Aha odbili, założyli rodziny i potem gonią MF, która na ich temat nic nie mówiła? Przecież, to w ogóle nie jest logiczne.lepszastronamiasta pisze: 19.06.2024, 10:49 stare wsh to 90% huta to każdy wie kto to ludzie co odbili po upadku zgody z lechia i pozakładali rodziny a potem te k**** na nich zaczely zeznawac
i nikogo oprócz piknikow nie obchodzi w krk jakies radlewo zaglebie czy legia bo maniek się w h** cieszy ze dzieki temu nie musza jeździć na mecze bo niema kim
Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
-
mateusznow
- Posty: 396
- Rejestracja: 07.06.2018, 19:29
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30-tu lat
Po pierwsze, od dawania ("na papier" itp.) to lepsze są od was chyba tylko bardziej skompromitowane ilością tzw. "60-tek", niebieskie pSYCHOfAJE1996 i widzewska banda dEhAwU2000. Poza tym, popytaj sąsiadki na Prądniku Czerwonym, co robiła mACIORA michalska z "żydówką" z ksC/'jude gangu', mASTERową, np. w zk SO i ile wiślackich szarAksów potwierdziło formalnie i nie wyjaśnienia oraz zeznania tej pierWszej itd., jak ty ... swoją udawaną ślpotą mój wcześniejszy wpis dot. plotki o "mf" i 'wsh'. ;)
-
lepszastronamiasta
- Posty: 43
- Rejestracja: 15.06.2024, 19:49
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
sklej cipe pedale bo h*** wiesz T juz wylecial z celi za gwalt na gicie ale pewnie nie miał kto ci przewinac wszyscy na mieście maja bekę ze w kurtkach devils co mecz inne małolaty 50kg a ty coś p********* wiesz kogo od ciebie złapal b w aucie ostatnio albo kto do niego dzwonił i przepraszal wiesz kto do kogo strzelal a kto stracił juz reke nie wiesz bo jesteś jakiś h** z internetu j**** cięPCABG pisze: 19.06.2024, 13:06Wszystko pomieszałeś, a M. Mieszka w Krakowie. Brasia pogonili za zupełnie coś innego. Ludzie ze starego WSH są po obu stronach tzn.60 i tej wiślackiej.lepszastronamiasta pisze: 19.06.2024, 10:28 ostre dauny tu się wpisuja przeciez wy nie macie pojecia co się dzieje wisla nie ma ekipy został sam maniek skitrany za krakowem i jego przedszkole najlepsza ekipe ma stare wsh niezadne konfidenty tylko normalne chłopy co siedzieli za michalska i oni dojezdzaja mloda frajernie pod domami i nieprzestana dopoki ich nie wytempia i wyjebane maja na jakieś kibicowanie i mecze
na cracovii walcza ze soba kilka ekip teraz jest wicher na cała polske bo jedni porwali i zgwalcili gwiazdora judegangu brasia a byl wtedy gitem ale wczesniej sami go pogonili bo wyszło ze ich okradał to tyle apropo zasad w jude gangu
Jak widać nie masz najmniejszego pojęcia co się dzieje na Wiśle i Krakowie. Kiedyś jak mi się będzie chciało, to opiszę jak to wygląda.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ogólnie widzę, że wakacje to i wysyp bezklubowych pizd w najlepsze :D
Prawilny frajer teraz nadaje z konta LepszaStronaMiasta :D W temacie Euro pisze o swojej ekipie, tylko nie wspomina jakiej :D
A ty dozo stary grzejniku kleju ciesz się ostatnimi latami względnego szacunku na trybunach. W końcu jacyś młodzi ci wydupcą w zęby na stadionie i się skończy, bo większego pajaca od ciebie ciężko znaleźć w całej Polsce.
O ku*** :D hahaha widzę kolejny post nad moim. Przegląd mniej lub bardziej ciekawych newsów z Krakowa, upublicznionych na tym gejowskim forum. Prawilny frajer szybko zagląda do swojego folderu "Kraków" i powtarza kumate kocopoły :D
A więc mamy B., mamy straconą rękę, teraz czekam na info kto był pod Forum ostatnio i kto wsadzał karła do muszli.
Dajesz p i z d o
masz okazję się wykazać w necie.
j**** admina tego forum do ryja.
