www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Polish Power » 05.08.2018, 20:15

Swego czasu na Górnym Śląsku takie kulawe numery były normą ... era smartfonów i internetu :/



TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 05.08.2018, 20:20

Polish Power pisze:
05.08.2018, 20:15
Swego czasu na Górnym Śląsku takie kulawe numery były normą ... era smartfonów i internetu :/
Nawet pamiętam jeden, gdzie chyba Ruch złapał takiego dzieciaczka co do babci przyjechał akurat i sobie kredą na chodniku GKS Katowice pisał. W Rudzie Śląskiej to chyba było.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 05.08.2018, 20:28

TERROR_EUDEZET pisze:
05.08.2018, 19:54
Serio ku***? Ty też? Z czego się tu się cieszyć? Wiesz, że ten chłopak złapany i nagrany oznacza to, że i wkrótce, jeśli nie już jakiś małolat tak samo zostanie potraktowany? Nie wiem, masz młodszego brata, w wieku tak 15-18? Chciałbyś by to on był na miejscu tego chłopaka? Daleko mi do Widzewa, ale ja takich akcji nie popieram. Co innego, złapać gościa który lata z ekipą, okej on wie na co się piszę, siły też są w miarę wyrównane. Ale nie ku*** wyłapywać chłoposzków, którzy się znaleźli akurat na widelcu. Potem rozkminy dlaczego tak mało małolatów, rodzin przychodzi na mecze. Wystarczy, że jakiś rodzic zobaczy taki filmik i już możesz być pewien, że dzieciak stadionu nie zobaczy do momentu 18 lat. Na prawdę ludzie się ogarnijcie, bo każdy kozak dopóki go to samo nie spotka. Zapewne 3/4 co jara się tą akcją stawiłaby czoła chłopakom z Wojska Polskiego, albo ze Starego Widzewa.
Jeden normalny z drugiej strony brawo takie akcje to już zjazd na dno niedługo będziemy wystawiać pod podstawówkami zenada

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 05.08.2018, 20:50

Na rozpoczęcie roku zamiast rozdawać zeszyty to wpierdole będą. Przy okazji jakiś rodzic też zgarnie oklep jak stanie w obronie swojego 8 letniego dziecka.

A tak na poważnie to dzisiaj miał mieć mecz (?) Orła w tej wypasionej kwiaciarni na Włókniarzy. Nie odbył się. Czuję, że za ten obiekt ktoś ze stołka poleci w niedalekiej przyszłości.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 05.08.2018, 21:06

TERROR_EUDEZET pisze:
05.08.2018, 19:54
Serio ku***? Ty też? Z czego się tu się cieszyć? Wiesz, że ten chłopak złapany i nagrany oznacza to, że i wkrótce, jeśli nie już jakiś małolat tak samo zostanie potraktowany? Nie wiem, masz młodszego brata, w wieku tak 15-18? Chciałbyś by to on był na miejscu tego chłopaka? Daleko mi do Widzewa, ale ja takich akcji nie popieram. Co innego, złapać gościa który lata z ekipą, okej on wie na co się piszę, siły też są w miarę wyrównane. Ale nie ku*** wyłapywać chłoposzków, którzy się znaleźli akurat na widelcu. Potem rozkminy dlaczego tak mało małolatów, rodzin przychodzi na mecze. Wystarczy, że jakiś rodzic zobaczy taki filmik i już możesz być pewien, że dzieciak stadionu nie zobaczy do momentu 18 lat. Na prawdę ludzie się ogarnijcie, bo każdy kozak dopóki go to samo nie spotka. Zapewne 3/4 co jara się tą akcją stawiłaby czoła chłopakom z Wojska Polskiego, albo ze Starego Widzewa.
Seweryn, to, że Ciebie nikt nigdy nie złapię bo wstyd to nie znaczy, że gnój w koszulce Widzewa ma nie być upokorzony. Albo liść albo lanie i plucie. Bał się dostać w ryja to zrobił co zrobił. Dla mnie mało ważne ile ma lat, jeśli za młodu robi takie rzeczy to za dorosłego sprzeda. Czym skorupka za młodu...

guralesco
Posty: 6
Rejestracja: 16.04.2018, 11:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: guralesco » 05.08.2018, 21:10

