www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
szyder1920
Posty: 33
Rejestracja: 05.12.2010, 11:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: szyder1920 » 26.01.2018, 15:01

WileTheBest pisze:
21.01.2018, 16:44
Pytanie do kogoś z PB. Czy Darek vel K. jeszcze się udziela? Podobno głównie on podtrzymywał zgodę między nami?
Jeśli chodzi Ci o Kolejorza a wszystko na to wskazuje to od paru ładnych lat spoczywa gdzieś w Niemieckiej ziemi.Nie odnalazł się w kibicowskiej nowej rzeczywistości a w życiu średnio mu się wiodło...



glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 26.01.2018, 16:07

KaeS pisze:
25.01.2018, 19:58
Kadm pisze:
24.01.2018, 17:19

Naprzód Rydułtowy to drużyna z Rydułtów, a te są 100% KSG/ROW. Chodzą pogłoski o Ruchu w Rydach, ale działają oni ogólnie jako FC Południe, bo w samym mieście kibiców Ruchu się nie uświadczy.

Nie ma mowy o Odrze w rybnickich dzielnicach, Radlinie, Rydułtowach czy Pszowie, a GKSu Jastrzębie w tych miastach nie było nigdy. Nie licząc epizodu układu GKSu J. z FC Południe Ruchu.
A nie było czasem kiedyś tak, że Rydułtowy zanim zostały FC Górnika jeździły na Jastrzębie? Mam tu na myśli baaaardzo stare czasy (jak na średnią wieku tego forum). Pytam, bo kiedyś takie coś usłyszałem.
Jak zaczalem swoja przygode z kibicowaniem 9,94 to Rydutowy zawsze byly za Gornikiem o Jastrzebiu slysze pierwszy raz chyba ze chodzi ci jeszcze o duzo odleglejsze czasy...

tradizione
Posty: 32
Rejestracja: 10.01.2018, 18:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: tradizione » 26.01.2018, 16:45

Szczerze to ruskie to ciekawy przypadek takie ekipy jak CSKA,Spartak,Dynamo,Zenit mają po kilkanaście ekip i każda walczy na swoje konto, z resztą inne mało słyszalne przez nas ekipy też tak mają jak Fakel Voronezh, Dynamo Moskwa, Lokomotiv Moskwa, Torpedo Moskwa, Arsenal Tula, Volograd, Rostów itd. Zawsze mnie zastanawiało, jak oni się dogadują...
Nie wiem kto pierwszy wymyślił "walki w lasach", ale u nich to już tradycyjny sport, już nie mówie że tylko ekipy walczą, ale też kluby mma czy zwyczajne ekipki powstają(nie związane z kibicowaniem) i też walczą, dlatego jakoś u nich ta młodzież staje się charakterna a u nas spada na dno lub się ją tępi. U nas też były przykłady dwóch ekip Slask, Legia czy Jagiellonia i skończyło się to bardzo żle, a jeden chłopak w Bialymstoku zapłacił zyciem ale co zrobić jak ważniejsze są interesy i kasa.

Jeśli chodzi o ich tour po Europie to tu napewno Music Hall(Zenit) się wyróżnia walki z AIK, 2x Eintracht, jeszcze z jakaś z Holandii. Ale też inne szukają przygód, a nasze raczej siedzą cicho i się nie wychylają plus trzeba dodać, że oni nie szukają sobie friendsów po całej Europie, jeśli ich zgody które mają po zagranicami swojego kraju to tylko że swoimi braterskimi narodami jak Grecją czy Serbia
(Spartak - Crvena - Olympiakos), (CSKA - Partizan - PAOK) no może jeszcze CSKA ma zgode/układ z Widzewem, jeśli chodzi o Lecha to tam są prywatne kontakty a że Lech dalej lata za Spartakiem i liże im dupe to nie mój problem, zauważyłem że ŁKS po mału tak samo robi ekipa która cisła Widzewa o kontakty z ruskimi - ale cóż to "polskie" ekipy które nie znają szacunek czy honoru w swoich słownikach. Polskie ekipy jakie konktakty/zgody/układy z Realem Madryt, Ajaksami, Lyonem poprostu z cała Europą, pamiętam że kiedyś jeden rusek się z tego śmiał "że Polacy robią zgody z cała Europa, by póżniej bezpiecznie jeżdzic po Europie".
To co mi się podoba w rusach to ich dystans narodowy, ale też że jeśli jego rodakowi dzieje się krzywda to nie patrzy czy ma z kimś zgode ale pomaga przykład był tutaj Euro 2012, gdzie CSKA chodż mają układ/zgode z Widzewem biegał po Warszawie i bili Polaków, a nasz przykład z Czechami - Polacy wałczą z ochroną(akurat tutaj stała jebana Sparta) lib z ekipami czeskimi, a GieKSa z Banikiem siedzi i się śmieje, dlatego nie mam pomału szacunku do polskiej sceny.
W Rosji ważny jest SPORT , a u nas KASA.

