Puchar Polski - 2019/2020

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

KoziBobek
Posty: 174
Rejestracja: 04.04.2019, 17:06

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: KoziBobek »

Taki mecz to wyśmienita okazja aby obie ekipy na początku wyraziły swoje zdanie o LGBT + odpowiednie transparenty :) Choć z Lechią będzie trudno ten temat ogarnąć skoro uroczyści pożegnali prezydenta , który promował LGBT ;/
iparts.pl
htsk4
Posty: 414
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: htsk4 »

KoziBobku Lechia pokazała już swój stosunek do lgbt na meczu z Wisłą Płock, już po śmierci Adamowicza, bo 11 marca. Klub został ukarany finansowo za ten transparent. Także nie pykło, ale walcz dalej ;)
Good Night Left Side
doping
Posty: 106
Rejestracja: 10.03.2007, 15:30

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: doping »

Panowie zagapilem się biletami. Jak ktoś ma zbyciu 2-3 bilety to chętnie odkupie. Jak coś to proszę i wiadomość
RRR
Spaacerowicz
Posty: 567
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Spaacerowicz »

KoziBobek pisze: 26.04.2019, 08:57 Taki mecz to wyśmienita okazja aby obie ekipy na początku wyraziły swoje zdanie o LGBT + odpowiednie transparenty :) Choć z Lechią będzie trudno ten temat ogarnąć skoro uroczyści pożegnali prezydenta , który promował LGBT ;/
Obrazek

Ta KoziaKupka to jakiś zakompleksiony umysł, co post to przypiierdalanie się do kogoś. Do Śląska o liczbę, do Legii o transparent w Ostrołęce, do Stalówki(kto w koszulce ten z policji), do Lechii(nie pierwszy raz z Adamowiczem), z Pogonią chyba coś z pociągiem było, tyle z pamięci.
Złe wspomnienia czy tak po prostu wygląda twoje chuligaństwo?
KoziBobek
Posty: 174
Rejestracja: 04.04.2019, 17:06

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: KoziBobek »

Pożegnanie Adamowicza, miłośnika LGBT :

Obrazek

Odnoszę się tylko do faktów. Mecz PP zwraca uwagę milionów, będzie Tusk i cała reszta wrogów kibiców. Jeszcze 10 lat temu by zebrali pociski teraz c*** wie, czy Tuska nie nagrodzą brawami ;/
htsk4
Posty: 414
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: htsk4 »

O Tusku Lechia też się wypowiedziała
http://arch.telewizjarepublika.pl/co-ki ... 45979.html
Walcz dalej KoziBobku,nie poddawaj się !:)
Good Night Left Side
Spaacerowicz
Posty: 567
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Spaacerowicz »

Odnoszę się faktów, dobre. Wisiało to na stadionie?
Ty myślisz, że da się zapanować nad całą około klubową społecznością? To są Ultrasi lub CHWM na tej fotce? Ty wiesz w ogóle co to za grupka?
A jak jakaś inna grupka pieerdolnie se podobnego transa czy flagę z jakimiś tęczowymi elementami, zapozuje gdzieś w polu czy na basenie i jebniie fotkę to będziesz krzyczał, że Lechia to pedały i popiera tęczowych bo widziałeś taką fotkę w necie?
Zlituj się.
KoziBobek
Posty: 174
Rejestracja: 04.04.2019, 17:06

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: KoziBobek »

Zobaczymy 2 maja. Mają okazję zmazać plamę z Adamowiczem oraz odpowiednio przywitać Tuska. Zresztą Jagiellonia ma podobnie, bo z nim będzie Frankowski.
wrobloszczak
Posty: 95
Rejestracja: 18.03.2007, 23:59
Lokalizacja: 3-miasto

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: wrobloszczak »

KoziBobek pisze: 26.04.2019, 19:13 Zobaczymy 2 maja. Mają okazję zmazać plamę z Adamowiczem oraz odpowiednio przywitać Tuska. Zresztą Jagiellonia ma podobnie, bo z nim będzie Frankowski.
Myślę że w twoim akurat przypadku nick, jest w pełni adekwatny do Ciebie "KoziBobek" czyli po prostu gówno ....
Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Lucjan80 »

Tusk powinien byc j***** 2 maja co chwila glosnym pierdolnieciem ale nawet nie ma sie co nastawiac na tego typu okrzyki ze strony kibicow z Gdańska .
Przykre ale prawdziwe .
Ta kurwe powinno sie wyjebac ze stadionu za ta ruda poniemiecka czupryne .
htsk4
Posty: 414
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: htsk4 »

