Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Dex Dexter
Posty: 381
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 19.12.2016, 11:16

bez-napinki pisze:A co panie policjancie? Czekamy na info?
Tak,jestem psem i czekam na białko w internecie.Ynteligent z ciebie.
Teraz możesz się odnosić co do swoich kolegów z Jaworzna.

iparts.pl
Tomasz Serafiński
Posty: 7
Rejestracja: 14.12.2016, 05:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Tomasz Serafiński » 19.12.2016, 13:16

S.G. pisze:
Markos7 pisze:
Tomasz Serafiński pisze:-Mikołów(30 tysięcy mieszkańców)- dużo blokowisk i piękny rynek, od zawsze tereny Ruchu. Dobrze zgrana banda która kiedyś dużo znaczyła na Cichej, w sezonie '87-88 dostawały od nich oklep czołowe ekipy z Polski jadące na mecze z GKSem Jastrzębie.
Są też ludzie spod znaku KSGKS i GKSu Tychy, ale jest ich za mało żeby na mieście cokolwiek znaczyć.

-5 sołectw(10 tysięcy mieszkańców, najbliżej Mikołowa jest Mokre, potem Śmiłowice, Bujaków i Paniowy a najdalej Borowa Wieś):
*Mokre- od zawsze sporo kibiców Ruchu, jednostki Górnika.
*Śmiłowice- są kibice Górnika i Ruchu, Ci drudzy chyba w przewadze.
*Bujaków- młodsze pokolenia to przede wszystkim Ruch, starsi Górnik.
*Paniowy- od zawsze dużo kibiców Górnika, jednostki Ruchu.
*Borowa Wieś- od zawsze Górnik, spotkałem też kibiców Ruchu ale w skali sołectwa nie mają żadnego znaczenia.

Pierwszą siłą miasta jest Ruch, jego pozycja nie jest zagrożona.
Górnik posiada Paniowy i Borową Wieś, gdzie ich kibice z wszystkich zakątków miasta i sołectw mogą sie organizować.
Z opowiadań wnioskuje że 20-30 lat wstecz Żaboli było więcej w Mikołowie, cały Bujaków, Śmiłowice, Paniowy i Boro jezdziły na Roosevelta. W centrum też ich ubyło.
Ekipa Ruchu często robi wjazdy na Borową Wieś, a w Paniowach systematycznie jest odnawiany konkretny graf Ruchu.

Kto sie z tym zgadza lub komu coś tu nie pasuje niech pisze, chętnie podyskutuje.
Kolego Ty chyba wszystko co wiesz to z opowiadań kolegów z Górnika i internetu.
Jeśli chodzi o sołectwa Mikołowa to Cię poprawię ,jestem kibicem Ruchu co nie ukrywam na Ruch jeżdżę ponad 30 lat i to co piszesz trochę wyprostuję,w każdym mieście są jednostki które kibicują różnym klubom to normalne w sołectwach wygląda to obecnie tak :
*Mokre-obecnie Ruch, od zawsze sporo kibiców Ruchu, jednostki Górnika niewidoczne,nie aktywne.
*Śmiłowice- są kibice Ruchu, kibice Górnika pewnie są ale nie widoczni i nie aktywni .
*Bujaków- dawniej starsza ekipa również jeździła na Ruch,młodsze pokolenia to przede wszystkim Ruch, dawniej kibice Górnika byli obecni,paru jeździło na Górnik,obecnie niewidoczni,nie aktywni.
*Paniowy- dawniej stała ekipa jeździła na Ruch,obecnie również paru ze starej ekipy jeździ i młode pokolenie obecni u siebie na meczach i na wyjazdach, widoczni na dzielnicy i aktywni, chyba najbardziej aktywna filia FC Mikołów, dawniej kibice Górnika obecni w sile 2 -3 którzy jeździli na mecze,obecnie jednostki 3 kibiców Górnika którzy jeżdżą na mecze, nie widoczni.
*Borowa Wieś- dawniej kibice Ruchu jeździli na mecze,obecnie paru również jest tam obecnych,kibice Górnika dawniej byli obecni na równi z kibicami Ruchu, obecnie większość Górnika (ze względu na to że przyprowadziło się wiele osób z Rudy Śl.i Zabrza po wybudowaniu autostrady), stała ekipa obecna na meczach u siebie i na wyjazdach, większość młode pokolenie, aktywni w sołectwie poza nie widoczni.
Jasna pała wszędzie ruch wcześniej teraz potem tu dookoła ku*** zobaczę na ogródek czy was tam nie ma!
S.G. Twój komentarz ani nie potrzebny, ani inteligentny..

