Puchar Polski - 2019/2020
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Taki mecz to wyśmienita okazja aby obie ekipy na początku wyraziły swoje zdanie o LGBT + odpowiednie transparenty :) Choć z Lechią będzie trudno ten temat ogarnąć skoro uroczyści pożegnali prezydenta , który promował LGBT ;/
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
KoziBobku Lechia pokazała już swój stosunek do lgbt na meczu z Wisłą Płock, już po śmierci Adamowicza, bo 11 marca. Klub został ukarany finansowo za ten transparent. Także nie pykło, ale walcz dalej ;)
Good Night Left Side
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Panowie zagapilem się biletami. Jak ktoś ma zbyciu 2-3 bilety to chętnie odkupie. Jak coś to proszę i wiadomość
RRR
-
Spaacerowicz
- Posty: 567
- Rejestracja: 08.01.2018, 15:31
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
KoziBobek pisze: 26.04.2019, 08:57 Taki mecz to wyśmienita okazja aby obie ekipy na początku wyraziły swoje zdanie o LGBT + odpowiednie transparenty :) Choć z Lechią będzie trudno ten temat ogarnąć skoro uroczyści pożegnali prezydenta , który promował LGBT ;/

Ta KoziaKupka to jakiś zakompleksiony umysł, co post to przypiierdalanie się do kogoś. Do Śląska o liczbę, do Legii o transparent w Ostrołęce, do Stalówki(kto w koszulce ten z policji), do Lechii(nie pierwszy raz z Adamowiczem), z Pogonią chyba coś z pociągiem było, tyle z pamięci.
Złe wspomnienia czy tak po prostu wygląda twoje chuligaństwo?
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Pożegnanie Adamowicza, miłośnika LGBT :

Odnoszę się tylko do faktów. Mecz PP zwraca uwagę milionów, będzie Tusk i cała reszta wrogów kibiców. Jeszcze 10 lat temu by zebrali pociski teraz c*** wie, czy Tuska nie nagrodzą brawami ;/

Odnoszę się tylko do faktów. Mecz PP zwraca uwagę milionów, będzie Tusk i cała reszta wrogów kibiców. Jeszcze 10 lat temu by zebrali pociski teraz c*** wie, czy Tuska nie nagrodzą brawami ;/
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
O Tusku Lechia też się wypowiedziała
http://arch.telewizjarepublika.pl/co-ki ... 45979.html
Walcz dalej KoziBobku,nie poddawaj się !:)
http://arch.telewizjarepublika.pl/co-ki ... 45979.html
Walcz dalej KoziBobku,nie poddawaj się !:)
Good Night Left Side
-
Spaacerowicz
- Posty: 567
- Rejestracja: 08.01.2018, 15:31
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Odnoszę się faktów, dobre. Wisiało to na stadionie?
Ty myślisz, że da się zapanować nad całą około klubową społecznością? To są Ultrasi lub CHWM na tej fotce? Ty wiesz w ogóle co to za grupka?
A jak jakaś inna grupka pieerdolnie se podobnego transa czy flagę z jakimiś tęczowymi elementami, zapozuje gdzieś w polu czy na basenie i jebniie fotkę to będziesz krzyczał, że Lechia to pedały i popiera tęczowych bo widziałeś taką fotkę w necie?
Zlituj się.
Ty myślisz, że da się zapanować nad całą około klubową społecznością? To są Ultrasi lub CHWM na tej fotce? Ty wiesz w ogóle co to za grupka?
A jak jakaś inna grupka pieerdolnie se podobnego transa czy flagę z jakimiś tęczowymi elementami, zapozuje gdzieś w polu czy na basenie i jebniie fotkę to będziesz krzyczał, że Lechia to pedały i popiera tęczowych bo widziałeś taką fotkę w necie?
Zlituj się.
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Zobaczymy 2 maja. Mają okazję zmazać plamę z Adamowiczem oraz odpowiednio przywitać Tuska. Zresztą Jagiellonia ma podobnie, bo z nim będzie Frankowski.
