Kibicowska Warszawa
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
Re: Kibicowska Warszawa
Skoro nikt nie ma lepszej w Polsce, skoro na tym stadionie, o ile pamiętam, lepszej nie było - to jak chciałbyś wykazać, że to jest za mała średnia frekwencja?
Re: Kibicowska Warszawa
Patrząc na miasto i okolice to mi się wydaje że powinniście te 50-60 mieć na każdym meczy... dłubaczy słonecznika albo lubiących popcorn. Moje zdanie ale pytanie czy ktoś takich ludzi chce?
-
wielkipigmej
- Posty: 80
- Rejestracja: 28.05.2016, 14:44
Re: Kibicowska Warszawa
Aglomeracja warszawska ma ponad 3 mln uscislajac, czyli tyle ile woj wielkopolskieyalla pisze: 02.09.2023, 21:22To dużo, na aglomerację liczącą ponad 2mln ludzi? 1/2 sektora na 100-kilometrowym wyjeździe po turbomobilizacji?KSGKSW pisze: 02.09.2023, 20:58Niby ich nie ma a dziś jakieś stów w Płocku z oprawą.TORCIDA_GÔRNIK pisze: 01.09.2023, 14:33
znaj swoje miejsce w szeregu smieciu j***** wasza ekipa wyjazdowa wyglada jak zbieranina ze szkoły specjalnej
-
factoryproject
- Posty: 505
- Rejestracja: 23.09.2017, 12:58
Re: Kibicowska Warszawa
Taki Hamburg ma 2 mln i na wyjazd potrafi w 2 lidze jechać w 20 000 to jest wynik.wielkipigmej pisze: 03.09.2023, 10:34Aglomeracja warszawska ma ponad 3 mln uscislajac, czyli tyle ile woj wielkopolskie
Legia jest TOPowym klubem pod wzgledem opraw, chuliganki, ale teżj est TOPem w propagandzie.
U nich wszystko zawsze jest honorowe i najlepsze, tylko nn swoim podwórku sobie nie dają rady z Czeczenami, Ukraińcami i resztą.
Wiem, wiem przyjedź do Wawy
MOCNO LEGIA !!!
Re: Kibicowska Warszawa
W Bundeslidze to jedziesz sobie w swoich barwach do obcego miasta z całą rodziną, wcinasz tam wursta, popijasz piwko i idziesz na mecz. Na sam stadion docierasz wymieszany z miejscowymi. Ja wiem że są i ekipy ultras i H i też się dzieje, ale tak wyglądają realia dnia meczowego w dużych i licznych ekipach. To samo w innych krajach europejskich. Poza tym to mają jeszcze piłkę na poziomie i stadiony co pomieszczą te 20 000 gości.
Gdybyśmy mieli realia jak z Bundesligi i taką piłkę to ekipy pokroju Legii, Lecha, Widzewa czy Wisły by miały frekwencje na poziomie 2x albo i 3x większym niż obecnie.
Ktoś tam narzekał na zjadaczy słonecznika i piknków, że wypełniają trybuny. Tak, wypełniają, są integralną częścią stadionów i do tego wielu z nich zrobiło dla swojego klubu więcej niż niejeden "groźny fanatyk" w ciuchach Pitbulla co się zawinął z różnych przyczyn po 3 sezonach ze stadionu.
A propos meritum - KSP jeździ co jakiś czas w te kilkaset osób na jakiś bliski wyjazd, a to Łódź, a to Płock, na derbach też byli w 1500. Chodzi ich na K6 te 2000-4000 więc siłą rzeczy uzbierają od biedy na wyjazd te 500 osób raz na ruski rok. Puszcza Niepołomice też by uzbierała czy Podbeskidzie. I jaki to ma wpływ na sytuację w mieście? Żaden.
Gdybyśmy mieli realia jak z Bundesligi i taką piłkę to ekipy pokroju Legii, Lecha, Widzewa czy Wisły by miały frekwencje na poziomie 2x albo i 3x większym niż obecnie.
Ktoś tam narzekał na zjadaczy słonecznika i piknków, że wypełniają trybuny. Tak, wypełniają, są integralną częścią stadionów i do tego wielu z nich zrobiło dla swojego klubu więcej niż niejeden "groźny fanatyk" w ciuchach Pitbulla co się zawinął z różnych przyczyn po 3 sezonach ze stadionu.
A propos meritum - KSP jeździ co jakiś czas w te kilkaset osób na jakiś bliski wyjazd, a to Łódź, a to Płock, na derbach też byli w 1500. Chodzi ich na K6 te 2000-4000 więc siłą rzeczy uzbierają od biedy na wyjazd te 500 osób raz na ruski rok. Puszcza Niepołomice też by uzbierała czy Podbeskidzie. I jaki to ma wpływ na sytuację w mieście? Żaden.
-
factoryproject
- Posty: 505
- Rejestracja: 23.09.2017, 12:58
Re: Kibicowska Warszawa
Yalla, przyznaję Ci rację w 100 %, ale sam przyznasz że to co napisałem to czysta prawda.
Wiadomo że Warta w Poznaniu, Polonia w Warszawie mają swoje miejsce, ale nie masz trochę racji c odo dwu czy trzy krotnej większej liczby ludzi bo wtedy musiało by chodzic średnio po 50 000, a tyle to myślę jest max na TOPowych meczach typu wlaśnie Legia- Lech, Widzew -Legia itp.
