Piro Shop

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Stadionowy

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Stadionowy » 18.12.2016, 21:34

Mniej kibicowsko ale bardziej z obsługą kibicowskiego forum...

Jeśli dodam kogoś do wrogów nie widzę jego postów ( co jest mega przydatne biorąc pod uwagę piszących tutaj idiotów macków, idących w góry, itp)

Czy da się ustawić posty tak żebym nie widział odpowiedzi innych użytkowników na posty tych idiotów ?

Pozdrawiam normalnie piszących

Piro Shop
bez-napinki

Post autor: bez-napinki » 19.12.2016, 20:20

ty to masz intor wiedzę na temat tego forum.

pim2519

Post autor: pim2519 » 21.12.2016, 02:27

Elo jestem troche młodszym kibicem i mam pytanko na jakiej zasadzie odbywał się REMES CUP wpadłem ostatnio na filmik YT było widac duzo ekip z różnych klubów siedzących obok siebie czy obowiązywały wtedy jakies zasady czy jak ?

1.3.1.2

Post autor: 1.3.1.2 » 21.12.2016, 02:58

MajsterBB pisze:Mam pytanie odnośnie fc Wisły czyli "Wiślackiej Żywiecczyzny"
No i tu pytanie na jakiej stopie leżą z Góralem?Jest tam jakaś stopa wojenna czy też Góral nie odbiera ich na poważnie?
Górale poradzili sobie z FC Odry Wodzisław, Podbeskidzia to i poradzą sobie z Wiślakami. Ci ostatni ratowali się ucieczką jakiś czas temu na komisariat.

asics

Post autor: asics » 22.12.2016, 18:16

Mnie trapi od dawna, wręcz wkurwia zasłanianie twarzy kibiców podczas szlachetnych akcji typu pomoc dla domu dziecka, wizyta w szpitalu z prezentami, odwiedziny kombatantów, zbiórka żywności dla zwierząt w schronisku. O ile potrafię to zrozumieć w miastach derbowych bo tam można zostać rozkminionym przez lokalnego wroga ale w pozostałych sytuacjach? Boicie się mandatów od policji, wstydzicie się przed sąsiadami że jesteście kibicami?A jeszcze zasłanianie twarzy laskom? O zgrozo, one też są w bandzie? Czy dając paczki dzieciom z domu dziecka zakładacie kominiarki by być jeszcze bardziej anonimowymi?

bez-napinki

Post autor: bez-napinki » 22.12.2016, 18:25

W naszym przypadku (R) nie dziwilbym sie akurat. Nasi kibice z Katowic byli w szpitalu w Katowicach i chyba wiadomo w jakim celu zostaly im zamazane twarze.

asics

Post autor: asics » 22.12.2016, 19:04

W takich przypadkach jest to uzasadnione akurat.

Hazard71

Post autor: Hazard71 » 22.12.2016, 19:27

Ponowie, podpowie ktoś nazwę teledysku - kibice raczej Chorwackiego klubu ze śpiewem zbierają się po mieście,
a wszystko zaczyna się od śpiewu dziecka?

19SZ27.

Post autor: 19SZ27. » 22.12.2016, 20:02

Hazard71 pisze:Ponowie, podpowie ktoś nazwę teledysku - kibice raczej Chorwackiego klubu ze śpiewem zbierają się po mieście,
a wszystko zaczyna się od śpiewu dziecka?
https://m.youtube.com/watch?v=Bmgj0Y6Yo0U

czajnik_widzew

Post autor: czajnik_widzew » 22.12.2016, 23:12

pim2519 pisze:Elo jestem troche młodszym kibicem i mam pytanko na jakiej zasadzie odbywał się REMES CUP wpadłem ostatnio na filmik YT było widac duzo ekip z różnych klubów siedzących obok siebie czy obowiązywały wtedy jakies zasady czy jak ?
na hali był spokój i walka na doping. Na wcześniejszych edycjach Lotto/Remes Cup w poznańskiej Arenie, za czasów braku agresji Lech-Widzew, przyjeżdżaliśmy dobrym składem. Na jednym turnieju była mała zadymka KKS-RTS (prowokował gość w koszulce Cracovii). Na kolejne już nas nie zapraszano, bo relacje się pogorszyły.

Później były edycje z Górnikiem Zabrze (też dużo ich przyjechało) i Jagiellonią, wszystko kulturalnie, chociaż chyba z Jagą Lech wtedy się sprawdzał, poza halą.

