Tak Hannover.omiec pisze:Hannover we Wrocławiu?
Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
-
R.E. Bells
- Posty: 292
- Rejestracja: 13.05.2013, 13:18
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Jeżeli już kombinujecie w ten sposób to wystąpi też Adrian Błeszyński który ma swoją, jeżdżącą z nim grupę kibiców.KaczyP pisze:Podejrzewam, że przy okazji tej gali na nogi będzie postawione więcej psów niż na niektóre mecze derbowe...WODA GAZOWANA pisze:Ciekawostka -informacja z jednego z fp Wisły Kraków ;)
Paweł Hadaś (Ruch Chorzów) i Tomasz Sarara (Wisła Kraków) stoczą swoje pojedynki na najbliższej gali FEN, która odbędzie się 15 października w Katowickim Spodku. Transmisja w Polsacie.
-
kibic ze Śląska
- Posty: 267
- Rejestracja: 09.06.2016, 18:48
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
i po co sie spiołes? R mosz w nicku to trzymaj poziom
3ost posty offtop , moj zreszta tez
3ost posty offtop , moj zreszta tez
-
R.E. Bells
- Posty: 292
- Rejestracja: 13.05.2013, 13:18
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
O ku.wa :). Typa jeszcze trzyma power po tych kanapkach z wędlinami zajebanych Legii z pociągu. Takiej porcji energii dawno nie miał, jak dojedzie następna paczka ze zbiórki Legii, wjedzie na pełnej ku.wie całą rodziną do oktagonu.PeRkun pisze:To zostanie dobrze przywitany gorol zafajdany.Nie zapomnijcie sobie zabrać ochrony żeby ta grupa kibicow dojechała zdrowo do domu.
-
krzycho_ASR
- Posty: 720
- Rejestracja: 24.09.2009, 16:47
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Przewijała się w tym temacie niedawno kwestia Gedanii, ciekawy wywiad ze znawcą tematu: http://rebelya.pl/post/10793/gedania-cz ... wa-z-dr-ja
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Niech ktos zbanuje tego idiote. To ten sam debil pisze pod 5 nickami i ciagle o ruchaniu factów. Ilez mozna.
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Nie Lepiej sobie zalozyc wiele kont: enthlicek, adames, low kick na kolano, remi kalwi, zasadypany ip. i codziennie napierdalac w kazdym mozliwym temacie o Widzewie. ku*** czlowieku ty nie widzisz ze jestes powaznie CHORY??Low kick na kolano pisze:...odpisal zbulwersowany kibic RTS zarejestrowany 8 minut temu specjalnie w tym celu. Prawda czasem jest niewygodna, rozumiem.
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Chcesz numer do psychiatry czy do seksuologa? Pedalstwo sie leczy.Low kick na kolano pisze:Wydaje mi sie, ze to raczej ty masz problem z jakims syndromem osaczenia. Nie mam z tymi wymienionymi nic wspolnego, a jak o sprawie nie masz pojecia i nie chcesz odp. na zwykle pytanie, to sie nie odzywaj i nie rozwalaj tematu jednopostowcu.
-
Thrudgelmir
- Posty: 20
- Rejestracja: 13.09.2016, 14:41
- Lokalizacja: Łódź
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Przeciez ta sprawa poszkodowanego Widzewiaka jest stara i wszystkim znana w Łodzi, z czego tu robic tajemnice? No ale oczywiscie najlepiej zajebac wątek kilkunastoma wpisami zeby zaslonic pytania i dowody, przez napinke sprowokowac nastepne kilkanascie wpisow wroga i tym samym doprowadzic do usuniecia calego niemilego dla Rts tematu przez modow.
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Ja p******* czlowieku. Kolejne Twoje konto? Ty piszesz z psychiatryka czy jak? Sprawa znana to jest, ale w Twojej glowie:)Thrudgelmir pisze:Przeciez ta sprawa poszkodowanego Widzewiaka jest stara i wszystkim znana w Łodzi, z czego tu robic tajemnice? No ale oczywiscie najlepiej zajebac wątek kilkunastoma wpisami zeby zaslonic pytania i dowody, przez napinke sprowokowac nastepne kilkanascie wpisow wroga i tym samym doprowadzic do usuniecia calego niemilego dla Rts tematu przez modow.
Jaka trzeba mie sieczke zamiast mozgu zeby cos takiego w ogole ku*** wymyslic. A jakim debiem byc zeby rozpowszechniac.
-
wyschniety_szczaw
- Posty: 60
- Rejestracja: 17.10.2013, 23:34
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
po artykule o aktywnym weekendzie na skwk.pl trapi mnie kwestia najbardziej "podróżniczych" flag - ktoś może napisze coś o najbardziej "zapracowanych" flagach które podczas jednego tygodnia pojawiały się na kilku meczach podczas wsparcia zgody/układu?
