Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg »

esgrts1 pisze: 11.03.2018, 11:21 Ja jebe co wy placki jesteście to szok nawet jak ich było 3700 to i tak jest dobrze to tylko 2 liga nie ma co porównywać ŁKS do nas bo zawsze odstawali z frekwencja a jaracie się że nie wiem a ty stachurzrdg to już wogole odplynales ja jebe bo nie sprzedali 7 biletów wyjdźcie na dwór ładna pogoda
Nikt nie odpłynął, tylko trzeba te kurewki prostować na każdym kroku. Wyjebane mam czy ich było 3700 czy 3721, czy sprzedali wszystkie bilety czy im zostało 5 szt. Moja reakcja była tylko odpowiedzią na ich propagandę którą cały czas nam zarzucają.
Zawsze odstawali frekwencją - oczywiście że tak, tylko nijak ma się to do ich propagandy głoszonej od wielu lat.
:twisted:
iparts.pl
piąty dan
Posty: 86
Rejestracja: 08.07.2016, 18:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: piąty dan »

Dzięki RTS i ŁKS jest w Łodzi rywalizacja i nikt nie spoczywa na laurach. Sytuacji w Łodzi nie zmieni ani frekwencja na meczach ani tym bardziej pierdolenie na forum. Widzew robi swoje, ŁKS swoje, dla obu ekip priorytetem jest ulica. Dla niektórych jak widać priorytetem jest internet także napierdalajcie się jak lubicie.
UW1908
Posty: 571
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 »

stachuzrdg pisze: 11.03.2018, 11:42
esgrts1 pisze: 11.03.2018, 11:21 Ja jebe co wy placki jesteście to szok nawet jak ich było 3700 to i tak jest dobrze to tylko 2 liga nie ma co porównywać ŁKS do nas bo zawsze odstawali z frekwencja a jaracie się że nie wiem a ty stachurzrdg to już wogole odplynales ja jebe bo nie sprzedali 7 biletów wyjdźcie na dwór ładna pogoda
Nikt nie odpłynął, tylko trzeba te kurewki prostować na każdym kroku. Wyjebane mam czy ich było 3700 czy 3721, czy sprzedali wszystkie bilety czy im zostało 5 szt. Moja reakcja była tylko odpowiedzią na ich propagandę którą cały czas nam zarzucają.
Zawsze odstawali frekwencją - oczywiście że tak, tylko nijak ma się to do ich propagandy głoszonej od wielu lat.
My głosimy propagandę? To jak nazwiesz to co Wy robicie?
showmustgoon
Posty: 248
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon »

Prawdą
UW1908
Posty: 571
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 »

Dobre, dobre. Widzę satyra na Widzewie w rozkwicie.
Spy
Posty: 360
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy »

esgrts1 pisze: 11.03.2018, 11:21 Ja jebe co wy placki jesteście to szok nawet jak ich było 3700 to i tak jest dobrze to tylko 2 liga nie ma co porównywać ŁKS do nas bo zawsze odstawali z frekwencja a jaracie się że nie wiem a ty stachurzrdg to już wogole odplynales ja jebe bo nie sprzedali 7 biletów wyjdźcie na dwór ładna pogoda
Dokladnie ten wynik 3700 na 2 lige i tak dobry i rozliczanie co do sztuki to dzieciniada wiec dajmy temu spokoj.
Na Lechii z Termalika tydzine temu bylo 2200 dla przykladu --- to jest ku*** dopiero zenada.

