Piro Shop

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
white08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: white08 » 11.01.2019, 00:42

Polish Power pisze:
10.01.2019, 11:26
Mam pytanie odnośnie pamiętnego dwumeczu ŁKS z FC Porto w 1994 r, czy w Łodzi w sektorze gości było Porto ?? I ile ŁKSu w Portugalii ?
Porto nie siedziało w sektorze gości, siedzieli na Trybunie głównej, w górnej części po prawej stronie patrząc od Galery.

Piro Shop
Tata psychopata

Post autor: Tata psychopata » 11.01.2019, 12:31

white08 pisze:
11.01.2019, 00:42
Polish Power pisze:
Mam pytanie odnośnie pamiętnego dwumeczu ŁKS z FC Porto w 1994 r, czy w Łodzi w sektorze gości było Porto ?? I ile ŁKSu w Portugalii ?
Porto nie siedziało w sektorze gości, siedzieli na Trybunie głównej, w górnej części po prawej stronie patrząc od Galery.
Niestety ale się mylisz.
Po prawej stronie Trybuny Główniej siedział Man Utd, a wspierająca ich Legia z kilkoma zaprzyjaźnionymi Angolami w Sektorze Gości.
Natomiast FC Porto siedzieli na samym środku Trybuny Głównej, zaraz nad poręczami gdzie rozwiesili flagę klubową i transparent.
Wrócili do domu nieco lżejsi, flaga trafiła na Retkinię a Transparent na Chojny.

Fanatycy Widzewa

Post autor: Fanatycy Widzewa » 11.01.2019, 14:13

nowa pracka ad 2019

Obrazek

Abr1908

Post autor: Abr1908 » 11.01.2019, 19:11

Tata psychopata pisze:
11.01.2019, 12:31
white08 pisze:
Polish Power pisze:
Niestety ale się mylisz.
Po prawej stronie Trybuny Główniej siedział Man Utd, a wspierająca ich Legia z kilkoma zaprzyjaźnionymi Angolami w Sektorze Gości.
Natomiast FC Porto siedzieli na samym środku Trybuny Głównej, zaraz nad poręczami gdzie rozwiesili flagę klubową i transparent.
Wrócili do domu nieco lżejsi, flaga trafiła na Retkinię a Transparent na Chojny.
Tak było.A propos MU
Legia przyjechała... a goście właściwie Ich olali.Tak to wyglądało z boku."Zgoda" na wyrost.
ADO to już co innego

Co do Porto... typowy piknik skład
ŁKS Łódź Polska

Foxx

Post autor: Foxx » 12.01.2019, 10:23

A co to w ogóle za porównanie? Niżej oficjalna ocena relacji z MU:
Wszystko zaczęło się od wizyty MU w Polsce przy okazji meczu z Widzewem. Na meczach Legii czasem wisiała flaga „Czerwonych Diabłów”, kibice z Manchesteru zostali przyjaźnie przyjęci na półfinałowym meczu PZP w 1991 roku, a siedem lat później legioniści licznie wsparli United na meczu eliminacji Ligi Mistrzów z ŁKS-em. Mimo tego, układ z MU trudno uznać za zgodę w klasycznym rozumieniu tego słowa.
http://zyleta.info/?p=943

Nie będę rozwijał w tym temacie, ale z wielu powodów dla każdego, kto ogarniał sytuację z polskich trybun na początku lat '90 sprawa była oczywista. Porównanie z ADO to abstrakcja.
A co tam w komentarzach na Onecie?

kkk78

Post autor: kkk78 » 12.01.2019, 11:36

Tata psychopata pisze:
11.01.2019, 12:31
white08 pisze:
Polish Power pisze:

Szkoda,że nikt nie zachował zdjęć,które później sobie robiliśmy na osiedlu z tym "transparentem".
Ale flaga z tego co pamiętam,to trafiła na Koziny.Skroił,a praktycznie zdjął sobie ją z poręczy ś.p. Majtek.
Przyjezdni w ogóle nie reagowali.

serce miasta - tak,dostaliśmy wpierdol,ale co post o tym piszesz,tak jak byś tam sam wszystkich rozpierdolił.A nawet jak by tak było,to nikt od nas porażki się nie wypiera więc temat można zakończyć.Nie chce mi się już cytować rozmowy.

