Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor »

Pique pisze: 16.03.2018, 18:10
Terroor pisze: 16.03.2018, 17:10
Pique pisze: 16.03.2018, 17:07 Był Łks w Lyonie?

Pytanie do tych normalnych.
Ci co utrzymują prywatne kontakty to byli.
Dzięki. Jak znasz liczbę i to nie tajemnica to napisz, jak nie to nie.
Żadna tajemnica, tak jak napisałem na Lyon jeżdżą osoby które z nimi mają prywatne kontakty. 10 osób.
iparts.pl
Aaabbb2323
Posty: 158
Rejestracja: 01.08.2017, 15:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Aaabbb2323 »

krzycho_ASR pisze: 16.03.2018, 19:50
Widzewski Charakter pisze: 13.03.2018, 22:24 Cieszy, że interesujesz się historią Widzewa, ale porozkminiaj sobie lepiej historię cEwUkAEs Dozolku krejzolku ;)
CWKS im przecież nie przeszkadza, w końcu jak pisał Foxx to też "część ich historii". Nic tylko czekać na legijne grafy z podobizną Bordziłowskiego, Popławskiego czy innego czerwonego psa.
To to tam c***, najlepsze było jak CZERWONA armia RTSu startowała z list komuchów z SLD ;) nic tylko czekac na widzewskie grafy z podobizną Millera, Kwacha czy tam innego czerwonego psa :)
Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter »

krzycho_ASR pisze: 16.03.2018, 19:50
Widzewski Charakter pisze: 13.03.2018, 22:24 Cieszy, że interesujesz się historią Widzewa, ale porozkminiaj sobie lepiej historię cEwUkAEs Dozolku krejzolku ;)
CWKS im przecież nie przeszkadza, w końcu jak pisał Foxx to też "część ich historii". Nic tylko czekać na legijne grafy z podobizną Bordziłowskiego, Popławskiego czy innego czerwonego psa.
Z nimi nie ma co dyskutować, bo oni zawsze wszystko mają pięknie wytłumaczone.

DK08 zamknij p**** i zapierdalaj na żydowski cmentarz pucować groby waszych założycieli.
ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop »

Widzewski Charakter pisze: 16.03.2018, 21:25
krzycho_ASR pisze: 16.03.2018, 19:50
Widzewski Charakter pisze: 13.03.2018, 22:24 Cieszy, że interesujesz się historią Widzewa, ale porozkminiaj sobie lepiej historię cEwUkAEs Dozolku krejzolku ;)
CWKS im przecież nie przeszkadza, w końcu jak pisał Foxx to też "część ich historii". Nic tylko czekać na legijne grafy z podobizną Bordziłowskiego, Popławskiego czy innego czerwonego psa.
Z nimi nie ma co dyskutować, bo oni zawsze wszystko mają pięknie wytłumaczone.

DK08 zamknij p**** i zapierdalaj na żydowski cmentarz pucować groby waszych założycieli.
Mówi to kibic klubu który buduje pomnik żydowskiemu prezesowi?
P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: P141171215B »

DoZo(L) pisze: 16.03.2018, 22:10 Czy dla jednego kibica CWKS-u widzewiacy stosują ulgową taryfę, tego z ... wsh?
DoZoL stary zgredzie, wróciłeś, ok, ale od Wisły trzy warszaFskie ch.je w (Z)bok.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.
UW1908
Posty: 571
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 »

Co ćpa Widzew w Łodzi? Pietryna obok Bistro, typ spierdala z NOŻEM przed Naszymi chłopakami. Wjeżdżają psy i koniec pościgu. c*** zawinięty z pianą w pysku w samej bluzie. Nasi się zwijają i tyle.
P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: P141171215B »

