Piro Shop

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
zdeptany trawnik

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 30.12.2018, 17:43

ReanimacjiTrupaStop pisze:
29.12.2018, 18:43
NoMatterWhat pisze:
29.12.2018, 17:53
Ja bym Radicaal poszedl dalej. ŁKS zostal zarejestrowany do polskiej pilki. Co robia zalozyciele Widzewa? Rok pozniej kopiuja i zakladaja klub TMRF Widzew. ŁKS jako pierwszy klub z Łodzi debiutuje w europejskich pucharach. Co robi Widzew? Kopiuje, bo tez by chcial w nich wystapic. Choc kopia tutaj nazwac nie mozna, bo jak porownac 0:5 z luksemburczykami do 2:0 z Liverpoolem.
Jak ŁKS cos skopiuje, to jest to uogolnienie, bo wszyscy robia. Jak skserujesz zaimponowany nazwa swoj nick, to chcesz przebaczenia. Jako ze byly swieta, akurat to Ci moge wybaczyc, spodobala Ci sie nazwa, korzystaj.

No to zeby 2019 byl jeszcze lepszy.
0:9 reanimacji jeszcze nikt nie skopiował.
Nie porównuj plackow z Luksemburga do silnej niemieckiej drużyny co nie zmienia faktu że wynik poniżej krytyki

Piro Shop
ban82

Post autor: ban82 » 30.12.2018, 18:00

Bez przesady z tą ich siłą. Odpadli zaraz w kolejnej rundzie.

oldies years

Post autor: oldies years » 30.12.2018, 18:47

Radicaal pisze:
29.12.2018, 22:55
oldies years pisze:
29.12.2018, 20:50
ReanimacjiTrupaStop pisze:
29.12.2018, 19:56

Oho, wyczuwam kolejne oświadczenie prostujące prawdę. :)
Prawda zakompleksiony na wieki, krótki fiucie ełkaesiacki o stu nickach, jest taka:

od kiedy pamiętam, czyli od ponad 40 lat, o sile danej grupy kibicowskiej świadczyła zawsze:
-frekwencja
-doping
-wyjazdy
-bitki

Tak było 30/40 lat temu i tak jest teraz. Wszędzie! Nie tylko w Polsce. A twoje ględzenie o bandach, wychodzeniu na pole, niewychodzeniu z pola, z autobusu, z kibla, to wybacz, ale to takie niziutkie jak wasza frekwencja...nie masz argumentu, wyciągasz coś co udaje argument. Żal mi cię maluchu..

O sile i znaczeniu klubu świadczyły też zawsze jego sukcesy. W Polsce i w Europie. (mówimy oczywiście o piłce nożnej a nie o brydżu kobiet, z czego wielosekcyjny Lks słynie). Czym się możecie pochwalić? Frekwencją 327 osób na Monaco? czy tym, że nikt o was w Europie nie słyszał..? Można się pochlastać jako kibic, rozumiem to..

Zatem biorąc pod uwagę, wymoczku, klub który reprezentujesz twoje plucie się na tym forum idzie na marne. Nie zanosi się na to, żebyście wyszli z cienia Widzewa choćbyś się jeszcze tysiąc razy powoływal na "argumenty", które raczyłeś podać post wyżej.

