Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Monty Brogan
Posty: 20
Rejestracja: 15.04.2007, 10:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Monty Brogan »

Abr1908 pisze: 09.02.2018, 22:06 Który to rok?
Sierpień 2005.
iparts.pl
FWC
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC »

Abr1908 pisze: 09.02.2018, 22:06 Który to rok?
jak tam chłopaki z Abramki po piątkowym sprawdzianie siły? ;)
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ
ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop »

FWC pisze: 10.02.2018, 19:08
Abr1908 pisze: 09.02.2018, 22:06 Który to rok?
jak tam chłopaki z Abramki po piątkowym sprawdzianie siły? ;)
Na pewno lepiej niż sprinterzy z młodych bałut, szczególnie ci którym sprint nie pomógł.
Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zawilina »

EL 1910 pisze: 09.02.2018, 21:15
C1365O pisze: 09.02.2018, 12:59 To nie wtedy wśród atakującej Lechii były persony z ŁKS-u?
Po meczu Lechia atakuje nas dobrą liczbą. Większość w jednakowych kominiarach z trupimi czachami. W pociągu pojawiły się głosy ze z Lechią były widziane osoby z Łks-u i w Bydgoszczy na pewno będą czekali z Zawiszą. W Bydgoszczy ręczny i wysypka na stację licząc na konfrontację z koalicją Zawisza&Łks. Niestety nikogo nie było i po chwili ruszamy dalej.
Mówisz o ataku po meczu pod kasami dla przyjezdnych? Gdzie wszystko popsuła milicja z pieprzem? Jeżeli tak to nie było tam żadnych kominów z czachą. tam chyba nikt,albo niewielu,miało wtedy w ogóle jakiekolwiek kominy. więc ewentualna legenda o ŁKSie chowającym się za kominami troche nie trzyma się kupy.
FWC
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC »

ReanimacjiTrupaStop pisze: 10.02.2018, 19:13
FWC pisze: 10.02.2018, 19:08
Abr1908 pisze: 09.02.2018, 22:06 Który to rok?
jak tam chłopaki z Abramki po piątkowym sprawdzianie siły? ;)
Na pewno lepiej niż sprinterzy z młodych bałut, szczególnie ci którym sprint nie pomógł.
pytałem Cie o zdanie? Nie to po co się wpierdalasz? Pytanie było konkretnie do użytkownika z danej ulicy w której okolicach doszło do ciekawego spotkania w piątek a ty jak zwykle musiałeś dorzucić swoje 3 grosze by się napiąć, choć w temacie nie masz nic do powiedzenia.
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ
Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bad1 »

Okres zimowy na +Wiosna Nasza :)
EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 »

[/quote]
Po meczu Lechia atakuje nas dobrą liczbą. Większość w jednakowych kominiarach z trupimi czachami. W pociągu pojawiły się głosy ze z Lechią były widziane osoby z Łks-u i w Bydgoszczy na pewno będą czekali z Zawiszą. W Bydgoszczy ręczny i wysypka na stację licząc na konfrontację z koalicją Zawisza&Łks. Niestety nikogo nie było i po chwili ruszamy dalej.
[/quote]
Mówisz o ataku po meczu pod kasami dla przyjezdnych? Gdzie wszystko popsuła milicja z pieprzem? Jeżeli tak to nie było tam żadnych kominów z czachą. tam chyba nikt,albo niewielu,miało wtedy w ogóle jakiekolwiek kominy. więc ewentualna legenda o ŁKSie chowającym się za kominami troche nie trzyma się kupy.
[/quote]

Nie mówię, tylko piszę, o ataku Lechii po meczu, gdy my już wszyscy byliśmy w autobusach. Atakujących było od c**** i mieli na sobie właśnie kominy z trupimi czachami, co robiło niesamowite wrażenie wizualne. Psy były w szoku i gdyby było więcej zdecydowania z obu stron to mogło dojść do fajnej awantury. Niestety psy się ogarnęły i po zabawie. Wnoszę, że Cie tam w ogóle nie było więc na c*** zabierasz głos?
p.s. Na następny mecz do Gdańska przyjechał Łks i wtedy psy już poświrowały - helikoptery itp.
Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zawilina »

Potem wrzuce foty z prawdopodobnie owego ataku,a wtedy pokażesz mi te trupie czachy i zobaczymy kto "na c*** zabiera głos" i "Cie tam nie było".
Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zawilina »

Obrazek
Obrazek
jak widać niewiele brakowało do starcia ale gaz już się lał.
no to EL 1910 wykrpokuj te trupie czachy z ŁKSu
EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 »

