Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

Dobrze się czujesz ? :))) Nie wiesz o czym piszesz nawet pajacu. Wiesz tyle ile masz wiedzieć i na tym zakończmy temat.
iparts.pl
Rafix
Posty: 313
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Rafix »

walka__o_przetrwanie pisze: 09.07.2022, 09:43 Tczew to najbardziej bity fc Arki. Najczęściej dostają łomot z racji bliskości i przejazdów przez Gdańsk. Lechia w latach 80 grała w Tczewie. Stadion spalili, miasto r******** i Tczew się obraził. Taka normalna wizyta Lechii :) w 90 latach tam było dosłownie kilka osób z Lechii. Teraz jest mniej więcej po równo z przewagą arki. Za 10-20 lat śledziowni już tam nie będzie ;)
Widać, że Was strasznie boli ten Tczew.
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

No Lechii tereny. To tak samo jak Lechia na terenach Arki. Tczew ma przejebane bo przejeżdża przez Gdańsk. Często z Gdyni jedzie ekipa im pomagać i jadą razem. Są najczęściej bici bo są najłatwiejsi do trafienia. Tak samo śledzie wpadają w Gdyni do pociągów w stronę Wejherowa po meczach Lechii i szukają lechistów.
kmwtwpdk
Posty: 140
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kmwtwpdk »

Krzysztoff Sypek jebannny farmazon i fantasta
Darcos
Posty: 99
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Darcos »

Tczew najbardziej bity fan club Arki chłopcze weź ochlon ,bo wasza propaganda sięga zenitu ,napisz jeszcze że może tLechia ma przewagę w Tczewie a pisanie że Arki nie będzie za kilka lat w grodzie Sambora to niezła hipokryzja .Dla twojej wiedzy Tczewska Arka z roku na rok jest silniejsza w porównaniu do waszej tczewskiej ekipy .
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

Darcos pisze: 09.07.2022, 11:22 Tczew najbardziej bity fan club Arki chłopcze weź ochlon ,bo wasza propaganda sięga zenitu ,napisz jeszcze że może tLechia ma przewagę w Tczewie a pisanie że Arki nie będzie za kilka lat w grodzie Sambora to niezła hipokryzja .Dla twojej wiedzy Tczewska Arka z roku na rok jest silniejsza w porównaniu do waszej tczewskiej ekipy .
A gdzieś napisałem, że Lechia ma przewagę w Tczewie ? W 90 latach było dosłownie kilku lechistów tam. Teraz jest prawie po równo z przewagą arki. Pokaż mi jednego śledzia z Tczewa który jeździ na mecze Arki do Gdyni, który nie byłby pobity przez Lechię ? Nie ma takiego. Z roku na rok ekipa jest coraz mocniejsza u was tylko z roku na rok tracicie dzielnice kolejne w Tczewie :))z kilku chłopów z Lechii teraz już jest prawie po równo. Pogadamy za 10 lat jak tam areczka się trzyma :) w jakim puncie się nie zgadzasz ze mną ? Gdzie napisałem nieprawdę ? Zaczęło się wszystko od wizyty kibiców Lechii w tym mieście w latach 80.
Gedania Gdansk
Posty: 220
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gedania Gdansk »

Za 10 lat przejmiemy Pruszcz i Malbork… pogadamy za 10 lat jak tam lechijka sie trzyma:) W jakim punkcie się ze Mną nie zgadzasz?
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

Gedania Gdansk pisze: 09.07.2022, 12:58 Za 10 lat przejmiemy Pruszcz i Malbork… pogadamy za 10 lat jak tam lechijka sie trzyma:) W jakim punkcie się ze Mną nie zgadzasz?

Prędzej Lechia przejmie półwysep. Piękne nadmorskie tereny, pasowałyby do Lechii. A Gdynię przejmuje Bałtyk i starzy śledzie będą z szafy wyciągać zakurzone szaliczki SKS-u. Czekam na to. Bałtyk walczyć ! :) Twój kolega zarzucił mi ściemnianie, niech napisze gdzie coś skłamałem.
hatecore
Posty: 25
Rejestracja: 03.08.2011, 00:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hatecore »