na jednym meczu w III lidze jest nas więcej niż was na czterech meczach w II lidze. Dopingu nawet nie porównuję, bo mi żal tego z Chechła.. i ciebie..
dla was wyjazd w 250 osób to sukces, dla nas 1000 to norma.
no to jesteśmy lepsi, czy nie..?
Widzisz, dla mnie sukcesy sportowe Twojego "wielkiego" Widzewa mnie nie urzekły. Nigdy mnie to nie rajcowało.
Może dlatego nie kibicuje też Barcelonom, Realom i innym klubom z sukcesami.
Oprócz Łódzkiego Klubu Sportowego, kibicuję takim klubom jak Sheffield Utd gdzie zawsze jest pod wiatr. Los nie sprzyja.
Jest ciężko. Ale jest to coś. Charakter, wola walki i grupa kibiców która jest z klubem na dobre i na złe.
Czy mam to na eŁKSie? Mam. Jest grupa stałych, wiernych zahartowanych kibiców, która już wiadomo że nie opuści tego Klubu
choćby się paliło i waliło. Nie urzekają nas Wasze sukcesy z lat '80 czy '90.
My wybraliśmy drogę pod górkę. Często z powodu lokalnego patriotyzmu, czy wiary przekazywanej z pokolenia na pokolenie.
Latam na stadion od '93 roku. Zawsze nasza frekwencja oscylowała w granicach 5000/6000 ludzi.
Przez tyle lat sukcesów do policzenia było na palcach jednej ręki.
Czy coś się zmieniło? Nie. Mamy swój twardy trzon kibiców. I to mi się podoba.
Wiem, że oni będą zawsze. Mam wywalone na kibiców sukcesu, którzy przychodzą na stadion kiedy coś się dzieje.
Powiedz mi jak to jest/bywało u Was?
Stary stadion wypełnialiście tylko na derby i Legię. Za Cacka i braku sukcesów frekwencja była gorzej niż marna.
Więc nie pisz tutaj drogi Kolego, że frekwencja jest wyznacznikiem siły danej grupy.
A jakość dopingu według Ciebie, również świadczy o sile grupy??? Przemilczę.
Piszesz dalej, że NIE wyjście z autokaru w celu sprawdzenia się z inną ekipą to ględzenie i że jest niskie.
Chyba pomyliłeś się po raz kolejny. Bo to świadczy o sile ekipy. Mieliście słabszy dzień, cokolwiek ale nie wyszliście.
Nie raz tutaj pisałem. Porównując liczbę kibiców ogółem - macie ich sto razy więcej. Macie pełno FC.
Macie też fenomenalną frekwencję. Ale czy ja/my na ŁKSie mamy czuć się z tego powodu gorsi???
No raczej nie. Na stadionie przebywam z ludźmi, którzy wiem że byli, są i będą z tym Klubem. Z ŁKSem.
Żebyśmy grali nawet w V lidze.
I to jest dla mnie powód do dumy.
Jesteś bardzo butny więc na zakończenie dodam. Skoro jesteście tacy wspaniali i jeszcze więksi i jeszcze i jeszcze, to
dlaczego nie możecie sobie z nami poradzić??? Mając taką frekwencję której używasz jako argumentu o sile ekipy?
Nie jestem butny, tylko przedstawiam fakty. A te są takie, że jako kibic RTS w wieku 50 plus nie mam się czego wstydzić. Po prostu widziałem sukcesy piłkarskie, których Ty nie zaznałeś i nie zaznasz. Kibicowsko też nie mam się czego wstydzić, przynajmniej od końca lat 80.
Nie napisałem też, że frekwencja świadczy o sile "ekipy" - w domyśle H. Ale świadczy ona o ogólnym znaczeniu i sile całej społeczności kibicowskiej, nie sprowadzam tego do wyselekcjonowanej grupki chuligańskiej. Nadal uważam, że jakość dopingu też świadczy o kibicach klubu, wszędzie było, jest i będzie to doceniane. Ekipa Łks zazwyczaj była dobra w sensie H, co nie zmienia faktu że liczbowo marnie wypadacie. Jest to dziwne, bo byliście prekursorami kibicowania w naszym mieście, gdzie zatem wasza tradycja pokoleń kibiców z lat 60. 70. i przekazywania pałeczki z pokolenia na pokolenie..?

Odnośnie "radzenia sobie z wami", nie ma takiego tematu dla każdego normalnie myślącego. I w drugą stronę również. Z powodu jak piszesz, naszej "fenomenalnej frekwencji", nie musisz czuć się gorszy :) tylko czasami troche obiektywniej to opisujcie wszystko i bez takiej jałowej nienawiści. pozdrawiam!

FlorianT

Post autor: FlorianT » 30.12.2018, 21:25

Pique pisze:
29.12.2018, 19:44
Po raz kolejny siejesz farmazony i po raz kolejny wypowiadasz się pajacu na tematy o których masz blade pojęcie. A o odmawianiu u was czy u waszych zgód też można by wiele powiedzieć, tak samo o rozjebundach.
Jeszcze raz zwracam sie do czolowego hoolsa RTSu o rozwiniecie "mozna by wiele powiedziec" na temat odmawiania i rozjebund wsrod zgód ŁKSu. Nawiń zydzewska pizdo i zaprzecz odmowom. Tak, 8 flag, amica, a teraz czekam na twoja opowiesc opartych na faktach.

