Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 25.01.2018, 08:28

Pamiętam to dokladnie tak samo jak Ty:)(LksNa...)Wydaje mi sie ze turnieje na Orle odbywały sie w latach 95,96 w zime oczywiscie.



WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 25.01.2018, 08:54

. Na ostatnim turnieju orla jakim byłem lub pamiętam ale napewno był to późniejszy rok niz 93 mecze były rozgrywane w Zgierzu i Łodzi. I taka ciekawostka, Graliśmy mecz na boisku gdzie teraz jeżdżą żużlowcy a po naszym meczu miał grać widzew gdy mecz się zakończył, główna grupa widzewa została wprowadzona przez psiarnie. Skończyło się na wzajemnych epitetach i wtedy widzew wszedł z okrzykiem destroyers tak prxynajmniej kojarze na co my odpowiedzielismy żadni krwi ŁKS. Nie wiem który był to rok ale dużo by powiedział, w tym czasie była również awantura na barlickim, zostaliśmy pogonieni i na pojezierskiej gdzie widzew się ustawił i został pogoniony
Turniej wcześniej bądź nawet na tym co piszesz finał z wami , albo z Zawiszą, ponieśliście pierwsza sromotną klęskę po meczu, awantura na Włókniarzy i wasza ucieczka wyglądało to nieźle bo było was bardzo dużo nas zresztą też. W drodze na ten turniej spóźniliśmy się na zbiórkę z 10 osób byliśmy wtedy małolatami jechał z nami jedynie M. Postanowiliśmy pojechać tramwajem, na przystanku przy ul Żeromskiego gdy mieliśmy już wychodzić z tramwaju wyskoczył na nas ŁKS uzbrojony po zęby łańcuchy pręty i inne rympoły, tylko dzięki przytomności maszynisty i waszym zbyt szybkim ruszeniem w naszą stronę uniknęliśmy ciężkiego wpierdolu, ucierpiał tylko tramwaj wszystkie szyby z prawej strony zdemolowane , my broniliśmy tylko drzwi wejściowych. To tak apropos używania sprzętu. My na turniej dotarliśmy dalej z buta maszynista zatrzymał się w połowie drogi między Żeromskiego a Włókniarzy. Z relacji wiem że drugi komitet powitalny był. Na przystanku przy Kaliskim, czekaliście na pojedyńcze osoby, ale nasza główna grupa robiła w tym czasie już rozpierduche na Barlickim.Totalnie was tym zaskoczyliśmy jak później wynikneło z opowieści znajomych z Łks. Ale na pewno jeszcze nie było to DHW.
https://t.me/pump_upp

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 25.01.2018, 09:06

WidzewskaCharyzma pisze:
25.01.2018, 08:54
. Na ostatnim turnieju orla jakim byłem lub pamiętam ale napewno był to późniejszy rok niz 93 mecze były rozgrywane w Zgierzu i Łodzi. I taka ciekawostka, Graliśmy mecz na boisku gdzie teraz jeżdżą żużlowcy a po naszym meczu miał grać widzew gdy mecz się zakończył, główna grupa widzewa została wprowadzona przez psiarnie. Skończyło się na wzajemnych epitetach i wtedy widzew wszedł z okrzykiem destroyers tak prxynajmniej kojarze na co my odpowiedzielismy żadni krwi ŁKS. Nie wiem który był to rok ale dużo by powiedział, w tym czasie była również awantura na barlickim, zostaliśmy pogonieni i na pojezierskiej gdzie widzew się ustawił i został pogoniony
Turniej wcześniej bądź nawet na tym co piszesz finał z wami , albo z Zawiszą, ponieśliście pierwsza sromotną klęskę po meczu, awantura na Włókniarzy i wasza ucieczka wyglądało to nieźle bo było was bardzo dużo nas zresztą też. W drodze na ten turniej spóźniliśmy się na zbiórkę z 10 osób byliśmy wtedy małolatami jechał z nami jedynie M. Postanowiliśmy pojechać tramwajem, na przystanku przy ul Żeromskiego gdy mieliśmy już wychodzić z tramwaju wyskoczył na nas ŁKS uzbrojony po zęby łańcuchy pręty i inne rympoły, tylko dzięki przytomności maszynisty i waszym zbyt szybkim ruszeniem w naszą stronę uniknęliśmy ciężkiego wpierdolu, ucierpiał tylko tramwaj wszystkie szyby z prawej strony zdemolowane , my broniliśmy tylko drzwi wejściowych. To tak apropos używania sprzętu. My na turniej dotarliśmy dalej z buta maszynista zatrzymał się w połowie drogi między Żeromskiego a Włókniarzy. Z relacji wiem że drugi komitet powitalny był. Na przystanku przy Kaliskim, czekaliście na pojedyńcze osoby, ale nasza główna grupa robiła w tym czasie już rozpierduche na Barlickim.Totalnie was tym zaskoczyliśmy jak później wynikneło z opowieści znajomych z Łks. Ale na pewno jeszcze nie było to DHW.
To całkiem inny mecz, ten mecz o którym piszesz myślę że był ok 91 może 92 roku

