www.warhouse.pl

Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 08.03.2019, 19:46

optymistasks pisze:
08.03.2019, 15:45
Gruby, miales mi skasowac to konto...? Wez sie skontaktuj z "centrala" i skasuj - wowczas nie bedzie mnie korcic by tu wchodzic i czytac te glupoty...
Gołuch kurewko a po co ci kasować to konto ? Nie potrafisz panować nad sobą i po prostu nie wchodzić na forum ? Zgrywasz takiego literata ą i ę a nie masz kompletnie panowania nad emocjami ? szpital psychiatryczny - tam powinieneś wylądować.



Borys AG
Posty: 8
Rejestracja: 11.08.2016, 08:25

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Borys AG » 09.03.2019, 09:07

optymistasks/Goły w 2011 pisał:
"za dawanie na psy od razu c*** w dupe"
a dziś chwali się swoim donosicielstwem i pokrętnie się usprawiedliwia się bo porwali jego kobietę z jego córką, jego żonę zgwałcili, napadli go w domu, zmasakrowali mu rodzinę i jeszcze go zamordowali.
I nieważne czy zmienił poglądy bo zdziadział na starość czy dlatego że mu antifa po głowie poskakała.
Każda ku*** znajdzie zgrabne usprawiedliwienie dla siebie.
Kończąc temat tego śmiecia:
"za dawanie na psy od razu c*** ci Goły w dupe"

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kapitan_swir_planeta » 09.03.2019, 19:46

whiskey pisze:
02.03.2019, 10:00
Ja znam dosyć dobrze trzech księzy którzy w piątek wskakują w Armany i biorą dobre suki do Zakopca na weekendy :) Proboszcz o tym wie ale każdy ma wyjebane bo większość z nich tak robi.
W sensie d**** czy swoje kobiety?
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 10.03.2019, 07:00

Swoje weekendowe małolaty

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 11.03.2019, 13:34

Nigdy nie dalem na psy, ani na kolegow, ani na wrogow - choc wiele razy - juz od konca lat 80 tych bylem do tego naklaniany; np po meczu w Slupsku bodajze w 1988 - to byl mecz arki na ktorym bylismy we czterech w szalikach Baltyku jako Baltyk ( tak tak ku***, wyrostki ) - mialem obity pysk na komendzie w Slupsku i to pies mial dlon w gipsie - chcial mnie zmusic bym zeznal przeciwko mojemu koledze D, zarki Wejherowo - nie dostarczylem mu satysfakcji.
Po meczu Lech - IFK Geteborg tez mi pokazywali zdjecia ale nikogo nie znalem...wiec mi ku*** wyrostki nie bedziecie pierdolic!
Ani nic nie zeznalem po pobiiciu przez antife ( wasi przyjaciele ? ), choc Komenda dzwonila - wyslalem podpisanego faksa o tresci ze odmawiam zeznan i nikogo nie poznaje, oraz nie znam kolegow z ktorymi zostalismy razem obici; z zadnym ku*** TVN em nigdy nie rozmawialem, a wyrostki ktorzy mnie tu szkaluja moga se wlozyc wlasnego pindola do ryja. "Goluch k****" - to se mow to lustra ty parowo - jestes konfidentem chlopaku - ujawniasz nazwisko, moze jeszcze moj adres napisz...?
Tak jak pisalem wczesniej, nikt nigdy nie zmusi mnie do konfidenctwa, gdyz mam taka nature ze przenigdy tego nie zrobie w sytuacji honorowej!!! Wyjebane mam jak mnie tu obrzucaja obmowami rozne chlystki, ktorzy nie przezywli nic, ale chca robic za "sztywnych" - mam na to WYJEBANE!!!
Po calosci!
Oczywiscie - nie jest zadnym konfidenctwem obrona przed bandytyzmem - napasci w domu, kradzieze wlasnosci, gwalty, itd! MOWIE TO OFICJALNIE I PROSTO - gdyz NIKT! NIKT! ku*** nie jest w stanie tego wyartykulowac!...Bo nie bedzie "sztywny" - smieszna, zaklamana poza..
Jasne ze istnieje tez ta kategoria spoleczniakow ktorych nikt nie lubi, tez mnie to wkurwia, bo na kazdej dzielnicy i w kazdym bloku jest pelno takich postkomunistycznych ujebow - bab, dziadow - taka natura po prostu...