Prawilny frajer teraz nadaje z konta LepszaStronaMiasta :D W temacie Euro pisze o swojej ekipie, tylko nie wspomina jakiej :D
A ty dozo stary grzejniku kleju ciesz się ostatnimi latami względnego szacunku na trybunach. W końcu jacyś młodzi ci wydupcą w zęby na stadionie i się skończy, bo większego pajaca od ciebie ciężko znaleźć w całej Polsce.
O ku*** :D hahaha widzę kolejny post nad moim. Przegląd mniej lub bardziej ciekawych newsów z Krakowa, upublicznionych na tym gejowskim forum. Prawilny frajer szybko zagląda do swojego folderu "Kraków" i powtarza kumate kocopoły :D
A więc mamy B., mamy straconą rękę, teraz czekam na info kto był pod Forum ostatnio i kto wsadzał karła do muszli.
Dajesz p i z d o
masz okazję się wykazać w necie.
j**** admina tego forum do ryja.
-
lepszastronamiasta
- Posty: 43
- Rejestracja: 15.06.2024, 19:49
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
to ty tu robisz za maskotkę forumowego dauna co cię swoi wyjaśniali tyle razy ze musiałeś z innych kont nakurwiac ale zanim się zawiniesz przewiń jak twoja ekipa 15 latkow zasadowo wyjebala wala komus na mieście kto was zawsze wspierał finansowo i co ludzie na mieście ustalili chociaż ty jebana k**** z neta nawet pewnie nie wiesz o czym mówię
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Przemku ile masz lat ? To pomoże zawęzić grono podejrzanych
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Mógłby ten moderator zamknąć ten temat w pizd* bo nikt tu nic mądrego do powiedzenia nie ma.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
jestesmywaszastolica tak chetnie piszesz o mefedronie więc zapytam lubisz to czy ki c***?? A wjechałeś kiedyś na poważniejsze tematy jakieś mocno halucynogenne??
Miałeś kiedyś sytuacje że spałeś z otwartą mordą otwartymi oczami i chrapałeś?? tak mi przewijał braciak który myślał że w c**** lecę. doba ciężkich halucynacji po wypiciu naparu druga doba wszystko ci się rozmazuje, problemy ze wzrokiem i zajarzeniem czy to co się dzieje to prawda czy jebana fikcja. Masz na stole obiad i musisz sztućcami napierdalać bo nie widzisz jebanego talerza który zlewa się ze stołem i wszystkim dookoła. Zamknijcie ryje na temat specyfików bo c**** wiecie specjaliści od mefki i marysi.
Miałeś kiedyś sytuacje że spałeś z otwartą mordą otwartymi oczami i chrapałeś?? tak mi przewijał braciak który myślał że w c**** lecę. doba ciężkich halucynacji po wypiciu naparu druga doba wszystko ci się rozmazuje, problemy ze wzrokiem i zajarzeniem czy to co się dzieje to prawda czy jebana fikcja. Masz na stole obiad i musisz sztućcami napierdalać bo nie widzisz jebanego talerza który zlewa się ze stołem i wszystkim dookoła. Zamknijcie ryje na temat specyfików bo c**** wiecie specjaliści od mefki i marysi.
-
AdamKowalski77
- Posty: 87
- Rejestracja: 02.04.2019, 01:27
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
napisal typ co sie zarejestrowal 2 dni temuDiegoT pisze: 19.06.2024, 12:44 Otwarta rejestracja, zbliżające się wakacje dzieciaków i znowu wysyp jakiś typów sprzed komputera co szukają tylko napinki w necie...
-
maczetatata
- Posty: 219
- Rejestracja: 10.06.2016, 02:38
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ja mam takie bardzo powazne pytanie ,w sumie to forum DLA kumatych wiec zapytam.Moj kolezka wjechal na puche ostatnio ,na celi zapytali sie czy chce grypsowac i sprawdzili bialko.Tam pare miechów posiedzial ,mu podkrancowali bajere i zdal test na czlowieka honour,zostal grypsujacym ,osoba ktorej chlopaki na lawcepod blokem powiedza "czesc ".Ale jest problem bo pozniej sie pochwalil ze na wolce uzywal air fryera i schowali go za to do wora .A on im tumaczyl ze to tylko maszynka do robienia frytek taka nowoczesna Bo jeden cwiarus tam jak szedl siedziec to jeszcze z lampami naftowymi zapierdalali i nie wierzyl ze air fryer to nie frajer tylko frytkownica.No i teraz jest afera na pol polski bo chlopaki chca go podniesci robia ogolnopolskie spotkanie ,ktos bd z czolowki?
