www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
lalamido
Posty: 44
Rejestracja: 14.09.2017, 22:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lalamido » 17.10.2018, 23:02

Oberschlesien14 pisze:
17.10.2018, 22:55
Dopalacze.pl
Jaka oferta sprzedaży,tacy "wyznawcy" :)



Znawca GŚ
Posty: 1918
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Znawca GŚ » 17.10.2018, 23:11

Wam się już naprawdę nudzi że nawet z frekwencją wyskakujecie przypierdalacie się do GieKSy od zawsze ale tego było mało to teraz do Nas gdzie od ponad kilkunastu lat bijemy Was na głowę i to nie przez nowy stadion ale tak było też na starym. Podniecacie się frekwencją na meczu zgodowym jak byście zdobyli K2 zimą.

Oli poszukaj sobie naszą średnią frekwencje w 1 lidze bo gwarantuje Ci że była pięciocyfrowa.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 17.10.2018, 23:13

Robicie tylko przypał Ruchowi, ogarnijcie się.

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: fonobar » 18.10.2018, 10:54

Znawca GŚ pisze:
17.10.2018, 23:11
Wam się już naprawdę nudzi że nawet z frekwencją wyskakujecie przypierdalacie się do GieKSy od zawsze ale tego było mało to teraz do Nas gdzie od ponad kilkunastu lat bijemy Was na głowę i to nie przez nowy stadion ale tak było też na starym. Podniecacie się frekwencją na meczu zgodowym jak byście zdobyli K2 zimą.

Oli poszukaj sobie naszą średnią frekwencje w 1 lidze bo gwarantuje Ci że była pięciocyfrowa.
Przecież typ jest chory albo czerpie jakąś korzyść na tle seksualnym z powodu wyliczeń frekwencji. Wkleja linki z wyborczej, typa który najbardziej szkaluje kibiców, potem coś o odbitych kibicach Ruchu z Katowic. No przechuj
Przecież u nas frekwencja jest marna i ch..j trudno. To nie nasza mańka że cały czas jakiś zakompleksiony pajac musi sobie robić statystyki. Równajcie się do lepszych od nas. Górnika, Lecha czy Wisły z frekwencją czy wyjazdami. My nie mamy połowę GŚ. Miasta na własność nie mamy a kibicowanie zaczęło się na poważnie w połowie lat 90 na GieKSie.
Znalazła się forumowa doktor ze statysyk. Musiałbym wypomnieć że frekwencja na naszym meczu z Pogonią, tym pucharowym była większa niż Ruchu z Opolem ale po co ?
Bez odbioru. Z mojej strony koniec i nie będę wdawał się w dyskusję. Staram się podchodzić nawet do wrogów na tym zjebanym forum z szacunkiem ale takiego planktonu umysłowego ciężko tolerować.

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 18.10.2018, 11:00

Tak samo siemce-R , chlopie nie bylo ustawki w Żorach po 30 !! Auta nieprzypadkowej ekipy Ruchu szukaly wroga na miescie i trafiły, dostali w******* i koniec tematu.Nic nie wiecie , piszecie o frekwencji ktora gówno ekipę interesuje, a newsy czerpiecie z stadionowych oprawcow i innych ciulstw by pózniej się pospinac na k.net

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Piast1945 » 18.10.2018, 11:08

Po co zwracacie uwage jak ktos pisze o ilosci ludzi na stadionie wiadomo ze na lepszych meczach to nawet na Termalicy, Podbeskidziu, czy innej pipidówie jak przyjedzie sporo przyjezdnych i dobry klub co dobrze gra to jest po 7000-10000. Na taką Zawisze B.,ŁKS Ł.,Stomil,Cracovia i wiele innych nie musi przychodzic duzo ludzi a wiadomo ze jest to klub z klasą i dobrymi ekipami.

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 18.10.2018, 11:10

fonobar jedyn ogarniynty.....

bbfz
Posty: 44
Rejestracja: 04.04.2016, 22:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bbfz » 18.10.2018, 12:45

siemce-R pisze:
17.10.2018, 23:08
Siemce1989 pisze:
17.10.2018, 22:51
siemce-R pisze:
17.10.2018, 20:30
Prawda jest taka że frekwencje na Ruchu i GKSie są zatrważające niskie, nic nie dadzą nowe stadiony, napewno byłaby przez kilka kolejek frekwencja zwyżkowa , ale potem wszystko wróciłoby do normy jednak myślę że na bukowej jest jeszcze gorzej niż na cichej , a mecze o awans które graliście to żenada. Frekwencji nie idzie zarzucić Górnikowi choć grają w najwyższej klasie rozgrywkowej to jakby Ruch czy GKS tak grał nie zapełniłby się stadiony dziwne bo ilość fc jest podobna na Ruchu większa niż na Gieksie a frekwencje tak niskie szczególnie na Gieksie, widać że my i rywal mamy wielu kibiców tylko z telegazety.
Na wyjazdy obie ekipy jeżdzą dobrze komplety i nadkomplekty to jedyny powód do obtymizmu.
Co Ty ku*** p********* pajacu? Czytom Twojego drogiegobczy trzeciego posta i zapierdalosz mi krupniokiem. Najpierw Zory (nie Twoj rejom i sie nie wpierdalaj) teraz porownujesz w jakikolwiek sposob nos do c**** z bukowej??!! Chopie ku*** przypomnij se lata 2006-2010 SŚ i Cicho jakie byly klimaty i ila ludzi. Pamietosz moze jak my walczyli o utrzymanie w starej drugiej lidze ze zniczem wiela bylo? Ludzie widzon jak zarzad nos i miasto ciulo to nie wszyscy skigajom ale postow nom nowy stadion to tych k**** z bukowej nie bedzie juz wgl a te z zabrza to zostanom ino w zabrzu. Dychnin sie bos c*** a nie kibol z siemcow jak bys byl bh ci kuwa takie slowa nawet przez klawuatura nie przeszly!!!!!!
Pajac to ty jesteś ile ty mosz lot synel 19 i ty chcesz duskować pajaca znajdz się przed lustrem.