Szpitalem psychiatrycznym tez obdziel lustro ty wyrostku. Nie masz szacunku do ludzi i jestes zwyklym chlystkiem - co mowie nie do jednej osoby, ale do wszystkich ktorzy mnie w pedalski i podly sposob tu oczerniaja, choc c**** wiedza co bylo i jak bylo....c*** z wami...
Normalni ludzie, normalnie czujacy i majacy honor, wiedza jak wyglada stosowanie zasad. Ja mam czyste sumienie i powiem tez, iz wiem ze zawsze je bede miec bo nigdy nie zachowam sie jak ku*** konfident!

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 12.03.2019, 13:19

I jeszcze najnowsza "sensacja" , ktora dzis "straszyl" mnie element konfidencko degeneracki z NSR, czyli ci, co siedza na trybunach plastikowego stadionu rugby i udaja kibicow w ogole i kibicow Baltyku; otoz osobnicy ci, dzis rano "postraszyli" mnie taka oto grozba ( z pamieci ):
"Goluch, masz ostatnia szanse,przestan obrazac dobrych chlopakow z Baltyku, albo na kibice net opublikujemy twoje homoseksualne wybryki, a bylo tego sporo"...Heh, tak - taki komunikat otrzymalem od biednych na umysle kalek z NSR...!
Nie wiem co teraz robic, bo "prawda" o mnie wyjdzie na jaw! Moze mi ktos doradzi...? "Homoseksualne wybryki", heh...Leca mi gilony z nosa ze smiechu, ale i politywania, takze nie jestem w stanie myslec logicznie...Ujawnili mnie! Pedal!
Co bedzie gdy ujawnia tez ze jestem z antify, mam tatuaz z Che Guevara, zawsze glosuje na PO, oraz ze jestem Zydem...czarnym Zydem...
Prosze o rady, gdyz w panice moge wybiec na slepo na ulice i wpasc pod samochod...ze smiechu...!

P.S.
Nie bede tu juz nikomu pisal "ssij pale", ani zadnych obelg; nie warto, nie powinno sie tak czynic. Nikogo nie nienawidze. Bede natomiast pisal prawde i nie pozwole sie nikomu obrazac bez reakcji...

*ghost*
Posty: 13
Rejestracja: 27.11.2012, 17:57

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: *ghost* » 12.03.2019, 21:31

Co tu się odpierdala. Rozjebaliście chyba jeden z nielicznych wątków na tym forum który trzymał jakiś poziom. Teraz to przypomina temat łódzki. Burdel, wyzwiska, setki postów ale nic konkretnego.

Optymistasks jakiś czas temu jak jeszcze to czytałem to pisałeś że to twój ostatni post i kończysz OT. ku*** to było chyba 2 miesiące temu?! A Ty ciągle nawijasz.

Odpuścicie sobie przejdźcie na priv i wyjaśniajcie co kto żarł, kogo sprzedal, kto jest si a kto nie bo już się tego czytać nie chce.

Bez odbioru.

ArkaToMy
Posty: 71
Rejestracja: 12.04.2011, 12:10

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ArkaToMy » 13.03.2019, 00:29

Weźcie ku*** wyjebcie tego homo-konfidenta gołego z tego forum, usuńcie jego cwelo-wpisy, wróćmy do dobrego tematu z normalnymi chłopami,bez tego ku*** c****.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 13.03.2019, 08:09

Jak ktoś z młodych na forum studiuje psychologię to przypadek gołucha jest bardzo pożyteczny

