www.warhouse.pl

Wybory 2018

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Marcin
Posty: 3096
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Wybory 2018

Post autor: Marcin » 28.09.2018, 21:11

wybory samorządowe 2018



El General
Posty: 113
Rejestracja: 08.02.2012, 08:44

Re: Wybory 2018

Post autor: El General » 28.09.2018, 22:33

Tylko Korwin i Narodowcy, ewentualnie Kukiz. Resztę j**** i szczać im do ryja.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Wybory 2018

Post autor: troll internetowy » 28.09.2018, 23:37

Rozumiem, że chodzi o zbliżające się wybory samorządowe...

Jak już się uprzeć przy tym, że ten temat ma cokolwiek wspólnego z kibicami, to można sie odnieść do kwestii kibice różnych klubów angażują się ze wszelkimi inicjatywami lokalnymi. To prawda, że to, kto wygra wybory samorządowe, może mieć wpływ na zaangażowanie lokalnych władz we wspieranie rodzimych klubów nie tylko piłkarskich, ale w ogóle sportowych. Choćby pomoc w inwestycjach (np. dofinansowanie lub sfinansowanie modernizacji obiektów sportowych lub budowy nowych) lub bieżące wspieranie działalności sportowej (np. rozdział pieniędzy gminnych na rozwój lokalnego sportu.

W tym miejscu odniosę się do trzech kwestii...
Łódzkiej, szczecińskiej i chorzowskiej.

Kwestia łódzka:
Jeśli chodzi o Łódź to mam taki odruch wymiotny, ilekroć widzę facjatę (zresztą niezbyt piękną) Hanny Zdanowskiej - obecnej prezydent Łodzi, która na stołku siedzi już drugą kandenchę i ma chrapkę na trzecią (a jakże by inaczej!).
Być może jestem jakoś do tej osoby uprzedzony (i być może takie nastawienie do niej zakodowało mi się w mózgownicy). Ale żeby nie było, owo uprzedzenie nie jest bezpodstawne. Tyle, ile wałków zrobiła w Łodzi, to może z powodzeniem konkurować ze swoją imienniczką Gronkiewicz-Waltz. Nie wiem, czyżby wszystkie Hanki miały taką przypadłość, czy co?.. A zarzucić jej można przynajmniej dwie rzeczy: wałki (finansowe), nepotyzm, marnotrawstwo publicznych pieniędzy (prawnicza nazwa, to tzw. sprzeniewierzenie). Pokrótce:
  • wałki i nepotyzm przy budowie obu łódzkich stadionów i to na niemałe pieniądze, m.in.:
    • firma-krzak należąca do jednego z pociotków pani prezydent, która "wygrywa" przetarg na badania statystyczne i analizę inwestycji stadionowych) - wymieniona jedna z kilku;
    • zamówienie analizy inwestycyjnej dla stadionu Widzewa po nieproporcjonalnie wysokiej cenie (która zresztą była solidna), a następnie niewykorzystanie tej analizy (dokładniej celowe odrzucenie) przy dalszych inwestycjach
  • tzw. klika w Urzędzie Miasta Łodzi (nepotyzm)
    nierówne traktowanie obu klubów piłkarskich w polityce lokalnej
  • pozostałe wałki finansowe (odnośnie jednego z nich zakończył się właśnie proces sądowy, gdzie sąd uznał panią prezydent winną - kara oczywiście śmieszna 20 000 zł, których Hania nawet nie odczuje przy swoich zarobkach i kondycji finansowej;
    poważne zadłużenie budżetu miasta
Żeby nie było, nie jestem tendencyjny i naprawdę doceniam rzeczy dobre, jakie Zdanowska zrobiła dla Łodzi i nadal robi, np.:
  • co rusz ponawiany program "100 kamienic",
  • wspieranie innowacyjności i badań naukowych w Łodzi,
  • odnowienie życia ekonomicznego miasta,
  • budowa nowego centrum,
  • remonty dróg i odnowienie tzw. architektury poziomej (o ile dobrze zapamiętałem nazwę tego - czyli nowe chodniki, krawężniki, kostka, nasadzenia drzew, a także woonerfy), co -przyznam- naprawdę poprawia wrażenie i wygląd ulicy, nawet przy zaniedbanych budynkach,
  • liczne inicjatywy lokalne i społeczne, etc.
Ale wałki i nepotyzm są niewybaczalne! Po 75 latach podkopywania kraju i niszczenia narodu polskiego, nawet wałek finansowy i wszystko, co doprowadza do patologii we władzach i życiu publicznym musi być piętnowane, nie może ujść bez dotkliwej kary i taka osoba powinna być na co dzień -za przeproszeniem- je...na.