CzłowiekHonoru - 100 chłopa i wszyscy spierdolili?Wybacz,ale nie wiem o jakim wyjeździe mówisz.Zapewne pierdolisz jakieś głupoty,ale możesz mnie oświecić.

PanTuNieStał

Post autor: PanTuNieStał » 12.01.2019, 12:08

Z meczem w Portugalii związana była jedna nie stricte kibicowska ciekawostka, przypomnę tylko że dotyczyła ona....ichniejszego zegara, i kojarzenia miasta Łodzi dzięki zapewne J Młynarczykowi, z jednym klubem;-), ale to już może jakiś naoczny świadek coś o tym....
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest jebany wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

NoMatterWhat

Post autor: NoMatterWhat » 12.01.2019, 14:33

popopopopopopo pisze:
12.01.2019, 13:43
PanTuNieStał pisze:
12.01.2019, 12:08
Z meczem w Portugalii związana była jedna nie stricte kibicowska ciekawostka, przypomnę tylko że dotyczyła ona....ichniejszego zegara, i kojarzenia miasta Łodzi dzięki zapewne J Młynarczykowi, z jednym klubem;-), ale to już może jakiś naoczny świadek coś o tym....

Tak wiemy. I kartki na chanuke do dzisiaj wam wysyłają i w ogóle przeciętny kibicowski Janusz na świecie kojarzy z Łodzi Widzew bo to marka niczym Barcelona bla bla bla.
Tutaj popo trzeba sie z Tobą zgodzić. Kiedy Porto dowiedziało sie, że graja z druzyna z Łodzi, wyslali pismo, zgadnij gdzie. I nie był to "jedyny łódzki klub", jak to w propagandzie, w którą jedynie sami wierzycie.

UW1908

Post autor: UW1908 » 12.01.2019, 15:50

NoMatterWhat pisze:
12.01.2019, 14:33
popopopopopopo pisze:
PanTuNieStał pisze:

Tak wiemy. I kartki na chanuke do dzisiaj wam wysyłają i w ogóle przeciętny kibicowski Janusz na świecie kojarzy z Łodzi Widzew bo to marka niczym Barcelona bla bla bla.
Tutaj popo trzeba sie z Tobą zgodzić. Kiedy Porto dowiedziało sie, że graja z druzyna z Łodzi, wyslali pismo, zgadnij gdzie. I nie był to "jedyny łódzki klub", jak to w propagandzie, w którą jedynie sami wierzycie.
Jak zwykle, chuja wiesz ale szczekasz. To MU wysłali pismo do Was, nie Porto. Fakt, wasze sukcesy napędzane historycznym(tfu!) prezesem dały wam rozgłos w europie. Tak, tak. Miałem nie pisać i zapewne tak bym dalej trwał ale jak czytam co ty pierdolisz to aż się odechciewa kumaczu.

NoMatterWhat

Post autor: NoMatterWhat » 12.01.2019, 16:20

Sprawdzimy Twoja kumatosc panie "bez odbioru" itd., moze Ty powiesz jak to bylo z koszuleczkami Wisly? Podpowiedz: frajerski numer.
Czy moze juz sie odechcialo i nie wypowiesz sie w ogole?

UW1908

Post autor: UW1908 » 12.01.2019, 16:26

NoMatterWhat pisze:
12.01.2019, 16:20
Sprawdzimy Twoja kumatosc panie "bez odbioru" itd., moze Ty powiesz jak to bylo z koszuleczkami Wisly? Podpowiedz: frajerski numer.
Czy moze juz sie odechcialo i nie wypowiesz sie w ogole?
Czekaj, czekaj. Co ma jedno do drugiego? Pierdolisz o piśmie więc wyjaśniłem, że chuja wiesz ale piszesz. Czy ja napisałem o koszulkach? No nie wydaje mi się, wiec kolejny raz robisz pajaca z siebie. Masz rację, miałem się nie wypowiadać tutaj ale mam uczulenie na ciebie i twoje kumate wywody.
PS. Wisło zdychaj.