Markos, widze że co do Mikołowa i Mokrego sie najbardziej zgadzamy. Widze ile na tym forum napinki, dlatego staram sie pisać jak najbardziej obiektywnie:)
W Śmiłowicach ogólnie jest spokojnie, z Ruchu wiem o 3-5 osobach które są widziane na Cichej.. Na Górnik jeżdżą z 3 osoby? nie wiem ilu ich jest ale na pewno są, dlatego pisze że Ruchu chyba więcej. Pare lat temu, chyba przy okazji meczu AKSu Mikołów z Strażakiem Mikołów na Śmiłowicach dowalili sie do barw Ruchu. Doszło do małego sparingu 2vs2, zwycięstwo Ruchu.

Jak pisałem o Bujakowie, opierałem sie o to co mowił kolega z tej miejscowości, że starsi koledzy za Górnikiem a młodsze roczniki coraz częściej Ruch. Więc myślałem że kibice 30lat+ też za Górnikiem, nie wiedziałem że kiedyś jezdzili na Cichą, znowu sie dowiaduje czegoś nowego:P

Że Ruch na Paniowach jest aktywny wiem, między innymi widać to po tym grafie o którym pisałem, ale z Paniow od zawsze więcej jezdziło na Górnik.. Tu sie z Tobą nie zgodze, Ci młodzi +/- 20 lat to duża przewaga Górnika, inna sprawa to ich aktywność, bo jak ktoś głowe wychyli za bardzo ludzie z Mikołowa od razu ją biją. Dlatego siedzą cicho. Umiesz określić w jakim okresie mieliby jezdzić Ci z "stałej ekipy"?

Przy Borowej Wsi też sie nie zgodze, nigdy nie było mowy o pół na pół. Wiem że jakoś po 2000 roku pare osób na Ruch jezdziło, ale na Borze wtedy z Górnika weszła nowa generacja ludzi którzy ćwiczyli i dbali o te podwórko. Obecnie znowu wymiana pokolenia, temu obecnemu dużo brakuje do poprzedniego.

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 19.12.2016, 16:58

Z tego co mi wiadomo a praktycznie mnóstwo czasu tam spędzałem z racji tego że mam tam rodzinę to Ruchu tam było bardzo mało

bez-napinki
Posty: 1593
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 19.12.2016, 19:11

Dex Dexter pisze:
bez-napinki pisze:A co panie policjancie? Czekamy na info?
Tak,jestem psem i czekam na białko w internecie.Ynteligent z ciebie.
Teraz możesz się odnosić co do swoich kolegów z Jaworzna.
Dowiesz się w swoim czasie. ;]

Tomasz Serafiński
Posty: 7
Rejestracja: 14.12.2016, 05:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Tomasz Serafiński » 20.12.2016, 13:37

19KSG48 pisze:Z tego co mi wiadomo a praktycznie mnóstwo czasu tam spędzałem z racji tego że mam tam rodzinę to Ruchu tam było bardzo mało
Piszesz o Jaworznie czy Mikołowie? Bo dałeś ten komentarz nie wiadomo do czego:)

Jak już wspomniałem o Jaworznie, kogo na jakich dzielnicach jest dużo? Wisła też ma jakieś swoje tereny? W jakich ilościach FC są na szpilach?
Tylko niech nikt nie pisze o konfidentach i jebaniu tego czy innego klubu..

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 20.12.2016, 15:16

Tomasz Serafiński pisze:
19KSG48 pisze:Z tego co mi wiadomo a praktycznie mnóstwo czasu tam spędzałem z racji tego że mam tam rodzinę to Ruchu tam było bardzo mało
Piszesz o Jaworznie czy Mikołowie? Bo dałeś ten komentarz nie wiadomo do czego:)

Jak już wspomniałem o Jaworznie, kogo na jakich dzielnicach jest dużo? Wisła też ma jakieś swoje tereny? W jakich ilościach FC są na szpilach?
Tylko niech nikt nie pisze o konfidentach i jebaniu tego czy innego klubu..
dzięki za zwrócenie uwagi. Chodzi o Borową Wieś

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jaworznianin_123 » 20.12.2016, 15:26