Co Żory a nie było tam ustawki 30 Gieksa + ROW - Niebieskie ŻORY + NP przez nos przegranej,.

ku*** dej spokój już z obrażaniem klubów na forum, cwele k**** śmierdziele, tak momy ze sobą godać na forum... ku*** pokolenie brawo. Jak bych był z siemców to co nie moga napisać GKS TYLKO GEJE .. IDZ DO PSYCHIATRY z taką psychoanaliżą.

Prosze cie chłopie już nie udzielaj się jako Ruch na tym forum 😪

Siemce1989
Posty: 92
Rejestracja: 20.05.2018, 23:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Siemce1989 » 18.10.2018, 17:34

bbfz pisze:
18.10.2018, 12:45
siemce-R pisze:
17.10.2018, 23:08
Siemce1989 pisze:
17.10.2018, 22:51

Co Ty ku*** p********* pajacu? Czytom Twojego drogiegobczy trzeciego posta i zapierdalosz mi krupniokiem. Najpierw Zory (nie Twoj rejom i sie nie wpierdalaj) teraz porownujesz w jakikolwiek sposob nos do c**** z bukowej??!! Chopie ku*** przypomnij se lata 2006-2010 SŚ i Cicho jakie byly klimaty i ila ludzi. Pamietosz moze jak my walczyli o utrzymanie w starej drugiej lidze ze zniczem wiela bylo? Ludzie widzon jak zarzad nos i miasto ciulo to nie wszyscy skigajom ale postow nom nowy stadion to tych k**** z bukowej nie bedzie juz wgl a te z zabrza to zostanom ino w zabrzu. Dychnin sie bos c*** a nie kibol z siemcow jak bys byl bh ci kuwa takie slowa nawet przez klawuatura nie przeszly!!!!!!
Pajac to ty jesteś ile ty mosz lot synel 19 i ty chcesz duskować pajaca znajdz się przed lustrem.

Co Żory a nie było tam ustawki 30 Gieksa + ROW - Niebieskie ŻORY + NP przez nos przegranej,.

ku*** dej spokój już z obrażaniem klubów na forum, cwele k**** śmierdziele, tak momy ze sobą godać na forum... ku*** pokolenie brawo. Jak bych był z siemców to co nie moga napisać GKS TYLKO GEJE .. IDZ DO PSYCHIATRY z taką psychoanaliżą.

Prosze cie chłopie już nie udzielaj się jako Ruch na tym forum 😪
Ty ciulu naucz sie czytac i bys sie domyslil pajacu ze mom 29!! Za to Ty parowo pewno z 15..? Jak jestes z Siemcow to priv i sie widzimy? I ty k**** z bukowej jeszcze jedno Ci powiem.. prujesz cipa i piszesz Gieksa z duzej a Siemce ty ciuliku z malej. Jeszcze se wytatuuj te dupne GKS ns puloku. Nie pisz juz tu i mi nie odpowiadej ciulu.

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 18.10.2018, 17:40

Nie ma co, pozamiatałes koleś a teraz W********** bo tylko do każdego sapiesz i robisz syf.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

foton
Posty: 15
Rejestracja: 03.05.2017, 16:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: foton » 18.10.2018, 21:15

siemce-R pisze:
17.10.2018, 23:08
Siemce1989 pisze:
17.10.2018, 22:51
siemce-R pisze:
17.10.2018, 20:30
Prawda jest taka że frekwencje na Ruchu i GKSie są zatrważające niskie, nic nie dadzą nowe stadiony, napewno byłaby przez kilka kolejek frekwencja zwyżkowa , ale potem wszystko wróciłoby do normy jednak myślę że na bukowej jest jeszcze gorzej niż na cichej , a mecze o awans które graliście to żenada. Frekwencji nie idzie zarzucić Górnikowi choć grają w najwyższej klasie rozgrywkowej to jakby Ruch czy GKS tak grał nie zapełniłby się stadiony dziwne bo ilość fc jest podobna na Ruchu większa niż na Gieksie a frekwencje tak niskie szczególnie na Gieksie, widać że my i rywal mamy wielu kibiców tylko z telegazety.
Na wyjazdy obie ekipy jeżdzą dobrze komplety i nadkomplekty to jedyny powód do obtymizmu.
Co Ty ku*** p********* pajacu? Czytom Twojego drogiegobczy trzeciego posta i zapierdalosz mi krupniokiem. Najpierw Zory (nie Twoj rejom i sie nie wpierdalaj) teraz porownujesz w jakikolwiek sposob nos do c**** z bukowej??!! Chopie ku*** przypomnij se lata 2006-2010 SŚ i Cicho jakie byly klimaty i ila ludzi. Pamietosz moze jak my walczyli o utrzymanie w starej drugiej lidze ze zniczem wiela bylo? Ludzie widzon jak zarzad nos i miasto ciulo to nie wszyscy skigajom ale postow nom nowy stadion to tych k**** z bukowej nie bedzie juz wgl a te z zabrza to zostanom ino w zabrzu. Dychnin sie bos c*** a nie kibol z siemcow jak bys byl bh ci kuwa takie slowa nawet przez klawuatura nie przeszly!!!!!!
Pajac to ty jesteś ile ty mosz lot synel 19 i ty chcesz duskować pajaca znajdz się przed lustrem.