Stadionowy

Post autor: Stadionowy » 24.12.2016, 18:38

czajnik_widzew pisze:
pim2519 pisze:Elo jestem troche młodszym kibicem i mam pytanko na jakiej zasadzie odbywał się REMES CUP wpadłem ostatnio na filmik YT było widac duzo ekip z różnych klubów siedzących obok siebie czy obowiązywały wtedy jakies zasady czy jak ?
na hali był spokój i walka na doping. Na wcześniejszych edycjach Lotto/Remes Cup w poznańskiej Arenie, za czasów braku agresji Lech-Widzew, przyjeżdżaliśmy dobrym składem. Na jednym turnieju była mała zadymka KKS-RTS (prowokował gość w koszulce Cracovii). Na kolejne już nas nie zapraszano, bo relacje się pogorszyły.

Później były edycje z Górnikiem Zabrze (też dużo ich przyjechało) i Jagiellonią, wszystko kulturalnie, chociaż chyba z Jagą Lech wtedy się sprawdzał, poza halą.

Hmm...a nie było czasami tak że ktoś od Was za bardzo się obnosił z przyjaźnią do Ruchu Chorzów (barwy) ? Nie jestem pewien ale chyba nawet w jakiejś relacji Lecha było o tym info ?

Emigrant64

Post autor: Emigrant64 » 24.12.2016, 19:57

Na jednej edycji byla tez Gieksa, zresztą obiektywnie patrząc najlepiej się wtedy zaprezentowali z oprawą.
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

JP90%

Post autor: JP90% » 24.12.2016, 20:10

Czy ten wariat udziela się jeszcze na WKSie? https://www.youtube.com/watch?v=jv7_rPxo1lw

Kea Kulani

Post autor: Kea Kulani » 25.12.2016, 10:15

niezbanowany pisze:co to za flaga na dole z lewej "Duma i honor"? Pogoń Staszów?

Obrazek
Na czyim stadionie jest tutaj Ruch? Bo nie kojarzę takiej trybuny gości.

za Ruchem !

Post autor: za Ruchem ! » 25.12.2016, 10:33

Kea Kulani pisze:
niezbanowany pisze:co to za flaga na dole z lewej "Duma i honor"? Pogoń Staszów?

Obrazek
Na czyim stadionie jest tutaj Ruch? Bo nie kojarzę takiej trybuny gości.
Na Koronie finał PP z Legią

Aci

Post autor: Aci » 25.12.2016, 23:02

JP90% pisze:Czy ten wariat udziela się jeszcze na WKSie? https://www.youtube.com/watch?v=jv7_rPxo1lw
Dzbanie 3 chuje w bok od Niego. Nie powąchałeś i nie powąchasz tego nigdy co On przeszedł.

Luki_1948

Post autor: Luki_1948 » 26.12.2016, 01:54

Górny poziom trybuny Lechii Gdańsk na której znajduje się młyn jest zamknięty z jakiś konkretnych przyczyn czy po prostu nie ma chętnych i z tego powodu kibice na górę nie mają wstępu?

heyzell

Post autor: heyzell » 26.12.2016, 11:47

zapewne pusta górna trybuna na młynie Lechii ma na celu zmniejszenia pojemności stadionu na zawody sportowe by nie ponosić koszty zabezpieczenia też w sektorze gości na Lechii masz dolną cześć trybuny ponieważ żaden klub nie jest w stanie wykupić komplet biletów czy to w Gdańsku , Wrocławiu ,Poznaniu mówię to na przykładzie obserwacji i też tego że mnie jako kibica Śłąska w tym sezonie nie zaświadczyłem kompletu na tymże stadionie wszystkie ekipy pojawiały się w granicy 1000 osób poza Legią gdzie było trochę więcej kibiców przyjezdnych

hasztag

Post autor: hasztag » 26.12.2016, 12:30

Luki_1948 pisze:Górny poziom trybuny Lechii Gdańsk na której znajduje się młyn jest zamknięty z jakiś konkretnych przyczyn czy po prostu nie ma chętnych i z tego powodu kibice na górę nie mają wstępu?
Zmniejszenie kosztów organizacji, górę otwierają jeżeli dół jest zapełniony w 90% jak dobrze pamiętam

PolnocnaStrona

Post autor: PolnocnaStrona » 26.12.2016, 17:09

Organizacja meczy jest droga, dodatkowa ochrona sporo kosztuje dlatego nie warto otwierać całych stadionów jak i tak połowa stadionu nie będzie zapełniona. Podobnie mają zrobić na Widzewie gdzie Niciarka ma być otwarta tylko w razie potrzeby, przyniesie to w czasie rundy spore oszczędności. Druga sprawa lepiej to wszystko wygląda jak ludzie nie są tak porozrzucani.

