Sierpień 2005.
Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
-
Monty Brogan
- Posty: 20
- Rejestracja: 15.04.2007, 10:48
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
jak tam chłopaki z Abramki po piątkowym sprawdzianie siły? ;)
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ
-
ReanimacjiTrupaStop
- Posty: 246
- Rejestracja: 04.12.2017, 11:11
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Mówisz o ataku po meczu pod kasami dla przyjezdnych? Gdzie wszystko popsuła milicja z pieprzem? Jeżeli tak to nie było tam żadnych kominów z czachą. tam chyba nikt,albo niewielu,miało wtedy w ogóle jakiekolwiek kominy. więc ewentualna legenda o ŁKSie chowającym się za kominami troche nie trzyma się kupy.EL 1910 pisze: 09.02.2018, 21:15Po meczu Lechia atakuje nas dobrą liczbą. Większość w jednakowych kominiarach z trupimi czachami. W pociągu pojawiły się głosy ze z Lechią były widziane osoby z Łks-u i w Bydgoszczy na pewno będą czekali z Zawiszą. W Bydgoszczy ręczny i wysypka na stację licząc na konfrontację z koalicją Zawisza&Łks. Niestety nikogo nie było i po chwili ruszamy dalej.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
pytałem Cie o zdanie? Nie to po co się wpierdalasz? Pytanie było konkretnie do użytkownika z danej ulicy w której okolicach doszło do ciekawego spotkania w piątek a ty jak zwykle musiałeś dorzucić swoje 3 grosze by się napiąć, choć w temacie nie masz nic do powiedzenia.ReanimacjiTrupaStop pisze: 10.02.2018, 19:13Na pewno lepiej niż sprinterzy z młodych bałut, szczególnie ci którym sprint nie pomógł.
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Okres zimowy na +Wiosna Nasza :)
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
[/quote]
Po meczu Lechia atakuje nas dobrą liczbą. Większość w jednakowych kominiarach z trupimi czachami. W pociągu pojawiły się głosy ze z Lechią były widziane osoby z Łks-u i w Bydgoszczy na pewno będą czekali z Zawiszą. W Bydgoszczy ręczny i wysypka na stację licząc na konfrontację z koalicją Zawisza&Łks. Niestety nikogo nie było i po chwili ruszamy dalej.
[/quote]
Mówisz o ataku po meczu pod kasami dla przyjezdnych? Gdzie wszystko popsuła milicja z pieprzem? Jeżeli tak to nie było tam żadnych kominów z czachą. tam chyba nikt,albo niewielu,miało wtedy w ogóle jakiekolwiek kominy. więc ewentualna legenda o ŁKSie chowającym się za kominami troche nie trzyma się kupy.
[/quote]
Nie mówię, tylko piszę, o ataku Lechii po meczu, gdy my już wszyscy byliśmy w autobusach. Atakujących było od c**** i mieli na sobie właśnie kominy z trupimi czachami, co robiło niesamowite wrażenie wizualne. Psy były w szoku i gdyby było więcej zdecydowania z obu stron to mogło dojść do fajnej awantury. Niestety psy się ogarnęły i po zabawie. Wnoszę, że Cie tam w ogóle nie było więc na c*** zabierasz głos?
p.s. Na następny mecz do Gdańska przyjechał Łks i wtedy psy już poświrowały - helikoptery itp.
Po meczu Lechia atakuje nas dobrą liczbą. Większość w jednakowych kominiarach z trupimi czachami. W pociągu pojawiły się głosy ze z Lechią były widziane osoby z Łks-u i w Bydgoszczy na pewno będą czekali z Zawiszą. W Bydgoszczy ręczny i wysypka na stację licząc na konfrontację z koalicją Zawisza&Łks. Niestety nikogo nie było i po chwili ruszamy dalej.
[/quote]
Mówisz o ataku po meczu pod kasami dla przyjezdnych? Gdzie wszystko popsuła milicja z pieprzem? Jeżeli tak to nie było tam żadnych kominów z czachą. tam chyba nikt,albo niewielu,miało wtedy w ogóle jakiekolwiek kominy. więc ewentualna legenda o ŁKSie chowającym się za kominami troche nie trzyma się kupy.
