenia. Najgorsze jest to, że mają wpływ na innych. U nich nie ma żadnej pokory, autorefleksji, krytycznego myślenia. Jest przeświadczenie o własnej zajebistości, nieomylności. Jak ktoś ich pokona to i tak będą się czuć moralnym zwycięzcą, niezależnie od konsekwencji. Legia jest rakiem i nowotworem, jest słabością i frajerstwem. Lata prosperity sprawiły, że zatracili instynkt, nie liczy się nic poza tym jak jesteś postrzegany, nie liczą się fakty - ważne jest to że legioniści są zajebiści. Głośną krzyczą, robią ładne rysunki - to wystarczy by rozdawać karty. Serio nie zapaliła się nikomu czerwona lampka z napisem ALARM, kiedy właściwie, nie wiadomo kto z Tarnowa i Krakowa pogonił najlepszą polską bandę? Legia to katastrofa dla polskich kiboli, to uznanie prymatu frajerstwa i słabości. To PR ponad realne działania, to przekonanie o własnej zajebistości, niczym nie poparte.
ty już tak przećpany mefedronem jesteś, że nie rozróżniasz swojej Wisły od Legii :)
Skarbowa dziewczynko, ty to już nawet nie śmieszna jesteś, mając mokre gacie broniłas tu czarnych marszy feminazistek, dajesz upust kompleksom antypisowskim w co drugim poście jak najgorszego sortu lemingor z kompleksami, do przynależności klubowej raczej się nie pucujesz z tego co widzę. Szymuś kurewko może to ty. Tam w pedal-enie macie ostry problem z określeniem tozsamosci płciowej - fajnie było robić loda tycy jak przewijaliscie sobie farmazony?
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka
Dario1916 pisze: 29.08.2023, 21:53
Ty serio wierzysz, że napisanie steku bzdur 60 razy da jakiś sens :)
Znowu zrobiłeś się niemiły, pewnie po tym, jak ten bramkarz z festynu odbił ci kobitkę...
Daria te plakaty o dzieciach w Polonii to nakreslacie jakiś nowy trend płotkarko z pudełka?
https://youtu.be/25jePinKWjs?si=A16-UmUIzHXj3YCI serio? Taka grand ekipa jak Legia pozwala takiemu gościowi "promowac" swój herb? Nie widziałem, żeby np. taki Waszka G wycierał sobie mordę Zetką
czehulov pisze: 31.08.2023, 11:49
Słuchaj, Nieciecza czy Puszcza również potrafią pojechać w dobrej liczbie na ciekawy wyjazd z topką tabeli. Pochwalcie się zdjęciem z Głogowa.
Jeżeli porównujesz Puszczę do Polonii to świadczy, że sam jesteś głęboko w lesie.
"""Jadziem autem z szwagrem, małżonko i dzieckiem pci żeńskiej.
Poinformuj Enigmo jak, gdzie, i o której mamy się stawić by opłacone bilety otrzymać i na sektor wejść."""
To jest autentyczny wpis z forum Polonii,w temacie ich wyjazdu do Płocka.. Cóż,gratuluję ekipy wyjazdowej.. przeszło mi już zdziwienie,że te 400 na wyjazd uzbierali..
Ja nadal marzę,o tym by spotkać na mieście,kogoś w barwach Polonii,gdyż już od ponad 20 lat mi się to nie udało..Pozdro dla żony,szwagra i córki haha
picooligans pisze: 31.08.2023, 12:05
Ale nikt nie piszę że Puszczy nie m w Niepołomicach i BrukBetu w Niecieczy, są i mają się dobrze;)
Nie ma pod względem kibolskim czy ogólnie kibicowskim? Bo sytuacja Polonii w Warszawie jest zgoła inna niż ci się może wydawać, a temat ten wałkowany był w tym wątku już niejednokrotnie. Polecam obejrzeć film z wyjazdu polonistów na Garbarnie czy poszukać zdjęć z wyjazdu do Polkowic i ostatnio na Chrobry.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!
Nie no Polonia koty, trzeba przyznać. Głodni atrakcji, po latach tułania się po niższych ligach, na 120 kilometrowy wyjazd, po trzech tygodniach (!) „nakręcania” ludzi, dostając 740 biletów, wykorzystali 400. Wow.
leonidas88 pisze: 31.08.2023, 12:21
"""Jadziem autem z szwagrem, małżonko i dzieckiem pci żeńskiej.
Poinformuj Enigmo jak, gdzie, i o której mamy się stawić by opłacone bilety otrzymać i na sektor wejść."""
To jest autentyczny wpis z forum Polonii,w temacie ich wyjazdu do Płocka.. Cóż,gratuluję ekipy wyjazdowej.. przeszło mi już zdziwienie,że te 400 na wyjazd uzbierali..
Ja nadal marzę,o tym by spotkać na mieście,kogoś w barwach Polonii,gdyż już od ponad 20 lat mi się to nie udało..Pozdro dla żony,szwagra i córki haha
N'08 pisze: 31.08.2023, 11:45
Jakie 400? 399 :) I jak głosi legenda w skład tego wchodzą ciocie, wujkowie i znajomi znajomych. ;)
Ty wariacie naprawdę wstydu nie masz. Już pomijając te twoje historyjki o lataniu z gołymi flintami i jaranie się tym, ucieczke do funkcjonariuszy na mieście itd. to kur**wa rozmawiając a aktualnych sprawach jak możesz pisać, że "legenda głosi" jak was tam w tym Krakowie ktoś nagrał i każdy może zobaczyć jakie tam było towarzystwo. Kogo ty chcesz oszukać?