Z dawnej koalicji TKWM na pewno dużo podróżowała "Wisła Sharks" oraz "Pruszcz Gdański"
Z dawnej koalicji TKWM na pewno dużo podróżowała "Wisła Sharks" oraz "Pruszcz Gdański"
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Flaga kibiców Lechii Gdańsk WISŁA-GDYNIA wisiała do pewnego czasu dość często na różnych stadionach w Polsce
-
WIDZEWSKAduma
- Posty: 97
- Rejestracja: 25.08.2015, 10:56
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Kiedyś GieKSa z Katowic miała flage Bełchatów? czy pamięc mi płata figle? jeśli tak to można coś wiecej ile osob jezdziło i kiedy przestali?
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Szacunek dla tego pana ktorego każdy zna.Ale nie gadaj wiecej chłopie bo wyjdziesz na idiote.
https://www.youtube.com/watch?v=MxOOPwOi-aw
https://www.youtube.com/watch?v=MxOOPwOi-aw
-
Invisible17
- Posty: 198
- Rejestracja: 06.12.2010, 22:05
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Pytanie do Elany w związku z tym oświadczeniem: http://www.stadionowioprawcy.net/news/3 ... _2016.html
Co to znaczy że "wyciągniecie wnioski i odpowiednie konsekwencje"? Nie będzie żadnych wyjazdów bez ME (wyciągnięcie wniosków) a z tymi zwykłymi wyjazdowiczami przeprowadzicie "rozmowy wychowawcze" czy pogonicie ich w pizdziec?
Co to znaczy że "wyciągniecie wnioski i odpowiednie konsekwencje"? Nie będzie żadnych wyjazdów bez ME (wyciągnięcie wniosków) a z tymi zwykłymi wyjazdowiczami przeprowadzicie "rozmowy wychowawcze" czy pogonicie ich w pizdziec?
-
spacerowicz
- Posty: 532
- Rejestracja: 12.05.2011, 14:11
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Macie jakieś dowody? o ku*** grubo, chodzi o kwity z wymazów z d***, DNA i próbki spermy? Ludzie dajcie spokój. Aż chciałoby się napisać po staropolsku "ja p*******" ale raczej nie wypada przy tym wątku.Thrudgelmir pisze:Przeciez ta sprawa poszkodowanego Widzewiaka jest stara i wszystkim znana w Łodzi, z czego tu robic tajemnice? No ale oczywiscie najlepiej zajebac wątek kilkunastoma wpisami zeby zaslonic pytania i dowody, przez napinke sprowokowac nastepne kilkanascie wpisow wroga i tym samym doprowadzic do usuniecia calego niemilego dla Rts tematu przez modow.
-
Ultra1312Style
- Posty: 166
- Rejestracja: 08.04.2014, 12:32
- Kontakt:
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Polskie magazyny kibicowskie... no właśnie, jakże często popadamy w samozachwyt, uwielbiając nasze lokalne podwórko, tylko niech może mi ktoś odpowie, jak wygląda sprawa z rynkiem wydawniczym na naszej polskiej scenie? TMK, TMK+ i... no właśnie.
Ostatnio ukazało się pisemko o wdzięcznej nazwie Oldschool Fanatics i z tego, co wiem od jego wydawcy, zachłyśnięcie tytułem było tylko chwilowe. Link: http://sektorkiboli.pl/oldschool-fanati ... dokibicow/
Nie wiem, z czego wynika brak zainteresowania? Staliśmy się dziećmi Internetu, którzy potrafią tylko odznaczyć w jakiś sposób obrazek albo tekst w social-mediach, czy też jest nam na bakier z czytaniem? No ale przecież jesteśmy zrzeszeni na forum, którego ideą jest przecież czytanie i pisanie... nie wiem, czym to jest spowodowane. Może ktoś w racjonalny sposób wytłumaczy mi ten obrót sprawy?
Ostatnio ukazało się pisemko o wdzięcznej nazwie Oldschool Fanatics i z tego, co wiem od jego wydawcy, zachłyśnięcie tytułem było tylko chwilowe. Link: http://sektorkiboli.pl/oldschool-fanati ... dokibicow/
Nie wiem, z czego wynika brak zainteresowania? Staliśmy się dziećmi Internetu, którzy potrafią tylko odznaczyć w jakiś sposób obrazek albo tekst w social-mediach, czy też jest nam na bakier z czytaniem? No ale przecież jesteśmy zrzeszeni na forum, którego ideą jest przecież czytanie i pisanie... nie wiem, czym to jest spowodowane. Może ktoś w racjonalny sposób wytłumaczy mi ten obrót sprawy?