tradizione
Posty: 32
Rejestracja: 10.01.2018, 18:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: tradizione » 26.01.2018, 16:54

Nie moge już edytowac mojego posta, ale chciałbym tez dodać, że Rosjanie bardzo mocno są przywiązani też do swojego braterskiego narodu Serbii, walczyli u ich boku w Bośni/Kosowie, wysyłają paczki do rodzin serbskich w Kosowie, a u nas nie ma się szacunku do naszych braci z Węgier jak raz usłyszałem od kibiców z Górala Żywiec gdy zostali zapytani co na to Węgrzy gdy oni trzymają z Ziliną ? Usłyszałem od nich " a co nas obchodzą jacys Węgrzy".
Też napierdalanie Węgrów przez polskie ekipy.

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 26.01.2018, 17:09

Po co tu piszecie o ruskich.Palant to pewnie repatryjanta ukraińsko-ruskiego potomek który nic nie ma wspólnego z Polską.Kiedyś każdy miał na ziemiach Polskich obywatelstwo Pl.To mieszaniec,kundel któremu zal dupe śćiska

Proof
Posty: 612
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Proof » 26.01.2018, 17:25

tradizione pisze:
26.01.2018, 16:45
Szczerze to ruskie to ciekawy przypadek takie ekipy jak CSKA,Spartak,Dynamo,Zenit mają po kilkanaście ekip i każda walczy na swoje konto, z resztą inne mało słyszalne przez nas ekipy też tak mają jak Fakel Voronezh, Dynamo Moskwa, Lokomotiv Moskwa, Torpedo Moskwa, Arsenal Tula, Volograd, Rostów itd. Zawsze mnie zastanawiało, jak oni się dogadują...
Nie wiem kto pierwszy wymyślił "walki w lasach", ale u nich to już tradycyjny sport, już nie mówie że tylko ekipy walczą, ale też kluby mma czy zwyczajne ekipki powstają(nie związane z kibicowaniem) i też walczą, dlatego jakoś u nich ta młodzież staje się charakterna a u nas spada na dno lub się ją tępi. U nas też były przykłady dwóch ekip Slask, Legia czy Jagiellonia i skończyło się to bardzo żle, a jeden chłopak w Bialymstoku zapłacił zyciem ale co zrobić jak ważniejsze są interesy i kasa.

Jeśli chodzi o ich tour po Europie to tu napewno Music Hall(Zenit) się wyróżnia walki z AIK, 2x Eintracht, jeszcze z jakaś z Holandii. Ale też inne szukają przygód, a nasze raczej siedzą cicho i się nie wychylają plus trzeba dodać, że oni nie szukają sobie friendsów po całej Europie, jeśli ich zgody które mają po zagranicami swojego kraju to tylko że swoimi braterskimi narodami jak Grecją czy Serbia
(Spartak - Crvena - Olympiakos), (CSKA - Partizan - PAOK) no może jeszcze CSKA ma zgode/układ z Widzewem, jeśli chodzi o Lecha to tam są prywatne kontakty a że Lech dalej lata za Spartakiem i liże im dupe to nie mój problem, zauważyłem że ŁKS po mału tak samo robi ekipa która cisła Widzewa o kontakty z ruskimi - ale cóż to "polskie" ekipy które nie znają szacunek czy honoru w swoich słownikach. Polskie ekipy jakie konktakty/zgody/układy z Realem Madryt, Ajaksami, Lyonem poprostu z cała Europą, pamiętam że kiedyś jeden rusek się z tego śmiał "że Polacy robią zgody z cała Europa, by póżniej bezpiecznie jeżdzic po Europie".
To co mi się podoba w rusach to ich dystans narodowy, ale też że jeśli jego rodakowi dzieje się krzywda to nie patrzy czy ma z kimś zgode ale pomaga przykład był tutaj Euro 2012, gdzie CSKA chodż mają układ/zgode z Widzewem biegał po Warszawie i bili Polaków, a nasz przykład z Czechami - Polacy wałczą z ochroną(akurat tutaj stała jebana Sparta) lib z ekipami czeskimi, a GieKSa z Banikiem siedzi i się śmieje, dlatego nie mam pomału szacunku do polskiej sceny.
W Rosji ważny jest SPORT , a u nas KASA.

