Piro Shop

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

1925
Posty: 992
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 1925 » 14.08.2018, 01:01

Gigi ..... troche podkoloryzowales. ŁKS nie miał w dupie Zetki. Stomil byl nowa zgoda, część osob sie z tego cieszyla majac w pamieci Wasze akcje na flagi sąsiadów podczas meczów w Olsztynie. Część w stosunku do Was nie miala zdania, byliście to byliście.
Pamietam oczywiscie pierwszy mecz zgodowy w Łodzi gdzie czesc z Was ledwo trzymala sie na nogach :) ale jak widzisz historia TA pokazala ze zgod nie nalezy zawiazywac wtedy gdy dobrze sie z kims pije wódke :)
Obrazek

Piro Shop
P.R.O.S.T.O
Posty: 149
Rejestracja: 08.01.2009, 18:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: P.R.O.S.T.O » 14.08.2018, 04:06

gigi45 pisze:
14.08.2018, 00:07
Powiem tak byłem w Inowrocławiu,i także było auto ŁKS-u z Wloclawka wracajace z Waszego meczu i był w tym aucie S wtedy gecyzyjna osoba z FC Włocławek zatrzymali się nie daleko dworca i zwyczajnie obserwowali cała akcję z racji tego że My i Wy mieliśmy z nimi zgodę nie wpierdalali się w temat 😊po całym zdarzeniu pogratulowali nam zwycięstwa, tydzień po zdarzeniu dostałem telefon od G z Retkinii który wprost zadał mi pytanie jak tam było? Bo obecni na meczu kibice Zawiszy na siłę mówia ze wygrali 😊Panowie trochę pokory bo w tamtym czasie delikatnie mówiąc Łódź miała na Was wyjebane.
Ale ja nigdzie nie napisałem, że nasza ekipa tam wygrała. Chodzi tylko o sam przebieg całego zdarzenia. Nasi jechali do Ina pewni tego, że was tam jeszcze nie będzie, więc skąd mieli mieć przy sobie kamienie? Jak was zobaczyli to ruszyli do was przejściem podziemnym, ale wy byliście już przygotowani i zarzuciliście ich kamieniami i smietnikami. Nie daliście im wyjść z tego przejścia. Później była próba z drugiej strony i skończyło się tak samo. Nacięli się i moje wpisy nie miały na celu umniejszania wam, tylko chciałem aby opis był rzetelny, przedstawiający sytuację jak najbardziej zbliżoną do prawdy. Pisałem do trzech różnych osób od nas (między innymi do M.) i każdy opisuje to tak samo.
Fakt, zgoda z ŁKS-em wtedy nie była najlepsza, ale czy ŁKS miał nas w dupie? Wspieraliśmy się ciągle na meczach w tych chudszych czasach, więc trudno mówić by ktoś miał na kogoś wyjebane. Zresztą ta posucha nie trwała długo, bo zaraz na początku następnej dekady wszystko wróciło na właściwe tory. A jak jest teraz to chyba każdy widzi.

omiec
Posty: 28
Rejestracja: 17.01.2010, 15:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: omiec » 14.08.2018, 13:23

Na wczorajszym meczu wyjazdowym kibice Partizana Belgrad pojawili się w 3 zwaśnionych ze sobą grupach i każda zasiadła w innym sektorze gości .Ktoś może napisać czemu tam jest taki wewnętrzny konflikt i która z tych grup jest najsilniejsza ?
Pozwolę sobie przekleić z innego tematu:
There are many disagreements between the two factions. The most significant one is perhaps Zabranjeni questioning Partizanovci's motives. They say: "Why didn't you join us earlier? Why now?"
You know, Zabranjeni was formed in late 2010 as a reply to the growing tension amongst the groups which was caused by the alleged (and probable) political and police-wise relations of Alcatraz, leading group of the JUG. Alcatraz is a legendary, historical group and it was led by the likes of Miloš Radisavljević (Kimi), Ljubomir Markovic (Kića) and Đorđe Prelić. They were very popular, the attendance was much higher those days than it is now, but with time some had enough of the aforementioned relations of theirs. The two factions had many fights throughout the years, it lasted until 2015. It was a serious conflict with several victims (for example Ivan Perović, who was shot by Alcatraz sicarios in a drive-by). Meanwhile some people made a certain decision at the "green table" which was basically about ending this blooming period of Grobari. Almost all of the Alcatraz and Južni Front (another historical group) leaders were convicted for the alleged murder of Brice Taton, a Toulouse fan who died in 2009 during a pub fight. It was an obvious accident (he fell from a stairway and knocked his head badly), even Taton's parents confirmed it, but the judge was told what to do. Kića was given 30 years of prison, Prelić 35 years. Kimi eventually managed to escape from police. So after the removal of these people from the scene, the two factions (JUG and Zabranjeni) made peace because the whole of Grobari had been in crisis, so they had no other choice.

A very small circle refused this peace and kept on carrying the name of Zabranjeni, which means "Forbidden". They've been very negligible until the recent Belgrade derby, where some people tried to take over JUG from the leading groups. The JUG groups successfully defended themselves and it turned out that the attack was organized by two groups, Young Boys and Vandal Boys. They were part of Zabranjeni between 2010-2015 and now they grew tired (again) of how the leading groups (Alcatraz, Shadows and more) were dealing with things. Oddly enough, they also hired some "enforcers" (strong men :D) from Croatia to reinforce their own numbers. These Croatian guys were the ones who got beaten very badly and were thrown out of the tribune naked. They are all in prison now. To summarize, the background of this incident was that some of the current JUG leaders were part of a Crvena Zvezda ultras group formerly, so they are turncoats. This is a fact, everybody knows this. They are often referred as "Janičari" as an insult/banter.