Wiadomo że Warta w Poznaniu, Polonia w Warszawie mają swoje miejsce, ale nie masz trochę racji c odo dwu czy trzy krotnej większej liczby ludzi bo wtedy musiało by chodzic średnio po 50 000, a tyle to myślę jest max na TOPowych meczach typu wlaśnie Legia- Lech, Widzew -Legia itp.
Re: Kibicowska Warszawa
Ja mówię o hipotetycznej sytuacji w której nasza liga nagle staję się TOP5 w Europie i czołowe drużyny grają co roku w LM. Wtedy uśpiony potencjał by się uruchomił i zobaczyłbyś że moglibyśmy mieć naprawdę wysokie frekwencje. To że jesteśmy krajem gdzie zainteresowanie sportem w przypadku sukcesów jest ogromne, to pokazaliśmy wielokrotnie - ręczna, Małysz, siatka etc. Tylko po prostu brakuje wyników w piłce co by to wszystko ruszyło.factoryproject pisze: 03.09.2023, 14:37 Yalla, przyznaję Ci rację w 100 %, ale sam przyznasz że to co napisałem to czysta prawda.
Wiadomo że Warta w Poznaniu, Polonia w Warszawie mają swoje miejsce, ale nie masz trochę racji c odo dwu czy trzy krotnej większej liczby ludzi bo wtedy musiało by chodzic średnio po 50 000, a tyle to myślę jest max na TOPowych meczach typu wlaśnie Legia- Lech, Widzew -Legia itp.
Na tym "Zachodzie" to nawet jak ekipa generuje liczbę wyjazdową liczoną w 10-20 tysięcy, to 3/4 tam to jedzie mecz obejrzeć i trochę pośpiewać. I to nie jest nic złego.
Re: Kibicowska Warszawa
Hehe, tym sposobem zrównałeś ich ekipę wyjazdową do, bez urazy, kibiców Słoników czy Puszczy.niezmanipulowany pisze: 07.09.2023, 11:57 Widziałem ten skład. Cały przekrój trybun można powiedzieć. Ale czy to jest powód żebyś ich obrażał i wyśmiewał ? Pojechali w ponad 500 osób a to dosyć sporawo jak na ekipę której ponoć nie ma według (L).
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!
Re: Kibicowska Warszawa
Przecież nie pojechali w komplecie, klatka jest na 750 os.Kropiel pisze: 07.09.2023, 12:06 I jeszcze pisze to kibic Cracovii co oni w 500 osób pojawiają się jedynie na derbach.
Jakby pojechali w 200 osób to by Legia kręciła bekę, że nie potrafią się zebrać a jak pojechali w komplecie czy nadkomplecie to znowu, że słabym składem.
Re: Kibicowska Warszawa
bądź poważny. popytaj kolegów. rusz głową - to nie boli. I wtedy odpowiedz. Bardzo liczne prywatne kontakty z KSC i bardzo pozytywne nastawienie z obu stron minus wynalazki w stylu siemiaszki06siemaszki06 pisze: 07.09.2023, 14:02z tymi pedałami i pachołkami Widzewa co chowają barwy w badeje? badzmy powazni
Re: Kibicowska Warszawa
stoLec czy tam kLocek, to nie forum pornhub, więc nie fantazjuj tu o lizaniu rowów. Zgłoś się do jurasa, może ci ogarnie casting.
WŁ
Re: Kibicowska Warszawa
Panowie z Łodzi czy Warszawy trzymajmy faszon.
Juras niech sobie kastingi kulawe robi ale bez barw Legii, nawet bez swirow. Tylko dal pretekst do szpilki. Myslalem ze to madrzejszy typ
Juras niech sobie kastingi kulawe robi ale bez barw Legii, nawet bez swirow. Tylko dal pretekst do szpilki. Myslalem ze to madrzejszy typ
Re: Kibicowska Warszawa
Chcialbym zobaczyc te wasze in plus. Z tego co wiem to Ci co teraz na Craxie sa to nawet o was nie pamietaja. Wiec nie p******N'08 pisze: 09.09.2023, 10:08bądź poważny. popytaj kolegów. rusz głową - to nie boli. I wtedy odpowiedz. Bardzo liczne prywatne kontakty z KSC i bardzo pozytywne nastawienie z obu stron minus wynalazki w stylu siemiaszki06siemaszki06 pisze: 07.09.2023, 14:02z tymi pedałami i pachołkami Widzewa co chowają barwy w badeje? badzmy powazni
Re: Kibicowska Warszawa
Będąc w wwa na pętli przy Okęciu zaskoczył mnie lekko taki o to widok.
https://zapodaj.net/plik-KeOJsz4T3D
Długo to trwa jak KSP się reklamuje na mpk ??
Legioniści chyba kolejnego wkurwa łapią ...
https://zapodaj.net/plik-KeOJsz4T3D
Długo to trwa jak KSP się reklamuje na mpk ??
Legioniści chyba kolejnego wkurwa łapią ...