Przed tymi wyborami mam jednak po raz drugi mieszane uczucia. Przede wszystkim budowa nowego centrum Łodzi nie została skończona, zaś w latach 2020-2022 będzie budowany tunel średnicowy łączący dworce Fabryczną z Kaliską. Znając polskich politykierów jest spora szansa (a raczej zagrożenie), że inny prezydent z innej opcji zarzuci zakończenie wszystkich tych w istocie potrzebnych inwestycji, zaś zarzucenie będzie katastrofą i finansową i ekonomiczną i rozwojową dla miasta i łodzian. Osobiście miałem nadzieję, że te inwestycje zostaną zakończone, zanim dojdzie do tych wyborów samorządowych, tak by móc już podziękować tej pani. Z drugiej strony kto wie... może to właśnie celowa zagrywka i zaplanowanie tego w ten deseń, by inwestycje nie zakończyły się, bo wielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że w zasadzie tylko Zdanowska doprowadzi do pomyślnego zakończenia tych inwestycji (choćby z racji tego, że kobieta sama bardzo się w to zaangażowała, a jak człowiek się w coś mocno zaangażuje, to naprawdę ciężko wówczas zrezygnować). Dlatego też przewiduję, że w tych wyborach stety niestety bojkot wśród widzewskiego środowiska i niegłosowanie na tę panią nie odniesie oczekiwanego skutku. W każdym bądź razie nie teraz.

Kwestia chorzowska i szczecińska:
Co do Szczecina i Chorzowa... Są to chyba jedyne duże miasta w Polsce, których kluby wciąż nie mają nowoczesnych stadionów. A wielka szkoda. Tak, wiem, że pojawiły się projekty, kolejne "władze" ferowały obiecankami, ale chyba na razie średnio zanosi się na posunięcie tej sprawy w najbliższym czasie. W Chorzowie dodatkowo niepewność sytuacji potęguje fakt, że Ruch średnio poczyna sobie zarówno pod względem finansowym (zwłaszcza po ostatnich wałkach poprzedniego zarządu) oraz sportowym (raczej w tym sezonie nie drużyna Niebieskich nie awansuje do I ligi). Oraz, że budżet gminny śląskiego miasta -z tego, co słyszałem- ledwie zipie.
W tym miejscu jestem też ciekaw bliższych informacji na temat stadionu Pogoni. Jak to obecnie teraz wygląda? Czy kibice Pogoni przygotowują się do nadchodzących wyborów?.. Czy mają jakichś kandydatów, którzy będą w stanie posunąć sprawę do przodu?

Co, jak co, ale takie kluby, jak Ruch i Pogoń bez dwóch zdań zasłużyły na nowe obiekty. Oba kluby mają licznych kibiców w Polsce, dodatkowo Ruch jest XVI-krotnym mistrzem Polski.

Sorki, że się znów rozpisałem, cały czas staram się pisać zwięźle, ale chyba średnio mi to wychodzi. ;)
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

lordfisher
Posty: 61
Rejestracja: 01.08.2017, 21:29

Re: Wybory 2018

Post autor: lordfisher » 29.09.2018, 06:25

Co, jak co, ale takie kluby, jak Ruch i Pogoń bez dwóch zdań zasłużyły na nowe obiekty. Oba kluby mają licznych kibiców w Polsce, dodatkowo Ruch jest XVI-krotnym mistrzem Polski.