Z drugiej strony troche rozumiem kolegę że sie wkurwia bo ich pisanie jakoby ich bylo tyle samo co nas nawet liczać samą Łódź to też jest ku*** komedia.
Jeśli jest jeszcze ktoś tutaj co ma wiecej niz 30-35 lat to może sobie przypomina jak to bylo w latach 90' wtedy ok moge polemizowac i przyznac racje ale teraz ? blagam ...
wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 »

esgrts1 pisze: 11.03.2018, 11:21 Ja jebe co wy placki jesteście to szok nawet jak ich było 3700 to i tak jest dobrze to tylko 2 liga nie ma co porównywać ŁKS do nas bo zawsze odstawali z frekwencja a jaracie się że nie wiem a ty stachurzrdg to już wogole odplynales ja jebe bo nie sprzedali 7 biletów wyjdźcie na dwór ładna pogoda
Potok , poddebice , data założenia,karnety , i teraz frekwencja wszystko odbębnione w tydzień przez gamoni , ciekawe co bedą pisać za tydzien jak w tydzien skrócili ponad 300 dron tematu :D
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

wid08 pisze: 11.03.2018, 12:13
esgrts1 pisze: 11.03.2018, 11:21 Ja jebe co wy placki jesteście to szok nawet jak ich było 3700 to i tak jest dobrze to tylko 2 liga nie ma co porównywać ŁKS do nas bo zawsze odstawali z frekwencja a jaracie się że nie wiem a ty stachurzrdg to już wogole odplynales ja jebe bo nie sprzedali 7 biletów wyjdźcie na dwór ładna pogoda
Potok , poddebice , data założenia,karnety , i teraz frekwencja wszystko odbębnione w tydzień przez gamoni , ciekawe co bedą pisać za tydzien jak w tydzien skrócili ponad 300 dron tematu :D
Kółeczko się zatoczy i znów będzie to samo :D
Piknik1908
Posty: 11
Rejestracja: 04.03.2018, 13:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Piknik1908 »

Mi trochę brakuje, zapomnianego już trochę, kropkowania zdjęć. Myślę, że wtedy byłaby szansa wskazać, że rzeczywiście gdzieś się zapodziało te 7 biletów :D
Mich22
Posty: 96
Rejestracja: 11.03.2018, 02:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mich22 »

ReanimacjiTrupaStop pisze: 11.03.2018, 07:46
Mich22 pisze: 11.03.2018, 03:13
Piknik1908 pisze: 10.03.2018, 23:53 Dobry wieczór. Dziś na ŁKS weszła max liczba osób. Moim zdaniem było ich nawet więcej. Widać to na zdjęciu, gdzie sektory B1 i B2 zlały się w jeden, bo ludzie stali ściśnięci na schodach oraz nad górnym rzędem krzesełek.
o ku*** serio ? udało Wam się zapełnic ten amfiteatr? No ale co klub to inne cele, Was cieszy 3,7tys na meczu w II lidze, a my zapelniamy stadion na kazdym meczu w III lidze, np dzis 17 tys.
PKS dopiero dojechał?
Tak, ale wiesz co? ścisk niesamowity tylu Widzewiaków jechało. Chyba PKSy muszą dostosować grafik pod mecze Widzewa.
Piknik1908 pisze: 11.03.2018, 08:24
Mich22 pisze: 11.03.2018, 03:13
Piknik1908 pisze: 10.03.2018, 23:53 Dobry wieczór. Dziś na ŁKS weszła max liczba osób. Moim zdaniem było ich nawet więcej. Widać to na zdjęciu, gdzie sektory B1 i B2 zlały się w jeden, bo ludzie stali ściśnięci na schodach oraz nad górnym rzędem krzesełek.
o ku*** serio ? udało Wam się zapełnic ten amfiteatr? No ale co klub to inne cele, Was cieszy 3,7tys na meczu w II lidze, a my zapelniamy stadion na kazdym meczu w III lidze, np dzis 17 tys.
Siema. A powiesz mi co miał wnieść Twój post oprócz kolejnej internetowej napinki? Czy mój wpis Cię obrażał? Czy deprecjonował frekwencję na Widzewie? Nie wydaje mi się.

