Piro Shop

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
Mr.KKK

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mr.KKK » 27.09.2018, 11:47

ktotamwie1 pisze:
26.09.2018, 16:44
Weteran - ty jesteś naprawdę niereformowalny przygłupie tępy bez wykształcenia. Jesteś taka pizda i szczekasz na każdy temat, bo w rzeczywistości jestes nic nieznaczącym pionkiem, który swoje kompleksy leczy na internetowym forum. Z dwóch stron pojawiają się takie osoby, ale zdecydowana większość przygłupów, analfabetów i szczekaczy utożsamia się z ŁKS Jebac was szczury spinające się. Kolejny typ KKK (Ku Klux Klan) który broni ciapatych na swojej zajebiscie dopingującej trybunie, zakłamane lamusy. Kto tu jest megalomanem i mitomanem koleżanki spod wiaty?
Gdzie ja napisałem że typa bronie bałwanie? Jakiś zwykły typ z ulicy a wy podniecacie się jak by nie wiem jaką postacią był na ŁKS.
Takie czasy że raz tu raz tu pojawi się jakiś kolorowy typ i nic z tym nie zrobisz, ostatnio tu też ktoś wrzucił zdjęcie jakiegoś bamusa od Was i to właśnie wy na 3 strony zaciekle go broniliście...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OOi-J6AMsWY[/youtube]
ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY - RODOWICI 1908 ŁODZIANIE ǝʍoʇɹods oʍʇsʎzɹɐʍoʇ ǝzɔıuloɹ

Piro Shop
TenZeWschodu

Post autor: TenZeWschodu » 27.09.2018, 12:53

Hmiel pisze:
27.09.2018, 09:35
Bo to nie o gabaryty chodzi a charakter.Choc z drugiej strony jak juz jest ciezki wpierdol i lamanie gdzie przed oczami masz obraz ze mozesz skonczyc na wozku albo w piachu to czlowiek instyktownie albo chce probowac spierdolic albo po prostu prosi o laske lub wyje.jabym sie tutaj nie smial z nikogo w takich przypadkach bo ogromny bol tez swoje robi.
Zreszta jak ktos przezyl co nieco i swoje zobaczyl to nabral pokory.napinajacy sie tutaj weteran w dupie byl i gowno jadl,a w potoku moze i byl ale gorskim nogi pomoczyc.
to prawda

ktotamwie1

Post autor: ktotamwie1 » 27.09.2018, 13:49

Apropo czarnoskórych, to podniosłem ten temat ze względu na kręcenie afer przez was dotyczący tego kto pojawia się w Sercu Łodzi na Piłsudskiego, a jak u was jest taka sama sytuacja to zamiatanie tematu pod dywan, zreszta wy ze wszystkimi swoimi wpadkami tak robicie. Osobiście nie mam nic do ludzi o innym kolorze skory, dopóki żyją zgodnie z obowiązującym w danym państwie prawie. Pracuje w środowisku międzynarodowym i nie jest to dla mnie sensacją zobaczyć ludzi o innym kolorze skory. Czy Wam zdarza się wyjechać za nasza granice? Czy będziecie wciskać kit, ze jesteście patriotami i nie będziecie wyjeżdżać? Chcielibyście aby was wyzywano i wykopywano z różnych miejsc np. Na wakacjach, czy emigracji? Tylko tępe i ograniczone umysłowo ameby tak uważają. Jestem ciekaw jakbyście zareagowali gdyby kogoś z Was chcieli wyjebac ze stadionu gdzieś w zachodniej Europie, po prostu dlatego, ze jesteście Polakami. Na koniec zaznaczę bo zaraz jakiś idiota wciśnie w moje słowa to ze chce aby Murzyni prowadzili doping - nie, uważam ze nie powinni zajmować miejsc w młynie, ale na innych sektorach czemu nie?