Tomasz Serafiński pisze:
19KSG48 pisze:Z tego co mi wiadomo a praktycznie mnóstwo czasu tam spędzałem z racji tego że mam tam rodzinę to Ruchu tam było bardzo mało
Piszesz o Jaworznie czy Mikołowie? Bo dałeś ten komentarz nie wiadomo do czego:)

Jak już wspomniałem o Jaworznie, kogo na jakich dzielnicach jest dużo? Wisła też ma jakieś swoje tereny? W jakich ilościach FC są na szpilach?
Tylko niech nikt nie pisze o konfidentach i jebaniu tego czy innego klubu..
A co książkę piszesz? Czy chcesz rozmyć sprawę niebieskich rozjebisow wejdź sobie na temat kibicowskie Jaworzno i poczytaj:

Bory-Konfidencki Ruch Chorzów,jednostki GKS Katowice,
Byczyna-GKS Katowice,Szczakowianka
Ciężkowice-GKS Katowice
Dąbrowa Narodowa-GKS Katowice
Długoszyn-są kibice Szczakowianki jak i GKS Katowice
Jeleń-pustynia kibicowska jednostki GKS Katowice,Wisły Kraków
Pieczyska-Wisła Kraków,Szczakowianka jednostki GKS Katowice
Huta-Konfidencki Ruch Chorzów z racji bliskości OTK
Szczakowa-Młoda ekipa GKS Katowice
Osiedle Stałe-Bastion GKS Katowice od tej dzielnicy zaczeło się jeżdzenie na GKS i z tej dzielnice kibice GKS wyruszają na mecze na Bukową 1.
Sobieski-GKS Katowice jak i Szczakowianka głównie na Górce
Podłęże-pomieszane towarzystwo GKS Katowice(głównie Towarowa,Piłsudskiego,Wilcza)Konfidencki Ruch Chorzów(głównie Brodzińskiego)
Łubowiec-GKS Katowice
Sportową-Wisła Kraków,Konfidencki Ruch Chorzów
OTK-Bastion Konfidentow Ruchu Chorzów od tej dzielnicy zaczeło się jeżdzenie na Ruch i z tąd kibice Ruchu wyjeżdzają na mecze na Cichą 6
Podwale-Dobra ekipa GKS Katowice nie raz rywalizująca z OTK jednak ostanio trochę przycichła po ostatnich przypałach dużo osób za kratami
Skałka-Kiedyś Victoria teraz dzielnica sympatyzująca z Ruchem Chorzów
Leopold-GKS Katowice
Gigant-GKS Katowice

Emigrujacy
Posty: 168
Rejestracja: 08.05.2013, 11:30

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrujacy » 20.12.2016, 16:04

Jaworznianin_123 pisze:
Tomasz Serafiński pisze:
19KSG48 pisze:Z tego co mi wiadomo a praktycznie mnóstwo czasu tam spędzałem z racji tego że mam tam rodzinę to Ruchu tam było bardzo mało
Piszesz o Jaworznie czy Mikołowie? Bo dałeś ten komentarz nie wiadomo do czego:)

Jak już wspomniałem o Jaworznie, kogo na jakich dzielnicach jest dużo? Wisła też ma jakieś swoje tereny? W jakich ilościach FC są na szpilach?
Tylko niech nikt nie pisze o konfidentach i jebaniu tego czy innego klubu..
A co książkę piszesz? Czy chcesz rozmyć sprawę niebieskich rozjebisow wejdź sobie na temat kibicowskie Jaworzno i poczytaj:

Bory-Konfidencki Ruch Chorzów,jednostki GKS Katowice,
Byczyna-GKS Katowice,Szczakowianka
Ciężkowice-GKS Katowice
Dąbrowa Narodowa-GKS Katowice
Długoszyn-są kibice Szczakowianki jak i GKS Katowice
Jeleń-pustynia kibicowska jednostki GKS Katowice,Wisły Kraków
Pieczyska-Wisła Kraków,Szczakowianka jednostki GKS Katowice
Huta-Konfidencki Ruch Chorzów z racji bliskości OTK
Szczakowa-Młoda ekipa GKS Katowice
Osiedle Stałe-Bastion GKS Katowice od tej dzielnicy zaczeło się jeżdzenie na GKS i z tej dzielnice kibice GKS wyruszają na mecze na Bukową 1.
Sobieski-GKS Katowice jak i Szczakowianka głównie na Górce
Podłęże-pomieszane towarzystwo GKS Katowice(głównie Towarowa,Piłsudskiego,Wilcza)Konfidencki Ruch Chorzów(głównie Brodzińskiego)
Łubowiec-GKS Katowice
Sportową-Wisła Kraków,Konfidencki Ruch Chorzów
OTK-Bastion Konfidentow Ruchu Chorzów od tej dzielnicy zaczeło się jeżdzenie na Ruch i z tąd kibice Ruchu wyjeżdzają na mecze na Cichą 6
Podwale-Dobra ekipa GKS Katowice nie raz rywalizująca z OTK jednak ostanio trochę przycichła po ostatnich przypałach dużo osób za kratami
Skałka-Kiedyś Victoria teraz dzielnica sympatyzująca z Ruchem Chorzów
Leopold-GKS Katowice
Gigant-GKS Katowice