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 13.03.2019, 13:33

Jak juz nadmienilem, nie bede juz nikogo wyzywal - wyzwiskami komentujecie sie sami. Ludzie ktorzy nic nie przezyli i nic nie wiedza, ale z wielka pewnoscia uznaja siebie za "konkretnych gosci".
Nikogo nie stac, by sie odniesc do tych przemyslen ktore na pewno macie czytajac o pewnych wydarzeniach z odleglej przeszlosci w ktorych bralem udzial. Wiem ze macie te przemyslenia, ale nikogo nie stac na uczciwe podejscie - lepiej bluzgac. No coz, tak jak mowie - komentujecie sie sami. Ktos z was w ogole jeszcze pamieta ze kiedys w PRL byla milicja obywatelska i 1 liga zamiast ekstraklasy...? Sami twardziele; ciekawe jakbyscie sobie dali rade na przesluchaniu na milicji...Mlodosc ma swoje prawa ale ja osobiscie uwazam, ze jesli ktos jest glupi to juz taki zostanie do konca zycia...Zapomnialbym; czytaliscie "W Poszukiwaniu Straconego Czasu" Prousta...?...Tam jest mowa o strumieniu swiadomosci, takim czyms co wzbudza nas refleksja do bycia chyba lepszym...No dobra, sobie tu zartuje gdyz zapewne nie czytaliscie ( wiekszosc z was ) nic, poza TMK...Takze ten, no - polecam rankingi wyjazdowe, opisy, itd...
Aaaa, czekam kiedy kaleka z NSR "opisze" "moje liczne wybryki homoseksualne" na wyjazdach Baltyku...? No bo skoro juz zostalem zdemaskowany, to zanim popelnie samobojstwo jeszcze chcialbym sie troche posmiac. Kaleko - wzywam cie do wypelnienia obietnico grozby!!!
Aneks [ Kalekow z NSR wyjatkowo bede okreslac epitetami - to sprawa osobista ]
Nie rozumie nikt ani slowa - i taka ich byla rozmowa...

Resistance
Posty: 275
Rejestracja: 13.01.2010, 14:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Resistance » 13.03.2019, 16:59

Idź już człowieku i nie męcz. Miałeś już zniknąć bo tak ci tu źle było, a dalej tu siedzisz i wrzucasz te swoje chore jazdy. PS: lecz się.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 14.03.2019, 13:23

Niby mialem, jednak jakis czas jeszcze tu zostane, gdyz w miare mozliwosci czasowych wkrotce zaczne jednak tu wklejac po kolei papiery na niedorozwojow kapusi z nsr. Te szmaty ( ich bede wyzywac gdyz zniszczyli mi Klub! ) musza zostac do konca upokorzone! Kibicow Baltyku juz nie ma, a ja zadbam o to, by sie konfidenci nie podszywali i nie udawali .
Lemana juz wkleilem na stronie, no to teraz chyba czas na braci, albo na pinokia...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 15.03.2019, 09:02

Niedorozwinieci konfidenci z NSR, teraz wymyslili ze beda mnie straszyc, czy szantazowac; otoz pisza ze "jesli nie przestane szkalowac i nie cofne swoich slow , nie przeprosza na kibice net" - czy cos takiego - to stworza bloga gdzie "opisza wszystkie moje wybryki"...No coz - czekam niecierpliwie na bloga, ewentualnie nawet sluze pomoca w literowkach :)
Zapomnijcie Eneserowcy ze w jakikolwiek sposob uda sie wam mnie zastraszyc, czy szantazowac; wezcie sobie to juz wbijcie na dobre do lbow - szkoda waszej marnej inwencji.
Nie jestem zadnym konfidentem, i tez nic nie wpierdalalem, aczkolwiek calkowicie jest mi obojetna opinia ludzi - wam swoj system wartosci i nie potrzebuje dowartosciowania, czy poklasku.
nsr - wypierdalac degenertaci! Prawda o was zawsze bedzie prawda publiczna i nic nie zrobicie z tym; jak mowie - trzeba bylo rozmawiac 10 lat temu, ale wybraliscie klamstwo i pogarde, oraz pomowienie...Teraz mozecie sie isc wyzalic do Lemana...