Lucjan80 pisze: 26.04.2019, 20:16 Tusk powinien byc j***** 2 maja co chwila glosnym pierdolnieciem ale nawet nie ma sie co nastawiac na tego typu okrzyki ze strony kibicow z Gdańska .
Przykre ale prawdziwe .
Ta kurwe powinno sie wyjebac ze stadionu za ta ruda poniemiecka czupryne .
Tak ,tak nie ma co liczyć na takie okrzyki ze strony kibiców z Gdańska.Jak to było,jeśli teoria nie zgadza się z faktami,tym gorzej dla faktów?
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 1LMuulqy_c
Walczcie dalej chłopaki,ja już się poddaje :)
Good Night Left Side
blekitna ostryga
Posty: 238
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: blekitna ostryga »

Dlaczego Kaczynskie i inni pisowcy nie są j*****?
.ZIWPJB.
Posty: 449
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: .ZIWPJB. »

blekitna ostryga pisze: 26.04.2019, 20:37 Dlaczego Kaczynskie i inni pisowcy nie są j*****?

Bo nam kibolom (nie mnie) ujebało sie coś ze lepiej wybrać PIS niż PO i każdy kibol głosuje za pisem. Ja osobiście wolę RN & Korwin no ale tamtym się ujebało że pisiory są ok, a to ta sama banda co platforma. Dzięki Pisiorom mamy fale ukrainy, ostatnio chyba Polaka zabili, takze dzieje się.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.
blekitna ostryga
Posty: 238
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: blekitna ostryga »

A Czeczeny(muzulmany) dzięki komu są?...Tak, dobrze myślicie śp. Lechowi Kaczynskiemu :)
Patryk1947
Posty: 18
Rejestracja: 20.02.2017, 20:52

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Patryk1947 »

mix05 pisze: 25.04.2019, 12:46 Ktoś wie gdzie będą kończyły bieg specjale obu ekip? Lechia czy Jaga będzie wysiadała na dworcu wschodnim.
Lechia - wysiada na stacji Stadion
Lonsdale London
Posty: 45
Rejestracja: 21.04.2019, 16:43

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Lonsdale London »

Oxihoved pisze: 24.04.2019, 14:05
Lonsdale London pisze: 21.04.2019, 18:18 Witam ,wybieram się na finał na sektory neutralne i mam pytanie ,jak jest z cateringiem podczas meczów finałowych ? Lepiej przyjść na mecz najedzonym czy można tam zjeść jakąś dobrą "giętą " i czy jest możliwość wypicia jakiegoś piwa na stadionie ,pytanie kieruję do kogoś kto był na meczu finałowym na sektorach neutralnych :)
Tragedia. Zdecydowanie lepiej zatrzymać się w jakiejś knajpie przed/po meczu. Na narodowym byłem trzy razy i jest to najgorsze żarcie jakie widziałem podczas stadionowych wojaży. Z cenami też ich srogo popierdoliło.
A kolega ze Stalówki to pewnie cały wyjazd spędza na amfetaminie, stąd się mu żreć nie chce. No chyba, że nie je z innego powodu... nie dla PSA kiełbasa!
Dzięki ,a jak z piwem ? Tak jak na większości stadionów gdzie w ogóle sprzedają 3,5 % ? :)
KoziBobek
Posty: 174
Rejestracja: 04.04.2019, 17:06

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: KoziBobek »

htsk4 pisze: 26.04.2019, 20:29
Lucjan80 pisze: 26.04.2019, 20:16 Tusk powinien byc j***** 2 maja co chwila glosnym pierdolnieciem ale nawet nie ma sie co nastawiac na tego typu okrzyki ze strony kibicow z Gdańska .
Przykre ale prawdziwe .
Ta kurwe powinno sie wyjebac ze stadionu za ta ruda poniemiecka czupryne .
Tak ,tak nie ma co liczyć na takie okrzyki ze strony kibiców z Gdańska.Jak to było,jeśli teoria nie zgadza się z faktami,tym gorzej dla faktów?
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 1LMuulqy_c
Walczcie dalej chłopaki,ja już się poddaje :)
Filmik sprzed 8 lat. Obecnie nowa ekipa jak wiadomo żegna z honorami lewaka Adamowicza. Taka prawda.
WileKKS
Posty: 204
Rejestracja: 03.04.2019, 18:51
Lokalizacja: Września

