Piro Shop

Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Nerva1
Posty: 301
Rejestracja: 16.10.2016, 18:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Nerva1 » 19.01.2019, 17:44

BIV pisze:
19.01.2019, 17:38
Nerva1 pisze:
19.01.2019, 17:21
lepiej dzbanie aby wytłumaczyli tym co nie siedzą w temacie Lechii niż by ludzie mieli cały czas pytać o to samo i non stop na nich najeżdzać .
1. Byle kto mnie nie obrazi, wiec nie trafiłeś, choć się starałeś.
2. Tłumaczenia nic nie dadzą bo każdy wie swoje. Zwłaszcza, że już wiele osób z Lechii napisało co, jak i dlaczego a i tak jest jazda po lechistach.
A ty kim jestes zeby kogoś obrażać?

Piro Shop
J6K!
Posty: 33
Rejestracja: 21.12.2016, 11:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J6K! » 19.01.2019, 17:53

Dziś wyszedł artykuł napisany przez starego kadłuba Gołego, opisuje on na swoim blogu genezę środowiska kibicowskiego na Bałtyku Gdynia. Przyznam że nic nas tu nie zaskakuje ponieważ byliśmy tego świadomi, lecz dla osób które nie są w temacie może być zaskoczeniem jak to wszystko wyglądało. Dodam od siebie iż uważam że kadłuby osiągnęły himalaje hipokryzji głosząc wszem i wobec że są jedną z najbardziej honorowych ekip w kraju...


"Kłamstwa od lat. Obelgi, fantazje, straszenie, próby szantażu. Tak się stało, że wiele lat temu niestety ekipa Bałtyku została przejęta przez donosicieli policyjnych, oraz byłych policjantów wyrzuconych ze służby za…korupcję. Normalnym ludziom nie starczyło sił i determinacji, by kapusiów wykopać z trybun i taka sytuacja była ewenementem na skalę na pewno ogólnopolską. Trwało to tak i trwało, konfidenci szli w zaparte, zarazem systematycznie niszcząc Klub – bo Bałtyk jako organizacja, też został w międzyczasie przejęty przez tzw lorbasów…że ich tak nazywać będę pieszczotliwie

No więc – cytując klasyka – “wszyscy wszystko wiedzieli”, ale konfucjusze szli w zaparte, a co niektórzy niezbyt obeznani ludzie z Polski wierzyli że tzw ekipa NSR ( od Narodowy Stadion Rugby – gdzie gra ten upodlony Bałtyk teraz ), jest normalną ekipą…Ech, gdyby znali szczegóły różnych innych zachowań przy innych okazjach; no cóż, mniejsza o to.


Czas płynął; od początku poważnej awantury w Bałtyku minęło teraz już ponad 10 lat – bo właśnie jakoś tak tyle lat temu, Kategoria C odłączyła się od ubrudzonej grupki konfucjuszy NSR, z racji na ich ewidentne konfidenctwo….Tak, ten tekst jest pisany językiem prostym, bo i o prostakach traktuje i proste przywary naświetla.

By nie przedłużać, grupka NSR zachowała się tak, a nie inaczej, co wobec ciężaru gatunkowego całej sytuacji, w sumie przy odpowiednim zachowaniu potem, można było jakoś zrozumieć – wszak przeciwnicy zachowali się także bardzo podle, a ludzkim życiem nie można tak niegodziwie szafować…Może zrozumieli, tego nie wiem…

NSR owcy nie zrozumieli i tak jak mogli zachować się po zdarzeniu dobrze, tak zachowali się fatalnie – tak że gorzej już nie mogli: Zaczęli iść w zaparte, obrażać innych ludzi, którzy raczyli wiedzieć jaka jest prawda. Obelgi, prymitywne fantazje, próby równania innych do swojego miernego poziomu. Pogarda, pycha…zrujnowanie wszystkich zgód – bo przecież “wielki Bałtyk” i przecież “wielki Bałtyk” zawsze ma rację, oraz zawsze jest charakterny, a zgody to lamusy…Tak się eneserowcy zaparli w swej głupocie, iż ostatecznie zniszczyli wszystko. Dziś na Bałtyk nikt już nie chodzi, bo z taką reputacją żadne normalne młode chłopaki nie przyjdą do grupy…Kto chce zostać lamusem…? Chyba każdy ma z młodości takie doświadczenia, że w klasie czy szkole, zawsze były takie osoby nieliczne, które płaszczyły się przed nauczycielami i donosiły, tzw “klub młodego konfidenta”… Takie coś zostało umocnione na NSR, tylko że nie był to klub młodego, a po prostu klub konfidenta…No sorry, ale kto chciałby wbijać się w takie coś, tym bardziej, że również i Bałtyk jako klub sportowy, został przez NSR kompletnie upodlony, doprowadzony do poziomu TKKF, lub niższego.

Sytuacja kłamstwa trawła i w sumie trwa nadal, a różni osobnicy NSR próbowali uwiarygodnić tę grupkę przed kibicowską Polską – tak jak np w maju 2018 niejaki Kacperek ( osobnik całkowicie nastawiony na zysk i zakłamany podręcznikowo ) udzielił portalowi Stadionowi Oprawcy kłamliwego wywiadu gloryfikującego lorbasów z NSR, przemilczającego “konfucjanizm”, sugerującego jakąkolwiek działalność kibicowską tej grupki…

Długo by mówić i pisać, zanim Wam pokażę tu przykład “złotoustości” eneserowców, dodam tylko, iż taki typ zachowań jak pogarda dla innych, kłamstwo, donoszenie, pochwała braku jakichkolwiek zasad – takie zachowania został wypromowany przez niejakiego Rabina L.

Ten człowiek wprowadził na trybuny kilku lorbasów i skrzętnie dbał o to, by nikt mu się nie przeciwstawił, skutecznie niestety odstraszając od ekioy ludzi normalnych. Ludzie którzy nigdy nic wspólnego z fanatyzmem futbolowym nie mieli, zakorzenili się na trybunach, a z czasem wszyscy młodsi którzy – jeszcze – przychodzili na Bałtyk, byli kształtowani przez osobników NSR…Teraz nikt tam nic nie wie o kibicowaniu i fanatyźmie, twardo przywiązani do swoich konfucjańskich idoli, trwają w eneserowaniu niszcząc Bałtyk do cna.

Tak, przypadków donoszenia było więcej i nie tylko po tym jednym, jakże dramatycznym wydarzeniu po meczu w Chojnicach, miejsce miały donosy, ale jakiś czas temu dowody na niechlubną współpracę NSR ze służbą wiadomą, w końcu wypłynłęły na powierzchnię; fakt, wszyscy zainteresowani przecież wiedzieli iż takowe papierki istnieją, widzieliśmy też my, którzy od konfucjuszy odbiliśmy…Jednak widzicie jak działa czas i jak działa prawda. Trwało to 10 lat z ogonem, ale wreszcie pokazujemy pewnemu typowi zachowań, tzw miejsce w szeregu.

