Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

Z Tobą i tak się tu nie wygra. Zauważyłem to u Ciebie więc napisałem do Ciebie. "Nasze"posty czytam wybiórczo, a "niektórych"wcale. Dobrze,że chociaż pojedyncze osoby są z którymi można bez spinki wymienić poglądy. I u jednych i drugich są tacy co piszą tutaj tylko w celu napięcia. To kibice.net tego nie ogarniesz :) kończąc temat piłkarski,pierwsza połowa Nasza dominacja,druga Nasze zakłopotanie a Wy potrafiliście to wykorzystać. Przynajmniej do wiosny,sportowo remis,nie biorąc pod uwagę tabeli. Są tacy(czasem ciężko to przyznać)co powiedzą kilka zdań na temat sytuacji w klubie? Jakieś doniesienia o kiepskim zarządzaniu(zbyt duża kadra i stawki),wypłata kasy przez byłego prezesa. Znów idziecie drogą podobną do wcześniejszej? Możecie się śmiać,że 3rok w 3lidze ale teraz sami widzicie,że to Wasz śmiech przez łzy. Doświadczenie w niej zaowocowało w tej rundzie.Sportowo i organizacyjnie trochę się różnimy. 4 a 3 liga to spory skok o którym sami się przekonaliśmy,a Wy nie wyciągneliście z tego żadnych wniosków a chyba powinniście. Oczywiście pisząc powinniście mam na myśli działaczy w klubie.
iparts.pl
redemptorysta bosy
Posty: 69
Rejestracja: 22.08.2016, 21:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: redemptorysta bosy »

Spy pisze:
Rycerze Wiosny pisze: Pozdro dla wszystkich noramlnych rowniez widzewiakow,ktorzy na klate przyjeli porazke i potrafia o tym normalnie pisac.
MISTRZ1908 pisze:Spy, nazwy klubów piszemy z wielkiej litery. I Ty chcesz żądać czegokolwiek?
Pozdrawiam ;)

Przywołasz regułę polskiej ortografii, która nakazuje w środku zdania pisać Widzewiak ?
Spy
Posty: 360
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy »

MISTRZ1908 pisze:Z Tobą i tak się tu nie wygra. Zauważyłem to u Ciebie więc napisałem do Ciebie. "Nasze"posty czytam wybiórczo, a "niektórych"wcale. Dobrze,że chociaż pojedyncze osoby są z którymi można bez spinki wymienić poglądy. I u jednych i drugich są tacy co piszą tutaj tylko w celu napięcia. To kibice.net tego nie ogarniesz :) kończąc temat piłkarski,pierwsza połowa Nasza dominacja,druga Nasze zakłopotanie a Wy potrafiliście to wykorzystać. Przynajmniej do wiosny,sportowo remis,nie biorąc pod uwagę tabeli. Są tacy(czasem ciężko to przyznać)co powiedzą kilka zdań na temat sytuacji w klubie? Jakieś doniesienia o kiepskim zarządzaniu(zbyt duża kadra i stawki),wypłata kasy przez byłego prezesa. Znów idziecie drogą podobną do wcześniejszej? Możecie się śmiać,że 3rok w 3lidze ale teraz sami widzicie,że to Wasz śmiech przez łzy. Doświadczenie w niej zaowocowało w tej rundzie.Sportowo i organizacyjnie trochę się różnimy. 4 a 3 liga to spory skok o którym sami się przekonaliśmy,a Wy nie wyciągneliście z tego żadnych wniosków a chyba powinniście. Oczywiście pisząc powinniście mam na myśli działaczy w klubie.
No widzisz ze mną też można normalnie pogadać gdyby nie Entlicheck który podgrzewa atmosferę non stop pajacując o wielkiej potędze Waszej ekipy...
Piłkarsko od początku uważałem że macie większe szanse na awans właśnie ze względu na doświadczenie.
Co do Derbów też mogę napisać że 1 połowa Nasze chwilowe zakłopotanie a druga totalna dominacja -- nigdy się nie śmiałem ze 3 rok w 3 lidze -- raczej płakać się chce że takie miasto jak Łódź ma tak dramatycznie słabą pozycję na mapie Polski a takie Trójmiasto które było w d**** gdy My walczyliśmy o czołowe lokaty tak pięknie się odbiło.
WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic »

