Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

werwolff88
Posty: 83
Rejestracja: 31.08.2016, 07:09

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: werwolff88 »

Adamowski pisze: 11.03.2025, 09:27
swiatkibicow pisze: 10.03.2025, 19:43 Ktoś snuł tutaj całkiem niedawno że między Legią a Motorem i Śląskiem jest miło i przyjemnie a dziś pół meczu bluzgi.

Pytanie więc jakie dalej ma relacje Zagłębie Sosnowiec z Motorem jak Legia z Motorem takie ciśnienie mają.
Może nie ta skala ale można chyba zaryzykować podobieństwo BKS-Zagłębie-Legia.
Motor od prawie zawsze miał ostro z Legią.
A już na pewno od czasu gdy Legia nocą wypaliła wapnem L-kę na murawie na Zygmuntowskich.
No chyba niekoniecznie.
Relacje Legia - Bielsko się popsuły w trakcie, a w przypadku Motoru Zagłębie zrobiło sobie układ (?) z kosą swojej wieloletniej zgody.

To raczej nie jest to samo.
iparts.pl
Adamowski
Posty: 171
Rejestracja: 12.06.2024, 17:10

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: Adamowski »

werwolff88 pisze: 11.03.2025, 09:40
Adamowski pisze: 11.03.2025, 09:27
swiatkibicow pisze: 10.03.2025, 19:43 Ktoś snuł tutaj całkiem niedawno że między Legią a Motorem i Śląskiem jest miło i przyjemnie a dziś pół meczu bluzgi.

Pytanie więc jakie dalej ma relacje Zagłębie Sosnowiec z Motorem jak Legia z Motorem takie ciśnienie mają.
Może nie ta skala ale można chyba zaryzykować podobieństwo BKS-Zagłębie-Legia.
Motor od prawie zawsze miał ostro z Legią.
A już na pewno od czasu gdy Legia nocą wypaliła wapnem L-kę na murawie na Zygmuntowskich.
No chyba niekoniecznie.
Relacje Legia - Bielsko się popsuły w trakcie, a w przypadku Motoru Zagłębie zrobiło sobie układ (?) z kosą swojej wieloletniej zgody.

To raczej nie jest to samo.
Nie upieram się.
Pamiętam tylko to zdarzenie, jaka piana była na ustach wszystkich na stadionie jak to zobaczyli.
matador88
Posty: 271
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: matador88 »

Są kosy i kosy. Sportowcy z Legii i Motoru niejednokrotnie przecinali się na treningach i zawsze był szacunek. To nie są grupy, które są w pierwszym szeregu kos dla siebie nawzajem i każdy kto ma trochę oliwy we łbie to wie.
Spaacerowicz
Posty: 567
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: Spaacerowicz »

W ogóle to dziwne te rozkminy i szukanie wyższej filozofii. Pobluzgać sobie nie można?
Dżolo Rypandolo
Posty: 227
Rejestracja: 20.06.2024, 23:34

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: Dżolo Rypandolo »

Adamowski pisze: 11.03.2025, 09:51
werwolff88 pisze: 11.03.2025, 09:40
Adamowski pisze: 11.03.2025, 09:27

Może nie ta skala ale można chyba zaryzykować podobieństwo BKS-Zagłębie-Legia.
Motor od prawie zawsze miał ostro z Legią.
A już na pewno od czasu gdy Legia nocą wypaliła wapnem L-kę na murawie na Zygmuntowskich.
No chyba niekoniecznie.
Relacje Legia - Bielsko się popsuły w trakcie, a w przypadku Motoru Zagłębie zrobiło sobie układ (?) z kosą swojej wieloletniej zgody.

To raczej nie jest to samo.
Nie upieram się.
Pamiętam tylko to zdarzenie, jaka piana była na ustach wszystkich na stadionie jak to zobaczyli.
W którym roku miała miejsce sytuacja z tą eLką ?
Stpne
Posty: 589
Rejestracja: 05.08.2024, 20:33

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: Stpne »

1985/86.
lubię czytać książki
Posty: 182
Rejestracja: 22.06.2024, 16:06

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: lubię czytać książki »

Karty rozdaje Zagłębie, więc Legia może sobie bluzgać Motor, a Sosnowiec dalej będzie się wąchał z Lublinem.
Zolnierz Gruchaly
Posty: 40
Rejestracja: 12.07.2024, 08:54

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: Zolnierz Gruchaly »

Gratulacje dla Lecha,spiker został tam tęczowy członek antify który mieszkał w squocie czy jak tam ta dziupla brudasów się nazywa😂😂😂
navijaci88
Posty: 359
Rejestracja: 19.06.2024, 22:48

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: navijaci88 »

Zolnierz Gruchaly pisze: 12.03.2025, 10:18 Gratulacje dla Lecha,spiker został tam tęczowy członek antify który mieszkał w squocie czy jak tam ta dziupla brudasów się nazywa😂😂😂
Prawicowość trybun została tylko na oprawach. Za kulisami jednak współpraca z lewakami na stołkach, bo nowy stadion jest ważniejszy ... Zresztą nie ma nic bardziej komunistycznego niż dotowanie z kasy miejskiej klubu piłkarskiego
bez-napinki
Posty: 1835
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: bez-napinki »

Napisz jeszcze o Kibice Razem, tylko z tego drugiego konta dla niepoznaki.
Kibicfan1987
Posty: 97
Rejestracja: 25.05.2019, 12:44

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: Kibicfan1987 »

lubię czytać książki pisze: 12.03.2025, 01:47 Karty rozdaje Zagłębie, więc Legia może sobie bluzgać Motor, a Sosnowiec dalej będzie się wąchał z Lublinem.
Kart moze nie rozdaje
Młodsze pokolenie pewnie by chciało miec przy sobie Motor i Śląsk z Bksem
A stara gwardia woli raczej tylko panów L
swiatkibicow
Posty: 133
Rejestracja: 24.10.2016, 14:00

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: swiatkibicow »

Ciekawy mecz zapowiada się w Szczecinie z wyborowym towarzystwem. :)

Miejmy nadzieję, że serwery forum to wytrzymają
Oldschool1
Posty: 23
Rejestracja: 22.07.2024, 13:04

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: Oldschool1 »

Juz jest nowy temat odnośnie tej kolejki. Napisz tam to dzieciaki nie zasną, albo może się im coś przyśni..
Boni8
Posty: 135
Rejestracja: 16.09.2017, 14:57

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 07-10.03.2025

Post autor: Boni8 »

Oldschool1 pisze: 13.03.2025, 21:48 Juz jest nowy temat odnośnie tej kolejki. Napisz tam to dzieciaki nie zasną, albo może się im coś przyśni..
Z tego co widać to Twój przedmówca już nie potrafi zasnąć więc weź go jeszcze bardziej nie nakręcaj ;)
ODPOWIEDZ