Co Żory a nie było tam ustawki 30 Gieksa + ROW - Niebieskie ŻORY + NP przez nos przegranej,.

ku*** dej spokój już z obrażaniem klubów na forum, cwele k**** śmierdziele, tak momy ze sobą godać na forum... ku*** pokolenie brawo. Jak bych był z siemców to co nie moga napisać GKS TYLKO GEJE .. IDZ DO PSYCHIATRY z taką psychoanaliżą.
siemce-R, dawaj na priv to ustawimy się na szpilu, poopowiadasz mi trochę o tej ustawce z Żorach pało bita bo widzę, że wyobraźnie masz jak Andersen

Emigrujacy
Posty: 163
Rejestracja: 08.05.2013, 11:30

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrujacy » 19.10.2018, 13:26

http://www.90minut.pl/news/290/news2909 ... howie.html NA JAKI PODSTAWIE TE CIULSTWO CZESTOCHOWSKIE DOSTAŁY SRODKI Z MINISTERSTWA?
cała żyleta ciągnie policji fleta

Siemce1989
Posty: 92
Rejestracja: 20.05.2018, 23:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Siemce1989 » 19.10.2018, 20:32

siemce-R pisze:
19.10.2018, 18:18
foton marno podróbo hoolsa , czy jo napisałem że brałem udział w tym wydarzeniu , wiem to z netu jak 99% kumatych na kibice net, więć mnie ku*** nie prowokuj.

Siemce1999rocznik gdybyś przeżył czasy Ula nawet Hetmana na Ruchu mógłbym z tobą dyskutować, to że ciepiesz się jak fsza na kiecie że nie pisze geje tylo GKS może to znaczy że nie mom urazu psychicznego zwiążanego z tym klubem, do ciebie co kreujesz się na zawodnika PF-ki który swoją oceną wyznaczo ile razy ktoś napisze geje, gejownia, , cygany, gejks, ten mo punkty w lidze huliganów.
Moje relacje z Gieksą w robocie robi duzo Gieksiarzy i Niebieskich są różne z kożdym inaczej się godo, ty to napewno wśród nos niebieskich zaprowadziłbyś porządek hahaha.
Jeszcze odnośnie tego tatuażu bo nie mom czasu z tobą trolować, walnij się na mózgu tatuaż tępień.
Bez odbioru
Nosz jestes ku*** glupim debilem. Po raz to czytaj tepy ciulu dokladnie niki. Po dwa cweluchu to jak Cie nie bylo na jakiejs ustawcevto po chujno tym p*********? Dpusciles kloca w majty bo kolega na priv cie wezwal i wyszlo jaki z Ciebie kumacz kumaczow z kibice.net. nastepnym razem zapytaj jakiegos znajomego (a mose ojca) a nie bierz info z beta;). No i najwazniejsze Tybtepa dzido. Gdzie ja napisslem ze jestem z PFki? Po czym stwierdxiles ze sie kreuje na kogos takieho? Myslisz ze oni czytaja k.net???! Ty parowko jebana nie wymieniaj tu po ksywach ludzi. Nie bede takim c***** jak Ty i nie powiem Ci gdzie bylem co widzialem i co bym zrobil. Nie pisz juz poprostu tutaj w imieniu Ruchu nigdy bo nic niewiesz a wiadomosci czerpiesz z internetu jak to powiedziales. Ja Ty ciulu nigdy tutaj nie napisalem niczego z eiazsloby sie z opinia jakiegokolwiek innego kibica Ruchu a tylko swoja. A ty wscus na priv kurewko jesli chcesz sapac.

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 19.10.2018, 21:17

siemce-R pisze:
19.10.2018, 21:11
W********** tępień, łyknij sobie neuroleptyka i relanium sam jesteś pajacem, co wierzy że wszyscy co tu piszą uczestniczą w akcjach , czemu k**** zmieniłeś sobie rocznik w nicku był wczoraj 1999 dziś jest 1989 i ty chcesz być wiarygodny i ty chcesz komuś narzucać kto ma pisać a kto nie ty tępień lepiej zamilcz bo o Ruchu na Siemianowicach czasów OAKu nawet nie pamiętosz.
Gwiazdorze twoje posty wzbudzają śmiech twoje argumenty są c**** warte.
TĘPIEŃ ty napewno myślisz że zmienisz nick 199r na 1989r nawciepujesz kilka kurw i ktoś się wystraszy,mnie to śmieszy hahaha ty dziwko , myślisz że ktoś tu cię słucho i dostaniesz brawa, nic nie znaczysz i w dodatku jesteś ograniczony umysłowo ciężki przypadek socjopaty.
TĘPIEŃ BEZ ODBIORU.
Przeciez twoj temat byl juz poruszany na Ruchu, skoro faktycznie bierzesz udzial w akcjach czemu wtedy się nie odezwales tylko teraz prujesz d***, skoro jesteś kumaty powinieneś wiedzieć o które spotkanie chodzi a przynajmniej powinno do Ciebie dotrzeć skoro jesteś z Siemiec.

