Korzystamy z plików cookies. Więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

"Niebieska inwazja na Bielsko" - mobilizacja Niebieskich

2019-08-19

Fot. T. Stefanik / niebiescy.plKibice Ruchu Chorzów mocno mobilizują się na wyjazd do Bielska-Białej

W związku z trwającym bojkotem kibice Ruchu Chorzów nie kupują biletów na domowe spotkania swojej ukochanej drużyny, ale wciąż wspierają ją na wyjazdach. Niebiescy już teraz mobilizują się bardzo mocno na wyjazd do Bielska-Białej, gdzie 4 września Ruch zmierzy się z miejscowym Rekordem. Mobilizacja środowiska kibicowskiego Niebieskich prowadzona jest pod hasłem: "NIEBIESKA INWAZJA NA BIELSKO!".

- Na początek otrzymaliśmy 1000 biletów, ale jeśli je wykupimy, to będziemy mogli starać się o kolejną pulę. - informują kibice Ruchu. Zamierzają oni zatem pojawić się w na stadionie Podbeskidzia, na którym zostanie rozegrany mecz, bardzo liczną grupą. Zapowiadają się wielkie emocje na trybunach, bo fani Ruchu nie bez przyczyny mobilizują się tak mocno na spotkanie z Rekordem. Na pewno nie zabraknie bardzo żywiołowego dopingu, a być może Niebiescy przygotują coś więcej. Będzie się działo w Bielsku-Białej!


iparts.pl


Ostatnie wiadomości


Jan Urban wprowadza nowe porządki w reprezentacji


Fabiański w nowym-starym klubie!


Koniec sezonu dla Marcina Bułki?


Rywale Lecha w LK nie zagrają u siebie?


Rocha odchodzi – Ivi uderza w klub i Papszuna!


Który kod bonusowy aplikacji Superbet jest najlepszy?