Były głosy, że nie wykupilismy wszystkich miejsc, więc napisałem, że to nieprawda. I tyle. Nie musisz się napinać i pluć na nas, bo to pokazuje tylko jak małym jesteś czlowieczkiem. Pozdro.
Nie raczej chodziło mi o to, że dla Was to wielkie wydarzenie, że udało się raz zapełnić tą jedną trybunę, że aż musiałeś napisać o tym na forum, żeby chociaż ktoś nieprzeoczył, że był komplet na ŁKSie.
PolnocnaStrona
Posty: 283
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolnocnaStrona »

Też mi się wydaje że łks nie wypada wcale źle jeśli chodzi o frekwencję i czepiajcie się na siłę.Mało ekip miało w weekend większą widownię. Widać że kibicowska Łódź ma się bardzo dobrze.
Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bad1 »

Niektórym trochę brakuje wyczucia ironi :)
WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma »

Zapomniałeś do swego wyszukanego nicku dodać ....i chleb ze smalcem, było by oryginalnie, jakieś dziwne ciśnienie mają dziki z galerii.

http://joemonster.org/mg/108483,28
https://t.me/pump_upp
Antoni.Kierka
Posty: 110
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka »

WidzewskaCharyzma pisze: 11.03.2018, 19:27 Zapomniałeś do swego wyszukanego nicku dodać ....i chleb ze smalcem, było by oryginalnie, jakieś dziwne ciśnienie mają dziki z galerii.

http://joemonster.org/mg/108483,28
no wiesz nie ma sie co dziwic pilkarze ich nie rozpieszczaja na miescie tez ostatnio nie maja za dobrej passy takze nie dziwota ze daja upust swojej frustacji i wkuwieniu tutaj na forum no gdzies trzeba to pasmo niepowodzen odreagowac
osa2009
Posty: 10
Rejestracja: 11.03.2018, 19:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: osa2009 »

Jako osoba neutralna, dla mnie kibice ŁKS to fenomen !!!. Przy takiej przewadze ilościowej kibiców Widzewa i jest to fakt nie do zaprzeczenia i nie dać się przez ten czas zdominować, to po protu normalnie nie da się wytłumaczyć.Podajcie przykład w Europie czy świecie miasta, gdzie klub na którą przychodzi 4-5 krotne miej kibiców stawia czoła z sukcesami przeważającej sile wroga ?
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

Widziałem dziś parę zdjęć z meczu Łksu i pytanie do tych normalnych, czemu flag nie wywiesiliście? Widziałem, ze dwie trzy małe powieszone na górze nad tunelem, ale płot pusty.
dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre »

osa2009 pisze: 11.03.2018, 19:57 Jako osoba neutralna, dla mnie kibice ŁKS to fenomen !!!. Przy takiej przewadze ilościowej kibiców Widzewa i jest to fakt nie do zaprzeczenia i nie dać się przez ten czas zdominować, to po protu normalnie nie da się wytłumaczyć.Podajcie przykład w Europie czy świecie miasta, gdzie klub na którą przychodzi 4-5 krotne miej kibiców stawia czoła z sukcesami przeważającej sile wroga ?
Marna prowokacja, może w Twoim Zelowie albo innym Szadku, ktoś to łyknie.
Tbm
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

dintre pisze: 11.03.2018, 20:52
osa2009 pisze: 11.03.2018, 19:57 Jako osoba neutralna, dla mnie kibice ŁKS to fenomen !!!. Przy takiej przewadze ilościowej kibiców Widzewa i jest to fakt nie do zaprzeczenia i nie dać się przez ten czas zdominować, to po protu normalnie nie da się wytłumaczyć.Podajcie przykład w Europie czy świecie miasta, gdzie klub na którą przychodzi 4-5 krotne miej kibiców stawia czoła z sukcesami przeważającej sile wroga ?
Marna prowokacja, może w Twoim Zelowie albo innym Szadku, ktoś to łyknie.
Czy PKSy z Chechła , Włocławka albo innych wsi dojechały w sobote na mecz Łksu ?
osa2009
Posty: 10
Rejestracja: 11.03.2018, 19:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: osa2009 »