TERROR_EUDEZET pisze:
05.08.2018, 20:50

A tak na poważnie to dzisiaj miał mieć mecz (?) Orła w tej wypasionej kwiaciarni na Włókniarzy. Nie odbył się. Czuję, że za ten obiekt ktoś ze stołka poleci w niedalekiej przyszłości.
dziewczyna dostała bilety od koleżanki i się z Nią wybrałem, piknik niezły, trochę ludzi w białych smyczkach... podobno tydzień temu z Gdańska wywiesili flagę i jakiś typ z Orła chciał ją zerwać, ale w zamian dostał po japie od swoich :O

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 05.08.2018, 21:20

Ale uwierz mi UW na słowo, nie jestem Seweryn. Mówisz też o wyborze, czy zawsze wybierając drogę bezbolesną masz pewność, że jeden z drugim po całym przedstawieniu Ci nie jebnie? Poza tym wiesz, nie każdy ma na tyle odwagi żeby wybrać to by jeden kark z drugim Ci pierdolnął, bo do tego trzeba mieć jaja... albo być bardzo głupim. Tobie się podoba, ja staję w opozycji do tego. Niepotrzebne to nikomu, a tym bardziej niepotrzebne wrzucanie do neta.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 05.08.2018, 21:30

TERROR_EUDEZET pisze:
05.08.2018, 21:20
Ale uwierz mi UW na słowo, nie jestem Seweryn. Mówisz też o wyborze, czy zawsze wybierając drogę bezbolesną masz pewność, że jeden z drugim po całym przedstawieniu Ci nie jebnie? Poza tym wiesz, nie każdy ma na tyle odwagi żeby wybrać to by jeden kark z drugim Ci pierdolnął, bo do tego trzeba mieć jaja... albo być bardzo głupim. Tobie się podoba, ja staję w opozycji do tego. Niepotrzebne to nikomu, a tym bardziej niepotrzebne wrzucanie do neta.
Sam sobie zaprzeczasz tym zdaniem. Skoro nie ma pewności, że zakończy się bezboleśnie to nie lepiej szybko zebrać liście i nie poniżać się? Dostanie w ryja w takiej sytuacji i oddanie koszulki to dużo lepsze niż szczanie i plucie biorąc pod uwagę dzisiejsze technologie i prędkość przepływu takich filmików. Mi tam gnoja nie szkoda, nic a nic. Sam mieszkałem kiedyś w okolicy co poza mną była jedna osoba z ŁKS-u. Wyczekiwanie po meczach czy pod liceum przeciwnej strony to był chleb powszedni. NIGDY nie zrobiłem takiego czegoś. Raz z zasad, a dwa...chyba bardziej bym się bał swojej ekipy niż wpierdolu od Widzewa. Ale to było dobre 10 lat temu. Teraz ma koszulkę to już bandzior...na facebooku.

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 05.08.2018, 21:34

Co innego myśleć na chłodno w domu, co innego gdy adrenalina i zagrożenie sięga zenitu. Można tak do usranej śmierci polemizować. Twoje zdanie rozumiem, napisałeś jak to było z Tobą, więc okej nie dziwne, że takie masz. Myślę, że ten wątek możemy zamknąć.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 05.08.2018, 22:03