-
WarszawskaPolonia
- Posty: 170
- Rejestracja: 30.12.2008, 23:21
Re: Kibicowska Warszawa
Haha ten kot jak zawsze wymyśli coś kompletnie inaczej niż jest w rzeczywistości, poprzekreca, pododaje coś od siebie itd.jestesmywaszastolica pisze: 09.09.2023, 10:34 na tyle pozytywne że o tym że zostaniecie pogonieni przez KSC za całokształt na czele z lizaniem rowa Widzewowi, wiedzieliśmy dobre kilkanaście dni przed wami.
Tak się składa, ze to my wyszliśmy z inicjatywa żeby się spotkać i to my zerwaliśmy ta zgodę przyjacielu
Jest nas niewielu ale w konkretnym celu.
Projekty: http://www.myportfolio.com.pl
Gadżety i flagi: http://www.szycieflag.pl/
Projekty: http://www.myportfolio.com.pl
Gadżety i flagi: http://www.szycieflag.pl/
Re: Kibicowska Warszawa
Ty najwięcej ich jebiesz na p****. Weź już spierdalaj łamago podwarszawska, co próbuje tu się kreować na wielkiego ostrzaka. Brzmisz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy paziu.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...
Re: Kibicowska Warszawa
siemaszki06 pisze: 12.09.2023, 13:39ja się nikogo pytać nie muszę mogę za to napisać jakie zdanie o was wszyscy maja czemu tak późno kazano wam spierdalac i co wam było powiedziane na odchodne ale twoi koledzy będą potem znowu dzwonić i prosic żeby was nie cisnąć w necie wiec utkaj pizdeN'08 pisze: 09.09.2023, 10:08 bądź poważny. popytaj kolegów. rusz głową - to nie boli. I wtedy odpowiedz. Bardzo liczne prywatne kontakty z KSC i bardzo pozytywne nastawienie z obu stron minus wynalazki w stylu siemiaszki06
Widać gostek nie masz pojęcia co do okoliczności w jakich została zakończona zgoda pomiędzy naszymi klubami.
Dlatego też nie mam zamiaru tu z Tobą w jakąkolwiek dyskusje wchodzić bo jesteś zwykłym plackiem.
Bywaj zdrów. Pasy gol!
Re: Kibicowska Warszawa
Może przybliżysz wszystkim tu zebranym zakończenie waszej zgody z Sączersami ;)? No chyba, że w necie chwalicie się jedynie waszymi "grubymi" akcjami na +.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!
-
extremalny_korbelis
- Posty: 162
- Rejestracja: 14.10.2011, 19:37
Re: Kibicowska Warszawa
Ciekawe rozbieżności :) Z jednej strony zerwanie zgody inicjatywą KSP, z drugiej dyskusja na Cracovii, czy nie jechać na ostro, a na koniec oświadczenie, że barwy obu klubów są akceptowane. Dobry odjazd.
To jak było z tą Sandecją :)?
To jak było z tą Sandecją :)?
Skarżyć nie wolno, kapować nie wolno, ODEGRAĆ SIĘ WOLNO!
Re: Kibicowska Warszawa
Jaki był w trakcie waszej zgody stosunek KSC do was nie jest żadną tajemnicą. Nie jest także tajemnicą stosunek waszych nieprzypadkowych kibiców (no jeśli już używamy tego określenia wobec waszej niby ,,ekipy ") wobec Cracovii. Zresztą jeśli faktycznie znasz ludzi z Wołomina, którzy na dobrą sprawę te 10 lat temu rządzili na waszej trybunie to sam wiesz o tym najlepiej.N'08 pisze: 12.09.2023, 16:36
Widać gostek nie masz pojęcia co do okoliczności w jakich została zakończona zgoda pomiędzy naszymi klubami.
Dlatego też nie mam zamiaru tu z Tobą w jakąkolwiek dyskusje wchodzić bo jesteś zwykłym plackiem.
Bywaj zdrów. Pasy gol!
PS. Skoro tak się tutaj produkujesz to może byś odpowiedział wreszcie na pytanie czemu wasi pomimo tego, że ostatnio przeprawili parę napisów w niedalekiej odległości od waszego stadionu to jednak zostawili to oto cudo ciągle nietknięte
https://zapodaj.net/plik-z9T3PBvAWb
Sam przecież niedawno broniłeś tego gościa. Czyżbyś faktycznie bronił frajera? I czy oni sami zrobili ten napis?
Jakby co to zdjęcie robione było kilka godzin temu :)
-
Obserwator1946
- Posty: 207
- Rejestracja: 06.04.2022, 13:02
Re: Kibicowska Warszawa
Jeżeli to Twoja dłoń to proponuje wyczyścić pazury, bo masz ujebane jakbys w d**** grzebał.
Re: Kibicowska Warszawa
https://www.youtube.com/watch?v=82T14jUG7Ow
Obiektywnie i bez spiny ktoś się wypowie?
Co się dzieje obecnie na Kamiennej? Frekwencja żenująca, a odbili się od dna aż do 1 ligi. Ostatnio bardzo fajny wyjazd do Płocka, a mecze u siebie wyglądają tak jakby faktycznie w Warszawie była tylko Legia.
Obiektywnie i bez spiny ktoś się wypowie?
Co się dzieje obecnie na Kamiennej? Frekwencja żenująca, a odbili się od dna aż do 1 ligi. Ostatnio bardzo fajny wyjazd do Płocka, a mecze u siebie wyglądają tak jakby faktycznie w Warszawie była tylko Legia.
