www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nurni F. » 22.04.2018, 12:49

Dzięki. Dobry wyjazd.
Wartości to podstawa



ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 22.04.2018, 23:06

Przeglądając foty z wyjazdu Widzewa do Zambrowa naszła mnie jedna refleksja .

Mianowicie - ciekawi mnie czy wydajecie na Rtsie gadżety na których nie znajdę naszego herbu...(Łksu)

Następna refleksja jest pytaniem bezpośrednio do Was , o przyczynę takiego stanu rzeczy:
A) to po stracie flag
B) gadżety anty lepiej się sprzedają
C) jesteście w nich grozniejsi
D) macie oczywisty kompleks Łksu
E) jesteście zapatrzeni w Łks, i z nas bierzecie przykład
F) dbacie o naszą promocje

Fajnie jakby odpowiedzieli szczególnie starsi Widzewiacy a nie 15 latkowie którzy nie skumaja ironii odpowiedzi które macie do wyboru.

Czasy się zmieniają - wasze teorie w was uderzają...
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kapitan_swir_planeta » 22.04.2018, 23:38

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
22.04.2018, 23:06
Przeglądając foty z wyjazdu Widzewa do Zambrowa naszła mnie jedna refleksja .

Mianowicie - ciekawi mnie czy wydajecie na Rtsie gadżety na których nie znajdę naszego herbu...(Łksu)

Następna refleksja jest pytaniem bezpośrednio do Was , o przyczynę takiego stanu rzeczy:
A) to po stracie flag
B) gadżety anty lepiej się sprzedają
C) jesteście w nich grozniejsi
D) macie oczywisty kompleks Łksu
E) jesteście zapatrzeni w Łks, i z nas bierzecie przykład
F) dbacie o naszą promocje

Fajnie jakby odpowiedzieli szczególnie starsi Widzewiacy a nie 15 latkowie którzy nie skumaja ironii odpowiedzi które macie do wyboru.

Czasy się zmieniają - wasze teorie w was uderzają...
Co za wynalazek. Wy też wydajecie gadżety anty-. I my na Lechii mamy antysledziowe wlepy, i Śląsk antykrecie koszulki. To norma w miastach derbowych, nawet w Wawie zdomimowanej przez Legie obie strony wydają gadżety anty.
I każdy o tym wie i nie ma z tym problemu. Nie czaje szukasz partnera do napinki czy co?
Bez odbioru, nie moje kluby nie moje miasto
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 22.04.2018, 23:57

Co do gadżetów anty to dalej przodujecie w temacie.

Abrakadabra1410
Posty: 173
Rejestracja: 21.11.2017, 05:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abrakadabra1410 » 23.04.2018, 06:38

troll internetowy pisze:
20.04.2018, 23:59
Co do jędrasa formalnie nigdy nie był w DHW, chociaż znał się z chłopakami prywatnie. W środowisku kibicowskim nie był przypadkową osobą, ale nigdy nie był żadnym liderem, przywódcą wbrew insynuacjom niektórych. Zresztą rację ma "Na spokojnie", że to nie ma żadnego znaczenia, czy był, czy nie był. Fakt jest taki, że menda dużo syfu narobiła i ujmy na pewno nam nie przynosi. Natomiast w przeciwieństwie do wielu ekip, ten człowiek definitywnie został skreślony z naszego środowiska. Zapewne gdzieś na początku popełniło się błąd, że taką osobę z biegiem czasu obdarzyło się zaufaniem, jednak człowiek nie zawsze jest w stanie wszystko przewidzieć i nie ma ludzi nieomylnych.
Zabawne jest natomiast, że różne kundelki tutaj trzepią sobie kapucyna nad tym, podczas gdy ekipy, z którymi się utożsamiają mają sporo za uszami. W Górniku biega piesek (zresztą nie tylko w Górniku), w Łksie akceptowane są przerzuty, o Ległej można by wręcz książkę napisać. Zresztą post "60sekund" mówi sam za siebie. I Abr, nie oczekuj od niego, że rzeczowo się odniesie do tego, bo się nie doczekasz, ten typ tak ma, ot warszawska wybiórczość. Zaś wdawanie się z kimś takim w dyskusję to strata czasu.
Zmierzam natomiast do tego, że wszędzie znajdzie się czarna owca. Tak po prostu już jest. Tak samo w społeczeństwach, nie ma samych kryształów, zawsze znajdą się gnidy, gdyby było inaczej, nie byłoby np. w naszym społeczeństwie szmalcowników podczas IIwś, czy zdrajców służących Stalinowi, nie byłoby rządu Vichy, a wśród żydów nie byłoby osób, które wręcz gorliwie współpracowały z nazistami w mordowaniu swojego narodu. Kiedyś pewien stary ksiądz mi powiedział, że gdyby na ziemi były same anioły, to byłoby tu niebo, a nie ziemia. Istotne jest to, czy takie rzeczy i postępowania akceptujemy, czy nie. No i to, by tak nie czynić i mieć jakieś zasady.
Poza tym może trzymajcie choć przeciętny poziom dyskusji (wysokiego już nawet nie oczekuję, ale chociaż niech będzie przeciętny), bo za osiąganie dna nikt nie przyznaje nagrody.
W Gorniku biega piesek? Pomyliles synek Zaboli z przyjaciółmi z Chorzowa...