LksNaZawsze

Post autor: LksNaZawsze » 27.09.2018, 14:23

ktotamwie1 pisze:
27.09.2018, 13:49
Apropo czarnoskórych, to podniosłem ten temat ze względu na kręcenie afer przez was dotyczący tego kto pojawia się w Sercu Łodzi na Piłsudskiego, a jak u was jest taka sama sytuacja to zamiatanie tematu pod dywan, zreszta wy ze wszystkimi swoimi wpadkami tak robicie. Osobiście nie mam nic do ludzi o innym kolorze skory, dopóki żyją zgodnie z obowiązującym w danym państwie prawie. Pracuje w środowisku międzynarodowym i nie jest to dla mnie sensacją zobaczyć ludzi o innym kolorze skory. Czy Wam zdarza się wyjechać za nasza granice? Czy będziecie wciskać kit, ze jesteście patriotami i nie będziecie wyjeżdżać? Chcielibyście aby was wyzywano i wykopywano z różnych miejsc np. Na wakacjach, czy emigracji? Tylko tępe i ograniczone umysłowo ameby tak uważają. Jestem ciekaw jakbyście zareagowali gdyby kogoś z Was chcieli wyjebac ze stadionu gdzieś w zachodniej Europie, po prostu dlatego, ze jesteście Polakami. Na koniec zaznaczę bo zaraz jakiś idiota wciśnie w moje słowa to ze chce aby Murzyni prowadzili doping - nie, uważam ze nie powinni zajmować miejsc w młynie, ale na innych sektorach czemu nie?
To jest kabaret my podnieslismy lament? Przecież na okrągło to wy się dopierdalacie o kolorowych, zydow itp. Wtedy jest wszystko OK dopóki wam się czegoś nie wytyka. Z waszą banda internetowych wojownikow jest tak ze wszystkich zakrzyczycie w imię swojego klubu. Tak było ostanio z Legia. Skupiliscie się na Legii to był tu spokój. Skończyła się dyskusja o Legii, temat od nowa w lódzkim. Czy wy nie widzicie ze śmieją się z was?

Antoni.Kierka

Post autor: Antoni.Kierka » 27.09.2018, 14:50

LksNaZawsze pisze:
27.09.2018, 14:23
ktotamwie1 pisze:
27.09.2018, 13:49
To jest kabaret my podnieslismy lament? Przecież na okrągło to wy się dopierdalacie o kolorowych, zydow itp. Wtedy jest wszystko OK dopóki wam się czegoś nie wytyka. Z waszą banda internetowych wojownikow jest tak ze wszystkich zakrzyczycie w imię swojego klubu. Tak było ostanio z Legia. Skupiliscie się na Legii to był tu spokój. Skończyła się dyskusja o Legii, temat od nowa w lódzkim. Czy wy nie widzicie ze śmieją się z was?
A jak wasze internetowe gamonie low kiki gringa nocniki reanimacje nikosie i inne wynalazki napierdalaja bez przerwy jakies glupoty 24h na dobe wymyslaja jakies gwalty chuje muje dzikie weze to gdzie jestescie jakos wtedy wam nie przeszkadza zaden z was ich nie prostuje tylko jeszcze przyklaskuje wtedy wam nie przeszkadza ze wszyscy sie smieja i robia przypal

LksNaZawsze

Post autor: LksNaZawsze » 27.09.2018, 14:57

Wiesz czym jest to spowodowane. Ze jest np. puchar polski a pizda charyzma widzewska juz napierdala w temacie którym nie ma żadnego pojęcia byle się przyjebac. Dziwisz się ze ludzia nerwy puszczają i są później ublizania. Był weekend, rozjebaliscie temat w komentarzach. W Łódzkim był spokój dopóki nie przyszedł puchar. Zaczęła się wasza napinka. Może nastepnym razem posmiejemy się wszyscy z RUCHA bo tam było 2 tys.

WidzewskaCharyzma

Post autor: WidzewskaCharyzma » 27.09.2018, 16:16

Wiesz czym jest to spowodowane. Ze jest np. puchar polski a pizda charyzma widzewska juz napierdala w temacie którym nie ma żadnego pojęcia byle się przyjebac. Dziwisz się ze ludzia nerwy puszczają i są później ublizania. Był weekend, rozjebaliscie temat w komentarzach. W Łódzkim był spokój dopóki nie przyszedł puchar. Zaczęła się wasza napinka. Może nastepnym razem posmiejemy się wszyscy z RUCHA bo tam było 2 tys.
Czy ty pusty łbie nie możesz zajarzyć, skąd wynika ta szydera? Ciekawe jakby w młynie Widzewa stał ciapek i była by fotka , pewnie nie byłoby problemu nie??(a fotek po każdym naszym meczu jest dostępnych publicznie setki). Tak jak jakieś janki w meczu z Sulejówkiem się pochamrali ktoś tam stracił szalik,jaka była wasza reakcja???ogłosiliście wielką porażkę Widzewa, nie ważne że do nas przychodzi 17 tyś ludzi i zawsze się znajdą jakieś wynalazki, to wasza interpretacja była taka że nie panujemy nad tym kto jak się zachowuje na stadionie, ale na Boga inaczej już nie umiem, macie trybunę na której stoi 3 tyś ludzi, w jej centralnym punkcie stoi sobie ciapek czarny ja ku*** smoła, a jakiś kkk cymbał się jeszcze pyta co miał niby z nim zrobić, no ja piedole zabrać go na kebaba. Jak się kreuje na kogoś kim się nie jest, w tym przypadku robicie flagę z jakże krzykliwym hasłem, za chwilę widać jak bujacie się z żydami i czarnuchami, no to chyba jest z czego drwić, czy nie? top3.