Re: Kibicowska Warszawa
Na pewno ekipa nie od klaskania stała sobie gdzieś z boku, może piwko popijali. A tak na serio to tak właśnie wygląda normalność na Konwiktorskiej 6 w Warszawie. Władcy i duma Stolicy.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!
-
wielkipigmej
- Posty: 80
- Rejestracja: 28.05.2016, 14:44
Re: Kibicowska Warszawa
Mieszkasz 40 lat, ale na pytanie gdzies tam wyzej o liczby wyjazdowe bielanskich gumiorow w latach 90-tych na zapleczu ekstraklasy, ty i i kolko wzajemnej masturbacji mieliscie c**** do powiedzenia. Ten temat powienien brzmiec PW kibicowsko, przeciez tu o jednym klubie sie rozmawia tylko.Darka1916(L)odziarka pisze: 17.09.2023, 00:07Nie, nie to jest najśmieszniejsze. Najśmieszniejsze jest to, że sam jesteś ciamajdą internetową i komentujesz tylko to, co przeczytasz. Siedzisz na tej swojej wiosce i nie mając pojęcia tylko oceniasz. I jak zwykle błędnie. I w dodatku Ci za to nie płacą.Kropiel pisze: 16.09.2023, 23:50 Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że te czehulovy, darki, smarki, jwsy, kivlofy, są od klaskania na Legii(oczywiście tylko wtedy jak nie mają akurat dyżuru na forum) a oceniają inne ekipy pod kątem aktywności h.
Napiszcie ile wam na Legii płacą za pisanie na k.net? Starczy na piwo w Źródełku?
Placku, mieszkam w Warszawie ponad 40 lat, znam sytuację na mieście. A Ty bronisz zbieraniny niedobitków z K6, tylko nikt nie wie po co?
-
UrzadSkarbowy
- Posty: 1183
- Rejestracja: 27.08.2016, 22:31
Re: Kibicowska Warszawa
Ile Polonia, wielka siła w Warszawie sprzedała karnetów?
https://bilety.kspolonia.pl/Stadium?seasonTicketId=392 - wychodzi na to, że liczba porównywalna do dzisiejszej liczby Legii w Gliwicach :D
https://bilety.kspolonia.pl/Stadium?seasonTicketId=392 - wychodzi na to, że liczba porównywalna do dzisiejszej liczby Legii w Gliwicach :D

-
wielkipigmej
- Posty: 80
- Rejestracja: 28.05.2016, 14:44
Re: Kibicowska Warszawa
Ile w tym sezonie Legia meczow rozegra na stadionie narodowym, bo kurnik nad kanalkiem? Ile razy zobaczymy kibicowska sile ponad 3mln aglomeracji.UrzadSkarbowy pisze: 17.09.2023, 00:25 Ile Polonia, wielka siła w Warszawie sprzedała karnetów?
https://bilety.kspolonia.pl/Stadium?seasonTicketId=392 - wychodzi na to, że liczba porównywalna do dzisiejszej liczby Legii w Gliwicach :D
Re: Kibicowska Warszawa
ale z czego to wynika? Ja rozumiem, że wyniki wynikami, atmosfera atmosferą. Ale jednak Warszawa ma dwa kluby i nie jest to sytuacja jak np. w Poznaniu. Owszem ktoś powie, że w Poznaniu jest Warta, ale nie ma co chyba porównywać Warty do Polonii... W Krakowie tez bywało różnie Cracovia tułała się w pierwszej lidze a jednak nie było nigdy aż takiej dysproporcji. Wisła teraz w 1 lidze i widać spadek frekwencji, ale bez przesady nie aż tak jak na filmiku. Przecież tam jest kilkadziesiąt osób z czego połowa rozsiana na całym sektorze siedzi i ogląda mecz. Warte uwagi jest też to, że mecz rozgrywany był w sobotę o godzinie 15. Dziwna sprawa.czehulov pisze: 16.09.2023, 23:34 Na pewno ekipa nie od klaskania stała sobie gdzieś z boku, może piwko popijali. A tak na serio to tak właśnie wygląda normalność na Konwiktorskiej 6 w Warszawie. Władcy i duma Stolicy.
Re: Kibicowska Warszawa
Najwidoczniej Polonia jak się nakręci, pokaże, że coś tam może zdziałać to zostaje szybko zweryfikowana, a później kończy się to takim kilkunastoosobowym wyjazdem do Polkowic lub Głogowa bez flag czy obecną frekwencją na K6.kibiccc1 pisze: 17.09.2023, 08:09ale z czego to wynika? Ja rozumiem, że wyniki wynikami, atmosfera atmosferą. Ale jednak Warszawa ma dwa kluby i nie jest to sytuacja jak np. w Poznaniu. Owszem ktoś powie, że w Poznaniu jest Warta, ale nie ma co chyba porównywać Warty do Polonii... W Krakowie tez bywało różnie Cracovia tułała się w pierwszej lidze a jednak nie było nigdy aż takiej dysproporcji. Wisła teraz w 1 lidze i widać spadek frekwencji, ale bez przesady nie aż tak jak na filmiku. Przecież tam jest kilkadziesiąt osób z czego połowa rozsiana na całym sektorze siedzi i ogląda mecz. Warte uwagi jest też to, że mecz rozgrywany był w sobotę o godzinie 15. Dziwna sprawa.czehulov pisze: 16.09.2023, 23:34 Na pewno ekipa nie od klaskania stała sobie gdzieś z boku, może piwko popijali. A tak na serio to tak właśnie wygląda normalność na Konwiktorskiej 6 w Warszawie. Władcy i duma Stolicy.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!