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Arkan » 15.03.2019, 09:10

czy ty nie dojebie nie rozumiesz ze Ludziom tutaj kolo h*** latasz ty ,eneserowcy i inne k****?nikt nie ma ochoty czytac o waszych wynaturzeniach i kulawiznach.znalazles sobie samotniku ze schizofrenia miejsce gdzie wylewasz swoje zale.Ludzie ci cisna ,mowia zebys wypierdalal stad a ty dalej swoje.jestes tak z****** ze ciezko takiego drugiego by znalesc,chociaz jest podobny w wawie lazil hujoza z kamerka go pro na łbie i filowal ludzi co piwko pili i takie tam.podobne cechy spierdolenia psychiki prezentujecue

makipato
Posty: 9
Rejestracja: 03.08.2017, 17:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: makipato » 15.03.2019, 10:12

Czego Wy wymagacie od typa z bandy ch... Oni zawsze wyglądali jak dzieci z kazirodczych związków,A pół Polski gadało że przy takich rywalach szacun że istnieją. A prawdę o tych obsmarkanych pedałach znało tylko trojmiasto. Nigdy nic nie znaczyli. Jedyne czym zaslyneli to tum że jako jedyni w Polsce załapał się na kopy od antify

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 15.03.2019, 13:23

Nic mnie nie obchodzi "co ludzie". Mnie obchodzi co dla mnie wazne, a sytuacja w Baltyku jest najwazniejsza dla mnie - wy tu obrazajcie dalej - wasza zdanie jest niewazne. Wrog wrogiem pozostanie, pomimo iz ekipy Baltyku juz nie ma...Moze jeszcze bedzie.
Smieszne te wyzwiska i klamstwa - taki swiat...

Reda
Posty: 52
Rejestracja: 07.05.2010, 09:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Reda » 15.03.2019, 13:40

Goły wrzucaj papiery i W**********, póki co najebałeś 50 postów, rozjebałeś jeden z niewielu sensownych tematów na tym forum a papieru ani jednego. Wchodzę tu, bo chciałbym poczytać co się dzieje u aktywnych kibiców z Słupska, Lęborka czy Chojnic a nie co się dzieje w głowie emerytowanego Kadłuba.

makipato
Posty: 9
Rejestracja: 03.08.2017, 17:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: makipato » 15.03.2019, 13:51

Ekipy Bałtyku? Buhahaha. A świstak siedzi i zawija...

rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: rick.k » 15.03.2019, 23:26

Fajnie tak jechać po Gołym anonimowi obsrańcy co? Niezła z was polewka obsmarkane dzieciaki. Budujecie sobie ego, że jedziecie anonimowo chlopa, ktory ma cywilną odwagę pisac z imienia i nazwiska?
Fajnie byc w towarzystwie wzajemnej adoracji? Hahaha dzieci, Goly ma 100% racji ale jestescie zwyklymi szczylami i internetowymi wynalazkami.

TAG

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Leon_88_OR » 16.03.2019, 13:35

Generalnie to gratulacje należą się wszystkim ciulom którzy temu cymbalowi odpowiadali na jego prowokacyjne posty, próbowały cisnąć go na forum etc.
Założę się że jemu właśnie o taką atencje, rozgłos chodziło.
Brawo, temat rozpylony pierwszorzednie, a konkretów w postaci zdjec, papierów i innych chucznie zapowiadanych dowodów nadal brak...
Co ma wisieć nie utonie...

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Darcos » 17.03.2019, 11:26

Rozjebusy jak chodziły tak dalej chodzą na Bałtyk ,ale w internecie można napisać że już się nie udzielają i jest wszystko cacy .Nie ma w Polsce tak zakłamanej ekipy jak Bałtyk ,i pozdrawiam tych co piszą że to jest honorowa i charakterna ekipa .