zmiyn dilera abo bier pół
cała żyleta ciągnie policji fleta

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jaworznianin_123 » 20.12.2016, 16:27

A ty sięgnij po słownik albo nie wypowiadaj się w ojczystym języku.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 20.12.2016, 16:59

Jaworznianin_123 pisze:A ty sięgnij po słownik albo nie wypowiadaj się w ojczystym języku.
Jaworznianin_123 pisze:OTK-Bastion Konfidentow Ruchu Chorzów od tej dzielnicy zaczeło się jeżdzenie na Ruch i z tąd kibice Ruchu wyjeżdzają na mecze na Cichą 6
:)

namarginesietrybun
Posty: 11
Rejestracja: 20.12.2016, 21:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: namarginesietrybun » 20.12.2016, 21:45

w c*** sobie wsadźcie te wszystkie podziały Jaworzna, to ni jak się ma do rzeczywistości.

sprowadza ona się do prostego podziału: są tereny które ma Ruch (centrum miasta) i gdzie faktycznie nie trudno spotkać kogoś z Ruchu.

są również tereny gdzie jest GieKSa i podobnie - nie trudno ją tam spotkać. Głównie Osiedle Stałe Podłęże/Leopold, Łubowice.

A reszta nie warta w ogóle odnotowania. W ogóle. Nie można mówić że ktokolwiek inny ma choćby skrawek Jaworzna dla siebie. To wszędzie są jednostki. No chyba że ktoś chce się bawić w taką pojebaną zabawę jak określanie terenów Zagłębia, Wisły, Victorii czy Szczakowianki.

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrant64 » 21.12.2016, 00:06

namarginesietrybun pisze:w c*** sobie wsadźcie te wszystkie podziały Jaworzna, to ni jak się ma do rzeczywistości.

sprowadza ona się do prostego podziału: są tereny które ma Ruch (centrum miasta) i gdzie faktycznie nie trudno spotkać kogoś z Ruchu.

są również tereny gdzie jest GieKSa i podobnie - nie trudno ją tam spotkać. Głównie Osiedle Stałe Podłęże/Leopold, Łubowice.

A reszta nie warta w ogóle odnotowania. W ogóle. Nie można mówić że ktokolwiek inny ma choćby skrawek Jaworzna dla siebie. To wszędzie są jednostki. No chyba że ktoś chce się bawić w taką pojebaną zabawę jak określanie terenów Zagłębia, Wisły, Victorii czy Szczakowianki.
Nie do końca. Do Ruchu jeszcze Skałka.

Dla GieKSy napewno Podwale i Szczakowa.
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

na_chwile
Posty: 156
Rejestracja: 06.11.2013, 12:42
Lokalizacja: Polska / Górny Śląsk

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: na_chwile » 21.12.2016, 08:18

ktoś się nieźle teraz pruje...

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrant64 » 21.12.2016, 09:57

na_chwile pisze:ktoś się nieźle teraz pruje...
???
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

Tomasz Serafiński
Posty: 7
Rejestracja: 14.12.2016, 05:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Tomasz Serafiński » 21.12.2016, 10:59

19KSG48 pisze:
Tomasz Serafiński pisze:
19KSG48 pisze:Z tego co mi wiadomo a praktycznie mnóstwo czasu tam spędzałem z racji tego że mam tam rodzinę to Ruchu tam było bardzo mało
Piszesz o Jaworznie czy Mikołowie? Bo dałeś ten komentarz nie wiadomo do czego:)

Jak już wspomniałem o Jaworznie, kogo na jakich dzielnicach jest dużo? Wisła też ma jakieś swoje tereny? W jakich ilościach FC są na szpilach?
Tylko niech nikt nie pisze o konfidentach i jebaniu tego czy innego klubu..
dzięki za zwrócenie uwagi. Chodzi o Borową Wieś
Bo Borowa to Górnik, kto ma jezdzić to jezdzi.
Barwy Górnika zobaczysz w dniu meczu, na co dzień mało kiedy, czasem jak Ruch ma wene potrafią tą miejscowość odwiedzać co pare dni, kiedy indziej co pare tygodni.