na spokojnie pisze:
05.08.2018, 21:43
UW1908 pisze:
05.08.2018, 21:06
TERROR_EUDEZET pisze:
05.08.2018, 19:54
Serio ku***? Ty też? Z czego się tu się cieszyć? Wiesz, że ten chłopak złapany i nagrany oznacza to, że i wkrótce, jeśli nie już jakiś małolat tak samo zostanie potraktowany? Nie wiem, masz młodszego brata, w wieku tak 15-18? Chciałbyś by to on był na miejscu tego chłopaka? Daleko mi do Widzewa, ale ja takich akcji nie popieram. Co innego, złapać gościa który lata z ekipą, okej on wie na co się piszę, siły też są w miarę wyrównane. Ale nie ku*** wyłapywać chłoposzków, którzy się znaleźli akurat na widelcu. Potem rozkminy dlaczego tak mało małolatów, rodzin przychodzi na mecze. Wystarczy, że jakiś rodzic zobaczy taki filmik i już możesz być pewien, że dzieciak stadionu nie zobaczy do momentu 18 lat. Na prawdę ludzie się ogarnijcie, bo każdy kozak dopóki go to samo nie spotka. Zapewne 3/4 co jara się tą akcją stawiłaby czoła chłopakom z Wojska Polskiego, albo ze Starego Widzewa.
Seweryn, to, że Ciebie nikt nigdy nie złapię bo wstyd to nie znaczy, że gnój w koszulce Widzewa ma nie być upokorzony. Albo liść albo lanie i plucie. Bał się dostać w ryja to zrobił co zrobił. Dla mnie mało ważne ile ma lat, jeśli za młodu robi takie rzeczy to za dorosłego sprzeda. Czym skorupka za młodu...
Po raz kolejny udowadniasz, że jesteś zwykłą kurwą bez honoru.
I tak na dobrą sprawę nie wiesz o co chodzi w tej "zabawie".
Kurwą bez honoru? Człowieku...mieszkałem na terenie 100%Widzewa... Tyle razy co miałem nieprzyjemności to pewnie nawet nie możesz się domyślać. Nigdy nie zrobiłem choć w części tak chujowej akcji...choć miałem okazję się tak zeszmacić. Wybrałem to co gorsze według was czyli wjeby. Ekstra, ciekawe o co chodzi w tej zabawie😀Bo jak o lanie na barwy to spoko. Nie chcesz to nie kibicujesz, jak chcesz to to szanuj. A nie pierwsza lepsza okazja i lejesz na barwy albo oddajesz koszulkę bez solówy. Tak było kiedyš, wy teraźniejsze pokolenie pseudochuliganów z mma i torebkami to c**** macie pojęcie. Dojechać, połamać...to wasze metody. Kiedyś był albo w******* albo upokorzenie, ale bez filmików. Teraz jest łamanie żeby wyeliminować. W imię czego? Klubu? Do którego momentu o kluby chodzi? Mogli małolata pobić, zajebać barwy i skakać po nim. Nie zrobili tego bo się zesrał ze strachu i dostał karę. Karę odbicia od kibicowania, bo raczej kariery już nie zrobi w środowisku w którym tak chciał być mając koszulkę. Nie lubię braku szacunku do barw. Tyle.

Cees
Posty: 340
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 05.08.2018, 22:12

UW1908 pisze:
05.08.2018, 21:06
TERROR_EUDEZET pisze:
05.08.2018, 19:54
Serio ku***? Ty też? Z czego się tu się cieszyć? Wiesz, że ten chłopak złapany i nagrany oznacza to, że i wkrótce, jeśli nie już jakiś małolat tak samo zostanie potraktowany? Nie wiem, masz młodszego brata, w wieku tak 15-18? Chciałbyś by to on był na miejscu tego chłopaka? Daleko mi do Widzewa, ale ja takich akcji nie popieram. Co innego, złapać gościa który lata z ekipą, okej on wie na co się piszę, siły też są w miarę wyrównane. Ale nie ku*** wyłapywać chłoposzków, którzy się znaleźli akurat na widelcu. Potem rozkminy dlaczego tak mało małolatów, rodzin przychodzi na mecze. Wystarczy, że jakiś rodzic zobaczy taki filmik i już możesz być pewien, że dzieciak stadionu nie zobaczy do momentu 18 lat. Na prawdę ludzie się ogarnijcie, bo każdy kozak dopóki go to samo nie spotka. Zapewne 3/4 co jara się tą akcją stawiłaby czoła chłopakom z Wojska Polskiego, albo ze Starego Widzewa.
Seweryn, to, że Ciebie nikt nigdy nie złapię bo wstyd to nie znaczy, że gnój w koszulce Widzewa ma nie być upokorzony. Albo liść albo lanie i plucie. Bał się dostać w ryja to zrobił co zrobił. Dla mnie mało ważne ile ma lat, jeśli za młodu robi takie rzeczy to za dorosłego sprzeda. Czym skorupka za młodu...
To ze ty wysmentniasz się tylko w necie, nie czyni z ciebie chuligana :)

Nara bandyci z limanki

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 05.08.2018, 22:28

Co robię? Kiedy poprawka z polskiego? Czas do nauki bo będą pasy od taty jak oblejesz.
Nara bandziorku z Sulejowa.

Cees
Posty: 340
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 05.08.2018, 22:47

UW1908 pisze:
05.08.2018, 22:28
Co robię? Kiedy poprawka z polskiego? Czas do nauki bo będą pasy od taty jak oblejesz.
Nara bandziorku z Sulejowa.
Półdebil nie zrozumie. Ile będziesz się jeszcze trzepał nad tym filmikiem z malolatem? Wpierdole na Teo i Limance chcesz przykryć facebookiem? :)

Wyj k**** wyj...