Kiedyś nawet NSR napisali taki tekst na jakimś portalu “Miejsce w Szeregu”, w krórym sugerowali dyplomatycznie, że choć słabi, to są ekipą normalnych chłopaków…

Trochę się w swych bezczelnych fantazjach zagalopowali, gdyż miejsce w szeregu teraz zostaje im pokazane i niestety jest to całkiem inne miejsce, niż chcieliby lorbasowie z plastikowego stadionu plastikowych pseudo zasad kłamstw.

Dobra, może z czasem będę tu publikować inne zeznania, a może nie, ale na początek odzieramy ze złudzeń kilka “legend”.

Rabin L – “legenda” pychy i zadufania w swoim ego, oraz Kacperek – po prostu “legenda”, wszystkiego – jak sam wiele razy anonimowo siebie nazywał. ( Papiery Kacperka załadowane do bazy strony – jednym kliknięciem dodaje do artykułu. Co oznajmiam temu bucowi tępemu, iż jeśli będzie się dalej pałętać przy Bałtyku NSR i kraść pieniądze, oszukiwać – papiery natychmiast zostaną ukazane i opisane! ) W moim posiadaniu jest kilkadziesiąt stron zeznań różnych frajerów z NSR, także mogą powstać całkiem interesujące odcinki

Z całą pewnością L i Kacpeeeereeeek, są to dwie największe legendy konfidenctwa w historii zdegenerowanej grupki NSR. Zapraszam do lektury."

[link]

BIV
Posty: 268
Rejestracja: 08.09.2016, 11:18
Lokalizacja: Somewhere in Poland

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BIV » 19.01.2019, 17:59

Nerva1 pisze:
19.01.2019, 17:44
BIV pisze:
19.01.2019, 17:38
Nerva1 pisze:
19.01.2019, 17:21
lepiej dzbanie aby wytłumaczyli tym co nie siedzą w temacie Lechii niż by ludzie mieli cały czas pytać o to samo i non stop na nich najeżdzać .
1. Byle kto mnie nie obrazi, wiec nie trafiłeś, choć się starałeś.
2. Tłumaczenia nic nie dadzą bo każdy wie swoje. Zwłaszcza, że już wiele osób z Lechii napisało co, jak i dlaczego a i tak jest jazda po lechistach.
A ty kim jestes zeby kogoś obrażać?
Dobry kubuś jesteś :) Piszesz "dzbanie" i pytasz się o obrażanie kogoś?
Daj na priv jak chce Ci się kontynuować tę gadkę, bo nie ma sensu żebysmy rozkminiali tutaj o tym czy ktoś się obraził, czy nie.

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 19:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 19.01.2019, 22:05

Himalaje hipokryzji to osiągnął autor tego podłego tekstu. Proszę go nie nazywać Kadłubem bo nie był kilkanaście lat na meczu Bałtyku i nigdy już nie będzie. Z Bałtykiem łączy go obecnie jedynie szkalowanie wszystkiego, bo tylko tak może odreagować swój zakaz wstępu. Człowiek, który innym prawi morały sam jest pozbawiony elementarnych zasad. Stary kawaler, właściciel jedynie kilku kotów... bo firma zbankrutowała, z dala od ojczyzny, traci na starość rozum. Zresztą w młodości Pan Goły (jak sie podpisuje na lokalnych forach) zasłynął posiłkiem złożonym z ludzkiego kału i moczu. Śmie pisać o zasadach, moralności, religii a zapomniał już jak wykorzystał seksualnie żonę (byłą od tego czasu) przyjaciela. Zresztą o jego pomniejszych przygodach i wybrykach równie długo i barwnie można by opowiadać. Myśli, że biegle władając słowem i wypisując swoje opowiastki na lokalnych forach wybieli swoje ego? Zapewne część nowej widowni łyknie ładnie podane bajeczki ale nie zmienia to faktu, że jest to zdeprawowany, opętany nienawiścią, chory psychicznie osobnik. Miał wrócić do końca roku, ba zarzekał się, że tak będzie, zbawiać Bałtyk. Czy jednak donosy pisane do najprzeróźniejszych instytucji z którymi współpracują władze Bałtyku nie zadziałały czy też wizja niechybanego wpierdolu przeważyła... nie pojawił się. I dobrze. Bałtyk nie chce mieć z nim nic wspólnego.
Z konfidentami również. To słowo wytrych używane przez śledzi od lat, lecz tak naprawdę dysponują przytaczanymi tu zeznaniami sprzed nastu lat gdzie sami zachowali się frajersko. Powszechnie znanymi. I niczym więcej. Ile można odgrzewać te same kotlety. Ale gdzieś tam ostatnio Bałtyk zaczął być bardziej aktywny, to podrzucają je tu i tam, podsycając wewnętrzne niesnaski. A powyższy post i link jest tego niechybnym dowodem. Co tam jeszcze pisze? Policjanci? No jest paru byłych, siedzą sobie na trybunie jak na meczach każdego innego zespołu. Tak, jest też kanar, ksiądz, murzarz i piekarz...
Ekipa. Grono dobrych kumpli, którzy od lat jeżdzą za Bałtykiem. I będą jeździć, co by się nie działo i co by ten czubek nie pisał. Mieszają mu się już trybuny z zarządem, sam nie wie gdzie kąsać. Gorszy jest niż k... z podwórka obok, zresztą umiejętnie szczuty przez nich. Zarówno jego jak i ich razi, że Bałtyk sobie radzi, raz lepiej raz gorzej, ale jest i żyje. Młodsza krew, nowe pomysły, inni przejęli stery. Zobaczymy co przyniesie przyszłość...
P.S. Przepraszam właściciela tego konta, za jednorazowe skorzystanie ;)

Fizmatenty
Posty: 120
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Fizmatenty » 20.01.2019, 09:10

No,ale temu nie możesz zaprzeczyć.