Wszystko ładnie pięknie ale Ruch ma XIV (14) mistrzów Polski...

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Wybory 2018

Post autor: troll internetowy » 29.09.2018, 13:20

Masz oczywiście rację. Zauważyłem to tuż po puszczeniu posta. To literówka, czeski błąd. Niestety admini mają zbyt ciasne kopuły, bo wciąż jest ustawiony brak możliwości edycji własnego posta, czy napisania jednego pod drugim.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Wybory 2018

Post autor: NowyNowy » 29.09.2018, 19:13

El General pisze:
28.09.2018, 22:33
Tylko Korwin i Narodowcy, ewentualnie Kukiz. Resztę j**** i szczać im do ryja.
Nic dodać nic ująć!

niezbanowany
Posty: 77
Rejestracja: 20.11.2016, 11:06

Re: Wybory 2018

Post autor: niezbanowany » 30.09.2018, 11:09

Geralt z Tychów pisze:
28.09.2018, 23:14
Ja głosuje na RAZEM. A nawet się zapisałem do partii. Dość partii które imitują lewice.

A teraz ide po popcorn i rozsiąść się w fotelu.

nie w fotelu tylko w łóżku ojca
przebierańcu j*****

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Wybory 2018

Post autor: Bączyński » 30.09.2018, 11:29

Ile pokolen jeszcze się nabierało na tego szurnietego Korwina,z poparciem dla niego jest jak z trądzikiem-mają go tylko ci co po raz pierwszy głosują.;)

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Wybory 2018

Post autor: info z TMK » 30.09.2018, 12:01

Bączyński pisze:
30.09.2018, 11:29
Ile pokolen jeszcze się nabierało na tego szurnietego Korwina,z poparciem dla niego jest jak z trądzikiem-mają go tylko ci co po raz pierwszy głosują.;)
Też nie rozumiem, głosowania na tego idiotę..

siwy123
Posty: 171
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: Wybory 2018

Post autor: siwy123 » 30.09.2018, 13:19

Panowie nie ma się co oszukiwać. Wybór w konsekwencji będzie pomiędzy PiS a PO. Reszta się nie liczy - mogą pier.dolić ile chcą. Mniejsze zło to PiS.

luk&luki
Posty: 16
Rejestracja: 30.09.2014, 19:28

Re: Wybory 2018

Post autor: luk&luki » 02.10.2018, 09:13

PiS+PO=Jedno zło

Głosujcie mądrze... :)

patrinhotrn
Posty: 47
Rejestracja: 10.05.2018, 14:00

Re: Wybory 2018

Post autor: patrinhotrn » 02.10.2018, 22:07

Jeśli chodzi o Toruń to ja zagłosuje na Prof. Sławomira Mentzena. Nie dlatego że jest z partii wolność ale dlatego że pokazuje co zrobi dlaczego tak a nie inaczej i ile co będzie kosztować. Dlaczego Nie Zaleski obecny prezydent? Moim zdaniem już dosyć zadłużania miasta dziwne inwestycje i jak dla mnie nie ma pomysłu na rozwój miasta i kluczowe inwestycje troszkę źle zaprojektowane i zrealizowane. Dlaczego nie Lenz z Platformy? Dlatego że daje populistyczne hasła typu 500 plus na coś tam i skupia sie na tym czego to zalewski nie zrobił. Dlaczego nie Rasielewski z Pis? Dlatego że nic konkretnego nie proponuje dla mnie ani nic realnego poza tym Platforma i Pis w torunskiej radzie miasta są w koalicji z obecnym prezydentem i maja jakieś chore pomysły ze stadionem piłkarskim typu zeby rozgrywac na zuzlowym albo wybudowac nowy obok zużlowego. Do tego drażni mnie finansowanie sportu w miescie. Choć jestem fanem żużla to moim zdaniem tak duże pieniadze nie powinny być pakowane w klub ktory jest w prywatnych rekach i ma naprawde konkretny budżet i mowa to tez o innych dyscyplinach ze sponsorami. Miasto powinno wspierać kluby po przez budowę odpowiedniej infrastruktury czyli stadiony bazy treningowe itp i wspierać dyscypliny olimpijskie i wspierać imprezy sportowe.