[/quote]
Nie mówię, tylko piszę, o ataku Lechii po meczu, gdy my już wszyscy byliśmy w autobusach. Atakujących było od c**** i mieli na sobie właśnie kominy z trupimi czachami, co robiło niesamowite wrażenie wizualne. Psy były w szoku i gdyby było więcej zdecydowania z obu stron to mogło dojść do fajnej awantury. Niestety psy się ogarnęły i po zabawie. Wnoszę, że Cie tam w ogóle nie było więc na c*** zabierasz głos?
p.s. Na następny mecz do Gdańska przyjechał Łks i wtedy psy już poświrowały - helikoptery itp.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Potem wrzuce foty z prawdopodobnie owego ataku,a wtedy pokażesz mi te trupie czachy i zobaczymy kto "na c*** zabiera głos" i "Cie tam nie było".
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Byłem pewny, że wtedy tak to wyglądało, że Lechia miała te kominy w czachy. Co do reszty to tak jak pisałem w pociągu pojawiły się takie głosy, że z Lechią mógł być ktoś z Łksu i skoro tak to z pewnością w Bydgoszczy będą z na nas czekali z Zawiszą. Nikt w Bydgoszczy nie czekał i koniec historii. Nie zamierzam przeinaczac tego zajścia, po prostu opisałem to jak pamietałem.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Aha,czyli czyli Ty "byłeś pewny",a ja WIEDZIAŁEM jak to było ale w sumie to "na c*** zabieram głos"? Wcześniej pisałeś "z Lechia był widziany ŁKS", a teraz już "z Lechią mógł być ktoś z ŁKSu". wy tam na Widzewie chyba na prawde macie jakieś szkolenia z zaginania prawdy na swoją korzyść.
-
divide1908
- Posty: 116
- Rejestracja: 10.09.2013, 12:06
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
taa...a lato Muminków ;)
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Lechia kominów nie miała, co pokazały zdjęcia, musiało mi się pomylić z innym sytuacją, może dlatego że minęło od tego czasu 13 lat...
A co do Łksu w całej tej historii, to wystarczyło napisać, że oficjalnie czy nieoficjalnie nikogo z nich nie było, a nie robić gównoburze i ironizować o jakiś szkoleniach zaginania prawdy. Jakie to ma dziś znaczenie, nawet jeśli był by wtedy z Lechią ktoś z Łksu?
A co do Łksu w całej tej historii, to wystarczyło napisać, że oficjalnie czy nieoficjalnie nikogo z nich nie było, a nie robić gównoburze i ironizować o jakiś szkoleniach zaginania prawdy. Jakie to ma dziś znaczenie, nawet jeśli był by wtedy z Lechią ktoś z Łksu?
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Nie nie Kolego,to Ty zrobiłeś gównoburze,ja przedstawiłem fakty. oczywiście,mogłeś sie pomylić ale niepotrzebnie na starcie podważyłeś moją wiarygodność tymsamym ostatecznie delikatnie się ośmieszając.
Co do obecności ŁKSu to nie sądzę żeby był tam ktoś od nich. bo jakoś niewiele czasu wcześniej (nie chce mi się grzebać w terminarzach) grali u nas i miał być atak na ich sektor,ostatecznie odstąpiono. mniejwiecej w tym okresie było polowanie na nich jak byli w Olsztynie (znana zasadzka Lechii i Stomilu,którzy polowali na ŁKS a ostatecznie wpadli na siebie),a także zakontraktowane grzybobranie z ŁKsem,do którego ostatecznie nie doszło. Więc "raczej" stosunki były dalekie od neutralnych.
Co do obecności ŁKSu to nie sądzę żeby był tam ktoś od nich. bo jakoś niewiele czasu wcześniej (nie chce mi się grzebać w terminarzach) grali u nas i miał być atak na ich sektor,ostatecznie odstąpiono. mniejwiecej w tym okresie było polowanie na nich jak byli w Olsztynie (znana zasadzka Lechii i Stomilu,którzy polowali na ŁKS a ostatecznie wpadli na siebie),a także zakontraktowane grzybobranie z ŁKsem,do którego ostatecznie nie doszło. Więc "raczej" stosunki były dalekie od neutralnych.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Pytanie z innej beczki. Jak wiadomo, w latach 90, Widzew dysponował chyba największą armią fanclubów w całym kraju. Mamy rok 2018 i kilka bastionów Widzewa z tamtych lat nie istnieje lub zostało znacząco "zdegradowanych". Z tych które przychodzą mi na myśl w pierwszej kolejności to:
- Częstochowa (kiedyś RTS miał tam nawet swoje osiedla)
- Grudziądz (wciąż tam są, ale na tą chwilę są dużo słabsi niż np.10 lat temu)
- Piotrków Trybunalski (z informacji, które posiadam wynika, że miasto przejął ŁKS)
- Wałcz (miasto bardzo słabe kibicowsko, bliskość Piły nie pozwala na nic innego niż kilku potajemnie śmigających pikników)
- Drezdenko (tu nie mam pewności?)