"Od pewnego czasu ( od 15 lat ) mój klub sportowy, Bałtyk Gdynia niestety opanowany jest przez takich małych robaczków, a patologia ta, również niestety, opanowała w całości trybuny. To co ja nazywam umownie NSR, to jest to właśnie nieuczciwe połączenie braku inteligencji, złych zamiarów, nieuczciwości i pogardy dla innych – braku obiektywizmu.
NSR to jest zarząd Bałtyku i jego tzw sympatycy, czyli grupa z plastikowego stadionu. Uznałem za potrzebne przypomnienie kilku cech tej niesławnej grupki, gdyż im się czasem roi że są normalną ekipą kibicowską – a przecież fantazje jakoś tonować trzeba. A więc teraz, ku zrównaniu mrzonek z rzeczywistością, przypominam kilka cech grupki NSR, której ja dodałem zgrabnie brzmiące i pasujące hasełko – Zbiór Zer…

– Konfidenci są w dużej liczbie, od lat nie tylko tolerowani, ale wręcz wiodący prym w tzw ekipie

– Byli, lub czynni policjanci – na pewno jeden wyrzucony z policji za korupcję (sic!), oraz drugi – czynny funkcjonariusz prewencji

– Ideologiczna orientacja a la tęczowi chłopcy, PO, lewacy – albo ogólnie – nihiliści, ludzie nie wierzący w nic, żyjący dla pieniędzy

– W związku z tym, zero jakichkolwiek zasad wyznawanych, a co za tym idzie oszustwa, podłości i szalbierstwa, niejednokrotnie wyrządzane osobnikom z NSR, przez innych osobników z NSR ( vide przypadek powiedzmy Kosiora – oszukanego na pieniądze, a potem pobitego we własnym domu przez meneli z NSR, po domaganiu się zwrotu kasy.

– Tchórzostwo to jest ich równie mocny znak firmowy, jak kłamstwo i obmowa: znani są z konsekwentnego nie brania pod uwagę jakiejkolwiek konfrontacji, obrażania i poniżania innych ekip, zarazem wybielania swojej żałosnej działalności; pisane są też różne – często zwyrodniałe – fantazje, które tylko niechlubnie świadczą o poziomie duchowaym, intelektualnym i emocji tych ludzików.

– Właśnie ta pycha i nieuzasadniona duma półgłówka; według nich wszyscy zawsze są źli, a tylko NSR jest zawsze dobry. Tak pozbyli się zgód, ale według nich to zawsze i tylko z winy innych ekip…No cóż, inne ekipy – w tym nasza wielka i wieloletnia zgoda Pogoń Lębork – po prostu odbiły i zakończyły stosunki, z racji na podłe, głupie i menelskie zachowanie osobników NSR, plus oczywiście nagminne konfidenctwo, vide: przykład z Redy, kiedy to znany „kibic” NSR, po ataku wroga, podbiega do radiowozu i wskazując palcem krzyczy: tam pobiegli, tam pobiegli!!!"

źródło [link]

szwadron97
Posty: 502
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: szwadron97 » 20.01.2019, 09:42

Lewaki wspomagały Adamowicza w wyborach a Lechia hołd jemu oddaje:-) zresztą był jednym z założycieli w województwie struktur ścierwa poPAPRANYCH

Kategoria C
Posty: 6
Rejestracja: 10.09.2012, 19:30

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kategoria C » 20.01.2019, 10:05

kibic28 pisze:
19.01.2019, 22:05
Himalaje hipokryzji to osiągnął autor tego podłego tekstu. Proszę go nie nazywać Kadłubem bo nie był kilkanaście lat na meczu Bałtyku i nigdy już nie będzie. Z Bałtykiem łączy go obecnie jedynie szkalowanie wszystkiego, bo tylko tak może odreagować swój zakaz wstępu. Człowiek, który innym prawi morały sam jest pozbawiony elementarnych zasad. Stary kawaler, właściciel jedynie kilku kotów... bo firma zbankrutowała, z dala od ojczyzny, traci na starość rozum. Zresztą w młodości Pan Goły (jak sie podpisuje na lokalnych forach) zasłynął posiłkiem złożonym z ludzkiego kału i moczu. Śmie pisać o zasadach, moralności, religii a zapomniał już jak wykorzystał seksualnie żonę (byłą od tego czasu) przyjaciela. Zresztą o jego pomniejszych przygodach i wybrykach równie długo i barwnie można by opowiadać. Myśli, że biegle władając słowem i wypisując swoje opowiastki na lokalnych forach wybieli swoje ego? Zapewne część nowej widowni łyknie ładnie podane bajeczki ale nie zmienia to faktu, że jest to zdeprawowany, opętany nienawiścią, chory psychicznie osobnik. Miał wrócić do końca roku, ba zarzekał się, że tak będzie, zbawiać Bałtyk. Czy jednak donosy pisane do najprzeróźniejszych instytucji z którymi współpracują władze Bałtyku nie zadziałały czy też wizja niechybanego wpierdolu przeważyła... nie pojawił się. I dobrze. Bałtyk nie chce mieć z nim nic wspólnego.
Z konfidentami również. To słowo wytrych używane przez śledzi od lat, lecz tak naprawdę dysponują przytaczanymi tu zeznaniami sprzed nastu lat gdzie sami zachowali się frajersko. Powszechnie znanymi. I niczym więcej. Ile można odgrzewać te same kotlety. Ale gdzieś tam ostatnio Bałtyk zaczął być bardziej aktywny, to podrzucają je tu i tam, podsycając wewnętrzne niesnaski. A powyższy post i link jest tego niechybnym dowodem. Co tam jeszcze pisze? Policjanci? No jest paru byłych, siedzą sobie na trybunie jak na meczach każdego innego zespołu. Tak, jest też kanar, ksiądz, murzarz i piekarz...
Ekipa. Grono dobrych kumpli, którzy od lat jeżdzą za Bałtykiem. I będą jeździć, co by się nie działo i co by ten czubek nie pisał. Mieszają mu się już trybuny z zarządem, sam nie wie gdzie kąsać. Gorszy jest niż k... z podwórka obok, zresztą umiejętnie szczuty przez nich. Zarówno jego jak i ich razi, że Bałtyk sobie radzi, raz lepiej raz gorzej, ale jest i żyje. Młodsza krew, nowe pomysły, inni przejęli stery. Zobaczymy co przyniesie przyszłość...
P.S. Przepraszam właściciela tego konta, za jednorazowe skorzystanie ;)
Skończ pisać głupoty bo tego się czytać nie da.Konfidentami jesteście i tyle w temacie Goły bardzo ładnie wszystko opisał.
Dlaczego już zgód nie macie?
Dlaczego nie macie najważniejszych flag?
Bałtyk tzn NSR zaczął być bardziej aktywny ciekawe gdzie?
Wymyślacie jakieś historyjki że ktoś niby "pogoniony" ciekawe przez kogo? Konfidentów??...heh
Goły poprostu przestał chodzić na Bałtyk bo widział tak jak i my,że są tolerowani konfidenci.
Konfidenci z nsr chcą na siłę z siebie zrobić jakąś "sztywną ekipe" znającą swoje "miejsce w szeregu" służy im do tego internetowa propaganda plus kłamliwe wywiady dla różnych portalikow kibicowskich m.in. stadionowi oprawcy gdzie jest wywiad z "decyzyjnym" .
konfidentem!na którego są zresztą papiery!
Na ich cześć powstał też reportazyk "Ballada o dobrym kibicowaniu" możecie sobie obczaić na YT.Jaki tam jest stan kibicowania :-)
Znaleźli sobie Golego,którego cały czas obrażają bo pisze prawdę im w ryj...a oni dostają szału.Ja mogę potwierdzić jako kibic Bałtyku ,że konfidenci są tolerowani i nawet wiodą prym w ich "ekipie" jeżeli można ten spęd nazwać ekipą .

