www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
R/R138
Posty: 56
Rejestracja: 09.04.2018, 23:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: R/R138 » 29.09.2018, 17:04

ktotamwie1 pisze:
29.09.2018, 14:59
A koleżanka już zapomniała jakie głupoty pisała w tym temacie? Dla przypomnienia wkleję twoje wypociny polmozgi tępy, zeby nikt nie brał twojego zdania pod uwagę, bo nie warto. A wiec wiec proszę - wszystkie te sentencje to twoje dziela debilu heheh: Ucieczka pod prąd kliku dziesięciu aut i autokarów po powrocie z jakiegoś wyjazdu.
Łamanie grupy malującej która do tej pory się nie pozbierała i nie niszczy prac (zbierają na operacje twarzoczaszki)
Propaganda 16tyś jak tam ledwie 5 przychodzi.
Wuwuzele i gwizdanie na oprawy.Brak ludzi na reprezentacji(pisane w trakcie meczu)
To są jego główne wpisy,pokaż mi gdzie napisał prawdę?
A czerwoni niech się nie wpisują,tylko zajmą się czyszczeniem swego forum z żydowskiego admina:)
Hmm, ciekawe, że piszesz w zasadzie słowo w słowo to co kolega Chomik... Czasem to aż żal patrzeć co tu się wyrabia...



ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 29.09.2018, 17:47

R/R138 pisze:
29.09.2018, 17:04
ktotamwie1 pisze:
29.09.2018, 14:59
A koleżanka już zapomniała jakie głupoty pisała w tym temacie? Dla przypomnienia wkleję twoje wypociny polmozgi tępy, zeby nikt nie brał twojego zdania pod uwagę, bo nie warto. A wiec wiec proszę - wszystkie te sentencje to twoje dziela debilu heheh: Ucieczka pod prąd kliku dziesięciu aut i autokarów po powrocie z jakiegoś wyjazdu.
Łamanie grupy malującej która do tej pory się nie pozbierała i nie niszczy prac (zbierają na operacje twarzoczaszki)
Propaganda 16tyś jak tam ledwie 5 przychodzi.
Wuwuzele i gwizdanie na oprawy.Brak ludzi na reprezentacji(pisane w trakcie meczu)
To są jego główne wpisy,pokaż mi gdzie napisał prawdę?
A czerwoni niech się nie wpisują,tylko zajmą się czyszczeniem swego forum z żydowskiego admina:)
Hmm, ciekawe, że piszesz w zasadzie słowo w słowo to co kolega Chomik... Czasem to aż żal patrzeć co tu się wyrabia...
Słaby strzał, czy wszyscy spod wiaty maja problem z czytaniem ze zrozumieniem? Przeczytaj mój post raz jeszcze, dokładnie, słowo po słowie, patrz na znaki interpunkcyjne również debilu. Jesteście jedna wielka banda internetowych analbafetow i polmozgow. To co wkleiłem po DWUKROPKU skopiowałem od ziomka z poprzedniej strony bo nie chciało mi się szukać oryginału tepaku, wiec rzeczywiście to jest wklejone słowo w słowo. Nie wierze po prostu jakimi cymbałami intelektualnymi jesteście, Haha normalnie nie wierze

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: opel » 29.09.2018, 17:59

teofil pisze:
29.09.2018, 16:43
berserk1908 pisze:
29.09.2018, 15:42
teofil pisze:
29.09.2018, 13:51


hahaha uwierz mi chłopcze że na każdym z tych ełkaesiackich osiedli które wymieniłem kibice Widzewa stanowią dużo większą siłę niż parchy z Radogoszcza.

Nie mów, że na Teo czy Retkini macie lepszą ekipę niż na Rado.

PS. temat DNO
To ty tak mówisz
Ja piszę że Widzew na Teo czy Retkini stanowi większą siłę niż ten wasz Łks na Radogoszczu. Nie przypominam sobie aby chłopaki z tych osiedli wozili się pod jakimiś flagami "h" na widzewskich turniejach.
Rzadko się wpisuję, ale teraz muszę. Widzew na Retkinii nie stanowi ŻADNEJ siły. Po co wypisujesz takie głupoty?? Znasz kogoś z RTS z tego osiedla, który robi cokolwiek, oprócz jeżdżenia na mecze z szalikiem w spodniach?? Chętnie posłucham o tych akcjach. O TEO nie piszę, bo się nie znam, ale z Retkinią to pojechałeś.
Łódzki Klub Sportowy

ciekawskiciekaw
Posty: 51
Rejestracja: 26.09.2017, 16:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ciekawskiciekaw » 29.09.2018, 18:05

widzewska logika w skrócie: Widzew na terenach ŁKS=prawdziwi rdzenni widzewiacy z krwi i kości, wiara przekazywana od pokoleń, ŁKS na terenach RTS=same przerzuty i wydygańce które wyrzekają się klubu przy pierwszej okazji