-
wrobloszczak
- Posty: 95
- Rejestracja: 18.03.2007, 23:59
- Lokalizacja: 3-miasto
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Myślę że w twoim akurat przypadku nick, jest w pełni adekwatny do Ciebie "KoziBobek" czyli po prostu gówno ....KoziBobek pisze: 26.04.2019, 19:13 Zobaczymy 2 maja. Mają okazję zmazać plamę z Adamowiczem oraz odpowiednio przywitać Tuska. Zresztą Jagiellonia ma podobnie, bo z nim będzie Frankowski.
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Tusk powinien byc j***** 2 maja co chwila glosnym pierdolnieciem ale nawet nie ma sie co nastawiac na tego typu okrzyki ze strony kibicow z Gdańska .
Przykre ale prawdziwe .
Ta kurwe powinno sie wyjebac ze stadionu za ta ruda poniemiecka czupryne .
Przykre ale prawdziwe .
Ta kurwe powinno sie wyjebac ze stadionu za ta ruda poniemiecka czupryne .
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Tak ,tak nie ma co liczyć na takie okrzyki ze strony kibiców z Gdańska.Jak to było,jeśli teoria nie zgadza się z faktami,tym gorzej dla faktów?Lucjan80 pisze: 26.04.2019, 20:16 Tusk powinien byc j***** 2 maja co chwila glosnym pierdolnieciem ale nawet nie ma sie co nastawiac na tego typu okrzyki ze strony kibicow z Gdańska .
Przykre ale prawdziwe .
Ta kurwe powinno sie wyjebac ze stadionu za ta ruda poniemiecka czupryne .
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 1LMuulqy_c
Walczcie dalej chłopaki,ja już się poddaje :)
Good Night Left Side
-
blekitna ostryga
- Posty: 238
- Rejestracja: 07.04.2019, 18:28
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Dlaczego Kaczynskie i inni pisowcy nie są j*****?
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Bo nam kibolom (nie mnie) ujebało sie coś ze lepiej wybrać PIS niż PO i każdy kibol głosuje za pisem. Ja osobiście wolę RN & Korwin no ale tamtym się ujebało że pisiory są ok, a to ta sama banda co platforma. Dzięki Pisiorom mamy fale ukrainy, ostatnio chyba Polaka zabili, takze dzieje się.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.
-
blekitna ostryga
- Posty: 238
- Rejestracja: 07.04.2019, 18:28
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
A Czeczeny(muzulmany) dzięki komu są?...Tak, dobrze myślicie śp. Lechowi Kaczynskiemu :)
-
Patryk1947
- Posty: 18
- Rejestracja: 20.02.2017, 20:52
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Lechia - wysiada na stacji Stadionmix05 pisze: 25.04.2019, 12:46 Ktoś wie gdzie będą kończyły bieg specjale obu ekip? Lechia czy Jaga będzie wysiadała na dworcu wschodnim.
-
Lonsdale London
- Posty: 45
- Rejestracja: 21.04.2019, 16:43
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Dzięki ,a jak z piwem ? Tak jak na większości stadionów gdzie w ogóle sprzedają 3,5 % ? :)Oxihoved pisze: 24.04.2019, 14:05Tragedia. Zdecydowanie lepiej zatrzymać się w jakiejś knajpie przed/po meczu. Na narodowym byłem trzy razy i jest to najgorsze żarcie jakie widziałem podczas stadionowych wojaży. Z cenami też ich srogo popierdoliło.Lonsdale London pisze: 21.04.2019, 18:18 Witam ,wybieram się na finał na sektory neutralne i mam pytanie ,jak jest z cateringiem podczas meczów finałowych ? Lepiej przyjść na mecz najedzonym czy można tam zjeść jakąś dobrą "giętą " i czy jest możliwość wypicia jakiegoś piwa na stadionie ,pytanie kieruję do kogoś kto był na meczu finałowym na sektorach neutralnych :)
A kolega ze Stalówki to pewnie cały wyjazd spędza na amfetaminie, stąd się mu żreć nie chce. No chyba, że nie je z innego powodu... nie dla PSA kiełbasa!