Edward1488

Post autor: Edward1488 » 26.12.2016, 23:31

Pamięta ktoś dlaczego firma ciuchów Pit Bull jakoś na początku swojego "rozkwitu" zawsze była kojarzona z kibolami Lecha?

Beha

Post autor: Beha » 27.12.2016, 14:35

Edward1488 pisze:Pamięta ktoś dlaczego firma ciuchów Pit Bull jakoś na początku swojego "rozkwitu" zawsze była kojarzona z kibolami Lecha?
Bo firma była z Poznania, na stadionie była duża reklama PB i jakiegoŚ sklepu (Hoolishop?) z ciuchami właśnie PB, Hooligana itp.

Zresztą na Lechu była wtedy zasada, że "niechuligan" nie mógł w takich czarnych bluzach czy koszulkach się nosić, wiadomo, jakie konsekwencje udawania kogoś, kim się nie było. Stare fajne czasy, w tamtych latach PB np. w Warszawie się nie przyjął.
Z tego co pamiętam takie HZL wyglądało, jakby cały katalog ciuchów wykupili :-)
By nie było, podałem kilka ekip, nosiła znaczna cześć polski (głównie chuliganka), póki podróbki tego nie zalały bazarów.

A moda zaczerpnięta od skins.

Lonsdale, Everlast zostały zepsute przez import z wysp, Hooligan się wypalił, a PB od kilku lat znów mega popularny. Z polskich marek to Pretorian i Ofensywa.

Fajne czasy :-)

ProudOfPoland

Post autor: ProudOfPoland » 27.12.2016, 17:51

heyzell pisze:zapewne pusta górna trybuna na młynie Lechii ma na celu zmniejszenia pojemności stadionu na zawody sportowe by nie ponosić koszty zabezpieczenia też w sektorze gości na Lechii masz dolną cześć trybuny ponieważ żaden klub nie jest w stanie wykupić komplet biletów czy to w Gdańsku , Wrocławiu ,Poznaniu mówię to na przykładzie obserwacji i też tego że mnie jako kibica Śłąska w tym sezonie nie zaświadczyłem kompletu na tymże stadionie wszystkie ekipy pojawiały się w granicy 1000 osób poza Legią gdzie było trochę więcej kibiców przyjezdnych
W końcówce poprzedniego sezonu, Legia jadąca w komplecie do Gdańska na przedostatnią kolejkę dostała ograniczoną liczbę biletów, mimo, ze zapotrzebowanie było większe(zapewne poszedłby komplet, bo mogli tam świętować mistrzostwo). I tego nie rozumiem, czy sprzedaż biletów na cały sektor gości nie pokryłby wydatków na jego zabezpieczenie?

tygrys

Post autor: tygrys » 27.12.2016, 20:30

Beha pisze:
Edward1488 pisze:A moda zaczerpnięta od skins.
Lonsdale, Everlast zostały zepsute przez import z wysp, Hooligan się wypalił, a PB od kilku lat znów mega popularny. Z polskich marek to Pretorian i Ofensywa.
Tak było. Import z UK też ale bazary (w tym słynny Jarmark Europa i Wólka Kosowska) gdzie praktycznie cała Polska kupowała tam ubrania i przywozili do swoich miejscowości gdzie sprzedawali z niezłą przebitką.Teraz nawet w ciuchlandach można kupić bluzy i koszulki tych firm. W latach 90tych królował flyers,bluza z kapturem lub bez (kto miał pieniądze to adidas,nike lub reebok) i spodnie dresowe lub dżinsy a na czarno chodzili depeszowcy lub metale ale na pewno nie kibice.

internethooligans

Post autor: internethooligans » 27.12.2016, 22:26

Mam pytanie o relacje na lini GKS Katowice - Pogoń Szczecin i pewne wydarzenia. W ostatnim czasie wpadłem na film na jutubie z dopingiem zagłębia w szczecinie w 2010 roku. Tam padły takie słowa z sektora gości "Tak się kurwy napinacie że po giekse wydzwaniacie" Zapewne chodzi tutaj o gks katowice. Czy w obecnym czasie jest kosa między pogonią a katowicami? neutral? czy są jakies tam lepsze relacje

whiskey

Post autor: whiskey » 28.12.2016, 01:04

Chyba jakieś kontakty mają ale nic razem nie robią

FORZA ZKS

Post autor: FORZA ZKS » 28.12.2016, 10:05

Beha pisze:Stare fajne czasy, w tamtych latach PB np. w Warszawie się nie przyjął.
W tamtych czasach w W-wie był zajebisty sklep z odzieżą w klimatach nazywał się bodajże Buldog , czy on dalej funkcjonuje?