Ja również chciałem zapytać czy ktoś jest w stanie opisać co się u Was teraz dzieje? Z różnych źródeł docierały informacje ze macie około 1mln zł zadłużenia w niecałe 2 lata funkcjonowania klubu, nie znam nazwisk ale kilku piłkarzy grających u Was w 4 lidze złożyło zawiadomienia do lzpnu o nie wypłacaniu zaległych pensji. Dziwne były też ostatnie wyjazdowe porażki w szczególności 3:0 w Morągu. Można było odebrać to jakoby piłkarze w ramach protestu po prostu się podłożyli. Odejście/zwolnienie Płuski a później prezesika który niby serce miał oddać dla Widzewa ale za nie mniej niż 10000 miesięcznie. Dziure w kasie dzialacze licza ze uda sie zalatac sprzedajac karnety na nowy stadion. Czytając Wasze wpisy czy to na forum czy na różnych portalach każdy zwraca uwagę na postawę piłkarzy i w ich braku przygotowania widzi źródło wszystkich niepowodzeń. Moga to byc tylko plotki albo przeinaczone fakty ale jeśli jest w tym choć cień prawdy to na przyszłość nie wróży to zbyt dobrze...
redemptorysta bosy
Posty: 69
Rejestracja: 22.08.2016, 21:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: redemptorysta bosy »

Pixie pisze:
redemptorysta bosy pisze:Z ostatniej chwili - Prezes ŁKS Tomasz Salski podczas dzisiejszego programu "Piłka Meczowa" w łódzkiej telewizji TOYA potwierdził, że w przypadku awansu ŁKS-u do II ligi miasto zobowiązało się rozpocząć dalszą rozbudowę stadionu przy al. Unii 2.
Czy istnieje jakiś plan jaka trybuna by miała być wybudowana wam następna? Ta w miejscu dawnej Galery czy jakaś za którąś bramką? Czy nie ma jeszcze takiego planu?
Nie wiem czy taki plan istnieje choć przypominam sobie, ze była kiedyś mowa o stworzeniu najpierw "podkowy" a później jej domknięciu. Co ciekawe - Salski dziś powiedział, że według kosztorysu sporządzonego dla władz miasta koszty budowy pozostałych trzech trybun będą niższe niż tej już istniejącej.
DK08
Posty: 445
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 »

redemptorysta bosy pisze:
Pixie pisze:
redemptorysta bosy pisze:Z ostatniej chwili - Prezes ŁKS Tomasz Salski podczas dzisiejszego programu "Piłka Meczowa" w łódzkiej telewizji TOYA potwierdził, że w przypadku awansu ŁKS-u do II ligi miasto zobowiązało się rozpocząć dalszą rozbudowę stadionu przy al. Unii 2.
Czy istnieje jakiś plan jaka trybuna by miała być wybudowana wam następna? Ta w miejscu dawnej Galery czy jakaś za którąś bramką? Czy nie ma jeszcze takiego planu?
Nie wiem czy taki plan istnieje choć przypominam sobie, ze była kiedyś mowa o stworzeniu najpierw "podkowy" a później jej domknięciu. Co ciekawe - Salski dziś powiedział, że według kosztorysu sporządzonego dla władz miasta koszty budowy pozostałych trzech trybun będą niższe niż tej już istniejącej.
Według ostatnich planów stadion miał być całkowicie zamknięty, tak więc można się spodziewać że "podkowa" to już przeszłość.
Arogant
Posty: 8
Rejestracja: 20.11.2016, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Arogant »

