Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

HaDES
Posty: 164
Rejestracja: 21.01.2013, 03:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: HaDES »

omiec pisze:Hannover we Wrocławiu?
Obrazek
Tak Hannover.
iparts.pl
R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: R.E. Bells »

KaczyP pisze:
WODA GAZOWANA pisze:Ciekawostka -informacja z jednego z fp Wisły Kraków ;)

Paweł Hadaś (Ruch Chorzów) i Tomasz Sarara (Wisła Kraków) stoczą swoje pojedynki na najbliższej gali FEN, która odbędzie się 15 października w Katowickim Spodku. Transmisja w Polsacie.
Podejrzewam, że przy okazji tej gali na nogi będzie postawione więcej psów niż na niektóre mecze derbowe...
Jeżeli już kombinujecie w ten sposób to wystąpi też Adrian Błeszyński który ma swoją, jeżdżącą z nim grupę kibiców.
kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kibic ze Śląska »

i po co sie spiołes? R mosz w nicku to trzymaj poziom

3ost posty offtop , moj zreszta tez
R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: R.E. Bells »

PeRkun pisze:To zostanie dobrze przywitany gorol zafajdany.Nie zapomnijcie sobie zabrać ochrony żeby ta grupa kibicow dojechała zdrowo do domu.
O ku.wa :). Typa jeszcze trzyma power po tych kanapkach z wędlinami zajebanych Legii z pociągu. Takiej porcji energii dawno nie miał, jak dojedzie następna paczka ze zbiórki Legii, wjedzie na pełnej ku.wie całą rodziną do oktagonu.
krzycho_ASR
Posty: 720
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: krzycho_ASR »

Przewijała się w tym temacie niedawno kwestia Gedanii, ciekawy wywiad ze znawcą tematu: http://rebelya.pl/post/10793/gedania-cz ... wa-z-dr-ja
Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Daan »

Niech ktos zbanuje tego idiote. To ten sam debil pisze pod 5 nickami i ciagle o ruchaniu factów. Ilez mozna.
Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Daan »

Low kick na kolano pisze:...odpisal zbulwersowany kibic RTS zarejestrowany 8 minut temu specjalnie w tym celu. Prawda czasem jest niewygodna, rozumiem.
Nie Lepiej sobie zalozyc wiele kont: enthlicek, adames, low kick na kolano, remi kalwi, zasadypany ip. i codziennie napierdalac w kazdym mozliwym temacie o Widzewie. ku*** czlowieku ty nie widzisz ze jestes powaznie CHORY??
Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Daan »

Low kick na kolano pisze:Wydaje mi sie, ze to raczej ty masz problem z jakims syndromem osaczenia. Nie mam z tymi wymienionymi nic wspolnego, a jak o sprawie nie masz pojecia i nie chcesz odp. na zwykle pytanie, to sie nie odzywaj i nie rozwalaj tematu jednopostowcu.
Chcesz numer do psychiatry czy do seksuologa? Pedalstwo sie leczy.
Thrudgelmir
Posty: 20
Rejestracja: 13.09.2016, 14:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Thrudgelmir »

Przeciez ta sprawa poszkodowanego Widzewiaka jest stara i wszystkim znana w Łodzi, z czego tu robic tajemnice? No ale oczywiscie najlepiej zajebac wątek kilkunastoma wpisami zeby zaslonic pytania i dowody, przez napinke sprowokowac nastepne kilkanascie wpisow wroga i tym samym doprowadzic do usuniecia calego niemilego dla Rts tematu przez modow.
Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Daan »

Thrudgelmir pisze:Przeciez ta sprawa poszkodowanego Widzewiaka jest stara i wszystkim znana w Łodzi, z czego tu robic tajemnice? No ale oczywiscie najlepiej zajebac wątek kilkunastoma wpisami zeby zaslonic pytania i dowody, przez napinke sprowokowac nastepne kilkanascie wpisow wroga i tym samym doprowadzic do usuniecia calego niemilego dla Rts tematu przez modow.
Ja p******* czlowieku. Kolejne Twoje konto? Ty piszesz z psychiatryka czy jak? Sprawa znana to jest, ale w Twojej glowie:)
Jaka trzeba mie sieczke zamiast mozgu zeby cos takiego w ogole ku*** wymyslic. A jakim debiem byc zeby rozpowszechniac.
wyschniety_szczaw
Posty: 60
Rejestracja: 17.10.2013, 23:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wyschniety_szczaw »

po artykule o aktywnym weekendzie na skwk.pl trapi mnie kwestia najbardziej "podróżniczych" flag - ktoś może napisze coś o najbardziej "zapracowanych" flagach które podczas jednego tygodnia pojawiały się na kilku meczach podczas wsparcia zgody/układu?