Nie wstyd ci pisać z paru kont? ile masz lat 12? do tego jakieś bzdury Polskie ekipy nie robią nic w Europie? siedza cicho? po pierwsze trudno żeby robli w c*** akcji jak nawet nie potrafią ich druzyny przejść eliminacji , ale na przykladzie taka Legia ostatnio to co twoim zdaniem robila ? np w Madrycie siedziala cicho a w Neapolu albo z Ajaxem? Moze na Ukrainie też cichutko byliu jak ich Dynamo zaatakowało? albo Lech w Sarajevie czy z Aikiem? może Sląsk siedział cicho razem z WIsła I Lechią w Szwecji? sam widzisz jakie bzdury piszesz.... co do Lecha i Spartaka i ogolnie do ruskich kto komu lizde dupe i robi wywiady z ekipa z Lecha dla swojego kanalu okolofutbol czy c*** wie jak to sie nazywa kto w licznych wywiadach lize mu dupe nazywając ich jedna z najlepszych band? Ruskie maja zgody tylko z Serbami ? to co ostatnio Zlina robila na sektorze Lokomotivu? . Jedynie " napierdalanie" Węgrów które pamiętam to ustawka Ruchu chyba z VIdeotonem który nie miał nic przeciwko. CSKA to honorowa na euro to dostal w******* od ŁKS tyle o nich slyszalem

old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: old school CRBB » 26.01.2018, 21:03

rudolf czerwononosy pisze:
23.01.2018, 22:47
rajmund pisze:
23.01.2018, 19:48
W Poznaniu ruskim cieniutki poszło,w******* i ruki wier hehehe.
3 razy starcie 3 razy gleba polskie ekipy FC KRZAKI.
old school CRBB pisze:
23.01.2018, 20:27
farmazono-prowokator

Rosjanie to nasi bracia, Rosja to nasz wróg ot taki mały paradoks
Chyba w twojej główce te braterstwo masz pszeku, bo Rosjanie maja was za tadzyków Europy i prostytutki haha
Chochoł a za kogo mają was ruskie ?

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 26.01.2018, 23:00

wiadomo już co dalej z Polonią ? bo widziałem, że na sesji Rady Miasta było wesoło.

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: P141171215B » 27.01.2018, 00:25

tradizione pisze:
26.01.2018, 16:45
Szczerze to ruskie to ciekawy przypadek takie ekipy jak CSKA,Spartak,Dynamo,Zenit mają po kilkanaście ekip i każda walczy na swoje konto, z resztą inne mało słyszalne przez nas ekipy też tak mają jak Fakel Voronezh, Dynamo Moskwa, Lokomotiv Moskwa, Torpedo Moskwa, Arsenal Tula, Volograd, Rostów itd. Zawsze mnie zastanawiało, jak oni się dogadują...
Nie wiem kto pierwszy wymyślił "walki w lasach", ale u nich to już tradycyjny sport, już nie mówie że tylko ekipy walczą, ale też kluby mma czy zwyczajne ekipki powstają(nie związane z kibicowaniem) i też walczą, dlatego jakoś u nich ta młodzież staje się charakterna a u nas spada na dno lub się ją tępi. U nas też były przykłady dwóch ekip Slask, Legia czy Jagiellonia i skończyło się to bardzo żle, a jeden chłopak w Bialymstoku zapłacił zyciem ale co zrobić jak ważniejsze są interesy i kasa.

