www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 22.01.2018, 12:51

benyRBHOpoczno pisze:
22.01.2018, 12:39
Niekonsekwentny jesteś koleżko z Legii, zarzucasz ludziom kłamstwa gdy sam co najmniej koloryzujesz, jeśli nie przeinaczasz pewnych faktów. Na Łazienkowskiej prawie 16 lat temu podczas drugiego podejścia zarządziliście odwrót raczej spontaniczny niż zorganizowany, który ocierał się o panicza ucieczkę. Teraz obracasz kota ogonem, że tak nie było. Kilka zdjec jak legioniści leża na glebach :

[link]

[link]

[link]

na wolskiej nie byłem więc się nie wypowiadam. Jeden z moich kolegów z Opoczna już coś tam do ciebie pisał.
Kazda ekipa ma coś za uszami. Rok 1999 pociąg relacji Warszawa-Łódź i Tedki z siekierami na jeden ze stacji. Nawet w tamtych czasach używanie siekier z wyjątkiem Krakowa, Górnego Śląska było szokiem. W Łodzi brutalna walka trwała, ale używało się kijów,metalowych rurek wymontowych z autobusów,(Korona na ten przykład podczas powrotu Granatu z Jędrzejowa rozmontowała ławki niektóre miały wciąż śruby) ale ostry sprzęt poza wyżej wymienionymi regionami w użyciu był bardzo rzadko.

Z warszawiakami jest problem taki z mieszkańcami innych stolic, oni są najlepsi we wszystkim , ich miasta to najlepsze miejsca do życia a cała reszta no cóż w najlepszym razie może im pozazdrościć. Jedziesz do Madrytu na derby i gadasz z kolesiami i co się dowiadujesz? że Hiszpania to ogólnie bieda, rząd do d***, ale Madryt to najlepsze miejsce do życia na ziemi. Pracujesz z lodyńczykami, a ten ci truje w j...nym cockney(którego mimo doskonalej znajomości angielskiego nie rozumiesz), że być może istniej życie poza Londynem, ale czy warto tam żyć? No i masz Dublin, gdzie irysy mówią ,że Irlandia dzieli się na Dublin i resztę. Nawet określają się dubliners, a czym to się przejawia ano tym, ze nawet jeśli ktoś się tam wprowadzi to ta pycha i buta udziela się jemu i po pół roku już zapomina o swoich korzeniach, on już jest dubliners, i to ten w najgorszym wydaniu, który jak najszybciej chce zapomnieć skad tam sie wział. Wypisz wymaluj typowy warszawiak. Buta, pogarda, przekonanie o własnej nieomylnosci etc. I to nawet nie chodzi o miasto stołeczne Warszawa, ale o stolice i większe miasta( np. Nowy Jork) pod każda szerokością geograficzna świata, a przedewszyskim ich mieszkańców mających w pogardzie wszystkich innych. zatem nie dziwi, ze każdy inny próbuje im pokazać miejsce w szyku.
Wiesz już dlaczego reszta Polski za wami nie przepada? W przeciwieństwie do takiego np. Zagłębia, które ja osobiście darzę szacunkiem i naprawdę dużo musieliby narobić krzywych akcji, żeby mój stosunek do nich się zmienił. Oni umieli się zachowac honorowo nawet wtedy gdy pewnego zimnego i ponurego dnia na gierkówce stosunek sił wynosił jakieś 60-80 do jednego. Ciekawi mnie jak moje spotkanie skończyłby się wtedy gdybym się nadział np. na was. Zostawmy to w sferze domysłów.

Ps. Jeśli uda się utrzymać porozumienie o nieutrzymanie sprzętu to obie ekipy zyskają, najbardziej chyba ucieszą się FC. Dużo dobrych,starszych chłopaków wróci do gry.
Szkoda z nim dyskutować zaraz ci napisze że przez race uciekali a tak wogole to żaden z nich tam nie jest tylko my bilismy się między sobą 😂😂😂do tej pory mi nie odpisał wersji dozo 😂😂😂dlaczego z nami nie pojechali na repre do Bydgoszczy naprzeciw starej triadzie zresztą nie odpowiedział nawet trzy największe porażki legii w ostatnich latach bo takich nie było według niego więc o czym z nim gadać



benyRBHOpoczno
Posty: 118
Rejestracja: 25.08.2011, 18:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: benyRBHOpoczno » 22.01.2018, 13:07

masz racje szkoda dyskutować, ale czasami jakieś rzeczy warto prostować.... nawet tutaj. Nie za czesto, żeby zbytnio nie czuli sie docenieni ;)