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Filmik sprzed 8 lat. Obecnie nowa ekipa jak wiadomo żegna z honorami lewaka Adamowicza. Taka prawda.htsk4 pisze: 26.04.2019, 20:29Tak ,tak nie ma co liczyć na takie okrzyki ze strony kibiców z Gdańska.Jak to było,jeśli teoria nie zgadza się z faktami,tym gorzej dla faktów?Lucjan80 pisze: 26.04.2019, 20:16 Tusk powinien byc j***** 2 maja co chwila glosnym pierdolnieciem ale nawet nie ma sie co nastawiac na tego typu okrzyki ze strony kibicow z Gdańska .
Przykre ale prawdziwe .
Ta kurwe powinno sie wyjebac ze stadionu za ta ruda poniemiecka czupryne .
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 1LMuulqy_c
Walczcie dalej chłopaki,ja już się poddaje :)
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Czy mi się wydaje, czy to jest kolejne konto tego Zolpedała, który do wszystkich ekip musi mieć jakieś ale?
Września 100% Lech Poznań!
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
To jest ten śmieć Olo
-
blekitna ostryga
- Posty: 238
- Rejestracja: 07.04.2019, 18:28
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Prawda, że gościnnie na sektorze Lechii będzie Legia?
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
ile Ty sobie kont założyłeś? Ty masz życie jakieś ? jeśli oświata spłodziła takiego niedojeba to c**** im podwyżki dać. Nas karają grupowo, ich też. Jedyne co mam nadzieje, że jesteś jakimś trolem. No ale życie tracić na forach dla mnie to kompletnie nie ma sensu.
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Filmiki archiwalne bla bla bla a tusk wygodnie i w spokoju obejrzy mecz na Gdanskim stadionie .
Po co komu kary i represje,przyjedzie zobaczy mecz i pojedzie .
Tak tak wiem i pamietam transparent ze "nigdy nie byles nie bedziesz i nie jestesk kibicem ....) czy jakos tak .
Poprawnosc polityczna na stadionach.... zygac sie chce .
A teraz kominiarka na glowe i do boju net hools ....czekam na inwektywy
Po co komu kary i represje,przyjedzie zobaczy mecz i pojedzie .
Tak tak wiem i pamietam transparent ze "nigdy nie byles nie bedziesz i nie jestesk kibicem ....) czy jakos tak .
Poprawnosc polityczna na stadionach.... zygac sie chce .
A teraz kominiarka na glowe i do boju net hools ....czekam na inwektywy
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Jaga na PowiśluLonsdale London pisze: 26.04.2019, 22:01Dzięki ,a jak z piwem ? Tak jak na większości stadionów gdzie w ogóle sprzedają 3,5 % ? :)Oxihoved pisze: 24.04.2019, 14:05Tragedia. Zdecydowanie lepiej zatrzymać się w jakiejś knajpie przed/po meczu. Na narodowym byłem trzy razy i jest to najgorsze żarcie jakie widziałem podczas stadionowych wojaży. Z cenami też ich srogo popierdoliło.Lonsdale London pisze: 21.04.2019, 18:18 Witam ,wybieram się na finał na sektory neutralne i mam pytanie ,jak jest z cateringiem podczas meczów finałowych ? Lepiej przyjść na mecz najedzonym czy można tam zjeść jakąś dobrą "giętą " i czy jest możliwość wypicia jakiegoś piwa na stadionie ,pytanie kieruję do kogoś kto był na meczu finałowym na sektorach neutralnych :)
A kolega ze Stalówki to pewnie cały wyjazd spędza na amfetaminie, stąd się mu żreć nie chce. No chyba, że nie je z innego powodu... nie dla PSA kiełbasa!
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Tak prawda imaja zrobić na trybunie zawody kto szybciej obciągnie pajacu
-
blekitna ostryga
- Posty: 238
- Rejestracja: 07.04.2019, 18:28
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
W obciaganiu jesteś pewnie najlepszy :)glwtrcd pisze: 27.04.2019, 17:11Tak prawda imaja zrobić na trybunie zawody kto szybciej obciągnie pajacu
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Nie tobie oddaje ten zaszczytblekitna ostryga pisze: 27.04.2019, 20:52W obciaganiu jesteś pewnie najlepszy :)glwtrcd pisze: 27.04.2019, 17:11Tak prawda imaja zrobić na trybunie zawody kto szybciej obciągnie pajacu
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Podobno Lechia przekazała skromną pulę biletów dla Spartaka jeśli Ci do tego czasu wyjdą z lasu. Prawda?
