Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY »

Poproś lekarza o większą dawkę tabletek, bo jak widać twoje stany lękowe juz spać ci nie dają posrany schizofreniku z 'jasia i Małgosi'..
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...
iparts.pl
raadek
Posty: 172
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek »

Wyjazd ku*** z tematu bo jak was nie było to można było normalnie pogadać.
Tak samo z tym dozo. w ogóle nie reagować, nie odpowiadać a z czasem mu się znudzi.
ŁKS ŁÓDŹ
StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 »

yurez pisze: 01.02.2018, 00:41
StareBałuty1908 pisze: 31.01.2018, 23:23 Z tego co wiem sekcja istnieje, została czasowo zawieszona jej działalność.
Ze wzgledu na brak chetnych? jesli inne powody ktore nie moga tu byc opisane nie ma pytania.
Swoja droga Arka tylko ma chyba preznie dzialajaca sekcje Rugby w Polsce
Nie znam szczegółów także Ci nie odpowiem. Nie należę do tej sekcji.
stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg »

Przecież DyZioLka wystarczy dodać do ignorowanych i ma się święty spokój. Do kompletu dodajcie Behe i dużo spokojniej czyta się to forum.
:twisted:
Eternidad
Posty: 379
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad »

Patrząc na to co się wydarzyło w Krakowie dziękuję Bogu za rozejm sprzętowy w Łodzi. Oby skończyło się też eliminowanie/łamanie przeciwnika..
JaTrenujęATy?
Posty: 12
Rejestracja: 26.07.2016, 16:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: JaTrenujęATy? »

yurez pisze: 01.02.2018, 00:41
StareBałuty1908 pisze: 31.01.2018, 23:23 Z tego co wiem sekcja istnieje, została czasowo zawieszona jej działalność.
Ze wzgledu na brak chetnych? jesli inne powody ktore nie moga tu byc opisane nie ma pytania.
Swoja droga Arka tylko ma chyba preznie dzialajaca sekcje Rugby w Polsce
Lechia ma jeszcze dobrą drużynę (a może miała? Bo dawno nie chodziłem rugby). Ewentualnie Pogoń Siedlce. I chodzi mi o kluby, które są pod nazwą swoich piłkarskich odpowiedników. Tak na marginesie.

Ta sekcja ŁKSu grała w normalnej formule czy w siódemkach?
Kopiuj i wklej
Posty: 71
Rejestracja: 08.04.2016, 20:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kopiuj i wklej »

Legia posiada sekcję rugby. U nas na głębokim południu istnieje sekcja Zagłębie steelers.
R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: R.E. Bells »

Kopiuj i wklej pisze: 01.02.2018, 19:03 Legia posiada sekcję rugby. U nas na głębokim południu istnieje sekcja Zagłębie steelers.
He? Steelers to nie rugby i nie żadna sekcja.
nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nisc »

JaTrenujęATy? pisze: 01.02.2018, 15:53
yurez pisze: 01.02.2018, 00:41
StareBałuty1908 pisze: 31.01.2018, 23:23 Z tego co wiem sekcja istnieje, została czasowo zawieszona jej działalność.
Ze wzgledu na brak chetnych? jesli inne powody ktore nie moga tu byc opisane nie ma pytania.
Swoja droga Arka tylko ma chyba preznie dzialajaca sekcje Rugby w Polsce
Lechia ma jeszcze dobrą drużynę (a może miała? Bo dawno nie chodziłem rugby). Ewentualnie Pogoń Siedlce. I chodzi mi o kluby, które są pod nazwą swoich piłkarskich odpowiedników. Tak na marginesie.

Ta sekcja ŁKSu grała w normalnej formule czy w siódemkach?
Lechia Rugby co walkowane bylo wielokrotnie nie miala zwiazku organizacyjnego z kibicami Lechii, pojedyncze osoby graly, ale to nie to samo co np. M. W Ogniwie, legenda BKS.
TYBET JEST SERBSKI
Tabasco
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Tabasco »

Nie chcę przeszkadzać we wzajemnych pociskach, ale mam prośbę. Kawał czasu temu (to już będzie kilka lat) w temacie o grafach był filmik, nagrany nocą, na którym ktoś montował graf Widzewa na skrzyżowaniu Wojska Polskiego/Franciszkańska w Łodzi, na dachu kamienicy. Ni chu chu nie mogę znaleźć tego filmiku i we wspomnianym temacie, i na yt, a chodzi mi O ŚCIEŻKĘ DŹWIEKOWĄ do niego - zayebisty bicik/podkład (w najgłębszych zakamarkach pamięci majaczy mi coś z nazwą CAT...?). Gdyby ktoś znał i podrzucił wykonawcę/tytuł/miał link to wielkie, wielkie dzięki! Może być wiadomość na prv. Pozdro.
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