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 22.01.2018, 14:52

benyRBHOpoczno pisze:
22.01.2018, 12:39
Z warszawiakami jest problem taki z mieszkańcami innych stolic, oni są najlepsi we wszystkim , ich miasta to najlepsze miejsca do życia a cała reszta no cóż w najlepszym razie może im pozazdrościć.
ku***, jakbym czytał opis reanimacji. Liga mistrzów, miliony na koncie, nowoczesny stadion, najlepsi fanatycy we wszechświecie, i ogólnie nie ma lepszych.

Podsumowując hipokryzja w pełni.

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 22.01.2018, 15:21

DoZo(L) pisze:
22.01.2018, 14:58
benyRBHOpoczno pisze:
22.01.2018, 12:39
Niekonsekwentny jesteś koleżko z Legii, zarzucasz ludziom kłamstwa gdy sam co najmniej koloryzujesz, jeśli nie przeinaczasz pewnych faktów. Na Łazienkowskiej prawie 16 lat temu podczas drugiego podejścia zarządziliście odwrót raczej spontaniczny niż zorganizowany, który ocierał się o panicza ucieczkę. (...)
Dowiedź swojej konsekwencji i przeprowadź kwerendę np. na tym forum, aby potwierdzić słowa "członkaHorroru", że "część z nas przyznała się do porażki", po waszej wizycie na boisku w 2002 roku w W-wie, bo "wklejone" przez ciebie zdjęcia podpalanych fotoreporterów lub "ochraniaczy" nie przekonują chyba nikogo.
Nie zapomnij dodać 'fotek' siekier z '99, żeby nie wyszło, że twoja wiedza to wyłącznie opowieści twojego kolegi z Opoczna, który wymyślił nowe zjawisko "zarządzenia spontanicznego odwrotu", pomijając powody "drugiego podejścia".
W przeciwnym razie wyjdziesz na kłamczuchę w stylu infantylnego "esgrts1", który udaje, że nie przeczytał moich odpowiedzi na nurtujące Łodzian pytania, a które mógł mi osobiście zadać na POL vs. SCO w Bydgoszczy.

Do tego czasu będę konsekwentnie trzymał kciuki za łódzkie porozumienie ws. zaniechania używania "sprzętu".

A fragmentu ws. twoich problemów i stereotypów dot. urodzonych w europejskich stolicach nawet nie warto komentować.
I na tym kończmy dyskusje bo c**** wiesz widać osobiście to bym wam zadał jakbyście się nie posrali jechać do Bydgoszczy z nami a takto mogłem tylko porozmawiać z Lechem przed kasami😎😎oraz z Arką już miłej na stadionie ale ku*** was to najwyżej można było znaleźć w WC na centralnym w Warszawie 😀😀😀😀 kończę z tobą dyskusje bo zjeb jesteś rację mógłbym ci przyznać tylko do jednej akcji z wami a reszta to wasze jakieś mity ku...niezniszczalni bez odbioru 😂😂😂😂😂😂😂

whitey
Posty: 97
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: whitey » 22.01.2018, 15:49

CzłowiekHonoru pisze:
22.01.2018, 10:49
DoZo w c**** leciałeś już jak była dyskusja o avanti na murawie u was. Dlaczego wtedy Legioniści a przynajmniej część z was przyznała się do porażki a wy teraz pierdolicie, że coś takiego nie miało miejsca. Teraz Wolska na tapecie i znowu pisanie na nowo historii przez kilku Legionistów na "śmiesznym forum". A skoro zaczynają się już epitety w stylu "wiejskie głupki" to znaczy, że argumenty się kończą.
Aby tylko jeb... w tę klawiaturę... Widzew wjechał na murawę, dobra akcja po ich stronie i tyle. Dopisywanie zwycięstwa czy porażki do tego to już tylko propaganda. To prawie tak jakby powiedzieć, że wysyp Legii w 81 to porażka ŁKSu bo za nami nie wskoczyli na płytę. Więc w waszym gronie i w waszych "kronikach" możecie to wałkować jak chcecie i powoływać się na relację wafla z Opoczna ale na tym forum, ci to tam BYLI, jak DoZo, to podają ich punkt siedzenia który film chyba potwierdza

benyRBHOpoczno
Posty: 118
Rejestracja: 25.08.2011, 18:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: benyRBHOpoczno » 22.01.2018, 16:18