DoZo(L) pisze: 17.03.2018, 08:27
UW1908 pisze: 17.03.2018, 04:50 Co ćpa Widzew w Łodzi? Pietryna obok Bistro, typ spierdala z NOŻEM przed Naszymi chłopakami. Wjeżdżają psy i koniec pościgu. c*** zawinięty z pianą w pysku w samej bluzie. Nasi się zwijają i tyle.
"p141171215B", jesteś w 'litzmannstad' (bo G. z Rzeszowa ŁKS-iacy znają, a widzewiaków chyba obowiązuje łódzki pakt antysprzętowy) anonimowy?
Trzy x NIE ;)
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.
ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop »

na spokojnie pisze: 17.03.2018, 09:56
ReanimacjiTrupaStop pisze: 16.03.2018, 21:41

Mówi to kibic klubu który buduje pomnik żydowskiemu prezesowi?
Żydowski prezes nie pasuje. Rozumiem.
Za to całkowicie pasują ci żydowscy protoplaści twojego klubu?
Brawo gamoniu :)
Ty koluszkowski pachole, śmiesz pisać o założycielach kiedy oprócz legendy/prezesa waszego marnego komunistycznego klubiku, waszymi założycielami również byli żydzi? Kompromitujesz i tak już wielokrotnie skompromitowaną reanimację.
Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz »

yurez pisze: 16.03.2018, 15:01
Stary Wyjazdowicz pisze: 16.03.2018, 12:36

i odnosnie sprzedanych karnetów gdzies wyczytałem jak pisaliscie ile i jaki procent został sprzedany wedłóg roczników na 16500 ....około 10tyś karnetów to kobiety....
ku*** jaki dzban hahahaha
poczytaj dokladnie wasze forum W.T My...i wtedy ku*** mnie wyzywaj jebaj....to u Was sie tez samedzbany wypisuja bo jakos dlugo to jest w waszym temacie.....no i to ze piszecie zeby wykupyeac karnety bo biletow na ta runde nie bedzie w sprzedazy...o to tez farmazon ????...
UW1908
Posty: 571
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 »

DoZo(L) pisze: 17.03.2018, 15:31
P141171215B pisze: 17.03.2018, 09:41
DoZo(L) pisze: 17.03.2018, 08:27 "p141171215B", jesteś w 'litzmannstad' (bo G. z Rzeszowa ŁKS-iacy znają, a widzewiaków chyba obowiązuje łódzki pakt antysprzętowy) anonimowy?
Trzy x NIE ;)
Czy dopilnujesz tego "wściekłego", żeby "wilka nie dostał", bo pogoda nie sprzyja bieganiu ... gołym od pasa w dół?
Ty ku*** zjebie zacznij normalnie pisać, nie jakimiś cudzysłowami, szyframi, c*** wie co Ty tu ćwiczysz. W samej bluzie nie oznacza fujary na wierzchu. Normalnie ubrany był ten ananas tylko nie miał kurtki, co patrząc na wczorajsze warunki pogodowe było dziwne. Drzyj do siebie słoiku. Coś wielcy kumacze tutaj milczą na ten temat. No tak, tu Opoczno, tam Koluszki...j**** sprzęt.
DK08
Posty: 445
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 »

na spokojnie pisze: 17.03.2018, 18:55
ReanimacjiTrupaStop pisze: 17.03.2018, 10:39
na spokojnie pisze: 17.03.2018, 09:56

Żydowski prezes nie pasuje. Rozumiem.
Za to całkowicie pasują ci żydowscy protoplaści twojego klubu?
Brawo gamoniu :)
Ty koluszkowski pachole, śmiesz pisać o założycielach kiedy oprócz legendy/prezesa waszego marnego komunistycznego klubiku, waszymi założycielami również byli żydzi? Kompromitujesz i tak już wielokrotnie skompromitowaną reanimację.
Ani Koluszkowski, ani pachoł (chyba nie rozumiesz znaczenia słowa którego użyłeś).
Piana na twoim pysku świadczy, że jednak boli cię delikatnie wiedza o waszych założycielach.
Luzik gamoniu.
A teraz wal na kirkut pucować macewy.
Ty kapciu z Nowego Dworu nadajesz? Chyba blaszak jeszcze poczeka na ligę mistrzów... :)
Spy
Posty: 360
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy »

DK08 pisze: 17.03.2018, 18:59
Ty kapciu z Nowego Dworu nadajesz? Chyba blaszak jeszcze poczeka na ligę mistrzów... :)
Nie wiem skad kolega nadawał ale u Nas i w 4 lidze bedzie Nas 4 razy więcej niż was w ekstraklasie i to jest ku*** piękne ;)
DK08
Posty: 445
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 »

Spy pisze: 17.03.2018, 20:14
DK08 pisze: 17.03.2018, 18:59
Ty kapciu z Nowego Dworu nadajesz? Chyba blaszak jeszcze poczeka na ligę mistrzów... :)
Nie wiem skad kolega nadawał ale u Nas i w 4 lidze bedzie Nas 4 razy więcej niż was w ekstraklasie i to jest ku*** piękne ;)
Racja, jeżeli jesteś gównem z onetu i twoją pasją jest piłka to rzeczywiście fakt. Natomiast jeżeli jesteś kibolem to c**** kładziesz na pikoli z darmowymi karnetami, a zależy ci na flagach których nie macie. :)
Spy
Posty: 360
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy »

DK08 pisze: 17.03.2018, 20:25
Spy pisze: 17.03.2018, 20:14
DK08 pisze: 17.03.2018, 18:59
Ty kapciu z Nowego Dworu nadajesz? Chyba blaszak jeszcze poczeka na ligę mistrzów... :)
Nie wiem skad kolega nadawał ale u Nas i w 4 lidze bedzie Nas 4 razy więcej niż was w ekstraklasie i to jest ku*** piękne ;)
Racja, jeżeli jesteś gównem z onetu i twoją pasją jest piłka to rzeczywiście fakt. Natomiast jeżeli jesteś kibolem to c**** kładziesz na pikoli z darmowymi karnetami, a zależy ci na flagach których nie macie. :)
Dawaj na galerę i powiedz wszystkim ktorzy sie pasjonuja dobrymi wynikami i piłką że są gownami z onetu :)))
Aaaaaaaaa rozumiem ze u was nie ma ani jednego kibola bo nieraz juz byla wielka mobilizacja na osiedlach przed meczem a przeciez c**** kladziecie na pikoli :))) Slyszalem ze w kasach juz nie sprzedajecie biletow jesli ktos nie potwierdzi ze jest mega hoolsem :)
Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter »

DK08 żydowska pało byście jeszcze na mieście mieli dużą przewagę ale nie macie bo H jest na wyrównanym poziomie. Tyle że ty kurewko czerpiesz wiedzę z internetu. Już tu raz się zbłaźniłeś pisząc o jakichś akcjach chojeńskiej kasty, których nie było. Także sklej już wary internetowy gamoniu, a jutro jarmułka na łeb, szczota, wiadro do ręki i na kirkut pucować groby założycieli.
***1908***
Posty: 91
Rejestracja: 10.10.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ***1908*** »

Widzewski Charakter pisze: 17.03.2018, 21:06 DK08 żydowska pało byście jeszcze na mieście mieli dużą przewagę ale nie macie bo H jest na wyrównanym poziomie. Tyle że ty kurewko czerpiesz wiedzę z internetu. Już tu raz się zbłaźniłeś pisząc o jakichś akcjach chojeńskiej kasty, których nie było. Także sklej już wary internetowy gamoniu, a jutro jarmułka na łeb, szczota, wiadro do ręki i na kirkut pucować groby założycieli.
To ja Ci odpowiem za niego jak tak bardzo Cie to interesuje pamietasz gagatka który świecił koszulka H z chn pod komendą? To 1 akcja zrobiona przez nas chojenskiej kasty. Reszty może sie kiedyś dowiesz jak będę miał ochotę Ci jeszcze odpisać bo p********* i marudzisz jak potluczony. Co strasznie jest wkurwiajace bez odbioru pierdolnij może sobie setke na rozluźnienie i zrzucenie nerwów po przegranej dzisiejszej...
j**** zydzew stara k****!
maxforte
Posty: 154
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte »

który tu pisal ze LKS nie chwali sie ciagle flagami bo oni 'nie sa takiej mentalnosci' ?
ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop »

maxforte pisze: 17.03.2018, 21:58 który tu pisal ze LKS nie chwali sie ciagle flagami bo oni 'nie sa takiej mentalnosci' ?
Wieśniaczku to nie są flagi jakiejś dziury pod Łodzią, ale wasza najważniejsze flagi w tym jedna waszej bandy. Lepiej się z tym pogódź, bo ani nie będzie ligi mistrzów z Dyzmą, ani nie ma flag megalomani. I uwierz mi, jeszcze dobre 30 lat będziemy wam przypominać moment jak was upokrzyliśmy niczym bure k****.
Antoni.Kierka
Posty: 110
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka »

ReanimacjiTrupaStop pisze: 18.03.2018, 00:10
maxforte pisze: 17.03.2018, 21:58 który tu pisal ze LKS nie chwali sie ciagle flagami bo oni 'nie sa takiej mentalnosci' ?
Wieśniaczku to nie są flagi jakiejś dziury pod Łodzią, ale wasza najważniejsze flagi w tym jedna waszej bandy. Lepiej się z tym pogódź, bo ani nie będzie ligi mistrzów z Dyzmą, ani nie ma flag megalomani. I uwierz mi, jeszcze dobre 30 lat będziemy wam przypominać moment jak was upokrzyliśmy niczym bure k****.
Myslisz internetowy obsrancu ze kogos to interesuje co ty sobie tutaj wyskrobiesz haha zakompleksiona parowko mozesz pisac sobie i sto lat o tych flagach tylko tyle ci pozostaje nic wiecej...wasi juz dawno potracili najwazniejsza flage 2 x i nikt tak sie nad tym nie spsuzcza bo procz tych flag o niczym innym nie jestes w stanie napsiac bo jestescie w czarnej d**** pod kazdym wzgledem a o lige mistrzow to sie nie martw bo bedzie szybciej niz ci sie to kiepie wydaje i znowu bedziesz mogl podziwiec Dume Łodzi w pucharach z piana na mordzie przed telewizorem zjebie
PolowaPolski
Posty: 284
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski »

Antoni.Kierka pisze: 18.03.2018, 01:24
ReanimacjiTrupaStop pisze: 18.03.2018, 00:10
maxforte pisze: 17.03.2018, 21:58 który tu pisal ze LKS nie chwali sie ciagle flagami bo oni 'nie sa takiej mentalnosci' ?
Wieśniaczku to nie są flagi jakiejś dziury pod Łodzią, ale wasza najważniejsze flagi w tym jedna waszej bandy. Lepiej się z tym pogódź, bo ani nie będzie ligi mistrzów z Dyzmą, ani nie ma flag megalomani. I uwierz mi, jeszcze dobre 30 lat będziemy wam przypominać moment jak was upokrzyliśmy niczym bure k****.
Myslisz internetowy obsrancu ze kogos to interesuje co ty sobie tutaj wyskrobiesz haha zakompleksiona parowko mozesz pisac sobie i sto lat o tych flagach tylko tyle ci pozostaje nic wiecej...wasi juz dawno potracili najwazniejsza flage 2 x i nikt tak sie nad tym nie spsuzcza bo procz tych flag o niczym innym nie jestes w stanie napsiac bo jestescie w czarnej d**** pod kazdym wzgledem a o lige mistrzow to sie nie martw bo bedzie szybciej niz ci sie to kiepie wydaje i znowu bedziesz mogl podziwiec Dume Łodzi w pucharach z piana na mordzie przed telewizorem zjebie
Z taka gra napewno :')))
ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop »

Antoni.Kierka pisze: 18.03.2018, 01:24
ReanimacjiTrupaStop pisze: 18.03.2018, 00:10
maxforte pisze: 17.03.2018, 21:58 który tu pisal ze LKS nie chwali sie ciagle flagami bo oni 'nie sa takiej mentalnosci' ?
Wieśniaczku to nie są flagi jakiejś dziury pod Łodzią, ale wasza najważniejsze flagi w tym jedna waszej bandy. Lepiej się z tym pogódź, bo ani nie będzie ligi mistrzów z Dyzmą, ani nie ma flag megalomani. I uwierz mi, jeszcze dobre 30 lat będziemy wam przypominać moment jak was upokrzyliśmy niczym bure k****.
Myslisz internetowy obsrancu ze kogos to interesuje co ty sobie tutaj wyskrobiesz haha zakompleksiona parowko mozesz pisac sobie i sto lat o tych flagach tylko tyle ci pozostaje nic wiecej...wasi juz dawno potracili najwazniejsza flage 2 x i nikt tak sie nad tym nie spsuzcza bo procz tych flag o niczym innym nie jestes w stanie napsiac bo jestescie w czarnej d**** pod kazdym wzgledem a o lige mistrzow to sie nie martw bo bedzie szybciej niz ci sie to kiepie wydaje i znowu bedziesz mogl podziwiec Dume Łodzi w pucharach z piana na mordzie przed telewizorem zjebie

Hahahahahaha, dzięki parchata ruro za poprawienie humoru, beka w c*** z twojej reanimacji
maxforte
Posty: 154
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte »

ReanimacjiTrupaStop pisze: 18.03.2018, 00:10
maxforte pisze: 17.03.2018, 21:58 który tu pisal ze LKS nie chwali sie ciagle flagami bo oni 'nie sa takiej mentalnosci' ?
Wieśniaczku to nie są flagi jakiejś dziury pod Łodzią, ale wasza najważniejsze flagi w tym jedna waszej bandy. Lepiej się z tym pogódź, bo ani nie będzie ligi mistrzów z Dyzmą, ani nie ma flag megalomani. I uwierz mi, jeszcze dobre 30 lat będziemy wam przypominać moment jak was upokrzyliśmy niczym bure k****.
wiesniaku, ja tylko wskazalem ze dokonujecie samo zaorania na tym smiesznym forum. brak argumentow to pojawiaja sie flagi. tak jak by Widzew caly czas odbijal ze wszystko c*** bo przeciez bez wiekszych problemow poskladal wasza ekipe na pietrynie.
a z ta 'flaga bandy' to poplynales
ZgorzkniałyMalkonent
Posty: 7
Rejestracja: 17.03.2018, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ZgorzkniałyMalkonent »

Chciałem podyskutować na temat sytuacji kibicowskiej w Łodzi ale przeglądając ostatnie wpisy jestem zmuszony zrezygnować.

P.S. Jestem zażenowany poziomem dyskusji w tym wątku.
Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Artur Polska »

Mógłby ktoś ,,normalny" wypisać dzielnice, osiedla Łks-u i Widzewa oraz fc ??
Opoczno
Posty: 15
Rejestracja: 20.05.2016, 17:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Opoczno »

"Pokrzywdzony kibic łódzkiej drużyny zawiadomił funkcjonariuszy, a ci wytypowali sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy powiatu mińskiego w woj. mazowieckim, na co dzień kibicujący drużynie z Sulejówka. Co znaczące w tej samej sprawie zarzut udziału w bójce usłyszał również kibic łódzkiego Widzewa. On jednak po przesłuchaniu został zwolniony do domu. "
Nowy stadion stare zasady?
Zgierz
Posty: 233
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz »

Sprowadzasz przypadek jednej osoby (z ponad 17 tysięcy obecnych wtedy na meczu) do całego środowiska kibiców Widzewa?
Chapeau bas - zapisz się do TVNu albo innej Wyborczej. Idealnie się tam nadasz, a twoje relacje z Marszów Niepodległości będą przedstawiane jako marsze nazistów :)
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI
Opoczno
Posty: 15
Rejestracja: 20.05.2016, 17:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Opoczno »