-
obserwator17
- Posty: 318
- Rejestracja: 16.06.2024, 10:54
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Myślę że tą sprawę powinien rozkminić żurom razem z załęcką.maczetatata pisze: 19.06.2024, 19:35 Ja mam takie bardzo powazne pytanie ,w sumie to forum DLA kumatych wiec zapytam.Moj kolezka wjechal na puche ostatnio ,na celi zapytali sie czy chce grypsowac i sprawdzili bialko.Tam pare miechów posiedzial ,mu podkrancowali bajere i zdal test na czlowieka honour,zostal grypsujacym ,osoba ktorej chlopaki na lawcepod blokem powiedza "czesc ".Ale jest problem bo pozniej sie pochwalil ze na wolce uzywal air fryera i schowali go za to do wora .A on im tumaczyl ze to tylko maszynka do robienia frytek taka nowoczesna Bo jeden cwiarus tam jak szedl siedziec to jeszcze z lampami naftowymi zapierdalali i nie wierzyl ze air fryer to nie frajer tylko frytkownica.No i teraz jest afera na pol polski bo chlopaki chca go podniesci robia ogolnopolskie spotkanie ,ktos bd z czolowki?
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ale co to ma do rzeczy? Patrząc się co tu się dzieje od kilku dni to dałbym radę żyć bez profilu tutaj. A niektórzy widzę czekali tylko na napinki.AdamKowalski77 pisze: 19.06.2024, 19:18napisal typ co sie zarejestrowal 2 dni temuDiegoT pisze: 19.06.2024, 12:44 Otwarta rejestracja, zbliżające się wakacje dzieciaków i znowu wysyp jakiś typów sprzed komputera co szukają tylko napinki w necie...
-
maczetatata
- Posty: 219
- Rejestracja: 10.06.2016, 02:38
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Dzieki napisalem do nich na IG ,mam nadzieje ze rozkmini to na korzysc mojego ziomka a jak nie to chociaz mu kopsnie leginsy do szpagatow za frico ;)obserwator17 pisze: 19.06.2024, 20:08Myślę że tą sprawę powinien rozkminić żurom razem z załęcką.maczetatata pisze: 19.06.2024, 19:35 Ja mam takie bardzo powazne pytanie ,w sumie to forum DLA kumatych wiec zapytam.Moj kolezka wjechal na puche ostatnio ,na celi zapytali sie czy chce grypsowac i sprawdzili bialko.Tam pare miechów posiedzial ,mu podkrancowali bajere i zdal test na czlowieka honour,zostal grypsujacym ,osoba ktorej chlopaki na lawcepod blokem powiedza "czesc ".Ale jest problem bo pozniej sie pochwalil ze na wolce uzywal air fryera i schowali go za to do wora .A on im tumaczyl ze to tylko maszynka do robienia frytek taka nowoczesna Bo jeden cwiarus tam jak szedl siedziec to jeszcze z lampami naftowymi zapierdalali i nie wierzyl ze air fryer to nie frajer tylko frytkownica.No i teraz jest afera na pol polski bo chlopaki chca go podniesci robia ogolnopolskie spotkanie ,ktos bd z czolowki?
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Zauważ że to pedalisko skrzętnie zbiera sobie różne info, które wypływa właśnie na tym gejowskim forum i potem strzela nim jakby był kumaty. Dlatego nie ma sensu pisać tutaj czegokolwiek o ciemnych stronach miasta. Później takie k******* szaleją tutaj i na FB.