dintre pisze: 11.03.2018, 20:52
osa2009 pisze: 11.03.2018, 19:57 Jako osoba neutralna, dla mnie kibice ŁKS to fenomen !!!. Przy takiej przewadze ilościowej kibiców Widzewa i jest to fakt nie do zaprzeczenia i nie dać się przez ten czas zdominować, to po protu normalnie nie da się wytłumaczyć.Podajcie przykład w Europie czy świecie miasta, gdzie klub na którą przychodzi 4-5 krotne miej kibiców stawia czoła z sukcesami przeważającej sile wroga ?
Marna prowokacja, może w Twoim Zelowie albo innym Szadku, ktoś to łyknie.
Naprawdę jeśli myślisz ,że to szydera to grubo się mylisz. Naprawdę podziwiam Was , za to że pomimo braku sukcesów i takiej przewadze ilościowej jesteście na mapie kibicowskiej , gdzie jesteście. Chodź racjonalnie według mnie nie da się wytłumaczyć.
NoMatterWhat
Posty: 766
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat »

Nie wiem czy sie orientujesz, ale Ruch na wyjazdy jezdzi w zblizonych, a nawet i w wiekszych liczbach od Gornika.
Sam sobie odpowiedz czy dales adekwatny przyklad.
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

Póki bedziecie wałkowac do porzygu temat flag , my bedziemy wałkowac temat frekwencji i wszystkiego co jest z tym zwiazane,wiec wiecie ze koło nigdy sie nie zamknie

Cytując :
''Na jesień oddano za miedzą wyszykowane na tip-top za kilka milionów skyboxy, Na zdjęciu swietnie widać jakie tam jest zainteresowanie biznesu. Chyba jeden zajmuje Zarząd, drugi cosinus a trzeci ten typ co jego firma je szykowała..''


Obrazek

Zdjecie w duzej rozdzielczosci:

Kod: Zaznacz cały

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/29063263_1666036860102419_222374568860319744_o.jpg?oh=07fe69a20eb43116edb096201b02401b&oe=5B4E4214
mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala »

dintre pisze: 11.03.2018, 20:52
osa2009 pisze: 11.03.2018, 19:57 Jako osoba neutralna, dla mnie kibice ŁKS to fenomen !!!. Przy takiej przewadze ilościowej kibiców Widzewa i jest to fakt nie do zaprzeczenia i nie dać się przez ten czas zdominować, to po protu normalnie nie da się wytłumaczyć.Podajcie przykład w Europie czy świecie miasta, gdzie klub na którą przychodzi 4-5 krotne miej kibiców stawia czoła z sukcesami przeważającej sile wroga ?
Marna prowokacja, może w Twoim Zelowie albo innym Szadku, ktoś to łyknie.
Byście wiele oddali za nasze FC, obaj to wiemy. Nawet biorąc pod uwagę, że mieliśmy problemy i w Łodzi i w Polsce przez grubasa i nie wszystkie FC prezentują dawną siłę. Cała Łódź wie, kompleksiarze, że od lat zazdrościcie nam po chuju naszej liczby kibiców i przede wszystkim naszych FC. A całej Polsce sprzedajecie bajkę, że "Widzew to żydzi", żeby nie było, że jak zbierają się fancluby i razem z Łodzią po mieście hasają, to Wielkiego ŁKSu na mieście nie ma, bo banda na bandę może być rożnie.

Owszem, były flagi, były PP, było kilka wtop, ale jak to Wasi e-hultaje na tym zjebanym forum mówią, "życie toczy dalej". Każdy wie, że macie dobrą paką, ale to nie my, tylko Wy już tak zaczęliście po flagach popadać w Megalomanię, że straciliście czujność i ostatnimi czasy życie zaczęło płatać Wam przykre figle, Śr, Pietryna i Ruda żeby dawno nie szukać.
NoMatterWhat
Posty: 766
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat »

Nikos, tam gdzie mozemy pojechac w 1000 tam jedziemy w 1000. Porownujesz wyjazdy gdzie pojechac mozna w maks 200 osob i piszesz, ze wy tez w tyle pojedziecie.
A nie ostatnie wyjazdy?
Kiedy wy pojechaliscie gdzies w 4 cyfrowej liczbie?
No bo Ruch jezdzil.
naimieniemamkazdy
Posty: 1
Rejestracja: 11.03.2018, 23:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: naimieniemamkazdy »