R/R138
Posty: 56
Rejestracja: 09.04.2018, 23:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: R/R138 » 29.09.2018, 18:48

ktotamwie1 pisze:
29.09.2018, 17:47
R/R138 pisze:
29.09.2018, 17:04
ktotamwie1 pisze:
29.09.2018, 14:59
A koleżanka już zapomniała jakie głupoty pisała w tym temacie? Dla przypomnienia wkleję twoje wypociny polmozgi tępy, zeby nikt nie brał twojego zdania pod uwagę, bo nie warto. A wiec wiec proszę - wszystkie te sentencje to twoje dziela debilu heheh: Ucieczka pod prąd kliku dziesięciu aut i autokarów po powrocie z jakiegoś wyjazdu.
Łamanie grupy malującej która do tej pory się nie pozbierała i nie niszczy prac (zbierają na operacje twarzoczaszki)
Propaganda 16tyś jak tam ledwie 5 przychodzi.
Wuwuzele i gwizdanie na oprawy.Brak ludzi na reprezentacji(pisane w trakcie meczu)
To są jego główne wpisy,pokaż mi gdzie napisał prawdę?
A czerwoni niech się nie wpisują,tylko zajmą się czyszczeniem swego forum z żydowskiego admina:)
Hmm, ciekawe, że piszesz w zasadzie słowo w słowo to co kolega Chomik... Czasem to aż żal patrzeć co tu się wyrabia...
Słaby strzał, czy wszyscy spod wiaty maja problem z czytaniem ze zrozumieniem? Przeczytaj mój post raz jeszcze, dokładnie, słowo po słowie, patrz na znaki interpunkcyjne również debilu. Jesteście jedna wielka banda internetowych analbafetow i polmozgow. To co wkleiłem po DWUKROPKU skopiowałem od ziomka z poprzedniej strony bo nie chciało mi się szukać oryginału tepaku, wiec rzeczywiście to jest wklejone słowo w słowo. Nie wierze po prostu jakimi cymbałami intelektualnymi jesteście, Haha normalnie nie wierze
Ktotamwie1:
1. Nie umiesz napisać posta bez obrażania? Czy ja Cię gdziekolwiek wyzywałem? Kultura się przydaje w życiu! Myślisz, że wyzywając od "debili" i "analbafetow " (trochę ironicznie Ci to wyszło) jesteś groźny?
2. Jak chcesz być takim Miodkiem to używaj polskich znaków.
Kończę ten temat, bo rozmowa z Tobą to żadna przyjemność.

Co do RTSu na Retkini:
Kilkanaście lat temu było chyba dwóch, którzy dość mocno się udzielali, ale jeden z tego co wiem się szybko wyprowadził, bo miał ciągłe problemy, a drugi też nie miał łatwo. Także na RTK oczywiście są jacyś kibice RTS, ale siły żadnej nie stanowią, raczej janki.

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 29.09.2018, 19:02

Sorka mordzia, pisałem ze służbowego tel gdzie mam angielski język ustawiony z racji maili służbowych. Będę uważał następnym razem, dzięki za wskazówkę heh

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nisc » 29.09.2018, 19:25

ŁKS na Radogoszczu... byli są i będą, jaka to flaga była ich pomysłem na Galerze? najlepsza na Łksie przez grube lata...
TYBET JEST SERBSKI

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 29.09.2018, 22:12

nisc pisze:
29.09.2018, 19:25
ŁKS na Radogoszczu... byli są i będą, jaka to flaga była ich pomysłem na Galerze? najlepsza na Łksie przez grube lata...
Byli fakt
Są nie sądzę
Będą napewno nie

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 29.09.2018, 23:28

Widzew - Siarka

Obrazek

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 30.09.2018, 11:37

Wczorajszy mecz w Sercu Łodzi oglądało 16 789!