-
lepszastronamiasta
- Posty: 43
- Rejestracja: 15.06.2024, 19:49
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
nie napisałem tu ani jednego farmazonu ale skąd takie k**** maja wiedzieć o brasia jak wy jesteście zwykle frajery z szalikami co latają za was 15 latkowie tyle znaczycie na tej wisle klauny jebane będziecie zaraz dzwonić przepraszac jak pawelek a do końca roku młoda frajernia przestanie istnieć bo już z domów nie wychodzą j**** was internetowcy
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
gierat każdy przeciez wie ze to ty i każdy wie co powinieneś miec za wyciąganie takich spraw w internecie
a ta policyjna ku*** halodrol tu kiedyś kibicowała konfidentom od nas zeby jebli dobrych chłopaków wiec ktoś cię halodrol w końcu rozkmini nie bój żaby
a ta policyjna ku*** halodrol tu kiedyś kibicowała konfidentom od nas zeby jebli dobrych chłopaków wiec ktoś cię halodrol w końcu rozkmini nie bój żaby
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
łap za sprzet wariacie i pomóż chłopakom chyba ze tylko w internecie walczysz to jesteś kotem i walcz tutaj dalej
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
ty smieszkujesz a twoi koledzy tracą zdrowie i sa katowani sprzętem bo macie taka padake ze musza biegac za was 17 latki za to armia internetowa jak zawsze w formie i w dobrym humorze
-
lepszastronamiasta
- Posty: 43
- Rejestracja: 15.06.2024, 19:49
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
i właśnie za to jebana k**** jesteście oprawiane i wszystkie d**** po kolei będziecie kalekami spucuj się tylko z ksywy i jesteś skonczonakotarsky pisze: 20.06.2024, 10:16 A to nie wy patrzycie z wypiekami na policzkach jak WSH ktore jest rozjebane i spakowane do wora oprawia małolatów co poszli w stronę zasad?
-
mateusznow
- Posty: 396
- Rejestracja: 07.06.2018, 19:29
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Niż demograficzny, coraz mniejszy odsetek młodych, których interesuje kibicowskie, czy "osiedlowe" życie i uważasz, że czas działa na korzyść? W całej Polsce są braki w porównaniu z czasem przyszłym, a w Krakowie jest jeden wielki burdel, który jeszcze bardziej zniechęca.nieznAJomy1906 pisze: 20.06.2024, 13:51 Wszyscy pierdola jaka to nie jest c****** sytuacja bandy na Wiśle, ale c**** prawda. Na Wiśle jest z czego kleić i czas działa na korzyść Devilsów. Ten kto jechał pierwszym pociągiem do Wawy na puchar ten widział. Potencjał na Wiśle jest ogromny.
Gdyby nie konflikty i podziały wiadomo gdzie, to Wisła byłaby wśród top ekip w tym kraju.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Załóżcie więcej tych kont tutaj i co chwilę odpowiadajcie z innego. Zrobił się tutaj większy burdel niż w samym Krakowie. Temat do zamknięcia, chociaż moderator się pewnie cieszy, że kliki lecą.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Tylko kto by chciał w ogóle z WSH gadać. Są spaleni od momentu współpracy z psami.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Podbijam!DZnr1 pisze: 19.06.2024, 12:12Jest jeszcze jakieś 'debils' "wiślackie ...", przynajmniej ... na co najmniej jednej fladze. :)SZUR.k-owski pisze: 19.06.2024, 10:59 Czyli w Krakowie poza ekipami ksC i HKS-u są obecnie 3 bandy wiślackie: "młoda ferajna", młode 'wsh' i stare 'wsh'. To kto należy do starego 'wsh', ci co "leżeli" do Człowieka?
PS "Wczoraj wieczorem "60-tki" z 'wsh' złapały się z "młodą ferajną" na jakimś osiedlu - ciężki dym, 2 osoby w szpitalu (jedna w ciężkimi stanie, a druga podobno nie żyje). Prawdopodobny trup z "mf" dostał w szyję fiskarsem."