gringocwel

Post autor: gringocwel » 27.09.2018, 16:23

Człowieku skończ się kompromitować, bo z Widzewem to ty chyba za dużo wspólnego nie masz...

esgrts1

Post autor: esgrts1 » 27.09.2018, 16:51

Weteran1946 pisze:
27.09.2018, 11:23
100%prawdy wył jak dziecko , ale jak po nas skazaliście z prętami w rekach z Ruchem po Polska Szwecja to było git , popytaj starszych kolegów
A czy ja napisałem że git nie muszę pytać akurat o tą akcję spokojnie nie wszyscy was katowali i takie akcje były są i będą po chuju ale sam wiesz za co to było i kto zaczął łamać i katowac przed tą akcją

WidzewskaCharyzma

Post autor: WidzewskaCharyzma » 27.09.2018, 16:56

Człowieku skończ się kompromitować, bo z Widzewem to ty chyba za dużo wspólnego nie masz...
"Nie ma. Idź spac.
Pierdolone janki z wuwuzelami się pozjeżdżaly ;)
Ja pierdole skończ człowieku bo się ośmieszasz....
Tyś się najebał czy serio taki łeb jesteś? :D
Zrob mu laske w nagrode stary capie hehe
tY KURWO!!!!!"

To tylko część twoich złotych myśli, poza tym to nie za wiele masz do powiedzenia, nie ty będziesz mi mówił ile mam z Widzewem.
Podejrzewam że jeszcze melodyjek na swoim Casio z komunii słuchałeś.

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 27.09.2018, 17:39

Ty charyzma przestan bzdury pisac , był spokoj to zajebales sie ze na pucharze z Lechem jest chujowa frekwencja , poczytaj sobie posty

WidzewskaCharyzma

Post autor: WidzewskaCharyzma » 27.09.2018, 20:27

Ty charyzma przestan bzdury pisac , był spokoj to zajebales sie ze na pucharze z Lechem jest chujowa frekwencja , poczytaj sobie posty
O i odezwał się największy głos rozsądku (zero prowokacji, język nienaganny,słownictwo niewybredne), to nic że słowem nie odezwałem się na temat frekwencji. Z góry przepraszam urażonych iż śmiałem drwić z rycerzy wiosny i ich czarnoskórego sympatyka. Tym samym postanowiłem iż usuwam się cień, i więcej się nie wcinam, a wy tam jak chcecie drapcie się dalej.

WM'87

Post autor: WM'87 » 27.09.2018, 21:23

Weteran1946 pisze:
27.09.2018, 17:39
Bo byla ch*jowa nie ma co ukrywac. Napisz mi ktos z LKSu (nie ty bo grom cie wie komu kibicujesz i jedyne co wiadomo to to ze jestes anyWidzew) ze frekwecja z meczu z Lechem byla spoko.
Sam Lech to magnez na kibicow. Pierwszy mecz ze swoja nowa zgoda bo jesli mnie pamiec nie myli to przybiliscie zgode w 300 osob na meczu z Warta.
Jesli te naciagane 4 tys to dobra frekwecja to ja juz nie mam wiecej pytan

Widzewski Charakter

Post autor: Widzewski Charakter » 27.09.2018, 21:55

''Kibice Widzewa znów zaskakują całą Polskę. II-ligowiec najlepszy w kraju

Widzew Łódź gra w II lidze, ale mimo to pod względem frekwencji jest najlepszy w Polsce. Na mecze tego klubu chodzi więcej ludzi niż na spotkania Legii Warszawa, Lecha Poznań czy Górnika Zabrze.