Widać, że ewidentnie jeszcze ci stoi po ostatnim wjeździe w swój młyn, a opadnie jak sobie ulżysz w necie. Ochłoń chłopie, bo jak na razie zamiast przejmować, to w Tczewie bardziej "walczycie o przetrwanie";)
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

hatecore pisze: 09.07.2022, 13:51 Widać, że ewidentnie jeszcze ci stoi po ostatnim wjeździe w swój młyn, a opadnie jak sobie ulżysz w necie. Ochłoń chłopie, bo jak na razie zamiast przejmować, to w Tczewie bardziej "walczycie o przetrwanie";)
Dobra, dalej czekam w którym punkcie napisałem nieprawdę. Chyba niektórzy mitoligozują sobie ten Tczew. Internety robią swoje a życie swoje. Skąd ty jesteś ? Pogadaj z jakimś śledziem z Tczewa to ci powie gdzie jest Arka a gdzie Lechia u nich w mieście i zapytaj się czy była w Tczewie jakaś Lechia w latach 90. Było kilka osób z Lechii dosłownie.
Darcos
Posty: 99
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Darcos »

Pewnie znasz w Tczewie każdego arkowca i każdy powiedział tobie że został obity przez lechie ,chłopie weź się wyloguj do normalnego życia i przestać siać gebelsowska propagandę Sam obiles z 300 chłopaków z tczewskiej arki i pewnie dlatego wiesz że każdy arkowiec dostał klapsy od Lechii, teraz zostałeś rozkminiony i walczysz o przetrwanie
Jakuszyn
Posty: 128
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Jakuszyn »

w_o_p , betonowy łbie zamiast pisać farmazony o Tczewie to skup się lepiej na walce z ochroniarkami bo coś czuję że ten temat się tak szybko nie zakończy.
I tak jak ktoś pisał to wypierdolcie z młyna tych wszystkich kmiotów bo śpiewać lechia hooligans to śpiewają a jak przyszło co do czego to spierdolka.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...
PCHLG
Posty: 608
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PCHLG »

Jakuszyn pisze: 09.07.2022, 17:34 w_o_p , betonowy łbie zamiast pisać farmazony o Tczewie to skup się lepiej na walce z ochroniarkami bo coś czuję że ten temat się tak szybko nie zakończy.
I tak jak ktoś pisał to wypierdolcie z młyna tych wszystkich kmiotów bo śpiewać lechia hooligans to śpiewają a jak przyszło co do czego to spierdolka.
Serio myślisz że u was by to wyglądało inaczej?
Gedania Gdansk
Posty: 220
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gedania Gdansk »

walka__o_przetrwanie pisze: 09.07.2022, 13:19
Gedania Gdansk pisze: 09.07.2022, 12:58 Za 10 lat przejmiemy Pruszcz i Malbork… pogadamy za 10 lat jak tam lechijka sie trzyma:) W jakim punkcie się ze Mną nie zgadzasz?

Prędzej Lechia przejmie półwysep. Piękne nadmorskie tereny, pasowałyby do Lechii. A Gdynię przejmuje Bałtyk i starzy śledzie będą z szafy wyciągać zakurzone szaliczki SKS-u. Czekam na to. Bałtyk walczyć ! :) Twój kolega zarzucił mi ściemnianie, niech napisze gdzie coś skłamałem.
A to ciekawe:) Tyle lat Kaszuby to dla was wieśniactwo, język kaszubski drwiny, wielbienie idei Wolnego Miasta i raptem pasujecie do siebie?
„Arka Razã” Jo?
tetteh
Posty: 211
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tetteh »

O tym "pol na pol" w Tczewie slyszalem 20 lat temu wiec to przejmowanie miasta nie nastapi za naszego zycia.
FC, ktory obijala glowna ekipa wroga, a nadal jezdza.
To ja na przekor napisze, ze kilkanascie la temu TPAG gustowalo u uzywkach i mozna bylo miec obawy o ich przyszłość przy determinacji ChWM.
A teraz treningi, sparing.
Wg mnie TPAG jest najmocniejsze w ostatnim 20leciu.
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

tetteh pisze: 09.07.2022, 22:56 O tym "pol na pol" w Tczewie slyszalem 20 lat temu wiec to przejmowanie miasta nie nastapi za naszego zycia.
FC, ktory obijala glowna ekipa wroga, a nadal jezdza.
To ja na przekor napisze, ze kilkanascie la temu TPAG gustowalo u uzywkach i mozna bylo miec obawy o ich przyszłość przy determinacji ChWM.
A teraz treningi, sparing.
Wg mnie TPAG jest najmocniejsze w ostatnim 20leciu.
Napewno 20 lat temu słyszałeś o przejmowaniu Tczewa ? Jak wtedy kilka osób dobrze znanych w całym mieście jeździło na Lechię. Cały Tczew był Arki w tamtym czasie.
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