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 25.01.2018, 09:18

LksNaZawsze pisze:
25.01.2018, 07:54
whitepride08 pisze:
25.01.2018, 07:15
serce miasta pisze:
25.01.2018, 00:23

Widzew nie zbierał sie tylko w dniach meczy,nie klam.Regularnie odbywały sie co piatek zbriórki i polowania na terenach Łks i w zdecydowanej wiekszosci byli to Łodzianie z Bałut,Śródmieścia,Dąbrowy,Chojen,Rudy,Górniaka.
Przypomnijcie w jakich latach odbywały sie zimowe turnieje na Orle i sprawa sie wyjaśni bo juz wtedy Destroyersi prężnie działali.
A ten znowu jakieś głupoty wypisuje.Ostatni turniej Orła odbył się chyba w 1993 roku, i co w tedy już Destroyersi prężnie działali??
Na ostatnim turnieju orla jakim byłem lub pamiętam ale napewno był to późniejszy rok niz 93 mecze były rozgrywane w Zgierzu i Łodzi. I taka ciekawostka, Graliśmy mecz na boisku gdzie teraz jeżdżą żużlowcy a po naszym meczu miał grać widzew gdy mecz się zakończył, główna grupa widzewa została wprowadzona przez psiarnie. Skończyło się na wzajemnych epitetach i wtedy widzew wszedł z okrzykiem destroyers tak prxynajmniej kojarze na co my odpowiedzielismly żadni krwi ŁKS. Nie wiem który był to rok ale dużo by powiedział, w tym czasie była również awantura na barlickim, zostaliśmy pogonieni i na pojezierskiej gdzie widzew się ustawił i został pogoniony.
Fajne czasy wtedy kiedy wracaliście że Zgierza mieliśmy trzy akcje tego dnia pierw na kozinach wygrana później na zgierskiej na rado na was czekaliśmy zostaliśmy rozgonieni nastepnie w tramwaj i za wami i na pojezierskiej to już wogóle gonitwy nawet nie wiedzieliśmy że jeszcze ktoś inny będzie się ustawiał na was w jeden dzień więcej adrenaliny niż niektórzy teraz w rok😀😀

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 25.01.2018, 09:19

DoZo,ŁKSiacy też przekłamują datę powstania DHW?Nie odpisuj tylko sobie przemyśl na jakiego farmazoniarza wyszedłeś.

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 25.01.2018, 09:30

RaryTaS pisze:
25.01.2018, 09:19
DoZo,ŁKSiacy też przekłamują datę powstania DHW?Nie odpisuj tylko sobie przemyśl na jakiego farmazoniarza wyszedłeś.
Zostaw adrianka w spokoju on ma swój świat 😂😂😂

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 25.01.2018, 10:33

Grupa Destroyers na pewno aktywnie działała na Śródmieściu już w roku 1996, spotkania w pewnej śródmiejskiej knajpie przy Fabrycznym były na pewno wcześniej.