Tyfus88
Posty: 293
Rejestracja: 25.04.2018, 17:15

Re: Wybory 2018

Post autor: Tyfus88 » 03.10.2018, 19:27

luk&luki pisze:
02.10.2018, 09:13
PiS+PO=Jedno zło

Głosujcie mądrze... :)
Tyle, że w II turach w 90% będzie wybór pomiędzy kandydatem z PiS-u , a kandydatem "Koalicji UBywatelskiej".

Tyfus88
Posty: 293
Rejestracja: 25.04.2018, 17:15

Re: Wybory 2018

Post autor: Tyfus88 » 04.10.2018, 15:55

Geralt z Tychów pisze:
04.10.2018, 13:01
Jak ktoś zagłosuje na Jakiego po tych obiecankach zrobienia z Warszawy nowego moda do SimCity i po zapewnieniach o dotowaniu Legii to ja j****. Ten kraj już nie będzie miał przyszłości.
Jaki jaki jest taki jest ale w II turze będzie wybór pomiędzy nim na Trzaskowskim z PO, popieranym przez Unię Europejską, feministki i reszte dziwadeł z lewej strony.

Merlin
Posty: 59
Rejestracja: 27.02.2007, 14:13

Re: Wybory 2018

Post autor: Merlin » 05.10.2018, 20:55

Ja to widzę tak, że w najbliższych samorządowych i kolejnych parlamentarnych trzeba niestety zagłosować na PiS, żeby w konsekwencji zatopić tę jebaną PO i resztę ich przydupasów, a przy kolejnych kadencjach głosować już rozumem czyli Narodowców i ew. inną prawdziwą prawicę. Na tę chwilę nie głosując na PiS można niechcący wzmocnić tych totalnych zjebów. Niestety, ale tak to na tę chwilę wygląda.

Lechita
Posty: 100
Rejestracja: 28.03.2007, 22:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Wybory 2018