Niezły piknik na nowym stadionie Widzewa muszę przyznać. Przyjeżdza jakaś Victoria Sulejówek jak do siebie zdobywając po wejściu na stadion barwy (!) a zamiast zrobić z nimi porządek, dzieje się coś takiego (za łączynaspasja.pl):
Co mogło zaimponować, a nie było związane z dopingiem? Przede wszystkim nie pozwolenie na skuteczną prowokację kibiców Victorii Sulejówek, którzy – zamiast dopingować swoją drużynę – prezentowali miłość do znienawidzonej w Łodzi Legii Warszawa. Przez chwilę wydawało się, że będzie gorąco, ale wściekłość będących najbliżej sektora gości nie trwała długo. Sprawa została zamknięta przez spikera klubu, Marcina Tarocińskiego: – Przybyszów z Sulejówka proszę o niepodbieganie do sektora kibiców Widzewa. Tam są dzieci, nie dotarło to do was? – skomentował zachowanie przyjezdnych „Tarot”, a fani z okolic Warszawy zostali przez kibiców gospodarzy… wyśmiani.
Także pamiętajcie - wychodzi na to, że nie powinno się bic kibiców Widzewa na ich stadionie, bo to w większości dzieci :) Na Widzewtomy.net też jest ciekawa dygresja odnośnie wizyty przyjezdnych:
Przez całe 90 minut trwał też festiwal wzajemnych gestów pomiędzy sektorem gości a sąsiadującymi sektorami. Niestety, taki obrazek widoczny jest na każdym stadionie. Na nowym obiekcie Widzewa takich obrazków dotąd jeszcze nie było – trzeba będzie przywyknąć. Zwłaszcza, gdy wizyty wrogich ekip wraz z kolejnymi awansami sportowymi będą coraz częstsze.
Czy to na pewno jest portal tworzony przez kibiców?
Kiedyś takie zdarzenia i podobne o nich opinie byłyby przy Piłsudskiego nie do pomyślenia, ale cóż. Jak to miało być, nowy stadion - stare zasady? Chyba coś nie do końca "pykło".
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

yurez pisze: 11.03.2018, 21:48 Póki bedziecie wałkowac do porzygu temat flag , my bedziemy wałkowac temat frekwencji i wszystkiego co jest z tym zwiazane,wiec wiecie ze koło nigdy sie nie zamknie

Cytując :
''Na jesień oddano za miedzą wyszykowane na tip-top za kilka milionów skyboxy, Na zdjęciu swietnie widać jakie tam jest zainteresowanie biznesu. Chyba jeden zajmuje Zarząd, drugi cosinus a trzeci ten typ co jego firma je szykowała..''


Obrazek

Zdjecie w duzej rozdzielczosci:

Kod: Zaznacz cały

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/29063263_1666036860102419_222374568860319744_o.jpg?oh=07fe69a20eb43116edb096201b02401b&oe=5B4E4214
ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY »

W sobotnie popołudnie Zydzew ośmieszył się po raz kolejny.
Wreszcie spełniły się marzenia części kibiców o "normalnym meczu" - z gośćmi. Zaproszona więc do sektora gosci została Victoria Sulejówek...

O tym że ekipa Victorii ( przybyła w ok 5 dyszek) jest niezwykle grozna przekonało się przez meczem kilku zniesmaczonych wieśkow , którzy pod własnym stadionem potracili szaliki na rzecz przyjezdnych. W trakcie meczu wielokrotnie udało się przyjezdznym sprowokować czerwoną część stadionu , aż Widzewiacy zaczęli tłuc się między sobą.
Dodatkowo trzeba nadmienić, ze po raz kolejny naklejane były przez kibiców gości vlepki ;( co prawdopodobnie przyczyni się do zamknięcia sektora gości do końca sezonu.
Po meczu oświadczenie wydało Stowarzyszenie kibiców Widzewa , które zdecydowanie potępiło wszystkie "prokibolskie" postawy na tym spotkaniu.