Dużo w tym czasie się działo na Kilińskiego, Jaracza czy rejonie Placu Dąbrowskiego. Rzeczywiście na samym początku starsi ełkaesiacy ze Śródmieścia podśmiewali się z młodych gniewnych z Widzewa, minął rok czy dwa i ci sami goście mieli już pełno w gaciach, często barwy wyciągali dopiero w okolicy Magdy, gdzie się zbierali na Autobus. Stare fajne czasy.

To że Widzew zbierał się tylko w dni meczowe to bzdura totalna. W kwadracie ulic Piotrkowska- Tuwima- Pomorska- Uniwersytecka raz po raz coś się działo. Fajnie było po meczach mocnych wtedy koszykarek Łks, czy podczas WOŚP na Placu Dąbrowskiego.
[link]

masturbator12cm
Posty: 33
Rejestracja: 17.11.2016, 12:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: masturbator12cm » 25.01.2018, 10:46

internet opisuje to jako kibic Łks-u który jak widać zna wszystko z opowiadań tak jak Rudę który jako jedyny walczył.

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 25.01.2018, 10:49

DoZo(L) pisze:
25.01.2018, 10:22
RaryTaS pisze:
25.01.2018, 09:19
DoZo,ŁKSiacy też przekłamują datę powstania DHW?Nie odpisuj tylko sobie przemyśl na jakiego farmazoniarza wyszedłeś.
internet pisze:
24.01.2018, 21:11
Jakos w okolicach 2000 roku zaczeli sie nazywac DHW,
(...)
Szach-mat, 'eRTeeSiaki'. 😂
bananowa legia w temacie łódzkim

Fox musi mieć dobry hajs z odsłon, że pozwala ci napierdalać tyle postów

Czyli Miśki też przekłamują swoją datę powstania skoro skrót TB pojawił się wiele lat po tym jak używana była nazwa Teddy Boys

Skrót DhW pojawił się na bazie modnego wtedy skracania pełnych nazw ekip wiele lat po tym jak powstała grupa.
[link]

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 25.01.2018, 11:06

Panowie olewajmy wpisy tego grzbieta,bo za chwile znowu się tu zlecą jego adwokaci z Żylety i rozpierdolą temat,a zaczęła się całkiem normalna dyskusja.

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 25.01.2018, 11:11

Dodajcie go do zablokowanych i po problemie.

mareckidoch
Posty: 1
Rejestracja: 22.01.2018, 17:36
Lokalizacja: Poland

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mareckidoch » 25.01.2018, 11:39

Widzę czasy dosyć się zmieniły, a w Łodzi nie mieszkam już 17 lat ;)

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 25.01.2018, 11:40

White1910Pride pisze:
25.01.2018, 10:33
Grupa Destroyers na pewno aktywnie działała na Śródmieściu już w roku 1996, spotkania w pewnej śródmiejskiej knajpie przy Fabrycznym były na pewno wcześniej.

Dużo w tym czasie się działo na Kilińskiego, Jaracza czy rejonie Placu Dąbrowskiego. Rzeczywiście na samym początku starsi ełkaesiacy ze Śródmieścia podśmiewali się z młodych gniewnych z Widzewa, minął rok czy dwa i ci sami goście mieli już pełno w gaciach, często barwy wyciągali dopiero w okolicy Magdy, gdzie się zbierali na Autobus. Stare fajne czasy.

To że Widzew zbierał się tylko w dni meczowe to bzdura totalna. W kwadracie ulic Piotrkowska- Tuwima- Pomorska- Uniwersytecka raz po raz coś się działo. Fajnie było po meczach mocnych wtedy koszykarek Łks, czy podczas WOŚP na Placu Dąbrowskiego.

Nie tylko na śródmieściu się wtedy działo.W całym mieście dochodziło do mniejszych lub większych awantur.Z WOŚP i koszykarkami się zgadza,ale pamiętam też szarpanki przy jakiś dniach Łodzi na Piotrkowskiej,czy z tam innej okazji.Tak czy siak koncert.Pewnie podczas kazdej miejskiej imprezy cos sie działało.Cały rok walka na każdym możliwym froncie.Skala krojenia po czy przed meczami obu drużyn,to na dzisiejsze czasy szok.Wyprawy na wrogie tereny,plany,strategia,zasadzki :) Wszystko z lepszym lub gorszym skutkiem,ale ludzi aktywnych nie brakowało.
ŁKS Łódź Polska

