www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
WISŁA NOWA HUTA
Posty: 50
Rejestracja: 02.05.2013, 20:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WISŁA NOWA HUTA » 21.08.2015, 11:59

Pasiasci a wspólna zabawa z gwardia Koszalin na kibicowskich turniejach w Gdyni wam rozumiem nie przeszkadza? Przyjaźń Arki z Gwardia jest ok ?



eNGie
Posty: 414
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 21.08.2015, 12:33

Gdzie niby Hutnik jest na Aleji Pokoju ???

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Quorth » 21.08.2015, 13:14

Z tą Aleją Pokoju to przegięcie...chyba , że kolega zna tam jakieś jednostki. Historie Huty każdy zna dobrze i rola Hutnika jest tajemnicą Poliszynela ale tak na logikę-skoro zawsze dostawali od Wisły wielu przyjęło pojawienie się Pasów w Hucie z oklaskami. Wiadomo jakimi frajerskimi akcjami i przy pomocy przerzutów Cracovia weszła do Huty-może ktoś napisze jak obecnie sytuacja ma się na Złotówie, Tysiąclecia, Albertyńskim...niektórzy szerzą mity o licznej młodzieży wiślackiej....ale ciekawy jestem czy są to mity czy prawda

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 21.08.2015, 15:16

Domyślam się ze pisząc o Aleji Pokoju ktoś miał na mysli Czyzyny
za kim jestes?

Hutnik_Pany
Posty: 128
Rejestracja: 20.07.2007, 19:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hutnik_Pany » 21.08.2015, 15:30

wisla nh pisze:Tyle tylko że to są małe osiedla i wielkiej mocy to one nie dają.Hutnik ma całkiem zgrabną ekipke ale bez przesady. 40 chlopa to Wisla z jednego osiedla wystawi i by ten caly Hutnik pogoniła.A odnośnie kontaktów Hutnik pejsy to stało sie to co musiało się stać ,żydki was wyruchały a teraz ratujecie honor tępiąc jedno ich osiedla.Dla pejsów zawsze byliście gumiorami tylko was na chwile potrzebowali
,taka prawda
Jesli jest nas tak malo i jestesmy tak slabi to dlaczego cyborgi od was jada za naszymi chlopakami az do Skarzyska-Kamiennej i w bardzo niehonorowy sposob (ale jakze typowy dla wisly) wyrownuja porachunki?

zainteresowany94
Posty: 29
Rejestracja: 02.08.2015, 15:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: zainteresowany94 » 21.08.2015, 16:18

Quorth pisze:Z tą Aleją Pokoju to przegięcie...chyba , że kolega zna tam jakieś jednostki. Historie Huty każdy zna dobrze i rola Hutnika jest tajemnicą Poliszynela ale tak na logikę-skoro zawsze dostawali od Wisły wielu przyjęło pojawienie się Pasów w Hucie z oklaskami. Wiadomo jakimi frajerskimi akcjami i przy pomocy przerzutów Cracovia weszła do Huty-może ktoś napisze jak obecnie sytuacja ma się na Złotówie, Tysiąclecia, Albertyńskim...niektórzy szerzą mity o licznej młodzieży wiślackiej....ale ciekawy jestem czy są to mity czy prawda
Tysiąclecia - Cracovia
Złoty Wiek - Także Cracovia, z tym że z domieszką Wisły, którą głównie widać na górnej części osiedla, jak wieżowce, ale w barwach nie uświadczysz raczej nikogo, z wiadomego powodu, wokół wszędzie Cracovia, w tym najsilniejsze osiedle Cracovii, Oświecenia oraz także silna Bohaterka i Tysiąclecia, lecz moim zdaniem, Złoty Wiek jest najsłabszym osiedlem Cracovii, z tych co wymieniłem, ale mogę się mylić ;)
Albertyńskie oraz Niepodległości także Cracovia, i na razie nie zapowiada się nic, by miało się coś tam zmienić, Jak w przypadku Przy Arki, chociaż KZM/JKG nie dają im spokoju, czyli mówiąc prościej są tam w defensywie.

