Korzystamy z plików cookies. Więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

Tusk nie jest mile widziany na Lechii

2011-08-15

Na inaugurującym nowy stadion Lechii meczu z Cracovią kibice wywiesili transparent skierowany do premiera Donalda Tuska. "Nie jesteś, nie byłeś i nie będziesz nigdy kibicem Lechii" - można było przeczytać na płótnie.

W niedzielę Lechia Gdańsk w obecności 34 tysięcy widzów zremisowała na nowej PGE Arenie z Cracovią 1:1. W loży, w towarzystwie byłego premiera Jana Krzysztofa Bieleckiego i prezesa Lechii Gdańsk Macieja Turnowieckiego, zasiadł premier Donald Tusk.

Na transparencie obok zacytowanego hasła znajdowała się też podobizna szefa rządu. Ponadto gdy Donalda Tuska pokazano na telebimie, rozległy się głośne gwizdy. 

Fot. lechia.net


iparts.pl


Ostatnie wiadomości


Zieliński największym przegranym tego sezonu?


Znamy prezesa PZPN-u na kolejną kadencję!


Widzew uruchamia klauzulę transferową!


Transferowa ofensywa Górnika Zabrze


CR7 odchodzi z Al-Nassr


Jagiellonia ma nowego napastnika