A nie chodzi o Piłsudskiego?
https://youtu.be/-Syx6Xqj-6A
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

C1365O pisze: 04.02.2018, 03:53 A nie chodzi o Piłsudskiego?
https://youtu.be/-Syx6Xqj-6A
Nie , film byl krecony na Starych Bałutach , nie moge znalezc na yt
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

Wyraźnie napisał "na dachu kamienicy" ,tam nic takiego nie ma,. Herb był tam malowany z tego co pamiętam.
mabo
Posty: 189
Rejestracja: 26.06.2007, 14:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mabo »

TERROR_EUDEZET pisze: 31.01.2018, 20:02 Widzę, że Widzew wprowadza nową metodę walki z grafami wrogów. Teraz ma się rozumieć będą niszczone fizycznie płoty, ściany itd.?
Już 8-10 lat temu zdarzały się takie akcje. Może nie pamiętasz, ale to ŁKS podpalił elewacje sklepu z alkoholami na Broniewskiego, po tym jak graf był wielokrotnie odmalowywany. Dogadano się na szczęście z właścicielem.
UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UraBuraSzefPodwura »

Tabasco pisze: 04.02.2018, 01:56 Nie chcę przeszkadzać we wzajemnych pociskach, ale mam prośbę. Kawał czasu temu (to już będzie kilka lat) w temacie o grafach był filmik, nagrany nocą, na którym ktoś montował graf Widzewa na skrzyżowaniu Wojska Polskiego/Franciszkańska w Łodzi, na dachu kamienicy. Ni chu chu nie mogę znaleźć tego filmiku i we wspomnianym temacie, i na yt, a chodzi mi O ŚCIEŻKĘ DŹWIEKOWĄ do niego - zayebisty bicik/podkład (w najgłębszych zakamarkach pamięci majaczy mi coś z nazwą CAT...?). Gdyby ktoś znał i podrzucił wykonawcę/tytuł/miał link to wielkie, wielkie dzięki! Może być wiadomość na prv. Pozdro.
https://www.youtube.com/watch?v=bzpnAikyReU

Od 11 minuty sobie obczaj.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...
glwtrcd
Posty: 805
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: glwtrcd »

W Rawie tylko Widzew? Niema tam tez Lksu czy innch druzyn?
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

Oszczędze Wam szukania,nie ma juz filmu na YT
UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UraBuraSzefPodwura »

yurez pisze: 04.02.2018, 22:18 Oszczędze Wam szukania,nie ma juz filmu na YT
Jak to nie ma.Masz wyzej.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...
ZaRzeWek
Posty: 13
Rejestracja: 05.03.2013, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ZaRzeWek »

Oj Ura, Ura podobno jesteś taki obieżyswiat, balowałeś z połową Polski i galaktyki w Łodzi podobno też ta tej groźnej i owianej złą sławą Limance a nie rozróżniasz Starych Bałuty od dworca Łódź Widzew. Tak jak pisał yurez tego filmu już na yt nie ma.
UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UraBuraSzefPodwura »

Jak jak balowalem w Lodzi to sporo osob z tego forum robila w nocnik albo czil w innych klimatach.Takze mam prawo nie rozrozniac co gdzie jest.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...
ZaRzeWek
Posty: 13
Rejestracja: 05.03.2013, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ZaRzeWek »

Masz prawo do nie udzielania się w tematach na które nie jesteś pewny lub po prostu nie masz pojęcia.
TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET »

mabo pisze: 04.02.2018, 18:56
TERROR_EUDEZET pisze: 31.01.2018, 20:02 Widzę, że Widzew wprowadza nową metodę walki z grafami wrogów. Teraz ma się rozumieć będą niszczone fizycznie płoty, ściany itd.?
Już 8-10 lat temu zdarzały się takie akcje. Może nie pamiętasz, ale to ŁKS podpalił elewacje sklepu z alkoholami na Broniewskiego, po tym jak graf był wielokrotnie odmalowywany. Dogadano się na szczęście z właścicielem.
No i dziękuję w takim razie za odpowiedzieć.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI
kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska »

UraBuraSzefPodwura pisze: 04.02.2018, 22:51 Jak jak balowalem w Lodzi to sporo osob z tego forum robila w nocnik albo czil w innych klimatach.Takze mam prawo nie rozrozniac co gdzie jest.
Kolego czyli jestes po 40 skoro 15-20 lat temu balowales po Lodzi i Krk , zgadza sie?
a w innym temacie cytujesz HempGru?
"bo to amnezji smak?" ujarales sie i dales d*** tymi cytatami? ja mam 30pare i jak za malolata sluchalo sie muzyki ze "starymi" to Molesty jeszcze nie bylo.. Honor byl , Konkwista, ale hiphopy? Pojebalo Ci sie troszke..
Fleki i lyse paly, narodowy socjalizm, zupelnie inne klimaty.. Sam siebie sprzedales ze masz 20pare co najwyzej wiec nie p****** takich tekstow, starszy brat poopowiadal albo jestes gumowe ucho? ku*** nie znam nikogo z pokolenia "wyzej" kto by rapow sluchal w tamtych czasach bo Liroy, Nagly Atak Spawacza i Peja dopiero raczkowaly na nielegalach.. Chyba ze byles bialy "nigro" i WuTangi nisiles na walkmenie:)
Jestes gowniarz i skoncz pierdolic , jaki walkman pewnie myslisz:) nie wstyd Ci ? jakbys byl chociaz w moim wieku to wpoili by Ci szacunek do starszych kolegow wiec z laski swojej stul dziub..
Nosferatu
Posty: 61
Rejestracja: 24.10.2013, 15:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nosferatu »

kibic ze Śląska pisze: 05.02.2018, 09:03
UraBuraSzefPodwura pisze: 04.02.2018, 22:51 Jak jak balowalem w Lodzi to sporo osob z tego forum robila w nocnik albo czil w innych klimatach.Takze mam prawo nie rozrozniac co gdzie jest.
Kolego czyli jestes po 40 skoro 15-20 lat temu balowales po Lodzi i Krk , zgadza sie?
a w innym temacie cytujesz HempGru?
"bo to amnezji smak?" ujarales sie i dales d*** tymi cytatami? ja mam 30pare i jak za malolata sluchalo sie muzyki ze "starymi" to Molesty jeszcze nie bylo.. Honor byl , Konkwista, ale hiphopy? Pojebalo Ci sie troszke..
Fleki i lyse paly, narodowy socjalizm, zupelnie inne klimaty.. Sam siebie sprzedales ze masz 20pare co najwyzej wiec nie p****** takich tekstow, starszy brat poopowiadal albo jestes gumowe ucho? ku*** nie znam nikogo z pokolenia "wyzej" kto by rapow sluchal w tamtych czasach bo Liroy, Nagly Atak Spawacza i Peja dopiero raczkowaly na nielegalach.. Chyba ze byles bialy "nigro" i WuTangi nisiles na walkmenie:)
Jestes gowniarz i skoncz pierdolic , jaki walkman pewnie myslisz:) nie wstyd Ci ? jakbys byl chociaz w moim wieku to wpoili by Ci szacunek do starszych kolegow wiec z laski swojej stul dziub..
ku*** ale o czym my piszemy, czy tak się zachowuje "poważny" gość po czterdziestce ? waląc cytatami z piosenek o ziole, piszącym o tym, że jakaś maniura ma imprezie miała mokro jak jej opowiadał swoje niestworzone historie. Zresztą kibic ze Sląska strzelił w samo sedno z muzyką, jakiej spore grono osób na stadionach słuchało. No chyba że Uwe mu tak przewinął to musi być prawda :D. Taki nieszkodliwy typ fantasty-psychola, który nie dostrzega (albo i dostrzega), że 99% forum drze z niego łacha.
Ukochane Miasto
Posty: 359
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto »

ja p******* ale "info-rakietę dostałem" !
dzwonił do mnie Hans z Hansy Rostock że Uwe trafiony na przejściu Kołbaskowie przez DozoL , jak jechał na melanż do Urabury ...się porobiło .

;-)
UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UraBuraSzefPodwura »

kibic ze Śląska pisze: 05.02.2018, 09:03
UraBuraSzefPodwura pisze: 04.02.2018, 22:51 Jak jak balowalem w Lodzi to sporo osob z tego forum robila w nocnik albo czil w innych klimatach.Takze mam prawo nie rozrozniac co gdzie jest.
Kolego czyli jestes po 40 skoro 15-20 lat temu balowales po Lodzi i Krk , zgadza sie?
a w innym temacie cytujesz HempGru?
"bo to amnezji smak?" ujarales sie i dales d*** tymi cytatami? ja mam 30pare i jak za malolata sluchalo sie muzyki ze "starymi" to Molesty jeszcze nie bylo.. Honor byl , Konkwista, ale hiphopy? Pojebalo Ci sie troszke..
Fleki i lyse paly, narodowy socjalizm, zupelnie inne klimaty.. Sam siebie sprzedales ze masz 20pare co najwyzej wiec nie p****** takich tekstow, starszy brat poopowiadal albo jestes gumowe ucho? ku*** nie znam nikogo z pokolenia "wyzej" kto by rapow sluchal w tamtych czasach bo Liroy, Nagly Atak Spawacza i Peja dopiero raczkowaly na nielegalach.. Chyba ze byles bialy "nigro" i WuTangi nisiles na walkmenie:)
Jestes gowniarz i skoncz pierdolic , jaki walkman pewnie myslisz:) nie wstyd Ci ? jakbys byl chociaz w moim wieku to wpoili by Ci szacunek do starszych kolegow wiec z laski swojej stul dziub..
Sluchalem Honoru sluchalem Spawacza moge przewinac z pamieci niektore kawalki.A hemp gru tez tak samo Wwo Molesta fenomen paktofonika itd.
Co do amnezji smak to czytajcie miedzy wierszami.Pozdro dla normalnych.kibic ze Slaska moze kiedys jeszcze jebniemy flaszke.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...
Królewska Dzielnica
Posty: 31
Rejestracja: 06.10.2017, 09:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Królewska Dzielnica »