Re: Kibicowska Warszawa
No nic dla mnie dziwna sprawa. Z tego wynika, że opowieści Legionistów o "jednej sile w mieście" wcale nie są wyssane z palca. Myślałem, że Polonia po awansie do 1 ligi odbuduję się kibicowsko, ale chyba nie ma na co liczyć, a szkoda. Zastanawia mnie tylko jakby wyglądały takie derby stolicy np. na Łazienkowskiej gdzie sektor ma blisko 2000 miejsc. Swoją drogą jak to na dzień dzisiejszy wygląda na ulicach Warszawy? Na filmiku możemy dostrzec flagi tarchomina, muranówa, pragi, żoliborza, woli i bielan. Z tego co mi wiadomo to tylko Muranów uchodzi za bastion Polonistów i jest silnym osiedlem Czarnych (poprawcie jeżeli się mylę). Co z pozostałymi osiedlami? Myslałem, że żoliborz i bielany to mocne ekipy chłopaków spod znaku (L), a tu taka niespodzianka?
-
Matteunhos
- Posty: 53
- Rejestracja: 31.07.2022, 13:50
Re: Kibicowska Warszawa
Poczytaj temat od początku. Ktoś tam dobrze wszystko opisał i nic się nie zmieniło od tamtego czasu.kibiccc1 pisze: 17.09.2023, 09:29 No nic dla mnie dziwna sprawa. Z tego wynika, że opowieści Legionistów o "jednej sile w mieście" wcale nie są wyssane z palca. Myślałem, że Polonia po awansie do 1 ligi odbuduję się kibicowsko, ale chyba nie ma na co liczyć, a szkoda. Zastanawia mnie tylko jakby wyglądały takie derby stolicy np. na Łazienkowskiej gdzie sektor ma blisko 2000 miejsc. Swoją drogą jak to na dzień dzisiejszy wygląda na ulicach Warszawy? Na filmiku możemy dostrzec flagi tarchomina, muranówa, pragi, żoliborza, woli i bielan. Z tego co mi wiadomo to tylko Muranów uchodzi za bastion Polonistów i jest silnym osiedlem Czarnych (poprawcie jeżeli się mylę). Co z pozostałymi osiedlami? Myslałem, że żoliborz i bielany to mocne ekipy chłopaków spod znaku (L), a tu taka niespodzianka?
Re: Kibicowska Warszawa
Dzięki za obiektywizm. Mówiąc szczerze będąc w Warszawie zwiedziłem Nowe Miasto oraz Muranów i nic nie wskazywało by na to, że jest to osiedle należące do Polonistów. Fakt, blisko stadion, ale czy bananowa dzielnica? Jak dla mnie na Muranowie same stare budownictwo trochę kojarzy mi się ze Starą (nową) hutą w Krakowie.. Nie widziałem na tych osiedlach ani jednego wrzuta,grafa Polonii. Coś tam pobazgrane na ścianach napisy jakaś skreślona (L) i nic poza tym. Poza tym zero jakiejkolwiek młodzieży spod znaku KSP. Zero emblematów itd. Osiedle jak dla mnie takie smutne i wymarłe, a pod blokami raczej emerytki z psami na spacerze. Inaczej już wyglądała sytuacja na Ursynowie, Mokotowie, które też sobie zwiedziłem. Sporo młodziezy smyczki koszulki Legii (dzień nie meczowy) masa wrzutów i dobrej jakości graffiti, która faktycznie by wskazywała na dominacje Legionistów. Ogólnie temat Warszawy zawsze mnie fascynował zwłaszcza, ze Warszawa jako centrum Polski jest oblegana przez popularnych słoików co też pewnie zdecydowanie pogarsza jakość kibicowania i wpływa na tą całą otoczkę chuligańską lub ultras. Kolejna kwestia to śródmieście mam tu na myśli aleje jerozolimskie pałac kultury i nauki itd. W zasadzie idąc do pierwszej lepszej żabki mogłem spotkać gości w smyczkach Legii którzy kompletnie się nie kryli. Na rogu blisko jakaś knajpa (nie pamiętam nazwy) Facet jedzący pizze i pijący piwko w koszulce meczowej Legii (podkreślam, że nie był to meczowy dzień). Patrząc z perspektywy turysty dla mnie miasto totalnie zdominowane przez Legie i nie ma tam mowy o jakiejkolwiek aktywności na mieście KSP, ale tak jak mówię mówię oczami turysty, który w stolicy był kilka razy w życiu.jestesmywaszastolica pisze: 17.09.2023, 11:10 Było to już opisywane dziesiątki razy.
Muranów - "bastion" Polonii, na jego części można śmiało uznać, że kibicowanie Polonii jest czymś powszechnym. Aczkolwiek z biegiem czasu jest to coraz mniej aktywne osiedle - nie jest to zasługa jakiejś naszej ekspansji, tylko tego, że okolica ta robi się coraz bardziej "bananowa", w sensie dużo nowych inwestycji, a wiadomo jak wygląda kibicowanie w takich miejscach.