Jeśli chodzi o ich tour po Europie to tu napewno Music Hall(Zenit) się wyróżnia walki z AIK, 2x Eintracht, jeszcze z jakaś z Holandii. Ale też inne szukają przygód, a nasze raczej siedzą cicho i się nie wychylają plus trzeba dodać, że oni nie szukają sobie friendsów po całej Europie, jeśli ich zgody które mają po zagranicami swojego kraju to tylko że swoimi braterskimi narodami jak Grecją czy Serbia
(Spartak - Crvena - Olympiakos), (CSKA - Partizan - PAOK) no może jeszcze CSKA ma zgode/układ z Widzewem, jeśli chodzi o Lecha to tam są prywatne kontakty a że Lech dalej lata za Spartakiem i liże im dupe to nie mój problem, zauważyłem że ŁKS po mału tak samo robi ekipa która cisła Widzewa o kontakty z ruskimi - ale cóż to "polskie" ekipy które nie znają szacunek czy honoru w swoich słownikach. Polskie ekipy jakie konktakty/zgody/układy z Realem Madryt, Ajaksami, Lyonem poprostu z cała Europą, pamiętam że kiedyś jeden rusek się z tego śmiał "że Polacy robią zgody z cała Europa, by póżniej bezpiecznie jeżdzic po Europie".
To co mi się podoba w rusach to ich dystans narodowy, ale też że jeśli jego rodakowi dzieje się krzywda to nie patrzy czy ma z kimś zgode ale pomaga przykład był tutaj Euro 2012, gdzie CSKA chodż mają układ/zgode z Widzewem biegał po Warszawie i bili Polaków, a nasz przykład z Czechami - Polacy wałczą z ochroną(akurat tutaj stała jebana Sparta) lib z ekipami czeskimi, a GieKSa z Banikiem siedzi i się śmieje, dlatego nie mam pomału szacunku do polskiej sceny.
W Rosji ważny jest SPORT , a u nas KASA.
Tradcjone jesteś albo jebanym rusofilem albo rusem. Z jednego twojego posta można wyciągnąć tuzin przykładów, gdzie chwalisz kacapów, a drugie tyle, gdzie jedziesz po naszej scenie. Jak ci tak do nich blisko to tam wypierd..aj.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

KaeS
Posty: 51
Rejestracja: 30.04.2007, 16:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KaeS » 27.01.2018, 06:00

glwtrcd pisze:
26.01.2018, 16:07
KaeS pisze:
25.01.2018, 19:58
Kadm pisze:
24.01.2018, 17:19

Naprzód Rydułtowy to drużyna z Rydułtów, a te są 100% KSG/ROW. Chodzą pogłoski o Ruchu w Rydach, ale działają oni ogólnie jako FC Południe, bo w samym mieście kibiców Ruchu się nie uświadczy.

Nie ma mowy o Odrze w rybnickich dzielnicach, Radlinie, Rydułtowach czy Pszowie, a GKSu Jastrzębie w tych miastach nie było nigdy. Nie licząc epizodu układu GKSu J. z FC Południe Ruchu.
A nie było czasem kiedyś tak, że Rydułtowy zanim zostały FC Górnika jeździły na Jastrzębie? Mam tu na myśli baaaardzo stare czasy (jak na średnią wieku tego forum). Pytam, bo kiedyś takie coś usłyszałem.
Jak zaczalem swoja przygode z kibicowaniem 9,94 to Rydutowy zawsze byly za Gornikiem o Jastrzebiu slysze pierwszy raz chyba ze chodzi ci jeszcze o duzo odleglejsze czasy...
Tak, chodzi mi o lata 80te. Na necie znalazłem tylko coś takiego:
"GKS Jastrzębie zawarł zgodę z kibicami GKS Katowice, Hutnika Kraków, Naprzodu Rydułtowy. "

Źródło: [link]

Dobrze by jednak było, aby ktoś z Rydułtów, czy Jastrzębia to potwierdził. Niemniej mówienie o tym, że w Rydułtowach NIGDY nie było sympatii pro-jastrzębskich nie jest prawdą. Oczywiście można to odbierać jako czasy prehistoryczne z dzisiejszego punktu widzenia, jednak w latach 80-tych wydaje się, że relacje były pozytywne.