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Quorth » 21.08.2015, 16:38

Dzięki!-no i to jest odpowiedź..czasem da sie pogadać. I jeszcze na marginesie. Jak widać jestem Wiślakiem ale po ch.j robić takie konta?? jest tego więcej z obu stron

https://www.facebook.com/wisla.jzs?fref=ts

Sagat14
Posty: 134
Rejestracja: 20.01.2015, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sagat14 » 21.08.2015, 17:58

Psiak to czy Wasze towarzystwo samo sie puscilo czy tez zostalo zgwalcone przez resort jest malo istotne, wazne tylko to ze na ow milosci sukcesowo byliscie 4-5 sila w Polsce, dzieki UB mieliscie praktycznie wszystko, UB zrobila Wam sila rozpedu swoimi sukcesami sportowymi ruch kibicowski i to tyle, nie wiem po c*** te historyczne gadki, to sa suche fakty ktorych NIKT nie podwazy, milego weekendy "Wy Patrioci" hehe
Nadwiślan Kraków

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Quorth » 21.08.2015, 20:00

Sagat14j-Jesteście wyjątkowymi nieukami. Wycinacie ze 100 letniej historii Wisły kawałek z czasów kiedy każdy, każdy klub musiał być podporządkowany resortom komunistycznym. Pod koniec lat 80 tych kiedy Kibice Wisły regularnie walczyli już z Milicją Cracovia nie znaczyła nic a zaistniałą na mieście dzięki frajerskim akcjom kupując małolatów dragami. Jeśli masz Sagat jakąkolwiek wiedzę historyczną, chodź podejrzewam, że jako kibic Cracovii jesteś intelektualnym zerem wytłumacz mi dla czego identyfikujesz się z pojęciem Jude Gang i jak kibicowskiej scenie wytłumaczysz waszą miłość do Żydów i ich symboli.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: szwadron97 » 21.08.2015, 20:04

zainteresowany94 pisze:
Quorth pisze:Z tą Aleją Pokoju to przegięcie...chyba , że kolega zna tam jakieś jednostki. Historie Huty każdy zna dobrze i rola Hutnika jest tajemnicą Poliszynela ale tak na logikę-skoro zawsze dostawali od Wisły wielu przyjęło pojawienie się Pasów w Hucie z oklaskami. Wiadomo jakimi frajerskimi akcjami i przy pomocy przerzutów Cracovia weszła do Huty-może ktoś napisze jak obecnie sytuacja ma się na Złotówie, Tysiąclecia, Albertyńskim...niektórzy szerzą mity o licznej młodzieży wiślackiej....ale ciekawy jestem czy są to mity czy prawda
Tysiąclecia - Cracovia
Złoty Wiek - Także Cracovia, z tym że z domieszką Wisły, którą głównie widać na górnej części osiedla, jak wieżowce, ale w barwach nie uświadczysz raczej nikogo, z wiadomego powodu, wokół wszędzie Cracovia, w tym najsilniejsze osiedle Cracovii, Oświecenia oraz także silna Bohaterka i Tysiąclecia, lecz moim zdaniem, Złoty Wiek jest najsłabszym osiedlem Cracovii, z tych co wymieniłem, ale mogę się mylić ;)
Albertyńskie oraz Niepodległości także Cracovia, i na razie nie zapowiada się nic, by miało się coś tam zmienić, Jak w przypadku Przy Arki, chociaż KZM/JKG nie dają im spokoju, czyli mówiąc prościej są tam w defensywie.
Albertyńskie i Niepodległości to nie jest to samo osiedle tylko zmienilo nazwe z Niepodległości na Albertyńskie????? chyba że coć pomyliłem

zainteresowany94
Posty: 29
Rejestracja: 02.08.2015, 15:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: zainteresowany94 » 21.08.2015, 21:18

Albertyńskie i Niepodległości, są dwoma różnymi osiedlami, jak Kazimierzowskie i Jagiellońskie, tylko to je łączy ze sobą, że sąsiadują, i tyle. Albertyńskie nazywało się kiedyś XX-lecia, ale po komunie zmienili nazwę, zresztą Osiedle Krowodrza Górka też kiedyś nazywano XXX-lecia ;)