- Płock (czasy sympatii między fanami Petry a Widzewa minęły bardzo dawno temu)
- Radomsko (miejscowi chyba na tą chwilę wolą RKS?)
- Bełchatów (GKS jest w tej chwili niepodważalnym nr 1 w mieście)
Czy ktoś dysponuje jeszcze innymi miastami, gdzie siła Widzewa znacząco spadła?
A może w drugą stronę, czy o jakimś mieście, które w latach 90 było niewidzewskie, można teraz śmiało napisać - mocny fanclub Widzewa?
- Częstochowa (kiedyś RTS miał tam nawet swoje osiedla)
- Grudziądz (wciąż tam są, ale na tą chwilę są dużo słabsi niż np.10 lat temu)
- Piotrków Trybunalski (z informacji, które posiadam wynika, że miasto przejął ŁKS)
- Wałcz (miasto bardzo słabe kibicowsko, bliskość Piły nie pozwala na nic innego niż kilku potajemnie śmigających pikników)
- Drezdenko (tu nie mam pewności?)
- Płock (czasy sympatii między fanami Petry a Widzewa minęły bardzo dawno temu)
- Radomsko (miejscowi chyba na tą chwilę wolą RKS?)
- Bełchatów (GKS jest w tej chwili niepodważalnym nr 1 w mieście)
Czy ktoś dysponuje jeszcze innymi miastami, gdzie siła Widzewa znacząco spadła?
A może w drugą stronę, czy o jakimś mieście, które w latach 90 było niewidzewskie, można teraz śmiało napisać - mocny fanclub Widzewa?
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Skarżysko-Kamienna, Końskie - tu też wszystko podupada, ale jest to spowodowane słabnięciem ogólnie całego ruchu kibicowskiego. Czasy się zmieniają i wszędzie widać tendencję spadkową. Życie.Michalek pisze: 12.02.2018, 13:00 Pytanie z innej beczki. Jak wiadomo, w latach 90, Widzew dysponował chyba największą armią fanclubów w całym kraju. Mamy rok 2018 i kilka bastionów Widzewa z tamtych lat nie istnieje lub zostało znacząco "zdegradowanych". Z tych które przychodzą mi na myśl w pierwszej kolejności to:
- Częstochowa (kiedyś RTS miał tam nawet swoje osiedla)
- Grudziądz (wciąż tam są, ale na tą chwilę są dużo słabsi niż np.10 lat temu)
- Piotrków Trybunalski (z informacji, które posiadam wynika, że miasto przejął ŁKS)
- Wałcz (miasto bardzo słabe kibicowsko, bliskość Piły nie pozwala na nic innego niż kilku potajemnie śmigających pikników)
- Drezdenko (tu nie mam pewności?)
- Płock (czasy sympatii między fanami Petry a Widzewa minęły bardzo dawno temu)
- Radomsko (miejscowi chyba na tą chwilę wolą RKS?)
- Bełchatów (GKS jest w tej chwili niepodważalnym nr 1 w mieście)
Czy ktoś dysponuje jeszcze innymi miastami, gdzie siła Widzewa znacząco spadła?
A może w drugą stronę, czy o jakimś mieście, które w latach 90 było niewidzewskie, można teraz śmiało napisać - mocny fanclub Widzewa?
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Płock to nie był nasz fc tylko zgoda.
Bełchatów taka dominacja Gksu a przed świętami dwa razy mocno w pizde od FCB ;)
Drezdenko tylko Widzew, Lech ma na nich spore ciśnienie.
W Radomsku dalej sporo Widzewa jeździ, RKS bardziej się skupia na zagrożeniu ze strony Rakowa.
P.S. "z informacji, które posiadam" - brzmisz jak burek.