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 25.01.2018, 11:46

Dozo znów wyszedłes na farmazoniarza koperkowca:)
ps.pamietam ze turnieje na Orle były w latach kiedy Podolski z Woźniakiem przeszli z Łks do Widzewa i wg.wikipedii były to lata 94-95 a wtedy jak zostało już tu napisane DHW było w gazie:)

obiektywnyGosc
Posty: 16
Rejestracja: 20.08.2016, 17:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: obiektywnyGosc » 25.01.2018, 12:25

No po raz pierwszy fajnie sie czyta ten temat oprócz wypociń jakiegoś dziada doza który ma kompleks daty Dhw. A swoja droga może ktoś z Łksu opisać jak to wygladało u nich początki ich ekipy h z kim jeszcze w tamtych czasach wojowaliście czy od samych poczatków były walki z Widzewem ? Bo wnioskuje że nabojka Łksu była chyba pierwsza ? Czy może powstały mniej wiecej jednocześnie gdy zaczeły sie walki z rywalem za miedzy ? Pytam z czystej ciekawości bo na poczatku lat 90 byłem zajety ustawkami samochodzików w piaskownicy :) Pozdro

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 25.01.2018, 13:13

Dozo znów wyszedłes na farmazoniarza koperkowca:)
ps.pamietam ze turnieje na Orle były w latach kiedy .
Jak czegoś nie wiesz bądź nie jesteś pewien to nie p******,i nie czerp wiedzy z wikipedii , tylko porozmawiaj z ludźmi którzy wtedy działali.
https://t.me/pump_upp

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 25.01.2018, 14:23

Abr1908 pisze:
25.01.2018, 11:40
White1910Pride pisze:
25.01.2018, 10:33
Grupa Destroyers na pewno aktywnie działała na Śródmieściu już w roku 1996, spotkania w pewnej śródmiejskiej knajpie przy Fabrycznym były na pewno wcześniej.

Dużo w tym czasie się działo na Kilińskiego, Jaracza czy rejonie Placu Dąbrowskiego. Rzeczywiście na samym początku starsi ełkaesiacy ze Śródmieścia podśmiewali się z młodych gniewnych z Widzewa, minął rok czy dwa i ci sami goście mieli już pełno w gaciach, często barwy wyciągali dopiero w okolicy Magdy, gdzie się zbierali na Autobus. Stare fajne czasy.

To że Widzew zbierał się tylko w dni meczowe to bzdura totalna. W kwadracie ulic Piotrkowska- Tuwima- Pomorska- Uniwersytecka raz po raz coś się działo. Fajnie było po meczach mocnych wtedy koszykarek Łks, czy podczas WOŚP na Placu Dąbrowskiego.

Nie tylko na śródmieściu się wtedy działo.W całym mieście dochodziło do mniejszych lub większych awantur.Z WOŚP i koszykarkami się zgadza,ale pamiętam też szarpanki przy jakiś dniach Łodzi na Piotrkowskiej,czy z tam innej okazji.Tak czy siak koncert.Pewnie podczas kazdej miejskiej imprezy cos sie działało.Cały rok walka na każdym możliwym froncie.Skala krojenia po czy przed meczami obu drużyn,to na dzisiejsze czasy szok.Wyprawy na wrogie tereny,plany,strategia,zasadzki :) Wszystko z lepszym lub gorszym skutkiem,ale ludzi aktywnych nie brakowało.
Prawda aż mordka się cieszy😁😁 przy wspomnieniach każde osiedle miało swoje grupki a walka trwała non stop nawet w drodze do szkół 😀😀😀się kroiło szale co większą impreza w Łodzi to było pewne że będą atrakcję ach te czasy pzd drugą stronę z tamtych lat 😉😎😀

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 25.01.2018, 14:41

Dozo ośmieszasz sie a ciachować to Ty sobie mozesz ew.clonozepan który ewidentnie towarzyszy Ci kazdego dnia:)kolejny Twój farmazon został obalony a Ty dalej brniesz w te swoje gluty i piszesz o niemcach:)