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: daniKSC » 21.08.2015, 21:20

Quorth pisze:Sagat14j-Jesteście wyjątkowymi nieukami. Wycinacie ze 100 letniej historii Wisły kawałek z czasów kiedy każdy, każdy klub musiał być podporządkowany resortom komunistycznym. Pod koniec lat 80 tych kiedy Kibice Wisły regularnie walczyli już z Milicją ....
Nie każdy klub był tym resortom podporządkowany, a nawet z tych co były to nie każdego podporządkowanego klubu kibice robili flagi typu "GTS" jak wy

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 21.08.2015, 21:27

Albertyńskie to się kiedyś zwało bodajże XX-lecia, zresztą to jedno z pierwszych przerzuconych osiedli w NH.
Ogólnie nie należy się spodziewać zmian w górnej Hucie - mimo iż tam mnóstwo Wiślaków, bo wszystkie te osiedla były za Wisłą, no ale sąsiadka tam od lat rozdaje karty.
Środek - Wisła, poza właśnie Albertyńskim i 2 pułku.Tu można dyskutować co będzie w przyszłości , na teraz sąsiadka ale pokitrana,
Dół - Czyżyny, podzielone na Hutnika i sąsiadkę.
Stara Huta - zdecydowanie Hutnik, gdzie jesteśmy tam też obecni jak i sąsiadka ale w mniejszości.

B&K
Posty: 24
Rejestracja: 16.12.2008, 16:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: B&K » 21.08.2015, 21:36

Walker pisze:Aaaa i Kętach więcej Wisły jak Ruchu choć trzeba przyznać że to niebiescy mają znacznie lepszą ekipę.
Zdejmij te okulary z białą gwiazdą, przejedź się do Kęt i spróbuj znaleźć kogoś w barwach Wisły skoro jest ich więcej.
A najlepiej nie pisz na temat Kęt jeśli nie masz bladego pojęcia.

zainteresowany94
Posty: 29
Rejestracja: 02.08.2015, 15:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: zainteresowany94 » 21.08.2015, 21:44

ts06 pisze:Albertyńskie to się kiedyś zwało bodajże XX-lecia, zresztą to jedno z pierwszych przerzuconych osiedli w NH.
Ogólnie nie należy się spodziewać zmian w górnej Hucie - mimo iż tam mnóstwo Wiślaków, bo wszystkie te osiedla były za Wisłą, no ale sąsiadka tam od lat rozdaje karty.
Środek - Wisła, poza właśnie Albertyńskim i 2 pułku.Tu można dyskutować co będzie w przyszłości , na teraz sąsiadka ale pokitrana,
Dół - Czyżyny, podzielone na Hutnika i sąsiadkę.
Stara Huta - zdecydowanie Hutnik, gdzie jesteśmy tam też obecni jak i sąsiadka ale w mniejszości.
Oświecenia od zawsze było za Cracovią, Bohaterka z tego co słyszałem od kumpla, który tam mieszkał, mówił że osiedle było podzielone między trzy kluby: Wisłe, Cracovie i Hutnika, podobnie Piastów, z tym że Wisła tam rządziła, a zaraz za nimi Hutnik, a Cracovia była małej mniejszości, a co do Złotego Wieku, to zdecydowanie było to osiedle Wiślackie, Tysiąclecia również przewaga Wisły a zaraz za nimi Hutnik. XX-lecia było za Wisłą także przetasowania były duże

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: daniKSC » 21.08.2015, 21:52

B&K pisze:
Walker pisze:....
Zdejmij te okulary z białą gwiazdą, przejedź się do Kęt i spróbuj znaleźć kogoś w barwach Wisły skoro jest ich więcej.
A najlepiej nie pisz na temat Kęt jeśli nie masz bladego pojęcia.
Na poczatku omyłkowo przeczytałem jego nick "Walter" i musze powioedzieć że pasowałoby dobrze jesli chodzi o cisniecie farmazonów