Laguna
Posty: 25
Rejestracja: 26.07.2016, 14:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Laguna » 23.04.2018, 07:07

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
22.04.2018, 23:06
Przeglądając foty z wyjazdu Widzewa do Zambrowa naszła mnie jedna refleksja .

Mianowicie - ciekawi mnie czy wydajecie na Rtsie gadżety na których nie znajdę naszego herbu...(Łksu)

Następna refleksja jest pytaniem bezpośrednio do Was , o przyczynę takiego stanu rzeczy:
A) to po stracie flag
B) gadżety anty lepiej się sprzedają
C) jesteście w nich grozniejsi
D) macie oczywisty kompleks Łksu
E) jesteście zapatrzeni w Łks, i z nas bierzecie przykład
F) dbacie o naszą promocje

Fajnie jakby odpowiedzieli szczególnie starsi Widzewiacy a nie 15 latkowie którzy nie skumaja ironii odpowiedzi które macie do wyboru.

Czasy się zmieniają - wasze teorie w was uderzają...
Zadaj sobie te pytania na forum onetu zjebie.

I nic się nie zmienia bo wy od zawsze byliście bardziej anty Widzew niż pro Łks.Na Widzewie to inaczej od zawsze wyglądało i wygląda.Jest jakaś równowaga w tej materii.

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 23.04.2018, 08:49

Najlepiej trzasnąć sobie nick anty RTS i pisać czyichś o kompleksach.

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 23.04.2018, 09:05

kapitan_swir_planeta pisze:
22.04.2018, 23:38
ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
22.04.2018, 23:06
Przeglądając foty z wyjazdu Widzewa do Zambrowa naszła mnie jedna refleksja .

Mianowicie - ciekawi mnie czy wydajecie na Rtsie gadżety na których nie znajdę naszego herbu...(Łksu)

Następna refleksja jest pytaniem bezpośrednio do Was , o przyczynę takiego stanu rzeczy:
A) to po stracie flag
B) gadżety anty lepiej się sprzedają
C) jesteście w nich grozniejsi
D) macie oczywisty kompleks Łksu
E) jesteście zapatrzeni w Łks, i z nas bierzecie przykład
F) dbacie o naszą promocje

Fajnie jakby odpowiedzieli szczególnie starsi Widzewiacy a nie 15 latkowie którzy nie skumaja ironii odpowiedzi które macie do wyboru.

Czasy się zmieniają - wasze teorie w was uderzają...
Co za wynalazek. Wy też wydajecie gadżety anty-. I my na Lechii mamy antysledziowe wlepy, i Śląsk antykrecie koszulki. To norma w miastach derbowych, nawet w Wawie zdomimowanej przez Legie obie strony wydają gadżety anty.
I każdy o tym wie i nie ma z tym problemu. Nie czaje szukasz partnera do napinki czy co?
Bez odbioru, nie moje kluby nie moje miasto
Raczej nie wiesz o co chodzi więc nie rozumiem po co silisz się na jakies porównania .