@whitey
Wyobraź sobie, ze i ja i kilka osób stąd piszących była tez tam. Moze wtedy ten twój kumpel Dozo wyłapał i ma pretensje. c*** z tobą, kij z nim. Normalnie się tak do ludzi nie odzywam tym bardziej przez internet, gdzie kogos nie znam.
Dostałem po głowie od Zagłebia, Korony, Łks-u i wielu wielu innych. Nie mam problemu z przyznaniem się od porażki. Pewnie sie uparłem tylko na ta Legie co nawet dla mnie nie jest kosą numer 1.

PS. po czym poznać, że ktos JEST JUŻ warszawiakiem-bo marzy o domku na przedmieściach(w Sulejówku pod Grodziskiem)

kapitanJaszczuk
Posty: 54
Rejestracja: 07.08.2017, 16:35

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kapitanJaszczuk » 22.01.2018, 16:39

benyRBHOpoczno pisze:
22.01.2018, 16:18
@whitey
Wyobraź sobie, ze i ja i kilka osób stąd piszących była tez tam. Moze wtedy ten twój kumpel Dozo wyłapał i ma pretensje.
Wysypaliście się na murawę - zajebisty plus dla Was za całokształt akcji z rozmontowaniem ogrodzenia. Ale skończcie już z tą propagandą sukcesu w walce. Wysypaliście się i sami nie wiedzieliście za bardzo co robić. Poszły race, trochę solówek za bramką z "dziennikarzami" plus w narożniku boiska przy buforze. Nie mieliście nawet w planach wykrojenia flag wiszących na początku Żylety, bo gdyby tak było, to m.in WKW byłoby tylko wspomnieniem. Dopiero pod sam koniec zadymy 2 czy 3 Widzewiaków podleciało pod flagę, która została obroniona przez kilku ultrasów m.in. przez (...) a zresztą - nieważne przez kogo. Liczy się wynik ;-)

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 22.01.2018, 17:24

DoZo(L) pisze:
22.01.2018, 15:52
esgrts1 pisze:
22.01.2018, 15:21
DoZo(L) pisze:
22.01.2018, 14:58


Dowiedź swojej konsekwencji i przeprowadź kwerendę np. na tym forum, aby potwierdzić słowa "członkaHorroru", że "część z nas przyznała się do porażki", po waszej wizycie na boisku w 2002 roku w W-wie, bo "wklejone" przez ciebie zdjęcia podpalanych fotoreporterów lub "ochraniaczy" nie przekonują chyba nikogo.
Nie zapomnij dodać 'fotek' siekier z '99, żeby nie wyszło, że twoja wiedza to wyłącznie opowieści twojego kolegi z Opoczna, który wymyślił nowe zjawisko "zarządzenia spontanicznego odwrotu", pomijając powody "drugiego podejścia".
W przeciwnym razie wyjdziesz na kłamczuchę w stylu infantylnego "esgrts1", który udaje, że nie przeczytał moich odpowiedzi na nurtujące Łodzian pytania, a które mógł mi osobiście zadać na POL vs. SCO w Bydgoszczy.

Do tego czasu będę konsekwentnie trzymał kciuki za łódzkie porozumienie ws. zaniechania używania "sprzętu".

A fragmentu ws. twoich problemów i stereotypów dot. urodzonych w europejskich stolicach nawet nie warto komentować.
I na tym kończmy dyskusje bo c**** wiesz widać osobiście to bym wam zadał jakbyście się nie posrali jechać do Bydgoszczy z nami a takto mogłem tylko porozmawiać z Lechem przed kasami😎😎oraz z Arką już miłej na stadionie ale ku*** was to najwyżej można było znaleźć w WC na centralnym w Warszawie 😀😀😀😀 kończę z tobą dyskusje bo zjeb jesteś rację mógłbym ci przyznać tylko do jednej akcji z wami a reszta to wasze jakieś mity ku...niezniszczalni bez odbioru 😂😂😂😂😂😂😂
I "takto" kolejny zawstydzony widzewiak poszedł w 'pizdu'. 😭
Nigdzie się nie wybieram poprostu skończyłem dyskusje z tobą zresztą nawet nie można tego nazwać dyskusją. niezniszczalni legioniści 😂😂😂😂😂😂😂
Wal tam te swoje farmazony dalej koło pyty mi to lata