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 20:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 20.01.2019, 10:20

Po około 15 latach "zarządzania" trybunami przez kapusiów z NSR - dziś ekipy Bałtyku nie ,ma po prostu i to jest fakt. Każdy normalny wiedział że tak się nie da, stąd wiele lat temu powstał konflikt i powstała Kategoria C - grupa która za nic nie godziła się na akceptację takich zachowań jak donoszenie na psy. Niestety nie mieliśmy sił, a i inne czynniki, jak emigracja - koniec końców Bałtyk - lub raczej obecnie NSR - został opanowany przez frajerów. Pragnę raz jeszcze zaznaczyć, iż nie konfidenctwo uważam za ich najgorszą wadę, a wszystkie ich zachowania po [- tzn chamska pogarda, kłamstwo jako stała metoda działania, obmowy, fantazje i próby zrównywania innych do swojego poziomu. Eneserowcy upodlili Bałtyk, gdyż kierują się pogardą dla innych i pychą - oni po prostu nie mają możliwości duchowych by zachować się inaczej, co jest bardzo smutne. Zniszczyli wszystkie zgody - oczywiście to dawne zgody ( według NSR ) są winne. Zawsze winni są inni, nigdy lamusiarstwo z NSR. Na przestrzeni tych wszystkich lat - a minęło właśnie 10 lat od momentu gdy tu na kibice.net opublikowałem tekst ujawniający fakt przejęcia ekipy przez kapusiów; a więc na przestrzeni tych lat eneserowcy pluli na normalnych ludzi z Bałtyku, próbowali ich zastraszać i szantażować, okazali się ludźmi naprawdę najmniejszego formatu. Grupka ta byłych policjantów, kapusiów i różnych dziwnych ludzi, siedzi czasem zamknięta w tej klatce na plastikowym stadioniku NSR i zajmuje się wymyślaniem historyjek, oraz trzymaniem telefonóœ mocno w dłoniach. W sumie szkoda o nich pisać i tylko ubolewam nad tym, że to akurat Bałtyk spotkało takie nieszczęście - bo fakt że degeneraci przejęli całą ekipę, to ewenement na cały kraj.
Nie żalę się - to jest nasza wina bo zabrakło nam sił.
...Chwilę się zamyśliłem, a teraz będzie wesoło: W sumie nie wiem czy NSR to gdzieś tam u góry napisał, ale powiem Wam że ich najnowszą "rewelacją" wymyśloną na kolanie jest historyjka że "Goły całował się z kolegą na wyjeździe Bałtyku"...Heh.
Tak, jestem pedałem, żydem, lewakiem, marsjaninem...Czytajcie historyjki NSR, gdyż już niedługo to potrwa, jako że grupka jest coraz mniejsza i wkrótce zdechnie.
Ja nie będę płakać. Lepiej by ekipy Bałtyku nie było, niżby za taką mieli się uważać kapusie i kompletni wiarołomcy!

Goły
P.S.
Może jakaś ekipa chciałaby sobie "zgodę" zrobić z "wielkim NSR"...?...Nie...? A dlaczego...? Dobra, chuj z tym śmiechem...

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 19:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 20.01.2019, 11:37

Haha a ten dalej to samo. Chłopie zmień płytę. Nie wiem czy bardziej chce się rzygać od tych w kółko powtarzanych "rewelacji" czy świadomości, że jadłeś swoje gówno. No, zaprzecz! A może nie dobierałeś się do żonki kumpla, który Cie nocował??? To sprawia, że nie jesteś wiarygodny, bo jak o moralności może pisać ktoś, kto z niej jest wyzuty? Deklarujesz przywiązanie do Bałtyku a na każdym polu dyskredytujesz wszystko co z nim związane! Obraziłeś już wszystkich! Brudy pierze sie we własnym domu. Chcesz oczyszczać Bałtyk - co zrobiłeś przez 10 lat??? NIC. Nic oprócz pisaniny. Na kanwie kilku słów budujesz fałszywy obraz Bałtyku. Powtarzasz sie. Gdzie cię już nie było... forum Bałtyku, Trojmiasto.pl, Stadionowi Oprawcy, Kibice.net... jesteś wszędzie oprócz Gdyni. Wracasz do końca tego roku? Konfidenci? A kto donosił do wszelkich instytucji w ostatnich miesiącach? Ile wysyłałeś tych parszywych pism? Tak chcesz budować klub? Po pobiciu prez Niemców też byłeś bardzo rozmowny. Wracaj i przejmuj trybuny (albo zarząd bo nie możesz sie zdecydować) albo bujaj majty. Może śledzie ci pomogą? Odwaliłeś za nich kawał dobrej roboty. Klub w III lidze ledwo wiąze koniec z końcem a ten robi wszystko, żeby go rozwalić. Taki kibic Bałtyku... Biedny, samotny, chory psychicznie osobnik.
Mityczna Kategerio C - to ile was tam jest trzech czy czterech? Odbiliście, żeby nie zadawać sie z konfidentami? Zaiste łapie za serce... Osobno gadacie co innego.
Taki fajny temat zostanie za moment zawładnięty przez mitycznego pogromcę konfidentów. Będzie pisał, pisał i pisał... Nic więcej nie potrafi.

halodrol
Posty: 502
Rejestracja: 10.01.2010, 22:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: halodrol » 20.01.2019, 11:40

porażająco dramatyczne wyznania

ślusarz
Posty: 85
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ślusarz » 20.01.2019, 11:57

Goły a jak tam Twój kolega Siano,został po stronie konfidentów czy także go pognali ?

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 20:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 20.01.2019, 12:07

"Brudy pierze sie we własnym domu."

Jesteście kapusiami i kłamcami - nigdy nie dało się z wami nic "wyprać", gdyż wy tego nigdy nie chcieliście, jako że większość musiałaby odejść; zamiast tego wybraliście kłamstwo i oczernianie i w tym tkwicie ( całą ósemką ) do dziś.
Jesteście kapusiami i degeneratami - zero rozmowy z wami menele. Zniszczyliście Bałtyk, dziś żadnych kibiców już na Bałtyku nie ma...
Jest Zbiór Zer - czyli osobnicy NSR...
Niebawem na Kohorcie będzie kontynuacja publikacji papierów na kapusiów z NSR - i tego oni nie mogą przeboleć - że są na ich zachowanie ewidentne dowody i że tego FAKTU nie udało się im przez kilkanaście lat zakłamać...choć robili wszystko - kłamstwa, obelgi, straszenie, szantaż, fantazje...Piszcie dalej KONFIDENCI...

whiskey
Posty: 595
Rejestracja: 22.02.2010, 14:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 20.01.2019, 12:30

Lata gdzies jeszcze film gdzie Goły się żali po pobiciu ?