Potwierdzone? :(
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
O jest siemaszki który na kilku kontach jest za sracovią a na drugich kilku za Wisłą. Teraz odpisz z konta xxxlecie wariaciku internetowy.tylkowisla_sharks pisze: 20.06.2024, 15:48 nieznajomy halodrol słuchaj k**** bo specjalnie do ciebie pisze widocznie nie masz pojęcia co się działo w ostatnich dniach ani w zabierzowie ani w krakowie i nie wiesz jak skonczyli twoi koledzy. nie macie żadnej ekipy jesteście jebane jak dzwki i będziecie jebane do spodu. na twoje nieszczęście wracają stare porządki połowa osiedli sie na was wyjebala i lepiej uciekaj daleko bo skończysz jak twój kolega przedwczoraj
-
mateusznow
- Posty: 396
- Rejestracja: 07.06.2018, 19:29
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Bzdura, dawniej z jednego osiedla dziesiątkami wylatywali, a teraz, jak kilka osób jest na całe osiedle, to jest "mocne".nieznAJomy1906 pisze: 20.06.2024, 15:45 Uwierz że na Wiśle młodych nie brakuje. Owszem, większość to przećpane szczury z gazami, ale działają na mieście i są bardzo aktywni. Część z nich wyrośnie na chuliganów. Będzie z czego werbować narybek. Chociaż narybek to już złe słowo raczej. Chyba że dawne WSH planuje zrobić wielki comeback back, tylko pytanie do czego im to potrzebnemateusznow pisze: 20.06.2024, 14:21Niż demograficzny, coraz mniejszy odsetek młodych, których interesuje kibicowskie, czy "osiedlowe" życie i uważasz, że czas działa na korzyść? W całej Polsce są braki w porównaniu z czasem przyszłym, a w Krakowie jest jeden wielki burdel, który jeszcze bardziej zniechęca.nieznAJomy1906 pisze: 20.06.2024, 13:51 Wszyscy pierdola jaka to nie jest c****** sytuacja bandy na Wiśle, ale c**** prawda. Na Wiśle jest z czego kleić i czas działa na korzyść Devilsów. Ten kto jechał pierwszym pociągiem do Wawy na puchar ten widział. Potencjał na Wiśle jest ogromny.
Gdyby nie konflikty i podziały wiadomo gdzie, to Wisła byłaby wśród top ekip w tym kraju.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Nie ma to jak na pisanie na otwartym forum kto gdzie jak i z kim będzie porządki robił sami faktycznie na siebie z d*** dajecie brawo ... tak samo po każdej akcji wrzucanie zdjęć do neta psy mają mniej roboty gratulacje
-
mateusznow
- Posty: 396
- Rejestracja: 07.06.2018, 19:29
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Teraz pytanie po co mieli kręcić aferę "dobrym" zamiast z nimi współpracować? Może jednak nie były, to czyste osoby?niewinny1 pisze: 20.06.2024, 17:40 Kazdy spojrzal trzezwo na sytuacje małolaci zrobili syf wykrecili afere, przerobili kogos na kase, chcieli rządzić i teraz beda do konca zycia kalekami czas pokazał ze nie wystarczy na slepo psikać gazem czy strzelać z rakietnic zeby rządzić w Krakowie. Mieli chwile sławy ale wracaja stare porzadki.
-
Vincent Cassel
- Posty: 2
- Rejestracja: 20.06.2024, 21:36
-
mateusznow
- Posty: 396
- Rejestracja: 07.06.2018, 19:29
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
To jak pozakładali rodziny, odbili, czy tylko hajs ma się zgadzać?niewinny1 pisze: 20.06.2024, 22:14jakie dobre intencje odstaw te dopy małolaci mysleli ze zlapali boga za nogi i przejma interesy Sharksow wykrecajac afery dobrym chlopakom szkoda ze M im nie powiedzial ze to nie przychodzi tak łatwo i psikanie gazem czy strzelanie rakietnicami po ludziach to nie wystarczy i ze trzeba miec jaja jak na przeciw stanie ktos kto bedzie chcial uzyc tego sprzetu a nie tylko go trzymac ale moze mu bylo to na reke zeby ktos dla niego biegal i przytulał kase. tak czy inaczej ich kariera sie skonczylaMałopolska kibolska pisze: 20.06.2024, 20:47jakie chwile sławy? oni nawet swoich "5 minut" nie mieli. na początku szumne oświadczenia jak to dla nich 3 kolory to Wisła a dla WSH 3 kolory " to pasta aquafresh" hehe to było dobre, wtedy można było się łudzić i kibicować że coś się poprawi na lepsze, że faktycznie młodzi pociągną Wisłę w dobrą stronę, ale czas wszystko zweryfikowałniewinny1 pisze: 20.06.2024, 17:40 Kazdy spojrzal trzezwo na sytuacje małolaci zrobili syf wykrecili afere, przerobili kogos na kase, chcieli rządzić i teraz beda do konca zycia kalekami czas pokazał ze nie wystarczy na slepo psikać gazem czy strzelać z rakietnic zeby rządzić w Krakowie. Mieli chwile sławy ale wracaja stare porzadki.