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Quorth » 21.08.2015, 21:53

daniKSC pisze:
Quorth pisze:Sagat14j-Jesteście wyjątkowymi nieukami. Wycinacie ze 100 letniej historii Wisły kawałek z czasów kiedy każdy, każdy klub musiał być podporządkowany resortom komunistycznym. Pod koniec lat 80 tych kiedy Kibice Wisły regularnie walczyli już z Milicją ....
Nie każdy klub był tym resortom podporządkowany, a nawet z tych co były to nie każdego podporządkowanego klubu kibice robili flagi typu "GTS" jak wy

To już historia a jak powtarzam jeszcze w czasach narzuconego z góry GTS-u to Wiślacy walczyli a Milicją...ale ok . Historia obu klubów to 100 lat...zawsze coś można na kogoś znaleźć. Może przejdźmy do współczesności? Dziś kibice Wisły wiodą prym w skali Kraju w akcjach patriotycznych a kibice Cracovii opowiadają się za swoją ojczyzną w Izraelu

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: daniKSC » 21.08.2015, 21:54

Quorth pisze:
daniKSC pisze:
Quorth pisze:Sagat14j-Jesteście wyjątkowymi nieukami. Wycinacie ze 100 letniej historii Wisły kawałek z czasów kiedy każdy, każdy klub musiał być podporządkowany resortom komunistycznym. Pod koniec lat 80 tych kiedy Kibice Wisły regularnie walczyli już z Milicją ....
Nie każdy klub był tym resortom podporządkowany, a nawet z tych co były to nie każdego podporządkowanego klubu kibice robili flagi typu "GTS" jak wy

To już historia a jak powtarzam jeszcze w czasach narzuconego z góry GTS-u to Wiślacy walczyli a Milicją...ale ok . Historia obu klubów to 100 lat...zawsze coś można na kogoś znaleźć.
znaleść? człowieku takie są fakty, utożsamialiście się z tym skrótem, więc mi nie p****** że to już historia, bo to wasza HISTORIA KIBICOWANIA

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 21.08.2015, 22:07

zainteresowany94 pisze:
Oświecenia od zawsze było za Cracovią, Bohaterka z tego co słyszałem od kumpla, który tam mieszkał, mówił że osiedle było podzielone między trzy kluby: Wisłe, Cracovie i Hutnika, podobnie Piastów, z tym że Wisła tam rządziła, a zaraz za nimi Hutnik, a Cracovia była małej mniejszości, a co do Złotego Wieku, to zdecydowanie było to osiedle Wiślackie, Tysiąclecia również przewaga Wisły a zaraz za nimi Hutnik. XX-lecia było za Wisłą także przetasowania były duże
Oświecenia to była Wisła+Hutnik, nie mam pojęcia jak sąsiadka je przejęła(nie moje lata)ale to osiedle to był obrzeża Huty i chyba nikt nie myślał że się tak rozrośnie.Sąsiadka na Bohaterce była tylko na górze i to mało znacząca.Ogólnie my+ Hutnik na dole.Piastów też nasz + Hutnik na górze, potem pojawiło się kilku konkretnych(pod przywództwem pana M)od sąsiadki, na środku Piastów - nie pamiętam czy to już przerzuty były.Skumali się z Hutnikiem i tak mniej więcej padła Wisła na Bohaterce i Piastów, no i oczywiście później przerzucili też Hutnika:)
Stąd zawsze będzie mnie dziwić postawa Hutnika który został tak wyjebany przez sąsiadkę że nie ma go w NH a i tak uważają że główny wróg to Wisła.

Heheszki123
Posty: 16
Rejestracja: 13.10.2014, 10:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Heheszki123 » 21.08.2015, 22:20

Na Oświecenia jest dalej Hutnik nie raz było ponad 20 osób na meczu,nie zgodzę się z kimś kto wyżej pisał że małe osiedla w Hucie to mała moc.Z takiej Skarpy nie raz na meczu Hutnika było 70 osób,Z Teatralnego,Wzgórz ,Czyżyn po 40 osób.Teraz może w takich liczbach nie jeżdżą na takich przeciwników jacy są w tej buraczanej lidze ale to nie znaczy że ich nie ma.Tak jak jutro derby niestety bez gości.
ts 06 gdzie na Czyżynach masz Cracovię?