Dodatkowo delegacja Widzewa w Krakowie na meczu Wisły z Koroną ;)

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 30.09.2018, 15:20

serce miasta pisze:
29.09.2018, 11:50
Radogoszcz:)przecież tu nie chodzi o jakieś szaliki itp.Pamiętam doskonale jak Rdg był podzielony,wschód za Widzewm Zachód za Łks,może nie po równo ale Łks miał tam nienajgorszy skład wspomagany mocna wtedy Limanką.Chodzi o to ze wywieszając transparent majacy sygnalizować ze na Radogoszczu są chuligani ŁKS ośmieszacie się bo takowych tam nie ma.Malo tego akurat Radogoszcz jako jedne z nielicznych jeśli nie jedyne osiedle w mieście zostało całkowicie zdominowane przez kibiców jednej drużyny,kibice Łks zostali tam wytępieni i nie stanowią tam żadnej siły choć jeszcze z 15 lat temu obie ekipy regularnie ze sobą rywalizowały."Mieszkam na Radogoszczu kibicuje Widzewowi"proste...
15 lat temu to już nie była regularna rywalizacja a raczej końcówka porządkow na osiedlach, coraz ciężej było kogoś zlapac na 99 po meczach LKS, w knajpie na Sitowiu nie szło już uswiadczyc nikogo z rabinow nawet ogólnie, w tygodniu ;) nie pisząc już o dniach widzewskich "zebrań" ;) których terminy nie były wielką tajemnicą..
A typek porównujący FCB do LKS z Rado.. Nawet nie ma jak tego skomentowac😁

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 30.09.2018, 15:30

nisc pisze:
29.09.2018, 19:25
ŁKS na Radogoszczu... byli są i będą, jaka to flaga była ich pomysłem na Galerze? najlepsza na Łksie przez grube lata...
Skoro z odległości setek, tysięcy (?) km - bo nie wiem gdzie na codzień żyjesz, ale na pewno nie w Łodzi,posiadłes tajemną wiedzę o tym ze LkS jest na Rado, a przy okazji wywróżyłeś z fusów że nadal będzie, to na pewno posiadasz też info gdzie ten LKS na RDG jest.
Oczywiście nie oczekuję ze podasz to do publicznej wiadomości bo wtedy Twoja wróżba mogłaby się nie spełnić, zapytam więc po prostu czy wiesz gdzie na RDG ten LKS jest (i będzie)?

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 30.09.2018, 16:15

Pique pisze:
30.09.2018, 11:37
Wczorajszy mecz w Sercu Łodzi oglądało 16 789!

Dodatkowo delegacja Widzewa w Krakowie na meczu Wisły z Koroną ;)
Co tydzień będziwsz prowokował tym sercem Łodzi ? Na forum Ci jadą,że masz sie tu nie wypowidać , a ty dalwj swoje wstydu nie masz
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

zgr1978
Posty: 89
Rejestracja: 04.11.2013, 19:30
Lokalizacja: Zgierz

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgr1978 » 30.09.2018, 16:18

D2item pisze:
30.09.2018, 15:20
A typek porównujący FCB do LKS z Rado.. Nawet nie ma jak tego skomentowac😁
Bo co masz skomentować? Chyba że żyjesz w świecie forum e-widzew tam FCB ma się jeszcze dobrze :)
W Bełchatowie bywam raz, dwa razy w tygodniu od kilku lat i jakoś nigdy nie spotkałem osoby w czerwonych barwach, a GKS-u bardzo często od dzieciaków po między blokami ganiających za piłką po starszych.Chyba o czymś to świadczy. Nawet walki na murach nie widać a kiedyś było to widoczne. I tak samo ma się to na Radogoszczu tylko na Waszą korzyść, nikt tego nie ukrywa.
--1908 --

Anonim88
Posty: 1
Rejestracja: 20.08.2017, 10:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Anonim88 » 30.09.2018, 17:30

Jacy wy pojebani jesteście-nie mam pytań...jeśli milczenie jest złotem,to milczenie na tym forum jakimś diamentem jest minimum

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 30.09.2018, 19:14

zgr1978 pisze:
30.09.2018, 16:18
D2item pisze:
30.09.2018, 15:20
A typek porównujący FCB do LKS z Rado.. Nawet nie ma jak tego skomentowac😁
Bo co masz skomentować? Chyba że żyjesz w świecie forum e-widzew tam FCB ma się jeszcze dobrze :)
W Bełchatowie bywam raz, dwa razy w tygodniu od kilku lat i jakoś nigdy nie spotkałem osoby w czerwonych barwach, a GKS-u bardzo często od dzieciaków po między blokami ganiających za piłką po starszych.Chyba o czymś to świadczy. Nawet walki na murach nie widać a kiedyś było to widoczne. I tak samo ma się to na Radogoszczu tylko na Waszą korzyść, nikt tego nie ukrywa.
Świadczy mniej więcej o niczym 2 ostatnie potyczki dla nas wiec tak chyba źle ten świat forum nie wygląda co do rado szkoda już tu cokolwiek pisać

twistos1910
Posty: 32
Rejestracja: 20.08.2017, 21:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: twistos1910 » 30.09.2018, 20:53