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 19.10.2018, 21:23

Nie da się ukryć że najwięcej niedojebów na tym forum to kibice Ruchu Chorzów.Nie mam tu na myśli napinki czy jakiś farmazonów ale ten ich poziom to żenada.7egia,9eje itp wypociny .Nawet na linii RTS - ŁKS czy Wisła - Cracovia nie ma takiej armii baranów jak u tych z Ruchu.Czy normalni kibice Ruchu nie są w stanie zrobić porządku z tą patologią?
welnoak,prism,perkun,bez-napinki,tsssss,kokacola,donchihot,oli1988 razem IQ w porywach do 16.

Siemce1989
Posty: 92
Rejestracja: 20.05.2018, 23:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Siemce1989 » 19.10.2018, 21:53

Specjalnie dla Ciebie poszulalem w opcjach czy da sie nik zmienic. Nie nie da sie. Avwiec twierdzisz ze wczoraj bylo 1999? 👏 odstaw piguly. Pomyslec ze jestes z Siemcow. To co moze spotkamy sie i zobsczymy kto co pamieta. Dajesz. Priv. Ibtylko pric ja koncze temat bo wstyd mi za Ciebie i za siebie ze dalem sie w to wciagnac.
Notabrne przepraszam za literowki ale taki dotyk chujowy.

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: OleOle » 19.10.2018, 22:45

Dex Dexter pisze:
19.10.2018, 21:23
Nie da się ukryć że najwięcej niedojebów na tym forum to kibice Ruchu Chorzów.Nie mam tu na myśli napinki czy jakiś farmazonów ale ten ich poziom to żenada.7egia,9eje itp wypociny .Nawet na linii RTS - ŁKS czy Wisła - Cracovia nie ma takiej armii baranów jak u tych z Ruchu.Czy normalni kibice Ruchu nie są w stanie zrobić porządku z tą patologią?
welnoak,prism,perkun,bez-napinki,tsssss,kokacola,donchihot,oli1988 razem IQ w porywach do 16.
Podajesz się za kibica Lechii, a 80% postów najebałeś w tym temacie i masz manię bardzo częstego przypiedalania się do Ruchu. Przerzuciłeś się KSGKS?

Co do Twojego pytania to jak Cię to kłuje w oczy to sam sobie zrób z nimi porządek, bo nikogo normalnego z Ruchu nie obchodzi pierdolenie jakichś internetowców typu welnoak czy prism.
Śląscy Ekstremiści

hornislezsko
Posty: 51
Rejestracja: 01.04.2018, 11:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: hornislezsko » 20.10.2018, 01:40

Siemce1999 i Siemce-R wypierdalajcie obaj do zeszytów, bo niby jesteście za Ruchem, a rozbice mu koło d*** gimbusy jebane.

Jakimomnick
Posty: 82
Rejestracja: 10.08.2017, 22:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jakimomnick » 20.10.2018, 02:07

Kiedy w tym temacie o GŚ zapanuje normalność?!...

Moźe jak ludzie dorosną?? Nie... to juź lepiej niech je zlikwidują!

bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 20.10.2018, 04:41

Mam wrażenie, że te całe siemcechujwieile i siemceR to jedna osoba, która ewidentnie j**** zgniłym owocem... ciekawe czy w ogóle będziecie jutro na meczu, bo dupicie takie ciulstwa, że was się czytać nie da.

Pitfas
Posty: 274
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pitfas » 20.10.2018, 10:12

Dex Dexter pisze:
19.10.2018, 21:23
Nie da się ukryć że najwięcej niedojebów na tym forum to kibice Ruchu Chorzów.Nie mam tu na myśli napinki czy jakiś farmazonów ale ten ich poziom to żenada.7egia,9eje itp wypociny .Nawet na linii RTS - ŁKS czy Wisła - Cracovia nie ma takiej armii baranów jak u tych z Ruchu.Czy normalni kibice Ruchu nie są w stanie zrobić porządku z tą patologią?
welnoak,prism,perkun,bez-napinki,tsssss,kokacola,donchihot,oli1988 razem IQ w porywach do 16.
I piszę to gość który siedzi non stop w temacie Śląskim, napierdala cały czas na Ruch i twierdzi, że jest za Lechią. Czy kibice Lechii nie są w stanie nic zrobić z tą patologią?