So after the derby incident many returned to Zabranjeni, but meanwhile another faction, Partizanovci was formed. It is much more popular because it is led by some very charismatic lads, including Kimi and Rade Petrović. Latter was capo to Alcatraz until recently, but he chose to quit because of Janičari.

So the main reason why they are not joining is because Zabranjeni is asking these guys that why didn't they join them back then in 2010/2011. This is quite stupid, because originally they started this rebellion for a very different reason (mafia relations of JUG, not Janičari), plus many of Partizanovci leaders were JUG leaders back then, like Kimi. But there are many smaller conflicts. I hope i managed to explain this. :-)

(S)
Posty: 234
Rejestracja: 29.03.2013, 21:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: (S) » 15.08.2018, 18:35

Ja Ci odpowiedziałem, Twoi koledzy Ci odpowiedzieli dostaliście w Inowrocławiu jak się na nas ustawialiście. Czego Ty dalej nie rozumiesz? Sam jakieś relacje wklejałeś, przekłamaną w chuj, ale jeden fakt prawdziwy Wasze becolen i to najważniejsze. Nam ani Wasze ani Legi kamienie nie przeszkadzały w tamtych czasach. Młodych Wilków się za dużo naoglądaliście, tak? "Jak Cię złapią za rękę, mów że to nie Towja". BHP bardzo ważne ale nie do końca w świecie chuligański, tu tak samo ważne jest przyznanie się do porażki.

Piszemy o przełomie wieku, nie przepaliłeś i wybiegasz w czasie do przodu gdzie już większość ekip załapała że trzeba ćwiczy. I Wy też się rozrośliście. Co do tamtych czasów wyśmiewasz że wybieraliśmy wyjazdy. Proszę Cię, pośmiej się z Arki którzy w tamtych czasach bezapelacyjnie ścisła czołówka, a zera wpadały seriami. W Wejherowie się nie śmieliście z nich. O Was wtedy nikt u nas nie myślał. Jeśli już po tej trasie tak uśłinie próbujesz zainteresować sobą to nic z tych rzeczy. Jak się kimś zastanawialiśmy to był to Widzew. Nikt nie pisze, że Zawisza był słaby, ale Wasza megalomania jest przerażająca choć fakty inne. Starcia na wioskach, Bałtyk na liczby, znajdą się zapewne inne akcje regionalne, ale żeby się bić z kimś z szeroko pojętego topu , jakieś kadry - tu już słabo wtedy. My nie kreujemy się na jakąś top ekipę jak to insynuujesz. W tamtych czasach, mieliśmy po prostu ekipę która szukała dużo i mocmych wrażeń z sukcesami i porażkami na koncie. Nawet fakt, że piszemy dla fanu i wspomnienia te opisy to po 15-20 latach. Walk, starć było wtedy sporo. Ludzie znali nas z ligi i kadry. Każdy o nas pisze dobrze i to bardzo miło. Ale Zawisza heheh wie lepiej ;)

25.07.98 My wracamy z Katowic na zachodniej kozacka nasza zwycięska awantura z Legią, Wy w tym samym czasie okradacie Pogoń Lębork.

To w końcu jak było w Inowrocławiu, Wygrał Zawisza, był remis, wygrał Stomil? Czy może jakaś 4 opcja wyniku spotkania? hehe

Za wątek Ełk/Nowy Sącz bardzo dziękuję, BARDZO! My mamy na to inne spojrzenie. Czytaj uważnie może zrozumiesz jaka dzieli/dzieliła nas mentalna przepaść.. My jadąc do NS byliśmy nastawieni na awanturę bo zlaliśmy Sandecję jak wracali od Nas i dochodziły głosy że może być fajnie. Leciał autopek obok z jedną furką. Kolejne 3 nasze jechały później, w Płocku miała dołączyć składem Petra. I co? I jak się widzimy, jak do nas dzwonicie. Jaką dostaliście odpowiedz? Jak często w dzisiejszych czasach udaje się że dochodzi do nocnej konfrontacji na zasadzkach? Rzadko, w chuj rzadko do przebytych setek kilometrów i zaangażowanych ludzi! A widzisz i dlatego nasza odpowiedź była jedyna możliwa. Żadne czekanie na resztę, żadne przeciąganie bo 30/45 min doleci jeszcze 20 osób, żadne "eeeej dawjacie podjedziemy trochę dalej bo mamy suuuper miejscówkę" czyli byle bliżej Płocka. Wyszliśmy się bić. Pogoniliśmy naszych krymóchów i się napierdalalśmy. Bez oczekiwania bez przeciągania. Rozumiesz? Tak było? Wy wygraliście i jak sami mówiliście rewanż po 10 latach hehe czyli po Inowrocławiu!!