16 802 - tyle w tym sezonie wynosi średnia frekwencja na domowych meczach Widzewa Łódź. Jest to najlepszy wynik w kraju i imponuje tym bardziej, że czterokrotny mistrz Polski gra na trzecim szczeblu rozgrywek. W II lidze często zdarza się, że na mecze przychodzi mniej niż tysiąc osób. Widzewiacy ustanowili natomiast frekwencyjny rekord ligi w trwającym sezonie na poziomie 17 431 widzów. Tyle osób oglądało inauguracyjny mecz z Olimpią Elbląg (1:0).

Pod względem frekwencji nie ma w Polsce lepszego klubu niż Widzew Łódź. Gorzej jest w Legii Warszawa, Lechu Poznań, Wiśle Kraków czy Górniku Zabrze. Kluby te dysponują większymi obiektami niż Widzew, mają lepszych i bardziej opłacanych piłkarzy, a i tak nie potrafią przyciągnąć większej liczby fanów niż beniaminek II ligi.

sdm

Post autor: sdm » 27.09.2018, 22:14

WM'87 pisze:
27.09.2018, 21:23
Weteran1946 pisze:
27.09.2018, 17:39
Bo byla ch*jowa nie ma co ukrywac. Napisz mi ktos z LKSu (nie ty bo grom cie wie komu kibicujesz i jedyne co wiadomo to to ze jestes anyWidzew) ze frekwecja z meczu z Lechem byla spoko.
Sam Lech to magnez na kibicow. Pierwszy mecz ze swoja nowa zgoda bo jesli mnie pamiec nie myli to przybiliscie zgode w 300 osob na meczu z Warta.
Jesli te naciagane 4 tys to dobra frekwecja to ja juz nie mam wiecej pytan
300 osób to zostało na niedzielny mecz Lecha z Legią. Na Warcie było ok 700 osób z ŁKSu

Pique

Post autor: Pique » 28.09.2018, 00:11

Widzę, że dzieciarnia w necie walczy w najlepsze. A co tam na mieście słychać? Coś się działo ostatnio? Bo wy to takie kumate chuligany, więc może mi powiecie co w trawie piszczy? :)
Wszyscy jesteśmy mmsami :lol:

esgrts1

Post autor: esgrts1 » 28.09.2018, 08:01

Pique pisze:
28.09.2018, 00:11
Widzę, że dzieciarnia w necie walczy w najlepsze. A co tam na mieście słychać? Coś się działo ostatnio? Bo wy to takie kumate chuligany, więc może mi powiecie co w trawie piszczy? :)
Po co ich szczujesz przecież widać że nic nie wiedzą i zaraz znowu się zacznie gówno burza zresztą i tak pewnie wypłynie 😉😂

Ukochane Miasto

Post autor: Ukochane Miasto » 28.09.2018, 13:30

ja tam stary jestem i "nie wiem kto co był" wolę się pocieszyć chwilą i resztkami słońca,
powiem Wam że opierdoliłem 6 krokietów z mięchem + suróweczka i mogę teraz z głodnym pogadać :-)

wszystkim "hulsom" z tego forum życzę udanego weekendu oraz udanych meczów swojej drużyny .
A tobie Weteran podpowiem że jest uniwersytet 3 wieku i też możesz zostać studentem...będzie wtedy na forum student-bandzior a nie to co teraz same studenty cioty..

no.

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 28.09.2018, 13:50

Do przemyślenia pzdr " wariat"

teofil

Post autor: teofil » 28.09.2018, 13:56

Rodowite chuligany z Radogoszcza znowu sprowadzeni na ziemię.
Miło nam poinformować, że kontynuujemy chlubną tradycję przechwytywania projektów parchatych ciamajd z naszego osiedla.

Po fladze w 2007 roku i szaliku w 2010 roku, teraz udało się nam przejąć projekt kolejnego szalika garbatych nieudaczników okupujących piwnice i kanały Radogoszcza.

Skoro w malowaniu na osiedlu musi was wyręczać Teofilów może powinniście następnym razem poprosić ich też o pomoc w zorganizowaniu zapisów na nowe gadżety?

Warto dodać, że sam wzór w międzyczasie ewoluował i zrezygnowano z widocznego poniżej "cudeńka" na rzecz czegoś bardziej neutralnego, by "ełkaesiacy mieszkający na osiedlu nie mieli jeszcze większych problemów".