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 20.10.2018, 11:12

OleOle pisze:
19.10.2018, 22:45
Dex Dexter pisze:
19.10.2018, 21:23
Nie da się ukryć że najwięcej niedojebów na tym forum to kibice Ruchu Chorzów.Nie mam tu na myśli napinki czy jakiś farmazonów ale ten ich poziom to żenada.7egia,9eje itp wypociny .Nawet na linii RTS - ŁKS czy Wisła - Cracovia nie ma takiej armii baranów jak u tych z Ruchu.Czy normalni kibice Ruchu nie są w stanie zrobić porządku z tą patologią?
welnoak,prism,perkun,bez-napinki,tsssss,kokacola,donchihot,oli1988 razem IQ w porywach do 16.
Podajesz się za kibica Lechii, a 80% postów najebałeś w tym temacie i masz manię bardzo częstego przypiedalania się do Ruchu. Przerzuciłeś się KSGKS?

Co do Twojego pytania to jak Cię to kłuje w oczy to sam sobie zrób z nimi porządek, bo nikogo normalnego z Ruchu nie obchodzi pierdolenie jakichś internetowców typu welnoak czy prism.
Już kilka razy pisałem tu że wywodzę się z Gdańska,chodziłem na mecze Lechii i po przeprowadzce na Śląsk dobrych kilka lat temu nic się nie zmieniło.Nadal pozostaje kibicem Lechii i dla niektórych zjebów jest to nie do przeskoczenia.No ale co się dziwić skoro wśród swoich znajomych mają przerautów.przerzutów.
Co do twojego pomysłu odnośnie robienia porządków to nie jest mi wstyd za tych dzbanów bo to kibice Ruchu.Poza tym typa bez-napinki kilka razy zapraszałem do tańców ale on jest twardy tylko przed komputerem.Tyle odemnie.Więcej tłumaczyć się nie będę.

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 20.10.2018, 12:37

Dex Dexter pisze:
20.10.2018, 11:12
Już kilka razy pisałem tu że wywodzę się z Gdańska
Zgadza się. To było wtedy kiedy zmieniłeś płeć.

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 20.10.2018, 13:04

Dex Dexter pisze:
17.10.2018, 18:49
Napewno ma.

Ale dobre frekwencje można robić i na starych stadionach w sezonach kiedy klub leci z ligi.Frekwencje na poziomie waszego meczu przyjaźni (lub więcej)Górnik miał kiedyś wyższą w takiej właśnie sytuacji.
Ty a powiedz nam tutaj wszystkim bo widze jestes specem od frekwencji co to sie dzieje z WKSem? jaka tam frekwencja jest?
stadion nowy a jeszcze nie dawno tam lazilo po
4-5 tysiecy ludzi. Jak to sie stalo sie?

Nasze marne liczby u siebie w okresie czasu o ktorym wspomniales nie mialy zwiazku z wrecz kultowa impreza z ŁKS?
Hmm? jak myslisz?

A teraz o Lechii..
Bylem u Was 4 razy o ile pamietam. Od 2000r w gore w przyblizeniu.

Na mecz o awans w 2 lidze bylo nas 2500, przynajmniej raz potem znow bylo nas ponad dwa klocki.
Kiedy przydupicie do nas w podobnej ilosci?
Wiem ze sektor mniejszy, a wiec kiedy go u nas zapelnicie?

Jebiecie z frekwencji na Gieksie
(fakt ze ostatnia wymiana pozdrowien z Odra -co Was tak malo?- - na Was wystarczy!-)
troszke mnie rozbawila patrzac na te dwie bandy na stadionie:)

Zmierzam do tego ze Gieksa mimo kutasowy u siebie na wyjazdy jezdzi lepiej niz Gorniki:)
porownajcie sobie liczby

Kryzys u nas jest bez dwoch zdan przez zatrzymania i dlugie jezyki co niektorych.

Tylko ze my - kibice Ruchu mamy wieczny kryzys..
finansowy / sportowy / kibicowski.
Dla nas kryzys to wrecz codziennosc od ladnych paru lat. Po ŁKS, po grudniu, teraz.
Nauczylismy sie zyc w takich realiach i mimo wszystko trzymac solidny poziom.

I jeszcze jedno. Ja rozumiem ze Ty z Lechii ale powiedz mi czy odkad siedzisz u nas to byles na ktoryms stadionie? jestem pewny ze byles!
a to oznacza ze zamiast szukac przerzutow i kpic z ich obecnosci moze czas pierdolnac baranka w sciane?
gdzie teraz mieszkasz? wystarczy dzielnica?


Zwazywszy na Twoje wpisy ( komus tam cos proponowales) ja chetnie sprawdze czy Ty jestes Dexter czy Didi.
Jestem z Mikolowskiego, zweryfikujesz mnie bez problemu jesli wiesz gdzie i kogo zapytac. Podjade jak bedzie trzeba.
Tak dla sportu, hmm?