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 05.08.2018, 22:52

UW1908 pisze:
05.08.2018, 22:03
na spokojnie pisze:
05.08.2018, 21:43
UW1908 pisze:
05.08.2018, 21:06

Seweryn, to, że Ciebie nikt nigdy nie złapię bo wstyd to nie znaczy, że gnój w koszulce Widzewa ma nie być upokorzony. Albo liść albo lanie i plucie. Bał się dostać w ryja to zrobił co zrobił. Dla mnie mało ważne ile ma lat, jeśli za młodu robi takie rzeczy to za dorosłego sprzeda. Czym skorupka za młodu...
Po raz kolejny udowadniasz, że jesteś zwykłą kurwą bez honoru.
I tak na dobrą sprawę nie wiesz o co chodzi w tej "zabawie".
Kurwą bez honoru? Człowieku...mieszkałem na terenie 100%Widzewa... Tyle razy co miałem nieprzyjemności to pewnie nawet nie możesz się domyślać. Nigdy nie zrobiłem choć w części tak chujowej akcji...choć miałem okazję się tak zeszmacić. Wybrałem to co gorsze według was czyli wjeby. Ekstra, ciekawe o co chodzi w tej zabawie😀Bo jak o lanie na barwy to spoko. Nie chcesz to nie kibicujesz, jak chcesz to to szanuj. A nie pierwsza lepsza okazja i lejesz na barwy albo oddajesz koszulkę bez solówy. Tak było kiedyš, wy teraźniejsze pokolenie pseudochuliganów z mma i torebkami to c**** macie pojęcie. Dojechać, połamać...to wasze metody. Kiedyś był albo w******* albo upokorzenie, ale bez filmików. Teraz jest łamanie żeby wyeliminować. W imię czego? Klubu? Do którego momentu o kluby chodzi? Mogli małolata pobić, zajebać barwy i skakać po nim. Nie zrobili tego bo się zesrał ze strachu i dostał karę. Karę odbicia od kibicowania, bo raczej kariery już nie zrobi w środowisku w którym tak chciał być mając koszulkę. Nie lubię braku szacunku do barw. Tyle.
Masz rację tylko wątpię żeby tam była jakaś propozycja poprostu złapali malolata i się psychicznie na nim wyżyli a wystarczyło dać klapsa zabrać koszulkę i tyle a nie nad malolatem się znecac resztę posta się zgodzę jak popatrzę teraz na ludzi co noszą koszulki z motywami h to padam kiedyś trzeba było zasłużyć sobie a teraz kasa kasa kasa i jest co jest a łamanie to już wogole ku*** głupota no ale skoro teraz wielcy po jednej jak i drugiej stronie tak sie bawią to trudno ich piaskownica teraz

Grzesiek1908
Posty: 22
Rejestracja: 06.08.2017, 11:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grzesiek1908 » 05.08.2018, 23:32

Ten stadion Orła to po dobrej burzy z wiatrem 90km/h sam się poskałada.Kto to oddał do użytku to nie wiem.
Akcja z filmem i chłopakiem plującym na barwy Widzewa na poziomie tłuka po pięciu klasach podstawówki.

smiertelnie powazny
Posty: 26
Rejestracja: 15.02.2018, 13:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: smiertelnie powazny » 06.08.2018, 17:43

Nic się nie martw. Wkrótce Widzew wrzuci podobny film i będą ze strony czerwonych och-y i ach-y.

Ale to biali zaczęli, więc wszystko będzie ok.
https://www.youtube.com/watch?v=Y3Fy7MkFvkM