Książki o Jaworznie nie pisze ale lubie wiedzieć to i owo, tematy Jaworzno wcześniej nie widziałem:)
Jaworznianin_123, musisz zawsze pisać o konfidentach i obrażać? Też wiem rzeczy które by mogły być tym czy owym nie na rękę ale o tym nie pisze żeby zachować zdrową rozmowe. Po tym co przeczytałem z tematu Jaworzno, myśle że na długo tam bedzie zacięta rywalizacja na lini GKSvsRuch&Wisła.

Sebastian75
Posty: 387
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 22.12.2016, 13:13

To juz kolejna sprawa współpracy Ruchu z psami :


22.12.2016 11:50

Kibole Ruchu działali razem z policją.


Członków bandyckiej bojówki pseudokibiców Ruchu Chorzów, z którymi współpracowali oficerowie CBŚP z Katowic zostali rozpracowani przez CBŚ.

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: JP90% » 22.12.2016, 13:15

CBŚP zatrzymało osiem osób. Wśród nich... funkcjonariusze CBŚP

(...)

Funkcjonariusze zatrzymali do tej pory 8 osób, wśród których jest m.in. mężczyzna odpowiadający za pobicie marynarzy na plaży w Gdyni,....
[link]

Dex Dexter
Posty: 381
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 22.12.2016, 15:02

Zaraz wejdzie bez-napinki i będzie nawijka o Nodze z Rudy

Bulbo
Posty: 20
Rejestracja: 22.09.2014, 16:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bulbo » 22.12.2016, 15:11

Ludzie czy wy możecie troche wyluzować i ochłonąć
Święta idą, nie psujcie tego czasu jakąś zbędną napinką.
Pozdrowienia dla całej kibolskiej braci

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 22.12.2016, 17:25

chujowy prezent na święta

doswiadczonyMMA
Posty: 54
Rejestracja: 23.05.2016, 12:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: doswiadczonyMMA » 22.12.2016, 17:32

Uaktualniona nazwa koalicji: WRWEP (P=policja)

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 22.12.2016, 19:04

No i c*** ktoś zajebał linkiem do artykułu tak a nie inaczej zatytułowanego i już jest jazda, jest się jak przyjebać do Ruchu :) Tak, razem z PF zawsze jest jedno auto CBŚu, płacimy im za ochronę i wnoszą nam piro. A teraz miłej zabawy, cześć.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whiskey » 22.12.2016, 19:31

Jaworzno pogonione ?

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 22.12.2016, 19:32

za Ruchem ! pisze:No i c*** ktoś zajebał linkiem do artykułu tak a nie inaczej zatytułowanego i już jest jazda, jest się jak przyjebać do Ruchu :) Tak, razem z PF zawsze jest jedno auto CBŚu, płacimy im za ochronę i wnoszą nam piro. A teraz miłej zabawy, cześć.
fakty mówią same za siebie

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 22.12.2016, 19:56

19KSG48 pisze:
za Ruchem ! pisze:No i c*** ktoś zajebał linkiem do artykułu tak a nie inaczej zatytułowanego i już jest jazda, jest się jak przyjebać do Ruchu :) Tak, razem z PF zawsze jest jedno auto CBŚu, płacimy im za ochronę i wnoszą nam piro. A teraz miłej zabawy, cześć.
fakty mówią same za siebie
Ale jakie fakty? Takie że napisali że "wśród zatrzymanych był mężczyzna odpowiedzialny za pobicie marynarzy" czy że na innym portalu napisali że "w jednym gangu policjanci CBŚ i szalikowcy Ruchu"? Dwa Twoje posty pod tym i żaden nie wniósł nic do tematu. Czekam na następnych a najbardziej na MENTOLA, Khana a i może żyd z tematu łódzkiego pod jakimś świątecznym loginem zawita :) Jedziecie chuligany!