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 25.01.2018, 15:15

Powiem wam z perspektywy czasu gdy zebraliśmy się w 91' przy ulicy orla młodszych tyły dzisiejszej galerii Łódzkiej, browar tam był Łódzki. Więc zebraliśmy się stanąłem popatrzyłem na nas po sobie same młodzki, niewielu starszych, ale już dobrych wariatów. Pomyślałem i zwątpiłem, a znałem potencjał tamtejszego ŁKS, latałem kiedyś do winiarni, taka knajpa
Była na Kościuszki rządziła tam ówczesna śmietanka lks. Min Strusiu, który na mnie jako młodym chłopaku robił wrażenie. Wielki łysy skin z szalikiem Romy. I powiem wam że nie potrafię zrozumieć jak ŁKS mógł roztrwonić tak wielki potencjał jaki wówczas posiadał, chyba zwyciężyła nasza determinacja i mimo wielu porażek, hartowaliśmy się, wtedy w tym 91 roku gdy spóściliśmy spektakularny w******* naszemu wrogowi, wiedziałem że damy radę. Później zgoda ŁKS z cracoviá, która już wtedy była uważana za najbardziej frajerski sprzętowy klub, ale mocna banda. W ogóle jest mnóstwo analogii między Krakowem i Łodzią. Ktoś kto znałby trich3 historię zrozumiałby postępowanie Wisły, nie mówię o dzisiejszej Wiśle ,bo to już nie moja bajka.Zgoda ŁKS - Śląsk, gdzie WKS boleśnie przekonał się że nie za bardzo w tej Łodzi jest tylko ŁKS jak zapewniali chłopcy z Karolewa.
https://t.me/pump_upp

Radicaal
Posty: 451
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 25.01.2018, 16:06

Urzekła mnie Twoja historia....
Mam nadzieję ze Ci lepiej.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 25.01.2018, 16:27

WidzewskaCharyzma pisze:
25.01.2018, 15:15
Powiem wam z perspektywy czasu gdy zebraliśmy się w 91' przy ulicy orla młodszych tyły dzisiejszej galerii Łódzkiej, browar tam był Łódzki. Więc zebraliśmy się stanąłem popatrzyłem na nas po sobie same młodzki, niewielu starszych, ale już dobrych wariatów. Pomyślałem i zwątpiłem, a znałem potencjał tamtejszego ŁKS, latałem kiedyś do winiarni, taka knajpa
Była na Kościuszki rządziła tam ówczesna śmietanka lks. Min Strusiu, który na mnie jako młodym chłopaku robił wrażenie. Wielki łysy skin z szalikiem Romy. I powiem wam że nie potrafię zrozumieć jak ŁKS mógł roztrwonić tak wielki potencjał jaki wówczas posiadał, chyba zwyciężyła nasza determinacja i mimo wielu porażek, hartowaliśmy się, wtedy w tym 91 roku gdy spóściliśmy spektakularny w******* naszemu wrogowi, wiedziałem że damy radę. Później zgoda ŁKS z cracoviá, która już wtedy była uważana za najbardziej frajerski sprzętowy klub, ale mocna banda. W ogóle jest mnóstwo analogii między Krakowem i Łodzią. Ktoś kto znałby trich3 historię zrozumiałby postępowanie Wisły, nie mówię o dzisiejszej Wiśle ,bo to już nie moja bajka.Zgoda ŁKS - Śląsk, gdzie WKS boleśnie przekonał się że nie za bardzo w tej Łodzi jest tylko ŁKS jak zapewniali chłopcy z Karolewa.
Początek lat dziewięćdziesiątych o których piszesz,to okres naszego największego kryzysu.Młyn wyglądał tragicznie.Ludzi aktywnych garstka.To ze wtedy nas nie dobiliscie to jest i tak cud.Po części uratował nas rok 1993.Po części ludzie którzy z wielką determinacja zaczęli Wam stawiać czoła.To nie było wcale takie łatwe.Sukcesy Widzewa,a co za tym idzie wielki potencjał ludzki(nawet w samej Łodzi) Trzeba brac to pod uwage.Na szczęście się się dzwignelismy i jest jak jest.