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 06.08.2018, 19:35

Kurwą bez honoru? Człowieku...mieszkałem na terenie 100%Widzewa... Tyle razy co miałem nieprzyjemności to pewnie nawet nie możesz się domyślać. Nigdy nie zrobiłem choć w części tak chujowej akcji...choć miałem okazję się tak zeszmacić. Wybrałem to co gorsze według was czyli wjeby. Ekstra, ciekawe o co chodzi w tej zabawie😀Bo jak o lanie na barwy to spoko. Nie chcesz to nie kibicujesz, jak chcesz to to szanuj. A nie pierwsza lepsza okazja i lejesz na barwy albo oddajesz koszulkę bez solówy. Tak było kiedyš, wy teraźniejsze pokolenie pseudochuliganów z mma i torebkami to c**** macie pojęcie. Dojechać, połamać...to wasze metody. Kiedyś był albo w******* albo upokorzenie, ale bez filmików. Teraz jest łamanie żeby wyeliminować. W imię czego? Klubu? Do którego momentu o kluby chodzi? Mogli małolata pobić, zajebać barwy i skakać po nim. Nie zrobili tego bo się zesrał ze strachu i dostał karę. Karę odbicia od kibicowania, bo raczej kariery już nie zrobi w środowisku w którym tak chciał być mając koszulkę. Nie lubię braku szacunku do barw. Tyle.
Czy do ciebie nie dociera, że nikogo ten filmik za gardło nie chwycił, wygonili cię z ogólny komentarzy, tłumaczą ci twoi kumple po szalu, a ty dalej próbujesz umoralniać i dorabiać ideologie. Nie każdy kto zakłada koszulkę/szalik(co nie zwalnia go z obowiązku w myśl zasady barwy rzecz święta) chce robić "karierę", karierę to możesz sobie robić w jakiejś pieprzonej korporacji, a w środowisku dorobisz się co najwyżej kryminału i wielu kontuzji, które będą się za tobą ciągnęły do końca życia, szczęśliwcy trochę kasy.
Małolaci niech się łamią, my obstawmy, kiełbaski, piwko bądźmy jedynym producentem gadżetów kibicowskich i to jest ten szczyt kariery, kiedyś może to zrozumiesz.
https://t.me/pump_upp

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 07.08.2018, 01:25

Zapytałem pajacu, wykazaliście się mega znajomością nt artykułów o nas (co mnie nie dziwi bo z tego słyniecie). Mało się tu udzielam ale za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu jakimi k****** jesteście.

WM'87
Posty: 107
Rejestracja: 01.04.2018, 17:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WM'87 » 07.08.2018, 01:38

Trzeba tu dwie rzeczy rozdzielic.

Sam fakt zlapania tego typa i zmuszenie do sikania na koszulke. Nawet mi go nie szkoda a nawet mam nadzieje ze jednak wylapal chociaz liscia. Jak sie nie ma jaj to niech zaklada koszulke pod stadionem a nie buja sie po miescie.
Czy lksiacy wzieli w lapy tak koszulke pozniej? czy w sumie jej nie skroili? Mialem kilka razy okazje kroic barwy i w sumie zawsze bez walki byly oddane a ofiara nie byla tknieta. Inne czasy.

Inna sprawa jest nagrywanie czegos takiego i puszcznie w obieg. Slabo to jednak wyglada i chwaly raczej nie przynosi.

Mam nadzieje ze od strony Widzewa takie cos online sie nie pojawi.

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 07.08.2018, 02:01

No raczej nikt w Sulejowie zakładając barwy na miasto nie myśli o tym, że ktoś mu je zaraz skroi. W miastach gdzie są kibice jednej drużyny barwy to tak w zasadzie odzież codzienna. W lato koszulki klubowe, w zimę czapki i każdy bezpiecznie sobie łazi. Nawet jak są kibice jakieś drugiej drużyny to z racji takiej, że każdy każdego zna, chodzą do jednej szkoły, do jednej pracy nie kroją ich.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DOLNOSLAZAK » 07.08.2018, 10:45

Czy obecnie Rks Radomsko i Fc Widzewa z tegoż miasta wchodza sobie w drogę? jakie panuja obecnie stosunki pomiedzy obiema ekipami?

FWC
Posty: 318
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 07.08.2018, 13:18

z tego co się orientuje to Widzew nie ma oficjalnego FC w Radomsku. Jeżdżą jednostki, które pozostały.
a propos Sulejowa, są tam jacyś aktywni kibice Łksu?
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 07.08.2018, 13:58

Z Radomska to chyba na Raków jeździli o ile dobrze pamiętam.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Eternidad
Posty: 336
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 07.08.2018, 15:33

FWC pisze:
07.08.2018, 13:18
z tego co się orientuje to Widzew nie ma oficjalnego FC w Radomsku. Jeżdżą jednostki, które pozostały.
a propos Sulejowa, są tam jacyś aktywni kibice Łksu?
jest grupa ŁKS-U. jeżdżą na mecze.

NoMatterWhat
Posty: 611
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 07.08.2018, 15:47

Odnosnie chlopakow z Sulejowa z ŁKSu to tez jest nagranie, tyle ze nie puszczone w eter, jak wracali z jednego meczu pare lat temu i oznajmiali kto rzadzi, jak i tez, ze nigdy juz nie zawitaja na al. Unii. Takze jesli juz to nie sa ci sami
Sa tez, pojedyncze z innych miejscowosci, tez nie puszczone w eter.

