swiatkibicow pisze: 10.03.2025, 19:43
Ktoś snuł tutaj całkiem niedawno że między Legią a Motorem i Śląskiem jest miło i przyjemnie a dziś pół meczu bluzgi.
Pytanie więc jakie dalej ma relacje Zagłębie Sosnowiec z Motorem jak Legia z Motorem takie ciśnienie mają.
Może nie ta skala ale można chyba zaryzykować podobieństwo BKS-Zagłębie-Legia.
Motor od prawie zawsze miał ostro z Legią.
A już na pewno od czasu gdy Legia nocą wypaliła wapnem L-kę na murawie na Zygmuntowskich.
No chyba niekoniecznie.
Relacje Legia - Bielsko się popsuły w trakcie, a w przypadku Motoru Zagłębie zrobiło sobie układ (?) z kosą swojej wieloletniej zgody.
swiatkibicow pisze: 10.03.2025, 19:43
Ktoś snuł tutaj całkiem niedawno że między Legią a Motorem i Śląskiem jest miło i przyjemnie a dziś pół meczu bluzgi.
Pytanie więc jakie dalej ma relacje Zagłębie Sosnowiec z Motorem jak Legia z Motorem takie ciśnienie mają.
Może nie ta skala ale można chyba zaryzykować podobieństwo BKS-Zagłębie-Legia.
Motor od prawie zawsze miał ostro z Legią.
A już na pewno od czasu gdy Legia nocą wypaliła wapnem L-kę na murawie na Zygmuntowskich.
No chyba niekoniecznie.
Relacje Legia - Bielsko się popsuły w trakcie, a w przypadku Motoru Zagłębie zrobiło sobie układ (?) z kosą swojej wieloletniej zgody.
To raczej nie jest to samo.
Nie upieram się.
Pamiętam tylko to zdarzenie, jaka piana była na ustach wszystkich na stadionie jak to zobaczyli.
Są kosy i kosy. Sportowcy z Legii i Motoru niejednokrotnie przecinali się na treningach i zawsze był szacunek. To nie są grupy, które są w pierwszym szeregu kos dla siebie nawzajem i każdy kto ma trochę oliwy we łbie to wie.
Może nie ta skala ale można chyba zaryzykować podobieństwo BKS-Zagłębie-Legia.
Motor od prawie zawsze miał ostro z Legią.
A już na pewno od czasu gdy Legia nocą wypaliła wapnem L-kę na murawie na Zygmuntowskich.
No chyba niekoniecznie.
Relacje Legia - Bielsko się popsuły w trakcie, a w przypadku Motoru Zagłębie zrobiło sobie układ (?) z kosą swojej wieloletniej zgody.
To raczej nie jest to samo.
Nie upieram się.
Pamiętam tylko to zdarzenie, jaka piana była na ustach wszystkich na stadionie jak to zobaczyli.
Zolnierz Gruchaly pisze: 12.03.2025, 10:18
Gratulacje dla Lecha,spiker został tam tęczowy członek antify który mieszkał w squocie czy jak tam ta dziupla brudasów się nazywa
Prawicowość trybun została tylko na oprawach. Za kulisami jednak współpraca z lewakami na stołkach, bo nowy stadion jest ważniejszy ... Zresztą nie ma nic bardziej komunistycznego niż dotowanie z kasy miejskiej klubu piłkarskiego
lubię czytać książki pisze: 12.03.2025, 01:47
Karty rozdaje Zagłębie, więc Legia może sobie bluzgać Motor, a Sosnowiec dalej będzie się wąchał z Lublinem.
Kart moze nie rozdaje
Młodsze pokolenie pewnie by chciało miec przy sobie Motor i Śląsk z Bksem
A stara gwardia woli raczej tylko panów L