A teraz Ełk... Was pod 100. Od nas obcinka jest na hali potem macie ogon, który zaczailiście. I kabaret start, hehe dla nas kabaret bo co Wy tam w głowach mieliście to uuu tylko mazurskie knieje znają te opowieści o niezwyciężonym Zawiszy, co wracał prawie przez Warszawę. Chłopie telefonowaliście do połowy Polski żeby się dowiedzieć co się dzieje. Kto w ilu i gdzie. Do nas jasne, że odezwaliście się ale po ilu godzinach od skręcenia w leśne drogi, przypomnę po 4/5h . Kto miał na Was czekać jak żeście pojechali chuj wie gdzie. I nas było 60 sam Stomil hehe nie 120 w 3 bandy jak telefonując po Polsce wszystkim prawiliści. Wstawić Ci Wasze radosne miny z fotki z flagą BCh z hali... 90-100 chłopa. Czytając Twoje wpisy jedno jest pewne, tego też nie zrozumiesz. Że my do Was wyszliśmy od razu bo była okazja, mając wsparcie z tyłu i z przodu. A Wy... a Wy dla nas pokazaliście to co dalej prezentujecie w temacie ogólnych dalszych "nowożytnych" rozmów to tak coś jak wątek Elany. Tak wyjdziemy ale tylko b n b i to najlepiej w przewadzę x2 pod Łodzią! Bo Weź mi wytłumacz, mi czy też reszcie czytających. Jak można jechać z flagą chuliganską, prężyć się do fotek w 100 chłopa a jak się zakumało że ktoś robi zasadzkę to polecieć w las w bok. W Waszych głowach nas było 120 Stomil, Petra i Polonii której nie ma... a naprawdę nas było 60 samego Stomilu, fakt o tym nie wiedzieliście! A gdyby naprawdę tak było, to aż taka różnica dla Was? Wy to nawet dumę czuliście i czujecie dalej. Pełne chwalenie, że wyjebaliście w Polskę długą i czekaliście jak posiłki wyjadą z ... sami wiecie kto jechał Was bronić. I tak to był jeden z Waszych przyjazdów przez nasze tereny i jak widać ostatni, tak się fajnie bawiliście z Ełkiem/Jagą a coś jednak nie pykło co hehe.

Beha co do Legi to zapewne wiesz że Wy i my lubiliśmy nasze mecze heheh coś się zawsze działo. U Was kamionki czy ataki w tualetach. U nas maruderzy czy piwkujący zawsze mieli atrakcję. A Ci od Was którzy szukali atrakcji to skromnie je zapewnialiśmy i jakoś nie w głowie nam było chwalne się, że obiliśmy Legię jak to tylko ganianki z częścią waszych dużych wycieczek. Tak się ganialiśmy że się na chwilę polubiliśmy hehe

Temat ŁKS to temat rzeka, kolega który pisał o Inowrocławiu było bardzo z nimi blisko, ja dużo mniej. Zresztą pisałem to wcześniej i powtórzę. Mam wrażenie że histria mogła by się potoczyć inaczej gdybyśmy sie spotkali trochę z innymi ludzi z Łódzkiego KS spotkali. Było co było jak i kto naszponcił dwie strony mają lekko odmienne zdanie. U nas szacunek jest dla ŁKSu i jak zawsze pozdrowienia dla Zwierza.

To narazie tyle, acha... książkę andersenie to Ty piszesz, ja jebie co to będzie za pasmo nieustających sukcesów buhaha na 400 stronicach. Oj wariat, ja tak mogą z Tobą i sto lat, tylko czy jest sens. Mniej ciśnień to stare dzieje teraz milicja rozdaje karty.

yyyco
Posty: 40
Rejestracja: 27.03.2013, 18:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: yyyco » 15.08.2018, 19:28

(S) pisze:
15.08.2018, 18:35
Oj wariat, ja tak mogą z Tobą i sto lat, tylko czy jest sens.
Z tobą nie ma żadnego sensu, bo "hehe" raz, że ze składnią twoich komentarzy jest kiepsko, a dwa, że jesteś tak zaślepiony nienawiścią do Zawiszy (skądinąd w pewnym sensie zrozumiałą) , że wypisujesz totalne dyrdymały.

P.R.O.S.T.O
Posty: 149
Rejestracja: 08.01.2009, 18:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: P.R.O.S.T.O » 15.08.2018, 20:09

Najwięsze klęski przerobiłeś na spektakularne sukcesy, więc jaki jest sens polemiki z tobą...? Do Arki was porównujesz??? Na Boga, zachowaj resztki godności.
Kończę pisać z tobą bo zawsze jest tak, że mądrzejszy musi ustąpić.
Dziękuję za recenzję książki, ale tekst nie został jeszcze nawet wysłany do łamania.

N'08
Posty: 102
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: N'08 » 15.08.2018, 23:29

(S) pisze:
15.08.2018, 18:35
Ja Ci odpowiedziałem, Twoi koledzy Ci odpowiedzieli dostaliście w Inowrocławiu jak się na nas ustawialiście. Czego Ty dalej nie rozumiesz? Sam jakieś relacje wklejałeś, przekłamaną w chuj, ale jeden fakt prawdziwy Wasze becolen i to najważniejsze. Nam ani Wasze ani Legi kamienie nie przeszkadzały w tamtych czasach. Młodych Wilków się za dużo naoglądaliście, tak? "Jak Cię złapią za rękę, mów że to nie Towja". BHP bardzo ważne ale nie do końca w świecie chuligański, tu tak samo ważne jest przyznanie się do porażki.

Piszemy o przełomie wieku, nie przepaliłeś i wybiegasz w czasie do przodu gdzie już większość ekip załapała że trzeba ćwiczy. I Wy też się rozrośliście. Co do tamtych czasów wyśmiewasz że wybieraliśmy wyjazdy. Proszę Cię, pośmiej się z Arki którzy w tamtych czasach bezapelacyjnie ścisła czołówka, a zera wpadały seriami. W Wejherowie się nie śmieliście z nich. O Was wtedy nikt u nas nie myślał. Jeśli już po tej trasie tak uśłinie próbujesz zainteresować sobą to nic z tych rzeczy. Jak się kimś zastanawialiśmy to był to Widzew. Nikt nie pisze, że Zawisza był słaby, ale Wasza megalomania jest przerażająca choć fakty inne. Starcia na wioskach, Bałtyk na liczby, znajdą się zapewne inne akcje regionalne, ale żeby się bić z kimś z szeroko pojętego topu , jakieś kadry - tu już słabo wtedy. My nie kreujemy się na jakąś top ekipę jak to insynuujesz. W tamtych czasach, mieliśmy po prostu ekipę która szukała dużo i mocmych wrażeń z sukcesami i porażkami na koncie. Nawet fakt, że piszemy dla fanu i wspomnienia te opisy to po 15-20 latach. Walk, starć było wtedy sporo. Ludzie znali nas z ligi i kadry. Każdy o nas pisze dobrze i to bardzo miło. Ale Zawisza heheh wie lepiej ;)

25.07.98 My wracamy z Katowic na zachodniej kozacka nasza zwycięska awantura z Legią, Wy w tym samym czasie okradacie Pogoń Lębork.