Beha pisze:Z polskich marek to Pretorian i Ofensywa.
Ofensywa była pierwsza i chyba najbardziej rozpowszechniona na górnym śląsku z tej racji że pochodziła z Bytomia. Stąd moje zdziwienie jak jakiś czas temu zorientowałem się że firma jest aktualnie warszawską produkcją...
tygrys pisze:Tak było. Import z UK też ale bazary (w tym słynny Jarmark Europa i Wólka Kosowska) gdzie praktycznie cała Polska kupowała tam ubrania i przywozili do swoich miejscowości gdzie sprzedawali z niezłą przebitką
Jeszcze hale targowe w Tuszynie pod Łodzią. W końcu miasto włókniarzy :) Teraz XXI wiek i wszystkie budy i stoiska przekształciły się w nowoczesną halę o nazwie Centrum Handlu Odzieżą - Ptak Fashion City Miasto Mody:)

wichrowe wzgorze

Post autor: wichrowe wzgorze » 28.12.2016, 12:32

Ofensywa, ma zajebisty ciuchy. Jakość pierwsza klasa. Do dziś mam bluzę, w której śmigam non stop a ma już z 7 lat.

strona-praska

Post autor: strona-praska » 28.12.2016, 13:32

https://www.youtube.com/watch?v=M_s27GwfevI

50:20 Z jakiego klubu jest chuligan z którym rozmawia Latkowski przez cały film ? Arka ?

schwere krawalle

Post autor: schwere krawalle » 28.12.2016, 13:51

z Arki

Kapitan Stopczyk

Post autor: Kapitan Stopczyk » 29.12.2016, 00:05

FORZA ZKS pisze:W tamtych czasach w W-wie był zajebisty sklep z odzieżą w klimatach nazywał się bodajże Buldog , czy on dalej funkcjonuje?
No właśnie niestety już nie, chyba w 2015 r. zamknęli.

Egon1983

Post autor: Egon1983 » 31.12.2016, 11:53

Witam, pytanko odnośnie sytuacji w Poznaniu. Czy Warta Poznań mogła by być w jakimś stopniu zagrożeniem dla Lecha w ciut innej sytuacji niż obecna ? Warta jest tolerowana na chwilę obecną i każdy to wie ale czy w odmiennej sytuacji są osiedla które jednak wybrały by barwy zielone ?

casuality

Post autor: casuality » 31.12.2016, 12:34

Egon1983 pisze:Witam, pytanko odnośnie sytuacji w Poznaniu. Czy Warta Poznań mogła by być w jakimś stopniu zagrożeniem dla Lecha w ciut innej sytuacji niż obecna ? Warta jest tolerowana na chwilę obecną i każdy to wie ale czy w odmiennej sytuacji są osiedla które jednak wybrały by barwy zielone ?
To tak jakbyś pytał czy bistro "u Wojtka" może zagrosić sieci McDonalds.

wezstoperan

Post autor: wezstoperan » 31.12.2016, 18:54

Mam pytanie do kibiców gliwickiego Piasta.

Nie wstyd wam? Za każdym razem jak ktoś skroi wam flagi, będziecie szyć repliki i udawać że nic się nie stało?

Nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na nowe flagi, a nie ośmieszać się w oczach kibicowskiej Polski?

edek

Post autor: edek » 01.01.2017, 02:11

Beha pisze:
Edward1488 pisze:Pamięta ktoś dlaczego firma ciuchów Pit Bull jakoś na początku swojego "rozkwitu" zawsze była kojarzona z kibolami Lecha?
Bo firma była z Poznania, na stadionie była duża reklama PB i jakiegoŚ sklepu (Hoolishop?) z ciuchami właśnie PB, Hooligana itp.

Zresztą na Lechu była wtedy zasada, że "niechuligan" nie mógł w takich czarnych bluzach czy koszulkach się nosić, wiadomo, jakie konsekwencje udawania kogoś, kim się nie było. Stare fajne czasy, w tamtych latach PB np. w Warszawie się nie przyjął.
Z tego co pamiętam takie HZL wyglądało, jakby cały katalog ciuchów wykupili :-)
By nie było, podałem kilka ekip, nosiła znaczna cześć polski (głównie chuliganka), póki podróbki tego nie zalały bazarów.