Kategoria C
Posty: 6
Rejestracja: 10.09.2012, 19:30

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kategoria C » 20.01.2019, 12:53

kibic28 pisze:
20.01.2019, 11:37
Mityczna Kategerio C - to ile was tam jest trzech czy czterech? Odbiliście, żeby nie zadawać sie z konfidentami? Zaiste łapie za serce... Osobno gadacie co innego.
Taki fajny temat zostanie za moment zawładnięty przez mitycznego pogromcę konfidentów. Będzie pisał, pisał i pisał... Nic więcej nie potrafi.
Eneserowy pseudokadlubie weź mnie nie rozśmieszaj:-)
Kto trzymał zgodę z Węgrami? i kto ją zakończył? ...mityczna Kategoria C
Kto ma wszystkie flagi m.in. flaga Kategoria C ? Bałtycka Kohorta? Bałtyk fc Rumia? SKS Bałtyk Gdynia ? + wiele innych? :-) ...mityczna Kategoria C.
Lepiej odbić w 4-5 niż zadawać się z frajerstwem .
Bo dla was się liczyła ilość i braliście każdego nawet pedryli, transwestytów czy pejsów co lubią liczyć srebrniki i organizują roznerodzaju pseudozbiórki i zresztą tak dużo was dzisiaj zostało:-)Każdy w Polsce wie co się dzieje na trybunce NSR :-)
Ciekawe czemu Pogoń Lębork was olała ,Kotwica Kołobrzeg was olała...pewnie byli za słabi dla "wielkiego Bałtyku". Zresztą jeden z 'decyzyjnych mega chuliganów' mówił kiedyś że Pogoń to dobry fan club ;-)...
No jak widać Kotwa i Pogoń sobie dziś nie radzą bez was :-)
Szkoda z wami dyskusji bo to tak jakbym rozmawiał o ścianie .. jedyną waszą walką jest bluzganie na Gołego.

leniwiec
Posty: 487
Rejestracja: 26.02.2007, 19:23
Lokalizacja: zachód

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: leniwiec » 20.01.2019, 14:05

Od lat ta sama śpiewa nudne to już Kadluby jest was 4 na krzyż a propaganda jak w najliczniejszych bandach.

W każdej normalnej ekipie Ci prawilni (tu jak mnie mam to kategoria c) pogonila by konfidentow (obecna "ekipa") a że tak nie jest wyjaśnia praktycznie wszystko. Bałtyk Gdynia to już historia, więc dajcie sobie spokój i rozejdzcie się do swoich codziennych spraw. Śmieszne to wszystko na przestrzeni lat ten cały Bałtyk. Ile można czytać te wasze historie.

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 19:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 20.01.2019, 14:29

Nie myli się tn kto nic nie robi. Tym sposobem jesteście nieomylni. Nieomylni i nieobecni od lat na meczach Bałtyku, to waszą walką są jedynie bluzgi. Moze jeszcze spiker czy masażysta nie zostali przez was obrażeni, reszta tak. Jeszcze raz pytam co innego zrobiliście? A no jeszcze przerobiliście herb Bałtyku na tęczowy, choć czego jak czego to pedalstwa u nas nie ma. Obrzydlistwo. Tak Lechu szanujecie barwy klubu... Kategoria internet. Lechu + Goły.
Pesele nie kłamią. Każda zgoda to inna historia, niekiedy to my już nie nadążaliśmy za poszukiwaczami mocniejszych wrażeń w nowej rzeczywistości ale winni są też po drugie stronie. Temat zamknięty. Obecnie jesteśmy za słabi na zgody. Z Węgrami odbyło się wszystko kulturalnie, szalę przeważyła flaga Śląska po okresie słabszych kontaktów. Ale te trwają do dziś i kto wie... Naprawdę macie wszystkie flagi ? ;)
Nia ma was w Polsce a plujecie we własne gniazdo i chcecie kierować zza monitora. ku*** jak sobie przypomne to już 7-8 lat temu ludzie to wam wytykali. Od tego czasu nic sie nie zmienieło tylko jad coraz bardziej gorzki. Wstawiajcie dalej papiery sprzed nastu lat, gloryfikujcie nożowników, bo to nie oni złamali zasady wysyłając, mało brakowało, kilka osób na tamten świat... Piszecie o zakłamaniu a sami w tym bierzecie udział. Z mojej strony to ostatni post, nie nadużywam gościnności na tym koncie nim właścieciel się zorientuje. Więc Golasku pisz spokojnie i spuszczaj się dalej nad swoimi tekstami jak miałeś w zwyczaju w kolejowym WC. EOT

tony_halik
Posty: 37
Rejestracja: 18.11.2010, 18:31
Lokalizacja: BeerLands

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tony_halik » 20.01.2019, 14:35

W tym filmiku Ballada o dobrym kibicowania to ci z NFR się wypowiadaj ?

wichrowe wzgorze
Posty: 263
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: wichrowe wzgorze » 20.01.2019, 14:38

1. Jest jakieś miasteczko w ktorym Arki jest zdecydowanie wiecej od Lechii i wygrywa z nimi starcia?

2. Czy jest w okolicach Szczecina fc Arki libb Lechii, albo na odwrote?(obok Trójmiasta fc Pogoni)

leniwiec
Posty: 487
Rejestracja: 26.02.2007, 19:23
Lokalizacja: zachód

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: leniwiec » 20.01.2019, 14:45

wichrowe wzgorze pisze:
20.01.2019, 14:38

2. Czy jest w okolicach Szczecina fc Arki libb Lechii, albo na odwrote?(obok Trójmiasta fc Pogoni)
Nie ma. Strefa wpływów mniej więcej pokrywa się z granicą województwa.

Kategoria C
Posty: 6
Rejestracja: 10.09.2012, 19:30

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kategoria C » 20.01.2019, 15:19

