Nikt nie odpłynął, tylko trzeba te kurewki prostować na każdym kroku. Wyjebane mam czy ich było 3700 czy 3721, czy sprzedali wszystkie bilety czy im zostało 5 szt. Moja reakcja była tylko odpowiedzią na ich propagandę którą cały czas nam zarzucają.esgrts1 pisze: 11.03.2018, 11:21 Ja jebe co wy placki jesteście to szok nawet jak ich było 3700 to i tak jest dobrze to tylko 2 liga nie ma co porównywać ŁKS do nas bo zawsze odstawali z frekwencja a jaracie się że nie wiem a ty stachurzrdg to już wogole odplynales ja jebe bo nie sprzedali 7 biletów wyjdźcie na dwór ładna pogoda
Zawsze odstawali frekwencją - oczywiście że tak, tylko nijak ma się to do ich propagandy głoszonej od wielu lat.