Bardziej pasowaloby tutaj porównanie - gdybyscie Wy od dawna robili sobie gadżety anty śledziowe a śledzie przez cały czas sraliby się o to , uważali za głupotę , kompleksy i zajmowanie się ich klubem - zamiast swoim , i nagle bach - i największym lansem dla kibiców Arki byłoby założyć koszulkę z przekreslonym herbem Lechii i napisem anty. Nie kminilbys skąd taka nagła zmiana podejścia do tematu ?

bynajmniej nie miałem zamiaru posługiwać się waszym 3miejskim przykładem ale jak już sam zacząłeś...

Ja rozumiem ze hipokryzja u czerwonych jest na porządku dziennym , Ale w tej kwestii jest to nader WIDOCZNE i po prostu śmieszy mnie ze armia czerwona nagle zapomniała co srali w nasza stronę przez lata..
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 23.04.2018, 10:40

Ile Ty masz lat?Wasza przekreslona przeplatanka na koszulkach Śródmiescia była z 15lat temu.

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 23.04.2018, 11:11

W sobotę po raz pierwszy w historii przyszło nam wizytować stadion Olimpii Zambrów, na którego trybunie zasiadamy w nadkomplecie w 420 osób z dwiema flagami ' Discovery ' i ' Red Army '. Doping rozpoczynamy około 15 minuty meczu, który tego dnia w asyście jednego bębna oraz dzięki zadaszeniu stał na całkiem wysokim poziomie. Zdobyta z karnego bramka jeszcze bardziej nakręciła widzewską ferajnę do śpiewów, które trwały jeszcze kilkanaście minut po skończonym spotkaniu, kiedy to wspólnie z grajkami cieszyliśmy się z wygranego spotkania. Podróż w obie strony spokojna nie licząc kontroli węszącej psiarni, która w tym regionie naszego kraju słynie z uprzykrzania życia kibicom piłkarskim, a która ściągała wszystkie auta na łódzkich blachach na rogatkach miasta. Mimo całkiem fajnego sektora dla gości jak na trzecioligowe warunki mamy nadzieję, że w Zambrowie byliśmy pierwszy i ostatni raz. Na koniec podziękowania dla kilku fanów chorzowskiego Ruchu będących z nami na wczorajszej eskapadzie. Gratki również dla dwóch wyjazdowiczów świętujących swoje setne wyjazdy oraz szacunek dla wszystkich jeżdżących fanatyków, którzy nie idą na łatwiznę i wspierania Widzewa nie ograniczają jedynie do chodzenia na domowe mecze w Łodzi. W końcu to wyjazdy są solą kibicowania i bez nich życie nie miało by tego smaczku :)

RAZEM PO AWANS !
Obrazek

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 23.04.2018, 11:12

serce miasta pisze:
23.04.2018, 10:40
Ile Ty masz lat?Wasza przekreslona przeplatanka na koszulkach Śródmiescia była z 15lat temu.
Mam tyle lat że potrafię dostrzec wasza zmianę podejścia do tematu , i nie napiszę że wymieniony przez Ciebie wyjątek potwierdza panującą wtedy regułę , natomiast z d*** wzięte teorie o naszych kompleksach i głupocie - którymi się wzajemnie karmiliscie lata wstecz , obecnie was samych już nie dotyczą ??
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 23.04.2018, 11:39

Laguna pisze:
23.04.2018, 07:07
I nic się nie zmienia bo wy od zawsze byliście bardziej anty Widzew niż pro Łks.Na Widzewie to inaczej od zawsze wyglądało i wygląda.Jest jakaś równowaga w tej materii.
OFIARO, kolega Laguna, wcześniej dobrze napisał ale widać celowo ominąłeś ten wpis i znowu ciśniesz swoją propagandę o kompleksach. Wywlekasz jakieś bzdury jak typowa prujdupa. Przyznaj, że ci gul skoczył jak zobaczyłeś zdjęcia z Zambrowa gdzie Widzew wybrał się w nadkomplecie.