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: WileKKS »

Czy mi się wydaje, czy to jest kolejne konto tego Zolpedała, który do wszystkich ekip musi mieć jakieś ale?
Września 100% Lech Poznań!
Fat
Posty: 28
Rejestracja: 15.05.2016, 17:49

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Fat »

To jest ten śmieć Olo
blekitna ostryga
Posty: 238
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: blekitna ostryga »

Prawda, że gościnnie na sektorze Lechii będzie Legia?
Suczysko
Posty: 639
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Suczysko »

ile Ty sobie kont założyłeś? Ty masz życie jakieś ? jeśli oświata spłodziła takiego niedojeba to c**** im podwyżki dać. Nas karają grupowo, ich też. Jedyne co mam nadzieje, że jesteś jakimś trolem. No ale życie tracić na forach dla mnie to kompletnie nie ma sensu.
Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Lucjan80 »

Filmiki archiwalne bla bla bla a tusk wygodnie i w spokoju obejrzy mecz na Gdanskim stadionie .
Po co komu kary i represje,przyjedzie zobaczy mecz i pojedzie .
Tak tak wiem i pamietam transparent ze "nigdy nie byles nie bedziesz i nie jestesk kibicem ....) czy jakos tak .
Poprawnosc polityczna na stadionach.... zygac sie chce .
A teraz kominiarka na glowe i do boju net hools ....czekam na inwektywy
gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: gulik1977 »

Lonsdale London pisze: 26.04.2019, 22:01
Oxihoved pisze: 24.04.2019, 14:05
Lonsdale London pisze: 21.04.2019, 18:18 Witam ,wybieram się na finał na sektory neutralne i mam pytanie ,jak jest z cateringiem podczas meczów finałowych ? Lepiej przyjść na mecz najedzonym czy można tam zjeść jakąś dobrą "giętą " i czy jest możliwość wypicia jakiegoś piwa na stadionie ,pytanie kieruję do kogoś kto był na meczu finałowym na sektorach neutralnych :)
Tragedia. Zdecydowanie lepiej zatrzymać się w jakiejś knajpie przed/po meczu. Na narodowym byłem trzy razy i jest to najgorsze żarcie jakie widziałem podczas stadionowych wojaży. Z cenami też ich srogo popierdoliło.
A kolega ze Stalówki to pewnie cały wyjazd spędza na amfetaminie, stąd się mu żreć nie chce. No chyba, że nie je z innego powodu... nie dla PSA kiełbasa!
Dzięki ,a jak z piwem ? Tak jak na większości stadionów gdzie w ogóle sprzedają 3,5 % ? :)
Jaga na Powiślu
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"
glwtrcd
Posty: 805
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: glwtrcd »

blekitna ostryga pisze: 27.04.2019, 10:10 Prawda, że gościnnie na sektorze Lechii będzie Legia?
Tak prawda imaja zrobić na trybunie zawody kto szybciej obciągnie pajacu
blekitna ostryga
Posty: 238
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: blekitna ostryga »

glwtrcd pisze: 27.04.2019, 17:11
blekitna ostryga pisze: 27.04.2019, 10:10 Prawda, że gościnnie na sektorze Lechii będzie Legia?
Tak prawda imaja zrobić na trybunie zawody kto szybciej obciągnie pajacu
W obciaganiu jesteś pewnie najlepszy :)
glwtrcd
Posty: 805
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: glwtrcd »

blekitna ostryga pisze: 27.04.2019, 20:52
glwtrcd pisze: 27.04.2019, 17:11
blekitna ostryga pisze: 27.04.2019, 10:10 Prawda, że gościnnie na sektorze Lechii będzie Legia?
Tak prawda imaja zrobić na trybunie zawody kto szybciej obciągnie pajacu
W obciaganiu jesteś pewnie najlepszy :)
Nie tobie oddaje ten zaszczyt
jcb
Posty: 64
Rejestracja: 29.01.2012, 21:06

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: jcb »

Podobno Lechia przekazała skromną pulę biletów dla Spartaka jeśli Ci do tego czasu wyjdą z lasu. Prawda?
Spaacerowicz
Posty: 567
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Spaacerowicz »

jcb pisze: 30.04.2019, 02:04 Podobno Lechia przekazała skromną pulę biletów dla Spartaka jeśli Ci do tego czasu wyjdą z lasu. Prawda?
Tak z ciekawości, ile masz lat?
fanatico
Posty: 19
Rejestracja: 12.12.2017, 16:00