To w końcu jak było w Inowrocławiu, Wygrał Zawisza, był remis, wygrał Stomil? Czy może jakaś 4 opcja wyniku spotkania? hehe

Za wątek Ełk/Nowy Sącz bardzo dziękuję, BARDZO! My mamy na to inne spojrzenie. Czytaj uważnie może zrozumiesz jaka dzieli/dzieliła nas mentalna przepaść.. My jadąc do NS byliśmy nastawieni na awanturę bo zlaliśmy Sandecję jak wracali od Nas i dochodziły głosy że może być fajnie. Leciał autopek obok z jedną furką. Kolejne 3 nasze jechały później, w Płocku miała dołączyć składem Petra. I co? I jak się widzimy, jak do nas dzwonicie. Jaką dostaliście odpowiedz? Jak często w dzisiejszych czasach udaje się że dochodzi do nocnej konfrontacji na zasadzkach? Rzadko, w chuj rzadko do przebytych setek kilometrów i zaangażowanych ludzi! A widzisz i dlatego nasza odpowiedź była jedyna możliwa. Żadne czekanie na resztę, żadne przeciąganie bo 30/45 min doleci jeszcze 20 osób, żadne "eeeej dawjacie podjedziemy trochę dalej bo mamy suuuper miejscówkę" czyli byle bliżej Płocka. Wyszliśmy się bić. Pogoniliśmy naszych krymóchów i się napierdalalśmy. Bez oczekiwania bez przeciągania. Rozumiesz? Tak było? Wy wygraliście i jak sami mówiliście rewanż po 10 latach hehe czyli po Inowrocławiu!!

A teraz Ełk... Was pod 100. Od nas obcinka jest na hali potem macie ogon, który zaczailiście. I kabaret start, hehe dla nas kabaret bo co Wy tam w głowach mieliście to uuu tylko mazurskie knieje znają te opowieści o niezwyciężonym Zawiszy, co wracał prawie przez Warszawę. Chłopie telefonowaliście do połowy Polski żeby się dowiedzieć co się dzieje. Kto w ilu i gdzie. Do nas jasne, że odezwaliście się ale po ilu godzinach od skręcenia w leśne drogi, przypomnę po 4/5h . Kto miał na Was czekać jak żeście pojechali chuj wie gdzie. I nas było 60 sam Stomil hehe nie 120 w 3 bandy jak telefonując po Polsce wszystkim prawiliści. Wstawić Ci Wasze radosne miny z fotki z flagą BCh z hali... 90-100 chłopa. Czytając Twoje wpisy jedno jest pewne, tego też nie zrozumiesz. Że my do Was wyszliśmy od razu bo była okazja, mając wsparcie z tyłu i z przodu. A Wy... a Wy dla nas pokazaliście to co dalej prezentujecie w temacie ogólnych dalszych "nowożytnych" rozmów to tak coś jak wątek Elany. Tak wyjdziemy ale tylko b n b i to najlepiej w przewadzę x2 pod Łodzią! Bo Weź mi wytłumacz, mi czy też reszcie czytających. Jak można jechać z flagą chuliganską, prężyć się do fotek w 100 chłopa a jak się zakumało że ktoś robi zasadzkę to polecieć w las w bok. W Waszych głowach nas było 120 Stomil, Petra i Polonii której nie ma... a naprawdę nas było 60 samego Stomilu, fakt o tym nie wiedzieliście! A gdyby naprawdę tak było, to aż taka różnica dla Was? Wy to nawet dumę czuliście i czujecie dalej. Pełne chwalenie, że wyjebaliście w Polskę długą i czekaliście jak posiłki wyjadą z ... sami wiecie kto jechał Was bronić. I tak to był jeden z Waszych przyjazdów przez nasze tereny i jak widać ostatni, tak się fajnie bawiliście z Ełkiem/Jagą a coś jednak nie pykło co hehe.

Beha co do Legi to zapewne wiesz że Wy i my lubiliśmy nasze mecze heheh coś się zawsze działo. U Was kamionki czy ataki w tualetach. U nas maruderzy czy piwkujący zawsze mieli atrakcję. A Ci od Was którzy szukali atrakcji to skromnie je zapewnialiśmy i jakoś nie w głowie nam było chwalne się, że obiliśmy Legię jak to tylko ganianki z częścią waszych dużych wycieczek. Tak się ganialiśmy że się na chwilę polubiliśmy hehe

Temat ŁKS to temat rzeka, kolega który pisał o Inowrocławiu było bardzo z nimi blisko, ja dużo mniej. Zresztą pisałem to wcześniej i powtórzę. Mam wrażenie że histria mogła by się potoczyć inaczej gdybyśmy sie spotkali trochę z innymi ludzi z Łódzkiego KS spotkali. Było co było jak i kto naszponcił dwie strony mają lekko odmienne zdanie. U nas szacunek jest dla ŁKSu i jak zawsze pozdrowienia dla Zwierza.