PolishFansTV
Posty: 292
Rejestracja: 05.05.2016, 15:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: PolishFansTV » 20.10.2018, 13:21

"WASZE MATKI, GOLĄ KLATKI" - uprzejmości na meczu Szczakowianka - Górnik Wojkowice (20.10.2018 r.)
[link]

Oprawa z piro Górnika Wojkowice na Szczakowiance (20.10.2018 r.)
[link]
WSZYSTKIE MATERIAŁY UDOSTĘPNIANE NA KANALE POLISHFANS TV SĄ NASZEGO AUTORSTWA, LUB MAMY ZGODĘ NA ICH WYKORZYSTANIE

www.PolishFans.tv

📣Zachęcamy również do subskrybowania, polubienia, oraz obserwowania PolishFans TV - największej telewizji kibicowskiej w Polsce:
🔸YouTube ➡ https://www.youtube.com/PolishFansTV
🔸Facebook ➡ https://www.facebook.com/polishfanstv/
🔸Instagram ➡ https://www.instagram.com/polishfanstv/
🔸Twitter ➡ https://twitter.com/polishfanstv

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: htsk4 » 20.10.2018, 14:20

Panowie odchodząc na chwilę od bardzo interesujących rozkminek(ironia),kto,co, komu i gdzie proponuje na forum publicznym przez neta, to mam taką małą prośbę(myślę ,że w imieniu wielu kibiców Lechii),by nas, do waszych śląskich przepychanek nie mieszać.Już nie powiem,koło czego nam to lata,czy w Rudzie jest pół na pół czy może jednak jest więcej KSG,czy na Ruch chodzi 4 tyś a na GKS tysiąc,czy odwrotnie.Wasz cyrk,wasze małpy,dla nas jesteście wszyscy wrogami i tyle.
Good Night Left Side

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 20.10.2018, 14:48

kibic ze Śląska pisze:
20.10.2018, 13:04
Dex Dexter pisze:
17.10.2018, 18:49
Napewno ma.

Ale dobre frekwencje można robić i na starych stadionach w sezonach kiedy klub leci z ligi.Frekwencje na poziomie waszego meczu przyjaźni (lub więcej)Górnik miał kiedyś wyższą w takiej właśnie sytuacji.
Ty a powiedz nam tutaj wszystkim bo widze jestes specem od frekwencji co to sie dzieje z WKSem? jaka tam frekwencja jest?
stadion nowy a jeszcze nie dawno tam lazilo po
4-5 tysiecy ludzi. Jak to sie stalo sie?

Nasze marne liczby u siebie w okresie czasu o ktorym wspomniales nie mialy zwiazku z wrecz kultowa impreza z ŁKS?
Hmm? jak myslisz?

A teraz o Lechii..
Bylem u Was 4 razy o ile pamietam. Od 2000r w gore w przyblizeniu.

Na mecz o awans w 2 lidze bylo nas 2500, przynajmniej raz potem znow bylo nas ponad dwa klocki.
Kiedy przydupicie do nas w podobnej ilosci?
Wiem ze sektor mniejszy, a wiec kiedy go u nas zapelnicie?

Jebiecie z frekwencji na Gieksie
(fakt ze ostatnia wymiana pozdrowien z Odra -co Was tak malo?- - na Was wystarczy!-)
troszke mnie rozbawila patrzac na te dwie bandy na stadionie:)

Zmierzam do tego ze Gieksa mimo kutasowy u siebie na wyjazdy jezdzi lepiej niz Gorniki:)
porownajcie sobie liczby

Kryzys u nas jest bez dwoch zdan przez zatrzymania i dlugie jezyki co niektorych.

Tylko ze my - kibice Ruchu mamy wieczny kryzys..
finansowy / sportowy / kibicowski.
Dla nas kryzys to wrecz codziennosc od ladnych paru lat. Po ŁKS, po grudniu, teraz.
Nauczylismy sie zyc w takich realiach i mimo wszystko trzymac solidny poziom.

I jeszcze jedno. Ja rozumiem ze Ty z Lechii ale powiedz mi czy odkad siedzisz u nas to byles na ktoryms stadionie? jestem pewny ze byles!
a to oznacza ze zamiast szukac przerzutow i kpic z ich obecnosci moze czas pierdolnac baranka w sciane?
gdzie teraz mieszkasz? wystarczy dzielnica?


Zwazywszy na Twoje wpisy ( komus tam cos proponowales) ja chetnie sprawdze czy Ty jestes Dexter czy Didi.
Jestem z Mikolowskiego, zweryfikujesz mnie bez problemu jesli wiesz gdzie i kogo zapytac. Podjade jak bedzie trzeba.
Tak dla sportu, hmm?

_S_
Posty: 47
Rejestracja: 29.06.2007, 15:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _S_ » 20.10.2018, 15:37

Siemce1989 pisze:
11.10.2018, 10:45
Nosz niema ani jednego ktory by nie byl jebanym kozakiem maslakiem a z liscia zbierze to placze (c*** was obchodzi czy zebral odemnie czy nie) wezmy na przyklad zaklad JC Siemce. Nosz ku*** chlopaki z Ruchu normalne z Zaglebia normalne ale z Gieksy byly same udupy od zawsze. Nie lubiani.. ponizani.. (tak tak znam z opowiadan i to zarowno od chlopakow z Ruchu jak.i Zaglebia. Nosz ku*** klauny wezcie sie do roboty w koncu bo mam wrazenie ze zamkna nam niedlugo 99% chlopakow a i tak bedziecie j***** do d***. Bez odpioru kurewki.
Hehe, ogólnie bym nieodpisywał na takie gimnazjalne napinki ale że jesteś z Siemców to ci opowiem moje (i nie tylko moje bo u was to chyba jakaś plaga) spostrzeżenia nt pracy z ludźmi z Siemców. W zdecydowanej większości macie poważne problemy z higieną osobistą. ku***, jak można chodzić w jednej niepranej koszulce 3 tygodnie i więcej. Mydło i mycie zębów to dla was rarytas. Antyperspiranty czy perfumy to tylko w tv widzieliście. ku***, gdzie nie pracowałem (a było tego troche) i pojawiał się ktoś z Siemców to odrazu śmierdziało siarczystym potem a z ryja próchnicą. Nawet Ukraincy z dalekiego wschodu mają większą świadomość higieny.
Przykre to bo jesteście Ślązakami i tylko powielacie dowcipy o brudnych hanysach.