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 21.08.2015, 22:38

Ale z tego że jesteście nic nie wynika, podobnie niewiele wynika że jest nas w c*** na Złotym, Tysiąclecia, Bohaterce czy nawet Piastów.
Jeśli chodzi o Czyżyny to chodziło mi o tereny poniżej Dywizjonu ale w sumie to nie wiem czy to się liczy.

zainteresowany94
Posty: 29
Rejestracja: 02.08.2015, 15:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: zainteresowany94 » 21.08.2015, 22:40

Heheszki123 pisze:Na Oświecenia jest dalej Hutnik nie raz było ponad 20 osób na meczu,nie zgodzę się z kimś kto wyżej pisał że małe osiedla w Hucie to mała moc.Z takiej Skarpy nie raz na meczu Hutnika było 70 osób,Z Teatralnego,Wzgórz ,Czyżyn po 40 osób.Teraz może w takich liczbach nie jeżdżą na takich przeciwników jacy są w tej buraczanej lidze ale to nie znaczy że ich nie ma.Tak jak jutro derby niestety bez gości.
ts 06 gdzie na Czyżynach masz Cracovię?
O ile to, że z Skarpy na meczu, pojawia się raz na jakiś czas 70 osób, to mogę uwierzyć, to z Czyżynami mnie rozbawiłeś ;) owszem osiedle jest zdecydowanie Hutnicze, bo widać tam barwy i nawet raz jakieś w miarę fajne grafy zrobią ale nie przesadzajmy jest to osiedle głównie złożone z domków jednorodzinnych a bloków jest kilka na krzyż ;) 20 osób się znajdzie ale na pewno nie 40 a o Cracovii na Czyżynach nie słyszałem już prędzej o Wiśle która nic nie ma do gadania

Heheszki123
Posty: 16
Rejestracja: 13.10.2014, 10:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Heheszki123 » 21.08.2015, 22:57

ts 06 Cżyżyny obok dywizjonu to całkiem inne osiedle.Tzw.Czyżyny właściwe masz obok ronda Czyżyńskiego w dół w stronę m1.
zainteresowany94 nie musisz wierzyć ,były takie mecze głównie w latach poprzednich gdy Hutnik grał w 3 lidze i przeciwnicy byli inni m.in Resovia ,że z Czyżyn jeździło b.dużo osób jak i z innych osiedli Hutnika.Po 2 IC to nie tylko tereny obok ronda czyżyńskiego gdzie bloków masz ok 10 wliczając bloki na Narciarskiej tylko Centralna,Kamionka itp.

Heheszki123
Posty: 16
Rejestracja: 13.10.2014, 10:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Heheszki123 » 21.08.2015, 23:00

[link]

Kiedyś ktoś to wkleił chyba ale wklejam jeszcze raz bo całkiem dobrze opisane .

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 21.08.2015, 23:02

No to wszystko jasne bo mi chodziło o rejon powyżej alei JP2

jakdzieci
Posty: 129
Rejestracja: 06.09.2014, 15:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jakdzieci » 22.08.2015, 01:40

Chciałbym przypomnieć wpisującym się sympatykom gts-u, że temat brzmi "ostatnie 30 lat", a wasze towarzystwo nadal jest gwardyjskie na obecną chwilę. I nie wiem czego tu nie rozumiecie? Bo takie kocopoły opowiadać, to trzeba być zdolnym agentem.
Tak jak aspirant psiak. Łap i sprawdź (do póki nie odpiszę na poprzednie wpisy), kto był patronem 90-lecia waszego towarzystwa. Więc cyrankiewicza schowaj w buty, tak samo wypominanie patronatu kolejowego, czy górniczego...

ps. a co do gadaki na temat HKS&KSC. Co się dziwić. Z frajerami z gts-u ktoś ma się dogadywać? Ich nikt normalny nie lubi.