To narazie tyle, acha... książkę andersenie to Ty piszesz, ja jebie co to będzie za pasmo nieustających sukcesów buhaha na 400 stronicach. Oj wariat, ja tak mogą z Tobą i sto lat, tylko czy jest sens. Mniej ciśnień to stare dzieje teraz milicja rozdaje karty.
Z kronikarskiego punktu widzenia dodać należy, że Sandecja miała być nagrodą pocieszenia (zebrani byliście chyba na Jastrzębie w ramach rewanżu za niesławną ustawke), mecz w 2008 lato, atakujecie nas (Sandecja + Polonia) w Mławie w pociągu z okrzykiem: "Teddy Boys", co nie powiem odniosło odpowiednie wrażenie psychologiczne. Pozdrawiam :)

DiglettOi
Posty: 152
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DiglettOi » 16.08.2018, 13:40

A mnie trapi od dawna sprawa Świdnika, czy jest ktoś w stanie opisać historię kibicowania Avii? Chodzi mi o fakt, że miasto graniczace z Lublinem, nie wybrało drogi bycia FC Motoru, czy byla jakas kiedykolwiek grupa kibicow Motoru w Świdniku, czy od zawsze kibicowano tylko Avii? Opisze ktoś. Pzdr
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

(S)
Posty: 234
Rejestracja: 29.03.2013, 21:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: (S) » 16.08.2018, 15:09

Ja tak mogę i sto lat. A Wy cóż jeden to nic nie wiedział, ale najmądrzejszy na forum. Booo kiedyś to się jeździło i co Wy tam wszyscy możecie wiedzieć i tak nie zrozumiecie booo Zawisza to ooo Panie. Drugi to już sam nie wie, czy to było czy nie, czy to FC czy jak. Nie ważne na pewno coś tam było na plus dla Zawiszy. Tyle co mu koledzy powiedzą. żeby na bohaterów wyjść, bo jak to można się przyznać bez tłumaczenia do porażki. Do niczego się nie odnieśliście a w żarcik chcecie obrócić i zamilknąć, ok można i tak. Dałem przykład Arki i ich wyjazdów, a nie że się do Arki porównujemy. A mieliśmy okazję się z nimi sprawdzić i wyjaśnione.

Latamy w temacie przełomu wieku, pkt wyjścia Polska-Luksemburg. Ja nie neguję tego że Was Banici lali i ganiali, ja nie neguję że z Lechią bęcki. My doskonale wiemy kto i gdzie karty rozdawał i wiem kiedy też my się "narodzilimy". Wiemy co zrobiliśmy i nie mamy zamiaru się tego wstydzić a prawdą się chwalimy, proste. Dawajcie te Wasze sukcesy z nami czy topowymi ekipami tamtych lat 97-02. Skoro nas tak często obijaliście dawaj daty, mecz, sytuację, cokolwiek. Było tego tak wiele przecież, a może Ci się kluby pomyliły lub znów czegoś nie wiedziałeś. A może tym razem ja czegoś zapomniałem i przeproszę.

Nie przepalacie normalnego pisania, to naprawdę jednak nie piszcie. Ja Wam nie cisnę. A jak piszecie to z godnie z prawdą.

-Jak się biliśmy tej samej nocy co my w Warszawie z Legią Wy w tym czasie zlaliście Lębork i okradliście?
-W Inowrocławiu wygrał Stomil?
-W trasie do Nowego Sącza, podjęliśmy od razu rękawicę bez przeciągania?
-Na Wasz powrót z Ełku w 100 chłopa schowaliście się w "krzakach" czekając na posiłki przez 4h?

Ja to nawet nie rozpoczynałem większości tych wątków to sami się nadstawiacie. A tematem był starcie z Triadą. Ale władcy świata których tam nie było musieli się wstrzelić i popisać jak to super z tłuczkami kogoś oprawić. A w ogolę to nie było biletów i nie pojechali meczu oglądać. Kto zna klimat tamtych kadr to wie że bilety to bzdura, ksero laser Legia miała ogarnięte lub pod "Żródełkiem" rozmowy. ŁKS stał z nami na łuku myślisz, że mieli bilety kupione miesiąc wcześniej?

Sandecja tak jak mówisz kolego była na otarcie łez. Super że wyszło bo plan A i B nie wypaliły. I to jeden kolega coś tam se krzykną o Legii. Wy to mieliście naprawdę mocne wejście do ligi, nie dość że wszędzie daleko to kilka ekip Was powitało serdecznie.

Ja rozumiem że macie rycerza w nazwie klubu, tylko to Was nie czyni od razu honorowych czy prawdomównych...

FORZA ZKS
Posty: 126
Rejestracja: 16.11.2014, 10:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: FORZA ZKS » 16.08.2018, 18:30

Jeśli jesteś autorem lub jednym z autorów flagi z Bobem Marleyem i napisem 'freedom' to jesteś usprawiedliwiony. Jeśli jednak to nie ty-odstaw to natychmiast.
(S) pisze:
12.08.2018, 23:06
Dla mnie możecie nie pisać, możecie pisać Wasza sprawa. Ja/my teraz będziemy choć wcześniej przez lata milczeliśmy.
MASA wersja hooligans

p.s
mowa jest srebrem a MILCZENIE ZŁOTEM kondomie!

Zawilina
Posty: 167
Rejestracja: 17.11.2017, 21:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zawilina » 16.08.2018, 20:20

i dlatego tym milczeniem tak często spinasz dupe?
dla ciebie milczenie jest złotem bo i co mógłbyś popisać o waszych osiągnięciach? tłumaczenia,usprawiedliwienia i tak wkółko. to już faktycznie lepiej milczeć niż się bardziej kompromitować.

schwere krawalle
Posty: 67
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: schwere krawalle » 19.08.2018, 11:32

Mógłby ktoś z Jagi napisać jak zakończyły się sprawy/wyroki osób z Jagi zatrzymanych kilka lat temu w Salonikach?