eNGie pisze: 20.06.2024, 15:37 Tylko kto by chciał w ogóle z WSH gadać. Są spaleni od momentu współpracy z psami.może po to za ileś lat ekipy o ponad 20letniej historii nie kojarzono tylko z jednym?nieznAJomy1906 pisze: 20.06.2024, 15:45Chyba że dawne WSH planuje zrobić wielki comeback back, tylko pytanie do czego im to potrzebne
a jak było z Ruchem i flagą PF? Ile czasu nie wisiała i wydawało się że koniec z nimi?
obie ekipy sie odbudują i swoją reputacje, tyle że na Ruchu zamieszanie z PF przebiegło zdecydowanie łagodniej
szkoda młodych na Wiśle bo gdy się postawiali mieli pewnie dobre intencje, ale wyszło że klepaniem po plecach i poparciem zwykłych kibiców w młynie nie wygra się w tym mieście i z takimi przeciwnikami
lepszastronamiasta pisze: 19.06.2024, 10:49 stare wsh to 90% huta to każdy wie kto to ludzie co odbili po upadku zgody z lechia i pozakładali rodziny a potem te k**** na nich zaczely zeznawac
i nikogo oprócz piknikow nie obchodzi w krk jakies radlewo zaglebie czy legia bo maniek się w h** cieszy ze dzieki temu nie musza jeździć na mecze bo niema kim
-
Edi Gluskin
- Posty: 42
- Rejestracja: 21.06.2024, 11:44
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Komedia ku***, czyli to co od kilku miesięcy było plotkami jest prawdą. Jak te wszystkie Baxtery, Brodate, Opale, Maczo itd wrócą na trybuny to będzie pogrzeb sceny kibicowskiej na Wiśle. Ponoć jeden typ ze starego WSH chciał się wieszać w celi bo nawet na frajerskim kryminale nie dawał rady haha a taki duży chłop
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Jak Jaworzno jest waszym znaczącym FC, to nie chce widzieć reszty.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
I co, w 30 przyjdą pod stadion i rozgonią 4000 ludzi z młyna? Póki co mają podejście 'mamy ambitniejsze cele niż chodzenie na mecze' :D Niech sobie żyją w bańce.Edi Gluskin pisze: 21.06.2024, 12:06 Komedia ku***, czyli to co od kilku miesięcy było plotkami jest prawdą. Jak te wszystkie Baxtery, Brodate, Opale, Maczo itd wrócą na trybuny to będzie pogrzeb sceny kibicowskiej na Wiśle. Ponoć jeden typ ze starego WSH chciał się wieszać w celi bo nawet na frajerskim kryminale nie dawał rady haha a taki duży chłop
Ludzie maja w pamięci, za co WSH wrzucało ludziom zakazy na Wisłę, rekordziści wyłapywali za zbyt długie włosy (pewien graficiarz, który według niektórych miał fryzurę niegodną działającej osoby), a teraz sami po DPK do grupy coś tam próbują wojować, w końcu zasady ich nie dotyczą.
Niech przyjdą na puchary :)
-
factoryproject
- Posty: 505
- Rejestracja: 23.09.2017, 12:58
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Uwierz mi że niektórzy z nas przejrzeli na oczy już w 2012...Tyle tylko że nie wszyscy pisali o tym głośno. Ostanie 12 lat co zmiana pokolenia która zawsze musi nastąpić z tym że 20 lat temu była brutalna i Sharksi wciągnęli wszystkich "biegających" a teraz sytuacja jest bardziej skomplikowana.Małopolska kibolska pisze: 21.06.2024, 13:19jeden pogrzeb w 2016 już Wisła przeżyła, po rozpadzie TKWM na kilka miechów młyn się przerzedził, komu nie pasowało ten odbił a później wszystko powoli wracało do normyEdi Gluskin pisze: 21.06.2024, 12:06 Jak te wszystkie Baxtery, Brodate, Opale, Maczo itd wrócą na trybuny to będzie pogrzeb sceny kibicowskiej na Wiśle.
No i niestety inaczej wyglądał świat 20 lat temu..nie bylo fb, instagramów, oświadczeń. Kto był w miarę kumaty to szedł do Wiślaków wcześniej przed meczem, albo jeszcze lepiej do Yakuzy i tam wszystko było dogadane. Kogoś się spotkało, pogadało.
