WF. pisze: ↑20.04.2020, 15:08
ZW1957 pisze: ↑20.04.2020, 14:45
Ale tu nie chodzi o akcje Legii [...]
Więc o czym ku*** mowa?
Biznes to biznes, a kibicowskie działania to kibicowskie działania. Często się to wzajemnie przenika, ale nie myl pewnych kwestii. W Legii nigdy nie latali kolorowi. Kropka.
Pewnie ty masz samych kolegów, którzy żyją dla ideałów, nie mają kont na pejsbukach, nie chodzą do kina na filmy, w których grają murzyni itd.
Pewnie jakby twój kumpel miał knajpkę w centrum miasta i jako kibic nad barem wywiesił jeden szaliczek z sentymentu do swojego klubu to już nie obsługiwałby zagraniczniaków co?
Zejdzcie na ziemie ludzie... To nie są już lata 80/90. Wymiana pokoleń i setki innych czynników mają wpływ na to jak wygląda dziś środowisko kibicowskie w całej Polsce, a szczególnie w wielkich miastach.
No i dziękuję. Wszyscy już wiedzą, jakie podeście ma Legia do tematów zasad kibicowskich. Ważne, aby kasa się zgadzała. Od początku nikt nie sugerował, że na akcjach Legii latają czarni, ciapaci, żydzi, a ty za wszelką cenę chcesz wmówić, że taki jest temat i pomijasz główny wątek. Napiszę jeszcze raz, ale tak, abyś zrozumiał.
Czy prawda jest, że w LFC trenuje duża grupa czeczenów?
i tyle, nikt nie pyta, czy latają na akcje, czy są kibicami. Bo jeżeli jest to prawdą, to lecicie w c**** i to ładnie. LFC, od początku reklamowany wśród kibiców. LFC, finansowany tylko dlatego, aby dobry PR szedł w Polskę. Więc nie oszukujmy się LFC jest związany z kibicami.
Więc na meczach White Legion, 88, Tylko Biała, a po meczu na trening z ciapatym bratem z czeczeni? :)
Czy posiadanie facebooka lub oglądanie filmów, w jakikolwiek sposób łamie zasady kibicowskie? :D No proszę cię, nie rób k**** z logiki. Z chęcią bym poszedł, zobaczył kibiców w filmie vegi, ale wszyscy mają honor i zasady, jebią tego vege. A nie czekaj, przecież ziomeczki z TB byli :) Co ty porównujesz jakiś bar, który z kibicowaniem nie ma nic wspólnego, do klubu sportowego, który jest związany stricte z kibicowaniem?
No widzisz, wiele jest ekip, które żyją z zasadami, może nie radykalnymi z lat 80/90, ale dalej z zasadami. U was już od dawna nie ma zasad. Chujowe akcje na porządku dziennym.
-Ekipe można wynajmować do teledysków, reklam i filmów.
-Polonia nie jest do was wpuszczana, brak interwencji z waszej strony, bo przecież nie ma w tym biznesu, a na meczach Piłka Nożna Dla Kibiców.
-W klubie sportowym kibiców, trenują bracia z czeczeni.
-Chujowe akcje z krojeniem Polonii na kadrze
-Polonia dojeżdzana na MN ze sprzętem, mimo że zapewnialiśćie, że po pogonieniu lewaków będzie spokój.
-Napierdalanie swoich braci po szalu, bo hajs od klubu wpadł do kieszonki.
Zasady kibicowskie na najwyższym poziomie :)