Podobne pytanie, do przedstawicieli tych ekip, z których ludzie zostali zawinięci i dostali wyroki na Euro 2016 w Marsylii.

hdg
Posty: 639
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hdg » 19.08.2018, 22:10

Może nie trapi mnie to od dawna ale ciekawa sprawa prawdopodopobnie niewinnie osadzonego człowieka: [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-nxnzsr ... jreload=10[/youtube] Ciekawi mnie czy był to ktos znaczący wśród kibiców Pogoni?
.....Wielu ludzi z tamtych lat pojebalo chodzenie na stadiony bo nie maja zamiaru przecierac oczu i tworzyc nowego stylu typu "szacun za race odpalona na stadionie " albo "jestesmy naj bo nas 1500 chlopa pojechalo"....

wichrowe wzgorze
Posty: 261
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wichrowe wzgorze » 20.08.2018, 10:56

Jakie były relacje między ŁKS Łódź a Wisła Kraków jesżyczę przed układem Wizły z Widzewem?

factoryproject
Posty: 27
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: factoryproject » 20.08.2018, 13:51

wichrowe wzgorze pisze:
20.08.2018, 10:56
Jakie były relacje między ŁKS Łódź a Wisła Kraków jesżyczę przed układem Wizły z Widzewem?
Tutaj możesz poczytać
[link]

Suczysko
Posty: 198
Rejestracja: 11.11.2010, 23:05

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Suczysko » 21.08.2018, 22:09

a mnie trapi czy Wy Legia nie tylko ze Śląskiem mieliście takie akcje na wpuszczani na zakazie i wojnie z iti. Mi się kojarzy Polonia Bytom jak wpuścili was i wy tłum atakowaliście. Mi tak świta że po tym meczy Polonia napisała że już te buraki z warszawy nigdy nie wejdą na ich trybuny. Mogę się mylic

Hugo Boss
Posty: 23
Rejestracja: 22.04.2018, 21:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Hugo Boss » 21.08.2018, 22:46

DiglettOi pisze:
16.08.2018, 13:40
A mnie trapi od dawna sprawa Świdnika, czy jest ktoś w stanie opisać historię kibicowania Avii? Chodzi mi o fakt, że miasto graniczace z Lublinem, nie wybrało drogi bycia FC Motoru, czy byla jakas kiedykolwiek grupa kibicow Motoru w Świdniku, czy od zawsze kibicowano tylko Avii? Opisze ktoś. Pzdr
Tak jak Motor powstał jako klub robotniczy dla pracowników FSC, tak Avia powstała jako klub robotniczy dla pracowników fabryki śmigłowców. Lokalny patriotyzm się zachował i świdniczanie chodzą na Avię. Heh za dużo razy w zęby dostali żeby fanclubować Motorowi ;) Pojedyncze osoby jeżdżą ze Świdnika na mecze Motoru, głównie są to lublinianie, którzy przeprowadzili się do Świdnika z powodu niższych cen mieszkań.
RKS MOTOR LUBLIN

bez-napinki
Posty: 861
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bez-napinki » 22.08.2018, 07:43

Suczysko pisze:
21.08.2018, 22:09
a mnie trapi czy Wy Legia nie tylko ze Śląskiem mieliście takie akcje na wpuszczani na zakazie i wojnie z iti. Mi się kojarzy Polonia Bytom jak wpuścili was i wy tłum atakowaliście. Mi tak świta że po tym meczy Polonia napisała że już te buraki z warszawy nigdy nie wejdą na ich trybuny. Mogę się mylic
To mogło być przy okazji meczu Polonia vs. Legia na Śtadionie Śląskim, ale mogę się mylić - pamięć już nie ta.

C1365O
Posty: 463
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: C1365O » 22.08.2018, 09:45

Hugo Boss pisze:
21.08.2018, 22:46
DiglettOi pisze:
16.08.2018, 13:40
A mnie trapi od dawna sprawa Świdnika, czy jest ktoś w stanie opisać historię kibicowania Avii? Chodzi mi o fakt, że miasto graniczace z Lublinem, nie wybrało drogi bycia FC Motoru, czy byla jakas kiedykolwiek grupa kibicow Motoru w Świdniku, czy od zawsze kibicowano tylko Avii? Opisze ktoś. Pzdr
Tak jak Motor powstał jako klub robotniczy dla pracowników FSC, tak Avia powstała jako klub robotniczy dla pracowników fabryki śmigłowców. Lokalny patriotyzm się zachował i świdniczanie chodzą na Avię. Heh za dużo razy w zęby dostali żeby fanclubować Motorowi ;) Pojedyncze osoby jeżdżą ze Świdnika na mecze Motoru, głównie są to lublinianie, którzy przeprowadzili się do Świdnika z powodu niższych cen mieszkań.
A czyto czasem nie wynika to też z niechęci dwóch miast? Świdnik nie lubi Lublina, a Lublin Świdnika?