Bełchatów taka dominacja Gksu a przed świętami dwa razy mocno w pizde od FCB ;)
Drezdenko tylko Widzew, Lech ma na nich spore ciśnienie.
W Radomsku dalej sporo Widzewa jeździ, RKS bardziej się skupia na zagrożeniu ze strony Rakowa.
P.S. "z informacji, które posiadam" - brzmisz jak burek.
-
Łódzki Klub Sportowy
- Posty: 285
- Rejestracja: 29.01.2010, 15:16
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
A Byczyna jak obecnie?
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Nie no gościu, uwierz, że nie każdy kto potrafi napisać coś językiem mniej zrozumiałym dla Sebixa jest burkiem :) dzięki za info, nie bój się, nikt nie wpadnie po Ciebie o 6 rano z tego powodu.Pique pisze: 12.02.2018, 13:22 Płock to nie był nasz fc tylko zgoda.
Bełchatów taka dominacja Gksu a przed świętami dwa razy mocno w pizde od FCB ;)
Drezdenko tylko Widzew, Lech ma na nich spore ciśnienie.
W Radomsku dalej sporo Widzewa jeździ, RKS bardziej się skupia na zagrożeniu ze strony Rakowa.
P.S. "z informacji, które posiadam" - brzmisz jak burek.
-
Stary Wyjazdowicz
- Posty: 241
- Rejestracja: 18.04.2016, 11:54
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Płock był waszym może nie fan clubem ..ale dosc dużą ekipą jeżdżącą na Widzew..w latach 80tych....potem zaczeli działać na własne konto jako Wisła czy Petrochemia..Pique pisze: 12.02.2018, 13:22 Płock to nie był nasz fc tylko zgoda.
Bełchatów taka dominacja Gksu a przed świętami dwa razy mocno w pizde od FCB ;)
Drezdenko tylko Widzew, Lech ma na nich spore ciśnienie.
W Radomsku dalej sporo Widzewa jeździ, RKS bardziej się skupia na zagrożeniu ze strony Rakowa.
P.S. "z informacji, które posiadam" - brzmisz jak burek.
-
Ukochane Miasto
- Posty: 359
- Rejestracja: 14.08.2014, 10:33
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Uwe mi nawinął że podobno Łks przejął Byczynę także śpij spokojnie.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
A nie bylo tak ze w Plocku grupka byla za RTS a niekoniecznie chodzila na Petre? Kojarze mala flage cz-b-cz z czarnym napisem na bialym pasie...
TYBET JEST SERBSKI
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Z Petrochemią była kiedyś normalna zgoda.
-
wiernyioddany
- Posty: 382
- Rejestracja: 02.04.2016, 16:02
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Tu "podupada" napisane nad wyrost. Tylko przypomnę że przez ostatnie kilka lat mieliśmy fundowane dwa awanse do Ekstraklasy, konflikt z zarządem ,spadek,spadek z I ligi, upadek klubu,początek od IV ligi,brak awansu w zeszłym sezonie. W świecie kibicowskim i sportowym karty sie odwracają więc skreślenie kilku fc zbyt pochopne.Zwlaszcza tych miast z innych województw gdzie o młody narybek dużo trudniej. Ciekawe jak wyglądałaby fc innych czołowych ekip gdyby pałetali sie po 4 ligach i oglądali przegrane z Wikielcami (z szacunkiem dla tej ekipy czy jak to tam sie pisze ;) )ressy pisze: 12.02.2018, 13:18Skarżysko-Kamienna, Końskie - tu też wszystko podupada, ale jest to spowodowane słabnięciem ogólnie całego ruchu kibicowskiego. Czasy się zmieniają i wszędzie widać tendencję spadkową. Życie.Michalek pisze: 12.02.2018, 13:00 Pytanie z innej beczki. Jak wiadomo, w latach 90, Widzew dysponował chyba największą armią fanclubów w całym kraju. Mamy rok 2018 i kilka bastionów Widzewa z tamtych lat nie istnieje lub zostało znacząco "zdegradowanych". Z tych które przychodzą mi na myśl w pierwszej kolejności to:
- Częstochowa (kiedyś RTS miał tam nawet swoje osiedla)
- Grudziądz (wciąż tam są, ale na tą chwilę są dużo słabsi niż np.10 lat temu)
- Piotrków Trybunalski (z informacji, które posiadam wynika, że miasto przejął ŁKS)
- Wałcz (miasto bardzo słabe kibicowsko, bliskość Piły nie pozwala na nic innego niż kilku potajemnie śmigających pikników)
- Drezdenko (tu nie mam pewności?)