Według ostatnich planów stadion miał być całkowicie zamknięty, tak więc można się spodziewać że "podkowa" to już przeszłość.
Tak jak mowisz. Trybuny maja byc dobudowane wszystkie, a ich koszt ma byc o 30-40% nizszy od trybuny glownej.
jestemzŁodzi
Posty: 2
Rejestracja: 23.11.2016, 18:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jestemzŁodzi »

Ból po straconych flagach jest niewyobrażalny, dalej nie mogę uwierzyć w to co sie stało i nigdy się z tym nie pogodzę. Ogromny cios.
Tak jak pisali normalni kibice Widzewa, trzeba ełkaesiakom przyznać, że akcja na najwyższym poziomie, której się chyba nikt nie spodziewał- i niestety nie sądziłem, że kiedykolwiek to napisze-uznać trzeba wyższość rywala. Ten rok jest najgorszy w jakim kiedykolwiek uczestniczyłem w roli kibica. Mimo kryzysu i tak ogromnej porażki uważam, że Widzew był jest i będzie dalej znaczącą ekipą w Łodzi. Co będzie dalej to zobaczymy, ale niestety trzeba zaakceptować z bólem teraźniejszość i uznać wyższość ŁKS.

Pozdrawiam normalnych
MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

Stadion ma być domknięty. Koszt reszty to około 30%mniej niż obecna trybuna. Tłumaczyć dlaczego chyba nie trzeba. Zawsze koszt tej jednej głównej jest lwią częścią całego budżetu. Organizacyjnie jesteśmy kilka kroków dalej,nie ma problemów z kasą,może dlatego,że stawki piłkarze mają trzecioligowe. Oni sami zadecydowali,że nie biorą premii za remisy,tylko biorą większe za zwycięstwa. I takie podejście jest bardzo odpowiednie jak widać. Za awans osobno i daje to dobry efekt. Kolejni sponsorzy i co mnie bardzo cieszy to Nasze piwo. Jestem ciekaw jakie będą dane odnośnie sprzedaży w ciągu roku. Póki co wszystko idzie ku dobremu i oby jak najdłużej. A moje marzenie to wydostać się z tej ligi,gdzie poza Nami,Wami i Łomżą nie ma kibiców praktycznie nigdzie.
Currygodny
Posty: 33
Rejestracja: 20.11.2016, 11:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Currygodny »

A ja wam życze awansu i oby wam sie udało.Powodzenia Rodowici!ŁKS&WKS&GKS B.S.N.T
19ZF46
użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: użytkownik forum »

redemptorysta bosy pisze:
Spy pisze:
Rycerze Wiosny pisze: Pozdro dla wszystkich noramlnych rowniez widzewiakow,ktorzy na klate przyjeli porazke i potrafia o tym normalnie pisac.
MISTRZ1908 pisze:Spy, nazwy klubów piszemy z wielkiej litery. I Ty chcesz żądać czegokolwiek?
Pozdrawiam ;)

Przywołasz regułę polskiej ortografii, która nakazuje w środku zdania pisać Widzewiak ?
To ŻĄDAĆ też dodało smaczku :D uahaha
emigrantPB
Posty: 115
Rejestracja: 25.04.2014, 13:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: emigrantPB »

Napisze krótko - fantastyczna akcja ŁKSu! w takich czasach, tak pilnowanych flag, trzymania pod kluczem, nie wożenia "bez obstawy", wyjebać 4 ważne flagi derbowemu rywalowi (do tego liczącemu się jednak w Polsce) to pierdolone mistrzostwo świata.
BezKlubu :)
Posty: 21
Rejestracja: 20.11.2016, 18:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: BezKlubu :) »

Ile miejsc będzie miał sektor gości na Widzewie ?