Pinio
Posty: 227
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pinio » 07.08.2018, 21:07

UW1908 pisze:
05.08.2018, 22:03

Kurwą bez honoru? Człowieku...mieszkałem na terenie 100%Widzewa... Tyle razy co miałem nieprzyjemności to pewnie nawet nie możesz się domyślać. Nigdy nie zrobiłem choć w części tak chujowej akcji...choć miałem okazję się tak zeszmacić. Wybrałem to co gorsze według was czyli wjeby. Ekstra, ciekawe o co chodzi w tej zabawie😀Bo jak o lanie na barwy to spoko. Nie chcesz to nie kibicujesz, jak chcesz to to szanuj. A nie pierwsza lepsza okazja i lejesz na barwy albo oddajesz koszulkę bez solówy. Tak było kiedyš, wy teraźniejsze pokolenie pseudochuliganów z mma i torebkami to c**** macie pojęcie. Dojechać, połamać...to wasze metody. Kiedyś był albo w******* albo upokorzenie, ale bez filmików. Teraz jest łamanie żeby wyeliminować. W imię czego? Klubu? Do którego momentu o kluby chodzi? Mogli małolata pobić, zajebać barwy i skakać po nim. Nie zrobili tego bo się zesrał ze strachu i dostał karę. Karę odbicia od kibicowania, bo raczej kariery już nie zrobi w środowisku w którym tak chciał być mając koszulkę. Nie lubię braku szacunku do barw. Tyle.
Sam sobie zaprzeczasz.Skoro teraz dojechać i połamać to ciekawe jakbyś się zachował gdyby ci chcieli młotkiem albo maczetą zajebać w najlepszym wypadku dojechać skacząc po głowie.
Ruch nagrywał Żaboli należących do ekipy i ci do kamer jebali swój klub a tu cwaniaku jakiegoś 15 latka chcesz oceniać.Zrobił co zrobił i ma po ''karierze'' ale nie oceniaj kozaczku takich łebków bo samemu byś się pewnie posrał w gacie.To że kiedyś miałeś nieprzyjemności to co innego bo to były inne czasy i nikt cię nie połamał ani nie zajebał młotkiem lub maczetą.Dziś co raz mniej osób się chce bawić w to bo nikt nie chce zostać kaleką.
pamiętam sytuację sprzed wielu lat za małolata gdy idąc w szalu Widzewa trafiłem na grupkę o kilka lat starszych Łksiaków.Powiedzieli kilka razy oddawaj szalik ale nie ściągnąłem to dostałem liścia i sami sobie zabrali.W późniejszych czasach to solówki ale nikt nikogo nie dojeżdżał ani nie chciał wyeliminować.Dziś brak zasad i jakieś nagrywanie by wyeliminować pacjenta a wystarczyło mu tą koszulkę zerwać zajebać z liścia i kopnąć w d***.To się znęcali nagrywając i każąc lać na barwy.Po jaki c*** takie akcje?

grubyw
Posty: 97
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 07.08.2018, 21:18

Co do Radomska to dużo osób sympatyzuje z Widzewem ale raczej nie ma konkretnych osób żeby to ogarnac bo na meczach widzę całkiem sporo ludzi w koszulkach Radomska i jeśli się nie mylę to Rks nawet pogonił gości co chcieli pójść w stronę Rakowa taka wersję słyszałem