kibic28 pisze:
20.01.2019, 14:29
Nie myli się tn kto nic nie robi. Tym sposobem jesteście nieomylni. Nieomylni i nieobecni od lat na meczach Bałtyku, to waszą walką są jedynie bluzgi. Moze jeszcze spiker czy masażysta nie zostali przez was obrażeni, reszta tak. Jeszcze raz pytam co innego zrobiliście? A no jeszcze przerobiliście herb Bałtyku na tęczowy, choć czego jak czego to pedalstwa u nas nie ma. Obrzydlistwo. Tak Lechu szanujecie barwy klubu... Kategoria internet. Lechu + Goły.
Pesele nie kłamią. Każda zgoda to inna historia, niekiedy to my już nie nadążaliśmy za poszukiwaczami mocniejszych wrażeń w nowej rzeczywistości ale winni są też po drugie stronie. Temat zamknięty. Obecnie jesteśmy za słabi na zgody. Z Węgrami odbyło się wszystko kulturalnie, szalę przeważyła flaga Śląska po okresie słabszych kontaktów. Ale te trwają do dziś i kto wie... Naprawdę macie wszystkie flagi ? ;)
Nia ma was w Polsce a plujecie we własne gniazdo i chcecie kierować zza monitora. ku*** jak sobie przypomne to już 7-8 lat temu ludzie to wam wytykali. Od tego czasu nic sie nie zmienieło tylko jad coraz bardziej gorzki. Wstawiajcie dalej papiery sprzed nastu lat, gloryfikujcie nożowników, bo to nie oni złamali zasady wysyłając, mało brakowało, kilka osób na tamten świat... Piszecie o zakłamaniu a sami w tym bierzecie udział. Z mojej strony to ostatni post, nie nadużywam gościnności na tym koncie nim właścieciel się zorientuje. Więc Golasku pisz spokojnie i spuszczaj się dalej nad swoimi tekstami jak miałeś w zwyczaju w kolejowym WC. EOT
Przestań już szczekać nie robi to na mnie wrażenia ...a raczej bawi. Żyj sobie dalej w swoim zakłamanym świecie :-) Bałtykiem nie jesteście tylko eneserem ;-)

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 20:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 20.01.2019, 16:05

NSR to kapusie i tak się cała dyskusja zaczyna, oraz kończy...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 20:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 21.01.2019, 14:34

Wypierdalaj meneli! Sam jadles wlasne gowno!
A reszta jak niezainteresowana, to sie nie wcinac w sprawy Baltyku. Kapusie z nsr to nie jest Baltyk i nikt mi nie bedzie mowil co mam myslec i pisac w sprawach mojego Klubu!

makipato
Posty: 9
Rejestracja: 03.08.2017, 17:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: makipato » 21.01.2019, 17:40

Ten goły to nie jest ten chłop co w telewizji płakał że go pobiła antifa?

whiskey
Posty: 595
Rejestracja: 22.02.2010, 14:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 21.01.2019, 17:44

ma ktoś to nagranie ??

serce miasta
Posty: 550
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: serce miasta » 21.01.2019, 17:55

kibic28 pisze:
20.01.2019, 14:29
Nie myli się tn kto nic nie robi. Tym sposobem jesteście nieomylni. Nieomylni i nieobecni od lat na meczach Bałtyku, to waszą walką są jedynie bluzgi. Moze jeszcze spiker czy masażysta nie zostali przez was obrażeni, reszta tak. Jeszcze raz pytam co innego zrobiliście? A no jeszcze przerobiliście herb Bałtyku na tęczowy, choć czego jak czego to pedalstwa u nas nie ma. Obrzydlistwo. Tak Lechu szanujecie barwy klubu... Kategoria internet. Lechu + Goły.
Pesele nie kłamią. Każda zgoda to inna historia, niekiedy to my już nie nadążaliśmy za poszukiwaczami mocniejszych wrażeń w nowej rzeczywistości ale winni są też po drugie stronie. Temat zamknięty. Obecnie jesteśmy za słabi na zgody. Z Węgrami odbyło się wszystko kulturalnie, szalę przeważyła flaga Śląska po okresie słabszych kontaktów. Ale te trwają do dziś i kto wie... Naprawdę macie wszystkie flagi ? ;)
Nia ma was w Polsce a plujecie we własne gniazdo i chcecie kierować zza monitora. ku*** jak sobie przypomne to już 7-8 lat temu ludzie to wam wytykali. Od tego czasu nic sie nie zmienieło tylko jad coraz bardziej gorzki. Wstawiajcie dalej papiery sprzed nastu lat, gloryfikujcie nożowników, bo to nie oni złamali zasady wysyłając, mało brakowało, kilka osób na tamten świat... Piszecie o zakłamaniu a sami w tym bierzecie udział. Z mojej strony to ostatni post, nie nadużywam gościnności na tym koncie nim właścieciel się zorientuje. Więc Golasku pisz spokojnie i spuszczaj się dalej nad swoimi tekstami jak miałeś w zwyczaju w kolejowym WC. EOT
to czy ktoś się rozjebał wczoraj czy 15lat temu nie ma najmniejszego znaczenia tak samo jak nie ma znaczenia że rozjebał się w sprawach kibicowskich czy też innych.Rozjebus to rozjebus i z tego co tu jest wstawiane sprawa jest ewidentna i osoby które takie zeznania złożyły nie powinny być w środowisku kibicowskim tolerowane,tak samo jak kanary które współpracują z policja,ochraniarze i wszelkiej maści inne frajerstwo.

ot co
Posty: 78
Rejestracja: 24.03.2017, 12:42

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ot co » 21.01.2019, 19:24

serce miasta pisze:
21.01.2019, 17:55
nie powinny być w środowisku kibicowskim tolerowane,tak samo jak kanary które współpracują z policja,ochraniarze i wszelkiej maści inne frajerstwo.
Podbij do użytkowników SP11, Zbedny_balast, konrad.D, Rodowity1928 na priv i wyjaśnij im to.Bo te dzbany nie mogą tego pojąć.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 20:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 21.01.2019, 20:05

Z tego co widzę jest tu też kilku cweli, a więc nie różni się to całe "supersztywne" środowisko od każdego innego - wszędzie pełno cweli. Nic się to tu nie różni od forum dla działkowców, zbieraczy znaczków, czy starych zomowców...Ogólnie śmiesznie - samodzielne myślenie jest tu nawet pojęciem niezrozumiałym; co dopiero samo samodzielne myślenie.
Od dawna mam na Was wyjebane, bo już dawno się poznałem że tzw środowisko dokładnie niczym się nie różni od zwykłej, przypadkowej lamuseri... Grzejcie się tu swoją "sztywnością" - a jaka jest prawda sami wiecie...

szwadron97
Posty: 502
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: szwadron97 » 21.01.2019, 22:03

ACABeczek1488 pisze:
20.01.2019, 22:25
Powaznie wypowiada się tu jakiś jebany frajer który wpierdalal własne gowno? :-) to ma ciota tupet ha ha

Lechia „bastion prawicy”, ramie w ramie z kodem i lgbt, i oni jeszcze ku*** będą kogoś umoralniac śmiech na sali, jak Tusk kiedys zdechnie to tez będą z transem zapierdalac. Komedia
W sumie nie zdziwię się jak tuskowi jak zdechnie oddadzą hołd i transparent :-) Lechia chyba była bastionem prawicy skoro oddała hołd prezydentowi miasta wspomaganego przez lewackie ścierwa

streetlife
Posty: 24
Rejestracja: 20.05.2018, 21:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: streetlife » 21.01.2019, 22:13

Jednej rzeczy tylko nie rozumiem,skoro ekipa mająca w swojej ekipie konfidentów to banda chuja,to jakim cudem tylu tutaj popiera pis,skoro oni jebią komunę,a w swoich szeregach mają w kurwę komuchów i to nie byle pionków?Jebać polityków każdej opcji,bo to kurwy i złodzieje!!

szwadron97
Posty: 502
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: szwadron97 » 22.01.2019, 04:21

streetlife pisze:
21.01.2019, 22:13
Jednej rzeczy tylko nie rozumiem,skoro ekipa mająca w swojej ekipie konfidentów to banda chuja,to jakim cudem tylu tutaj popiera pis,skoro oni jebią komunę,a w swoich szeregach mają w kurwę komuchów i to nie byle pionków?Jebać polityków każdej opcji,bo to kurwy i złodzieje!!
Czyli kogo masz na myśli?