-
Spaacerowicz
- Posty: 567
- Rejestracja: 08.01.2018, 15:31
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Tak z ciekawości, ile masz lat?jcb pisze: 30.04.2019, 02:04 Podobno Lechia przekazała skromną pulę biletów dla Spartaka jeśli Ci do tego czasu wyjdą z lasu. Prawda?
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Pytanie do zorientowanych - są już może informacje, w jakich godzinach bedą przyjeżdżać do Warszawy spece Jagi i Lechii? Mam bilet na neutrale i zastanawiam sie o której pojawić się w okolicach stadionu by wejść na spokojnie :) Na stronach/fp kibiców na razie cisza...
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Spartak już w Warszawie, a ty o jakimś lesie tutaj p*********...
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Zapewne pierwsze pociągi będą przyjeżdżać o 9-10. W końcu ogarnięcie oprawy trochę czasu zajmuje na trybunach za bramkami.
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Pierwszy pociąg Jagi wyjeżdża chwilę po 9:00 następne w ustalonym odstępie, zaś wszystkie na raz nie pojadą.
-
DoZo(L)e...
- Posty: 864
- Rejestracja: 02.04.2019, 17:19
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Jestem ciekaw, czy gdyby wszyscy polscy kibice (wraz z rodzinami i znajomymi) zagłosowali na Konfederację, to czy jedyne antysystemowe ugrupowanie potrafiłoby zamieszać w krajowej (oraz w ue/eu) polityce?.ZIWPJB. pisze: 26.04.2019, 20:54
Bo nam kibolom (nie mnie) ujebało sie coś ze lepiej wybrać PIS niż PO i każdy kibol głosuje za pisem. Ja osobiście wolę RN & Korwin no ale tamtym się ujebało że pisiory są ok, a to ta sama banda co platforma. Dzięki Pisiorom mamy fale ukrainy, ostatnio chyba Polaka zabili, takze dzieje się.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."
www.tvp.info
www.tvp.info
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Jestem w Warszawie, zjechalo sie tu ludzi z calego swiata na ten niesamowity mecz.Pelno hindusow, arabow, ukraincow po prostu kolorowo wszedzie.Dobrze ze to tylko na mecz, czulem sie nie swojo spacerujac nasza wspaniala stolica, prawie jak w Paryzu.
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Za niedługo z krzyżykiem na piersi będzie niebezpiecznie tam pojechać
Już się modlą oficjalnie blokując ulice pastowani wyznawcy allaha .
W biały dzień - ze miejscowi to widząc nic nie zrobili to chanba jak nic no ale z Niemców pośmiać się to pierwsi
Czaskoski im meczet jebnie hak na stolice przystało i tak to będzie .
Już się modlą oficjalnie blokując ulice pastowani wyznawcy allaha .
W biały dzień - ze miejscowi to widząc nic nie zrobili to chanba jak nic no ale z Niemców pośmiać się to pierwsi
Czaskoski im meczet jebnie hak na stolice przystało i tak to będzie .
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Po zwycięstwie Lechia idzie świętować na starówkę, żadnego powrotu nie będzie, majówka będzie wyśmienita.
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
To dobre z Was wariaty jak żadnego powrotu nie będzie, Legia się trochę nachapie barw, bo pociągi przecież nie zaczekają ;)
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Do meczu doba z hakiem a informacji o pociągach z "każdej strony" brak, tak jakby z Białegostoku, Gdańska, Wrocławia na stadion było 30 min jazdy. Napiszą o 22 , że wyjazd o 6.
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
Egon1983 pisze: 01.05.2019, 09:24 Do meczu doba z hakiem a informacji o pociągach z "każdej strony" brak, tak jakby z Białegostoku, Gdańska, Wrocławia na stadion było 30 min jazdy. Napiszą o 22 , że wyjazd o 6.
http://www.2majaga.pl/ Tutaj masz info o wyjeździe Jagi
Widzew Łódź
Re: Puchar Polski -2018/2019 !
http://lechia.gda.pl/news/25749/ Lechia też wczoraj już podała info.