jakdzieci
Posty: 129
Rejestracja: 06.09.2014, 15:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jakdzieci » 22.08.2015, 01:45

zainteresowany94 i historia huty

plus następny gagatek: ts06
że jest nas w c***
na ostatnim meczu 11 tys.

h-k
Posty: 19
Rejestracja: 28.09.2013, 10:47

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: h-k » 22.08.2015, 03:29

jakdzieci pisze:Chciałbym przypomnieć wpisującym się sympatykom gts-u, że temat brzmi "ostatnie 30 lat", a wasze towarzystwo nadal jest gwardyjskie na obecną chwilę. I nie wiem czego tu nie rozumiecie? Bo takie kocopoły opowiadać, to trzeba być zdolnym agentem.
Tak jak aspirant psiak. Łap i sprawdź (do póki nie odpiszę na poprzednie wpisy), kto był patronem 90-lecia waszego towarzystwa. Więc cyrankiewicza schowaj w buty, tak samo wypominanie patronatu kolejowego, czy górniczego...

ps. a co do gadaki na temat HKS&KSC. Co się dziwić. Z frajerami z gts-u ktoś ma się dogadywać? Ich nikt normalny nie lubi.
Mysle ze wynika to z tego ze w hucie w latach 80 i poczatek 90 nikt nie slyszal o cracovii i wrogiem nr 1 byla Wisla pamietaja jak byli napierdalani w tych latach i juz im zostalo.

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *** » 22.08.2015, 09:41

beka, co drugi przećpany menel będzie robił siebie historyka a z garbatej doli świadomy wybór będąc w przekonaniu że Wisłę założyli milicjanci, c*** że spora część ich wojowników pochodzi z gwardyjskiego zaciągu to im zupełnie nie przeszkadza zawiesili mundur, przywdziali właściwą gwiazdę i zostało wybaczone.zaraz się okaże że naród wybrany w latach 90tych po prostu rozgłaszał ,dobrą nowinę, stąd w tym okresie rzesza nawróconych na właściwą stronę.

tacy dwaj
Posty: 93
Rejestracja: 16.12.2012, 09:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: tacy dwaj » 22.08.2015, 10:08

jakdzieci pisze:Chciałbym przypomnieć wpisującym się sympatykom gts-u, że temat brzmi "ostatnie 30 lat", a wasze towarzystwo nadal jest gwardyjskie na obecną chwilę. I nie wiem czego tu nie rozumiecie? Bo takie kocopoły opowiadać, to trzeba być zdolnym agentem.
Tak jak aspirant psiak. Łap i sprawdź (do póki nie odpiszę na poprzednie wpisy), kto był patronem 90-lecia waszego towarzystwa. Więc cyrankiewicza schowaj w buty, tak samo wypominanie patronatu kolejowego, czy górniczego...

ps. a co do gadaki na temat HKS&KSC. Co się dziwić. Z frajerami z gts-u ktoś ma się dogadywać? Ich nikt normalny nie lubi.
A kto wam sympatykom ogniwa vel sparty ,daje kasę na nową halę?czerwony jacek z sosnowca,czerwony profesor was sponsoruje ,żyjecie na garnuszku postkomuny.

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Quorth » 22.08.2015, 12:52

Pejsaci nie mają argumentów-brandzlują się GTS-em i nic więcej .Przypomnę więc po raz kolejny, że pamiętam Wisłe za GTS-u i regularne wojny z Milicją. Cracovii wtedy nie było na mieście . Pamiętam czasy schyłkowego GTS-u i polecam artykuły z tych czasów. Wisła byłą jedną z najbardziej konkretnych ekip w Kraju także, jeśli chodzi o walki z MO. Dziś biedne , naćpane Żydki nie mają już innych argumentów...od kilku stron nawet żaden nie wytłumaczył mi czemu obrali za swoją ojczyznę Izrael. Macie jeszcze na swoich osiedlach ekipki naćpanych, przekupionych małolatów przerzutów, które nawet stadionu na Kałuży nie widziały. Ekipa Wisły natomiast propaguje patriotyzm, Sporty walki, liczy się w Europie/LAZIO/ i jest dumna ze swoich prawicowych zasad/wraz ze Śląskiem i Lechią/