Szkoda. Myśleliśmy, że po hucznie obwieszczanym występie na parchatym turnieju i lansowaniu się tam chuligańskim transparentem, nabraliście wreszcie choć trochę odwagi i jesteście już gotowi na harce nie tylko w internecie.

Swoją drogą frapujące jakim cudem "obrońcy Europy - zawsze sztywna banda" akceptuje i wspiera grupkę przygłupów z przydługimi językami, po wielokroć wypierającą się swojego klubu, by chwilę później dumnie prężyć się na meczach, a po zebraniu klapsów szukającą sprawców po domach ramię w ramię z policją.
No ale to już nie nasz problem.

Do następnego razu!

Posłuchaj więc parchu jednego morału.
Radogoszcz to Widzew. Wara! Do kanału!

WzR'02

https://www.facebook.com/Widzewiacy-z-R ... 335711018/
Najpierw kurek z gazem odkręcamy cssssssssss, a teraz razem biegamy. Amiką Wronki jesteście od lat !!!

ReanimacjiTrupaStop

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 28.09.2018, 15:45

Zaraz zaraz, bo czegoś nie rozumiem... Skoro na Radogoszczu nie ma ŁKS-u to skąd ten projekt szali, i komu został podjebany? To jest właśnie cała reanimacyjna hipokryzja, napierdalanie na klawiaturę że na Rado nikogo z ŁKS-u nie ma, a potem post że ich nie ma w którym jest napisane że od kilku lat nie mogą sobie z nimi poradzić, a jedyne co się udaje to podpierdalanie PROJEKTÓW. Nawet nie barw, nie szalika czy koszulki, PROJEKTÓW ku***, no przecież to jest śmiech w chuj internetowi wojownicy. Jeszcze do tego w internecie ten projekt zajebali, co jest w ogóle hitem hitów.

teofil

Post autor: teofil » 28.09.2018, 15:57

ReanimacjiTrupaStop pisze:
28.09.2018, 15:45
Zaraz zaraz, bo czegoś nie rozumiem... Skoro na Radogoszczu nie ma ŁKS-u to skąd ten projekt szali, i komu został podjebany? To jest właśnie cała reanimacyjna hipokryzja, napierdalanie na klawiaturę że na Rado nikogo z ŁKS-u nie ma, a potem post że ich nie ma w którym jest napisane że od kilku lat nie mogą sobie z nimi poradzić, a jedyne co się udaje to podpierdalanie PROJEKTÓW. Nawet nie barw, nie szalika czy koszulki, PROJEKTÓW ku***, no przecież to jest śmiech w chuj internetowi wojownicy. Jeszcze do tego w internecie ten projekt zajebali, co jest w ogóle hitem hitów.
Akurat głąbie że ty czegoś nie rozumiesz to mnie nie dziwi patrząc na twój nick. Te wasze radochuligany to zwykłe pizdy co na każdym kroku są jebane i nonstop wtopy zaliczają a u was na turnieju graja pod flagą h.
Najpierw kurek z gazem odkręcamy cssssssssss, a teraz razem biegamy. Amiką Wronki jesteście od lat !!!

Chomik666

Post autor: Chomik666 » 28.09.2018, 16:38

Reanimacja Trupa
-Ucieczka pod prąd kliku dziesięciu aut i autokarów po powrocie z jakiegoś wyjazdu.
Łamanie grupy malującej która do tej pory się nie pozbierała i nie niszczy prac (zbierają na operacje twarzoczaszki)
Propaganda 16tyś jak tam ledwie 5 przychodzi.
Wuwuzele i gwizdanie na oprawy.Brak ludzi na reprezentacji(pisane w trakcie meczu)
Chyba nikogo nie zdziwiło że czegoś nie rozumiesz.Do cosinusa trzeba było chodzić.

esgrts1

Post autor: esgrts1 » 28.09.2018, 16:39

ReanimacjiTrupaStop pisze:
28.09.2018, 15:45
W takim razie przyjedź na ten Rado to tych swoich wojowników i się polansuj z nimi na osiedlu z chęcią to zobaczę nawet czytać glabie nie umiesz

R/R138

Post autor: R/R138 » 28.09.2018, 17:08

Chomik, szczerze mówiąc to zaczynasz robić z siebie głupka pisząc to samo 10 raz... Może się pochwalisz dla odmiany za kim jesteś?