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 23.04.2018, 13:52

A czemu komuś ma gól skoczyć bo wielki Widzew na wyjazd pojechał ??? A my gdzie Korwa byliśmy ?

ZamknijDrzwi
Posty: 93
Rejestracja: 01.06.2015, 09:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ZamknijDrzwi » 23.04.2018, 15:19

Wywołam burzę tym postem. Dziwny zbieg okoliczności,ze Widzewiacy zawsze podają liczbę wyjazdową,dopiero gdy My się określimy ilu Nas było? Ogólnie miałem tego nie pisać,ale zobaczyłem zdjęcie Was w Ełku,czytam niby 320 osób,mówię okey,może ich tylu było,ale po wczorajszej relacji,ze w Zambrowie było Was 420 osób plus zdjęcie na którym na bank Was tylu tam nie ma,tak wiem,zaraz zaczniecie mi kazać kropkować itd. :) To wszystko ma jakiś dziwny zbieg okoliczności. Chcecie pokazać kłamstwem,ze jeździcie w większej liczbie niż ŁKS? W sumie od zawsze u Was była moda na zwiększanie liczby.
PS. Ilu Was z Łodzi było na tym wyjeździe? :))

johkowalsky
Posty: 11
Rejestracja: 04.04.2015, 17:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: johkowalsky » 23.04.2018, 15:46

może u placków wywołasz burzę, zazwyczaj jednak te wszystkie liczby są do zweryfikowania, bo są jakieś informacje u gospodarzy kto i ile biletów zakupił, Plus jacyś zakazowicze i masz z grubsza liczbę wyjazdową, ewentualnie pozostaje kropkowanie :) co w dobie smartfonów i powszechnego robienia zdjęć nie jest takim trudnym narzędziem do zweryfikowania czy jakaś ekipa sieje akurat farmazony dotyczące swoich liczb wyjazdowych czy też nie. Moda na zwiększanie liczb to dotyczyła swego czasu większości ekip, bo jakoś panowało za czasów starego kibice.net wielkie podniecenie rankingami etc. mam cichą nadzieję, że większość ekip ma w to już wyjebane...

maxforte
Posty: 117
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte » 23.04.2018, 18:32

ZamknijDrzwi pisze:
23.04.2018, 15:19
Wywołam burzę tym postem. Dziwny zbieg okoliczności,ze Widzewiacy zawsze podają liczbę wyjazdową,dopiero gdy My się określimy ilu Nas było? Ogólnie miałem tego nie pisać,ale zobaczyłem zdjęcie Was w Ełku,czytam niby 320 osób,mówię okey,może ich tylu było,ale po wczorajszej relacji,ze w Zambrowie było Was 420 osób plus zdjęcie na którym na bank Was tylu tam nie ma,tak wiem,zaraz zaczniecie mi kazać kropkować itd. :) To wszystko ma jakiś dziwny zbieg okoliczności. Chcecie pokazać kłamstwem,ze jeździcie w większej liczbie niż ŁKS? W sumie od zawsze u Was była moda na zwiększanie liczby.
PS. Ilu Was z Łodzi było na tym wyjeździe? :))
co wiecej Widzew specjalnie nie awansowal do 2 ligi zeby miec wiecej bliskich wyjazdów i dzieki temu zblizyc sie do was liczbami wyjazdowymi.
z Łodzi 6 osób.