Post autor: Lechita » 06.10.2018, 00:34

Korwin- Mikke( właść. Goldberg) to stary komuch i lewak. Należał do Związku Młodzieży Socjalistycznej, następnie przez 20 lat był członkiem Stronnictwa Demokratycznego( ciekawe czy wtedy też człon ,,Demokratyczne" tak go brzydził) partii satelity PZPRu. SD była pełna masonów, co również zgadza się z dzisiejszymi zapatrywaniami pana Goldberga, który często nawiązuje do masonerii oraz gości na zebraniach ich lóż. Do dziś zażarcie broni komunizmu, wybiela Jaruzelskiego, Kiszczaka nazywa człowiekiem honoru, drwi z zamordowanego przez milicję Przemyka, sprzeciwia się obniżeniu emerytur esbekom. Kreuje się na bohatera, który chciał ujawnić listę agentów, a tak naprawdę działał na ich zlecenie, podejmując uchwałę o ujawnieniu agentów w nieodpowiednim momencie w skutek czego doprowadził do obalenia rządu Olszewskiego.
Zgrywał chojraka buńczucznie kończąc każdą wypowiedź w PE słowami ,, sądzę że UE powinna zostać zniszczona", fajnie pięknie, ale szkoda że taki odważny nie był za komuny i nie mówił ,, sądzę że ZSRR powinno zostać zniszczone", tania jego odwaga. Ale co się dziwić skoro jest człowiekiem komuny. Podpisał również lojalkę, głupkowato tłumacząc to tym, że podpisał gdyż nie posiadał czołgów. Dziś zaś mówi, że życie nie jest najwyższą wartością, gdyż są wartości za które warto je oddać. Widać, dla niego życie jest najwyższą wartością skoro podpisał lojalkę z racji nie posiadania czołgów.
Kolejnym elementem świadczącym o jego lewactwie jest stawianie jednostki z jej wydumanymi prawami i wolnościami na piedestale. Dla narodowców, zgodnie z naukami Dmowskiego priorytetem jest interes narodu i państwa, przed którymi prawa i wolności jednostki muszą zawsze ustąpić. Dmowski jasno wskazywał, że ci którzy na pierwszym miejscy stawiają jednostkę, a nie naród i państwo stanowią wielkie zagrożenie dla sprawy narodowej. Zatem pan Mikke jest już o krok przed lewackimi anarchistami, którzy za świętość uznają pełną, niczym nieskrępowaną wolność, którzy tym samym odrzucają państwo, gdyż ogranicza ono jednostkę. Obsesja na punkcie dziwnie pojmowanej wolności bardzo zbliża Mikkego do Owsiaka, wszak ten również mawia ,, róbta co chceta". Przypomnieć również można jak nie tak dawno Mikke maszerował razem z Palikotem w marszu środowisk lewicowych, którego głównym hasłem była legalizacja marihuany.
Korwin- Mikke nie jest nastawiony na wygranie wyborów, czy sprawienie aby jego partia dostała się do Sejmu( daj Boże oby to się nigdy nie stało), jego rolą jest sianie fermentu, jątrzenie, napuszczanie Polaków przeciwko sobie. Mówił kiedyś, że gdy Anglik dostał gdzieś w mordę, to Anglia wysyłała tankietki i strzelali; gdy kilku Polaków zamordowano w ostatnich latach w Anglii i rząd wysłał tam swego przedstawiciela celem przyjrzenia się sprawie, obśmiewał to. Gdyby zaś nikogo nie wysłano też by to krytykował. To jest drobny, na pozór błahy przykład, ale jeden z wielu. Podkreślić również należy, że jest to człowiek, który prowadzi działalność odśrodkową, postuluje autonomię województw, co osłabiło by państwo i doprowadziło do tego co dzieje się w Hiszpanii. Uważa on Ruch Autonomii Śląska za zacną organizację, brał udział w ich marszach, gdzie powiewały również niemieckie flagi. Wskazać można także jego silną prorosyjskość, ustawiczne wybielanie Rosji, częste wizyty w rosyjskiej ambasadzie, kategoryczne stwierdzanie, że Smoleńsk to nie był zamach i szydzenie z teorii o zamachu. Podsumowując, uważam że człowiek ten stanowi duże zagrożenie dla polskiej racji stanu. Młodzieży robi papkę z mózgu, a ta nie potrafi samodzielnie myśleć i w sposób bezwolny powtarza każde jego słowo .

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Wybory 2018

Post autor: NowyNowy » 06.10.2018, 10:45

Geralt z Tychów pisze:
05.10.2018, 22:09
Jak pis wygra to ten kraj i ludność jednak nie zasługują na demokrację i niepodległość.
Wypierd... przebierańcu:)

ottco
Posty: 37
Rejestracja: 22.06.2016, 12:22

Re: Wybory 2018

Post autor: ottco » 07.10.2018, 17:29

Merlin pisze:
05.10.2018, 20:55
Ja to widzę tak, że w najbliższych samorządowych i kolejnych parlamentarnych trzeba niestety zagłosować na PiS, żeby w konsekwencji zatopić tę jebaną PO i resztę ich przydupasów, a przy kolejnych kadencjach głosować już rozumem czyli Narodowców i ew. inną prawdziwą prawicę. Na tę chwilę nie głosując na PiS można niechcący wzmocnić tych totalnych zjebów. Niestety, ale tak to na tę chwilę wygląda.
No i mamy stratega politycznego.