Praga - a w każdym razie ta część (Stara Praga - a konkretnie Stara Praga i Nowa Praga, wiem, że to brzmi dziwnie, ale średnio chce mi się rozkminiać na tym forum topografię Warszawy) do której odnosi się ta flaga (czy tam jej właściciele-pomysłodawcy) dobre kilkanaście lat temu miała całkiem aktywną ekipę/ekipkę spod znaku KSP. Na dziś ten temat jest praktycznie wymarły, w sensie nie, że Polonii tam nie ma, ale jest znacznie mniej aktywna niż kiedyś, ogólnie to wywodziło się stamtąd kilku chuliganów KSP (a więc duży procent ich bandy :)
Żoliborz - tutaj temat jest jeszcze inny. Dawno, dawno temu, tak pod koniec lat 80 na Żoliborzu mieszkało dosyć dużo Polonistów. Dlatego, bo ich stadion leży dosłownie kilkaset metrów od tejże dzielnicy. Tylko, że jako, że od stadionu rozdziela ich węzeł kolejowy i Park, to nie mają oni jakiegoś takiego codziennego kontaktu z osiedlowymi ekipami KSP z drugiej strony torów. I z biegiem lat ten temat praktycznie wymarł śmiercią naturalną.
Także jacyś sympatycy na Polonię (szczególnie ze Starego Żoliborza-jego południowej części) chodzą, ale ciężko tu mówić o jakiejś zorganizowanej, czy tam tym bardziej aktywnej grupie
Wola - część Muranowa (Nowolipki) leży na Woli i faktycznie tam jakaś Polonia jest, od kilku dobrych lat w defensywie. Bo jeśli idzie o Warszawę to jeśli można mówić o jakiejś linii frontu - w sensie, że cokolwiek tam się dzieje (poza klimatami w stylu weekendowy melanż i jakieś ganianki pod klubem) to jest to właśnie granica pomiędzy Muranowem wolskim, a Muranowem śródmiejskim.
Bielany - to ku*** żart jest jakiś. To znaczy mieszkał tam jeden wspomniany całkiem niedawno typ z KSP, który coś tam na K6 znaczył i z kilkoma przydupasami coś tam działał. Tylko w tym wypadku zostało mu to dosłownie wybite z głowy.
Tarchomin - osiedle sypialnia, pisanie o jakiejś Polonii, jest śmieszne, tym bardziej wieszanie flagi. Bo o ile na Bielanach, można było tych aktywnych kibicowsko polonistów policzyć na palcach jednej ręki, to w tym wypadku to mam wątpliwości, czy ktokolwiek z KSP tam mieszka. Mówię o osobach nawet nie z bandy, tylko o zwykłych wyjazdowiczach.
Ogólnie to Polonia jest w Warszawie praktycznie na każdej dzielnicy, tylko najczęściej poza kilkoma miejscami to są to, nie mające żadnej wartości bojowej, zbunkrowane grupki, czy tam jednostki
Do tego też odnosi się hasło - NIE MA POLONII W WARSZAWIE, bo patrząc na to jak wygląda, to na ulicach Warszawy, to Polonia jest na nich po prostu kompletnie nie widoczna. Poza - częścią Muranowa, Starym i Nowym Miastem.
-
Matteunhos
- Posty: 53
- Rejestracja: 31.07.2022, 13:50
Re: Kibicowska Warszawa
Dobrze, że napisałeś w czasie przeszłym, bo jak sam zauważyłeś tu się praktycznie nic nie dzieje. W zasadzie jak na prawie całym Mazowszu. A fascynować to można się Górnym Śląskiem, Łodzią czy Krakowem.kibiccc1 pisze: 17.09.2023, 11:24Dzięki za obiektywizm. Mówiąc szczerze będąc w Warszawie zwiedziłem Nowe Miasto oraz Muranów i nic nie wskazywało by na to, że jest to osiedle należące do Polonistów. Fakt, blisko stadion, ale czy bananowa dzielnica? Jak dla mnie na Muranowie same stare budownictwo trochę kojarzy mi się ze Starą (nową) hutą w Krakowie.. Nie widziałem na tych osiedlach ani jednego wrzuta,grafa Polonii. Coś tam pobazgrane na ścianach napisy jakaś skreślona (L) i nic poza tym. Poza tym zero jakiejkolwiek młodzieży spod znaku KSP. Zero emblematów itd. Osiedle jak dla mnie takie smutne i wymarłe, a pod blokami raczej emerytki z psami na spacerze. Inaczej już wyglądała sytuacja na Ursynowie, Mokotowie, które też sobie zwiedziłem. Sporo młodziezy smyczki koszulki Legii (dzień nie meczowy) masa wrzutów i dobrej jakości graffiti, która faktycznie by wskazywała na dominacje Legionistów. Ogólnie temat Warszawy zawsze mnie fascynował zwłaszcza, ze Warszawa jako centrum Polski jest oblegana przez popularnych słoików co też pewnie zdecydowanie pogarsza jakość kibicowania i wpływa na tą całą otoczkę chuligańską lub ultras. Kolejna kwestia to śródmieście mam tu na myśli aleje jerozolimskie pałac kultury i nauki itd. W zasadzie idąc do pierwszej lepszej żabki mogłem spotkać gości w smyczkach Legii którzy kompletnie się nie kryli. Na rogu blisko jakaś knajpa (nie pamiętam nazwy) Facet jedzący pizze i pijący piwko w koszulce meczowej Legii (podkreślam, że nie był to meczowy dzień). Patrząc z perspektywy turysty dla mnie miasto totalnie zdominowane przez Legie i nie ma tam mowy o jakiejkolwiek aktywności na mieście KSP, ale tak jak mówię mówię oczami turysty, który w stolicy był kilka razy w życiu.jestesmywaszastolica pisze: 17.09.2023, 11:10 Było to już opisywane dziesiątki razy.