A teraz macie bliski wyjazd, na nowy stadion i jak kilka dni temu zorientowaliście się, że nie macie zapisanych nawet 1/3 ludzi z dostępnej puli to zaczęliście nakręcać ludzi z trybuny głównej i chcesz mi powiedzieć, że w Płocku znowu nie będzie Janków z rodzianmi i z dziećmi albo zgredzików z Głównej? Nie bądź śmieszny.
Nie ujmując nic FC z Gizycka, ale jeżeli uważasz to za jakikolwiek wasz sukces to naprawdę nie dziwne, że większość ekip ma was w poważaniu. Co do Siedlec to chyba masz jakieś błędne informacje. O zbiórce na Legionovie nie wspomnę, bo Legia zawijała się przed kimś innym, ale na pewno nie przed wami. Chyba, że wasza jedyna obecnie krajowa zgoda to policja.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!
czehulov pisze: 31.08.2023, 11:49
Słuchaj, Nieciecza czy Puszcza również potrafią pojechać w dobrej liczbie na ciekawy wyjazd z topką tabeli. Pochwalcie się zdjęciem z Głogowa.
Jeżeli porównujesz Puszczę do Polonii to świadczy, że sam jesteś głęboko w lesie.
ta puszcza ma więcej szacunku w polsce niż wy pedały w dzinsach
Tylko się nie zesraj z emocji jak Twój ziomek z Gieksy.
czehulov pisze: 31.08.2023, 11:49
Słuchaj, Nieciecza czy Puszcza również potrafią pojechać w dobrej liczbie na ciekawy wyjazd z topką tabeli. Pochwalcie się zdjęciem z Głogowa.
czehulov pisze: 31.08.2023, 11:49
Słuchaj, Nieciecza czy Puszcza również potrafią pojechać w dobrej liczbie na ciekawy wyjazd z topką tabeli. Pochwalcie się zdjęciem z Głogowa.
Jeżeli porównujesz Puszczę do Polonii to świadczy, że sam jesteś głęboko w lesie.
znaj swoje miejsce w szeregu smieciu j***** wasza ekipa wyjazdowa wyglada jak zbieranina ze szkoły specjalnej
Niby ich nie ma a dziś jakieś stów w Płocku z oprawą.
To dużo, na aglomerację liczącą ponad 2mln ludzi? 1/2 sektora na 100-kilometrowym wyjeździe po turbomobilizacji?
Ale oni mają ograniczoną ilość osób w tej aglomeracji. To tak jak byś się zastawiał czemu za granicą nie którzy jadą na wyjazd w 10 tys i więcej a u nas nie?
. Cieszy mnie to ze Polonia tak jezdzi. Nie wazne . Chcialbym zeby bylo jak jechalismy 520 na Legie przez Muranow sie zastanawiac. Wpadna na bankowym , albo przy ibisie czy nie. Bylismy zawsze gotowi , a teraz ? Marazm. Dlatego niech im sie wiedzie. Rywalizacja musi byc bo jak nie to stygniesz. Ksztaltuje charakter,a jak teraz patrze na niektorych na Zylecie? Moze nie moje czasy bo tak sie czuje . Do konca pzdr dla prawdziwych chuliganow nie zaleznie od barw.
Czy ktoś może zrobić przybliżony podział sił w Warszawie na przestrzeni ostatnich 30 lat?
Wiadomo, że obecnie Warszawa jest opanowana przez Legię, a kibice Polonii są widoczni tylko koło stadionu w dni meczowe. Niepodważalny fakt, z którym nie ma co rywalizować. Nic dziwnego, że ekipa z Konwiktorskiej nie wychyla się, mając przeciwko sobie prawie całe miasto. To nie 300 Spartan i nie ma żadnej ekipy w Polsce czy na świecie, która by dokonywała wielkich czynów będą w niewidocznej mniejezosci. Uważam, że Polonia działa na tyle na ile ich stać, a że jest ich mało to akcje też nie są spektatulrwne. Z jednej strony jednak szkoda, bo rywalizacja zawsze się przydaje, a i satysfakcja z rządzenia w mieście jest mniejsza jak od dłuższego czasu czasu nie trzeba udowodnić, że się na to zasługuje.
Stąd też nasuwa mi się pytanie co jest tego przyczyną, że Legia ma taką przyczynę, a Polonia jest ledwo widoczna ? Czy zawsze tak było? Czy Legia wypracowała sobie tak silną pozycję (jak tak to czym, wyniki klubowe, akcje kibicowskie?), czy to możne kibice Polonii zmarnowali potencjał? Czy w przeszłości Polonia sięgała dalszych dzielnic Warszawy czy zawsze skupiała się wokół Muranow? Może ktoś rzetelnie przedstawi jak prezentowały się siły w latach 90, 00 i 10? Bez przepychania i wywyższania, tylko suche fakty.
Zainteresowanych odsyłam na ten kanał https://youtube.com/@LaczynaspikaTV?si=CKMpISJNbaaNO0yJ a dokładniej do skrótu meczu czarnulek w Polkowicach z ubiegłego sezonu i niedawno w Głogowie. Oczywiście na Enigmie nie pochwalili się tymi jakże kozackimi wyjazdami.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!
znaj swoje miejsce w szeregu smieciu j***** wasza ekipa wyjazdowa wyglada jak zbieranina ze szkoły specjalnej
Niby ich nie ma a dziś jakieś stów w Płocku z oprawą.
To dużo, na aglomerację liczącą ponad 2mln ludzi? 1/2 sektora na 100-kilometrowym wyjeździe po turbomobilizacji?
Tak z ciekawości, sprawdziłem średnią frekwencję Legii, za tamten sezon i sami piszą o 21k na mecz, to dużo na czołową drużynę ze stolicy która ma jeszcze województwo dla siebie i kibiców w innych regionach czy jednak mało? :>