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 27.01.2018, 06:41

KaeS pisze:
27.01.2018, 06:00
glwtrcd pisze:
26.01.2018, 16:07
KaeS pisze:
25.01.2018, 19:58


A nie było czasem kiedyś tak, że Rydułtowy zanim zostały FC Górnika jeździły na Jastrzębie? Mam tu na myśli baaaardzo stare czasy (jak na średnią wieku tego forum). Pytam, bo kiedyś takie coś usłyszałem.
Jak zaczalem swoja przygode z kibicowaniem 9,94 to Rydutowy zawsze byly za Gornikiem o Jastrzebiu slysze pierwszy raz chyba ze chodzi ci jeszcze o duzo odleglejsze czasy...
Tak, chodzi mi o lata 80te. Na necie znalazłem tylko coś takiego:
"GKS Jastrzębie zawarł zgodę z kibicami GKS Katowice, Hutnika Kraków, Naprzodu Rydułtowy. "

Źródło: [link]

Dobrze by jednak było, aby ktoś z Rydułtów, czy Jastrzębia to potwierdził. Niemniej mówienie o tym, że w Rydułtowach NIGDY nie było sympatii pro-jastrzębskich nie jest prawdą. Oczywiście można to odbierać jako czasy prehistoryczne z dzisiejszego punktu widzenia, jednak w latach 80-tych wydaje się, że relacje były pozytywne.
Zgoda z Jastrzebiem a GieKSa byla w latach 80 zgadza sie ...zeby wtedy dostac sie cugiem na mecze trzeba bylo sie przesiadac w Rybniku...i od zawsze z tego co pamietam byly problemy z Górnikiem. moze gdy byli jeszcze w uwczesnej trzeciej lidze dzialali na wlasny koszt...ale tez. zawsze pro Górnik Z tego co pamietam...czasy zgody z Jastrzebiem ...nigdy ich nie bylo w Rybniku..

Kszo1999
Posty: 20
Rejestracja: 28.11.2016, 18:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kszo1999 » 27.01.2018, 11:19

jak wygląda sytuacja w gminie Rudziniec ?
Rudno ?

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bad1 » 27.01.2018, 11:23

Dzisiaj Radlin to chyba najbardziej strzeźone miasto w kraju :)

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: krzycho_ASR » 27.01.2018, 12:12

FlorianT pisze:
26.01.2018, 21:41
Kwintesencja tego forum: gdy napiszesz, że jakiś pedał pisze farmazony w żywe oczy, dostaniesz bana od jego ziomka z uprawnieniami. Gdy jednak, kacapski, banderowski czy hanyski troll jawnie ubliża Polsce i Polakom... mamy przecież demokrację i hulaj dusza.
Typ to jakaś ślązakowska ewentualnie ukraińska ku***. Rusy raczej tak dobrze po polsku nie szprechają.

Tvr34
Posty: 78
Rejestracja: 06.10.2017, 08:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Tvr34 » 27.01.2018, 12:59

Ruski kibol jest jak cała Rosja nie ugnie się ani trochę ,jak leżał tak leży hehe wypier ruski trolu
Huragan Krużewniki .

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: WileTheBest » 27.01.2018, 13:15

