Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 »

ku*** debile z jednej i drugiej strony.
iparts.pl
esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 »

Bad1 pisze: 12.03.2018, 11:42 I czego to ma dowodzić?proste że przy 17 tys.widowni nie każdy jest kibolem i idzie na mecz z zacisnietymi pięściami..ewentualnie na przyszłość będziemy bardziej czujni,nie musisz się o nas martwić.
Wiesz co dowodzi np tego że nie pilnujecię swego podwórka co nie do pomyślenia kiedyś wszyscy wiemy ze 17 tys i wogole ale pewna grupa powinna być przy sektorze przyjezdnych to by wtedy nie było płaczu że coś straciliśmy a nie ciągle na przyszłość ku...będziemy czujni
wiernyioddany
Posty: 382
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wiernyioddany »

Jest o czym pisać , o skrojeniu jednego szala z sektora A przez starego napinacza który dawno kibiców gości nie widział - wydarzenie kolejki . Przed meczem śmiem wątpić czy aby na pewno legioniści coś upolowali bo wszyscy w obstawie psów przyjechali autokarami(aczkolwiek mogę sie mylić i ktoś na wariata wyleciał po barwy). Przed meczem była spina z jednym z naszych fc który wysiadł przy sektorze gości ale w moment wjechały psiarskie. Oby przyszedł awans i za rok goście w klatce byli normą :)
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 »

wiernyioddany pisze: 12.03.2018, 16:50 Jest o czym pisać , o skrojeniu jednego szala z sektora A przez starego napinacza który dawno kibiców gości nie widział - wydarzenie kolejki . Przed meczem śmiem wątpić czy aby na pewno legioniści coś upolowali bo wszyscy w obstawie psów przyjechali autokarami(aczkolwiek mogę sie mylić i ktoś na wariata wyleciał po barwy). Przed meczem była spina z jednym z naszych fc który wysiadł przy sektorze gości ale w moment wjechały psiarskie. Oby przyszedł awans i za rok goście w klatce byli normą :)
Barwy rzecz święta i nie nie ma sensu tu pisać ale takie rzeczy u siebie nie mają prawa bytu nawet jak by to było pół szala czapka i chyba..wie co jeszcze skoro było wiadomo że przyjadą to odpowiednie osoby powinny stać tam i nie dopuścić do takich sytuacji i tyle
WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma »

Barwy rzecz święta i nie nie ma sensu tu pisać ale takie rzeczy u siebie nie mają prawa bytu nawet jak by to było pół szala czapka i chyba..wie co jeszcze skoro było wiadomo że przyjadą to odpowiednie osoby powinny stać tam i nie dopuścić do takich sytuacji i tyle
Dlaczego tam nie stałeś?
https://t.me/pump_upp
TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET »

Bo miał hWŁ stanąć, ale ktoś miał "ale" do CSKA i został pod zegar wezwany.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI
esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 »

WidzewskaCharyzma pisze: 13.03.2018, 00:02
Barwy rzecz święta i nie nie ma sensu tu pisać ale takie rzeczy u siebie nie mają prawa bytu nawet jak by to było pół szala czapka i chyba..wie co jeszcze skoro było wiadomo że przyjadą to odpowiednie osoby powinny stać tam i nie dopuścić do takich sytuacji i tyle
Dlaczego tam nie stałeś?
Bo teraz młode wilczki niech pokazują swoją inteligencję i nie tylko a narazie to im nie wychodzi
Nocnik
Posty: 207
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nocnik »

Ten stachurdg to jakiś w d*** kopany kasztan który jest rudy ma 1.50wzrostu a w szkole zabierali mu kanapki więc biedna chłopaczyna musi tu wejść i się wyrzyc przez Internet bo tylko to mu pozostaje więc olać tego czerwonego napleta
stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg »

Nocnik pisze: 13.03.2018, 09:54 Ten stachurdg to jakiś w d*** kopany kasztan który jest rudy ma 1.50wzrostu a w szkole zabierali mu kanapki więc biedna chłopaczyna musi tu wejść i się wyrzyc przez Internet bo tylko to mu pozostaje więc olać tego czerwonego napleta
Hahaha
Nocnik znowu ci libido spadło i depresja dopadła. Co na to twój chłopak ?? Zrób mu chociaż laskę jak nie chce ci się ruchać .
:twisted:
bez-napinki
Posty: 1835
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bez-napinki »

twój miesięczny odpoczynek od forum.
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

Jesli serio ktos z Widzewa czy Łksu bedzie z nim wchodzil w dyskusje jest skonczonym debilem i idiotą .