Pique

Post autor: Pique » 30.12.2018, 23:02

FlorianT pisze:
30.12.2018, 21:25
Pique pisze:
Po raz kolejny siejesz farmazony i po raz kolejny wypowiadasz się pajacu na tematy o których masz blade pojęcie. A o odmawianiu u was czy u waszych zgód też można by wiele powiedzieć, tak samo o rozjebundach.
Jeszcze raz zwracam sie do czolowego hoolsa RTSu o rozwiniecie "mozna by wiele powiedziec" na temat odmawiania i rozjebund wsrod zgód ŁKSu. Nawiń zydzewska pizdo i zaprzecz odmowom. Tak, 8 flag, amica, a teraz czekam na twoja opowiesc opartych na faktach.
Nic się ode mnie nie dowiesz, zapytaj się koleżanek z Łodzi czy Bydgoszczy. Ale skoro nie wiesz to widocznie masz nie wiedzieć :)
Chociaż mam litość nad zwierzętami więc dam ci podpowiedź parę rzeczy z tego co napisałem, było wrzucane na to forum. Także miłego szukania :)
Wszyscy jesteśmy mmsami :lol:

LPJ

Post autor: LPJ » 30.12.2018, 23:40

Pique forumowy wojowniku... Zawsze jak masz wykazać się wiedzą spoza internetu walisz kumate hasełka, odbijasz piłeczke i palisz chuja... Hehe prawdziwa NETwariatka

MW10

Post autor: MW10 » 30.12.2018, 23:51

Pique pisze:
30.12.2018, 23:02
FlorianT pisze:
30.12.2018, 21:25
Pique pisze:
Nic się ode mnie nie dowiesz, zapytaj się koleżanek z Łodzi czy Bydgoszczy. Ale skoro nie wiesz to widocznie masz nie wiedzieć :)
Chociaż mam litość nad zwierzętami więc dam ci podpowiedź parę rzeczy z tego co napisałem, było wrzucane na to forum. Także miłego szukania :)
Akurat fakty w których próbujesz przygrać kumatego, są powszechnie znane, i to nie tylko zainteresowanym. :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Pinio

Post autor: Pinio » 31.12.2018, 00:00

Lucjan80 pisze:
30.12.2018, 14:42
Pinio pisze:
30.12.2018, 12:57
Podajcie chociaż jedną akcję jaką Łks zrobił poza Łodzią w ostatnich latach. O ile w Łodzi jak wiadomo działają obie ekipy tak na krajowym podwórku Łks w przeciwieństwie do RTS nie robi kompletnie nic. Od bitki z Motorem, która była 9 czy 10 lat temu chuja robicie a przypierdalacie się do Widzewa internetowe klauny pierdoląc non stop o karnetach i flagach.
Na kilku płaszczyznach jesteście w cieniu Widzewa i nie zmieni tego wasze internetowe pierdolenie.
Do Motoru wyszli plus Lech.
Mogło być w plecy bez Lecha .
Racja, w sumie już kiedyś zaliczyli plecy z Hutnikiem.

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 31.12.2018, 00:39

No waszych wojowników na murawie Świt poskładał pedale

blah

Post autor: blah » 31.12.2018, 00:49

Nocnik pisze:
30.12.2018, 14:23
Pinio pisze:
30.12.2018, 12:57
Podajcie chociaż jedną akcję jaką Łks zrobił poza Łodzią w ostatnich latach. O ile w Łodzi jak wiadomo działają obie ekipy tak na krajowym podwórku Łks w przeciwieństwie do RTS nie robi kompletnie nic. Od bitki z Motorem, która była 9 czy 10 lat temu chuja robicie a przypierdalacie się do Widzewa internetowe klauny pierdoląc non stop o karnetach i flagach.
Na kilku płaszczyznach jesteście w cieniu Widzewa i nie zmieni tego wasze internetowe pierdolenie.
A wy jakie macie akcję? Poza nie wysiadaniem z autokarów i zostawianiu aut obsranym w Sosnowcu ;)
byl udany sparing z Resovia czy przypadkowe spotkanie z Petrą w drodze na inną akcje. Najbardziej oczywiscie cieszą starcia na plus z lokalnym rywalem. Sporo tez bylo jezdzone w roznym celu. Pierdolenie o akcjach w stylu 'dzwonilismy' , 'wpadlismy w nocy a was nie bylo' pozostawiam smutnym dziewczynom z Poznania. szczesliwego nowego