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 07.08.2018, 21:59

Pinio pisze:
07.08.2018, 21:07
UW1908 pisze:
05.08.2018, 22:03

Kurwą bez honoru? Człowieku...mieszkałem na terenie 100%Widzewa... Tyle razy co miałem nieprzyjemności to pewnie nawet nie możesz się domyślać. Nigdy nie zrobiłem choć w części tak chujowej akcji...choć miałem okazję się tak zeszmacić. Wybrałem to co gorsze według was czyli wjeby. Ekstra, ciekawe o co chodzi w tej zabawie😀Bo jak o lanie na barwy to spoko. Nie chcesz to nie kibicujesz, jak chcesz to to szanuj. A nie pierwsza lepsza okazja i lejesz na barwy albo oddajesz koszulkę bez solówy. Tak było kiedyš, wy teraźniejsze pokolenie pseudochuliganów z mma i torebkami to c**** macie pojęcie. Dojechać, połamać...to wasze metody. Kiedyś był albo w******* albo upokorzenie, ale bez filmików. Teraz jest łamanie żeby wyeliminować. W imię czego? Klubu? Do którego momentu o kluby chodzi? Mogli małolata pobić, zajebać barwy i skakać po nim. Nie zrobili tego bo się zesrał ze strachu i dostał karę. Karę odbicia od kibicowania, bo raczej kariery już nie zrobi w środowisku w którym tak chciał być mając koszulkę. Nie lubię braku szacunku do barw. Tyle.
Sam sobie zaprzeczasz.Skoro teraz dojechać i połamać to ciekawe jakbyś się zachował gdyby ci chcieli młotkiem albo maczetą zajebać w najlepszym wypadku dojechać skacząc po głowie.
Ruch nagrywał Żaboli należących do ekipy i ci do kamer jebali swój klub a tu cwaniaku jakiegoś 15 latka chcesz oceniać.Zrobił co zrobił i ma po ''karierze'' ale nie oceniaj kozaczku takich łebków bo samemu byś się pewnie posrał w gacie.To że kiedyś miałeś nieprzyjemności to co innego bo to były inne czasy i nikt cię nie połamał ani nie zajebał młotkiem lub maczetą.Dziś co raz mniej osób się chce bawić w to bo nikt nie chce zostać kaleką.
pamiętam sytuację sprzed wielu lat za małolata gdy idąc w szalu Widzewa trafiłem na grupkę o kilka lat starszych Łksiaków.Powiedzieli kilka razy oddawaj szalik ale nie ściągnąłem to dostałem liścia i sami sobie zabrali.W późniejszych czasach to solówki ale nikt nikogo nie dojeżdżał ani nie chciał wyeliminować.Dziś brak zasad i jakieś nagrywanie by wyeliminować pacjenta a wystarczyło mu tą koszulkę zerwać zajebać z liścia i kopnąć w d***.To się znęcali nagrywając i każąc lać na barwy.Po jaki c*** takie akcje?
To teraz grzecznie na mecz i pouczaj swoich chuliganów jak napierdalają po meczach gimnazjalistów. Zacznij od swojego podwórka a później rób wywody na forum. Gdyby było odwrotnie nawet słowa byś nie napisał a śmiem twierdzić że jakby wasi złapali takiego delikwenta to by mu nogi albo ręce polamali żeby mu się odechcialo kibicowania.

Pinio
Posty: 227
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pinio » 07.08.2018, 22:19

Przecież nigdzie nie stwierdziłem że tylko wy tak robicie.Zacznij czytać ze zrozumieniem a dopiero potem odpowiadaj.

SportowiecBlantowiec
Posty: 7
Rejestracja: 05.05.2018, 10:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: SportowiecBlantowiec » 07.08.2018, 23:16

Z Radomska ktoś tam jeździ na Widzew jednak na mieście niewidzialni. Co do Rakowa to banda przerzutów i gamoni którzy są odpowiednio traktowani na rejonie (jeżeli się w ogóle wychylą z domu) więc nie ma tematu. Tak to na mieście widoczny jest tylko RKS.

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 07.08.2018, 23:26

A propo nicku kolegi wyżej. Hasło Blantowcy Sportowcy jest jakimś hasłem ogólno kibicowskim, czy wymyślonym przez konkretną ekipę? Bo dotąd kojarzyło mi się ono z kibicami eŁKSy, a ostatnimi czasy i widzewiacy zaczęli je stosować, czy to na koszulkach chyba Bałut, grafie w Zgierzu.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 08.08.2018, 07:21

TERROR_EUDEZET pisze:
07.08.2018, 23:26
A propo nicku kolegi wyżej. Hasło Blantowcy Sportowcy jest jakimś hasłem ogólno kibicowskim, czy wymyślonym przez konkretną ekipę? Bo dotąd kojarzyło mi się ono z kibicami eŁKSy, a ostatnimi czasy i widzewiacy zaczęli je stosować, czy to na koszulkach chyba Bałut, grafie w Zgierzu.
Ten typ jest chyba z RKS-u Radomsko. Nie każdy kto tu się wypowiada jest czerwony lub biały. A co do maryśki i tego typu haseł to jeśli dobrze pamiętam zaczęło się od kiboli Zagłębia Lubin.

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DOLNOSLAZAK » 08.08.2018, 09:43

Blantowiec sportowiec dzięki za odp.

masz priv.