Pamietajcie ze lepiej sie kopać we własnym ogródku niż z kims takim jak ten cymbał.
rozpierdol
Posty: 443
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol »

Racja,nie REagoWać na wpisy tego dlugowlosego(kmwtw) f(L)eta panowie.Był na miesięcznej kuracji w Tworkach ale niestety nie przyniosło to żadnych skutków i powrócił a wraz z nim dziwnym trafem jestesmywaszastolica i rzut karny.
1910
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

Widzew Łódź - Victoria Sulejówek 2:0 (10.03.2018) - Doping

https://www.youtube.com/watch?v=Q8WemT6DwWo
Nocnik
Posty: 207
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nocnik »

stachuzrdg pisze: 13.03.2018, 11:44
Nocnik pisze: 13.03.2018, 09:54 Ten stachurdg to jakiś w d*** kopany kasztan który jest rudy ma 1.50wzrostu a w szkole zabierali mu kanapki więc biedna chłopaczyna musi tu wejść i się wyrzyc przez Internet bo tylko to mu pozostaje więc olać tego czerwonego napleta
Hahaha
Nocnik znowu ci libido spadło i depresja dopadła. Co na to twój chłopak ?? Zrób mu chociaż laskę jak nie chce ci się ruchać .
Zobaczymy jak twoje libido będzie gdy eŁKSa ci spali awanturników :) a jeśli chodzi o robienie dobrze to jak tam wasze kolega który został zgwałcony przez kilku z cska Moskwa
Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 »

No to teraz po raz kolejny akcja z Madrytem.

Nocnik widać że w głowie masz to co zazwyczaj znajduje się w nocniku. Trochę szczochów i sporo gówna.

Zamknijcie ten temat w pizdu bo tylko przypał barany robią jednej i drugiej stronie.
Nocnik
Posty: 207
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nocnik »

Łysy80 pisze: 13.03.2018, 17:40 No to teraz po raz kolejny akcja z Madrytem.

Nocnik widać że w głowie masz to co zazwyczaj znajduje się w nocniku. Trochę szczochów i sporo gówna.

Zamknijcie ten temat w pizdu bo tylko przypał barany robią jednej i drugiej stronie.
Co ma mój nick do tego co mam w głowie idioto j*****, jak nie wnosisz nic do tematu to się nawet nie wypowiadaj ty końska spierdolino a zamknąć to możesz swojego starego w łazience
yogi82
Posty: 53
Rejestracja: 13.12.2016, 20:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yogi82 »

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop »

Jak tam Pabianice? :)
Nocnik
Posty: 207
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nocnik »

ReanimacjiTrupaStop pisze: 13.03.2018, 21:03 Jak tam Pabianice? :)
Coś więcej? Czy KMWTW?
Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter »

Cieszy, że interesujesz się historią Widzewa, ale porozkminiaj sobie lepiej historię cEwUkAEs Dozolku krejzolku ;)
maxforte
Posty: 154
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte »

Nocnik pisze: 13.03.2018, 21:58
ReanimacjiTrupaStop pisze: 13.03.2018, 21:03 Jak tam Pabianice? :)
Coś więcej? Czy KMWTW?
myslisz ze ten pajac napisalby cos o czym nie ma w necie?
ganianki w Pabianicach
rozpierdol
Posty: 443
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol »

Zapytał bo po prostu liczył na jakąś szerszą relację.Ten chujek ''reanimacji...'' to jakiś małoletni prowokator,nie zdziwiłbym się gdyby to było następne konto jakiegoś UW1908 vel ''bez odbioru'' lub innego łba.
1910
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

To jest konto łodzianin98, drugie jego to terror eudezet :)
UW1908
Posty: 571
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 »

rozpierdol pisze: 13.03.2018, 22:52 Zapytał bo po prostu liczył na jakąś szerszą relację.Ten chujek ''reanimacji...'' to jakiś małoletni prowokator,nie zdziwiłbym się gdyby to było następne konto jakiegoś UW1908 vel ''bez odbioru'' lub innego łba.
Nie wciągaj mnie w swoje gierki. Daruj sobie.
wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 »