UraBuraSzefPodwura pisze: 05.02.2018, 14:18
kibic ze Śląska pisze: 05.02.2018, 09:03
UraBuraSzefPodwura pisze: 04.02.2018, 22:51 Jak jak balowalem w Lodzi to sporo osob z tego forum robila w nocnik albo czil w innych klimatach.Takze mam prawo nie rozrozniac co gdzie jest.
Kolego czyli jestes po 40 skoro 15-20 lat temu balowales po Lodzi i Krk , zgadza sie?
a w innym temacie cytujesz HempGru?
"bo to amnezji smak?" ujarales sie i dales d*** tymi cytatami? ja mam 30pare i jak za malolata sluchalo sie muzyki ze "starymi" to Molesty jeszcze nie bylo.. Honor byl , Konkwista, ale hiphopy? Pojebalo Ci sie troszke..
Fleki i lyse paly, narodowy socjalizm, zupelnie inne klimaty.. Sam siebie sprzedales ze masz 20pare co najwyzej wiec nie p****** takich tekstow, starszy brat poopowiadal albo jestes gumowe ucho? ku*** nie znam nikogo z pokolenia "wyzej" kto by rapow sluchal w tamtych czasach bo Liroy, Nagly Atak Spawacza i Peja dopiero raczkowaly na nielegalach.. Chyba ze byles bialy "nigro" i WuTangi nisiles na walkmenie:)
Jestes gowniarz i skoncz pierdolic , jaki walkman pewnie myslisz:) nie wstyd Ci ? jakbys byl chociaz w moim wieku to wpoili by Ci szacunek do starszych kolegow wiec z laski swojej stul dziub..
Sluchalem Honoru sluchalem Spawacza moge przewinac z pamieci niektore kawalki.A hemp gru tez tak samo Wwo Molesta fenomen paktofonika itd.
Co do amnezji smak to czytajcie miedzy wierszami.Pozdro dla normalnych.kibic ze Slaska moze kiedys jeszcze jebniemy flaszke.
Ty to pewnie nawet piłeś flaszki z kibicami Toronto Raptors.
Kapitan Alatriste
Posty: 31
Rejestracja: 30.11.2017, 13:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kapitan Alatriste »

Ura z Uwe podobno ładnie się gościli w Swornicy Czarnowąsy...Wszystko było gorzola, materiał i maniury się też znalazły jak im pokazali dziary...Ura ma podobno wydziaramego na całych plecach Reksia...
UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UraBuraSzefPodwura »

Nie reksia tylko Pit Bulla.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...
Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jaskół »

UraBuraSzefPodwura pisze: 06.02.2018, 23:38 Nie reksia tylko Pit Bulla.
Który wygląda jak jamnik.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

Obrazek

:)
ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY »

2 dni bez żadnego komentarza ;)

Obrazek

Zobaczymy ile to powisi w spokoju ...
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...
mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala »

I co, ofiaro, boli cię to, że jest spokój? Idź na dwór i przestań się napinać.
Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bad1 »

Pewnie trzepie konia pod to zdjęcie :)
esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 »

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze: 09.02.2018, 09:16 2 dni bez żadnego komentarza ;)

Obrazek

Zobaczymy ile to powisi w spokoju ...
Była nie ma życie idzie dalej i tyle
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

To nie wtedy wśród atakującej Lechii były persony z ŁKS-u?
EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 »

C1365O pisze: 09.02.2018, 12:59 To nie wtedy wśród atakującej Lechii były persony z ŁKS-u?
Po meczu Lechia atakuje nas dobrą liczbą. Większość w jednakowych kominiarach z trupimi czachami. W pociągu pojawiły się głosy ze z Lechią były widziane osoby z Łks-u i w Bydgoszczy na pewno będą czekali z Zawiszą. W Bydgoszczy ręczny i wysypka na stację licząc na konfrontację z koalicją Zawisza&Łks. Niestety nikogo nie było i po chwili ruszamy dalej.
Abr1908
Posty: 521
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 »

Który to rok?
ŁKS Łódź Polska
ODPOWIEDZ