Nocnik

Post autor: Nocnik » 28.09.2018, 17:28

R/R138 pisze:
28.09.2018, 17:08
Chomik, szczerze mówiąc to zaczynasz robić z siebie głupka pisząc to samo 10 raz... Może się pochwalisz dla odmiany za kim jesteś?
Przecież widać że to czerwony żydek który musi się dowartosciowac cisnąć ciągle w tym temacie eŁKSiaką to samo ten kasztan esgts1 skoro tego eŁksu nie ma w tej łodzi to kto wam wyjebal flagi :)? Ah no tak przecież awanturników pilnowały kobiety i dzieci

Chomik666

Post autor: Chomik666 » 28.09.2018, 17:50

Szybka zmiana konta i ten sam frajer pod nickem nocniczka jako adwokat samego siebie:)
R/R138 będę pisał byście nie zapomnieli z jakim klaunem macie do czynienia pod postacią ReanimacjiTrupa.
-Ucieczka pod prąd kliku dziesięciu aut i autokarów po powrocie z jakiegoś wyjazdu.
Łamanie grupy malującej która do tej pory się nie pozbierała i nie niszczy prac (zbierają na operacje twarzoczaszki)
Wuwuzele i gwizdanie na oprawy.Brak ludzi na reprezentacji(pisane w trakcie meczu)
To są jego główne wpisy,pokaż mi gdzie napisał prawdę?
A czerwoni niech się nie wpisują,tylko zajmą się czyszczeniem swego forum z żydowskiego admina:)

R/R138

Post autor: R/R138 » 28.09.2018, 18:13

No dobra Chomik, to już pamiętamy i możesz skończyć, bo tylko prowokujesz do dalszych niepotrzebnych dyskusji. Ten temat powinien być informacyjno - wspominkowy, a nie do pierdolenia od rzeczy. Mówcie co chcecie, ale np. Dozo L czy jak mu tam było mógł być irytujący, ale dużo wiedział, a teraz zostaliśmy z ciągłym gadaniem o:
- flagach
- frekwencji
- żartach z jednej trybuny itp.
To co tu się dzieje to kompromitacja po prostu.
Wcześniej ktoś pisał o 300 osobach jak przybijaliśmy zgodę z Lechem na Warcie: tyle to mieliśmy biletów, ilu nas było w Poznaniu to do końca nikt nie wie, w relacji chyba było wspomniane coś o 700+, ale równie dobrze mogło być nas 800 albo i 1000, każdy normalny rozumie, że nie sposób tego stwierdzić, jeśli większość nie weszła na stadion i jechaliśmy swoim transportem.

Chomik666

Post autor: Chomik666 » 28.09.2018, 18:43

Przypomnę ci tylko że dozoLek zakończył swą karierę na tym forum gdy się okazało że od nabicia tysiąca postów "anty" ,flaga stracona na rzecz czerwonych nie wraca do rąk Legionistów ;)
Cała reszta 100% racji.

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 28.09.2018, 18:45

Wszedzie wstawiliscie juz ze zajebaliscie projekt?pudelek , fakt , nasza klasa ? List juz napisany ?

teofil

Post autor: teofil » 28.09.2018, 19:20

Weteran1946 pisze:
28.09.2018, 18:45
Wszedzie wstawiliscie juz ze zajebaliscie projekt?pudelek , fakt , nasza klasa ? List juz napisany ?
a co boli ?? Zamawiałeś ten szal u radochólsów. Coś te wasze chuligany z Radogoszcza niezbyt ogarniają tych kilku niedobitków z RDG.

ktotamwie1

Post autor: ktotamwie1 » 28.09.2018, 19:39

Chomik666 pisze:
28.09.2018, 17:50
Szybka zmiana konta i ten sam frajer pod nickem nocniczka jako adwokat samego siebie:)
R/R138 będę pisał byście nie zapomnieli z jakim klaunem macie do czynienia pod postacią ReanimacjiTrupa.
To są jego główne wpisy,pokaż mi gdzie napisał prawdę?
A czerwoni niech się nie wpisują,tylko zajmą się czyszczeniem swego forum z żydowskiego admina:)
Moim zdaniem warto przypominać co dana osoba reprezentuje sobą przed kolejnymi bzdurami które wypoci ze swojego małego móżdżku. Może i anonimowi jesteście, ale treść zostaje po was internetowi debile - tyczy się to dwóch stron które tylko prowokują, a na forum pochwalili się już swoją wiedza i intelektem, jak koleżanka zza między powyżej :)