Nocnik pisze: 13.03.2018, 21:58
ReanimacjiTrupaStop pisze: 13.03.2018, 21:03 Jak tam Pabianice? :)
Coś więcej? Czy KMWTW?
Elita Pabianic ucieka przed ŁKSem,tzn nie wiadomo przed kim bo „ŁKSu nie ma w Pabianicach „
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie
TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET »

Pique pisze: 14.03.2018, 00:04 To jest konto łodzianin98, drugie jego to terror eudezet :)
Tobie to proponuję wraz z rozpierdolem udać się na leczenie psychiatryczne. Ten sam przypadek, schizofrenii?
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI
ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop »

wid08 pisze: 14.03.2018, 11:51
Nocnik pisze: 13.03.2018, 21:58
ReanimacjiTrupaStop pisze: 13.03.2018, 21:03 Jak tam Pabianice? :)
Coś więcej? Czy KMWTW?
Elita Pabianic ucieka przed ŁKSem,tzn nie wiadomo przed kim bo „ŁKSu nie ma w Pabianicach „
Dodajmy że wyskoczyli w czterokrotnej przewadze, a gdy liczby się wyrównały wyjebali dzidę jak na prawdziwych wstydzewiaków przystało.
Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bad1 »

Ty tam byłeś i widziałeś?Czy info tylko z neta?
teofil
Posty: 141
Rejestracja: 13.03.2018, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: teofil »

ReanimacjiTrupaStop pisze: 14.03.2018, 18:08
wid08 pisze: 14.03.2018, 11:51
Nocnik pisze: 13.03.2018, 21:58

Coś więcej? Czy KMWTW?
Elita Pabianic ucieka przed ŁKSem,tzn nie wiadomo przed kim bo „ŁKSu nie ma w Pabianicach „
Dodajmy że wyskoczyli w czterokrotnej przewadze, a gdy liczby się wyrównały wyjebali dzidę jak na prawdziwych wstydzewiaków przystało.
hahahaha i kto to pisze ??
Najpierw kurek z gazem odkręcamy cssssssssss, a teraz razem biegamy. Amiką Wronki jesteście od lat !!!
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

ReanimacjiTrupaStop pisze: 14.03.2018, 18:08
wid08 pisze: 14.03.2018, 11:51
Nocnik pisze: 13.03.2018, 21:58

Coś więcej? Czy KMWTW?
Elita Pabianic ucieka przed ŁKSem,tzn nie wiadomo przed kim bo „ŁKSu nie ma w Pabianicach „
Dodajmy że wyskoczyli w czterokrotnej przewadze, a gdy liczby się wyrównały wyjebali dzidę jak na prawdziwych wstydzewiaków przystało.
Ponoć chłopaki na Łksie dali Ci ksywke Pinokio , po tym jak przeczytali Twoje posty na kibice.net
mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala »

Nie odpowiadajcie typowi, w końcu się znudzi. Troli trzeba ignorować.
Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz »

mądrala pisze: 11.03.2018, 22:06
dintre pisze: 11.03.2018, 20:52
osa2009 pisze: 11.03.2018, 19:57 Jako osoba neutralna, dla mnie kibice ŁKS to fenomen !!!. Przy takiej przewadze ilościowej kibiców Widzewa i jest to fakt nie do zaprzeczenia i nie dać się przez ten czas zdominować, to po protu normalnie nie da się wytłumaczyć.Podajcie przykład w Europie czy świecie miasta, gdzie klub na którą przychodzi 4-5 krotne miej kibiców stawia czoła z sukcesami przeważającej sile wroga ?
Marna prowokacja, może w Twoim Zelowie albo innym Szadku, ktoś to łyknie.
Byście wiele oddali za nasze FC, obaj to wiemy. Nawet biorąc pod uwagę, że mieliśmy problemy i w Łodzi i w Polsce przez grubasa i nie wszystkie FC prezentują dawną siłę. Cała Łódź wie, kompleksiarze, że od lat zazdrościcie nam po chuju naszej liczby kibiców i przede wszystkim naszych FC. A całej Polsce sprzedajecie bajkę, że "Widzew to żydzi", żeby nie było, że jak zbierają się fancluby i razem z Łodzią po mieście hasają, to Wielkiego ŁKSu na mieście nie ma, bo banda na bandę może być rożnie.