Tutaj taka typowa akcja z Tczewa. Akurat ktoś miał telefon. Nie mówię, że to nie jest najmocniejszy fc Arki. Pewnie nawet jest, ale oni z racji przejazdów przez Gdańsk właśnie najczęściej wyłapują w******* ze wszystkich fc areczki. Kilka akcji na nich było nawet bardzo głośnych, wystarczy poszukać w google. Gazeta wyborcza się ostro z tym srała.
http://youtube.com/watch?v=kBqcokEEYHM&feature=share
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

Gedania Gdansk pisze: 09.07.2022, 21:30
walka__o_przetrwanie pisze: 09.07.2022, 13:19
Gedania Gdansk pisze: 09.07.2022, 12:58 Za 10 lat przejmiemy Pruszcz i Malbork… pogadamy za 10 lat jak tam lechijka sie trzyma:) W jakim punkcie się ze Mną nie zgadzasz?

Prędzej Lechia przejmie półwysep. Piękne nadmorskie tereny, pasowałyby do Lechii. A Gdynię przejmuje Bałtyk i starzy śledzie będą z szafy wyciągać zakurzone szaliczki SKS-u. Czekam na to. Bałtyk walczyć ! :) Twój kolega zarzucił mi ściemnianie, niech napisze gdzie coś skłamałem.
A to ciekawe:) Tyle lat Kaszuby to dla was wieśniactwo, język kaszubski drwiny, wielbienie idei Wolnego Miasta i raptem pasujecie do siebie?
„Arka Razã” Jo?
Czasy się zmieniają ;) http://kaszebsko.com/stolica-kaszub.html
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

Jakuszyn pisze: 09.07.2022, 17:34 w_o_p , betonowy łbie zamiast pisać farmazony o Tczewie to skup się lepiej na walce z ochroniarkami bo coś czuję że ten temat się tak szybko nie zakończy.
I tak jak ktoś pisał to wypierdolcie z młyna tych wszystkich kmiotów bo śpiewać lechia hooligans to śpiewają a jak przyszło co do czego to spierdolka.
Co ty p********* ? Chyba normalne, że jak wbiega ekipa koksów
ze sprzętem tobie na plecy to jest dezorientacja w pierwszym momencie nie wiadomo o co chodzi. Przecież w młynie też siedzą dzieciaki, kobiety i ludzie którzy chcą śpiewać. Normalna psychologia tłumu. Gdyby oni tam nie uciekli to nawet byś nie wiedział, że coś się działo.
tetteh
Posty: 211
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tetteh »

walka__o_przetrwanie pisze: 09.07.2022, 23:22
tetteh pisze: 09.07.2022, 22:56 O tym "pol na pol" w Tczewie slyszalem 20 lat temu wiec to przejmowanie miasta nie nastapi za naszego zycia.
FC, ktory obijala glowna ekipa wroga, a nadal jezdza.
To ja na przekor napisze, ze kilkanascie la temu TPAG gustowalo u uzywkach i mozna bylo miec obawy o ich przyszłość przy determinacji ChWM.
A teraz treningi, sparing.
Wg mnie TPAG jest najmocniejsze w ostatnim 20leciu.
Napewno 20 lat temu słyszałeś o przejmowaniu Tczewa ? Jak wtedy kilka osób dobrze znanych w całym mieście jeździło na Lechię. Cały Tczew był Arki w tamtym czasie.
20 lat temu slyszalem, ze jest pol na pol.
No ale dobrze wiedziec, ze 20 lat temu cqly Tczew byl Arki :)
TPAG jezdzi na Arke od polowy lat 70tych a wg Ciebie geneza jest jakis barbarzynski najazd Lechii z lat 80tych.
Nie dogadamy sie.
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

Może ktoś tam jeździł w latach 70 na Arkę z Tczewa. Ale 70-lata to słabo zorganizowany ruch kibicowski był. Może właśnie dlatego Lechisći w latach 80-tych przy okazji meczu Lechii spalili stadion i dymili na mieście ostro. Po tej wizycie i terrorze napewno tczewiacy nie pałali sympatią do Lechii :) Arka w Tczewie to Suchostrzygi. Największa patologia. Lechia ma Stare Miasto.
tetteh
Posty: 211
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tetteh »

Drugs polowa lat 70tych to juz calkiem zorganizowane kibicowanie.
Chocby wyjazd Arki na PP do Lublina.