Aż strach pomyśleć co by było gdyby w poprzednim roku na tym samym stadionie w derbach miasta uczestniczyli
fanatycy ŁKSu. Myślę ze wśród widzewiakow zapanowalaby tak wielka histeria i żal, że mogłoby to przyslonic nawet masową masturbacje na temat frekwencji która gości na nowym stadionie RTSu. Znowu byłyby podziały , Część przestala by chodzić na mecze, Część zaczęła by tłuc się między sobą... ot cały Widzew na nowym stadionie z cala rzesza ogarnietych fanatyków ...




Ps.Yurez jeśli stawiasz na równi frekwencję robiona przez pikoli podjaranych nowym stadionem , z osmieszeniem was przed cala Polską krojac wasze flagi , to mam propozycje .
Rozdajcie swoje fany wszystkim klubom które za wami nie przepadają a następnie zalozcie FC jakiegos Man City albo Barcelony ... No bo spójrz - co to ku*** jest te paręnaście tyś. u was ???
Musicie być jeszcze więksi i jeszcze i jeszczeeeee najwięksi...
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...
ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop »

Dodajmy jeszcze że fany wyjebane na środku ulicy.

A tak na marginesie, było już pisane wiele razy, reanimacja to 100% modern ultras, wraz z rozjebaniem się guru jędrasa, zmieniło się pokolenie dla którego ważniejsza jest frekwencja, piłka nożna, wuwuzele, i widowisko piłkarskie zamiast kibolstwa. Na prośby zarządu nie robią opraw, nie wypuszczają wrogów na sektor (!), wielka afera bo Łomża przykleiła na blaszaku vlepki, choinka w ich barwach, to jest właśnie sens dzisiejszej reanimacji.
Łksdbwa1908
Posty: 47
Rejestracja: 17.09.2017, 10:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łksdbwa1908 »

yurez pisze: 11.03.2018, 23:46
yurez pisze: 11.03.2018, 21:48 Póki bedziecie wałkowac do porzygu temat flag , my bedziemy wałkowac temat frekwencji i wszystkiego co jest z tym zwiazane,wiec wiecie ze koło nigdy sie nie zamknie

Cytując :
''Na jesień oddano za miedzą wyszykowane na tip-top za kilka milionów skyboxy, Na zdjęciu swietnie widać jakie tam jest zainteresowanie biznesu. Chyba jeden zajmuje Zarząd, drugi cosinus a trzeci ten typ co jego firma je szykowała..''


Obrazek

Zdjecie w duzej rozdzielczosci:

Kod: Zaznacz cały

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/29063263_1666036860102419_222374568860319744_o.jpg?oh=07fe69a20eb43116edb096201b02401b&oe=5B4E4214
Wrzucasz debilu zdjęcie zamkniętych sektorów.... Zresztą poczekajcie jak nam stadion zrobią, wtedy będziemy porównywać :)
Wczoraj też się popisaliscie w Nysie haha mieszacie już dzieci w sprawy kibicowskie... Kpina
widzewiak_z_gor
Posty: 343
Rejestracja: 28.02.2007, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: widzewiak_z_gor »

Multikontowiec, od 7ej w natarciu, pewnie też po kryjomu przed samym sobą, kupił karnet na Widzew. ;)
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a kibice z Młyna. =-
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

No i pięknie się k**** spod wiaty zagotowaly.
A "ŻYDOWSKA OFIARA" tak się zbulwersowala z rana, że prawie książkę z serii Science Fiction napisała.
Dawajcie dalej... :)
ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY »

Zagotowaliscie to się wy na widok kiboli z Sulejowka wsiurki. I niby co jest sci-fi w tym co napisałem ? Przed meczem goście wala parę waszych szalikow, tlukliscie się między sobą? Owszem. Więc na c*** wciskasz kit fanatyku nowego stadionu? Powinniście się cieszyć że nic wam z płotu nie zdjeli kibice przyjezdni, bo wtedy to chyba sektor gości byście w porozumieniu z działaczami zamknęli na 25 lat..
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...
Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter »

Pedi po prostu się zagotował jak zobaczył dla porównania zdjęcia trybun z meczu Łks i Widzewa. Dajcie mu spokój, niech dalej żyje flagami, Poddębicami. Niech sobie piszą jaki to Widzew jest słaby, że to to FC, janki itd.