www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką
-
wypityjanusz
- Posty: 275
- Rejestracja: 28.12.2015, 17:34
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Mam pytanko. Czy są poza Górnym Śląskiem (moje podwórko) nagłego "wyginięcia" kibiców jednej drużyny (vide Katowice)?
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Janek też właśnie pije piwo,ale jak jesteś pojany to poczekaj chwilę i napisz to po polsku.
-
Aspirant_Wojtek
- Posty: 73
- Rejestracja: 05.07.2016, 09:29
- Lokalizacja: Западная Европа
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Jaka ekipa wywarła w Katowicach? Ruch tam mi.o wszystko dalej jest,i wcale okres wymierania nie byl gwałtowny.
Już nieaktywny.
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Masz 33 lata (patrząc na twój nick) i naprawdę wierzysz w gwałt w Madrycie wymyślony przez jakiegoś pedała z łksu? Łykacie jak dziwka spermę propagandę, którą karmią swoją młodzież ale starsi goście powinni mieć iloraz inteligencji większy od osła i ogarniać, że to ściema.Egon1983 pisze: A to nie ten zerżnięty widzewiak wypinał d*** w Krakowie chwaląc się przy tym, że już zagojona ?
1910
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Jedne z bardziej znanych "kolorowych" osób, to między innymi brudny Widzewiak na słynnych już fotkach latający po koronie pewnego stadionu w czasie zadymy, ale także np. jeden z kolegów Uszola w latach 90tych.
A mnie ciekawi, która z polskich ekip jako pierwsza nie wstydziła się przygarnąć w swoje szeregi kolorowego i mieć go w hierarchii na równi ze swoją bandą? A może GKS Katowice, który bez cyganów pewnie dziś by nie istniał, a kiedyś mógłby chodzić po mieście, ale tylko kanałami?
A mnie ciekawi, która z polskich ekip jako pierwsza nie wstydziła się przygarnąć w swoje szeregi kolorowego i mieć go w hierarchii na równi ze swoją bandą? A może GKS Katowice, który bez cyganów pewnie dziś by nie istniał, a kiedyś mógłby chodzić po mieście, ale tylko kanałami?
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
No i masz następny idiota.Idź lepiej w góry razem ze swoim kolegą.A może to Ty nim jesteś pod innym nickiem?
-
Galimatias
- Posty: 136
- Rejestracja: 26.08.2016, 15:55
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Pytanie jest dobre, kto pierwszy latał nie patrząc na multi kulti.
-
ABC1935
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Czy Tasman (Kalisz), Filip (Suwałki), Maro (Bełchatów) szyją jeszcze flagi na zamówienie?
-
gypsy_hunters
- Posty: 39
- Rejestracja: 02.11.2014, 13:49
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
HZL ma w swoich szeregach cygana.Xiaomi pisze:Jedne z bardziej znanych "kolorowych" osób, to między innymi brudny Widzewiak na słynnych już fotkach latający po koronie pewnego stadionu w czasie zadymy, ale także np. jeden z kolegów Uszola w latach 90tych.
A mnie ciekawi, która z polskich ekip jako pierwsza nie wstydziła się przygarnąć w swoje szeregi kolorowego i mieć go w hierarchii na równi ze swoją bandą? A może GKS Katowice, który bez cyganów pewnie dziś by nie istniał, a kiedyś mógłby chodzić po mieście, ale tylko kanałami?
-
natenczaswojski3
- Posty: 117
- Rejestracja: 05.05.2013, 21:48
- Lokalizacja: Sercem na Górnym Śląsku
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Krótkie pytanie napletku. Skąd jesteś?Xiaomi pisze:Jedne z bardziej znanych "kolorowych" osób, to między innymi brudny Widzewiak na słynnych już fotkach latający po koronie pewnego stadionu w czasie zadymy, ale także np. jeden z kolegów Uszola w latach 90tych.
A mnie ciekawi, która z polskich ekip jako pierwsza nie wstydziła się przygarnąć w swoje szeregi kolorowego i mieć go w hierarchii na równi ze swoją bandą? A może GKS Katowice, który bez cyganów pewnie dziś by nie istniał, a kiedyś mógłby chodzić po mieście, ale tylko kanałami?
massa pisze:ino teraz to boli Gieksiarzy bo akurat było otwarcie dworca i są o naszych wzmianki na stronach internetowych,a nie o nich.
szalikowiec70 pisze:co do mojej ortografii to powiem , ze juz dawno niechodze do szkolyi moze cos mi sie tam nieuda
fjodor1978vborys1978 pisze: Niedoczytany osle po podstawowce za Buga
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
pytanie do Legionistów, dlaczego Kowalczyk tak ujezdza po Legii jak po łysej kobyle? o co w tym chodzi? od paru lat juz słysze jak negatywnie mowi o swoim klubie a w ostanim cafe futbol nawet o kibolach
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/
nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/
nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
alkohol. dużo alkoholu.yeyo pisze:pytanie do Legionistów, dlaczego Kowalczyk tak ujezdza po Legii jak po łysej kobyle? o co w tym chodzi? od paru lat juz słysze jak negatywnie mowi o swoim klubie a w ostanim cafe futbol nawet o kibolach
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
podzielisz sie linkami do tych rosyjskich forow kibicowskich gdzie to tak pisza?