ArkaToMy
Posty: 71
Rejestracja: 12.04.2011, 12:10

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ArkaToMy » 17.03.2019, 23:18

Ten ostatni to ma we krwi rozjebke. Jego bracia kolejno każdy pęknięty. Jak znajdę kontakt z chlopem,który grzał za c****,to zeskanuje kwity. Przypomnę tylko,że bracia f. To u nich "trzon". Hahahahaha

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Noga z Familoka » 18.03.2019, 07:53

Wrzucacie jakies papiery bo dominujecie w miescie a gdyby nie jedna osoba z waszych trybun byla kibicem Bałtyku to kto wie czy by sie noga nie podwinęła. Łatwo się mowi gdy sie jest stroną liczniejszą i mocniejszą. Szkoda że tak nie reagujecie na swoją zgodę z Krakowa ...
I jak odniesiecie się do ksyw wymienionych na transparencie Bałtyku?

Resistance
Posty: 275
Rejestracja: 13.01.2010, 14:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Resistance » 18.03.2019, 19:09

Ale to co sugerujesz? Że trzeba przymknąć oko bo są słabszą ekipą? Rozjebus to rozjebus. Większa czy mniejsza ekipą nie ma to znaczenia.

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Darcos » 18.03.2019, 19:42

Noga z Familoka rozumie że uważasz że rojebusy w słabszej ekipie to nic złego ?Ponoć zostali pogonieni z Bałtyku a to zonk dalej uczestniczą aktywnie w ruchu kibicowskim i są osobami decyzyjnymi ,no tak są słabi to można ich tolerować .Śmiech na sali .W jakich czasach żyjemy że ktoś jawnie broni rozjebundy .

Oqq
Posty: 321
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oqq » 18.03.2019, 20:56

Czytam tę relację Bałtyku z meczu z Gwardią i zwyczajnie nie dowierzam w to co czytam.
6-7 dych Arki się obsrało wielkiego Bałtyku, który w roli gospodarza zebrał się w... 25 osób.

Zajebaliście oświadczenie przed meczem w punktach jakbyście jechali na finał PP. To już Legia nie miała tak długiej relacji z finału PP jak Wy z meczu z Gwardią. Nie chcę tutaj wywoływać jakieś burzy, ale śmierdzi farmazonem i internetowym pierdoleniem na odległość.

yogi_1981
Posty: 177
Rejestracja: 01.03.2007, 22:12
Lokalizacja: police

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: yogi_1981 » 18.03.2019, 21:36

A te przerzuty były czy są tolerowane w Arce? Arka też ekipa nożowników i przerzutów.

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Noga z Familoka » 18.03.2019, 23:38

Darcos i Resistance nie to miałem na myśli i nie próbuje usprawiedliwic tej ekipy tylko pisałem ogólnie że slabszej ekipie w mieście derbowym zawsze podwinie sie noga i to nie raz tym bardziej a Gdyni gdzie ta różnica jest ogromna. Chociaż też są wyjątki np Chorzów

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Darcos » 18.03.2019, 23:48

A konfitury siedziały na sektorze rodzinnym o ja j**** ale jaja .Dobrze że milicja była bo pewnie Arka by zebrala ostre klapsy .

J6K!
Posty: 52
Rejestracja: 21.12.2016, 10:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J6K! » 19.03.2019, 00:11

yogi_1981 pisze:
18.03.2019, 21:36
A te przerzuty były czy są tolerowane w Arce? Arka też ekipa nożowników i przerzutów.
Każda osoba to inna historia, nie zaprzeczymy że znalazło się kilka osób które za małolata początkowo odwiedzało trybuny stadionu na którym swoje mecze rozgrywał Bałtyk. Ale znalazł się tam też ktoś kto grał w juniorach Bałtyku ale z kibicowaniem nie miał nic wspólnego. Znalazły się osoby które nawet się nie przerzuciły tylko niektórzy tak twierdzą. Znalazło się też kilka osób które przerzuciły się z Bałtyku na Arkę ale w naszym środowisku są niemal nieznane i nigdy nie uczestniczyły aktywnie w życiu kibicowskim, takie jakby szukanie na siłę aby było więcej ksyw na płótnie. Jak już kibice Bałtyku rozpoczęli temat "przerzutów" to niech sprawdzą jaki ładny tatuaż Granicy Kętrzyn ma na żebrach kolega Sz. który pomagał w rozwieszaniu. Jeszcze nie całe dwa lata temu chłopak z Wigier Suwałki z racji zgody wysyłał mu barwy do puchy a tu nagle taki zonk.