Spodziewałem się raczej odpowiedzi w stylu - "Facet został przez nas namierzony, przekonaliśmy go do wycofania zeznań. Na Widzew ma zakaz wjazdu jak i chodzenia w barwach".
staryfan
Posty: 29
Rejestracja: 21.11.2016, 07:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: staryfan »

Opoczno pisze: 18.03.2018, 20:08 Spodziewałem się raczej odpowiedzi w stylu - "Facet został przez nas namierzony, przekonaliśmy go do wycofania zeznań. Na Widzew ma zakaz wjazdu jak i chodzenia w barwach".

widac od razu ze jesteś z jakieś wsi , tak od razu milei ustalić kto z 17.000 ludzi to powiedział i ustalić dane
ręce opadają ,jak ustalą to załatwią to jak potrzeba
Spy
Posty: 360
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy »

Opoczno pisze: 18.03.2018, 20:08 Spodziewałem się raczej odpowiedzi w stylu - "Facet został przez nas namierzony, przekonaliśmy go do wycofania zeznań. Na Widzew ma zakaz wjazdu jak i chodzenia w barwach".
No i jeszcze powinien byc zlinczowany obowiązkowo na twoich oczach zebyś mógł to dokładnie opisać na kibice.net ;)
teofil
Posty: 141
Rejestracja: 13.03.2018, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: teofil »

Opoczno a skąd ten cytat ??
Najpierw kurek z gazem odkręcamy cssssssssss, a teraz razem biegamy. Amiką Wronki jesteście od lat !!!
ban82
Posty: 996
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 »

Swego czasu przeglądając stare TMK natknąłem się na zdjęcie bodajże Stali Niewiadów obecnej w Sieradzu. Czy jeszcze sie tam cokolwiek dzieje??
Rzecz druga. Wata Sieradz miała kiedyś zgodę z drużyna z Ustrzyk. Skąd się to wzięło jeśli to żadna tajemnica??
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

Opoczno pisze: 18.03.2018, 20:08 Spodziewałem się raczej odpowiedzi w stylu - "Facet został przez nas namierzony, przekonaliśmy go do wycofania zeznań. Na Widzew ma zakaz wjazdu jak i chodzenia w barwach".
Dlaczego masz taki nick skoro nie jesteś z Opoczna dzbanie ?
Abrakadabra1410
Posty: 191
Rejestracja: 21.11.2017, 05:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abrakadabra1410 »

C1365O pisze: 19.03.2018, 01:42
Opoczno pisze: 18.03.2018, 20:08 Spodziewałem się raczej odpowiedzi w stylu - "Facet został przez nas namierzony, przekonaliśmy go do wycofania zeznań. Na Widzew ma zakaz wjazdu jak i chodzenia w barwach".
Dlaczego masz taki nick skoro nie jesteś z Opoczna dzbanie ?
[/quote
Po kafelki lubi z tej wiocgy. A Tobie co do tego?
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

Ciebie pytałem analfabeto?
darkside78
Posty: 11
Rejestracja: 11.06.2016, 19:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: darkside78 »

Naprawdę nikogo tu nie stać na jakieś wspomnienia, relacje, fakty, żeby można było poczytać o realiach łódzkich tak jak piszą np. temacie krakowskim? Chętnie bym poczytał, tylko zapodajcie coś w miarę na poziomie.

Dzięki i pozdro.
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

Artur Polska pisze: 18.03.2018, 12:07 Mógłby ktoś ,,normalny" wypisać dzielnice, osiedla Łks-u i Widzewa oraz fc ??
Osiedla Widzewa:
Olechów, Janów, Andrzejów, Widzew Wschód, Zarzew, Stary Widzew, Dąbrowa, Chojny, Górniak, Czerwony Rynek, Doły, Stare Bałuty, Stare Miasto, Radogoszcz (wschód i zachód), Żabieniec, Jagiełły, Stoki.