Co tam u Nieśmiertelnej Zajawki? Jednak jest śmiertelna? :)

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 01.10.2018, 06:42

nisc pisze:
29.09.2018, 19:25
ŁKS na Radogoszczu... byli są i będą, jaka to flaga była ich pomysłem na Galerze? najlepsza na Łksie przez grube lata...
Z tego co kojarzę, to flaga chilli boys bo o niej mowa została wyłoniona w wyniku głosowania, a że projekt zrobił typ który mieszkał na osiedlu, to wcale nie oznacza że flaga była pomysłem ogółu kibiców Łksu z Radogoszcza.
A co do tego że oni są i będą...szczerze to jak autor tej właśnie flagi wolałbym się wyprowadzić z osiedla niż mieszkać na takim gdzie wszędzie dookoła napisy na murach, ludzie chodzący w barwach, koledzy który po kilka razy wypierali się Łks, ogólnie garstka nieudaczników, wydygańców i błaznów.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nisc » 01.10.2018, 08:24

flaga napisalem najlepsza moim zdaniem na Al.Unii i rozmiarem kilkunastokrotnie przewyzszajaca ChB...co do grupki blaznow wydygancow itp nie wiem stary o kim Ty piszesz ale raczej o zupelnie innych ludziach. Nie jestem zadnym adwokatem bialych koncowek tylko stwierdzilem swa fakty sa i zrobili mega flage swego czasu zawsze centralnie widoczna na Galerze.
TYBET JEST SERBSKI

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 01.10.2018, 08:46

EL 1910 pisze:
01.10.2018, 06:42
nisc pisze:
29.09.2018, 19:25
ŁKS na Radogoszczu... byli są i będą, jaka to flaga była ich pomysłem na Galerze? najlepsza na Łksie przez grube lata...
Z tego co kojarzę, to flaga chilli boys bo o niej mowa została wyłoniona w wyniku głosowania, a że projekt zrobił typ który mieszkał na osiedlu, to wcale nie oznacza że flaga była pomysłem ogółu kibiców Łksu z Radogoszcza.
A co do tego że oni są i będą...szczerze to jak autor tej właśnie flagi wolałbym się wyprowadzić z osiedla niż mieszkać na takim gdzie wszędzie dookoła napisy na murach, ludzie chodzący w barwach, koledzy który po kilka razy wypierali się Łks, ogólnie garstka nieudaczników, wydygańców i błaznów.
Specjalnie dla Ciebie wydyganice wyprowadzą się bo po jednym razie tacy byli wystraszeni że musieli jeszcze kilka razy wypierać się klubu więc blazanami i nieudacznikami są Ci którzy nie wybili im kibicowania do końca

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 01.10.2018, 09:31

Nas wczoraj w Nowym Sączu 188 osób. Uprzedzajac, tak tyle dostaliśmy biletów.

ZaRzeWek
Posty: 13
Rejestracja: 05.03.2013, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ZaRzeWek » 01.10.2018, 09:41

A propo Chilli Boys to oni chyba byli z Teo z tego co pamiętam i ciekawi mnie skąd pomysł żeby nazwać tak grupę?

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 01.10.2018, 10:24

zgr1978 pisze:
30.09.2018, 16:18
D2item pisze:
30.09.2018, 15:20
A typek porównujący FCB do LKS z Rado.. Nawet nie ma jak tego skomentowac😁
Bo co masz skomentować? Chyba że żyjesz w świecie forum e-widzew tam FCB ma się jeszcze dobrze :)
W Bełchatowie bywam raz, dwa razy w tygodniu od kilku lat i jakoś nigdy nie spotkałem osoby w czerwonych barwach, a GKS-u bardzo często od dzieciaków po między blokami ganiających za piłką po starszych.Chyba o czymś to świadczy. Nawet walki na murach nie widać a kiedyś było to widoczne. I tak samo ma się to na Radogoszczu tylko na Waszą korzyść, nikt tego nie ukrywa.
Czyli uważasz LKS z RDG i FCB za składy-widmo,które w zasadzie nie istnieją "skoro nawet na murach walki nie widać"...Trochę średnio do takiego obrazu pasuje ta "chuliganska flaga" LKSu z RDG 😉