yogi_1981
Posty: 177
Rejestracja: 01.03.2007, 22:12
Lokalizacja: police

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: yogi_1981 » 19.03.2019, 07:16

A wiedzieliście że Mari i Jego brat jeździli na Bałtyk? Wiem że na Arce jest gościu co na derbach Lechia-Bałtyk darł flagę Arkoholicy, a potem śmigał na Arkę. Jak on miał za ksywe?

J6K!
Posty: 52
Rejestracja: 21.12.2016, 10:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J6K! » 19.03.2019, 08:49

Miliard pisze:
19.03.2019, 06:53
Na transparencie kadłubów jest ksywa Siano. Czy jest to zbieżność pseudonimów? Dawno temu poznałem typa o tej ksywce, był nawet jako obserwator na meczu Elana-Lechia,spory staż na Bałtyku i nagle na stare lata się przerzucił ?
Podejrzewamy że chodzi o tą samą osobę o której piszesz lecz jest to zwykły farmazon ponieważ Siano się nie przerzucił, popadł z nimi w konflikt i teraz podpinają go pod nas... Odnośnie ich relacji to jest to piękna powieść science-fiction ale w miarę możliwości i dowodów będziemy dementować to co nakłamali, dziś odniesiemy się do kwestii konfidentów których u nich nie ma.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 19.03.2019, 13:32

Warto wystepowac nie anonimowo i warto mowic rzeczy, o ktorych wiekszosci nie chce sie pomyslec - gdyz to myslenie zlamaloby niektorym system tzw wartosci...Tak zwanych wartosci, bo z wartosciami prawdziwymi mamy tu do czynienia rzadziej.
Warto pisac - dla tej jednej osoby! Jeden wysluchal i to jest wielki sukces ktory daje nadzieje...
Wracajac do rzeczy; no niestety wszystko wyglada tak, iz prawdopodobnie lapsy nsr ktore daly tu i tam i tam, staly sobie spokojnie 2 metry od tej nowej tzw ekipy, lub wrecz razem...Chcialbym, by bylo inaczej, ale musze byc uczciwy i wyglada to wszystko bardzo watpliwie.
Mowilem - najbardziej uwiarygodni Was napierdalanie sie z lapsami nsr...Tak mowilem i tak mowie...
Arka jest slaba i smieszna, wiadomo tez, ze zawsze bedzie uzywac roznych trickow by Baltyk ponizyc...aczkolwiek najbardziej Baltyk zostal ponizony przez nsr - za co przebaczenia nie bedzie...
No coz, zobaczymy co zycie przyniesie, poki co moje symultaniczne spiecia z "reszta swiata" trwac beda - bo taki mam charakter.
Bluzgajacy do bluzgania. Konfidenci won z Baltyku! Arka wrog na zawsze...W takich realiach sobie zyjemy; perspektywy na inne zagadnienia rozszerzac nie bede, gdyz wielu ma bardzo monotematyczne zainteresowania...Choc byc moze moznaby tu porozmawiac o malarstwie renesansowym, czy o tym, kto naprawde zostal poddany probie dotrzymania zasad - i ja zdal, badz nie...

Oqq
Posty: 321
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oqq » 19.03.2019, 14:07

Ty optymiska przestać się ośmieszać tymi swoimi teoriami. Sprawa jest jasna - dopuszczając do tego że rozjebundy stały jak to napisałeś wręcz razem z wami wystawiłeś tylko świadectwo całej swojej ekipie. Jesteście bandą konfitur i powinniście być na takim samym poziomie j***** jak oni dopuszczając to tego.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 19.03.2019, 14:56

Dziekuje za nieodwolalny wyrok - sedzio...
Ja wiem jak jest, a to ze przyznaje szczerze racje w pewnych sprawach, nie znaczy ze z tej okazji "rozni" beda szafowac "jebaniami"...W lustro spojrzcie, albo wstecz - jesli cos przezyliscie...