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 20.10.2018, 16:10

kibic ze Śląska pisze:
20.10.2018, 13:04
Dex Dexter pisze:
17.10.2018, 18:49
Napewno ma.

Ale dobre frekwencje można robić i na starych stadionach w sezonach kiedy klub leci z ligi.Frekwencje na poziomie waszego meczu przyjaźni (lub więcej)Górnik miał kiedyś wyższą w takiej właśnie sytuacji.
Ty a powiedz nam tutaj wszystkim bo widze jestes specem od frekwencji co to sie dzieje z WKSem? jaka tam frekwencja jest?
stadion nowy a jeszcze nie dawno tam lazilo po
4-5 tysiecy ludzi. Jak to sie stalo sie?

Nasze marne liczby u siebie w okresie czasu o ktorym wspomniales nie mialy zwiazku z wrecz kultowa impreza z ŁKS?
Hmm? jak myslisz?

A teraz o Lechii..
Bylem u Was 4 razy o ile pamietam. Od 2000r w gore w przyblizeniu.

Na mecz o awans w 2 lidze bylo nas 2500, przynajmniej raz potem znow bylo nas ponad dwa klocki.
Kiedy przydupicie do nas w podobnej ilosci?
Wiem ze sektor mniejszy, a wiec kiedy go u nas zapelnicie?

Jebiecie z frekwencji na Gieksie
(fakt ze ostatnia wymiana pozdrowien z Odra -co Was tak malo?- - na Was wystarczy!-)
troszke mnie rozbawila patrzac na te dwie bandy na stadionie:)

Zmierzam do tego ze Gieksa mimo kutasowy u siebie na wyjazdy jezdzi lepiej niz Gorniki:)
porownajcie sobie liczby

Kryzys u nas jest bez dwoch zdan przez zatrzymania i dlugie jezyki co niektorych.

Tylko ze my - kibice Ruchu mamy wieczny kryzys..
finansowy / sportowy / kibicowski.
Dla nas kryzys to wrecz codziennosc od ladnych paru lat. Po ŁKS, po grudniu, teraz.
Nauczylismy sie zyc w takich realiach i mimo wszystko trzymac solidny poziom.

I jeszcze jedno. Ja rozumiem ze Ty z Lechii ale powiedz mi czy odkad siedzisz u nas to byles na ktoryms stadionie? jestem pewny ze byles!
a to oznacza ze zamiast szukac przerzutow i kpic z ich obecnosci moze czas pierdolnac baranka w sciane?
gdzie teraz mieszkasz? wystarczy dzielnica?


Zwazywszy na Twoje wpisy ( komus tam cos proponowales) ja chetnie sprawdze czy Ty jestes Dexter czy Didi.
Jestem z Mikolowskiego, zweryfikujesz mnie bez problemu jesli wiesz gdzie i kogo zapytac. Podjade jak bedzie trzeba.
Tak dla sportu, hmm?
Skoro ja jestem specjalista od frekwencji to ty jesteś specjalista od czytania nie pisanych rzeczy.Gdzie ja napisałem o waszej frekwencji z czasów po Łksie?
Raczej c*** mnie obchodzi skąd jesteś i nie czuję satysfakcji z chwalenia się gdzie dokładnie mieszkam.Chcesz mnie sprawdzać to wal na PW a nie stroszysz pióra na ogólnym forum.Zapraszam

bbfz
Posty: 44
Rejestracja: 04.04.2016, 22:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bbfz » 20.10.2018, 16:45

cpcom pisze:
20.10.2018, 16:09
Ogólnie jest tak, że w 90% dzielnice w danych miastach gdzie rządzi Ruch to są patologiczne dzielnice i bardzo biedni ludzie. Nie śmieje się tutaj z nikogo ale takie są fakty. Katowice, Mysłowice, Jaworzno. W tych miastach gdzie Ruch ma sporą przewagę na jakiś dzielnicach tam właśnie wieje chujem i ubóstwem.
Szczególnie nie ma patologii na sosnicy i całej śmiesznej torcidzie Gliwice 🤣

_Southern_Poland_
Posty: 210
Rejestracja: 18.09.2010, 10:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Southern_Poland_ » 20.10.2018, 17:04

bbfz pisze:
20.10.2018, 16:45
cpcom pisze:
20.10.2018, 16:09
Ogólnie jest tak, że w 90% dzielnice w danych miastach gdzie rządzi Ruch to są patologiczne dzielnice i bardzo biedni ludzie. Nie śmieje się tutaj z nikogo ale takie są fakty. Katowice, Mysłowice, Jaworzno. W tych miastach gdzie Ruch ma sporą przewagę na jakiś dzielnicach tam właśnie wieje chujem i ubóstwem.
Szczególnie nie ma patologii na sosnicy i całej śmiesznej torcidzie Gliwice 🤣
Jak uciekłeś do śmiechu ci nie było.