Merlin
Posty: 59
Rejestracja: 27.02.2007, 14:13

Re: Wybory 2018

Post autor: Merlin » 07.10.2018, 22:29

ottco pisze:
07.10.2018, 17:29
Merlin pisze:
05.10.2018, 20:55
Ja to widzę tak, że w najbliższych samorządowych i kolejnych parlamentarnych trzeba niestety zagłosować na PiS, żeby w konsekwencji zatopić tę jebaną PO i resztę ich przydupasów, a przy kolejnych kadencjach głosować już rozumem czyli Narodowców i ew. inną prawdziwą prawicę. Na tę chwilę nie głosując na PiS można niechcący wzmocnić tych totalnych zjebów. Niestety, ale tak to na tę chwilę wygląda.
No i mamy stratega politycznego.
Podziel się swoją strategią.

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Wybory 2018

Post autor: bez-napinki » 08.10.2018, 22:06

Tradycyjnie jak co wybory. Ruch Autonomii Śląska / obecnie Śląska Partia Regionalna.

S.J.
Posty: 1052
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Wybory 2018

Post autor: S.J. » 09.10.2018, 15:48

Sondaż z maja :

Obrazek

S.J.
Posty: 1052
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Wybory 2018

Post autor: S.J. » 09.10.2018, 15:58

Wiem,że chodzi o wybory samorządowe ,ale sondaż pokazuje jakie nastroje polityczne panują wśród kibiców


Szczegółowa analiza sondażu: [link]

S.J.
Posty: 1052
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Wybory 2018

Post autor: S.J. » 09.10.2018, 16:07

Wiem,że chodzi o wybory samorządowe ,ale sondaż pokazuje jakie nastroje polityczne panują wśród kibiców


Szczegółowa analiza sondażu: [link]

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Wybory 2018

Post autor: bez-napinki » 09.10.2018, 17:44

robotopo pisze:
09.10.2018, 15:31
bez-napinki pisze:
08.10.2018, 22:06
Tradycyjnie jak co wybory. Ruch Autonomii Śląska / obecnie Śląska Partia Regionalna.
Moge poznac powody twojej decyzji ? (oczywiscie bez calkowicie nierealnej autonomii)
Bo są mi najbliżej "sercu", pomimo, że nie wszystkie "akcje" RAŚ'iu czy SPR'u mi się podobają i je popieram.

pis? nie ma opcji w przypadku Ślązaka, nie zagłosuję na nich choćby w "trybie - mniejsze zło", aha no i j**** socjalizm i patologię,
po? nowoczesna? (bo to, to samo) - odpada, tłumaczyć chyba nie muszę,
partia razem czy jak się tam teraz nazywają te lewicowe ugrupowania? - odpada,
kukiz? dla mnie się chłop zatracił, a poza tym - nie,
pozostaje Wolność Korwina i tu jest alternatywa dla mojego głosu,
psl? nie.

rybak007
Posty: 255
Rejestracja: 25.03.2011, 17:44

Re: Wybory 2018

Post autor: rybak007 » 09.10.2018, 20:48

NowyNowy pisze:
06.10.2018, 10:45
Geralt z Tychów pisze:
05.10.2018, 22:09
Jak pis wygra to ten kraj i ludność jednak nie zasługują na demokrację i niepodległość.
Wypierd... przebierańcu:)
Przeciez ten Geralt z Tychow to pedofil, czesto na listach pedofilskich jest, wiec nie ma co z nim dyskutowac.
j**** homopropagande