Pinio

Post autor: Pinio » 31.12.2018, 00:56

Weteran1946 pisze:
31.12.2018, 00:39
No waszych wojowników na murawie Świt poskładał pedale
Ty masz mózg poskładany od wpierdalania dopałów.

szwadron97

Post autor: szwadron97 » 31.12.2018, 08:51

Konrado Moreno pisze:
29.12.2018, 14:22
Wszystkim urażonym ickom i ich wywłokom (✡divide1908, ✡strazaksam, ✡Łódzki Klub Sportowy, ✡StareBałuty1908, ✡Stanisław_Anioł, ✡FlorianT, ✡szwadron97 z trzęsącymi łapkami) poniżej podaję adresy gdzie mogą wylewać swoje żale. Szalom skurwysyny!

Ambasada Izraela w Polsce
Ludwika Krzywickiego 24, 05-077 Warszawa

Muzeum Historii Żydów Polskich
ul. Mordechaja Anielewicza 6, 00-157 Warszawa

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
Górczewska 53, 01-401 Warszawa

Synagoga w Łodzi
Pomorska 18, 91-408 Łódź

lub w dzień meczu pod wiatą
Jakbyś tępaku podstawową wiedzę to wiedziałbyś że w obozach zginęło dużo Polaków ale ktoś bez mózgu może o tym wiedzieć

exe

Post autor: exe » 31.12.2018, 11:07

nie tylko świt ostatnio tez naprzód Jędrzejów im nastukał tzn według nich remis Jedrzejow inne miał zdanie do tego nie zatrzymanie się po wyjedzie do ŁKS - ucieczka a przecież to taki ich dobry rok

serce miasta

Post autor: serce miasta » 31.12.2018, 11:41

exe pisze:
31.12.2018, 11:07
nie tylko świt ostatnio tez naprzód Jędrzejów im nastukał tzn według nich remis Jedrzejow inne miał zdanie do tego nie zatrzymanie się po wyjedzie do ŁKS - ucieczka a przecież to taki ich dobry rok
nie zatrzymanie się????chłopie podpierasz się czyms co w ogóle nie miasło miejsca,pogonione zostały przypadkowe auta z przypadkowymi ludźmi.Troche powagi...bo to pokazuje w jakiej jest kondycji obecnie Wasza kapela,ustawiacie się,do niczego nie dochodzi,robicie przypał a w internecie ogłaszacie swoje zwycięstwo i rzekomą spierdolke Widzewa.
Coś jeszcze zrobiliście w na Widzew 2018?
Wdruga strone jeśli pamięć mnie nie myli to w 2018 wierdol i ucieczka Teofilowa po Waszym wyjeździe,Koziny ucieczka z własnej zbiórki,wpierdol ekipy na Limance itd. to w samej Łodzi na Was.
Jeśli chodzi o Świt i Naprzód to Widzew przynajmniej sparuje,wy z kim się ostatnio biliście?

MW10

Post autor: MW10 » 31.12.2018, 11:54

serce miasta pisze:
31.12.2018, 11:41
exe pisze:
nie zatrzymanie się????chłopie podpierasz się czyms co w ogóle nie miasło miejsca,pogonione zostały przypadkowe auta z przypadkowymi ludźmi.Troche powagi...bo to pokazuje w jakiej jest kondycji obecnie Wasza kapela,ustawiacie się,do niczego nie dochodzi,robicie przypał a w internecie ogłaszacie swoje zwycięstwo i rzekomą spierdolke Widzewa.
Wdruga strone jeśli pamięć mnie nie myli to w 2018 wierdol i ucieczka Teofilowa po Waszym wyjeździe,Koziny ucieczka z własnej zbiórki,wpierdol ekipy na Limance itd. to w samej Łodzi na Was.
Jeśli chodzi o Świt i Naprzód to Widzew przynajmniej sparuje,wy z kim się ostatnio biliście?
I tu się kolego pogrążasz, bo podobna sytuacja miała kiedyś na Rudzie kiedy też przyatakowaliście przypadkowe auta w momencie kiedy banda szukała was po Chojnach, a brandzlujecie się tym do dzisiaj. Różnica jest taka że nasi wyjazdowicze wysiedli do walki, a wasi... no to już sam wiesz. :)

Co do ostatniego zdania, chociażby z Legią.