SeniorSiarra
Posty: 61
Rejestracja: 22.06.2016, 18:47

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: SeniorSiarra » 20.10.2018, 21:00

bbfz pisze:
20.10.2018, 16:45
cpcom pisze:
20.10.2018, 16:09
Ogólnie jest tak, że w 90% dzielnice w danych miastach gdzie rządzi Ruch to są patologiczne dzielnice i bardzo biedni ludzie. Nie śmieje się tutaj z nikogo ale takie są fakty. Katowice, Mysłowice, Jaworzno. W tych miastach gdzie Ruch ma sporą przewagę na jakiś dzielnicach tam właśnie wieje chujem i ubóstwem.
Szczególnie nie ma patologii na sosnicy i całej śmiesznej torcidzie Gliwice 🤣
Co ma na celu takie odbijanie piłeczki? Wiadomo, że wszędzie są dzielnice patologiczne lub mniej patologiczne, ale przyznaj, że kolega cpcom napisał wiele prawdy. Tym bardziej, że dopisał, że z nikogo się nie śmieje. Możesz być uosobieniem wszystkich cnót z najbardziej patologicznej dzielnicy, tak jak kurwą ze strzeżonego osiedla.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: hdg » 20.10.2018, 22:10

To,że sporo fc HKSu mieśći się w biednych dzielnicach to żadna tajemnica,uważam też że to właśnie dzięki temu R jakby nie było trzyma od wielu lat dobry poziom.Ludzie którzy wychowują się w biedzie są często zmuszeni do walki o byt od małego na różne sposoby ,to jakby nie było kształtuje charakter i "procentuje" w przyszłości np w kwestii chuligańskiej.Pierwsi zadymiarze nie wzięli się w większości z dobrych domów tak jak to często ma miejsce teraz,niestety niektórzy o tym zapominają,niejednokrotnie wyszydzając "gorszych od siebie" .Przykre w c*** ! W biedzie nie ma nic śmiesznego.

Miszmasz
Posty: 127
Rejestracja: 03.10.2011, 16:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Miszmasz » 20.10.2018, 23:23

'patologiczne' osiedla to raczej plus dla danej ekipy, bo zazwyczaj jest tam zwarta ekipa także nie wiem czy to miał być jakis pstryczek, wyszło odwrotnie:)a chujem to wieje w tych niby bogatych dzielnicach które nie rownaja się klimatem z tymi biedniejszymi, ale cóż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

CLUBOWY
Posty: 53
Rejestracja: 19.02.2018, 07:10

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CLUBOWY » 20.10.2018, 23:38

htsk4 pisze:
20.10.2018, 14:20
Panowie odchodząc na chwilę od bardzo interesujących rozkminek(ironia),kto,co, komu i gdzie proponuje na forum publicznym przez neta, to mam taką małą prośbę(myślę ,że w imieniu wielu kibiców Lechii),by nas, do waszych śląskich przepychanek nie mieszać.Już nie powiem,koło czego nam to lata,czy w Rudzie jest pół na pół czy może jednak jest więcej KSG,czy na Ruch chodzi 4 tyś a na GKS tysiąc,czy odwrotnie.Wasz cyrk,wasze małpy,dla nas jesteście wszyscy wrogami i tyle.
A jak byliście zgodą z Ruchem to byliśmy przyjaciółmi Ty imbecylu

_JG_
Posty: 136
Rejestracja: 19.04.2012, 11:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _JG_ » 21.10.2018, 10:20

Wy tu piszecie o starych dzielnicach a najstarsze dzielnice w Katowicach to GKS Katowice DĄB, Bogucice, Dąbrówka Mała.
GKS Katowice 1911 Tak historia sie zaczeła STARY ŚLĄSKI KLUB .
http://pl.tinypic.com/r/2s5za6q/5

Konrado Moreno
Posty: 230
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konrado Moreno » 21.10.2018, 10:32

_JG_ pisze:
21.10.2018, 10:20
Wy tu piszecie o starych dzielnicach a najstarsze dzielnice w Katowicach to GKS Katowice DĄB, Bogucice, Dąbrówka Mała.
Gdzie ktoś pisał o STARYCH dzielnicach?

Rampampam
Posty: 53
Rejestracja: 28.01.2018, 11:46

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Rampampam » 21.10.2018, 11:14

_JG_ pisze:
21.10.2018, 10:20
Wy tu piszecie o starych dzielnicach a najstarsze dzielnice w Katowicach to GKS Katowice DĄB, Bogucice, Dąbrówka Mała.
Super. Chcesz jeszcze coś istotnego nam przekazać mordeczko?

Adi_91
Posty: 143
Rejestracja: 27.12.2008, 13:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Adi_91 » 21.10.2018, 11:34

Chociaż te patologiczne dzielnice nie zawsze są najsilniejsze chuligańsko,
np. najbiedniejsze dzielnice Bytomia Bobrek-Karb powinny być najlepszymi na Polonii, a tak nie jest

SeniorSiarra
Posty: 61
Rejestracja: 22.06.2016, 18:47

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: SeniorSiarra » 21.10.2018, 17:21

Na Bobrku kiedyś byli również kibice Górnika.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 243 gości