Byłem pewny, że wtedy tak to wyglądało, że Lechia miała te kominy w czachy. Co do reszty to tak jak pisałem w pociągu pojawiły się takie głosy, że z Lechią mógł być ktoś z Łksu i skoro tak to z pewnością w Bydgoszczy będą z na nas czekali z Zawiszą. Nikt w Bydgoszczy nie czekał i koniec historii. Nie zamierzam przeinaczac tego zajścia, po prostu opisałem to jak pamietałem.
Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zawilina »

Aha,czyli czyli Ty "byłeś pewny",a ja WIEDZIAŁEM jak to było ale w sumie to "na c*** zabieram głos"? Wcześniej pisałeś "z Lechia był widziany ŁKS", a teraz już "z Lechią mógł być ktoś z ŁKSu". wy tam na Widzewie chyba na prawde macie jakieś szkolenia z zaginania prawdy na swoją korzyść.
divide1908
Posty: 116
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: divide1908 »

Bad1 pisze: 11.02.2018, 14:05 Okres zimowy na +Wiosna Nasza :)
taa...a lato Muminków ;)
EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 »

Lechia kominów nie miała, co pokazały zdjęcia, musiało mi się pomylić z innym sytuacją, może dlatego że minęło od tego czasu 13 lat...
A co do Łksu w całej tej historii, to wystarczyło napisać, że oficjalnie czy nieoficjalnie nikogo z nich nie było, a nie robić gównoburze i ironizować o jakiś szkoleniach zaginania prawdy. Jakie to ma dziś znaczenie, nawet jeśli był by wtedy z Lechią ktoś z Łksu?
Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zawilina »

Nie nie Kolego,to Ty zrobiłeś gównoburze,ja przedstawiłem fakty. oczywiście,mogłeś sie pomylić ale niepotrzebnie na starcie podważyłeś moją wiarygodność tymsamym ostatecznie delikatnie się ośmieszając.
Co do obecności ŁKSu to nie sądzę żeby był tam ktoś od nich. bo jakoś niewiele czasu wcześniej (nie chce mi się grzebać w terminarzach) grali u nas i miał być atak na ich sektor,ostatecznie odstąpiono. mniejwiecej w tym okresie było polowanie na nich jak byli w Olsztynie (znana zasadzka Lechii i Stomilu,którzy polowali na ŁKS a ostatecznie wpadli na siebie),a także zakontraktowane grzybobranie z ŁKsem,do którego ostatecznie nie doszło. Więc "raczej" stosunki były dalekie od neutralnych.
Michalek
Posty: 212
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michalek »

Pytanie z innej beczki. Jak wiadomo, w latach 90, Widzew dysponował chyba największą armią fanclubów w całym kraju. Mamy rok 2018 i kilka bastionów Widzewa z tamtych lat nie istnieje lub zostało znacząco "zdegradowanych". Z tych które przychodzą mi na myśl w pierwszej kolejności to:
- Częstochowa (kiedyś RTS miał tam nawet swoje osiedla)
- Grudziądz (wciąż tam są, ale na tą chwilę są dużo słabsi niż np.10 lat temu)
- Piotrków Trybunalski (z informacji, które posiadam wynika, że miasto przejął ŁKS)
- Wałcz (miasto bardzo słabe kibicowsko, bliskość Piły nie pozwala na nic innego niż kilku potajemnie śmigających pikników)
- Drezdenko (tu nie mam pewności?)
- Płock (czasy sympatii między fanami Petry a Widzewa minęły bardzo dawno temu)
- Radomsko (miejscowi chyba na tą chwilę wolą RKS?)
- Bełchatów (GKS jest w tej chwili niepodważalnym nr 1 w mieście)
Czy ktoś dysponuje jeszcze innymi miastami, gdzie siła Widzewa znacząco spadła?
A może w drugą stronę, czy o jakimś mieście, które w latach 90 było niewidzewskie, można teraz śmiało napisać - mocny fanclub Widzewa?
1925
Posty: 1132
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 »

O masz ..... zaraz sie zacznie .....
:arrow:
ressy
Posty: 33
Rejestracja: 07.05.2016, 13:35
Lokalizacja: Obserwator

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ressy »