Beha
Posty: 639
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Beha » 22.08.2018, 10:28

C1365O pisze:
22.08.2018, 09:45
Hugo Boss pisze:
21.08.2018, 22:46
DiglettOi pisze:
16.08.2018, 13:40
A mnie trapi od dawna sprawa Świdnika, czy jest ktoś w stanie opisać historię kibicowania Avii? Chodzi mi o fakt, że miasto graniczace z Lublinem, nie wybrało drogi bycia FC Motoru, czy byla jakas kiedykolwiek grupa kibicow Motoru w Świdniku, czy od zawsze kibicowano tylko Avii? Opisze ktoś. Pzdr
Tak jak Motor powstał jako klub robotniczy dla pracowników FSC, tak Avia powstała jako klub robotniczy dla pracowników fabryki śmigłowców. Lokalny patriotyzm się zachował i świdniczanie chodzą na Avię. Heh za dużo razy w zęby dostali żeby fanclubować Motorowi ;) Pojedyncze osoby jeżdżą ze Świdnika na mecze Motoru, głównie są to lublinianie, którzy przeprowadzili się do Świdnika z powodu niższych cen mieszkań.
A czyto czasem nie wynika to też z niechęci dwóch miast? Świdnik nie lubi Lublina, a Lublin Świdnika?
Na początku lat 90tych, gdy wytworzyła się moda na szalikowców , Motor leciał z hukiem do niźszych lig, nie jestem pewien, czy przez kilka lat Avia nie grała w wyższych ligach.
Plus prawie derbowa rywslizacja.

Arkan
Posty: 134
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Arkan » 22.08.2018, 11:03

do 1996 gralismy w drugiej lidze,a spadlismy w 1992 z ekstraklasy przez Was;).w Swidniku nie bylo fc naszego nigdy.zgodze sie z tym ze jak tworzyla sie moda ale na bojowki to gralismy w buraczanych ligach.

ACAB21
Posty: 9
Rejestracja: 21.03.2018, 16:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ACAB21 » 23.08.2018, 11:42

czy FC ŁKSU i Widzewa mają w swojej historii oficjalną walkę między sobą ? nie chodzi o awantury bo tego pewnie było mnóstwo

PSonTour
Posty: 16
Rejestracja: 18.12.2017, 16:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PSonTour » 23.08.2018, 21:58

Czy była kiedykolwiek sytuacja że kluby które mają że sobą kosę (miasta derbowe odpadają) typu Lech-Legia spotkały się na meczu np. na kadrze i obyło się bez spiny itp.?

LegionKing
Posty: 213
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: LegionKing » 23.08.2018, 23:37

PSonTour pisze:
23.08.2018, 21:58
Czy była kiedykolwiek sytuacja że kluby które mają że sobą kosę (miasta derbowe odpadają) typu Lech-Legia spotkały się na meczu np. na kadrze i obyło się bez spiny itp.?
Chłopaku ile jeździsz na mecze?

holendrowie i beldzy
Posty: 204
Rejestracja: 03.12.2012, 17:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: holendrowie i beldzy » 23.08.2018, 23:55

Kto powiedział, że on w ogóle jeździ?
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

PSonTour
Posty: 16
Rejestracja: 18.12.2017, 16:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PSonTour » 24.08.2018, 00:13

LegionKing pisze:
23.08.2018, 23:37
PSonTour pisze:
23.08.2018, 21:58
Czy była kiedykolwiek sytuacja że kluby które mają że sobą kosę (miasta derbowe odpadają) typu Lech-Legia spotkały się na meczu np. na kadrze i obyło się bez spiny itp.?
Chłopaku ile jeździsz na mecze?
Będzie ponad 10 lat z przerwami...

plemplem81
Posty: 313
Rejestracja: 27.12.2011, 11:14

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: plemplem81 » 24.08.2018, 01:01

bez-napinki pisze:
22.08.2018, 07:43
Suczysko pisze:
21.08.2018, 22:09
a mnie trapi czy Wy Legia nie tylko ze Śląskiem mieliście takie akcje na wpuszczani na zakazie i wojnie z iti. Mi się kojarzy Polonia Bytom jak wpuścili was i wy tłum atakowaliście. Mi tak świta że po tym meczy Polonia napisała że już te buraki z warszawy nigdy nie wejdą na ich trybuny. Mogę się mylic
To mogło być przy okazji meczu Polonia vs. Legia na Śtadionie Śląskim, ale mogę się mylić - pamięć już nie ta.
Dobrą masz pamięć :).
Obrazek

LujanBrychczy
Posty: 57
Rejestracja: 29.04.2018, 01:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: LujanBrychczy » 25.08.2018, 02:26

Może nie trapi od dawna , ale taka sytuacja wczoraj z teleexpressu. Ktoś jest w stanie opisac takową sytuację RC Arkowców?
Obrazek

Obrazek

LujanBrychczy
Posty: 57
Rejestracja: 29.04.2018, 01:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: LujanBrychczy » 25.08.2018, 02:40

Inne pytanie. Do zielonogórzan: skąd sie wywodzi nazwa FALUBAZ?
Mamy róźne tam Odry, Warty, Wisły, Legie, Polonie, Stale? skąd ten Falubaz i tak nietypowa nazwa?
Tak samo skąd Myszka Miki w herbie?

Gedania Gdansk
Posty: 87
Rejestracja: 07.12.2017, 14:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gedania Gdansk » 25.08.2018, 07:22

LujanBrychczy pisze:
25.08.2018, 02:26
Może nie trapi od dawna , ale taka sytuacja wczoraj z teleexpressu. Ktoś jest w stanie opisac takową sytuację RC Arkowców?
Obrazek

Obrazek
Rugby w Gdyni/ Rumii już od dawna nie jest kibicowską inicjatywą.