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 22.12.2016, 20:12

za Ruchem ! pisze:
19KSG48 pisze:
za Ruchem ! pisze:No i c*** ktoś zajebał linkiem do artykułu tak a nie inaczej zatytułowanego i już jest jazda, jest się jak przyjebać do Ruchu :) Tak, razem z PF zawsze jest jedno auto CBŚu, płacimy im za ochronę i wnoszą nam piro. A teraz miłej zabawy, cześć.
fakty mówią same za siebie
Ale jakie fakty? Takie że napisali że "wśród zatrzymanych był mężczyzna odpowiedzialny za pobicie marynarzy" czy że na innym portalu napisali że "w jednym gangu policjanci CBŚ i szalikowcy Ruchu"? Dwa Twoje posty pod tym i żaden nie wniósł nic do tematu. Czekam na następnych a najbardziej na MENTOLA, Khana a i może żyd z tematu łódzkiego pod jakimś świątecznym loginem zawita :) Jedziecie chuligany!
mogę się mylić masz rację po prostu przypomniała mi się Wasza współpraca z Jackiem M. :)

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 22.12.2016, 20:32

19KSG48 pisze:mogę się mylić masz rację po prostu przypomniała mi się Wasza współpraca z Jackiem M. :)
Jak taka niezapominajka z Ciebie i lubisz się pruć w necie to może przypomnij jeszcze z kim to Mara klub założył ;)

Unigrunt
Posty: 41
Rejestracja: 22.10.2014, 13:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Unigrunt » 22.12.2016, 21:30

[link]

primax20
Posty: 13
Rejestracja: 08.08.2015, 21:43

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: primax20 » 22.12.2016, 21:47

Kibole Ruchu działali razem z agentami policji. Zarzuty: wymuszenia i oszustwa

Takiej sprawy jeszcze nie było. Centralne Biuro Śledcze Policji rozbiło gang założony przez członków bandyckiej bojówki pseudokibiców Ruchu Chorzów, z którymi współpracowali oficerowie CBŚP z Katowic. - Grupa działając metodą "na policjanta" zajmowała się wymuszeniami i oszustwami - twierdzi policja
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
Od dwóch lat agenci katowickiego zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji prowadzili śledztwo w sprawie gangu, którego członkowie dokonali w całym kraju serii brutalnych wymuszeń rozbójniczych. - Sprawcy działali metodą "na policjanta" , posługiwali się umundurowaniem, kamizelkami z napisem "Policja", bronią palną oraz sfałszowanymi postanowieniami o przeszukaniu mieszkania - wylicza komisarz Agnieszka Hamelusz z biura prasowego CBŚP.

Szukali narkotyków, brali pieniądze

Wyglądało to tak: sprawcy typowali osoby majętne lub takie, które w przeszłości weszły w konflikt z prawem i dysponują dużą gotówką. Następnie udając policjantów wkraczali do ich domów, mieszkań lub firm. Posługiwali się przy tym sfałszowanym postanowieniem o przeszukaniu. - Robili dużo wrzasku, twierdzili, że szukają narkotyków. Podczas rewizji zabezpieczali jednak znalezione w przeszukiwanych obiektach pieniądze, na co zostawiali sfałszowane pokwitowania - mówi osoba znająca kulisy sprawy.

Udający policjantów bandyci czasami byli bardzo brutalni. - W jednym przypadku ofiara zorientowała się, że ma do czynienia z fałszywymi funkcjonariuszami. Wtedy została skuta kajdankami i pobita. W końcu kiedy zagrożono jej bronią, wydała pieniądze - mówi kom. Hamelusz.

Według Prokuratury Krajowej członkowie gangu zatrzymali do kontroli, a następnie ukradli tira z wartym ponad milion zł ładunkiem. Skrępowanego kierowcę zostawili na poboczu. Udający mundurowych bandyci wpadli też do mieszkania dilera narkotyków, któremu zabrali 36 tysięcy zł oraz 4 kilogramów marihuany o wartości co najmniej 60 tysięcy złotych. Podczas kilku innych fikcyjnych rewizji ukradli blisko pół miliona zł w gotówce.