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Dziwne to ze Widzew ukrywa to ze gwałcili im chłopa z dhw.Nacpany typ z wsh tez dobierał sie do goscia z wisla skawina z broda pedał maly co ma profil na fb.
Hej Hej.
-
ELC
- Posty: 123
- Rejestracja: 21.09.2009, 18:09
- Lokalizacja: Łowicz - Jedno Z Wielu Miast Widzewa
- Kontakt:
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Oj potomkowie Wasserzuga :) Że waszemu Sz. z Teo przeorali tyłek chłopaki z Realu, byście chociaż zamilkli z szacunku dla waszego ziomka, który po tym jeszcze śmigał na galerę.
ps. A teraz klawiatura w dłoń i do walki :)
ps. A teraz klawiatura w dłoń i do walki :)
"Przyznał, że na razie Stowarzyszeniu Kibiców ŁKS udało się - dzięki pomocy Marka Szukalaka z Fundacji Monumentum Iudaicum Lodzense - odnaleźć grób pierwszego prezesa klubu Ryszarda Wintera, który zmarł we wrześniu 1921, mając 38 lat. Jego grób znajduje się na cmentarzu żydowskim w Łodzi."
http://www.zw.com.pl/artykul/189384.html
http://www.zw.com.pl/artykul/189384.html
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
No i gdzie te linki do rosyjskich forów kibicowskich, o których piszesz?Low kick na kolano pisze:Polecam rosyjskie fora kibicowskie i lepiej tam zacznijcie prostowanie, bo juz farmazony leca ze Widzewiakow grupowo w tym Madrycie ruchali (nie dwoch a nawet trzech sprawcow). Jeden wielki wstyd za was.
Siedzisz cały dzień przed kompem, to chyba znajdziesz 2 minuty żeby tu wkleić te linki?
Tylko nie pisz o google jak jakiś baran powyżej, bo każdy wie jak to działa.
No więc czekam na linki do tych rosyjskich forów kibicowskich...
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Byle były równie kumate jak kibice.net.
A tak w ogóle w Rosji netchuliganka też ma się dobrze i już różne krzywe farmazony puszczali w świat, więc nie zdziwiłbym się gdyby jakieś barany z wrogiej CSKA ekipy podchwyciły temat.
A tak w ogóle w Rosji netchuliganka też ma się dobrze i już różne krzywe farmazony puszczali w świat, więc nie zdziwiłbym się gdyby jakieś barany z wrogiej CSKA ekipy podchwyciły temat.
-
Thrudgelmir
- Posty: 20
- Rejestracja: 13.09.2016, 14:41
- Lokalizacja: Łódź
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Niestety zgwalcenie kibica RTS przez Cska to nie farmazon.
-
_Henderson_
- Posty: 297
- Rejestracja: 19.12.2011, 14:24
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Mam pytanie, moze sie wydawac napinkowe, ale mam nadzieje, ze nie pojdzie to w te strone, chodzi mi tylko o rzeczowa odpowiedz..Mianowicie- jak to jest teraz z przerzutami na Cracovii? Dalej sa przyjmowani z otwartymi rekoma? Czy to raczej kwestia lat dziewiecdziesiatych, a teraz Cracovia na ten temat ma juz "normalne" poglady? Kwestia o tyle ciekawa, ze u jej sasiadki wszystko nagle stalo sie..hmm..dynamiczne, i czesc kibicow to popiera, a czesc nie..Przyjma ich po drugiej stronie Błon, jak cos? :P
-
czterypiec
- Posty: 6
- Rejestracja: 28.11.2014, 16:30
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
ku*** a myślałem, że Henderson jest w miarę normalny :o
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Tak sobie ostatnio myślałem i chciałem się dowiedzieć jakie wy macie zdanie na ten temat. Kroilibyście gościowi bluze/koszulkę w barwach klubowych swojej kosy ale, połączonych z patriotycznym motywem czyli z orzełkiem itp?
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.
-
bez-napinki
- Posty: 1838
- Rejestracja: 31.05.2011, 14:09
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
ku***, lata temu były krojone szaliki z motywami patriotycznymi, flagami, Orzełkami itp. to co? Teraz nie można? Zero skrupułów. Już widzę jak Legionista czy Zawiszak idzie po Katowicach czy Chorzowie w bluzie, na której jest połączony herb Zety/Legii z Orzełkiem, a ktoś go zostawia, bo Orzełek.