Z dawnej koalicji TKWM na pewno dużo podróżowała "Wisła Sharks" oraz "Pruszcz Gdański"
FORZA ZKS
Posty: 134
Rejestracja: 16.11.2014, 09:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: FORZA ZKS »

Flaga kibiców Lechii Gdańsk WISŁA-GDYNIA wisiała do pewnego czasu dość często na różnych stadionach w Polsce
WIDZEWSKAduma
Posty: 97
Rejestracja: 25.08.2015, 10:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WIDZEWSKAduma »

Kiedyś GieKSa z Katowic miała flage Bełchatów? czy pamięc mi płata figle? jeśli tak to można coś wiecej ile osob jezdziło i kiedy przestali?
GoTo
Posty: 24
Rejestracja: 19.08.2016, 21:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: GoTo »

Szacunek dla tego pana ktorego każdy zna.Ale nie gadaj wiecej chłopie bo wyjdziesz na idiote.
https://www.youtube.com/watch?v=MxOOPwOi-aw
1925
Posty: 1132
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 1925 »

Chlopaki z Ks Rugby Ruda Slaska to kibice R czy KsG ?
:arrow:
Invisible17
Posty: 198
Rejestracja: 06.12.2010, 22:05

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Invisible17 »

Pytanie do Elany w związku z tym oświadczeniem: http://www.stadionowioprawcy.net/news/3 ... _2016.html

Co to znaczy że "wyciągniecie wnioski i odpowiednie konsekwencje"? Nie będzie żadnych wyjazdów bez ME (wyciągnięcie wniosków) a z tymi zwykłymi wyjazdowiczami przeprowadzicie "rozmowy wychowawcze" czy pogonicie ich w pizdziec?
spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: spacerowicz »

Thrudgelmir pisze:Przeciez ta sprawa poszkodowanego Widzewiaka jest stara i wszystkim znana w Łodzi, z czego tu robic tajemnice? No ale oczywiscie najlepiej zajebac wątek kilkunastoma wpisami zeby zaslonic pytania i dowody, przez napinke sprowokowac nastepne kilkanascie wpisow wroga i tym samym doprowadzic do usuniecia calego niemilego dla Rts tematu przez modow.
Macie jakieś dowody? o ku*** grubo, chodzi o kwity z wymazów z d***, DNA i próbki spermy? Ludzie dajcie spokój. Aż chciałoby się napisać po staropolsku "ja p*******" ale raczej nie wypada przy tym wątku.
Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32
Kontakt:

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ultra1312Style »

Polskie magazyny kibicowskie... no właśnie, jakże często popadamy w samozachwyt, uwielbiając nasze lokalne podwórko, tylko niech może mi ktoś odpowie, jak wygląda sprawa z rynkiem wydawniczym na naszej polskiej scenie? TMK, TMK+ i... no właśnie.
Ostatnio ukazało się pisemko o wdzięcznej nazwie Oldschool Fanatics i z tego, co wiem od jego wydawcy, zachłyśnięcie tytułem było tylko chwilowe. Link: http://sektorkiboli.pl/oldschool-fanati ... dokibicow/
Nie wiem, z czego wynika brak zainteresowania? Staliśmy się dziećmi Internetu, którzy potrafią tylko odznaczyć w jakiś sposób obrazek albo tekst w social-mediach, czy też jest nam na bakier z czytaniem? No ale przecież jesteśmy zrzeszeni na forum, którego ideą jest przecież czytanie i pisanie... nie wiem, czym to jest spowodowane. Może ktoś w racjonalny sposób wytłumaczy mi ten obrót sprawy?
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką
wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wypityjanusz »

Mam pytanko. Czy są poza Górnym Śląskiem (moje podwórko) nagłego "wyginięcia" kibiców jednej drużyny (vide Katowice)?
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)
Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Jazdan »

Janek też właśnie pije piwo,ale jak jesteś pojany to poczekaj chwilę i napisz to po polsku.
Aspirant_Wojtek
Posty: 73
Rejestracja: 05.07.2016, 09:29
Lokalizacja: Западная Европа

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Aspirant_Wojtek »