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Wybory 2018

Post autor: troll internetowy » 09.10.2018, 20:57

Jak dla mnie to tylko RN wchodziłby w rachubę. Nie wiem, tylko, jak z kadrami (mówię o specjalistach) stoją. Jakiś czas temu K. Bosak mówił, że nie jest z tym najlepiej, ale ludzie w RN zdają sobie z tego sprawę i że pracują nad tym. Tylko, że to było jaiś czas temu. Trochę szkoda, że większość społeczeństwa wciąż widzi świat polskiej polityki w barwach biało-czarnych [czyt. PiS - PO], no, może gdzieś tam Kukiz'15, czy środowisko JKM na peryferiach i tyle. Czasy są coraz bardziej niespokojne (a wiem, o czym mówię), dla naszego kraju też coraz mniej czasu), a do tego mentalność społeczeństwa zmienia się najdłużej i to jest fakt. I niby wiem o tym i zdaję sobie sprawę z tego, a mimo to przeraża mnie, niejako uderza, a jednocześnie dociera do mnie wypowiedź L. Żebrowskiego, że mentalność naszego społeczeństwa zmieni się dopiero, jak wymrą starsze pokolenia. A czasu nie mamy. Cóż, czas pokaże, jak to będzie.
Geralt z Tychów pisze:Tutaj pojawiają się wyniki sondaży z wielu źródeł. (...)
Wszystko fajnie, nawiasem dzięki za link. Zastanawia mnie tylko, czemu we wszystkich sondażach RN jest konsekwentnie pomijany?.. ;)
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

CiVi
Posty: 169
Rejestracja: 13.04.2012, 17:05

Re: Wybory 2018

Post autor: CiVi » 10.10.2018, 09:04

Jak to jest w Łodzi z poparciem dla Hanny Z. ? Chodzi mi o Widzew i ŁKS ?

357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Wybory 2018

Post autor: 357. » 10.10.2018, 13:26

ciężko odpowiedzieć żeby zaraz nie zrobił się burdel w tym temacie. Ale w skrócie-kibice Widzewa popieraja drugiego kandydata, z panią od fotoszopa nie ma zbyt możliwości jakiegokolwiek dialogu o równym traktowaniu wsztkich łódzkich klubów sportowych, dla Łksu mimo wielu prawicowych kibiców prezydent z PO jak i większosc w radzie miasta z PO jest jedyną szansą żeby dalej funkcjonować.

Tyfus88
Posty: 293
Rejestracja: 25.04.2018, 17:15

Re: Wybory 2018

Post autor: Tyfus88 » 11.10.2018, 08:53

ŁKS zawsze z Platformą Obywatelską

Obrazek

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Wybory 2018

Post autor: Bączyński » 11.10.2018, 09:14

A Widzew na listach SLD...

357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Wybory 2018

Post autor: 357. » 11.10.2018, 10:46

Kibice Widzewa starują z list PiS. U nas w Łodzi trochę inaczej wyglądają te wybory, bo poprzednim razem RTS wprowadził do rady miasta dwóch kibiców, nie polityków sympatyzujących z klubem, lecz znanych reszcie ze stadionu kibiców. Jakby nie oni to stadion bysmy widzieli w sferze marzeń.
W tym roku sąsiedzi też wystawili takich ludzi ,z tego jak opisują jak władają miastem to nie powinni mieć problemu żeby takie osoby wprowadzić do RM. Pożyjemy,zobaczymy : )

Grzesiek1908
Posty: 22
Rejestracja: 06.08.2017, 11:48

Re: Wybory 2018

Post autor: Grzesiek1908 » 11.10.2018, 21:44

Jestem kibicem ŁKS a na PO głosu nie oddam!
Zdanowska w Łodzi wygra z dużą przewagą,niestety wszyscy mówią tylko o niej a plakatów na mieście platformy jest od chu...