Pixie

Post autor: Pixie » 31.12.2018, 12:14

MW10 pisze:
31.12.2018, 11:54

I tu się kolego pogrążasz, bo podobna sytuacja miała kiedyś na Rudzie kiedy też przyatakowaliście przypadkowe auta w momencie kiedy banda szukała was po Chojnach, a brandzlujecie się tym do dzisiaj. Różnica jest taka że nasi wyjazdowicze wysiedli do walki, a wasi... no to już sam wiesz. :)

Dziś się okazuje, że na Rudzie zostały pogonione przypadkowe auta. Jaka będzie wersja za kilka lat? Pobicie grupy juniorów z Łks-u czy może grupy przypadkowych emerytów?

MW10

Post autor: MW10 » 31.12.2018, 12:31

Pixie pisze:
31.12.2018, 12:14
MW10 pisze:

Dziś się okazuje, że na Rudzie zostały pogonione przypadkowe auta. Jaka będzie wersja za kilka lat? Pobicie grupy juniorów z Łks-u czy może grupy przypadkowych emerytów?
A była kiedykolwiek inna wersja? Przyatakowaliście wyjazdowiczów, którzy wysiedli i się postawili, i jeżeli choć trochę orientujesz się w sprawach swojego klubu to dobrze o tym wiesz. Nikt nie neguje tego że to była wasza wygrana, ale wasze różowe okulary widzą tylko jedną stronę, tak jak w przypadku pogonienia waszych wyjazdowiczów. :)

serce miasta

Post autor: serce miasta » 31.12.2018, 12:37

MW 10 nie rozśmieszaj mnie...chłopie na Rokicińskiej napadliście na dwa może 3 przypadkowe auta z przypadkowymi ludźmi które spierdoliły przed Wami na wstecznym pod prąd(pisali nawet o tym w łódzkiej prasie)Wy natomiast na Rudzie wracaliście z wyjazdu zostaliście trafieni i dostaliście wpierdol nie widzisz podstawowej różnicy?To że nie było na Rudzie Waszej ekipy przemilcze,bo to jest standardowa wasza spiewka jak dostajecie wpierdol.Żenujace z Waszej strony jest robienie z tak przypałowej i przede wszystkim nie skutecznej akcji(rokicińska) swojego zwycięstwa tj.tu w internecie bo w realnym swiecie takiej gadki.

NoMatterWhat

Post autor: NoMatterWhat » 31.12.2018, 13:09

Nie nalezy zapominac o udanym rewanzu na Kozinach, kiedy to w 6 dokopali januszowi. Tu widac progres. Nie dosc, ze nie spierdolili bedac w przewadze, to odwazyli sie zaatakowac.

Kogo obchodza podchody, ze ktos chcial ale nie wyszlo.
Takie info wiadomo, ze nie jest dla wszystkich, bo i po co.

blah

Post autor: blah » 31.12.2018, 13:15

MW10 pisze:
serce miasta pisze:
31.12.2018, 11:41
exe pisze:
z tą z Warszawy? przypomnisz który to byl rok

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 31.12.2018, 13:16

Serduszko kiełbasiany kibicu , macie swoje 5 minut i nikt tego nie podważa ale ty o nasza kapele to sie niemartw , tyle razy spuszczaliscie sie ze my w kryzysie a potem .... wiec daj na luz

blah

Post autor: blah » 31.12.2018, 13:27

niestety weteran to bardziej wy miewacie swoje 5 minut. nikt nie watpi ze w koncu wam cos znow wyjdzie ale gdyby nie liczyc flag, ktore były dobrą partyzancka akcją to ostatnie lata nie są dla waszej ekipy udane

NoMatterWhat

Post autor: NoMatterWhat » 31.12.2018, 13:57

Skoro o sukcesach ŁKSu, to niech wypowiedza sie albo mw10 albo nocnik albo weteran, ktorzy maja najwiecej do powiedzenia do roznych akcji Widzewa, dlaczego nie chwalicie sie wykrojeniem koszulek Wisly, zanim te trafily do zainteresowanych, no i jak to sie dalej potoczylo?
Jestescie przekumacze, macie zawsze tyle do powiedzenia, wiec nie musze mowic o tym, ze tego infa na facbookach i oprawcach nie ma.

cbc1910

Post autor: cbc1910 » 31.12.2018, 14:08

CoTuSieOdpierdala pisze:
30.12.2018, 16:41
... tą zabawę podłapali od ŁKSu który jako pierwszy w Łodzi zaczął zalewac olejem pracę lokalnego rywala...
Hm , to bardzo ciekawe bo kiedy my zaczęliśmy używać olej to przez dobre kilka/kilkanaście tygodni w ramach rewanżu były tylko spraye i farby ale nie olej bo nie wiedzieliście co to jest więc ochłoń trochę w tej kwestii. Później było już to normą z obu stron.