- Płock (czasy sympatii między fanami Petry a Widzewa minęły bardzo dawno temu)
- Radomsko (miejscowi chyba na tą chwilę wolą RKS?)
- Bełchatów (GKS jest w tej chwili niepodważalnym nr 1 w mieście)
Czy ktoś dysponuje jeszcze innymi miastami, gdzie siła Widzewa znacząco spadła?
A może w drugą stronę, czy o jakimś mieście, które w latach 90 było niewidzewskie, można teraz śmiało napisać - mocny fanclub Widzewa?
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Eh ciekawe. Ponoć odjezdżacie ŁKS o lata świetlne. Stadion pełen prawie. A FC podupada? U was zawsze można liczyć na ciekawe wytłumaczenie....
-
wiernyioddany
- Posty: 382
- Rejestracja: 02.04.2016, 16:02
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Ja nigdy tak nie uważałam,to co piszą tu inni koledzy po szalu to ich sprawa. Najwidoczniej mają kompleksy albo patrzą na świat przez różowe okulary. Potrafię spojrzeć obiektywnie i dla mnie ŁKS to konkret ekipa.pakosz pisze: 13.02.2018, 09:29 Eh ciekawe. Ponoć odjezdżacie ŁKS o lata świetlne. Stadion pełen prawie. A FC podupada? U was zawsze można liczyć na ciekawe wytłumaczenie....
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
od dawna główna siła Widzewa to Łodz,dla mnie osobiście jest to najważniejsze,Łodz i jej okolice.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
http://kutnotylkowidzew.pl/wp-content/g ... awidzi.jpgBad1 pisze: 13.02.2018, 10:21 od dawna główna siła Widzewa to Łodz,dla mnie osobiście jest to najważniejsze,Łodz i jej okolice.
(…) Bo jeśli zadasz pytanie, uważaj: możesz usłyszeć odpowiedź. Szkoda, że niewielu ludzi pamięta o tej prostej prawdzie, naiwnie sądząc, że wiedza jest dobrem samym w sobie.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Wyraznie napisalem że to tylko moje zdanie,a nie oficjalne stanowisko fanatyków Widzewa,wiadomo że fc są bardzo ważne,ale dla mnie i dla wielu innych pierwsza rzecz to Łódz i województwo.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Ktoś mi napisze czemu niby Końskie podupadają?
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
a ta flaga jakos wyklucza to co napisal Bad1 ?Mordimer pisze: 13.02.2018, 10:41http://kutnotylkowidzew.pl/wp-content/g ... awidzi.jpgBad1 pisze: 13.02.2018, 10:21 od dawna główna siła Widzewa to Łodz,dla mnie osobiście jest to najważniejsze,Łodz i jej okolice.
-
_Piast1945
- Posty: 203
- Rejestracja: 21.04.2017, 13:34
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
-
ReanimacjiTrupaStop
- Posty: 246
- Rejestracja: 04.12.2017, 11:11
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Nie piszę w imieniu reanimacji, a jedynie osoby która ma znajomków i często bywa w Bełchatowie. Dawny FCB został prawie całkowicie wyparty w porównaniu do poprzednich lat, emigracja i odsiadki sprawiły że kiedyś silne FCB to jedynie przeszłość mimo kryzysu GKS. Oczywiście zdarzają się akcje z jednej jak i z drugiej strony, aczkolwiek to jedynie kropla w morzu dawnej aktywności. Jeżeli któryś naleśnik przeczy takiej rzeczywistości, to tylko i wyłącznie propaganda._Piast1945 pisze: 13.02.2018, 18:21 Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
-
NoMatterWhat
- Posty: 766
- Rejestracja: 07.11.2015, 21:09
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Nie pisze w imieniu Łksu, a jedynie wg nalesnika, ktory czesto wypowiada sie na kibice.net. Dawny Łks został prawie calkowicie wyparty w porownaniu do poprzednich lat. Blablabla...ReanimacjiTrupaStop pisze: 13.02.2018, 18:55Nie piszę w imieniu reanimacji, a jedynie osoby która ma znajomków i często bywa w Bełchatowie. Dawny FCB został prawie całkowicie wyparty w porównaniu do poprzednich lat, emigracja i odsiadki sprawiły że kiedyś silne FCB to jedynie przeszłość mimo kryzysu GKS. Oczywiście zdarzają się akcje z jednej jak i z drugiej strony, aczkolwiek to jedynie kropla w morzu dawnej aktywności. Jeżeli któryś naleśnik przeczy takiej rzeczywistości, to tylko i wyłącznie propaganda._Piast1945 pisze: 13.02.2018, 18:21 Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
Jesli ktorys eneduerabe, ofiara czy inny trup zaprzeczy to tylko propaganda.