rudolf czerwononosy pisze:
27.01.2018, 13:00
Proof pisze:
26.01.2018, 17:25
Nie wstyd ci pisać z paru kont? ile masz lat 12? do tego jakieś bzdury Polskie ekipy nie robią nic w Europie? siedza cicho? po pierwsze trudno żeby robli w c*** akcji jak nawet nie potrafią ich druzyny przejść eliminacji , ale na przykladzie taka Legia ostatnio to co twoim zdaniem robila ? np w Madrycie siedziala cicho a w Neapolu albo z Ajaxem? Moze na Ukrainie też cichutko byliu jak ich Dynamo zaatakowało? albo Lech w Sarajevie czy z Aikiem? może Sląsk siedział cicho razem z WIsła I Lechią w Szwecji? sam widzisz jakie bzdury piszesz.... co do Lecha i Spartaka i ogolnie do ruskich kto komu lizde dupe i robi wywiady z ekipa z Lecha dla swojego kanalu okolofutbol czy c*** wie jak to sie nazywa kto w licznych wywiadach lize mu dupe nazywając ich jedna z najlepszych band? Ruskie maja zgody tylko z Serbami ? to co ostatnio Zlina robila na sektorze Lokomotivu? . Jedynie " napierdalanie" Węgrów które pamiętam to ustawka Ruchu chyba z VIdeotonem który nie miał nic przeciwko. CSKA to honorowa na euro to dostal w******* od ŁKS tyle o nich slyszalem
Jakieś urojenia mamy? w głowie dobrze? co takiego robi Legia w Madrycie, że pózniej Polacy na hiszpanskich yt czy stronach przepraszali Hiszpanów za Legie? no cóż niewolnictwo zrobiło swoje. W Neapolu wylądowali w szpitalach, a z Ajaksem szli pod eksorta policji więc co takiego robili? A może opowiesz jak ta Legia dostała w******* w Albanii?
Gościowi bardziej chodzi o leśne walki a nie jakies akcje spontan i tutaj null.
Lech w Sarajewie nie potrafił ubić sto razy mniejszej ekipy Horde Zla tylko latał po ulicach, a teraz pierdola ze latali po Sarajewie a tak naprawde byli Vogoscy, sami ludzie HZ mowią że jakby byli w Sarajewie to by sie to dla Lecha zle skonczylo. Nie bede wspominał Ukrainy, bo ludzie z ekip są na frontach.
W twoim mniemaniu to ruskie liża dupe Sparcie Praga, Bułgarom z Płowdiw czy Angolom bo z nimi tez przeprowadzili wywiad w okołofutbol i był tam ciekawy fragment ktory powinienieś zauważyć - że to pierwszy Lech chciał kontakty do Spartaka a nie Spartak więc kto komu liże dupe? Teraz w innych wywiadach mowią jak to jest zajebiscie z ruskimi i celebryci z Lecha wystepuja teraz nawet w rosyjskich tv, ostatnio tez byli "polscy chuligani przed Mistrzostwami Swiata 2018".
old school CRBB pisze:
26.01.2018, 21:03
Chochoł a za kogo mają was ruskie ?
krzycho_ASR pisze:
27.01.2018, 12:12
Typ to jakaś ślązakowska ewentualnie ukraińska ku***. Rusy raczej tak dobrze po polsku nie szprechają.
Polecam pojechać na Zachód czasem i zobaczyć ile Polaków nie przyznaje się że są z polski lub wrzekają sie obywatelstwa polskiego, zamista zyć urojeniami banderowiec, chochol itd.
DoZo(L) pisze:
26.01.2018, 18:09
Jak sam sobie odpowiesz, na czyje konto kilka ekip <c> biło się na Łotwie, o co chodzi z przykładem Legii w kwestii dwóch grup i co to wszystko ma do tego tematu, to może skończą się twoje problemy z kobietami.
Po pierwsze bili się na Litwie a nie na Łotwie a po drugie walczyły cztery ekipy,bo pobrali sobie najlepszych i wygrana idzie na 4 konta a ze wy zesraliscie sie gdy juz na was biegli a reszta pochowala sie w krzakach to nie moj problem.
A szczerze w d**** mam kobiety a szczegolne wasze, może by sie skonczyly jak bym był czarny/ciapaty lub obcy z dobrym angielskim, bo wasze lubia być najbardziej jebane przez obcych - najwieksze prostytutki w UK.
Sklej p****, pacanie j***** jak c**** wiesz!
Września 100% Lech Poznań!

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: tuwimianin. » 27.01.2018, 14:13

Ten rusek, co się tu wpisuje pod kilkoma nickami, pewnie wyłapał w******* na euro 2012 i ma traumę do dziś.
IGLOOPOL DĘBICA

Papi ciulu
Posty: 23
Rejestracja: 17.12.2017, 13:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Papi ciulu » 27.01.2018, 17:35

No KSG śmiga na Bayern to Ruch na Borussie.

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: R.E. Bells » 27.01.2018, 17:46

Ruch na Schalke, GKS na Borussie. Zagłębie na Augsburg, Sandecja na Ulm a Grunwald na Werder.

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nowonarodzony » 27.01.2018, 17:54

Papi ciulu pisze:
27.01.2018, 17:35
No KSG śmiga na Bayern to Ruch na Borussie.
Z tego co mi wiadomo to w latach 90 gdy wchodziły na rynek szaliki, często kibice chodzili w szalikach zagranicznych (na Ślasku preferowane były szaliki niemieckich drużyn) kierując się barwami - GKS w Borussi, Ruch w Schalke i Bochum, a Górnik w Bayernu. Wielu z nich pewnie te sympatie zostały, ale nie miało to nic wspólnego z kontaktami kibiców - zresztą Górnik miał (a moze nadal ma?) kontakty z Schalke, teraz Ruch z Borussia

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: WileTheBest » 27.01.2018, 18:00

rudolf czerwononosy pisze:
27.01.2018, 17:55
Z cała Europa zgody by pózniej czuc sie bezpieczniej nie polaki hahahaha.
Za kim jesteś, k****?
Września 100% Lech Poznań!