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 24.04.2018, 17:46

ZamknijDrzwi pisze:
23.04.2018, 15:19
Wywołam burzę tym postem. Dziwny zbieg okoliczności,ze Widzewiacy zawsze podają liczbę wyjazdową,dopiero gdy My się określimy ilu Nas było?
dobry jesteś :)))
przejrzyj sobie chociażby ten wątek, ile razy było pytane w jakich liczbach jeździcie, zawsze pisaliście w stylu KMWTW :D
a tera w tej rundzie po zgodzie z Lechem, nagle wyjazdowymi liczbami się chwalicie na prawo i lewo
twoja powyższa teoria jest śmieszna, podajemy liczby kiedy przychodzi na to pora, jednym słowem kiedy nam się zechce i wasza liczba nie ma tutaj żadnego znaczenia, do tego jak już jesteś taki drobiazgowy to prześledź kiedy te liczby podajemy, czasem kilka godzin po meczu, czasem dzień po, ot taka fanaberia... jak się nie ma do czego przypieprzyć to trzeba sobie coś stworzyć

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 24.04.2018, 19:06

Adi z Bajkowego już od niedzieli kropokuje. Adi jak skończysz to podaj liczbę Widzewa :D

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 24.04.2018, 21:44

Powrót z Torunia z atrakcjami jakimiś czy bez ? ;)

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 25.04.2018, 12:15

Terroor pisze:
24.04.2018, 21:44
Powrót z Torunia z atrakcjami jakimiś czy bez ? ;)

Hardy zza płotu
Posty: 20
Rejestracja: 28.12.2012, 22:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hardy zza płotu » 25.04.2018, 13:09

Terroor pisze:
24.04.2018, 21:44
Powrót z Torunia z atrakcjami jakimiś czy bez ? ;)
Zatrzymali się w McDonaldzie, kupili sobie 2forU I spotkali babę z brodą, z atrakcji to chyba tyle.

ŁęczycaMiastoWidzewa
Posty: 20
Rejestracja: 08.04.2018, 18:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁęczycaMiastoWidzewa » 25.04.2018, 22:49

Dzisiejszego dnia w grupie około 50osób lecimy na mecz miejscowego Górnika. Wywieszamy trans "Zdrajcy z miasta wykluczeni".

https://zapodaj.net/5998be347fdf0.jpg.html

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 25.04.2018, 22:52

Niesamowite. Piszesz "miejscowego Gornika' to nie jesteś z Łęczycy?
Tbm

ŁęczycaMiastoWidzewa
Posty: 20
Rejestracja: 08.04.2018, 18:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁęczycaMiastoWidzewa » 25.04.2018, 23:29

dintre pisze:
25.04.2018, 22:52
Niesamowite. Piszesz "miejscowego Gornika' to nie jesteś z Łęczycy?
Jestem z Łęczycy :)

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 26.04.2018, 22:11

ŁęczycaMiastoWidzewa pisze:
25.04.2018, 22:49
Dzisiejszego dnia w grupie około 50osób lecimy na mecz miejscowego Górnika. Wywieszamy trans "Zdrajcy z miasta wykluczeni".

https://zapodaj.net/5998be347fdf0.jpg.html
Wy kocury... Szacun!
ŁKS ŁÓDŹ

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 26.04.2018, 22:43

Terroor pisze:
24.04.2018, 21:44
Powrót z Torunia z atrakcjami jakimiś czy bez ? ;)
Z.

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ineder56 » 28.04.2018, 10:03

Wypowiedź z forum Czerwonej Armii osoby ze Stowarzyszenia Fanatycy Widzewa dotycząca braku ŁKSu na ostatnich derbach przy Alei Armii Czerwonej.
Racja ja też uważam że nie powinniśmy się porównywać do Lks-u bo to inna skala inne zasady i tak dalej ale czytając te kilka komentarzy jak to się słabo zachowaliśmy pragnę przypomnieć że to tak trochę jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie

decyzja była podjeta przez wszystkie grupy kibicowskie na Widzewie i trzeba to uszanowac choć może się okazać po jakimś czasie że to był błąd
I tak oto pierdolenie o decyzji władz klubu poszło się j****.

ldzwdz1910
Posty: 114
Rejestracja: 31.05.2015, 23:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ldzwdz1910 » 28.04.2018, 10:13

Dobrze, że siedzisz na naszym forum, bo byś chyba już w ogóle nie wiedział co się dzieje w Łodzi.