PanTuNieStał

Post autor: PanTuNieStał » 12.01.2019, 16:59

Podpowiadam że nie chodzi o pismo z Man U, doszło do innej pomyłki w samej Portugalii.
popopoierdółko ani jednego sensownego postu nie napisałeś, taki "mistrz" ciętej riposty, tyle że pusty jak bęben turecki.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest jebany wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 12.01.2019, 18:09

Zydzewiak frajerskie numery wypomina 😂😂😂koniec świata

oldies years

Post autor: oldies years » 12.01.2019, 18:47

popopopopopopo pisze:
PanTuNieStał pisze:

Kiedyś ta marka to była nawet lepsza jak Barcelona, bo grała w półfinale Pucharu Europy (a Barcelona wtedy nie grała), więc skojarzenia "Januszy" na świecie są trafne, chłoptasiu..

A to, że nikt nie kojarzyl (i nie kojarzy) innego klubu z Łodzi "słynącego" niegdyś z koszykarek i ze skoczka wzwyż to już naprawdę nie wina ani Widzewa ani tych Januszy na świecie. Co pozostanie twoim bólem, twoją traumą i twoim kompleksem do końca twojego żywota kibicowskiego, bidny chłopaczku z Łks..I nie odpisuj, że "jesteś dumny" i że "nigdy byś się nie zamienił", bo to nieprawda..

mądrala

Post autor: mądrala » 12.01.2019, 18:58

hehe, jak się icki rozszczekały od razu, za długo spokój był

Chomik666

Post autor: Chomik666 » 12.01.2019, 19:27

No nie dziwne że się rozszczekali,wszak akurat w tej dziedzinie przy Widzewie zbyt wiele nie znaczą w Europie.

cwaniaKKK

Post autor: cwaniaKKK » 12.01.2019, 21:26

popopopopopopo pisze:
12.01.2019, 21:04
a tak na prawde marzysz by kibicować ŁKS
Wszyscy w Polsce marzą, by być w Łks top3 :)
1910

Pinio

Post autor: Pinio » 12.01.2019, 23:50

popopopopopopo pisze:
12.01.2019, 21:04
Co ty pierdolisz gilu jebany, mi koło chuja lata i Widzew i (chociaż nie powinno wymieniać sie tych klubów w jednym zdaniu) Barcelona, Real, Juventus tak samo jak koło chuja mi lata (bez urazy) Odra opole. I współczuje ci skoro masz jakieś kompleksy względem innego klubu i jesteś za Widzewem bo urodziłeś sie na wsi a tak na prawde marzysz by kibicować ŁKS ale twoje ograniczenia i zacietrzewienie ci nie pozwala. Nie mój problem szczochu.
Wam wszystkim tak koło chuja lata Widzew, że od wielu lat jesteście nastawieni bardziej anty RTS niż pro Łks. Można powiedzieć, że Widzew nadaje waszemu smutnemu życiu sens ;)

Post bez napinki, żeby znowu jakiś jełop typu weteran się nie zesrał.

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 13.01.2019, 00:43

Zesral to ci sąsiad na klatę bity cwelu !!! W każdym temacie jest ciebie pełno nawet w śląskim cie gaszą jak peta , wiec odemnie żydowski pedale w bok , ŚŻK

PanTuNieStał

Post autor: PanTuNieStał » 13.01.2019, 11:16

Opisałem jedną nawet nie ze szczegółami o których 9 na 10 łksiaków tu obecnych bladego pojęcia nie ma, bo się wtedy z jaja na jajo bujali, i od razu wieśki, chuje, bite rury takie tam wyszukane inwektywy. Nie wiem skąd się bierze przekonanie o waszej wyjątkowości, no ale dobra w końcu będziecie stać na granicy, broniąc kultury którą tu reprezentujecie.

Jan Paweł II ponoć powiedział (bo oficjalnie tylko w ekspresie tak napisali) że zna tylko Łks, ale z całym szacunkiem to autorytetem kibicowskim raczej nie był. A wam wystarczyło żeby popuścić w majtki. Jesteście trochę biedni cały czas w cieniu i jak się wydarzy od wielkiego dzwonu jakaś sytuacja, która choć na chwile pozwala wam z tego cienia wyjść, to wówczas wychodzi ta wasza "wielkość", cieszycie się jak dzieci, a bo w Łeczycy (tej wyśmiewanej) okazało się że dwóch typów przekopanych zapałało miłością do łódzkiego KSu, a to w Chechle jest człowiek o niesamowitych zdolnościach wokalnych z przeplatanką w sercu, a to w Piotrkowie zmienił się nurt o 180 stopni, nie ważne że się paru gagatkom odwidziało, ważne że teraz są anty. Przykładów tysiące, ale wyjątkowy jest tylko KS. Teraz też macie swoje 5 minut jesteście przecież nad Widzewem (sportowo tylko ale zawsze), to nic że z trzeciej ligi jeszcze nie wyszliście to nic, sprzyja wam władza jak za dawnych lat, sprzyjają wa żurnaliści sponsorowani przez władzę, cieszcie się, a że w mieście częściej oglądacie glebę ni mniej ni więcej, niż ten "wiesiek" z Widzewa, to nic, to nic. Zakrzyczymy