Jurgen von Bacterius
Posty: 21
Rejestracja: 30.10.2015, 12:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jurgen von Bacterius » 22.01.2019, 12:24

Jest tutaj jakiś ratownik medyczny lub lekarz?Może wytłumaczy czy reanimowanie kogoś to dostał 3 ciosy nożem(jeden w aortę) to normalna praktyka?
Inna sprawa,gdzie są jakieś inne nagrania z tego zajścia?Bo nawet na tym słabej jakości nagrywanym ''kalkulatorem'' nie widać ani śladu krwi a jak ktoś dostaje nożem w aortę to tam powinno być tej krwi w cholerę i trochę.
Stefan W. który siedział kilka lat w kryminale i niby za to się chciał zemścić morduje człowieka na oczach całej Polski by wyłapać dożywocie?Gdzie tu logika?
Gdzieś czytałem wypowiedź typa,który był żołnierzem.Stwierdził,że precyzyjnego uderzenia nożem(w aortę,serce)w ułamku sekundy nie wykona zwykły człowiek tylko zawodowiec a tutaj przecież mamy do czynienia jak go określono psycholem.Już pomijam fakt że po wszystkim zachowuje się jakby wleciał i splunął Adamowiczowi w twarz a nie podziurawił go nożem.Biega sobie po scenie z mikrofonem i na lajcie klepie jakieś bzdury.Po czym kładzie się grzecznie na scenie w momencie gdy dolatują jakieś leszcze z ochrony.
Następna rzecz.Dlaczego nie otworzono trumny?
I czy ktoś z was gdyby stracił żonę,ojca,matkę,dziecko dałby radę kilka kilkanaście godzin po takiej tragedii wypowiadać się w tak spokojny sposób w mediach?Bez żadnych większych emocji??

A na deser zdjęcia uśmiechniętej od ucha do ucha 10 letniej córki podczas pogrzebu:

[link]

Widzieliście kiedyś na pogrzebie kogoś uśmiechniętego z najbliższej rodziny zmarłego?Ja byłem na co najmniej kilkunastu pogrzebach i jeszcze się nie zdarzyło by ktoś z najbliższej rodziny nie płakał.
Hooligans Poland

Arkan
Posty: 253
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Arkan » 22.01.2019, 12:25

ja pierdole co za kabaret.jedni uwazajacy sie za chuliganow zamiast pogonic frajerow to placza w internecie i pisza jakies pamietniki z wakacji i blogi,buahahaha.a drugie rozjebance uwazaja ze skoro Arka dojechala ich sprzetem to naturalne bylo zeznac na nich na milicji.skoro nie daliscie rady sie odegrac i przytrzymac cisnienia na psach,to trzeba bylo skulic ogon i wiecej sie na meczu nie pojawic.nie wiem czy dobrze kojarze ale kategoria c dzialala nim konflikt w tej gownianej "ekipie" sie zaczal,wiec nie rozumiem jak chuligani ktorych bylo ok 40-50 jak kiedys pisali dali sie pognac z trybun i pozwolili przejac je frajerom i milicjantom.
i teraz trzy pytania 2 do golego. powiedz czy ta sytuacja z opierdoleniem obwazana to prawda i czy pomawiaja cie te frajery.i czy to ty zaliles sie rzeczywiscie psom ze cie lewaki oprawily?jak tak to nie masz zadnego prawa sie tu udzielac i jestes taka sama bita pala jak twoi adwersaze.
pytanie do kibic 28 rozumiem ze jestes jednym z tych co rozjebali sie na Arke?sa dalej w waszej gownianej ekipie osoby ktore rozjebaly sie na Arke?

1.9.4.6
Posty: 109
Rejestracja: 28.09.2012, 13:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: 1.9.4.6 » 22.01.2019, 13:37

Jurgen von Bacterius pisze:
22.01.2019, 12:24
Jest tutaj jakiś ratownik medyczny lub lekarz?Może wytłumaczy czy reanimowanie kogoś to dostał 3 ciosy nożem(jeden w aortę) to normalna praktyka?
Inna sprawa,gdzie są jakieś inne nagrania z tego zajścia?Bo nawet na tym słabej jakości nagrywanym ''kalkulatorem'' nie widać ani śladu krwi a jak ktoś dostaje nożem w aortę to tam powinno być tej krwi w cholerę i trochę.
Stefan W. który siedział kilka lat w kryminale i niby za to się chciał zemścić morduje człowieka na oczach całej Polski by wyłapać dożywocie?Gdzie tu logika?
Gdzieś czytałem wypowiedź typa,który był żołnierzem.Stwierdził,że precyzyjnego uderzenia nożem(w aortę,serce)w ułamku sekundy nie wykona zwykły człowiek tylko zawodowiec a tutaj przecież mamy do czynienia jak go określono psycholem.Już pomijam fakt że po wszystkim zachowuje się jakby wleciał i splunął Adamowiczowi w twarz a nie podziurawił go nożem.Biega sobie po scenie z mikrofonem i na lajcie klepie jakieś bzdury.Po czym kładzie się grzecznie na scenie w momencie gdy dolatują jakieś leszcze z ochrony.
Następna rzecz.Dlaczego nie otworzono trumny?
I czy ktoś z was gdyby stracił żonę,ojca,matkę,dziecko dałby radę kilka kilkanaście godzin po takiej tragedii wypowiadać się w tak spokojny sposób w mediach?Bez żadnych większych emocji??

A na deser zdjęcia uśmiechniętej od ucha do ucha 10 letniej córki podczas pogrzebu:

[link]

Widzieliście kiedyś na pogrzebie kogoś uśmiechniętego z najbliższej rodziny zmarłego?Ja byłem na co najmniej kilkunastu pogrzebach i jeszcze się nie zdarzyło by ktoś z najbliższej rodziny nie płakał.
Dwa na bliższych ujęciach nie widać ani ktopli krwi na ubraniu sprawcy lub na nożu. Dwa ludzie stojący pod sceną nawet po r minutach nie wiedzieli kto dostał kosą. W pewnym momencie światła są zgaszone by po 30 sekundach zapalić je spowrotem. ku*** ludzie tyle osób było na scenie i nikt nie widział że ktoś nożem dostaje i machają dalej ? Śmiech na sali.
... Support Your Local Football Team ..