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 22.01.2018, 17:45

Daan pisze:Widzę, że Legia bierze się za pisanie historii na nowo :) Najpierw po 15 latach odtrąbili, że hasanie Widzewa po murawie na Łazienkowskiej to bylo jednak zwysięstwo Legii, a teraz dodatkowo okazuje się, że to Lech przegral na Wolskiej.
To chyba jakas zorganizowana akcja :)
O, to murawa 2002 to już teraz nawet nie remis, a zwycięstwo Legii. Widzę, że warszawiakom coraz bardziej puszczają wodze fantazji. :)
TERROR_EUDEZET pisze:Kto by pomyślał, że województwo łódzkie powiększyło się Nam o Warszawę.
Przeglądając ze 2 ostatnie strony tego tematu, ta sama konkluzja mi się nasunęła. A myślałem, że nic mnie już tu nie zaskoczy...

Cóż... miłej zabawy. :)
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Carcassonne
Posty: 135
Rejestracja: 01.04.2016, 20:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Carcassonne » 22.01.2018, 18:05

Dawno temu lat 15 może był w Radomsku fc Stomilu, wie ktoś coś więcej?
Miasto moje a w nim..

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 22.01.2018, 19:10

Czytajac zazarta dyskusje na temat zadymy na boisku sprzed 16 laty postanowilem jako postronna nie zwiazana z zadna ze stron osoba przeanalizowac przebieg tej awantury i napisac swoja ocene.

Wedlug mnie starcie na remis i plus dla Widzewa za pomysl i akcje.Legia zrobila to co nalezalo zrobic czyli wybiegla do Widzewiakow oraz obronili flagi.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sensi_ » 22.01.2018, 19:16

esgrts1 pisze:
22.01.2018, 17:24
Nigdzie się nie wybieram poprostu skończyłem dyskusje z tobą zresztą nawet nie można tego nazwać dyskusją. niezniszczalni legioniści 😂😂😂😂😂😂😂
Wal tam te swoje farmazony dalej koło pyty mi to lata
Broń Boże nie chce się taplać w kloace jaką jest ten temat ale zdaje się to Twoi koledzy tu na każdej stronie wypominają Legii walkę ze Spartakiem, jakieś spierdalanie do lasu, chowanie się po krzakach i jeszcze w konsekwencji tego zerwanie układu z BKSem wiec dość mocny mandat żeby tu "farmazoniarstwem" na lewo i prawo rozdzielać.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 22.01.2018, 19:45

Jak czytam tego dozola, to niestety ale bardzo podobny tok rozumowania retoryka i sposób pisania, przypomina pana z bajkowego. Ponoć na tym forum w pewnych sprawach może wypowiadać się pan zero ban fox. Gość się pojawił piszę jakieś pierdolety coś mamrocze o jakimś prostowaniu, chujem wieje od niego....
.Bez przesady, turniej w Radlinie jest jak twierdza. Każdy by u mnie wzbudził mega podziw jakby wjechał na podobnie obsadzony turniej
Nie ma żadnej przesady na meczach kadry jest więcej ekip które niby za akcje w Marsyli (właściwie parę klapsów dla. nie przypadkowych) chcą się wykazać i zaistnieć, zwłaszcza tyczy się to mniejszych ekip, zza pleców silniejszych, w imię zgrabnie dobranej ideologii,
MŚ ruskich poważnie zweryfikują kto jest kto. Co sprytniejsi odświeżają "stare" znajomości a inni całkiem przypadkowo zaczęli interesować się rosyjską kopaną do tego stopnia że oglądają mecze pucharowe na żywo.