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Super_Mario » 22.08.2015, 13:14

Quorth pisze:Pejsaci nie mają argumentów-brandzlują się GTS-em i nic więcej .Przypomnę więc po raz kolejny, że pamiętam Wisłe za GTS-u i regularne wojny z Milicją. Cracovii wtedy nie było na mieście . Pamiętam czasy schyłkowego GTS-u i polecam artykuły z tych czasów. Wisła byłą jedną z najbardziej konkretnych ekip w Kraju także, jeśli chodzi o walki z MO. Dziś biedne , naćpane Żydki nie mają już innych argumentów...od kilku stron nawet żaden nie wytłumaczył mi czemu obrali za swoją ojczyznę Izrael. Macie jeszcze na swoich osiedlach ekipki naćpanych, przekupionych małolatów przerzutów, które nawet stadionu na Kałuży nie widziały. Ekipa Wisły natomiast propaguje patriotyzm, Sporty walki, liczy się w Europie/LAZIO/ i jest dumna ze swoich prawicowych zasad/wraz ze Śląskiem i Lechią/
to "nic więcej" to bardzo duzo. Jak wytłumaczysz napisy na flagach GTS? w jednym zdaniu
nie jestem z Cracovii żeby nie było

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: bnm » 22.08.2015, 13:36

A kogo to ku*** obchodzi, patrzcie ludzie na teraźniejszość i fakty.


Wisła jest obecnie na fali, żydki są cieniem dawnej ekipy I obecnie startu nie mają do WS głównie przez aktywne działanie wiślaków na mieście a nie przez "policje" jak to pejsy próbują wcisnąć naiwnym tym bardziej że dużo więcej konkretnych osób z Wisły siedzi/ukrywa się to zostało im brandzlowanie się do lat 90 kiedy zresztą i tak cała ich ekipa miała totalny WYJEB na sprawy Polskie. Pogódźcie się pejsy z tym że wasz EKIPA miała - ma - i zawsze będzie mieć wyjebane na POLSKE co pokazywała i ciągle pokazuje swoimi decyzjami i działaniami zawierając zgody z brudasami i lewakami z ajaxu, wywieszając flagi izraela na meczach, wydając żydowskie gadżety, mając brudów w ekipie. SODOMA I GOMORA oto wasza cracovia, siedlisko wykolejeńców, meneli i bezdomnych z Krakowa. PRAWDA boli.

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Super_Mario » 22.08.2015, 13:39

bnm pisze:A kogo to ku*** obchodzi, patrzcie ludzie na teraźniejszość i fakty.
sugerujesz że "grzechy z przeszłości" ulegają przedawnieniu? po ilu latach?

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: bnm » 22.08.2015, 14:04

Super_Mario pisze:
bnm pisze:A kogo to ku*** obchodzi, patrzcie ludzie na teraźniejszość i fakty.
sugerujesz że "grzechy z przeszłości" ulegają przedawnieniu? po ilu latach?
Jakie grzechy przeszłości? Kibice Wisły nie mieli i nie mają się czego wstydzić. Aktywne walki na ulicach Krakowa z ówczesną władzą pokazują stosunek kibiców Wisły do tamtych czasów i kończą temat. Pasiasci w tym czasie nie robili nic.

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Quorth » 22.08.2015, 14:18

to "nic więcej" to bardzo duzo. Jak wytłumaczysz napisy na flagach GTS? w jednym zdaniu
nie jestem z Cracovii żeby nie było