Muranów - "bastion" Polonii, na jego części można śmiało uznać, że kibicowanie Polonii jest czymś powszechnym. Aczkolwiek z biegiem czasu jest to coraz mniej aktywne osiedle - nie jest to zasługa jakiejś naszej ekspansji, tylko tego, że okolica ta robi się coraz bardziej "bananowa", w sensie dużo nowych inwestycji, a wiadomo jak wygląda kibicowanie w takich miejscach.
Praga - a w każdym razie ta część (Stara Praga - a konkretnie Stara Praga i Nowa Praga, wiem, że to brzmi dziwnie, ale średnio chce mi się rozkminiać na tym forum topografię Warszawy) do której odnosi się ta flaga (czy tam jej właściciele-pomysłodawcy) dobre kilkanaście lat temu miała całkiem aktywną ekipę/ekipkę spod znaku KSP. Na dziś ten temat jest praktycznie wymarły, w sensie nie, że Polonii tam nie ma, ale jest znacznie mniej aktywna niż kiedyś, ogólnie to wywodziło się stamtąd kilku chuliganów KSP (a więc duży procent ich bandy :)
Żoliborz - tutaj temat jest jeszcze inny. Dawno, dawno temu, tak pod koniec lat 80 na Żoliborzu mieszkało dosyć dużo Polonistów. Dlatego, bo ich stadion leży dosłownie kilkaset metrów od tejże dzielnicy. Tylko, że jako, że od stadionu rozdziela ich węzeł kolejowy i Park, to nie mają oni jakiegoś takiego codziennego kontaktu z osiedlowymi ekipami KSP z drugiej strony torów. I z biegiem lat ten temat praktycznie wymarł śmiercią naturalną.
Także jacyś sympatycy na Polonię (szczególnie ze Starego Żoliborza-jego południowej części) chodzą, ale ciężko tu mówić o jakiejś zorganizowanej, czy tam tym bardziej aktywnej grupie
Wola - część Muranowa (Nowolipki) leży na Woli i faktycznie tam jakaś Polonia jest, od kilku dobrych lat w defensywie. Bo jeśli idzie o Warszawę to jeśli można mówić o jakiejś linii frontu - w sensie, że cokolwiek tam się dzieje (poza klimatami w stylu weekendowy melanż i jakieś ganianki pod klubem) to jest to właśnie granica pomiędzy Muranowem wolskim, a Muranowem śródmiejskim.
Bielany - to ku*** żart jest jakiś. To znaczy mieszkał tam jeden wspomniany całkiem niedawno typ z KSP, który coś tam na K6 znaczył i z kilkoma przydupasami coś tam działał. Tylko w tym wypadku zostało mu to dosłownie wybite z głowy.
Tarchomin - osiedle sypialnia, pisanie o jakiejś Polonii, jest śmieszne, tym bardziej wieszanie flagi. Bo o ile na Bielanach, można było tych aktywnych kibicowsko polonistów policzyć na palcach jednej ręki, to w tym wypadku to mam wątpliwości, czy ktokolwiek z KSP tam mieszka. Mówię o osobach nawet nie z bandy, tylko o zwykłych wyjazdowiczach.
Ogólnie to Polonia jest w Warszawie praktycznie na każdej dzielnicy, tylko najczęściej poza kilkoma miejscami to są to, nie mające żadnej wartości bojowej, zbunkrowane grupki, czy tam jednostki
Do tego też odnosi się hasło - NIE MA POLONII W WARSZAWIE, bo patrząc na to jak wygląda, to na ulicach Warszawy, to Polonia jest na nich po prostu kompletnie nie widoczna. Poza - częścią Muranowa, Starym i Nowym Miastem.
Re: Kibicowska Warszawa
Wydawałoby się, że właśnie taka ekipa jak Legia może chcieć szukać wrażeń. Jednak biorąc pod uwagę przeciwnika to chyba nie ma sensu. Po drugie co to za przyjemność wygrywać ze słabszymi. Kraków i Łódź rządzą się innymi prawami. Będąc w Łodzi to nawet na niektóre osiedla nie wchodziłem, bo była obawa o w*******. Masa małolatów i w zasadzie na każdym osiedlu jakaś grupa w dzień powszedni.
Re: Kibicowska Warszawa
Co do Warszawy i kibiców Polonii, jako ze był czas gdy w Warszawie bywałem bardzo często z racji pracy i prywatnie. W ciągu 15 lat widziałem 3 razy kogoś w ich barwach na
Mieście.
1 raz pod pałacem kultury szedł typek w koszulce kibicowskiej.