Do tego Śródmieście, Piastów, Kurak są podzielone.
Pinio
Posty: 228
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pinio »

DK08 pisze: 17.03.2018, 20:25Racja, jeżeli jesteś gównem z onetu i twoją pasją jest piłka to rzeczywiście fakt. Natomiast jeżeli jesteś kibolem to c**** kładziesz na pikoli z darmowymi karnetami, a zależy ci na flagach których nie macie. :)
Takie wpisy ociemniałej strony miasta to po prostu miód na moje oczy.Kompleksy aż się wylewają,boli frekwencyjny sukces Widzewa gdy na ŁKSie mają biedę zapełnić trybunę.Zresztą wam jak nawet dobudują te trybki to w życiu nie dorównacie Widzewowi w takich aspektach jak wspomniana frekwencja,doping czy oprawy.
A na sukcesy sportowe też przyjdzie pora i jeszcze nie raz się zagotujecie,bo już teraz Łódź żyje Widzewem a jesteśmy gramy na 4 poziomie rozgrywkowym.O ŁKS ktoś wogóle gdzieś wspomina?Chyba na Limance i Polesiu jedynie.
Pamiętajcie,że Widzew to uznana nie tylko w Polsce marka i to przyciąga ludzi.Sukcesy przyjdą a wraz z nimi was będzie po prostu ubywać,bo to już nie są te czasy jak całe osiedla żyły kibolką.Wy się zatrzymaliście w latach 90tych i myślicie,że na takim podejściu przez następne lata pojedziecie.Teraz widać już powoli ten trend,że więcej młodych wybiera właśnie Widzew.A sukcesów sportowych brak.Już teraz stadion jest zbyt mały dlatego żałuję,że stadion nie był od razu budowany na te minimum 30 tysięcy.Już teraz by to pękło przy niejednym spotkaniu.
I gdzie to wasze pierdolenie,że pełny stadion będzie przez kilka meczów?Nie jest wam zwyczajnie łyso teraz,że mecz w mecz jest prawie komplet?
Także pierdolcie sobie dalej o flagach,bo o niczym innym już nie macie a za jakiś czas obudzicie się z ręką w nocniku.
Fjk
Posty: 101
Rejestracja: 11.10.2012, 14:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fjk »

w d**** mamy tą waszą frekwencje macie jaką macie i fajnie natomiast widzisz co się dzieję u was ludzie przez was mają problemy kiedyś taki typ był z miejsca "Informowany" i na stadionie się już nie pokazał, ludzie chodzą od was pod stadionem tracą barwy nic się nie stało , słyszałem znajomych jak to byli na derbach i tylu przekleństw nie słyszeli w życiu i już nie pójdą na derby ja się tylko usmiechnąłem pod nosem :) kibiców nie wpuszczacie bo może coś sie stać i już nie bedzie frekwencji tak to własnie u was teraz wyglada
ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY »

Pinio pisze: 19.03.2018, 08:51
DK08 pisze: 17.03.2018, 20:25Racja, jeżeli jesteś gównem z onetu i twoją pasją jest piłka to rzeczywiście fakt. Natomiast jeżeli jesteś kibolem to c**** kładziesz na pikoli z darmowymi karnetami, a zależy ci na flagach których nie macie. :)
Takie wpisy ociemniałej strony miasta to po prostu miód na moje oczy.Kompleksy aż się wylewają,boli frekwencyjny sukces Widzewa gdy na ŁKSie mają biedę zapełnić trybunę.Zresztą wam jak nawet dobudują te trybki to w życiu nie dorównacie Widzewowi w takich aspektach jak wspomniana frekwencja,doping czy oprawy.
A na sukcesy sportowe też przyjdzie pora i jeszcze nie raz się zagotujecie,bo już teraz Łódź żyje Widzewem a jesteśmy gramy na 4 poziomie rozgrywkowym.O ŁKS ktoś wogóle gdzieś wspomina?Chyba na Limance i Polesiu jedynie.
Pamiętajcie,że Widzew to uznana nie tylko w Polsce marka i to przyciąga ludzi.Sukcesy przyjdą a wraz z nimi was będzie po prostu ubywać,bo to już nie są te czasy jak całe osiedla żyły kibolką.Wy się zatrzymaliście w latach 90tych i myślicie,że na takim podejściu przez następne lata pojedziecie.Teraz widać już powoli ten trend,że więcej młodych wybiera właśnie Widzew.A sukcesów sportowych brak.Już teraz stadion jest zbyt mały dlatego żałuję,że stadion nie był od razu budowany na te minimum 30 tysięcy.Już teraz by to pękło przy niejednym spotkaniu.
I gdzie to wasze pierdolenie,że pełny stadion będzie przez kilka meczów?Nie jest wam zwyczajnie łyso teraz,że mecz w mecz jest prawie komplet?
Także pierdolcie sobie dalej o flagach,bo o niczym innym już nie macie a za jakiś czas obudzicie się z ręką w nocniku.
Natomiast takie wpisy jak twoj to esencja czerwonej megalomanii.
Piszesz ".O ŁKS ktoś wogóle gdzieś wspomina?Chyba na Limance i Polesiu jedynie." i o czym to ma świadczyć jeśli nie o Twoich kompleksach ? Z choinki zes się urwał ? Wystarczy spojrzeć na wasze płacze w temacie rozbudowy naszego stadionu , Zdanowskiej i ośrodków treningowych zeby zobaczyć ze jesteście dwulicowymi prujdupami.

Piszesz że młodzi wybierają Widzew ? I czym to się niby objawia ? Gdzie to widać oprócz frekwencji ? Myślisz że przez to nas zdominujecie ? Nie udało się wam to na początku lat 90 gdzie dysproporcja miedzy nami byla bardzo duża, i byliście na fali a my w dołku - i nie uda się wam to także teraz . Na Łksie odkąd chodzę jest dużo młodzieży z naszych rewirow, i tak jest również teraz. Przecież zdajecie sobie z tego sprawę ze nasze bastiiony są nie do ruszenia i że dbamy o młody narybek - więc po co takie pierdolenie??

Jeśli chcesz porównywać frekwencję i po tym wnioskować kto jak stoi - to może poczekaj aż będziemy mieli nowy stadion , bo w sytuacji gdzie wy gracie na wymarzonym świeżo oddanym stadionie , a my na niedorobionej jednej trybunie głównej to ewentualne porównania są "lekko" nie fair. Przypomnij sobie ile was chodziło na stary stadion i czy różnica miedzy nami byla jakaś zauważalna i zobacz ile dał wam nowy obiekt.

I jeszcze odbijając piłeczkę z twojego ostatniego zdania - pierdolcie sobie dalej o frekwencji i o tym jak super jest u was , a jak chujowo u nas - bardzo dobrze ! jesczcze nieraz obudzicie się z ręką w nocniku i będziecie musieli się tłumaczyć co znowu na Wielkim Widzewie poszło nie tak ...
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...
ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY »

Pique pisze: 19.03.2018, 06:55
Artur Polska pisze: 18.03.2018, 12:07 Mógłby ktoś ,,normalny" wypisać dzielnice, osiedla Łks-u i Widzewa oraz fc ??
Osiedla Widzewa:
Olechów, Janów, Andrzejów, Widzew Wschód, Zarzew, Stary Widzew, Dąbrowa, Chojny, Górniak, Czerwony Rynek, Doły, Stare Bałuty, Stare Miasto, Radogoszcz (wschód i zachód), Żabieniec, Jagiełły, Stoki.

Do tego Śródmieście, Piastów, Kurak są podzielone.
Gwoli wyjaśnienia wypisales Stare Bałuty jako wasze osiedle , natomiast Limanka administracyjnie to spora część Starych Bałut.

Osiedla ŁKSu.
Ruda, Rokicie, Retkinia, Karolew, Koziny, Stare Polesie, zachodnia i południowa część Śródmieścia , Teofilów, Limanka , Zubardz , Zlotno ,
i mniejsze Smulsko i os Mireckiego.
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...
ODPOWIEDZ