NoMatterWhat
Posty: 612
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 01.10.2018, 10:39

ZaRzeWek pisze:
01.10.2018, 09:41
A propo Chilli Boys to oni chyba byli z Teo z tego co pamiętam i ciekawi mnie skąd pomysł żeby nazwać tak grupę?
Obrazek

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 01.10.2018, 11:00

szwadron97 pisze:
01.10.2018, 08:46
EL 1910 pisze:
01.10.2018, 06:42
nisc pisze:
29.09.2018, 19:25
ŁKS na Radogoszczu... byli są i będą, jaka to flaga była ich pomysłem na Galerze? najlepsza na Łksie przez grube lata...
Z tego co kojarzę, to flaga chilli boys bo o niej mowa została wyłoniona w wyniku głosowania, a że projekt zrobił typ który mieszkał na osiedlu, to wcale nie oznacza że flaga była pomysłem ogółu kibiców Łksu z Radogoszcza.
A co do tego że oni są i będą...szczerze to jak autor tej właśnie flagi wolałbym się wyprowadzić z osiedla niż mieszkać na takim gdzie wszędzie dookoła napisy na murach, ludzie chodzący w barwach, koledzy który po kilka razy wypierali się Łks, ogólnie garstka nieudaczników, wydygańców i błaznów.
Specjalnie dla Ciebie wydyganice wyprowadzą się bo po jednym razie tacy byli wystraszeni że musieli jeszcze kilka razy wypierać się klubu więc blazanami i nieudacznikami są Ci którzy nie wybili im kibicowania do końca
Ja j**** kolejny wynalazek, ty tak serio czy po weekendowym amoku nie doszedłeś do siebie? Koleżanko spod wiaty po raz kolejny udowodniłas ze u Was jest tylko jedna zasada, a mianowicie ich brak. Lataj dalej z chłopakami którzy zamiast liścia wola j**** ŁKS, a za pare dni śpiewają sobie pod wiata jaki ten ŁKS jest wielki. Serio uważasz, ze trzeba łamać osoby które tłumacza się, ze już sie nie angażują bo maja rodziny? Jesteś totalnym dnem intelektualnym, większość z was jest na poziomie gimnazjalisty. Na koniec śmiem twierdzić, ze Ty tez kilkukrotnie złapany jebales ełkse skoro akceptujesz takie zachowania.

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 01.10.2018, 11:13

Skończcie pierdolić o tym Radogoszczu, robicie z igły widły. Na każdym jednolitym osiedlu znajdą się jednostki wroga i tyle.

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 01.10.2018, 11:14

ktotamwie1 pisze:
01.10.2018, 11:00
szwadron97 pisze:
01.10.2018, 08:46
EL 1910 pisze:
01.10.2018, 06:42


Z tego co kojarzę, to flaga chilli boys bo o niej mowa została wyłoniona w wyniku głosowania, a że projekt zrobił typ który mieszkał na osiedlu, to wcale nie oznacza że flaga była pomysłem ogółu kibiców Łksu z Radogoszcza.
A co do tego że oni są i będą...szczerze to jak autor tej właśnie flagi wolałbym się wyprowadzić z osiedla niż mieszkać na takim gdzie wszędzie dookoła napisy na murach, ludzie chodzący w barwach, koledzy który po kilka razy wypierali się Łks, ogólnie garstka nieudaczników, wydygańców i błaznów.
Specjalnie dla Ciebie wydyganice wyprowadzą się bo po jednym razie tacy byli wystraszeni że musieli jeszcze kilka razy wypierać się klubu więc blazanami i nieudacznikami są Ci którzy nie wybili im kibicowania do końca
Ja j**** kolejny wynalazek, ty tak serio czy po weekendowym amoku nie doszedłeś do siebie? Koleżanko spod wiaty po raz kolejny udowodniłas ze u Was jest tylko jedna zasada, a mianowicie ich brak. Lataj dalej z chłopakami którzy zamiast liścia wola j**** ŁKS, a za pare dni śpiewają sobie pod wiata jaki ten ŁKS jest wielki. Serio uważasz, ze trzeba łamać osoby które tłumacza się, ze już sie nie angażują bo maja rodziny? Jesteś totalnym dnem intelektualnym, większość z was jest na poziomie gimnazjalisty. Na koniec śmiem twierdzić, ze Ty tez kilkukrotnie złapany jebales ełkse skoro akceptujesz takie zachowania.
Ty kapciu z blasza vel tesco areny serio piszesz? Ile to już chulyganów reanimacyjncyh jebało żydzew aż miło a potem w kominach popierdalało, jak słynni bracia z Bałut, czy chociażby wasz BYŁY czołowy chulygan z FCP T.