A moda zaczerpnięta od skins.

Ano fakt. Widząc na stadionie, koncercie lub poza nim człowieka w danych ciuchach wiedziało się od razu z kim ma się do czynienia. Sklep Buldog, o którym ktoś wspomniał był w podziemiach przy Politechnice, trochę się tam swego czasu człowiek obkupił, ale żadna z bluz Lonsa niestety nie dotrwała do dziś, hehe.

Tak przy okazji to z zagranicznych ciuchów np. przypasowała mi kiedyś włoska Mentalita Ultras. Kupiona jakieś 7-8 lat temu bluza trzyma się dobrze cały czas, tylko trochę kolor straciła. Ale jakość pierwsza klasa!

S.J.

Post autor: S.J. » 03.01.2017, 18:28

Mam pytanie do kogoś z Legii ;) Jak Legia strzeli gola to jest pytanie "Ile goli ma Legia?" odpowiedź :np 2 ,a kurwy .... i jaka jest wtedy odpowiedź, bo zawsze to nie wyraźnie słychać i zawsze się nad tym zastanawiałem ?:)

RUDYZWĄSEM

Post autor: RUDYZWĄSEM » 03.01.2017, 19:14

Z Legii nie jestem,ale krzyczą na końcu : CHUJ!
Jak jeszcze jakiś czas temu spiker mówił na końcu - Dziękuję! to oni właśnie tak odpowiadali.Teraz tak samo,tylko,że na zawołanie - A kurwy?!
Ale dlaczego i skąd się to wzięło,to sam bym się chętnie dowiedział

Jack.

Post autor: Jack. » 03.01.2017, 19:16

S.J. pisze:Mam pytanie do kogoś z Legii ;) Jak Legia strzeli gola to jest pytanie "Ile goli ma Legia?" odpowiedź :np 2 ,a kurwy .... i jaka jest wtedy odpowiedź, bo zawsze to nie wyraźnie słychać i zawsze się nad tym zastanawiałem ?:)
Pierwsza część się zgadza z tym co napisałeś, natomiast całość brzmi w ten sposób:

- Ile goli ma Legia?
- 2
- (przykładowo) Jagiellonia?
- chuj

S.J.

Post autor: S.J. » 03.01.2017, 20:11

Jack. pisze:
S.J. pisze:Mam pytanie do kogoś z Legii ;) Jak Legia strzeli gola to jest pytanie "Ile goli ma Legia?" odpowiedź :np 2 ,a kurwy .... i jaka jest wtedy odpowiedź, bo zawsze to nie wyraźnie słychać i zawsze się nad tym zastanawiałem ?:)
Pierwsza część się zgadza z tym co napisałeś, natomiast całość brzmi w ten sposób:

- Ile goli ma Legia?
- 2
- (przykładowo) Jagiellonia?
- chuj

Zadałem sobie trochę trudu i poszukałem na YouTube i jednak jest tak jak ja pisałem ,że "a kurwy " ? (na samym końcu )

https://www.youtube.com/watch?v=hdbasEM_LDU

A za spikera Hadaja było tak jak pisał RUDYZWASEM

https://www.youtube.com/watch?v=N4g3FdIbHWA

Też bym się z chęcią dowiedział skąd się to wzięło ;)

edek

Post autor: edek » 03.01.2017, 20:38

Wzięło się to stąd, że kiedyś spiker jeszcze przed Hadajem (Hadaj chyba zresztą też, ale już nie pamiętam) pytał po golu:
- Ile goli ma Legia?
- 2
- no i po tym podawał nazwę drużyny przeciwnej licząc na to, że otrzyma faktyczną odpowiedź, ale odpowiedź brzmiała:
- chuj

Taki po prostu przytyk w stronę drużyny przeciwnej.

Później, gdy weszło w nawyk odpowiadanie "chuj" Hadaj po odpowiedzi ile goli ma Legia mówił "dziękuję" chcąc, żeby nie było obecnego tego "chuj". No ale jak to wśród kibiców bywa kończyło się to wiadomym już okrzykiem.

Aktualnie trybuny same sobie lecą z pytaniem o liczbę goli i co mają kurwy... ;)

Mam nadzieję, że zrozumiale opisałem...

ODPOWIEDZ