CiVi
Posty: 169
Rejestracja: 13.04.2012, 17:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: CiVi » 08.08.2018, 14:33

Jak wygląda sytuacja wokół stadionów Widzewa jak i Łks-u ? Obstawione tereny, czy troche mieszaniny ?

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 08.08.2018, 14:50

W sensie jak obstawione? Jeśli chodzi Ci o towarzystwo to wiadome jest, że okolice stadionu ŁKSu są pro-ełkaesowskie, a okolice stadionu Widzewa pro-widzewskie. Oczywiście na takim Karolewie znajdą się i widzewiacy, nawet jeżdżący na mecze, tak samo jak z Widzewa Wschodu się znajdą ełkaesiacy jeżdżący na al. Unii. Jednak z racji klimatu jednego, czy drugiego osiedla nie mają siły przebicia. Jest parę widzewskich gadżetów, jak choćby szalik Retkinii w barwach Widzew, czy też co mi się rzuciło w oczy koszulki widzewskiego Teofilowa. Parę lat temu na meczach ŁKSu była flaga kibiców z Widzewa Wschodu, Janowa i Olechowa.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 08.08.2018, 15:41

Niezmienia to faktu, że na Teo nic i tak do powiedzenia mieć nie będziecie. Zbyt mocno teraz i My i Wy trzymamy w ryzach swoje osiedla, by dochodziło do przetasowań jak w latach 80/90. Prędzej ekipy na osiedlach wybiją zatrzymania, narkotyki, zabawa sprzętem niż zrobi to obóz rywala.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Krzych85
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 20:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Krzych85 » 08.08.2018, 17:21

Mieszkałem za dzieciaka na Teo, było tam mnóstwo widzewiaków. Pamiętam pocżatek lat 90 to Teofilów był bardzo mocno podzielony, wojna na całego, wogóle chyba najbardziej podzielone łódzkie osiedle. Ta sytuacja miała miejsce do końcówki lat 90 , gdzieś tak do roku 2000. Na pewno wpływ na to miał upadek Widzewa i zdobycie mistrzostwa przez ŁKS w 1998r

Krzych85
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 20:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Krzych85 » 08.08.2018, 17:30

Krzych85 pisze:
08.08.2018, 17:21
Mieszkałem za dzieciaka na Teo, było tam mnóstwo widzewiaków. Pamiętam pocżatek lat 90 to Teofilów był bardzo mocno podzielony, wojna na całego, wogóle chyba najbardziej podzielone łódzkie osiedle. Ta sytuacja miała miejsce do końcówki lat 90 , gdzieś tak do roku 2000. Na pewno wpływ na to miał upadek Widzewa i zdobycie mistrzostwa przez ŁKS w 1998r
Wpływ na to że ŁKS zdominował to osiedle

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 08.08.2018, 17:46

W tamtych czasach wewnętrzne wojny były i na Teo i na Retkinii i chłopaki co chodzili razem na mecze pruli się między sobą bo on był z B, a on był z C. W TMK kiedyś chyba była opisana historia na Teo, jak tam właściwie było. Widzew miał swoją enklawę na Teo A, tym najbardziej wysuniętym na wschód, z racji wspierania ich przez chłopaków z żaby. Ale i ten bastion Widzewa na Teo padł po tym jak ŁKS zaprzestał wojny lokalnej na Teo i razem zaczęli działać na niekorzyść widzewiaków. Dzisiaj widzewiacy pojawiają się na Naszych terenach, a My na ich między innymi dlatego, że Łódź ma starych pod względem wieku mieszkańców. Dziadkowie, lub rodzice umierają, wprowadzają się młodzi i tak ziarnko do ziarnka i się zbiera 50 widzewiaków na Teo, albo 50 ełkaesiaków na Dąbrowie.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krzycho_ASR » 08.08.2018, 19:28

Widzew w swoich najlepszych czasach był oficjalnie zarówno na Teofilowie "A", jak i "C". Normą były widzewskie napisy i typy w koszulkach Widzewa - dzisiaj całkowicie nie do pomyślenia na tym osiedlu. Różnica jest jednak taka, że o ile ełkaesiacka Dąbrowa zachowała swój ostatni bastion - Podgórną, to RTS-u dziś nie ma nawet na Rogatce (część "C", gdzie Widzew trzymał się na Teofilowie najdłużej).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bialy08, Chujicipa, ministerwojny, Udenhout88 i 175 gości