P.s Żydki pamiętajcie żadna pyra nie robi nic bezinteresownie
https://t.me/pump_upp

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 22.01.2018, 20:10

WidzewskaCharyzma pisze:
22.01.2018, 19:45
Jak czytam tego dozola, to niestety ale bardzo podobny tok rozumowania retoryka i sposób pisania, przypomina pana z bajkowego. Ponoć na tym forum w pewnych sprawach może wypowiadać się pan zero ban fox. Gość się pojawił piszę jakieś pierdolety coś mamrocze o jakimś prostowaniu, chujem wieje od niego....
.Bez przesady, turniej w Radlinie jest jak twierdza. Każdy by u mnie wzbudził mega podziw jakby wjechał na podobnie obsadzony turniej
Nie ma żadnej przesady na meczach kadry jest więcej ekip które niby za akcje w Marsyli (właściwie parę klapsów dla. nie przypadkowych) chcą się wykazać i zaistnieć, zwłaszcza tyczy się to mniejszych ekip, zza pleców silniejszych, w imię zgrabnie dobranej ideologii,
MŚ ruskich poważnie zweryfikują kto jest kto. Co sprytniejsi odświeżają "stare" znajomości a inni całkiem przypadkowo zaczęli interesować się rosyjską kopaną do tego stopnia że oglądają mecze pucharowe na żywo.

P.s Żydki pamiętajcie żadna pyra nie robi nic bezinteresownie


Nie długo się okaże:)

Ty a napisz co się stało pomiędzy Wisłą a Elana ?

maxforte
Posty: 117
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte » 22.01.2018, 20:49

DoZo(L) pisze:
22.01.2018, 20:13
WidzewskaCharyzma pisze:
22.01.2018, 19:45
Jak czytam tego dozola, to niestety ale bardzo podobny tok rozumowania retoryka i sposób pisania, przypomina pana z bajkowego. Ponoć na tym forum w pewnych sprawach może wypowiadać się pan zero ban fox. Gość się pojawił piszę jakieś pierdolety coś mamrocze o jakimś prostowaniu, chujem wieje od niego....
.Bez przesady, turniej w Radlinie jest jak twierdza. Każdy by u mnie wzbudził mega podziw jakby wjechał na podobnie obsadzony turniej
Nie ma żadnej przesady na meczach kadry jest więcej ekip które niby za akcje w Marsyli (właściwie parę klapsów dla. nie przypadkowych) chcą się wykazać i zaistnieć, zwłaszcza tyczy się to mniejszych ekip, zza pleców silniejszych, w imię zgrabnie dobranej ideologii,
MŚ ruskich poważnie zweryfikują kto jest kto. Co sprytniejsi odświeżają "stare" znajomości a inni całkiem przypadkowo zaczęli interesować się rosyjską kopaną do tego stopnia że oglądają mecze pucharowe na żywo.

P.s Żydki pamiętajcie żadna pyra nie robi nic bezinteresownie
Dwie sprawy:
1. Gdzie wąchałeś FOXXa, w łódzkiEm? Nie wierzę;
2. Po jakim czasie zorientowaliście się, że tamto miało tylko 20 zamiast 120 metylenodioksymetamfetaminy?
3. I czemu kłamio z data zalozenia DHW skoro wpis w KRSie jest na inny rok niz 95

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 22.01.2018, 20:52

Już myślałem, że Nikodem nie żyję.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Beha » 22.01.2018, 20:59

Żydek, któremu pyra zakopała kolegę, potem robiący za wafla tej pyry, ostrzega innego żydka przed bezinteresowną pyrą.

Kwintesencja tego forum.

maxforte
Posty: 117
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte » 22.01.2018, 21:20

Beha pisze:
22.01.2018, 20:59
Kwintesencja tego forum.
a kim jst 40paro? letni napinacz doziol produkjacy sie na kibice net? znakiem jakosci 'nie pierdolacej na internecie' Legii ?

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Beha » 22.01.2018, 21:32

Waszym koszmarem, pokutą i kar,ą towarzysze łodzkiego SLD.

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 22.01.2018, 21:37

Nikodem twoich wpisów to nawet nie czytam ..

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 22.01.2018, 21:59

. Żydek, któremu pyra zakopała kolegę, potem robiący za wafla tej pyry, ostrzega innego żydka przed bezinteresowną pyrą.