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: fanatico »

Pytanie do zorientowanych - są już może informacje, w jakich godzinach bedą przyjeżdżać do Warszawy spece Jagi i Lechii? Mam bilet na neutrale i zastanawiam sie o której pojawić się w okolicach stadionu by wejść na spokojnie :) Na stronach/fp kibiców na razie cisza...
Patryk022
Posty: 50
Rejestracja: 12.06.2016, 13:51

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Patryk022 »

Spartak już w Warszawie, a ty o jakimś lesie tutaj p*********...
Junior89
Posty: 21
Rejestracja: 02.04.2019, 11:37

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Junior89 »

Zapewne pierwsze pociągi będą przyjeżdżać o 9-10. W końcu ogarnięcie oprawy trochę czasu zajmuje na trybunach za bramkami.
R1920R
Posty: 26
Rejestracja: 05.04.2019, 14:09

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: R1920R »

Pierwszy pociąg Jagi wyjeżdża chwilę po 9:00 następne w ustalonym odstępie, zaś wszystkie na raz nie pojadą.
DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: DoZo(L)e... »

.ZIWPJB. pisze: 26.04.2019, 20:54
blekitna ostryga pisze: 26.04.2019, 20:37 Dlaczego Kaczynskie i inni pisowcy nie są j*****?

Bo nam kibolom (nie mnie) ujebało sie coś ze lepiej wybrać PIS niż PO i każdy kibol głosuje za pisem. Ja osobiście wolę RN & Korwin no ale tamtym się ujebało że pisiory są ok, a to ta sama banda co platforma. Dzięki Pisiorom mamy fale ukrainy, ostatnio chyba Polaka zabili, takze dzieje się.
Jestem ciekaw, czy gdyby wszyscy polscy kibice (wraz z rodzinami i znajomymi) zagłosowali na Konfederację, to czy jedyne antysystemowe ugrupowanie potrafiłoby zamieszać w krajowej (oraz w ue/eu) polityce?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info
Rick Ross
Posty: 68
Rejestracja: 15.04.2019, 06:45

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Rick Ross »

Jestem w Warszawie, zjechalo sie tu ludzi z calego swiata na ten niesamowity mecz.Pelno hindusow, arabow, ukraincow po prostu kolorowo wszedzie.Dobrze ze to tylko na mecz, czulem sie nie swojo spacerujac nasza wspaniala stolica, prawie jak w Paryzu.
Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Lucjan80 »

Za niedługo z krzyżykiem na piersi będzie niebezpiecznie tam pojechać
Już się modlą oficjalnie blokując ulice pastowani wyznawcy allaha .
W biały dzień - ze miejscowi to widząc nic nie zrobili to chanba jak nic no ale z Niemców pośmiać się to pierwsi
Czaskoski im meczet jebnie hak na stolice przystało i tak to będzie .
Slax
Posty: 25
Rejestracja: 29.01.2017, 16:39

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Slax »

Po zwycięstwie Lechia idzie świętować na starówkę, żadnego powrotu nie będzie, majówka będzie wyśmienita.
R1920R
Posty: 26
Rejestracja: 05.04.2019, 14:09

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: R1920R »

To dobre z Was wariaty jak żadnego powrotu nie będzie, Legia się trochę nachapie barw, bo pociągi przecież nie zaczekają ;)
Egon1983
Posty: 386
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: Egon1983 »

Do meczu doba z hakiem a informacji o pociągach z "każdej strony" brak, tak jakby z Białegostoku, Gdańska, Wrocławia na stadion było 30 min jazdy. Napiszą o 22 , że wyjazd o 6.
WidzewRTS
Posty: 129
Rejestracja: 06.05.2007, 14:23
Lokalizacja: Z Ziemi Obiecanej

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: WidzewRTS »

Egon1983 pisze: 01.05.2019, 09:24 Do meczu doba z hakiem a informacji o pociągach z "każdej strony" brak, tak jakby z Białegostoku, Gdańska, Wrocławia na stadion było 30 min jazdy. Napiszą o 22 , że wyjazd o 6.

http://www.2majaga.pl/ Tutaj masz info o wyjeździe Jagi
Widzew Łódź
MaciekLGD
Posty: 2
Rejestracja: 01.05.2019, 11:10

Re: Puchar Polski -2018/2019 !

Post autor: MaciekLGD »

http://lechia.gda.pl/news/25749/ Lechia też wczoraj już podała info.
ODPOWIEDZ