Michalek pisze: 12.02.2018, 13:00 Pytanie z innej beczki. Jak wiadomo, w latach 90, Widzew dysponował chyba największą armią fanclubów w całym kraju. Mamy rok 2018 i kilka bastionów Widzewa z tamtych lat nie istnieje lub zostało znacząco "zdegradowanych". Z tych które przychodzą mi na myśl w pierwszej kolejności to:
- Częstochowa (kiedyś RTS miał tam nawet swoje osiedla)
- Grudziądz (wciąż tam są, ale na tą chwilę są dużo słabsi niż np.10 lat temu)
- Piotrków Trybunalski (z informacji, które posiadam wynika, że miasto przejął ŁKS)
- Wałcz (miasto bardzo słabe kibicowsko, bliskość Piły nie pozwala na nic innego niż kilku potajemnie śmigających pikników)
- Drezdenko (tu nie mam pewności?)
- Płock (czasy sympatii między fanami Petry a Widzewa minęły bardzo dawno temu)
- Radomsko (miejscowi chyba na tą chwilę wolą RKS?)
- Bełchatów (GKS jest w tej chwili niepodważalnym nr 1 w mieście)
Czy ktoś dysponuje jeszcze innymi miastami, gdzie siła Widzewa znacząco spadła?
A może w drugą stronę, czy o jakimś mieście, które w latach 90 było niewidzewskie, można teraz śmiało napisać - mocny fanclub Widzewa?
Skarżysko-Kamienna, Końskie - tu też wszystko podupada, ale jest to spowodowane słabnięciem ogólnie całego ruchu kibicowskiego. Czasy się zmieniają i wszędzie widać tendencję spadkową. Życie.
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

Płock to nie był nasz fc tylko zgoda.
Bełchatów taka dominacja Gksu a przed świętami dwa razy mocno w pizde od FCB ;)
Drezdenko tylko Widzew, Lech ma na nich spore ciśnienie.
W Radomsku dalej sporo Widzewa jeździ, RKS bardziej się skupia na zagrożeniu ze strony Rakowa.

P.S. "z informacji, które posiadam" - brzmisz jak burek.
Łódzki Klub Sportowy
Posty: 285
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy »

A Byczyna jak obecnie?
Michalek
Posty: 212
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michalek »

Pique pisze: 12.02.2018, 13:22 Płock to nie był nasz fc tylko zgoda.
Bełchatów taka dominacja Gksu a przed świętami dwa razy mocno w pizde od FCB ;)
Drezdenko tylko Widzew, Lech ma na nich spore ciśnienie.
W Radomsku dalej sporo Widzewa jeździ, RKS bardziej się skupia na zagrożeniu ze strony Rakowa.

P.S. "z informacji, które posiadam" - brzmisz jak burek.
Nie no gościu, uwierz, że nie każdy kto potrafi napisać coś językiem mniej zrozumiałym dla Sebixa jest burkiem :) dzięki za info, nie bój się, nikt nie wpadnie po Ciebie o 6 rano z tego powodu.
Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz »

Pique pisze: 12.02.2018, 13:22 Płock to nie był nasz fc tylko zgoda.
Bełchatów taka dominacja Gksu a przed świętami dwa razy mocno w pizde od FCB ;)
Drezdenko tylko Widzew, Lech ma na nich spore ciśnienie.
W Radomsku dalej sporo Widzewa jeździ, RKS bardziej się skupia na zagrożeniu ze strony Rakowa.

P.S. "z informacji, które posiadam" - brzmisz jak burek.
Płock był waszym może nie fan clubem ..ale dosc dużą ekipą jeżdżącą na Widzew..w latach 80tych....potem zaczeli działać na własne konto jako Wisła czy Petrochemia..
Ukochane Miasto
Posty: 359
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto »

Łódzki Klub Sportowy pisze: 12.02.2018, 13:26 A Byczyna jak obecnie?
Uwe mi nawinął że podobno Łks przejął Byczynę także śpij spokojnie.
nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nisc »

A nie bylo tak ze w Plocku grupka byla za RTS a niekoniecznie chodzila na Petre? Kojarze mala flage cz-b-cz z czarnym napisem na bialym pasie...
TYBET JEST SERBSKI
D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item »

Z Petrochemią była kiedyś normalna zgoda.
wiernyioddany
Posty: 382
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wiernyioddany »