Jak ktos ma bardziej otwarta glowe to moze poczytac historie FC Tczew:
http://www.arkowcy.pl/artykul/1193/fc-tczew.html

Wasz LGFT tez przyjmuje sobie geneze w polowie lat 70tych.
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

No to mogło tak być wtedy, że ten najazd Lechii w latach 80 to była kara dla nich za kibicowanie Arce. Stadion został być może właśnie za to spalony. W tamtych czasach jak Lechia przyjeżdżała do Gdyni to wy też uciekaliście ze swojej świętej górki a Lechia tam sobie siedziała jak u siebie. Ogólnie Lechia rządziła.
BANita31
Posty: 101
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: BANita31 »

walka__o_przetrwanie pisze: 09.07.2022, 10:40 No Lechii tereny. To tak samo jak Lechia na terenach Arki. Tczew ma przejebane bo przejeżdża przez Gdańsk. Często z Gdyni jedzie ekipa im pomagać i jadą razem. Są najczęściej bici bo są najłatwiejsi do trafienia. Tak samo śledzie wpadają w Gdyni do pociągów w stronę Wejherowa po meczach Lechii i szukają lechistów.

Skąd ty żeś się urwał błaźnie? Zdarzały się kontrolę pociągów jadących do Słupska. Reszty twoich wysrywów na temat Tczewa to nawet nie skomentuję. Zapewne jesteś z grodu Sombora i codzienne walczysz o przetrwanie stąd ten nick
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

To chyba ja twoich wysrywów nie skomentuje. Nie umiesz rozmawiać to W********** pajacu.
tetteh
Posty: 211
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tetteh »

walka__o_przetrwanie pisze: 10.07.2022, 14:11 No to mogło tak być wtedy, że ten najazd Lechii w latach 80 to była kara dla nich za kibicowanie Arce. Stadion został być może właśnie za to spalony. W tamtych czasach jak Lechia przyjeżdżała do Gdyni to wy też uciekaliście ze swojej świętej górki a Lechia tam sobie siedziała jak u siebie. Ogólnie Lechia rządziła.
Tak, Lechia najbardziej.
I ja im wtedy mówię "to kara za kibicowanie Arce" ;)

Na ostudzenie glowy przypomne, ze po udanej dekadzie za Gierka , Arka w latach 80tych strasznie dolowala, Lechia miala swoj peak (PP, SP, Nikos Juventus, 1 liga), spalila stadion w Tczewie, a w latach 90tych nie bylo lechistow w Tczewie.
Jesli w latach 80tych Wam nie wyszlo, i po naszej rozsypce po Wroclawiu (tu akurat Wisla 60 duzo Wam pomogla sie rozwinac ;) nie wyszlo, to teraz tym bardziej Wam nie wyjdzie.


A zmieniajac watek:
Dlaczego niektore kluby maja niefortunne nazwy?
- Warmia Grajewo (przeciez to wschodnie Mazury, wojewodztwo podlaskie)
- Mamry Gizycko (ktore lezy nad Niegocinem)
- Odra Chojna (Chojna ma do Odry z 30km)
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

tetteh pisze: 10.07.2022, 15:03
walka__o_przetrwanie pisze: 10.07.2022, 14:11 No to mogło tak być wtedy, że ten najazd Lechii w latach 80 to była kara dla nich za kibicowanie Arce. Stadion został być może właśnie za to spalony. W tamtych czasach jak Lechia przyjeżdżała do Gdyni to wy też uciekaliście ze swojej świętej górki a Lechia tam sobie siedziała jak u siebie. Ogólnie Lechia rządziła.
Tak, Lechia najbardziej.
I ja im wtedy mówię "to kara za kibicowanie Arce" ;)

Na ostudzenie glowy przypomne, ze po udanej dekadzie za Gierka , Arka w latach 80tych strasznie dolowala, Lechia miala swoj peak (PP, SP, Nikos Juventus, 1 liga), spalila stadion w Tczewie, a w latach 90tych nie bylo lechistow w Tczewie.
Jesli w latach 80tych Wam nie wyszlo, i po naszej rozsypce po Wroclawiu (tu akurat Wisla 60 duzo Wam pomogla sie rozwinac ;) nie wyszlo, to teraz tym bardziej Wam nie wyjdzie.