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Darcos » 19.03.2019, 16:01

Zastanawia mnie jedna rzecz czy Goły by tak samo szczekał jak teraz mieszkając w Polsce,siedząc na emigracji łatwo jest klepać w klawiaturę swoje wypociny jaki to jest się kozak i cwaniak .Gwarantuje że mieszkając w Gdyni to już dawno dostał by po facjacie i od byłych ziomali z Batyku jak i od jak pisze tak bardzo znienawidzonych arkowcow i siedziałby cicho jak mysz pod miotła a i zapewne jako przykładny obywatel poszedłby na skargę na milicję .Jak brzmi stare polskie powiedzenie krowa która dużo ryczy mało mleka daje i tak jest zapewne z całym tym Gołym ,zwykły mitoman pierdzący w stołek na emigracji i sapiacy za monitora .

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 20.03.2019, 13:22

O obecnej "ekipie" NSR nie ma co gadac, szkoda klawiatury.
Tak, Goly robilby to samo bedac w Polsce, ale nie zrozumiesz dlaczego, choc mowilem wprost wiele razy...
To co z tematem malarstwa renesansowego...?...lub jakimkolwiek innym tematem, ktory czegos duchowo wymaga od bioracych udzial...?
Lepiej zamknac sie w skorupce "sztywnych i spietych na maksa"...Nic nie poradze na to ze temat mnie bawi, gdyz poziom hipokryzji WSZEDZIE jest nie do zniesienia i tak meczy, ze az bawi...
Kiedys istnial fanatyzm pilkarski, dzis istnieja tylko "chlopcy peselowcy", ktorym fantazji brak...To taki wniosek generalny...

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 20.03.2019, 14:18

gołuch a kim ty jesteś aby o malarstwie rozmawiać, haha. Powiem ci kim jesteś. Otóż jesteś zwykłym rozjebusem co płacze do kamery jak to w******* dostał od brudasów. Gadasz coś jeszcze mitomanie o honorze... gdzie go miałeś jak ruchałeś babe byłego kolegi ? idź już stąd stary ciulu, bo na prawdę nikt nie ma ochoty czytać ciebie płaczku.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 20.03.2019, 14:29

Bezkarnie mnie nikt pomawiac nie bedzie tak jak zapowiedzialem. Na nikogo nie dawalem i nie klam tu klamczuchu - odmowilem zeznan co powtarzam po raz siedemdziesiaty piaty! Klamiesz chlopcze dzialajacx w afekcie - po prostu z niecheci, lub urazonej dumy z powodu ujawnionych tu przeze mnie, waszych brakow do refleksji i nadmiernej pychy.
Od zycia prywatnego sie odwal - nie twoja to sprawa i nie bedziesz tego ( nawet jesli jest tez wymyslem ) wiazac ze sprawami kibicowskimi czy klubowymi...!
Nie dotarlo, wiem - Nic mnie to nie obchodzi. Nikt nie bedzie mnie bezkarnie pomawiac. Ja nie zrobilem nic, poza wypowiedzeniem pewnych watpliwosci odnosnie tzw charakternosci tzw srodowiska kibicowskiego...
Chlopcze - jeszcze raz: walisz po nazwisku, jestes konfidentem...I pamietaj: nigdy nie jedz ryby bo w morzu plywal c***.
Zanim powiesz mi kim ja jestem, stan przed lustrem i zapytaj samego siebie - co ty przezyles...?

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 20.03.2019, 15:09

waliłeś babe kolegi i c*** ci na łeb parówo. Tyle mam do powiedzenia pseudo filozofie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: asmodeL, op3 i 431 gości