serce miasta

Post autor: serce miasta » 13.01.2019, 13:54

Sytuacja z Janem Pawłem 2 była opisana w...gazecie wyborczej nie w ekspresie.

R/R138

Post autor: R/R138 » 13.01.2019, 15:25

PanTuNieStał: "sprzyja wam władza jak za dawnych lat, sprzyjają wa żurnaliści sponsorowani przez władzę"... W zasadzie po takim popisie nierozumienia rzeczywistości możemy zignorować gościa, bo widać, że z kojarzeniem faktów są problemy. Tak nam sprzyjają, że niestety jest szansa, że drugi przetarg na rozbudowę stadionu nic nam nie da, a Widzew już kilka ładnych lat zyskuje przez to, że mają cały stadion. Jedyne co mamy lepsze to ośrodek treningowy, który rzeczywiście działa dobrze i myślę, że niedługo jeszcze zyska, ale to, że Łodzianka to bubel to nie efekt sprzyjania ŁKSowi, tylko niekompetencji urzędników, którzy nie potrafią przypilnować inwestycji. Zresztą powiedzmy sobie szczerze, Widzew nigdy nie słynął z pracy z młodzieżą. A już z tym sprzyjaniem kiedyś przez władzę to wstydu trzeba nie mieć, jak na Widzewie siedział Miller, większość łódzkich vipów i polityków i tam biznesy ustalali to na pewno byliście strasznie prześladowani...
A od tego jak to napisałeś "człowieka z Chechła o niesamowitych zdolnościach wokalnych" to, mówiąc wprost, się po prostu odpierdol, bo to nie Twoja liga.

serce miasta

Post autor: serce miasta » 13.01.2019, 16:03

popopopopopopo pisze:
13.01.2019, 14:11
... To zmienia postać rzeczy, można wysnuć wniosek, że Michnik jest za... ŁKSem!
każdy sobie wnioski moze wyciagnąc sam...Ja wysnówam wniosek raczej utwierdzam sie w przekonaniu że jestescie farmazoniarze i klamczuchy.Dlaczego?Dla tego że przez lata budowaliście swoją stylowke jak to smiesznie nazywacie na farmazonie...w Łodzi tylko Łks:)

patol102

Post autor: patol102 » 13.01.2019, 18:50

A co tam....
Jak podział sił w Łodzi?
🤣🕵️

Pinio

Post autor: Pinio » 13.01.2019, 19:08

Weteran1946 pisze:
13.01.2019, 00:43
Zesral to ci sąsiad na klatę bity cwelu !!! W każdym temacie jest ciebie pełno nawet w śląskim cie gaszą jak peta , wiec odemnie żydowski pedale w bok , ŚŻK
Najpierw ukończ cosinusa, a potem udzielaj się na forum przygłupie z iq równym klawiaturze, w którą z pianą na pysku napierdalasz.