Stadion ma być oddany już na wiosnę czy dopiero jesień ?


oraz gratulacje dla ŁKSu za wyjęcie tych flag ,ale teraz na pewnie Widzew się będzie chciał zrewanżować więc będzie ciekawie.
MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

To ŻĄDAĆ też dodało smaczku :D uahaha

Użytkownik chciałeś wyjść na Miodka,a wyszedłeś tylko na pajaca. No chyba,że sądzisz,że żądać pochodzi od słowa rząd. Do szkoły,wielki patrioto i obrońco Naszego języka i kultury. Albo chociaż kliknij w google,może spuścisz głowe i przeprosisz za pajacowanie. Uahaha
gangolsena1908
Posty: 36
Rejestracja: 18.03.2015, 16:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gangolsena1908 »

Pytanie jak Łęczyce jak tam wygląda sytuacja? miejscowy Górnik ma coś do powiedzenia? ostatnio słyszałem że mają kose z miejscowym FC Rtsu ale ile w tym prawdy to nie wiem
ŚŻK 1922!
FWC
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC »

Od kilku tygodni w Łęczycy oficjalna kosa między naszym FC a Górnikiem.
Chłopaki z FC dzwonili do Górnika aby to wyjaśnić lecz bez odzewu.
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ
1925
Posty: 1132
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 »

Fwc ..... to co napisales to zart prawda ??
:arrow:
PolnocnaStrona
Posty: 283
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolnocnaStrona »

Widzę że temat dzisiaj odżył i zaczynają się znane i lubiane zgrzyty.
Co do tematu sportowego derbów zostało wszystko chyba powiedziane z resztą teraz to mało istotne.
Klatka dla gości na Widzewie ma mieć 900 osób i być ewentualnie powiększona do 1200 coś takiego udało mi się wyczytać, miejsce jej nie będzie w narożniku jak dotychczas a na boku Niciarki od trybuny głównej. Lokalizacja powinna cieszyć przyjezdnych.

Co do długów w Widzewie to temat o tyle dziwny że nawet sami nasi kibice nie wszystko wiedzą jak jest naprawdę, może tylko Ci najbliżej klubu. Wiadomo kasa, finanse lubią ciszę. Mogę powiedzieć że nie jest tak źle jak podchwyciły gazety i weszło po wypowiedzi jakiegoś życzliwego gościa który się nawet nie przedstawił i mówiono o sumach nawet do mln zł... Potem zdementowano to a mówiło się nieoficjalnie o kwocie ok. 300tys zł ale ponoć wszystko jest na dobrej drodze i aktualnie długi są spłacane i wszystko jest na czas. Sprzedane karnety powinny to załatwić a ruchy w stowarzyszeniu i zarządzie klubu spowodować żeby więcej taka sytuacja się nie powtórzyła. Doszły nowe osoby i przydzielono im zadania które mają wykonywać, wcześniej za dużo nie którzy mieli na głowie i wszystko robili jak trzeba. Zobaczymy co przyniesie czas i oceniać będziemy na koniec sezonu. Ma powstać też spółka zamiast stowarzyszenia.
Jeszcze co do tego długo zapewne powstał przez zupełny brak doświadczenia w 4 lidze zespół budowany w 2 miesiące(łapanka) który został wymieniony gdzieś w 70% tak więc były wysokie koszty tego awansu do 3 ligi, jak i duze koszty jeśli chodzi o wynajem stadionu SMS i obiektów treningowych. Teraz powinno być dużo lżej.
DK08
Posty: 445
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 »

1925 pisze:Fwc ..... to co napisales to zart prawda ??
To nie jest żart. Mam znajomego który śmiga na Górnik, i z tego co wiem to jednej nocy przelecieli się po grafach Widzewa (zamalowując dwa albo trzy konkretne), a następnego dnia Widzew szukał odwetu na mieście.
cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu »

DK08 pisze:
1925 pisze:Fwc ..... to co napisales to zart prawda ??
To nie jest żart. Mam znajomego który śmiga na Górnik, i z tego co wiem to jednej nocy przelecieli się po grafach Widzewa (zamalowując dwa albo trzy konkretne), a następnego dnia Widzew szukał odwetu na mieście.