A zmieniajac watek:
Dlaczego niektore kluby maja niefortunne nazwy?
- Warmia Grajewo (przeciez to wschodnie Mazury, wojewodztwo podlaskie)
- Mamry Gizycko (ktore lezy nad Niegocinem)
- Odra Chojna (Chojna ma do Odry z 30km)
Tak było, że Arka dołowała a Lechia wchodziła do 1 ligi wtedy ale faktem jest, że Lechia was wygoniła że swojego stadionu wtedy i usiadła jak u siebie. Ogólnie oprócz kilku lat ekipy Rybaka to cały czas Lechia rządzi w Trójmieście. Historia Lechii to też głowie 2 i 3 liga. PZPN też Lechii nie kochał. Arki tak samo. Ogólnie Trójmiasta nie lubili A Lechia ma kibiców jakich ma. Nikt nad tym nie zapanuje ani tego nie zatrzyma ;) wojna ! :)
maszerujlubgin
Posty: 97
Rejestracja: 04.02.2018, 15:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: maszerujlubgin »

Odra Wodzisław ... Odra to dopiero w Raciborzu mniej więcej
tetteh
Posty: 211
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tetteh »

SM1312 pisze: 10.07.2022, 15:25
Jakuszyn pisze: 09.07.2022, 17:34 w_o_p , betonowy łbie zamiast pisać farmazony o Tczewie to skup się lepiej na walce z ochroniarkami bo coś czuję że ten temat się tak szybko nie zakończy.
I tak jak ktoś pisał to wypierdolcie z młyna tych wszystkich kmiotów bo śpiewać lechia hooligans to śpiewają a jak przyszło co do czego to spierdolka.
u was na całym stadionie jest mniej ludzi niż w tym młynie, z którego się śmiejesz wiec wiadomo ze pizdzisko boli, ale ze bawi cie cofka śpiewaczy i klaskaczy gdzie u ciebie spierdalaly nie tak dawno czołowe „chuligany” to już mocny odlot
Zerknij na Wasza frekwencje, kilka meczow po 4-5 tysiecy widzow.
Zdazalo sie w tym sezonie, ze Arka miala wieksza widownie niz Lechia.
Na meczu w Pucharach bylo Was tylu co Arki z Dunczykami, a miasto wojewodzkie, 2 razy wieksze.
Zatem troszke ochoon.
Piekny macie stadion ale... nigdy nie byl zapelniony.
Moze przy derbach z goscmi Wam sie uda.
A przy frekwencji ponizej 10 000 sami twoerdzicie, ze nie ma tam klimatu...
A przy bance deweloperskiej, najezdzie sloikow, Ukraincow, zmianie zainteresowan mlodziezy trend bedzie raczej spadkowy, ze wzmocnieniem frakcji FC.

W Latach 70 tych i 90 tych Arka byla bardzo mocna.
Nie bede juz pisal czy mocniejsza bo nie chce mi sie przekrzykiwac z Waszym Ego...
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie »

Przecież nikt neguje faktu, że Arka jest mocna. Mają duży potencjał i sporo terenów. Ale Lechia ma większy ;)
Gedania Gdansk
Posty: 220
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gedania Gdansk »

PCHLG pisze: 09.07.2022, 20:40
Jakuszyn pisze: 09.07.2022, 17:34 w_o_p , betonowy łbie zamiast pisać farmazony o Tczewie to skup się lepiej na walce z ochroniarkami bo coś czuję że ten temat się tak szybko nie zakończy.
I tak jak ktoś pisał to wypierdolcie z młyna tych wszystkich kmiotów bo śpiewać lechia hooligans to śpiewają a jak przyszło co do czego to spierdolka.
Serio myślisz że u was by to wyglądało inaczej?
Zależy czy młodzi by uciekali przed starymi, czy starzy przed młodymi ;) KMWTW :)
wiernyioddany
Posty: 382
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wiernyioddany »