PanTuNieStał

Post autor: PanTuNieStał » 13.01.2019, 20:45

PanTuNieStał: "sprzyja wam władza jak za dawnych lat, sprzyjają wa żurnaliści sponsorowani przez władzę"... W zasadzie po takim popisie nierozumienia rzeczywistości możemy zignorować gościa, bo widać, że z kojarzeniem faktów są problemy. Tak nam sprzyjają, że niestety jest szansa, że drugi przetarg na rozbudowę stadionu nic nam nie da, a Widzew już kilka ładnych lat zyskuje przez to, że mają cały stadion. Jedyne co mamy lepsze to ośrodek treningowy, który rzeczywiście działa dobrze i myślę, że niedługo jeszcze zyska, ale to, że Łodzianka to bubel to nie efekt sprzyjania ŁKSowi, tylko niekompetencji urzędników, którzy nie potrafią przypilnować inwestycji. Zresztą powiedzmy sobie szczerze, Widzew nigdy nie słynął z pracy z młodzieżą. A już z tym sprzyjaniem kiedyś przez władzę to wstydu trzeba nie mieć, jak na Widzewie siedział Miller, większość łódzkich vipów i polityków i tam biznesy ustalali to na pewno byliście strasznie prześladowani...
A od tego jak to napisałeś "człowieka z Chechła o niesamowitych zdolnościach wokalnych" to, mówiąc wprost, się po prostu odpierdol, bo to nie Twoja liga.
Twoja wiedza a w zasadzie jej brak na temat epopei zwanej stadion dla Łks, również wyklucza cię z jakże fascynującej dyskusji, hala elegancki ośrodek treningowy, odśnieżony, bez wyłączania prądu dzieciakom w czasie treningu,bez hybrydy która właściwie nią nie jest, ale jak się uprawomocni to zapewne zostanie, bez niedoróbek. Stadion na Widzewie jest jednym z najtaniej wybudowanych obiektów tego typu i pojemności w Polsce, jest biednie bez wodotrysków, "szlachcicom" z Karolewa zamarzyły się złote klamki, hotele i Johny Walker płynący z kranów i ku*** wielkie zdziwko że nikt teraz na raz kasy na to nie ma z czego wyłożyć, a no z dziwko bo do tej pory wszystko podane było na tacy , a teraz Salski bidulek coś tam sapie o inwestorach widmo, oni są tylko czekają na stadion, tak jak tysiące białych wojowników czekających tylko w swych boksach startowych by w niespotykanej dotąd sile zapełnić nowoczesny dwudziestotysięcznik(na razie się rozgrzewają). Widzisz chłopcze nie wiem może z Chechła jesteś, choć dostęp do internetu masz więc powinieneś wiedzieć co pisze się w łódzkiej prasie, skoro nie widzisz jak dziennikarskie prostytutki pracują na waszą korzyść, jednocześnie szkodząc Widzewowi, to sumie mnie to nie dziwi, jakiś taki mało rozgarnięty się wydajesz (może się mylę).
p.s Odnośnie inwestycji istnieją suche fakty LICZBY a te nigdy nie kłamią, stronnicze wypowiedzi oraz chamskie zagrywki łódzkich polityków względem Widzewa, są udokumentowane i ogólnodostępne (z kim to wy byście wódy nie wychlali żeby mieć swoje 5 min, niestety dla was w dzisiejszych czasach niewiele da się ukryć, nie obrońcy?/, Amsterdamu też bronicie takie z was dobre chłopaki.

P.S A stadion tak czy siak wam postawią Hania wraz z grabarzem po mału na raty, ale wam postawi, wyprowadzając z łódzkiej kasy kolejne miliony, jak przy okazji Mistrzostw Świata organizowanych na Widzewie, a kto odniesie przy okazji tej imprezy największe korzyści???? Podpowiem, nie żużlowiec Skrzydlewski. Sajonara, nie chce mi się już produkować ,z góry uprzedzając fakty, również was pozdrawiam....ozięble. Ale czasem sobie tu zaglądne.

ReanimacjiTrupaStop

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 14.01.2019, 12:34

Stare ciasto wyszło już z nor po WOŚPie?

C1365O

Post autor: C1365O » 14.01.2019, 14:51

ReanimacjiTrupaStop pisze:
14.01.2019, 12:34
A Wy zza lady?
https://www.facebook.com/11627699522877 ... 708811397/

serce miasta

Post autor: serce miasta » 14.01.2019, 15:25

To nagrywanie się to jeszcze nikomu na dobre nie wyszło...