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 01.10.2018, 11:41

ReanimacjiTrupaStop pisze:
01.10.2018, 11:14
ktotamwie1 pisze:
01.10.2018, 11:00
szwadron97 pisze:
01.10.2018, 08:46

Specjalnie dla Ciebie wydyganice wyprowadzą się bo po jednym razie tacy byli wystraszeni że musieli jeszcze kilka razy wypierać się klubu więc blazanami i nieudacznikami są Ci którzy nie wybili im kibicowania do końca
Ja j**** kolejny wynalazek, ty tak serio czy po weekendowym amoku nie doszedłeś do siebie? Koleżanko spod wiaty po raz kolejny udowodniłas ze u Was jest tylko jedna zasada, a mianowicie ich brak. Lataj dalej z chłopakami którzy zamiast liścia wola j**** ŁKS, a za pare dni śpiewają sobie pod wiata jaki ten ŁKS jest wielki. Serio uważasz, ze trzeba łamać osoby które tłumacza się, ze już sie nie angażują bo maja rodziny? Jesteś totalnym dnem intelektualnym, większość z was jest na poziomie gimnazjalisty. Na koniec śmiem twierdzić, ze Ty tez kilkukrotnie złapany jebales ełkse skoro akceptujesz takie zachowania.
Ty kapciu z blasza vel tesco areny serio piszesz? Ile to już chulyganów reanimacyjncyh jebało żydzew aż miło a potem w kominach popierdalało, jak słynni bracia z Bałut, czy chociażby wasz BYŁY czołowy chulygan z FCP T.
Gdybym skoczył w ogień, tez byś to zrobił obsrancu? Jak ktoś z innej ekipy jest konfidentem, to Ty tez możesz być konfidentem? - prościej już nie mogę ci tego tępaku wytłumaczyć. Śmiech na sali, lepiej się trupie nie wypowiadaj bo zaraz znowu wklejone zostaną twoje poprzednie wypociny i znikniesz na pare dni.

Przemo1990
Posty: 37
Rejestracja: 11.06.2010, 23:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Przemo1990 » 01.10.2018, 13:34

Widzew jedzie do Radomia? Ile biletow dostali?

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 01.10.2018, 14:45

ktotamwie1 pisze:
01.10.2018, 11:41
ReanimacjiTrupaStop pisze:
01.10.2018, 11:14
ktotamwie1 pisze:
01.10.2018, 11:00


Ja j**** kolejny wynalazek, ty tak serio czy po weekendowym amoku nie doszedłeś do siebie? Koleżanko spod wiaty po raz kolejny udowodniłas ze u Was jest tylko jedna zasada, a mianowicie ich brak. Lataj dalej z chłopakami którzy zamiast liścia wola j**** ŁKS, a za pare dni śpiewają sobie pod wiata jaki ten ŁKS jest wielki. Serio uważasz, ze trzeba łamać osoby które tłumacza się, ze już sie nie angażują bo maja rodziny? Jesteś totalnym dnem intelektualnym, większość z was jest na poziomie gimnazjalisty. Na koniec śmiem twierdzić, ze Ty tez kilkukrotnie złapany jebales ełkse skoro akceptujesz takie zachowania.
Ty kapciu z blasza vel tesco areny serio piszesz? Ile to już chulyganów reanimacyjncyh jebało żydzew aż miło a potem w kominach popierdalało, jak słynni bracia z Bałut, czy chociażby wasz BYŁY czołowy chulygan z FCP T.
Gdybym skoczył w ogień, tez byś to zrobił obsrancu? Jak ktoś z innej ekipy jest konfidentem, to Ty tez możesz być konfidentem? - prościej już nie mogę ci tego tępaku wytłumaczyć. Śmiech na sali, lepiej się trupie nie wypowiadaj bo zaraz znowu wklejone zostaną twoje poprzednie wypociny i znikniesz na pare dni.
Jak coś nie pomyśli widzewiaka to odrazu zmienia temat hahaha