Jaka ekipa wywarła w Katowicach? Ruch tam mi.o wszystko dalej jest,i wcale okres wymierania nie byl gwałtowny.
Już nieaktywny.
cwaniaKKK
Posty: 253
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: cwaniaKKK »

Egon1983 pisze: A to nie ten zerżnięty widzewiak wypinał d*** w Krakowie chwaląc się przy tym, że już zagojona ?
Masz 33 lata (patrząc na twój nick) i naprawdę wierzysz w gwałt w Madrycie wymyślony przez jakiegoś pedała z łksu? Łykacie jak dziwka spermę propagandę, którą karmią swoją młodzież ale starsi goście powinni mieć iloraz inteligencji większy od osła i ogarniać, że to ściema.
1910
Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Xiaomi »

Jedne z bardziej znanych "kolorowych" osób, to między innymi brudny Widzewiak na słynnych już fotkach latający po koronie pewnego stadionu w czasie zadymy, ale także np. jeden z kolegów Uszola w latach 90tych.
A mnie ciekawi, która z polskich ekip jako pierwsza nie wstydziła się przygarnąć w swoje szeregi kolorowego i mieć go w hierarchii na równi ze swoją bandą? A może GKS Katowice, który bez cyganów pewnie dziś by nie istniał, a kiedyś mógłby chodzić po mieście, ale tylko kanałami?
Combat
Posty: 255
Rejestracja: 07.07.2016, 15:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Combat »

No i masz następny idiota.Idź lepiej w góry razem ze swoim kolegą.A może to Ty nim jesteś pod innym nickiem?
Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Galimatias »

Pytanie jest dobre, kto pierwszy latał nie patrząc na multi kulti.
ABC1935

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ABC1935 »

Czy Tasman (Kalisz), Filip (Suwałki), Maro (Bełchatów) szyją jeszcze flagi na zamówienie?
gypsy_hunters
Posty: 39
Rejestracja: 02.11.2014, 13:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: gypsy_hunters »

Xiaomi pisze:Jedne z bardziej znanych "kolorowych" osób, to między innymi brudny Widzewiak na słynnych już fotkach latający po koronie pewnego stadionu w czasie zadymy, ale także np. jeden z kolegów Uszola w latach 90tych.
A mnie ciekawi, która z polskich ekip jako pierwsza nie wstydziła się przygarnąć w swoje szeregi kolorowego i mieć go w hierarchii na równi ze swoją bandą? A może GKS Katowice, który bez cyganów pewnie dziś by nie istniał, a kiedyś mógłby chodzić po mieście, ale tylko kanałami?
HZL ma w swoich szeregach cygana.
natenczaswojski3
Posty: 117
Rejestracja: 05.05.2013, 21:48
Lokalizacja: Sercem na Górnym Śląsku

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: natenczaswojski3 »

Xiaomi pisze:Jedne z bardziej znanych "kolorowych" osób, to między innymi brudny Widzewiak na słynnych już fotkach latający po koronie pewnego stadionu w czasie zadymy, ale także np. jeden z kolegów Uszola w latach 90tych.
A mnie ciekawi, która z polskich ekip jako pierwsza nie wstydziła się przygarnąć w swoje szeregi kolorowego i mieć go w hierarchii na równi ze swoją bandą? A może GKS Katowice, który bez cyganów pewnie dziś by nie istniał, a kiedyś mógłby chodzić po mieście, ale tylko kanałami?
Krótkie pytanie napletku. Skąd jesteś?
massa pisze:ino teraz to boli Gieksiarzy bo akurat było otwarcie dworca i są o naszych wzmianki na stronach internetowych,a nie o nich.
szalikowiec70 pisze:co do mojej ortografii to powiem , ze juz dawno niechodze do szkoly :) i moze cos mi sie tam nieuda :)
fjodor1978vborys1978 pisze: Niedoczytany osle po podstawowce za Buga
yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: yeyo »

pytanie do Legionistów, dlaczego Kowalczyk tak ujezdza po Legii jak po łysej kobyle? o co w tym chodzi? od paru lat juz słysze jak negatywnie mowi o swoim klubie a w ostanim cafe futbol nawet o kibolach
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/
Sensi_
Posty: 791
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Sensi_ »

yeyo pisze:pytanie do Legionistów, dlaczego Kowalczyk tak ujezdza po Legii jak po łysej kobyle? o co w tym chodzi? od paru lat juz słysze jak negatywnie mowi o swoim klubie a w ostanim cafe futbol nawet o kibolach
alkohol. dużo alkoholu.
Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Daan »

podzielisz sie linkami do tych rosyjskich forow kibicowskich gdzie to tak pisza?
.VALO.
Posty: 41
Rejestracja: 30.08.2016, 11:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: .VALO. »