ReanimacjiTrupaStop

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 14.01.2019, 16:25

C1365O pisze:
14.01.2019, 14:51
A Wy zza lady?
Chcesz powrócić do tematu chłopaczka z Piotrkowa? :)

NoMatterWhat

Post autor: NoMatterWhat » 14.01.2019, 17:07

Jestes tak spierdolony jak ŁKS w 2009

ciekawskiciekaw

Post autor: ciekawskiciekaw » 15.01.2019, 00:05

sklej ku*** pizdę trupiszczaku, bo jakbyś zobaczył stare miasto to byś się posrał w gacie, więc się nie napinaj klawiaturowco jebany

zdeptany trawnik

Post autor: zdeptany trawnik » 15.01.2019, 00:16

14.01.2019, 16:25
C1365O pisze:
14.01.2019, 14:51
A Wy zza lady?
Chcesz powrócić do tematu chłopaczka z Piotrkowa? :)
Sewerynek pewnie obsrali się przed Tobą niedojebie w betoniarce kołysany pierwsza pięść na al unii a jedyne co ma wspólnego z chuliganka to obejrzane filmy typu GSH

antyGW

Post autor: antyGW » 15.01.2019, 00:30

przeciez wystarczy wejść na fb tego sewerynka i od razu po ryju widać że gość jest jakiś specjalny. Szkoda klawiatury na czołowego nethoolsa Łksu.
ŁKS INTERNET HOOLIGANS
rozpierdol pisze:
14.09.2017, 08:44
Na forum też same wariaty.Wywodzący się z kibolskiego grona Radicaal,znający ludzi z całej kibolskiej Polski Nikoś,siejący TERROR w ŁDZ łodzianin98,zapraszający na zbiórki MW10,no i mający w zanadrzu pińcet kont władca tematu entliczek.

zdeptany trawnik

Post autor: zdeptany trawnik » 17.01.2019, 15:00

antyGW pisze:
15.01.2019, 00:30
przeciez wystarczy wejść na fb tego sewerynka i od razu po ryju widać że gość jest jakiś specjalny. Szkoda klawiatury na czołowego nethoolsa Łksu.
Ja to wiem widziałem tego "kota" szkoda słów i ręki podnosić bo zaplakany bieg by na komisariat ...

Cees

Post autor: Cees » 17.01.2019, 15:23

to ten lamus w przyciemnianych okularkach który ma "małego wieprza" za kobietę?

antyGW

Post autor: antyGW » 17.01.2019, 18:38

otóż to, to ten pacjent tak się tu napina :)
ŁKS INTERNET HOOLIGANS
rozpierdol pisze:
14.09.2017, 08:44
Na forum też same wariaty.Wywodzący się z kibolskiego grona Radicaal,znający ludzi z całej kibolskiej Polski Nikoś,siejący TERROR w ŁDZ łodzianin98,zapraszający na zbiórki MW10,no i mający w zanadrzu pińcet kont władca tematu entliczek.

lelunpolelun

Post autor: lelunpolelun » 17.01.2019, 22:39

Panowie mam pytanie.
Z Łodzi nie jestem więc proszę o rzetelne odpowiedzi a nie przekrzykiwanie się internetowych hoolsów.

Jak to jest z Żabieńcem i okolicami?
Teraz zamknięty przez rejony Łks, a słyszałem, że w tamtych rejonach jest Widzew mocny.
Wiem, że jeżdzą autobusy z Teofilowa na mecze ulicą wielkopolską. Nie ma tam żadnych spin?
Łks nie próbował przejąc "okupowanego" terenów w "swojej" części miasta?

MW10

Post autor: MW10 » 17.01.2019, 23:19

lelunpolelun pisze:
17.01.2019, 22:39
Panowie mam pytanie.
Z Łodzi nie jestem więc proszę o rzetelne odpowiedzi a nie przekrzykiwanie się internetowych hoolsów.

Teraz zamknięty przez rejony Łks, a słyszałem, że w tamtych rejonach jest Widzew mocny.
Wiem, że jeżdzą autobusy z Teofilowa na mecze ulicą wielkopolską. Nie ma tam żadnych spin?
Żabieniec to Widzew, ale już nie tak mocny jak kiedyś, i towarzystwo się trochę wymieszało. Spiny są jak wszędzie, w końcu derbowe miasto.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

lelunpolelun

Post autor: lelunpolelun » 18.01.2019, 07:41

MW10 pisze:
17.01.2019, 23:19
lelunpolelun pisze:
17.01.2019, 22:39
Panowie mam pytanie.

Żabieniec to Widzew, ale już nie tak mocny jak kiedyś, i towarzystwo się trochę wymieszało. Spiny są jak wszędzie, w końcu derbowe miasto.
Dzięki! A to musi być mega mocny Widzew skoro Łks daje mu szansę na egzystencje między Kozinami,Limanką a Teofilowem.

ODPOWIEDZ