ReanimacjiTrupaStop

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 31.12.2018, 15:09

serce miasta pisze:
31.12.2018, 12:37
MW 10 nie rozśmieszaj mnie...chłopie na Rokicińskiej napadliście na dwa może 3 przypadkowe auta z przypadkowymi ludźmi które spierdoliły przed Wami na wstecznym pod prąd(pisali nawet o tym w łódzkiej prasie)Wy natomiast na Rudzie wracaliście z wyjazdu zostaliście trafieni i dostaliście wpierdol nie widzisz podstawowej różnicy?To że nie było na Rudzie Waszej ekipy przemilcze,bo to jest standardowa wasza spiewka jak dostajecie wpierdol.Żenujace z Waszej strony jest robienie z tak przypałowej i przede wszystkim nie skutecznej akcji(rokicińska) swojego zwycięstwa tj.tu w internecie bo w realnym swiecie takiej gadki.
Ty żydzie w jednym poście dwukrotnie sam siebie ośmieszyłeś. Najpierw piszesz że ŁKS atakuje przypadkowe auta (wracające z wyjazdu), po czym dodajesz że wy trafiacie ekipę wyjazdową. To ku*** kim była ekipa wracająca z waszego wyjazdu? Obserwatorzy? Klub niepełnosprawnego kibica?
NoMatterWhat pisze:
31.12.2018, 13:09
Nie nalezy zapominac o udanym rewanzu na Kozinach, kiedy to w 6 dokopali januszowi. Tu widac progres. Nie dosc, ze nie spierdolili bedac w przewadze, to odwazyli sie zaatakowac.

Kogo obchodza podchody, ze ktos chcial ale nie wyszlo.
Takie info wiadomo, ze nie jest dla wszystkich, bo i po co.
Jak ŁKS przekopie parcha w barwach, to jest obijanie Janusza, jak Widzew przekopie kogoś z ŁKS to jest rozjebanie bandy. Cieszy mnie jedynie to, że każdy w tym kraju wie jakimi bajkopisarzami i megalomanami jesteście, i praktycznie każdy dzieli wasze historie przez 2. No ale w końcu ciężko sobie zapracowaliście na miano największych hipokrytów w kibolskiej Polsce, a takie kwiatki jak serce miasta, no matter what czy inne mmsy w przebraniu pique tylko się do tego przyczyniły. :)

PolowaPolski

Post autor: PolowaPolski » 31.12.2018, 15:13

A taki byl spokoj...

serce miasta

Post autor: serce miasta » 31.12.2018, 15:16

Weteran1946 pisze:
31.12.2018, 13:16
Serduszko kiełbasiany kibicu , macie swoje 5 minut i nikt tego nie podważa ale ty o nasza kapele to sie niemartw , tyle razy spuszczaliscie sie ze my w kryzysie a potem .... wiec daj na luz
kiełbasiany kibicu...???co to ma być,obraza,obelga? rozwiń ten temat bo często używacie tych zwrotów w stosunku do Widzewiaków ,o co Wam przypierdala?
To czy Widzew ma swoje 5min.czy też nie,nie mnie to oceniać.Ja napisałem że to był dla Widzewiaków dobry rok i tyle,zaczeliście to podwazac i wymyślać jakieś gluty dostajecie kontre.Nawet sławem nie wspomniałem ze Wasza ekipa w kryzysie:)
ps.jak jesteś z Wksu to po tym co mieliśmy przyjemność przeczytać na tym forum w temacie Bydgoszczy to nie powinieneś w ogóle się wypowiadać,trzymać pizde krótko i nie osmieszac się jeszcze bardziej.

ślusarz

Post autor: ślusarz » 31.12.2018, 15:57

Widzew ten rok na fali trzeba to obiektywnie przyznać i szczekania jakiś internetowych placków tego nie zmienią...Ale życie w Łodzi płynie dzień po dniu przez 365 dni w roku i wszystko może się zdarzyć bo jak mówi stare hasło ŁKS nie śpi ŁKS czuwa, z fartem dla obydwu ekip

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 31.12.2018, 16:29

Serduszko pisałem ci i przypomniałem twoja wypowiedz ze wolisz swoich januszy zamiast Lks na derbach wiec sklej wary , a ty o WKS sie nie martw lepiej niemieckimi braćmi sie zajmij bo tam to juz jest jazda po całości

NoMatterWhat

Post autor: NoMatterWhat » 31.12.2018, 16:42

Weteranek celowo przeoczyles post skierowany do ciebie?