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bad1 » 27.01.2018, 18:04

To bardziej z nami chcą trzymać ekipy z za granicy :)

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bad1 » 27.01.2018, 18:13

Ta bo do tego potrzebne są oficjalne wizyty,układy itp....interesy to robią i wrogie sobie ekipy....

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: walkers » 27.01.2018, 19:20

przypalowiec z forum pisze:
27.01.2018, 18:06
Bad1 pisze:
27.01.2018, 18:04
To bardziej z nami chcą trzymać ekipy z za granicy :)
Wiadomo, że utożsamiacie się z Narodem Śląskim, większość ma zapędy niemieckie, ale jak można trzymać z pedałami którzy wywieszają "refugees welcome" ? bo tego nigdy nie zrozumiem.
Co Ty dupisz? Jaka wiekszosc ma zapedy niemieckie? Nie wiesz jak wygląda sytuacja na Ruchu a p********* kocopoly. Na bvb jest kilka grup

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Doktor » 27.01.2018, 21:39

Wy z Werderem zdaje sie tez mieliscie kontakty(City Warriors Bremen?) i z Zenitem St.Petersburg.
mahomet to pedofil. AVE BMH

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Doktor P(r)awica » 27.01.2018, 21:52

Sie teraz zacznie wymienianie kto ma z kim kontakty i kto dojebany. Prawda jest taka, że na zachodzie niewiele jest 100% 'prawicowych' ekip. Akurat BVB na pewno jest bardziej na prawo i ma większe tradycje tego typu w przeciwieństwie do Shalke które jest utożsamiane z antifą i każdy to wie.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Beha » 27.01.2018, 23:04

Na przełomie wieków Lech miał układ z Shalke 04. Nie wiem, jsk długo to trwało i jak się rozeszło, ale była komitywa.

Ultra Liberi
Posty: 10
Rejestracja: 21.01.2017, 03:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ultra Liberi » 28.01.2018, 05:51

Obrazek
A tutaj ta sama flaga w towarzystwie fany wielbicieli Che Guevary
Obrazek

zeebe
Posty: 11
Rejestracja: 10.07.2010, 18:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: zeebe » 28.01.2018, 11:54

Beha pisze:
27.01.2018, 23:04
Na przełomie wieków Lech miał układ z Shalke 04. Nie wiem, jsk długo to trwało i jak się rozeszło, ale była komitywa.
Uklad?jestes pewien?

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 28.01.2018, 12:00

Ultra Liberi pisze:
28.01.2018, 05:51
Obrazek
A tutaj ta sama flaga w towarzystwie fany wielbicieli Che Guevary
Obrazek
ale dosz rada zasnac wieczorem ?

jakim ciulem trzeba byc zeby poswiecic swoj czas na szukanie po necie jakis fotek z tymi czy tamtymi. Jeden post i juz wiem ze nigdy w zadnym temacie nie wniesiesz nic do dyskusji, ewentualne larmo jak do mamy.
Mimo wszystko cieszy mnie taka reakcja, interesujesz sie, sprawdzasz, szukasz, czytasz. Ruch jest dla Ciebie wazny, obawiasz sie go albo wielbisz tak czy siak prawidlowo, pozdrawiamy:)


Mam pomysla:) za rok przyjdz i uwolnij nas od tej lewackiej holoty:)

FORZA ZKS
Posty: 134
Rejestracja: 16.11.2014, 09:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: FORZA ZKS » 28.01.2018, 14:43

Jak to wyszło z tym Rubym bo pierw było po nim ciśnięte że się rozpierdolił a teraz jego ksywa wisi naturnieju Ruchu na transie PDW? Czy chodzi o dwie inne osoby?

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 28.01.2018, 18:16

FORZA ZKS pisze:
28.01.2018, 14:43
Jak to wyszło z tym Rubym bo pierw było po nim ciśnięte że się rozpierdolił a teraz jego ksywa wisi naturnieju Ruchu na transie PDW? Czy chodzi o dwie inne osoby?
to nie Kulka , dwie rozne osoby

mad22
Posty: 125
Rejestracja: 18.06.2007, 16:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: mad22 » 29.01.2018, 22:24

Myślę że pasuje do tego tematu. Jeden z czwórki ratujących na Nanga Parbat to kibic Górnika z Zabrza.

Kod: Zaznacz cały

https://roosevelta81.pl/historia-prawdziwych-ludzi/

iamcriminal
Posty: 146
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: iamcriminal » 29.01.2018, 22:47

szanuje !