Nie zamierzam jak druga strona uciekać z odpowiedziami....do tej chwili mimo 1000 moich zachęt nikt nie odpowiedział mi dla czego kibice sąsiadki uważają za swoją stolicę Tel Awiw a nie Warszawę. ...odnośnie GTS. To krótki epizod w długiej historii Klubu. Dzisiejsze pokolenie tego nie pamięta. Jak ja to widzę?? pamiętam wtedy stadion, pamiętam II ligę. Wśród kibiców było sporo agentury. Myślę, że ok 15 proc/dla porównania wśród Duchownych było ponad 10 proc Agentów/ . Ubecy potrafili przeniknąć i do tego środowiska i do subkultur. Pamiętam regularne dymy z Milicją kibice Wisły byli w nich bardzo aktywni. Prali milicjantów i na Reymonta i na Garbarni i na Hutniku . W środowisku kibiców trwałą po prostu walka i testowanie się wzajemne podobnie jak w "Solidarności". Ostatecznie zwyciężyłą opcja, która przywróciła Wiśle chwałę a jak wiadomo dzisiejsi Wiślacy to w większości patrioci i prawicowcy

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sam Fisher » 22.08.2015, 15:16

jakdzieci pisze:Chciałbym przypomnieć wpisującym się sympatykom gts-u, że temat brzmi "ostatnie 30 lat", a wasze towarzystwo nadal jest gwardyjskie na obecną chwilę. I nie wiem czego tu nie rozumiecie? Bo takie kocopoły opowiadać, to trzeba być zdolnym agentem.
Tak jak aspirant psiak. Łap i sprawdź (do póki nie odpiszę na poprzednie wpisy), kto był patronem 90-lecia waszego towarzystwa. Więc cyrankiewicza schowaj w buty, tak samo wypominanie patronatu kolejowego, czy górniczego...

ps. a co do gadaki na temat HKS&KSC. Co się dziwić. Z frajerami z gts-u ktoś ma się dogadywać? Ich nikt normalny nie lubi.
Pachniesz jakimś prowokatorem a nie kibicem KSC, zresztą po ostatnim zdaniu można poznać że jesteś jakimś młodym szczylem który zasłyszał wszystko z neta albo z forum Cracovii i powtarza jakieś kompleksiarskie jazgoty o GTS-ie. Nikt sie nie przejmuje taką gówniarzerią jak ty więc możesz zakończyć pierdolenie, tym bardziej że temat już schodził na normalne tory i obiektywną wymiane zdań z obu stron(a nawet trzech stron)

adiKOLEJORZ
Posty: 125
Rejestracja: 28.02.2013, 14:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: adiKOLEJORZ » 23.08.2015, 10:38

bread pisze:Wbijcie sobie to do łbów raz na zawsze, Wisła była i jest klubem numer 1 w tym mieście i szczekanie pejsów na necie tego nie zmieni. Pejsy miały swoje chwile, kiedy sięgnęli po zabawki, ale to jest czas przeszły, na tą chwilę nie można mówić o rywalizacji, bo Wisła jest mocna, a pejsy to jakaś banda szczurów, tyle!
chyba zdecydowanie za mocno sie podniecasz ale usprawiedliwiam to twoim niskim wiekiem, z tym jak to Wisła nie BYŁA numerem 1 zawsze, to odleciałeś totalnie i to tylko pokazuje że mamy do czynienia z podekscytowanym gimnazjalistom. A jak twierdziesz że w Krakowie nie ma rywalizacji to proponuje wyłączyć komputer i wyjść w końcu na ulice
Obrazek

Sagat14
Posty: 134
Rejestracja: 20.01.2015, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sagat14 » 23.08.2015, 11:52

sierzancie bread racja, mieliscie i teraz i za komuny wiekszy mlyn i lepsze wyjazdy i wiecej fc, uczciwe mowiac pod tym wzgledem pierwsza sila ale w innych aspektach kibicowania to nawet juz nie chce mi sie tu pisac :) a lata 90-te to w stosunku do nas to byliscie jak dzieci w piaskownicy.
Nadwiślan Kraków

Sagat14
Posty: 134
Rejestracja: 20.01.2015, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sagat14 » 23.08.2015, 11:59

A ta slawna na cala europe grupa posterunkowych WSH z Rzymu i Szwecji miala wtedy jeszcze mlodzienczy tradzik i byla jeszcze przed mutacja :)
Nadwiślan Kraków

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: danielmdc84, kałamarnica, krieger, Łukasz1920, ostr, Pastelowy, pRusok, RedRum, telewizor z toshiby, Witkacy i 244 gości