Kwintesencja tego forum.
Żebyś ty jeszcze umiał czytać ze zrozumieniem i odpowiednio to zinterpretować. Powiem ci tępa strzało że pyrków trochę poznałem, nikogo nie przestrzegam, stwierdzam fakt. Dla mnie ta cała scena kibicowska (obecna) ma tyle wspólnego z prawdziwym fanatyzmem co twoja Legia skacząca ziomkom za kasę po głowach, tak jak również epatowanie patriotyzmem, połowa gamoni nie pojęcia o podstawowych faktach historii swego kraju bluza jest, ale ważne że firmy powstały kasę jest na kim trzepać i wszyscy są zadowoleni.
I nie nazywaj mnie żydem ćwoku z miasta kebabem płynącym z największą ilością meczetów w naszym kraju i nie zapominaj również gdzie mieszkało najwięcej żydów przed wojną. Kwintesencjo.
https://t.me/pump_upp

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 23.01.2018, 07:56

. Chodzi rejestrację pod adresem domowym "wiejskiejChyryzantemy" na Pomorskiej 18?
To By się zgadzało z tym, co pisali tu wcześniej o "dAChOwCACH" 'eŁKaeSiacy'.
Już na forum krakowskim dałeś się poznać jako typowa rozjebunda sypiąc imionami i ksywkami, śmierdzisz burkiem, do budy.
https://t.me/pump_upp

Michał1990Polska
Posty: 168
Rejestracja: 03.09.2017, 10:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michał1990Polska » 23.01.2018, 10:53

Dozo(nikodem,terrorr) - jeszcze 700 postów i cię mianują z aspiranta na komendanta.

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 23.01.2018, 11:19

Beha pisze:
22.01.2018, 21:32
Waszym koszmarem, pokutą i kar,ą towarzysze łodzkiego SLD.
HAHAHAHA że co ku***?Przeciez ten farmazoniarz swoim pierdoleniem robi przypał wam a nie nam.

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bad1 » 23.01.2018, 12:05

Gorzej niż stare baby na bazarze.

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 23.01.2018, 12:40

DoZo(L) pisze:
23.01.2018, 06:46
maxforte pisze:
22.01.2018, 20:49
DoZo(L) pisze:
22.01.2018, 20:13

Dwie sprawy:
1. Gdzie wąchałeś FOXXa, w łódzkiEm? Nie wierzę;
2. Po jakim czasie zorientowaliście się, że tamto miało tylko 20 zamiast 120 metylenodioksymetamfetaminy?
3. I czemu kłamio z data zalozenia DHW skoro wpis w KRSie jest na inny rok niz 95?
Chodzi rejestrację pod adresem domowym "wiejskiejChyryzantemy" na Pomorskiej 18?
To By się zgadzało z tym, co pisali tu wcześniej o "dAChOwCACH" 'eŁKaeSiacy'.
No to trafiłeś chłopie z tym adresem w same setno, ha ha. Charyzma zakladaj ta jarmulke bo wszystko się wydalo.

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bad1 » 23.01.2018, 12:47

Weź już wypier....mysluiz ku.wa że jesteś zabawny czy ch.j wie o co tobie chodzi.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 23.01.2018, 14:15

No to trafiłeś chłopie z tym adresem w same setno, ha ha. Charyzma zakladaj ta jarmulke bo wszystko się wydalo
Skoro walenie ksywkami imionami czy tam adresami nawet wyimaginowanymi jest zabawne toś zwykły cymbał i już nie chodzi o twoją przynależność klubową.
Każdy ogarnięty wie że o pewnych sprawach się nawet nie wspomina na forach publicznych. Miłej zabawy życzę dozo baczenia. Do budy.......
https://t.me/pump_upp

jestesmywaszastolica
Posty: 1406
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 23.01.2018, 14:43

Wśród czerwononosych panika, Dozo podał adres synagogi.
Obstawiam jakbyś pisał w jidisz to by dopiero się uaktywnili :)

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 23.01.2018, 14:48

WidzewskaCharyzma pisze:
23.01.2018, 14:15
No to trafiłeś chłopie z tym adresem w same setno, ha ha. Charyzma zakladaj ta jarmulke bo wszystko się wydalo
Skoro walenie ksywkami imionami czy tam adresami nawet wyimaginowanymi jest zabawne toś zwykły cymbał i już nie chodzi o twoją przynależność klubową.
Każdy ogarnięty wie że o pewnych sprawach się nawet nie wspomina na forach publicznych. Miłej zabawy życzę dozo baczenia. Do budy.......
Cymbal to jesteś Ty bo siedzisz tu na tym forum dniami i nocami internetowy wojowniku. Koleś z legii ma z was ubaw bo was podpuszcza a wy łykacie wszystko co on nawinie. Jesteście widzewioczki na tym forum ekipa z której śmieje całą Polska a teraz gamoniu możesz co najwyżej opluc monitor bo normalnie nic innego Ci nie zostało.