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: mądrala » 29.01.2018, 23:52

Szczew nie trawię, niemniej szacunek. Pomimo kibicowskich antypatii, szacunek. Wielkie, bohaterskie, polskie zachowanie.

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: tuwimianin. » 30.01.2018, 15:10

Gówno to jest twoja jebana rosja, jesteście narodem tępych, zachlanych kmiotów, których za mordę musi trzymać car lub inny despota. Pamiętaj śmieciu, kto w XVI wieku zasiadał na Kremlu, kto wam spuścił w******* w 1920 roku i kto przyczynił do rozpadu zsrr. Zawsze będziecie ścierwem.
IGLOOPOL DĘBICA

JaTrenujęATy?
Posty: 12
Rejestracja: 26.07.2016, 16:40

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: JaTrenujęATy? » 30.01.2018, 15:11

rudolf czerwononosy pisze:
30.01.2018, 13:53
Bad1 pisze:
27.01.2018, 18:13
Ta bo do tego potrzebne są oficjalne wizyty,układy itp....interesy to robią i wrogie sobie ekipy....
I to pokazuje ze polska scena to gówno.
na spokojnie pisze:
27.01.2018, 19:01
Daj spokój.
Człenio drze łacha ze wszystkiego, prowokuje i ma bal.
Olej jego komentarze, to w końcu daruje sobie.
Luz.
A co boli cie prawda? Bo jestescie śmiesznym narodzikiem, ostatnio znow na rosyjskim vk pojawila sie informacja o turnieju Remi Cup i ruskie beke znowu z was cisneli...

Ruch też wywiesi sobie za niedługo "refugees welcome", ale oni zawze mieli ciągotki niemieckie wkoncu nawet niemiecka flage mieli u siebie na sektorze
Żyję w głębokim przekonaniu, że taka kurewka jak ty, nie mieszka w Polsce, wyrzekl się obywatelstwa, dowód osobisty połamał, a rodzinę wysiedlił do Afryki. Mam nadzieję,że zaczniesz pisać cyrlica, jak Cię nauczyli rosyjscy ojcowie.
Przyznaj się k****, nie znasz innego języka niż polski, prawda? Czemu się nim poslugujesz?

Tvr34
Posty: 78
Rejestracja: 06.10.2017, 08:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Tvr34 » 30.01.2018, 15:19

Ruski niech się raczej za ciapatych w Moskwie weźmie bo już ponad 2 mln 😂 Muslimy Moskwe przejmują , ruscy na wieś spierdalaja .A typ sie napina na Internecie 🤣
Huragan Krużewniki .

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rzutkarny » 30.01.2018, 15:33

rudolf czerwononosy pisze:
30.01.2018, 13:53
Bad1 pisze:
27.01.2018, 18:13
Ta bo do tego potrzebne są oficjalne wizyty,układy itp....interesy to robią i wrogie sobie ekipy....
I to pokazuje ze polska scena to gówno.
na spokojnie pisze:
27.01.2018, 19:01
Daj spokój.
Człenio drze łacha ze wszystkiego, prowokuje i ma bal.
Olej jego komentarze, to w końcu daruje sobie.
Luz.
A co boli cie prawda? Bo jestescie śmiesznym narodzikiem, ostatnio znow na rosyjskim vk pojawila sie informacja o turnieju Remi Cup i ruskie beke znowu z was cisneli...

Ruch też wywiesi sobie za niedługo "refugees welcome", ale oni zawze mieli ciągotki niemieckie wkoncu nawet niemiecka flage mieli u siebie na sektorze
A twoi starzy to z jakiego plemienia, i skąd tak ładnie potrafisz pisać w jezyku tego narodziku?
Coś mi się wydaje, że ty to jesteś jak ci biali co udają murzynów. Ujebałeś sobie w chorej bani, że ty to rusek. Jesteś narodowościowym transwestytą, czy prawdziwym dumnym ruskim którego do Polszy zaciągnęła matka spełniająca "american dream" przy jednej z szos?

CopA.C.A.B.ana
Posty: 275
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 30.01.2018, 15:41

Po c*** odpowiadacie tej parówie i r************* temat? Dodajcie do wrogów albo po prostu zlewajcie jego wypociny. Wdając się z nim w dyskusje dajecie trollowi pożywkę.
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 491 gości