Jezeli to prawda to odwaznie sobie poczynaja.Biorac pod uwage ze po sasiedzku sa same F.C Widzewa.Ciezko w naszym wojewodztwie bedzie zaistniec samodzielnie jakiejs nowej ekipie na dluzej.Choc nigdy nic nie wiadomo.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)
zgredzik
Posty: 313
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgredzik »

Ciekawe, kto ich tak wysterował? Bo mi wygląda na ewidentne podpuszczenie przez kogoś trzeciego. A może tacy pewni się zrobili po brawurowej akcji ŁKS-u sprzed kilku dni?
Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź »

Akcja Łks-u była w sobote, a zamalowywanie grafow w Łęczycy sporo wcześniej. Odważny ruch z ich strony. Czas pokaze czy im się opłacało.
Beha
Posty: 681
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Beha »

Może ktoś podrzucić aktualne zdjęcia stadionów ŁKS-u oraz Widzewa?

Stadion ŁKS-u, jak wynika z wątku, ma być niebawem rozbudowywany - dobrze rozumiem?
Są już jakieś umowy podpisane, jakieś konkretne terminy?
redemptorysta bosy
Posty: 69
Rejestracja: 22.08.2016, 21:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: redemptorysta bosy »

Beha pisze:Może ktoś podrzucić aktualne zdjęcia stadionów ŁKS-u oraz Widzewa?

Stadion ŁKS-u, jak wynika z wątku, ma być niebawem rozbudowywany - dobrze rozumiem?
Są już jakieś umowy podpisane, jakieś konkretne terminy?

Na razie jest uwarunkowana deklaracja miasta - "w przypadku awansu do drugiej ligi"
obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: obiektywnyFAN »

Jakie są 3 najmocniejsze osiedla ŁKSu / Widzewa w Łodzi ?
MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

ŁKS-Stare Polesie,Teofilów,Limanka
Widzew-Stary Widzew,Radogoszcz,Stare Miasto. To tylko moje zdanie. Z tym Żabieńcem jako bastion Widzewa to sporo na wyrost według mnie. Ale to każdy inaczej ocenia.
Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55
Kontakt:

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa »

BezKlubu :) pisze:Ile miejsc będzie miał sektor gości na Widzewie ?

Stadion ma być oddany już na wiosnę czy dopiero jesień ?

900, z opcją powiększenia do 1200
pierwszy mecz planowany jest na marzec
oddanie w sensie technicznym miało być dziś, ale ze względu na jakieś tam problemy z prądem oraz poprawki i udoskonalenia (np. większy dach) opóźni się i ma się odbyć na przełomie stycznia i lutego
BezKlubu :)
Posty: 21
Rejestracja: 20.11.2016, 18:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: BezKlubu :) »

Fanatycy Widzewa pisze:
BezKlubu :) pisze:Ile miejsc będzie miał sektor gości na Widzewie ?

Stadion ma być oddany już na wiosnę czy dopiero jesień ?

900, z opcją powiększenia do 1200
pierwszy mecz planowany jest na marzec
oddanie w sensie technicznym miało być dziś, ale ze względu na jakieś tam problemy z prądem oraz poprawki i udoskonalenia (np. większy dach) opóźni się i ma się odbyć na przełomie stycznia i lutego

Dzięki za info :)
NiePekajLDZ
Posty: 4
Rejestracja: 30.12.2012, 17:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NiePekajLDZ »

TAKI MAMY KLIMAT :)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OQyfbRc ... m5&index=9[/youtube]
mamy wass
Posty: 2
Rejestracja: 25.11.2016, 01:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mamy wass »

zęby ważniejsze od flag :)


Taki macie klimat na widzewie.
Ukochane Miasto
Posty: 359
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto »

mamy wass pisze:zęby ważniejsze od flag :)


Taki macie klimat na widzewie.
spierdalaj stąd dziwko!
to jest forum kibiców a nie tanich dziwek.

nasze problemy ,porażki i nasze wybite zęby zostaw nam .
Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck »

niech ktoś mu da chusteczki higieniczne, bo sie chłopak całkiem rozkleił ...
FWC
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC »

Na c*** jeden z drugim zaczyna rozpierdalać temat? Za dużo było w miare normalnych postów jeden pod drugim?
DK08 pisze:
1925 pisze:Fwc ..... to co napisales to zart prawda ??
To nie jest żart. Mam znajomego który śmiga na Górnik, i z tego co wiem to jednej nocy przelecieli się po grafach Widzewa (zamalowując dwa albo trzy konkretne), a następnego dnia Widzew szukał odwetu na mieście.
Dokładnie, zaczęło się od tego że zamalowani kilka prac Widzewa.
Zobaczymy jak sobie będą dawać radę, póki co na wyjazd do Zgierza nie przyjechał od nich nikt.
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ
Aesthetic_Perfection
Posty: 124
Rejestracja: 26.03.2011, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Aesthetic_Perfection »

Nie wiem czy było czy nie ale nie sposób się tu przebić przez te wszystkie strony tych wypocin, mam pytanie o Onr Brygada Łódzka, udzielają się tam kibice dwóch łódzkich klubów czy może nie za bardzo jest to związane ze środowiskiem kibiców ? Jak to tam mniej więcej wygląda ?
hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ »

MISTRZ1908 pisze:ŁKS-Stare Polesie,Teofilów,Limanka
Widzew-Stary Widzew,Radogoszcz,Stare Miasto. To tylko moje zdanie. Z tym Żabieńcem jako bastion Widzewa to sporo na wyrost według mnie. Ale to każdy inaczej ocenia.
Nie wiem czemu wypowiadasz się za nas? Ale widać, że twoja wiedza jest słaba. A co do Żabieńca to o ile jeszcze jakiś czas temu było parę osób waszych (głównie Helska), to o tyle na dzień dzisiejszy prawie nikogo już nie ma od was.
WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic »

Kilkukrotnie już wypomniane zostało to iż niektóre portale internetowe wypuścily błędna informacje dotyczącą tego które dokładnie flagi zostały skrojone, w dużej mierze czerpiąc informacje z naszych osiedlowych facebookow. Jednak Widzewiacy którzy byli już w Aleksandrowie sami przyznali przez telefon zaraz po akcji ze w torbie musiała być flaga Rozbojnicze i Aleksandrów. Babola wypuściły więc po części obie strony...
MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

hWŁ pisze:
MISTRZ1908 pisze:ŁKS-Stare Polesie,Teofilów,Limanka
Widzew-Stary Widzew,Radogoszcz,Stare Miasto. To tylko moje zdanie. Z tym Żabieńcem jako bastion Widzewa to sporo na wyrost według mnie. Ale to każdy inaczej ocenia.
Nie wiem czemu wypowiadasz się za nas? Ale widać, że twoja wiedza jest słaba. A co do Żabieńca to o ile jeszcze jakiś czas temu było parę osób waszych (głównie Helska), to o tyle na dzień dzisiejszy prawie nikogo już nie ma od was.

A widziałeś te słowa "to tylko moje zdanie"? Więc niekoniecznie tak MUSI być tylko ja to tak oceniam więc zluzuj. A z Żabieńca jak były osoby tak dalej są.
hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ »

Owszem są, tyle, że już nie mieszkają na tym osiedlu ;) ale nie będę się wdawał w szczegóły
Ukochane Miasto
Posty: 359
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto »

Entlicheck pisze:niech ktoś mu da chusteczki higieniczne, bo sie chłopak całkiem rozkleił ...
że niby ja się rozkleiłem??? Chyba Cię pojebało :-))
Spy
Posty: 360
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy »

Ukochane Miasto pisze:
Entlicheck pisze:niech ktoś mu da chusteczki higieniczne, bo sie chłopak całkiem rozkleił ...
że niby ja się rozkleiłem??? Chyba Cię pojebało :-))

spoko weź uwagę że to entlicheck vel. masturbator...

Niestety odkąd czytam tego pejsiatego to też włącza mi się agresja i przez to bez sensu wdaję się w głupie utarczki i całkowicie tracę obiektywizm i merytorykę -- moja kulpa
ODPOWIEDZ