No to jeszcze czekamy na wypowiedzi pozostalych szczekaczy czy sie odniosa. Wiem, ze to moze byc dla was trudniejsze bo chodzi o akcje ŁKSu, a nie Widzewa.

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 31.12.2018, 16:57

Słuchaj mnie mordeczko , jezeli gdzieś nie brałem udzialu lub czegoś niewiem z pierwszej reki , nie pisze proste

przemek82

Post autor: przemek82 » 31.12.2018, 17:06

exe pisze:
Byłeś tam ,ze piszesz? Jedrzejow ma zawsze inne zdanie co do faktów , popytaj innych ekip co mieli z nimi do czynienia , ale następnym razem postaramy się aby nie było niedomówień !

serce miasta

Post autor: serce miasta » 31.12.2018, 17:17

Weteran1946 pisze:
31.12.2018, 16:29
Serduszko pisałem ci i przypomniałem twoja wypowiedz ze wolisz swoich januszy zamiast Lks na derbach wiec sklej wary , a ty o WKS sie nie martw lepiej niemieckimi braćmi sie zajmij bo tam to juz jest jazda po całości
Bądź poważny...bardzo chciałem zebyscie byli na derbach z flagami i żeby było jak za dawnych lat.Jesteś kłamczuch i aferzysta do tego w dupie byłes i gówno widziałeś.pozdr.

Chomik666

Post autor: Chomik666 » 31.12.2018, 17:41

Weteran troszkę zrobiłeś z siebie błazna (nie pierwszy raz)pisząc o Świcie.Na twe nieszczęście mecz był transmitowany i każdy mógł zobaczyć jak było:) Jeden Widzewiak na 3-4 przeciwników nie daje rady po chwili przez kraty dostaje się jeszcze jeden i grupka Świtu się cofa.Jak dla ciebie to wpierdol zaliczony przez ekipę Widzewa to nie mam pytań.

Pinio

Post autor: Pinio » 31.12.2018, 17:50

Przecież ta pizda weteran się tu kiedyś napinała z konta adwokat a wy z tym kiepem się wdajecie w dyskusje.

krokiet_z_grzybami

Post autor: krokiet_z_grzybami » 31.12.2018, 22:07

Jak to jest w końcu z tą rudą? bo naprawdę już milion wersji było...
pamiętam jak kiedyś podczas konkretnej wymiany zdań w tym temacie, pewien jakby się wydawało kumacz z ŁKSu oficjalnie stwierdził, że nie było czegoś takiego jak "ekipa szukała Widzewa na chojnach, dlatego na rudzie był wpierdol", tylko normalnie, ŁKS wysiadł z aut, ustawili się w szeregu, pozdejmowali koszulki, podobno jakieś race nawet odpalili, ale niestety w momencie kiedy Widzew ruszył to już była panika i spierdolka... może czas jakieś fakty ustalić i potwierdzić coś w końcu a nie wiecznie jakieś farmazony.
szczęśliwego nowego roku panowie no i oczywiście... klubem Łodzi jest.. ŁKS :)

Weteran1946

Post autor: Weteran1946 » 31.12.2018, 22:51

Szczęśliwego , ŚŻK

floydfloyd

Post autor: floydfloyd » 01.01.2019, 03:41

A propos sławetnych wydarzeń na Rudzie. Wpis odnośnie tego zdarzenia od chyba jednego z najbardziej rzetelnych i obiektywnych ełkaesiaków udzielających się na tym forum.

[link]
MCMX

Suczysko

Post autor: Suczysko » 01.01.2019, 06:54

Widzew i ŁKŚ
https://www.youtube.com/watch?v=oxfMlom-lKI
śieżki i te sprawy . Kto na murach sperye wali . Jestescie WIELCY!!!!

exe

Post autor: exe » 01.01.2019, 11:29

no i chuj wy zjezdzeliscie z trasy w 12 wózków żaden się nie zatrzymał jak to ku*** nazwac a co napierdala jakiś tłuman serce ciasto to w dupie mam jakie farmazony pisze

ODPOWIEDZ