Jedynie w czym Gks przewaza w samym Belchatowie to tylko liczebnoscia.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Przed Wigilią Gks dwa razy mocno oberwał od nie istniejącego FCB i to raz gdy mieli prawie dwukrotną przewagę nad RTS :)
-
ReanimacjiTrupaStop
- Posty: 246
- Rejestracja: 04.12.2017, 11:11
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Śmiesz gamoniu zaprzeczyć? Czy tylko napiąłeś się jak baranie jaja nic nie wnosząc do tematu? Reanimacja mistrzostwie propagandy, a potem 4 fany jednego dnia wyparowują.NoMatterWhat pisze: 13.02.2018, 19:59Nie pisze w imieniu Łksu, a jedynie wg nalesnika, ktory czesto wypowiada sie na kibice.net. Dawny Łks został prawie calkowicie wyparty w porownaniu do poprzednich lat. Blablabla...ReanimacjiTrupaStop pisze: 13.02.2018, 18:55Nie piszę w imieniu reanimacji, a jedynie osoby która ma znajomków i często bywa w Bełchatowie. Dawny FCB został prawie całkowicie wyparty w porównaniu do poprzednich lat, emigracja i odsiadki sprawiły że kiedyś silne FCB to jedynie przeszłość mimo kryzysu GKS. Oczywiście zdarzają się akcje z jednej jak i z drugiej strony, aczkolwiek to jedynie kropla w morzu dawnej aktywności. Jeżeli któryś naleśnik przeczy takiej rzeczywistości, to tylko i wyłącznie propaganda._Piast1945 pisze: 13.02.2018, 18:21 Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
Jesli ktorys eneduerabe, ofiara czy inny trup zaprzeczy to tylko propaganda.
Jedynie w czym Gks przewaza w samym Belchatowie to tylko liczebnoscia.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Co mają fany do sytuacji w Bełchatowie fakt jest taki że ogory to sobie mogli wyprzeć jedynie klocka z d*** bo do czego innego zdatni to oni nie są prędzej byś pacanie mogl napisać że poprzez emigrację i odsiadki fcb się posypało to już by było bardziej wiarygodne
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Można mieć różne zdania na temat podziału sił w Bełchatowie(kąt patrzenia zależy od miejsca siedzenia) ale jak mozna zadawać tak debilne pytania czy GKS ma ekipę a jak już ma to czy aby napewno do walki z FCB ich wrzodem na d****. Jeśli nie masz mniej niż 12/13 lat i zadajesz takie pytanie to znaczy ,że nigdy nie będziesz czegokolwiek w tych tematach kumał._Piast1945 pisze: 13.02.2018, 18:21 Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?
-
_Piast1945
- Posty: 203
- Rejestracja: 21.04.2017, 13:34
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
debilne to ty masz odpowiedziHemorojd pisze: 13.02.2018, 21:56Można mieć różne zdania na temat podziału sił w Bełchatowie(kąt patrzenia zależy od miejsca siedzenia) ale jak mozna zadawać tak debilne pytania czy GKS ma ekipę a jak już ma to czy aby napewno do walki z FCB ich wrzodem na d****. Jeśli nie masz mniej niż 12/13 lat i zadajesz takie pytanie to znaczy ,że nigdy nie będziesz czegokolwiek w tych tematach kumał._Piast1945 pisze: 13.02.2018, 18:21 Dawno nic nie bylo o GKS Belchatow I FCB Widzewa.
Jak obecnie tam wyglada dalej spork Widzewa czy to juz noe te czasy co kiedys. Czy GKS ma ekipe I walczy cos z RTS?