esgrts1

Post autor: esgrts1 » 28.09.2018, 20:44

Nocnik pisze:
28.09.2018, 17:28
R/R138 pisze:
28.09.2018, 17:08
Przecież widać że to czerwony żydek który musi się dowartosciowac cisnąć ciągle w tym temacie eŁKSiaką to samo ten kasztan esgts1 skoro tego eŁksu nie ma w tej łodzi to kto wam wyjebal flagi :)? Ah no tak przecież awanturników pilnowały kobiety i dzieci
Jesteś nic nie znaczącym szczylem czy ktoś tu napisał że ŁKS nie ma w Łodzi zjebie nie a pozatym to chuja wiesz co w Łodzi się dzieje pisz dalej swoje smety i nabijaj kasiore ty masz tyle wspólnego z kibiców anim co mój nienarodzonych syn

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 28.09.2018, 20:53

Teofil co ma mnie bolec? Piszesz ze Łks na RDG nieistnieje , kanały , taki słaby to czemu musiałeś tu taj to pisac , oświadczenia jak Elana ,na oprawcach tez to jest , Korwa list napisz

cbc1910

Post autor: cbc1910 » 28.09.2018, 21:17

Weteran1946 pisze:
28.09.2018, 20:53
Teofil co ma mnie bolec? Piszesz ze Łks na RDG nieistnieje , kanały , taki słaby to czemu musiałeś tu taj to pisac , oświadczenia jak Elana ,na oprawcach tez to jest , Korwa list napisz
Kolejny raz udowadniasz że jesteś zwykłą , bezmyślnie prowokującą , kurwą.
Nie ma w Łodzi osiedli gdzie nie ma przedstawicieli Łks-u i Widzewa. I każdy tutaj doskonale wie , że kiedy mówi się że Widzew czy Łks na osiedlu X nie istnieje to chodzi tylko i wyłącznie o dominację rywala w każdym aspekcie kibicowania na danym osiedlu.

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 28.09.2018, 21:23

Korwe to masz pedziu w domu przy garach , Korwa piszecie jacy my tam słabi a jak wyjebaliscie projekt to oświadczenie musicie wstawiać ? Wszedzie gdzie człowiek wejdzie czyta o tym pajacu , tylko o to mi chodziło , więcej oświadczeń to bedą problemy jakie ma wasza zgoda z Torunia

teofil

Post autor: teofil » 28.09.2018, 22:17

Weteran1946 pisze:
28.09.2018, 21:23
Korwe to masz pedziu w domu przy garach , Korwa piszecie jacy my tam słabi a jak wyjebaliscie projekt to oświadczenie musicie wstawiać ? Wszedzie gdzie człowiek wejdzie czyta o tym pajacu , tylko o to mi chodziło , więcej oświadczeń to bedą problemy jakie ma wasza zgoda z Torunia
Weteran chuliganie przestań piszczeć. Jeszcze nie tak dawno twoi koledzy tutaj piali z zachwytu jakich wy ku*** na Radogoszczu macie konkretnych i kumatych kiboli którzy na tym waszym turnieju występowali pod chuligańskim banerem. A prawda jest taka że to są obsrane pizdy które na osiedlu znaczą tyle co nic. Spotkać takiego graniczy z cudem a jak już go spotkasz i zanim wyłapie plaskacza jebie tą ełkse aż miło. A później stoisz z takim jednym lub drugim łbem pod wiatą i zbijasz piątki.
To info z Widzewiaków z Radogoszcza ma pokazać jakimi pizdami i ciamajdami są te wasze niedobitki na Radogoszczu. Sami sobie nawet podejrzewam że dupy nie potrafią podetrzeć tylko teo przyjeżdża i im podciera.

Beka będzie niezła jak w tych swoich szaliczkach będą popierdalać na galerze, no ale to wasz problem nie mój.

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 28.09.2018, 22:36

I na tym juz mozna zakończyć bo sie spina robin

nyguss

Post autor: nyguss » 28.09.2018, 22:44

[link]
Jak to jest z tymi nieudacznikami co projektów nie pilnują ? ;)

teofil

Post autor: teofil » 28.09.2018, 23:25

nyguss pisze:
28.09.2018, 22:44
[link]
Jak to jest z tymi nieudacznikami co projektów nie pilnują ? ;)

Przecież to dwie zupełnie różne sytuacje. Tu nie ma co porównywać

ODPOWIEDZ