Prokuratura: z bandytami współpracowali policjanci

Agenci katowickiego CBŚP ustali, że większość sprawców to członkowie bandyckiej bojówki założonej przez pseudokibiców Ruchu Chorzów. Jeden z nich brał udział w bijatyce z meksykańskimi marynarzami na plaży w Gdyni. Według śledczych liderem grupy był ukrywający się od kilku miesięcy Marcin W. Największym zaskoczeniem było jednak to, że z gangsterami mieli współpracować dwaj pracujący w wydziale antynarkotykowym ... agenci CBŚP z Katowic. Funkcjonariusze w zamian za łapówki mieli przede wszystkim przekazywać kibolom informacje o osobach karanych i ich adresach zamieszkania. - Dzięki temu bandyci wiedzieli, gdzie i kiedy uderzyć - mówi nasz informator.

Prokuratura Krajowa twierdzi, że bandyci część łupów inwestowali w działalność gospodarczą. - Otwierali firmy na "słupy", aby potem dokonywać kolejnych przestępstw finansowych - mówi jeden ze śledczych. Mieli też fundusz socjalny, z którego wspierano członków gangu opuszczających zakłady karne.

Wielka akcja policji i antyterrorystów

W środę policjanci przy wsparciu antyterrorystów zatrzymali ośmiu członków gangu, a także dwóch nieuczciwych policjantów z CBŚP. Ukrywający się Marcin W. wpadł w Szczawnicy. - Wszyscy zostali aresztowani na trzy miesiące - podkreśla komisarz Hamelusz.

Kilka lat temu CBŚP podczas operacji o kryptonimie "Armagedon" zatrzymało już 30 członków kibolskiej bojówki Ruchu Chorzów. Większość z zatrzymanych wtedy pseudokibiców to miłośnicy sportów walki, niektórzy także pasjonaci militariów. To oni mieli decydować o ustawkach oraz uczyć szalikowców zasad bijatyk. Zdaniem policji kibole utrzymywali się z popełniania przestępstw poza stadionem. Prokuratura oskarżyła ich o serię napadów, kradzież prawie 2 mln zł oraz handel hurtowymi ilościami narkotyków. Z pieniędzy pochodzących z przestępstwa mieli finansować oprawy meczów, wyjazdy, ustawki, stworzyli też fundusz pomocy dla rodzin aresztowanych członków grupy. W trakcie śledztwa na współpracę z policją poszedł Piotr G., jeden z liderów bandyckiej bojówki.

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Janosik69 » 22.12.2016, 22:15

Nienawidze takiego typu "kibiców" co im tylko zalezy okradanie ludzi,handel prochami,czy nawet są tacy co handlują żywym towarem

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Janosik69 » 22.12.2016, 22:25

z tego co wydarzyło sie w Gdynii rozumiem że teraz za obrone kobiet przed gwałtem moge iśc siedzieć p******* takie prawo juz wole wyjechac za granicę niz zyć w takim czymś

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Janosik69 » 22.12.2016, 22:37

ArkaOrłowo pisze:Jak nie naziole to jeszcze gangsterzy... prawdziwi kibice-patrioci hahah
Patrioci to gineli za ojczyznę teraz została banda leserów próbująca bawić się w gangsterkę

magic1948
Posty: 189
Rejestracja: 08.03.2007, 09:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: magic1948 » 23.12.2016, 00:34

Janosik69 pisze:z tego co wydarzyło sie w Gdynii rozumiem że teraz za obrone kobiet przed gwałtem moge iśc siedzieć p******* takie prawo juz wole wyjechac za granicę niz zyć w takim czymś
GDYNI Ty ciulu.
Tu nie chodzi o fakt obrony kobiet, jesteś chyba za głupi żeby to zrozumieć. Tu jest mowa o gangsterce, mafii, haraczach, narkotykach. To chyba nie ma, lub nie powinno mieć cokolwiek wspólnego z kibicowaniem, mordobiciem meczowym, nie sądzisz?
Po ryju sobie można dać, ale jeśli ktoś przykrywając całą resztę kibicowaniem myśli, że jest ok, to chyba się grubo myli...