ressy pisze: 12.02.2018, 13:18
Michalek pisze: 12.02.2018, 13:00 Pytanie z innej beczki. Jak wiadomo, w latach 90, Widzew dysponował chyba największą armią fanclubów w całym kraju. Mamy rok 2018 i kilka bastionów Widzewa z tamtych lat nie istnieje lub zostało znacząco "zdegradowanych". Z tych które przychodzą mi na myśl w pierwszej kolejności to:
- Częstochowa (kiedyś RTS miał tam nawet swoje osiedla)
- Grudziądz (wciąż tam są, ale na tą chwilę są dużo słabsi niż np.10 lat temu)
- Piotrków Trybunalski (z informacji, które posiadam wynika, że miasto przejął ŁKS)
- Wałcz (miasto bardzo słabe kibicowsko, bliskość Piły nie pozwala na nic innego niż kilku potajemnie śmigających pikników)
- Drezdenko (tu nie mam pewności?)
- Płock (czasy sympatii między fanami Petry a Widzewa minęły bardzo dawno temu)
- Radomsko (miejscowi chyba na tą chwilę wolą RKS?)
- Bełchatów (GKS jest w tej chwili niepodważalnym nr 1 w mieście)
Czy ktoś dysponuje jeszcze innymi miastami, gdzie siła Widzewa znacząco spadła?
A może w drugą stronę, czy o jakimś mieście, które w latach 90 było niewidzewskie, można teraz śmiało napisać - mocny fanclub Widzewa?
Skarżysko-Kamienna, Końskie - tu też wszystko podupada, ale jest to spowodowane słabnięciem ogólnie całego ruchu kibicowskiego. Czasy się zmieniają i wszędzie widać tendencję spadkową. Życie.
Tu "podupada" napisane nad wyrost. Tylko przypomnę że przez ostatnie kilka lat mieliśmy fundowane dwa awanse do Ekstraklasy, konflikt z zarządem ,spadek,spadek z I ligi, upadek klubu,początek od IV ligi,brak awansu w zeszłym sezonie. W świecie kibicowskim i sportowym karty sie odwracają więc skreślenie kilku fc zbyt pochopne.Zwlaszcza tych miast z innych województw gdzie o młody narybek dużo trudniej. Ciekawe jak wyglądałaby fc innych czołowych ekip gdyby pałetali sie po 4 ligach i oglądali przegrane z Wikielcami (z szacunkiem dla tej ekipy czy jak to tam sie pisze ;) )
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
pakosz
Posty: 48
Rejestracja: 09.04.2012, 21:04

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pakosz »

Eh ciekawe. Ponoć odjezdżacie ŁKS o lata świetlne. Stadion pełen prawie. A FC podupada? U was zawsze można liczyć na ciekawe wytłumaczenie....
wiernyioddany
Posty: 382
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wiernyioddany »

pakosz pisze: 13.02.2018, 09:29 Eh ciekawe. Ponoć odjezdżacie ŁKS o lata świetlne. Stadion pełen prawie. A FC podupada? U was zawsze można liczyć na ciekawe wytłumaczenie....
Ja nigdy tak nie uważałam,to co piszą tu inni koledzy po szalu to ich sprawa. Najwidoczniej mają kompleksy albo patrzą na świat przez różowe okulary. Potrafię spojrzeć obiektywnie i dla mnie ŁKS to konkret ekipa.
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bad1 »

od dawna główna siła Widzewa to Łodz,dla mnie osobiście jest to najważniejsze,Łodz i jej okolice.
Mordimer
Posty: 12
Rejestracja: 15.01.2018, 07:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mordimer »

Bad1 pisze: 13.02.2018, 10:21 od dawna główna siła Widzewa to Łodz,dla mnie osobiście jest to najważniejsze,Łodz i jej okolice.
http://kutnotylkowidzew.pl/wp-content/g ... awidzi.jpg
(…) Bo jeśli zadasz pytanie, uważaj: możesz usłyszeć odpowiedź. Szkoda, że niewielu ludzi pamięta o tej prostej prawdzie, naiwnie sądząc, że wiedza jest dobrem samym w sobie.
Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bad1 »

Wyraznie napisalem że to tylko moje zdanie,a nie oficjalne stanowisko fanatyków Widzewa,wiadomo że fc są bardzo ważne,ale dla mnie i dla wielu innych pierwsza rzecz to Łódz i województwo.
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

Ktoś mi napisze czemu niby Końskie podupadają?
maxforte
Posty: 155
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte »

Mordimer pisze: 13.02.2018, 10:41
Bad1 pisze: 13.02.2018, 10:21 od dawna główna siła Widzewa to Łodz,dla mnie osobiście jest to najważniejsze,Łodz i jej okolice.
http://kutnotylkowidzew.pl/wp-content/g ... awidzi.jpg
a ta flaga jakos wyklucza to co napisal Bad1 ?
_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: _Piast1945 »

Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop »

_Piast1945 pisze: 13.02.2018, 18:21 Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
Nie piszę w imieniu reanimacji, a jedynie osoby która ma znajomków i często bywa w Bełchatowie. Dawny FCB został prawie całkowicie wyparty w porównaniu do poprzednich lat, emigracja i odsiadki sprawiły że kiedyś silne FCB to jedynie przeszłość mimo kryzysu GKS. Oczywiście zdarzają się akcje z jednej jak i z drugiej strony, aczkolwiek to jedynie kropla w morzu dawnej aktywności. Jeżeli któryś naleśnik przeczy takiej rzeczywistości, to tylko i wyłącznie propaganda.
NoMatterWhat
Posty: 766
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat »

ReanimacjiTrupaStop pisze: 13.02.2018, 18:55
_Piast1945 pisze: 13.02.2018, 18:21 Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
Nie piszę w imieniu reanimacji, a jedynie osoby która ma znajomków i często bywa w Bełchatowie. Dawny FCB został prawie całkowicie wyparty w porównaniu do poprzednich lat, emigracja i odsiadki sprawiły że kiedyś silne FCB to jedynie przeszłość mimo kryzysu GKS. Oczywiście zdarzają się akcje z jednej jak i z drugiej strony, aczkolwiek to jedynie kropla w morzu dawnej aktywności. Jeżeli któryś naleśnik przeczy takiej rzeczywistości, to tylko i wyłącznie propaganda.
Nie pisze w imieniu Łksu, a jedynie wg nalesnika, ktory czesto wypowiada sie na kibice.net. Dawny Łks został prawie calkowicie wyparty w porownaniu do poprzednich lat. Blablabla...
Jesli ktorys eneduerabe, ofiara czy inny trup zaprzeczy to tylko propaganda.




Jedynie w czym Gks przewaza w samym Belchatowie to tylko liczebnoscia.
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

Przed Wigilią Gks dwa razy mocno oberwał od nie istniejącego FCB i to raz gdy mieli prawie dwukrotną przewagę nad RTS :)
ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop »

NoMatterWhat pisze: 13.02.2018, 19:59
ReanimacjiTrupaStop pisze: 13.02.2018, 18:55
_Piast1945 pisze: 13.02.2018, 18:21 Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
Nie piszę w imieniu reanimacji, a jedynie osoby która ma znajomków i często bywa w Bełchatowie. Dawny FCB został prawie całkowicie wyparty w porównaniu do poprzednich lat, emigracja i odsiadki sprawiły że kiedyś silne FCB to jedynie przeszłość mimo kryzysu GKS. Oczywiście zdarzają się akcje z jednej jak i z drugiej strony, aczkolwiek to jedynie kropla w morzu dawnej aktywności. Jeżeli któryś naleśnik przeczy takiej rzeczywistości, to tylko i wyłącznie propaganda.
Nie pisze w imieniu Łksu, a jedynie wg nalesnika, ktory czesto wypowiada sie na kibice.net. Dawny Łks został prawie calkowicie wyparty w porownaniu do poprzednich lat. Blablabla...
Jesli ktorys eneduerabe, ofiara czy inny trup zaprzeczy to tylko propaganda.




Jedynie w czym Gks przewaza w samym Belchatowie to tylko liczebnoscia.
Śmiesz gamoniu zaprzeczyć? Czy tylko napiąłeś się jak baranie jaja nic nie wnosząc do tematu? Reanimacja mistrzostwie propagandy, a potem 4 fany jednego dnia wyparowują.
grubyw
Posty: 105
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw »

Co mają fany do sytuacji w Bełchatowie fakt jest taki że ogory to sobie mogli wyprzeć jedynie klocka z d*** bo do czego innego zdatni to oni nie są prędzej byś pacanie mogl napisać że poprzez emigrację i odsiadki fcb się posypało to już by było bardziej wiarygodne
Hemorojd
Posty: 20
Rejestracja: 30.11.2017, 21:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hemorojd »

_Piast1945 pisze: 13.02.2018, 18:21 Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
Można mieć różne zdania na temat podziału sił w Bełchatowie(kąt patrzenia zależy od miejsca siedzenia) ale jak mozna zadawać tak debilne pytania czy GKS ma ekipę a jak już ma to czy aby napewno do walki z FCB ich wrzodem na d****. Jeśli nie masz mniej niż 12/13 lat i zadajesz takie pytanie to znaczy ,że nigdy nie będziesz czegokolwiek w tych tematach kumał.
_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: _Piast1945 »

Hemorojd pisze: 13.02.2018, 21:56
_Piast1945 pisze: 13.02.2018, 18:21 Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
Można mieć różne zdania na temat podziału sił w Bełchatowie(kąt patrzenia zależy od miejsca siedzenia) ale jak mozna zadawać tak debilne pytania czy GKS ma ekipę a jak już ma to czy aby napewno do walki z FCB ich wrzodem na d****. Jeśli nie masz mniej niż 12/13 lat i zadajesz takie pytanie to znaczy ,że nigdy nie będziesz czegokolwiek w tych tematach kumał.
debilne to ty masz odpowiedzi
ODPOWIEDZ