maxforte
Posty: 117
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte » 23.01.2018, 15:35

LksNaZawsze pisze:
23.01.2018, 14:48
WidzewskaCharyzma pisze:
23.01.2018, 14:15
No to trafiłeś chłopie z tym adresem w same setno, ha ha. Charyzma zakladaj ta jarmulke bo wszystko się wydalo
Skoro walenie ksywkami imionami czy tam adresami nawet wyimaginowanymi jest zabawne toś zwykły cymbał i już nie chodzi o twoją przynależność klubową.
Każdy ogarnięty wie że o pewnych sprawach się nawet nie wspomina na forach publicznych. Miłej zabawy życzę dozo baczenia. Do budy.......
Koleś z legii ma z was ubaw bo was podpuszcza a wy łykacie wszystko co on nawinie.
nie do konca.
doziol to taki troche entlichek + jego 50 innych nickow. nie sklei pizdy tak dlugo az ktos podwaza niezniszczalnosc jego ekipy.

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 23.01.2018, 15:46

jestesmywaszastolica pisze:
23.01.2018, 14:43
Wśród czerwononosych panika, Dozo podał adres synagogi.
Obstawiam jakbyś pisał w jidisz to by dopiero się uaktywnili :)
Macie swoj temat warszawscy posrańcy to nie rozpierdalajcie łódzkiego. Podaj lepiej adres meczetu w którym odprawiają modły brudasy z teledysku na którym przewijał się typ z dziarką TB.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 23.01.2018, 15:57

Jednak miałem racje że tu jest pigalak. Największa ku*** tego forum została przestrzelona w mazowieckim temacie i ciąga sie tutaj a wy napierdalacie wymiane zdań z tym zerem. ku*** jak wy nisko upadliście że dysktujecie z tym cwe(L)em. Bluzgajcie sie po staremu WIDZEW vs ŁKS a to ścierwo ignorować totalnie. Gwarantuje że sama stąd rura zawinie.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 23.01.2018, 17:59

Ile razy było mówione, żeby olać tego c****? Dużo. Tylko zawsze ktoś zaczyna z nim wchodzić w dyskusję przez co ta ku*** dalej te swoje szyfry odprawia.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Cees
Posty: 340
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 23.01.2018, 18:08

jestesmywaszastolica pisze:
23.01.2018, 14:43
Wśród czerwononosych panika, Dozo podał adres synagogi.
Obstawiam jakbyś pisał w jidisz to by dopiero się uaktywnili :)
zdajesz sobie sprawe z tego że sa osoby na tym forum ktore doskonale znają personalia kluczowych osob z Legii? Jak bedzie wtedy panika jak ktos zacznie je tutaj frywolnie wypisywac?

Ale stój, wtedy zadziała wasz ziomek ktory uprawnienia admina ma ale korzysta z nich wtedy kiedy źle sie pisze o Legii. Ale gdy szmaciarze ze wspolnej trybuny uprawiają gównoburze w innych tematach i na temat innych ekip to jest to caly czas ok.

floydfloyd
Posty: 40
Rejestracja: 06.08.2017, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: floydfloyd » 23.01.2018, 19:01

Po raz kolejny, NIKT z osób oskarżonych w sprawie j. nie potwierdził w żaden sposób jego zeznań.
MCMX

piąty dan
Posty: 86
Rejestracja: 08.07.2016, 18:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: piąty dan » 23.01.2018, 19:14

DoZo, zamiast na forum to zawsze możesz te pytania zadać odpowiednim osobom ''w realu''. Ubliżanie komuś od ''c****'' pozostawię bez komentarza.

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 23.01.2018, 19:21

Przyznaj sie lepiej ilu warszawskich"git ludzi"potwierdziło zeznania haniora oraz ilu poddalo sie doprowolnie karze. Destroyersi zostali założeni oficjalnie w 95r z czego robisz sensacje koperkowy aferzysto.Przyznaj teraz szczerze kolegujesz sie z jędrasem co to teraz w stolicy urzeduje?

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 23.01.2018, 19:29

Dozo ile masz lat jesli moge spytac?
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bad1 » 23.01.2018, 19:53

Dozol był tym kopanym na murawie przez swoich,nie dziwię się już ze ma uraz głowy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: artii, emeryt73, mario1543, MonteGreen, trzecigarnitur, Wiechu Koperytko i 253 gości