Dziwne to ze Widzew ukrywa to ze gwałcili im chłopa z dhw.Nacpany typ z wsh tez dobierał sie do goscia z wisla skawina z broda pedał maly co ma profil na fb.
Hej Hej.
ELC
Posty: 123
Rejestracja: 21.09.2009, 18:09
Lokalizacja: Łowicz - Jedno Z Wielu Miast Widzewa
Kontakt:

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ELC »

Oj potomkowie Wasserzuga :) Że waszemu Sz. z Teo przeorali tyłek chłopaki z Realu, byście chociaż zamilkli z szacunku dla waszego ziomka, który po tym jeszcze śmigał na galerę.
ps. A teraz klawiatura w dłoń i do walki :)
"Przyznał, że na razie Stowarzyszeniu Kibiców ŁKS udało się - dzięki pomocy Marka Szukalaka z Fundacji Monumentum Iudaicum Lodzense - odnaleźć grób pierwszego prezesa klubu Ryszarda Wintera, który zmarł we wrześniu 1921, mając 38 lat. Jego grób znajduje się na cmentarzu żydowskim w Łodzi."
http://www.zw.com.pl/artykul/189384.html
Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Daan »

Low kick na kolano pisze:Polecam rosyjskie fora kibicowskie i lepiej tam zacznijcie prostowanie, bo juz farmazony leca ze Widzewiakow grupowo w tym Madrycie ruchali (nie dwoch a nawet trzech sprawcow). Jeden wielki wstyd za was.
No i gdzie te linki do rosyjskich forów kibicowskich, o których piszesz?
Siedzisz cały dzień przed kompem, to chyba znajdziesz 2 minuty żeby tu wkleić te linki?
Tylko nie pisz o google jak jakiś baran powyżej, bo każdy wie jak to działa.

No więc czekam na linki do tych rosyjskich forów kibicowskich...
kat.
Posty: 744
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. »

Byle były równie kumate jak kibice.net.

A tak w ogóle w Rosji netchuliganka też ma się dobrze i już różne krzywe farmazony puszczali w świat, więc nie zdziwiłbym się gdyby jakieś barany z wrogiej CSKA ekipy podchwyciły temat.
Thrudgelmir
Posty: 20
Rejestracja: 13.09.2016, 14:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Thrudgelmir »

Niestety zgwalcenie kibica RTS przez Cska to nie farmazon.
_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: _Henderson_ »

Mam pytanie, moze sie wydawac napinkowe, ale mam nadzieje, ze nie pojdzie to w te strone, chodzi mi tylko o rzeczowa odpowiedz..Mianowicie- jak to jest teraz z przerzutami na Cracovii? Dalej sa przyjmowani z otwartymi rekoma? Czy to raczej kwestia lat dziewiecdziesiatych, a teraz Cracovia na ten temat ma juz "normalne" poglady? Kwestia o tyle ciekawa, ze u jej sasiadki wszystko nagle stalo sie..hmm..dynamiczne, i czesc kibicow to popiera, a czesc nie..Przyjma ich po drugiej stronie Błon, jak cos? :P
czterypiec
Posty: 6
Rejestracja: 28.11.2014, 16:30

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: czterypiec »

ku*** a myślałem, że Henderson jest w miarę normalny :o
.ZIWPJB.
Posty: 449
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: .ZIWPJB. »

Tak sobie ostatnio myślałem i chciałem się dowiedzieć jakie wy macie zdanie na ten temat. Kroilibyście gościowi bluze/koszulkę w barwach klubowych swojej kosy ale, połączonych z patriotycznym motywem czyli z orzełkiem itp?
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.
bez-napinki
Posty: 1838
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bez-napinki »

ku***, lata temu były krojone szaliki z motywami patriotycznymi, flagami, Orzełkami itp. to co? Teraz nie można? Zero skrupułów. Już widzę jak Legionista czy Zawiszak idzie po Katowicach czy Chorzowie w bluzie, na której jest połączony herb Zety/Legii z Orzełkiem, a ktoś go zostawia, bo Orzełek.
ODPOWIEDZ