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 01.10.2018, 15:00

W którym momencie zmieniłem temat kolego? Wy naprawdę jesteście debilami, i wcale nie udajecie - to jest najbardziej przerażajace. Kolega trup i ty uważacie, ze skoro wasz sąsiad jest konfidentem, to wy tez możecie być bo czemu nie. Takie macie zasady przygłupy spod wiaty - przynajmniej to wynika z waszych wypocin, ale niezrozumienie może wynikać również z faktu, iż jesteście intelektualnymi dnami.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 01.10.2018, 15:10

ktotamwie1 pisze:
01.10.2018, 15:00
W którym momencie zmieniłem temat kolego? Wy naprawdę jesteście debilami, i wcale nie udajecie - to jest najbardziej przerażajace. Kolega trup i ty uważacie, ze skoro wasz sąsiad jest konfidentem, to wy tez możecie być bo czemu nie. Takie macie zasady przygłupy spod wiaty - przynajmniej to wynika z waszych wypocin, ale niezrozumienie może wynikać również z faktu, iż jesteście intelektualnymi dnami.
Ty uważasz że jeżeli jedni wypierają się klubu to ok a jak dostałeś przykład z drugiej strony to ty z jakimiś konfidentami do mnie hahaha?

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 01.10.2018, 16:32

Dobra dZieciaku wytłumaczę ci chociaż szkoda mi czasu, ale zrobię dobry uczynek. To są analogiczne sytuacje do tej do której piłem. Waszym zdaniem jeżeli kibic klubu A wypiera się kibicowania, to kibic klubu B tez może to zrobić. Dla mnie wypieranie się klubu jest jednoznaczne z zakończeniem aktywnego działania. Natomiast koleżanka powyżej Zaczęła tłumaczyć swoich funfli z RDG, ze mogą się wypierać klubu i j**** ełkse bo kiedyś ktoś tak z Widzewa zrobił - teraz już dobrze interpretujesz moja wypowiedz cioto? Zmieniłem temat czy rozszerzyłem żeby tępaki zrozumieli, ale jednak nie wszystkich da się uratować. j**** ŁKS!

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 01.10.2018, 16:39

ktotamwie1 pisze:
01.10.2018, 16:32
Dobra dZieciaku wytłumaczę ci chociaż szkoda mi czasu, ale zrobię dobry uczynek. To są analogiczne sytuacje do tej do której piłem. Waszym zdaniem jeżeli kibic klubu A wypiera się kibicowania, to kibic klubu B tez może to zrobić. Dla mnie wypieranie się klubu jest jednoznaczne z zakończeniem aktywnego działania. Natomiast koleżanka powyżej Zaczęła tłumaczyć swoich funfli z RDG, ze mogą się wypierać klubu i j**** ełkse bo kiedyś ktoś tak z Widzewa zrobił - teraz już dobrze interpretujesz moja wypowiedz cioto? Zmieniłem temat czy rozszerzyłem żeby tępaki zrozumieli, ale jednak nie wszystkich da się uratować. j**** ŁKS!
Zakompleksiona gimnazjalistko, ja nikogo nie bronię a jedynie wytykam tobie jako parchowi jedną wielką hipokryzję. U was aktywnie latają łby co jebały żydzew aż miło, a ty śmiesz pisać o jakiś małolatach z Rado. Erteesy w formie :)

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 01.10.2018, 16:58

ReanimacjiTrupaStop pisze:
01.10.2018, 16:39
ktotamwie1 pisze:
01.10.2018, 16:32
Dobra dZieciaku wytłumaczę ci chociaż szkoda mi czasu, ale zrobię dobry uczynek. To są analogiczne sytuacje do tej do której piłem. Waszym zdaniem jeżeli kibic klubu A wypiera się kibicowania, to kibic klubu B tez może to zrobić. Dla mnie wypieranie się klubu jest jednoznaczne z zakończeniem aktywnego działania. Natomiast koleżanka powyżej Zaczęła tłumaczyć swoich funfli z RDG, ze mogą się wypierać klubu i j**** ełkse bo kiedyś ktoś tak z Widzewa zrobił - teraz już dobrze interpretujesz moja wypowiedz cioto? Zmieniłem temat czy rozszerzyłem żeby tępaki zrozumieli, ale jednak nie wszystkich da się uratować. j**** ŁKS!
Zakompleksiona gimnazjalistko, ja nikogo nie bronię a jedynie wytykam tobie jako parchowi jedną wielką hipokryzję. U was aktywnie latają łby co jebały żydzew aż miło, a ty śmiesz pisać o jakiś małolatach z Rado. Erteesy w formie :)
To teraz jednak małolaty z Rado, a nie ekipa co zrobiła sobie chuligański transparent na turniej i dodatkowo wydali koszulki? Tak to jest jak się pierdoli co ślina na jezyk przyniesie, a nawet nie pamięta się poprzednich wypowiedzi. Albo masz tyle kont tutaj, ze się gubisz co z którego napisałeś, albo jesteś zwykła chorągiewką co zmienia zdanie w zależności od wiatru. Tak cz