Pedi ty kurewko na Śródmieściu też was Victoria Sulejówek obiła?
stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg »

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze: 12.03.2018, 09:19 Zagotowaliscie to się wy na widok kiboli z Sulejowka wsiurki. I niby co jest sci-fi w tym co napisałem ? Przed meczem goście wala parę waszych szalikow, tlukliscie się między sobą? Owszem. Więc na c*** wciskasz kit fanatyku nowego stadionu? Powinniście się cieszyć że nic wam z płotu nie zdjeli kibice przyjezdni, bo wtedy to chyba sektor gości byście w porozumieniu z działaczami zamknęli na 25 lat..
hahaha ty ku*** farmazoniarzu. Jeden szal, pasiak zciągneli z jakiegoś Janusza z rodzinnego który znalazł się pod ogrodzeniem na korytarzu.
Jaką trzeba być kurwą żeby pisać takie farmazony
:twisted:
maxforte
Posty: 154
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte »

to ze trafili kilka osob przed meczem to akurat nie jest farmazon
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

Ktos propagande zarzuca rywalowi , od was sam Goebbels mogl by sie uczyc
'' mieliscie niemal wszystko ''
To jak te PKSy z Chechła i Włocławka i innych wsi dojechaly w sobote na mecz czy nie ?

Obrazek
Ukochane Miasto
Posty: 359
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto »

bo u nas są sami janusze i matki z dziećmi dlatego łatwo nas trafić a u was sami kanibale , grypsera oraz zawodnicy mma dlatego się was panicznie boimy .
a jak żydzewskie ofiary pręży swe wielkie bicepsy w necie to ja np. wchodzę pod biurko i boję się wyjść .
słyszałem od UraBury że uwe mu nawinął że ponoć wasi fani z Włocławka ,Piotrkowa Kanazasu i Aleksa jechali na mecz maybachami i a kilku używanymi porsche carrera ...

u nas potwierdzam wszyscy PKS-em.

kmwtw.
ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY »

maxforte pisze: 12.03.2018, 10:40 to ze trafili kilka osob przed meczem to akurat nie jest farmazon
Stachuzrdg - dotarło czy nadal będziesz udawał glupszego niż jesteś?
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...
Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bad1 »

I czego to ma dowodzić?proste że przy 17 tys.widowni nie każdy jest kibolem i idzie na mecz z zacisnietymi pięściami..ewentualnie na przyszłość będziemy bardziej czujni,nie musisz się o nas martwić.
P1908P
Posty: 19
Rejestracja: 12.03.2017, 12:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: P1908P »

ŻYDZEWSKIE OFIARY , nie ośmieszaj siebie a przy okazji jedynego Łódzkiego Klubu Sportowego. U Nas kurwica na to co się dzieje na Widzewie , na ośkach kminimy co zrobić by na każdym meczu przychodziło chociaż te 4 tysiące. Nic nie dało oświadczenie Starego Polesia , że każdy kto nie zakupi karnetu zostanie wykluczony z życia osiedlowego. Akcja z cosinusem też nie przyniosła zamierzonego efektu. Wśród kibiców ŁKS już pojawiają się głosy , że nie ma sensu by dobudowywano te trybuny bo tylko ośmieszymy się przed Widzewem i całą Polską. Tak naprawdę to już lepiej niech przychodzi te 2-3 fanatoli niż na nowym stadionie mielibyśmy mieć 30% frekwencję z czego połowę by stanowiły janki ''fanatycy'' nowego stadionu.

PATO 1908 GANG
ODPOWIEDZ