Przy okazji afery medialnej o Lechii dziś wpadł mi w oko artykuł o jakimś Kizo który walczy na tych śmiesznych galach, to ten sam który dawniej nagrywał kawałki o Lechii? Jeśli tak to nadal aktywny kibicowsko?
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
le_suiveur
Posty: 687
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: le_suiveur »

większość spierdalała, bo to już podopieczni tego wynalazku
Ośrodek Kibice Razem Lechia Gdańsk jednym z partnerów warsztatów pozytywnego kibicowania oraz gry Fair Play
https://www.gov.pl/web/sport/osrodek-ki ... air-play98
Jakuszyn
Posty: 128
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Jakuszyn »

wiernyioddany pisze: 10.07.2022, 21:05 Przy okazji afery medialnej o Lechii dziś wpadł mi w oko artykuł o jakimś Kizo który walczy na tych śmiesznych galach, to ten sam który dawniej nagrywał kawałki o Lechii? Jeśli tak to nadal aktywny kibicowsko?
Nie jest aktywny ale Lechijka ma w swoich szeregach innego celebrytę teraz a tak się tu jeden beton napinał do tych z Torunia że mają parcie na szkło.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...
ostr
Posty: 564
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ostr »

Pytanie do ludzi z Gdańska lub Krakowa. Czy flaga Gdynia w Barwach Wisły po rozpadzie TKWM wróciła do Krakowa czy została w Gdańsku? :)
R1908 pisze: 13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze: 13.02.2023, 18:09 Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.
ANTYpzpn
Posty: 162
Rejestracja: 17.04.2011, 12:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ANTYpzpn »

nikodem pisze: 11.07.2022, 16:59 Z tydzień temu była pod kielcami
Z tydzień temu pisałeś że się już nie udzielasz.
Jakuszyn
Posty: 128
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Jakuszyn »

SM1312 coś się nie pali do odpowiedzi to może ty skrobnij coś na temat waszego celeBryty bo tyle było śmichów chichów z Torunia.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...
Obserwator1946
Posty: 207
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Obserwator1946 »

Śledzę Bule od jakiegoś czasu, mądrze chłop mówi bez żadnej napinki. Przede wszystkim myśli co mówi, a nie chlapie jęzorem, aby gadać. Spokojny i opanowany. Teraz po tym Prime trochę czar prysł kiedy zobaczyłem te zdarzenie z tym Bomba jak szedl. Jakoś do niego to nie pasuje. Ale może ja się nie znam i tak to powinno właśnie wyglądać.

Oczywiście jest to moje zdanie, chciałbym aby nie wkręcił się za bardzo w ten „swiat celebrytów”, a poszedł w stricte świat sportu. Oczywiście fajnie ze może będzie miał okazje trochę grosza zarobić, ale tez mysle ze łatwo jest odlecieć.

Widać ze Buła jest normalnym gościem i fajnie byłoby gdyby takim został.
Xsexx
Posty: 197
Rejestracja: 15.04.2022, 08:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Xsexx »

nikodem pisze: 12.07.2022, 15:45 Ten cały Alanik i był w młynie?Drugą sprawa na filmiku widać że Buła pomaga ochroniarkom pobity i wzywa ratowników do niego..chwilę wcześniej podawał ,,wystraszone"dzieci przez ogrodzenie...on za chwilę Denisa przebije.
nikodem pisze: 12.07.2022, 16:07 Walka z denisem i ich te konferencje mogą być ciekawe heh...nie no racja że Bu wypowiada się normalnie i wygląda na ogarnietego gościa.
Ty pierdolony shizofreniku mam nadzieję że ktoś cie rozmknini na tym ŁKSie o ile ty w ogóle na mecze chodzisz i ci ku*** wybije z głowy udzielanie się tutaj raz na zawsze
Xsexx
Posty: 197
Rejestracja: 15.04.2022, 08:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Xsexx »

Szydzisz z chłopa porównując do Denisa, mówisz że pomaga ochroniarkom po czym jak jakiś chłop napisał swoje zdanie to twoja retoryka zmienia się o 180 stopni i po 20 minutach od wcześniejszego posta piszesz że Bu to jednak ogarnięty gość. Gdzieś niby tu napisałeś oświadczenie że przestajesz pisać bo robisz przypal i ci chłopy z ŁKS pocisnęli to co tu jeszcze robisz?
ODPOWIEDZ