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 01.10.2018, 17:52

ktotamwie1 pisze:
01.10.2018, 16:32
Dobra dZieciaku wytłumaczę ci chociaż szkoda mi czasu, ale zrobię dobry uczynek. To są analogicsytuacje do tej do której piłem. Waszym zdaniem jeżeli kibic klubu A wypiera się kibicowania, to kibic klubu B tez może to zrobić. Dla mnie wypieranie się klubu jest jednoznaczne z zakończeniem aktywnego działania. Natomiast koleżanka powyżej Zaczęła tłumaczyć swoich funfli z RDG, ze mogą się wypierać klubu i j**** ełkse bo kiedyś ktoś tak z Widzewa zrobił - teraz już dobrze interpretujesz moja wypowiedz cioto? Zmieniłem temat czy rozszerzyłem żeby tępaki zrozumieli, ale jednak nie wszystkich da się uratować. j**** ŁKS!
No pewnie że może a co przeszkadza Ci to?

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 01.10.2018, 18:02

Dobrze, ze nie jestem tępym debilem jak co niektórzy kibicujący regularnie pod wiata, bo stwierdziłbym, ze wszyscy kibole ŁKS tolerują wypieranie się swojego klubu i jebanie go na lewo i prawo, bo koleżanka szwadron97 „j**** ŁKS” tak uważa. Nie dyskutuje z Toba już, bo nie jesteś wart nawet jednego słowa - brak elementarnych zasad lub naśmiewanie się z nich świadczy o Tobie, forum nie będzie służyć do wpajania podsstawowych zasad funkcjonowania w określonym środowisku. Jesteś infantylna ciota i z taka konkluzja cię zostawiam. Jak dorośniesz i przyjdzie czas stawić czoła tym „farmazoniarzom”, „propagandowcom” z Widzewa zrozumiesz, ze internet swoje, ulica swoje, a całe twoje dotychczasowe życie to była fikcja i sztuczne kreowanie rzeczywistości. Mam nadzieje, ze pomimo mózgu wielkości orzeszka i młodego wieku, choć w 10% zczaisz przekaz :)

PolnocnaStrona
Posty: 217
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolnocnaStrona » 01.10.2018, 18:43

Panowie ogarnijcie się z tym Radogoszczem nie ma w Łodzi osiedla w 100 % zdominowanego przez jednych kibiców. Ludzie zakładają rodziny, przeprowadzają się na inne tereny. Każdy w obecnych czasach dba o własne tereny więc zarówno Łks jak Widzew na osiedlach wroga w większości przypadków się nie wychylają i siedzą cicho na dupach. Nie znaczy to jednak że ich tam nie ma. Jakby nie ten trans z chuligańskim akcentem na turnieju Łksu to zapewne nawet by tu nie było takiej gówno burzy.

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 01.10.2018, 21:36

PolnocnaStrona pisze:
01.10.2018, 18:43
Panowie ogarnijcie się z tym Radogoszczem nie ma w Łodzi osiedla w 100 % zdominowanego przez jednych kibiców. Ludzie zakładają rodziny, przeprowadzają się na inne tereny. Każdy w obecnych czasach dba o własne tereny więc zarówno Łks jak Widzew na osiedlach wroga w większości przypadków się nie wychylają i siedzą cicho na dupach. Nie znaczy to jednak że ich tam nie ma. Jakby nie ten trans z chuligańskim akcentem na turnieju Łksu to zapewne nawet by tu nie było takiej gówno burzy.
Ale właśnie o ten trans chodzi bo skoro ich nie ma a sorry teraz to gowniarze to gdzie ta super ekipa z turnieju na rado a ogólnie radogoszcz zdominowany przez Widzew i tyle

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 01.10.2018, 22:31

To może zapytaj się M. z Dąbrowy on powinien pamiętać jak się wypierał że już nie jest H i ze praktycznie to już nie kibicuje. Ta sama osoba jak się ustawiliście na Nas jak jechalismy na Odre wypowiedziała pewne zdanie przed samym starciem jak pokazywalismy ze nie mamy zadnego sprzetu, pokazało to tylko jakim hipokrytą jest. Wiec nie p****** ze u Was wypieraja sie tylko małolaty. Pewnie jesteś zbyt młody aby kojarzyć te awanturę więc jebniesz jakiś post z d***.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: WS1906 i 386 gości