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 28.04.2018, 11:37

Piłka nożna dla kibiców hehe

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 28.04.2018, 15:00

Weteran1946 pisze:
28.04.2018, 11:37
Piłka nożna dla kibiców hehe
Dla kibiców tak, ale nie dla was frajerzy co milicją blokują kibiców :)

cbc1910
Posty: 85
Rejestracja: 10.07.2015, 23:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cbc1910 » 28.04.2018, 15:11

Weteran1946 pisze:
28.04.2018, 11:37
Piłka nożna dla kibiców hehe
Niby Weteran a łyknąłeś to bez mrugnięcia okiem , więc czytaj uważnie:
Wypowiedź z forum Łks-u osoby ze Stowarzyszenia Kibiców ŁKS dotycząca braku Widzewa na ostatnich derbach przy Alei Unii.
Racja ja też uważam że nie powinniśmy się porównywać do Widzewa bo to inna skala inne zasady i tak dalej ale czytając te kilka komentarzy jak to się słabo zachowaliśmy pragnę przypomnieć że to tak trochę jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie
decyzja była podjeta przez wszystkie grupy kibicowskie na Łks-ie i trzeba to uszanowac choć może się okazać po jakimś czasie że to był błąd
I tak oto pierdolenie o decyzji władz klubu poszło się j****.
...czy też w to uwierzysz???

Ineder56 zamiast tyle się rozpisywać wrzuć skan tego postu i wszyscy będą mieli jasność.

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 28.04.2018, 15:19

Pique pisze:
28.04.2018, 15:00
Weteran1946 pisze:
28.04.2018, 11:37
Piłka nożna dla kibiców hehe
Dla kibiców tak, ale nie dla was frajerzy co milicją blokują kibiców :)
Dokladnie !! Nagle stali się kibicami z kordonikiem przyjaciól w mundurkach ;)

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 28.04.2018, 15:33

Mysle ze lekko liczac jakies 75% domysłów tutaj to jest takie pierdolenie dla samego faktu więc można w ramach relaksu sobie tylko tutaj wchodzić :) O koncu zgody Chrobrego ze Stilonem to juz dobre poł roku można czytac w wielu wpisach tutaj a wczoraj 30 chlopaków w Opolu z Chrobrym i wszystko na ten temat :)

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 28.04.2018, 17:13

ŁęczycaMiastoWidzewa pisze:
25.04.2018, 23:29
dintre pisze:
25.04.2018, 22:52
Niesamowite. Piszesz "miejscowego Gornika' to nie jesteś z Łęczycy?
Jestem z Łęczycy :)
A co się stało z flagami które skroiliscie klubowi któremu teraz kibicujcie :-) ?

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 28.04.2018, 21:29

Pique pisze:
28.04.2018, 15:00
Weteran1946 pisze:
28.04.2018, 11:37
Piłka nożna dla kibiców hehe
Dla kibiców tak, ale nie dla was frajerzy co milicją blokują kibiców :)
Frajerów to poszukaj sobie u Siebie w ekipie.

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: divide1908 » 28.04.2018, 22:11

Swoją ekipę to on widział na slajdach;)

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 28.04.2018, 22:30

Terroor pisze:
28.04.2018, 21:29
Frajerów to poszukaj sobie u Siebie w ekipie.
Ale, że rudzik? Przecież on wasz chuligans rozjebus :)

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 28.04.2018, 23:01

Hehe różowi cisną od frajerów kabaret , jak wiadomo największym rozjebusem w kraju w świadku kibicowskim jest guru z Widzewa

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 28.04.2018, 23:02

ŁKS dzisiaj aktywny po meczu ale czy kosa trafiła na kamień - może (?) napiszą sami.

ts1998
Posty: 205
Rejestracja: 28.03.2016, 23:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ts1998 » 28.04.2018, 23:44

Na Orlenie przy Szczecinskiej spierdalacie przed kibicami z Wybrzeza ;)
Wbij sobie do glowy ze w miescie derbowym w dniu meczu dzialo sie,dzieje i dopoki psy nie walą z ostrej dziac sie bedzie'

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: coglin, Jedyn, maly_oi, niespecjalny i 209 gości