2 raz goscia wyprowadziłem z knajpy w okolicach ronda z palma w pasiaku Polonii (zarzekał się ze to nie ich szal i udawał ze mówi tylko po angielsku) w papę nie dostał Bp staliśmy pod kamerami
3 raz u to dziwne - gość siedział na ławce przy boisku szkoły podstawowej na ulicy Fabrycnej wiec rzut beretem od Legii w koszulce Polonii tez kibicowskiej. Aż się zastanawiałem czy to nie jakaś wystawka i szukałem reszty - nie znalazłem.
Mieście.
1 raz pod pałacem kultury szedł typek w koszulce kibicowskiej.
2 raz goscia wyprowadziłem z knajpy w okolicach ronda z palma w pasiaku Polonii (zarzekał się ze to nie ich szal i udawał ze mówi tylko po angielsku) w papę nie dostał Bp staliśmy pod kamerami
3 raz u to dziwne - gość siedział na ławce przy boisku szkoły podstawowej na ulicy Fabrycnej wiec rzut beretem od Legii w koszulce Polonii tez kibicowskiej. Aż się zastanawiałem czy to nie jakaś wystawka i szukałem reszty - nie znalazłem.
Re: Kibicowska Warszawa
@kibiccc1 - Muranów to na pewno nie przypomina Huty w Krakowie. Owszem, nadal na Muranowie jest dużo starych bloków czy kamienic, ale same okolice stadionu KSP to wysyp nowych biurowców i apartamentowców.
Re: Kibicowska Warszawa
Według mnie bardzo przypomina nową hutę. Mówiąc nową mam na myśli starą. Szczególnie te bloki przy ul. jana pawła i okolicy tego nowoczesnego muzeum. Nie wiem jakie ale bardzo duże i nowoczesne. Jedynie nowe budynki widziałem chyba w okolicy Stawki (?), ale tak jak mówię byłem tam tylko w celach pracowniczych więc nie miałem dużo czasu na zwiedzanie. Planuję jeszcze kiedyś się wybrać typowo turystycznie pozwiedzać osiedla i porównać jak to wygląda. Pozdroyalla pisze: 17.09.2023, 17:50 @kibiccc1 - Muranów to na pewno nie przypomina Huty w Krakowie. Owszem, nadal na Muranowie jest dużo starych bloków czy kamienic, ale same okolice stadionu KSP to wysyp nowych biurowców i apartamentowców.
-
extremalny_korbelis
- Posty: 162
- Rejestracja: 14.10.2011, 19:37
Re: Kibicowska Warszawa
Może kibic Manchesteru United ;) Sam mam pasiasty szalik ManUnited wyglądający identycznie jak te pasiaki KSP.Eternidad pisze: 17.09.2023, 14:27 2 raz goscia wyprowadziłem z knajpy w okolicach ronda z palma w pasiaku Polonii (zarzekał się ze to nie ich szal i udawał ze mówi tylko po angielsku) w papę nie dostał Bp staliśmy pod kamerami
Skarżyć nie wolno, kapować nie wolno, ODEGRAĆ SIĘ WOLNO!
Re: Kibicowska Warszawa
Rob ppv każdy zapłaci żeby to przeczytać czy zobaczyć, bo pewnie nie jeden filmik masz z kroniki policyjnej.Kropiel pisze: 17.09.2023, 18:48 Lada dzień i ja napiszę coś na temat Muranowa. Pamiętacie jak pisałem, że będę w Warszawie i że przy okazji połażę po Muranowie i okolicy w celu sprawdzenia jak to tam wygląda z barwami Polonii i Legii? No to byłem i prawie cały dzień spędziłem na zwiedzaniu tego osiedla.
Oczekujcie na wpis, będzie petarda.
-
ziolo_lecznicze
- Posty: 51
- Rejestracja: 03.03.2007, 19:15
Re: Kibicowska Warszawa
A może by coś tak, w formie vloga?Kropiel pisze: 17.09.2023, 18:48 Lada dzień i ja napiszę coś na temat Muranowa. Pamiętacie jak pisałem, że będę w Warszawie i że przy okazji połażę po Muranowie i okolicy w celu sprawdzenia jak to tam wygląda z barwami Polonii i Legii? No to byłem i prawie cały dzień spędziłem na zwiedzaniu tego osiedla.
Oczekujcie na wpis, będzie petarda.
-
wielkipigmej
- Posty: 80
- Rejestracja: 28.05.2016, 14:44
Re: Kibicowska Warszawa
Oczywiscie, ze przypomina Muranow ten za Polonia, Nowa Huta, czy okolice pl Hallera na Pradze to budowa socrealistyczna po wojnie.kibiccc1 pisze: 17.09.2023, 18:47Według mnie bardzo przypomina nową hutę. Mówiąc nową mam na myśli starą. Szczególnie te bloki przy ul. jana pawła i okolicy tego nowoczesnego muzeum. Nie wiem jakie ale bardzo duże i nowoczesne. Jedynie nowe budynki widziałem chyba w okolicy Stawki (?), ale tak jak mówię byłem tam tylko w celach pracowniczych więc nie miałem dużo czasu na zwiedzanie. Planuję jeszcze kiedyś się wybrać typowo turystycznie pozwiedzać osiedla i porównać jak to wygląda. Pozdroyalla pisze: 17.09.2023, 17:50 @kibiccc1 - Muranów to na pewno nie przypomina Huty w Krakowie. Owszem, nadal na Muranowie jest dużo starych bloków czy kamienic, ale same okolice stadionu KSP to wysyp nowych biurowców i apartamentowców.