Jacoby331
Posty: 27
Rejestracja: 29.11.2016, 20:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jacoby331 » 23.12.2016, 08:13

A co wy żeście sie ku*** z choinki urwali ? Przecież w każdym klubie to gangsterka rządzi "kibicami" i tak było i jest od kilkunastu lat.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 23.12.2016, 12:30

za Ruchem ! pisze:
19KSG48 pisze:
za Ruchem ! pisze:No i c*** ktoś zajebał linkiem do artykułu tak a nie inaczej zatytułowanego i już jest jazda, jest się jak przyjebać do Ruchu :) Tak, razem z PF zawsze jest jedno auto CBŚu, płacimy im za ochronę i wnoszą nam piro. A teraz miłej zabawy, cześć.
fakty mówią same za siebie
Ale jakie fakty? Takie że napisali że "wśród zatrzymanych był mężczyzna odpowiedzialny za pobicie marynarzy" czy że na innym portalu napisali że "w jednym gangu policjanci CBŚ i szalikowcy Ruchu"? Dwa Twoje posty pod tym i żaden nie wniósł nic do tematu. Czekam na następnych a najbardziej na MENTOLA, Khana a i może żyd z tematu łódzkiego pod jakimś świątecznym loginem zawita :) Jedziecie chuligany!
to sobie poczekasz =)

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 23.12.2016, 12:52

Tomasz Serafiński pisze:
19KSG48 pisze:Z tego co mi wiadomo a praktycznie mnóstwo czasu tam spędzałem z racji tego że mam tam rodzinę to Ruchu tam było bardzo mało
Piszesz o Jaworznie czy Mikołowie? Bo dałeś ten komentarz nie wiadomo do czego:)

Jak już wspomniałem o Jaworznie, kogo na jakich dzielnicach jest dużo? Wisła też ma jakieś swoje tereny? W jakich ilościach FC są na szpilach?
Tylko niech nikt nie pisze o konfidentach i jebaniu tego czy innego klubu..
w Jaworznie liczą sie same blokowiska więc wymienianie domków nie ma sensu więc tak:
Łubowiec - GKS
Osiedle Stałe-GKS
Podwale - GKS
Gigant , Leopold- jednostki brak większego ciśnienia
Podłęże - niewykorzystany potencjał jakby z Batorego czy Tysiąclecia jeździło kilka osób ogólnie jednostki GKS,Ruch,Szczakowianka,Victoria
Centrum/OTK - Ruch/Victoria
Skałka - Wisła/Ruch/Victoria
Szczakowa - niedawno GKS , sytuacja tam szybko sie zmienia
reszta to domki lub pustynie kilka osób bez znaczenia lub cisnienia

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 23.12.2016, 13:11

za Ruchem ! pisze:
19KSG48 pisze:mogę się mylić masz rację po prostu przypomniała mi się Wasza współpraca z Jackiem M. :)
Jak taka niezapominajka z Ciebie i lubisz się pruć w necie to może przypomnij jeszcze z kim to Mara klub założył ;)
nie pruje się to po pierwsze a po drugie wiem doskonale z kim Mara otworzył klub co nie zmienia faktu że to Mi się podoba .Bo nie ważne kto ale z psami się nie trzyma koniec kropka.

ATM1920
Posty: 280
Rejestracja: 05.12.2010, 12:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ATM1920 » 23.12.2016, 17:04

Jak z psami sie nie trzyma to czemu macie psa w ekipie?Wiem wiem to tylko szkola policyjna.
A po 2 jak myslisz ze wasza czołowka nie ma kontaktow z psiarnia to jestes tepym ciulem nie pisz juz nic!

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 23.12.2016, 17:40

ATM1920 pisze:Jak z psami sie nie trzyma to czemu macie psa w ekipie?Wiem wiem to tylko szkola policyjna.
A po 2 jak myslisz ze wasza czołowka nie ma kontaktow z psiarnia to jestes tepym ciulem nie pisz juz nic!
A ty jesteś głupi czy udajesz?? znów obracacie kota ogonem !! Ja wypowiedziałem swoje zdanie nie pisze w imię naszej czołówki jak to nazwałeś ale co ty możesz wiedzieć. no ale Ruch to Ruch i zamilcz atmrozrywka

glwtrcd
Posty: 743
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 23.12.2016, 20:18

za Ruchem ! pisze:
19KSG48 pisze:mogę się mylić masz rację po prostu przypomniała mi się Wasza współpraca z Jackiem M. :)
Jak taka niezapominajka z Ciebie i lubisz się pruć w necie to może przypomnij jeszcze z kim to Mara klub założył ;)
Jak twierdzisz ze Mara zalozyl ten klub to dobrym jestes ciulem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: (S), buhu321, DennisWise, Diesel, eŁKaSiak1908, Kto_taki, milek1908, passion-wear.pl, WITEK123, Zgredek68 i 323 gości