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Wybory 2018

Post autor: Hmiel » 11.10.2018, 22:45

Tylko PiS!Tak glosuje kazdy patriota w tym kraju.

ps. siemce wiesz ze masz zryty czosnek czy tego nie dostrzegasz?
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

Naród Slonski
Posty: 147
Rejestracja: 11.06.2018, 11:20

Re: Wybory 2018

Post autor: Naród Slonski » 12.10.2018, 11:50

Slonsko Partia Regionalno głosujmy na SWOICH

Luk'71
Posty: 361
Rejestracja: 29.11.2016, 01:54

Re: Wybory 2018

Post autor: Luk'71 » 12.10.2018, 18:47

Ładnie POPiS robi za c**** lemingów i pelikanów...
Tak to ten Mileweski i ten dziennikarz P.Miter co się podał za pracownika rudego...
Milewski oskarżyciel posiłkowy razem z klakierami Ziobry i chłop ujebany...


Obrazek
PiS...? PO...? jedno zło
Moje posty, to moje opinie. Nie reprezentuje stanowiska ekipy mojego klubu.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Wybory 2018

Post autor: obiektywnyFAN » 12.10.2018, 19:36

jest jakas stronka, gdzie mozna popatrzec jacy kandydaci startuja ?

WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: Wybory 2018

Post autor: WSO » 12.10.2018, 21:23

Hmiel pisze:
11.10.2018, 22:45
Tylko PiS!Tak glosuje kazdy patriota w tym kraju.
Bo Ty tak sugerujesz?. Każdy normalny inteligentny patriota nie zagłosuj na PIS ani na PO. Twój pis wpuszcza uchodców...dowiedz sie jeśli nie wiesz
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Wybory 2018

Post autor: Hmiel » 12.10.2018, 22:26

Otoz to.Wybor jest pomiedzy PiS a PO/N takze wybierajcie czy chcecie powrotu tych antypolskich smieci co nawet sie niekryli ze swoja anty polskoscia czy chcecie by przy wladzy pozostala partia ktora zrobila sporo dobrego.darujcie sobie idiotyczne wpisy PiS-Po jedno zlo bo nawet srednio rozgarniety dzieciak widzi jak Polska zmienia sie na plus po odsunieciu skurwysynow z po od koryta.
dziekuje za uwage niemam nic wiecej do dodania.przemyslcie przed snem na spokojnie albo jutro rano to co napisalem.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Wybory 2018

Post autor: Khan » 13.10.2018, 08:07

Hmiel pisze:
12.10.2018, 22:26
Otoz to.Wybor jest pomiedzy PiS a PO/N takze wybierajcie czy chcecie powrotu tych antypolskich smieci co nawet sie niekryli ze swoja anty polskoscia czy chcecie by przy wladzy pozostala partia ktora zrobila sporo dobrego.darujcie sobie idiotyczne wpisy PiS-Po jedno zlo bo nawet srednio rozgarniety dzieciak widzi jak Polska zmienia sie na plus po odsunieciu skurwysynow z po od koryta.
dziekuje za uwage niemam nic wiecej do dodania.przemyslcie przed snem na spokojnie albo jutro rano to co napisalem.
przytocz mi pod jakim względem się zmieniła bo ja tego nie widzę żydostwo jak jest to nawet lobby jest większe i kroczek po kroczku realizują żydowski plan zniewolenia ekonomicznego społeczeństwa

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Wybory 2018

Post autor: Bączyński » 13.10.2018, 08:57

Co do zasady ktoś kto pisze,że nie ma wyboru między PiS a po ma racje.Bo tutaj trzeba założyć to,że Polacy w przeważającej części są bezmyślna masą głosującą na podstawie tego czym karmią nas media,a te od 2005 roku mentalnie ustawiły ludzi w okopach PiS-PO.Gdyby każdy z Polaków zagłosował wg swoich poglądów,a nie tego co naogląda się w dwóch partyjnych telewizjach,to każdy by się zdziwił jak różnią się wyniki wyborów od tego co widzimy teraz w sondażach.Ale,że to jest Polska i głosowanie na PiS-PO to niejako wyraz bezsilności będzie tak jak było i na ten moment głosowanie na ruchawki narodowe i inne partyjki są tak bezsensowne,że lepiej po prostu olać te wybory.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bernionee, Gość123, halodrol, koniak, roman71, szpakowski77 i 574 gości