R.E. Bells
Posty: 278
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: R.E. Bells » 25.08.2018, 08:18

LujanBrychczy pisze:
25.08.2018, 02:40
Inne pytanie. Do zielonogórzan: skąd sie wywodzi nazwa FALUBAZ?
Mamy róźne tam Odry, Warty, Wisły, Legie, Polonie, Stale? skąd ten Falubaz i tak nietypowa nazwa?
Tak samo skąd Myszka Miki w herbie?
Kolejny internetowy lamus, ekspert od starej i młodej Elany, od tego kto do kogo jeździ do pracy na Śląsku i Zagłębiu, ekspert w kilkunastu innych tematach a nie wie skąd nazwa Falubaz. Zlot takich jest teraz w temacie o zinie Fan Śląsk. Lamusy się edukują skanami gazetki, żeby za jakiś czas błyszczeć swoją wiedzą, "z pierwszej ręki".

nrth
Posty: 787
Rejestracja: 18.11.2010, 13:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nrth » 25.08.2018, 12:14

O ile to nie wciaz ten sam przypadek
za kim jestes?

Holtras
Posty: 68
Rejestracja: 10.08.2017, 14:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Holtras » 25.08.2018, 20:41

LujanBrychczy pisze:
25.08.2018, 02:40
Inne pytanie. Do zielonogórzan: skąd sie wywodzi nazwa FALUBAZ?
Mamy róźne tam Odry, Warty, Wisły, Legie, Polonie, Stale? skąd ten Falubaz i tak nietypowa nazwa?
Tak samo skąd Myszka Miki w herbie?
Tutaj masz link gdzie twórca wyjaśnia jak powstał herb.
https://m.youtube.com/watch?time_contin ... IJhYris0PQ#

LujanBrychczy
Posty: 57
Rejestracja: 29.04.2018, 01:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: LujanBrychczy » 25.08.2018, 21:12

R.E. Bells pisze:
25.08.2018, 08:18
LujanBrychczy pisze:
25.08.2018, 02:40
Inne pytanie. Do zielonogórzan: skąd sie wywodzi nazwa FALUBAZ?
Mamy róźne tam Odry, Warty, Wisły, Legie, Polonie, Stale? skąd ten Falubaz i tak nietypowa nazwa?
Tak samo skąd Myszka Miki w herbie?
Kolejny internetowy lamus, ekspert od starej i młodej Elany, od tego kto do kogo jeździ do pracy na Śląsku i Zagłębiu, ekspert w kilkunastu innych tematach a nie wie skąd nazwa Falubaz. Zlot takich jest teraz w temacie o zinie Fan Śląsk. Lamusy się edukują skanami gazetki, żeby za jakiś czas błyszczeć swoją wiedzą, "z pierwszej ręki".
Zawsze zaczynasz odpis na pytanie od przeszukania postów użytkownika czy tak mocno śledzisz każdy temat, ze znasz moje wpisy? Obojętnie co z powyższego, to Ty spędzasz w necie bardzo duzo czasu i widocznie tym się edukujesz "internetowy kibicu" . Ja wole zamiast czas na necie spedzic przy czymś pożytecznym czy to dla siebie czy dla klubu. To jest taki tryb życia o jakim Ty nie masz pojęcia.
Inna sprawa, po jaki chuj piszesz post w którym nic nie wnosisz a wyzywasz od lamusów. Pochwalileś sie już sreenem na FB kolesiom z bandy jak mnie pojechales?

R.E. Bells
Posty: 278
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: R.E. Bells » 26.08.2018, 00:21

nrth pisze:
25.08.2018, 12:14
O ile to nie wciaz ten sam przypadek
Też ten Lucjan mi śmierdzi Introdebilem.

LujanBrychczy
Posty: 57
Rejestracja: 29.04.2018, 01:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: LujanBrychczy » 26.08.2018, 00:54

R.E. Bells pisze:
26.08.2018, 00:21
nrth pisze:
25.08.2018, 12:14
O ile to nie wciaz ten sam przypadek
Też ten Lucjan mi śmierdzi Introdebilem.
Mi Ty śmierdzisz wunglem, a nie Ty pracujesz w DG w hucie, bo Ty taki prawy jesteś :)
Spora masa internetowych Zagłebiaków- wiecej niż na meczu. No ale po chuj iść na mecz jak w kibiconetowni tyle się dzieje INTRODEBILU

jestesmywaszastolica
Posty: 803
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jestesmywaszastolica » 26.08.2018, 01:05

pisalem ci juz raz zebys skleił pizde prujdupo

LujanBrychczy
Posty: 57
Rejestracja: 29.04.2018, 01:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: LujanBrychczy » 26.08.2018, 01:39

jestesmywaszastolica pisze:
26.08.2018, 01:05
pisalem ci juz raz zebys skleił pizde prujdupo
ADWOKATÓW TU NIE POTZREBUJEMY ! są ważniejsze sprawy dla adwokatów !

"Ci" piszemy w wielkiej litery gamoniu !

Foxx
Posty: 970
Rejestracja: 26.02.2007, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Foxx » 26.08.2018, 09:34

Wątpię. Wiem, że w aktualnej sytuacji technicznej trwały ban na tym forum jest dość trudny, ale każde wcielenie gamonia szargającego imię Pana Lucjana będzie cięte. Dla sportu.

Tym razem posty zostawiłem, żeby było wiadomo o co chodzi. Ewentualne kolejne wcielenia będą lecieć razem z postami. Jednym słowem być może będzie mieć swoje kilka godzin na forumce, ale na dłużej żaden ślad nie zostanie.
A co tam w komentarzach na Onecie?

halodrol
Posty: 478
Rejestracja: 10.01.2010, 22:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: halodrol » 26.08.2018, 11:01

Wydaje mi się, czy niejakiego Hmiela czyli kolejne wcielenie turboprawilnego gangstera JP milion też wyciąłeś? :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Acodin88, Boni8, Bugi2017, HrabstwoŁ, inspired, Jacku84, Mały1234, mądrala, Polish Power, RE-MI, redaktor05, Rosiu, Ulung04 i 118 gości