Owszem, były flagi, były PP, było kilka wtop, ale jak to Wasi e-hultaje na tym zjebanym forum mówią, "życie toczy dalej". Każdy wie, że macie dobrą paką, ale to nie my, tylko Wy już tak zaczęliście po flagach popadać w Megalomanię, że straciliście czujność i ostatnimi czasy życie zaczęło płatać Wam przykre figle, Śr, Pietryna i Ruda żeby dawno nie szukać.
Według waszego forum Widzew To My oficjalnie działajacych fan clubów jest 61 okolicznych miast miasteczek i wsi ile to ludzi przyjeżdza bez zorganizowanej grupy i na własną rekę??? i odnosnie sprzedanych karnetów gdzies wyczytałem jak pisaliscie ile i jaki procent został sprzedany wedłóg roczników na 16500 ....około 10tyś karnetów to kobiety....zeby nie było ze sie napinam bo to jest z waszego forum..
Cyklon
Posty: 133
Rejestracja: 18.01.2013, 19:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cyklon »

Ty jesteś takim gamoniem tego forum... te 11 tysięcy o których piszesz to jest liczba kobiet która była na przynajmniej jednym meczu w sezonie, a nie ile ma karnet ( od razu napiszę dla Ciebie gałganie - 39681 mężczyzn ). Jak Ty sobie to wyobrażasz? Na 16 tyś publiki ponad 10 tyś to kobiety? Wystarczyłoby byś ruszył głową to byś nawet takich rzeczy nie pisał.
Biały front
JaTrenujęATy?
Posty: 12
Rejestracja: 26.07.2016, 16:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: JaTrenujęATy? »

Przecież to jest dzban niesamowity. Bryluje w niejednym temacie. Z resztą, takich kwiatków tu nie brakuje. Trzeba ignorować tych gamoni, a wyginą śmiercią naturą. Choć nikłe nadzieje na normalną dyskusję w tych tematach.
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

Stary Wyjazdowicz pisze: 16.03.2018, 12:36

i odnosnie sprzedanych karnetów gdzies wyczytałem jak pisaliscie ile i jaki procent został sprzedany wedłóg roczników na 16500 ....około 10tyś karnetów to kobiety....
ku*** jaki dzban hahahaha
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

Był Łks w Lyonie?

Pytanie do tych normalnych.
Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor »

Pique pisze: 16.03.2018, 17:07 Był Łks w Lyonie?

Pytanie do tych normalnych.
Ci co utrzymują prywatne kontakty to byli.
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

Terroor pisze: 16.03.2018, 17:10
Pique pisze: 16.03.2018, 17:07 Był Łks w Lyonie?

Pytanie do tych normalnych.
Ci co utrzymują prywatne kontakty to byli.
Dzięki. Jak znasz liczbę i to nie tajemnica to napisz, jak nie to nie.
krzycho_ASR
Posty: 720
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krzycho_ASR »

Widzewski Charakter pisze: 13.03.2018, 22:24 Cieszy, że interesujesz się historią Widzewa, ale porozkminiaj sobie lepiej historię cEwUkAEs Dozolku krejzolku ;)
CWKS im przecież nie przeszkadza, w końcu jak pisał Foxx to też "część ich historii". Nic tylko czekać na legijne grafy z podobizną Bordziłowskiego, Popławskiego czy innego czerwonego psa.
DK08
Posty: 445
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 »

krzycho_ASR pisze: 16.03.2018, 19:50
Widzewski Charakter pisze: 13.03.2018, 22:24 Cieszy, że interesujesz się historią Widzewa, ale porozkminiaj sobie lepiej historię cEwUkAEs Dozolku krejzolku ;)
CWKS im przecież nie przeszkadza, w końcu jak pisał Foxx to też "część ich historii". Nic tylko czekać na legijne grafy z podobizną Bordziłowskiego, Popławskiego czy innego czerwonego psa.
To tam c*** przy żydo-komunistycznej legendzie reanimacji.
ODPOWIEDZ