Ewentualnie dogadywało się na zapisach na wyjazd (Pisze oczywiście o normalnych rzeczach kibicowskich nie o grubych sprawach).
Kto jeżdził na Wisłe w latach 2002-2012 ten mi przyzna mi rację, a jesli ma inne argumenty to chętnie poczytam.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Sharksi wracają to już raczej pewne tylko pytanie czy mocniejsi czy słabsi.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
No tak, bo 16-letni Maciek z kolegami, który przyszedł pokrzyczeć na meczu czy 26-letni Artur, który pierwszy raz zabrał do młyna dziewczynę, staną w pierwszym szeregu naprzeciwko wydziaranym karkom, którzy na co dzień biegają po mieście ze sprzętem. W fajnej bajce żyjesz :) Wystarczy, że goście przyjdą ekipą na mecz i nie dadzą się stamtąd ruszyć.grubzzzzz pisze: 21.06.2024, 12:56 I co, w 30 przyjdą pod stadion i rozgonią 4000 ludzi z młyna? Póki co mają podejście 'mamy ambitniejsze cele niż chodzenie na mecze' :D Niech sobie żyją w bańce.
Ludzie maja w pamięci, za co WSH wrzucało ludziom zakazy na Wisłę, rekordziści wyłapywali za zbyt długie włosy (pewien graficiarz, który według niektórych miał fryzurę niegodną działającej osoby), a teraz sami po DPK do grupy coś tam próbują wojować, w końcu zasady ich nie dotyczą.
Niech przyjdą na puchary :)
-
fredperrycp
- Posty: 58
- Rejestracja: 15.06.2024, 10:37
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ktoś nie wie jak działa psychologia. Wystarczy 50 osób mocnej bandy z legendą i cały stadion wypierdala w podskokach
-
lepszastronamiasta
- Posty: 43
- Rejestracja: 15.06.2024, 19:49
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
pociesze was nikogo nie interesują mecze i jakieś kibicowanie tylko zrobienie kalek z tych k**** a kto sie interesuje wie ze już kilku będzie na rencie do końca zycia kilku sztywniaków się rozjebalo a reszta już zrozumiała ze przegrali zycie
od dawna lataja po mieście glosowki jak jest dzwonione do tych k**** i co mówią wiedza ze są skończeni a tu dauny analizy robią ze konflikt będzie ty k**** z internetu konflikt właśnie sie kończy
od dawna lataja po mieście glosowki jak jest dzwonione do tych k**** i co mówią wiedza ze są skończeni a tu dauny analizy robią ze konflikt będzie ty k**** z internetu konflikt właśnie sie kończy
-
Edi Gluskin
- Posty: 42
- Rejestracja: 21.06.2024, 11:44
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
na dzień dzisiejszy wsh jakby wbiło nawet w te 30 osób pod stadion to nikt by ich nie ruszył, dużo się zmieniło od tamtego razu co próbowali kilka lat temu. wezcie sie jeszcze tylko dogadajcie z michalskim zeby kazdy widzial ze nie ma juz tam zadnych zasad
a ty Malopolska serio myslisz ze wsh wyjdzie z sosnowcem haha
a ty Malopolska serio myslisz ze wsh wyjdzie z sosnowcem haha
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Po co Młoda Ferajna się podpina pod Devils - była to ekipa z 98 roku z niezłą renomą. I nie wiem czy została z nich garstka obecnie na Reymonta.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
To pachnie tym konfliktem, wracają na te trybuny czy nie? Bo raz często Twoje wypowiedzi są kompletnie różne w jednym temacie. W ogóle wydaje mi się, że w temacie Wisły wypowiada się tutaj tylko i wyłącznie strona z Kałuży (z resztą jeden z aktywnych tutaj uczestników "zdradził się" w innym temacie). Po ostatnich wydarzeniach myślę, że ani WSH ani druga strona konfliktu nie napierdzielała posta za postem w internecie.nieznAJomy1906 pisze: 21.06.2024, 12:25 Pachnie konfliktem na Wiśle jakiego jeszcze nie było. Najbardziej żal tych chłopaków, którzy po kilku latach wrócili na trybuny z powodu względnej normalności. Teraz pewnie znowu popierdolą to wszystko.
c*** tam z MF ale ciekawe co na to Devilsi i znaczące FC pokroju Chrzanowa i Jaworzna, w których jest sporo aktywnych osób na Wiśle.