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 20:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 22.01.2019, 14:19

Nie zalilem sie zadnym psom ku*** w dupe mac!!! Ostatni raz to pisze ku***!!! W szpitalu przyszla do mnie Gazeta Polska wiec powiedzialem - co jest ku*** oczywiste! - ze napadli nas Niemcy na ulicyu!...A teraz final tej historii:
Potem skontaktowala sie ze mna Komenda Stoleczna Policji, gosc o nazwisku Kowalczyk, proszac mnie o zlozenie zeznan; i teraz tak:
Odmowilem ku*** jakichkolwiek zeznan! Powiedzialem - przez telefon - ze nikogo nie rozpoznaje i nie znam nikogo kto rowniez zostal pobity! Wyslalem im podpisanego faksa z odmowa zeznan i ku*** jebcie sie wszyscy ktorzy tu beda dalej pierdolic idiotyzmy...
Nic nie jadlem - i tez sie jebcie debile jak chcecie to powtarzac!!!
Cwele z NSR to ewidentni kapusie - mam kilkadziesiat stron ich zeznan...a ja nie jestem zadnym chuliganem. Mam w dupie zgnile i zaklamane srodowisko kibicowskie gdyz - jak juz wczesniej stwierdzilem, jest ono tak samo charakterne, jak kolko emerytowanych ormowcow.
Jebie mnie wasza opinia i nic mnie nie interesuje co sobie myslicie. Mozecie sobie nawet zrobic zgode z kapusiami, albo ciac sie nozami, albo sprzedawac dragi, lub zyc z dziwek - w chuju to mam, na samym szczycie zoledzia!...

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 19:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 22.01.2019, 15:44

optymistasks pisze:
22.01.2019, 14:19
Nic nie jadlem - i tez sie jebcie debile jak chcecie to powtarzac!!!
Goły zagoniony w kozi róg okazuje się być zwykłym, pospolitym kłamcą. Może z Pawłem M. cię skonfrontować? Kto oblizał łyżeczkę? Żony kolegi też nie wykrzystałeś skroro tak pieknie w jednym z tekstów pisałeś o dziwkach i zdradach? Żarliwy katolik a w akcie rozpaczy dykredytuje na forach nawet księdza, który działa na Bałtyku. Nie ty kapusiu pisałeś przed końcem roku donosy na Bałtyk???
Sam jesteś zwykłą rurą i frajerem. Gówno jadłeś o czym wie każdy na Bałtyku i gównem jesteś.
A to, że były te papiery wiedzieli wszyscy. Kilkanaście lat temu. Sprawa między Arka i Bałtykiem została wyjaśniona. Nikt za to nie siedział. Wyciągasz to bo lubisz grzebać w gównie. Zapewne zawsze znajdą się zaciekawieni widzowie, których wtedy na świecie nie było albo dołek znają z opowiadań. Sami ku*** sztywni. Tylko jak ma się 20 lat, leje sie krew i wyciągają cie po nocach z domu, psiarnia szaleje to już jest mniej sztywno. Takie papiery są na każdą ekipę w Polsce. Tak, z perspektywy lat wiemy, że trzeba było sie inaczej zachować. Smutne jest jednak to, że nikt nie neguje drugiej strony, którą tą frajerską akcją zdołowała nas na długie lata. Sami bardzo długo się z tym nie wychylali bo nie chcieli miec łatki nożowników. Teraz na nikim nie robi to wrażenia bo grunt to groźna bluza i pedalska torebka. Dla niektórych życie nie jest nic warte.

J6K!
Posty: 33
Rejestracja: 21.12.2016, 11:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J6K! » 22.01.2019, 15:57

Nie kłam że nikt nie siedział za tą sprawę bo jedna osoba przyjęła ładne kilka lat.

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 19:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 22.01.2019, 16:11

Tak, masz rację. Miało być nikt za to nie siedział przez Bałtyk. Bo to gość od was sie rozpierdolił, którego niedawno pogoniliście i tyle w temacie

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 19:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 22.01.2019, 16:30

To trzeba zmienić nazwę kodeksu kibica na kodeks bandyty. Zycie nie jest czarno-biało czy zero-jedynkowe. Ten co zadawał cios, kilka lat wcześniej mazał na murach Forza Bałtyk. A w archiwum mamy pełno fot ważnych śledziowskich person w szalikach Bałtyku za młodu. Jakby tak pogonili przerzutów to by im trybuny nieźle opustoszały ;) Zresztą trybuny stadionu Bałtyku a nie najbardziej sprzedajnego klubu w Polsce ze słaszowaną data powstania. No ale to już zupełnie inne historia...

J6K!
Posty: 33
Rejestracja: 21.12.2016, 11:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J6K! » 22.01.2019, 16:38

kibic28 pisze:
22.01.2019, 16:11
Tak, masz rację. Miało być nikt za to nie siedział przez Bałtyk. Bo to gość od was sie rozpierdolił, którego niedawno pogoniliście i tyle w temacie
Koniec tych kłamstw, osoba która siedziała była rozpoznana przez was i są na to papiery. Dodatkowo za wycofanie zeznań wzięliście kasę do łapy lecz już było na to za późno.

serce miasta
Posty: 550
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: serce miasta » 22.01.2019, 16:42

kibic28 pisze:
22.01.2019, 16:30
To trzeba zmienić nazwę kodeksu kibica na kodeks bandyty. Zycie nie jest czarno-biało czy zero-jedynkowe. Ten co zadawał cios, kilka lat wcześniej mazał na murach Forza Bałtyk. A w archiwum mamy pełno fot ważnych śledziowskich person w szalikach Bałtyku za młodu. Jakby tak pogonili przerzutów to by im trybuny nieźle opustoszały ;) Zresztą trybuny stadionu Bałtyku a nie najbardziej sprzedajnego klubu w Polsce ze słaszowaną data powstania. No ale to już zupełnie inne historia...
chłopie zaprzestań wypisywania tu swoich madrości,kompromitujesz się.Wstawione są tu paiery sprawa jest ewidentna...jebać konfidentów a Ty tu przerzucasz piłeczke na Akre.
Kodeks kibica?człowieku to ze w swoim środowisku nie toleruje się konfidentów,kanarów,ochraniarzy itp.to są podstawowe zasady każdego charakternego mężczyzny,kibica jeśli tego nie rozumiesz daj sobie na wstrzymanie a przynajmniej nie wpisuj się tutaj bo pogrążasz i tak już skompromitowany tu Bałtyk.Jeśli faktycznie jest tak że osoby których dotyczyły wstawione tu papiery dalej funkcjonują w srodowisku kibiców Sks to moim zdaniem nie powinniście być traktowani nawet jako ekipa kibicowska,ewenement na skale krajową...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1.9.4.6, Łódzki Klub Sportowy, Mertens, stary piknik, ZawieRcie i 83 gości