A Strusiu choć wyglądał groźnie i na mnie też robił wrażenie,okazał się zwykłym chujem."Legenda" ruchu skinhead w Łodzi,a koledzy z tamtych czasów wzywają go od k****.Widocznie mają powody :)
ŁKS Łódź Polska

zar
Posty: 15
Rejestracja: 12.01.2016, 21:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zar » 25.01.2018, 17:57

Pierwsze Dhw to z małymi wyjątkami Łódź. Wtedy sktywne były obie strony, kosz, wjazdy non-stop.Według mnie Widzew był wtedy lepszy, n.p turnieje Orła, powrót ełksy z Zabrza, próby umawiania się z nimi na umawianą awanturę(pod Billą, po pogrzebie Nowaka).Porażka na Retkini zakończyła pewien okres, choć skłaf owej grupy był róźny.

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 25.01.2018, 18:08

DoZo(L) pisze:
25.01.2018, 16:17
serce miasta pisze:
25.01.2018, 14:41
Dozo ośmieszasz sie a ciachować to Ty sobie mozesz ew.clonozepan który ewidentnie towarzyszy Ci kazdego dnia:) kolejny Twój farmazon został obalony a Ty dalej brniesz w te swoje gluty i piszesz o niemcach:)
WidzewskaCharyzma pisze:
25.01.2018, 13:13
Dozo znów wyszedłes na farmazoniarza koperkowca:)
ps.pamietam ze turnieje na Orle były w latach kiedy .
Jak czegoś nie wiesz bądź nie jesteś pewien to nie p******,i nie czerp wiedzy z wikipedii , tylko porozmawiaj z ludźmi którzy wtedy działali.

Może i mylą mi się daty,lata,dużo sie wtedy w Łodzi działo,nie zmienia to jednak faktu że bezpodstawnie spierdalasz się do Widzewa i opowiadasz tu bajki podsłuchane u konfidenta.

whitepride08
Posty: 143
Rejestracja: 17.12.2012, 19:06
Lokalizacja: Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: whitepride08 » 25.01.2018, 18:33

zar pisze:
25.01.2018, 17:57
Pierwsze Dhw to z małymi wyjątkami Łódź. Wtedy sktywne były obie strony, kosz, wjazdy non-stop.Według mnie Widzew był wtedy lepszy, n.p turnieje Orła, powrót ełksy z Zabrza, próby umawiania się z nimi na umawianą awanturę(pod Billą, po pogrzebie Nowaka).Porażka na Retkini zakończyła pewien okres, choć skłaf owej grupy był róźny.
Widzisz,według Ciebie.Ja uważam,że było inaczej.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...a teraz to możemy sobie tylko powspominać.Każdy pamięta i widzi to na swój sposób.
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 25.01.2018, 19:24

.Początek lat dziewięćdziesiątych o których piszesz,to okres naszego największego kryzysu.Młyn wyglądał tragicznie.Ludzi aktywnych garstka.To ze wtedy nas nie dobiliscie to jest i tak cud.Po części uratował nas rok 1993.Po części ludzie którzy z wielką determinacja zaczęli Wam stawiać czoła.To nie było wcale takie łatwe.Sukcesy Widzewa,a co za tym idzie wielki potencjał ludzki(nawet w samej Łodzi) Trzeba brac to pod uwage.Na szczęście się się dzwignelismy i jest jak jest.

A Strusiu choć wyglądał groźnie i na mnie też robił wrażenie,okazał się zwykłym chujem."Legenda" ruchu skinhead w Łodzi,a koledzy z tamtych czasów wzywają go od k****.Widocznie mają powody :)
Ja inaczej odbieram te lata bom młody był jeszcze,natomiast Strusiu był jakby nie było jedną z waszych legend tamtych lat, nie wiem kto jak go i od kogo,wyzywał, faktem jest że karierę brutalnie przerwały mu puncory. Da się pogadać ale taki gil radical musiał się oczywiście zjebać, może opisz nam swoje przygody, tylko nie na podstawie, bajek x-mana które można w necie znaleźć, słucham.
https://t.me/pump_upp

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 25.01.2018, 19:50

WidzewskaCharyzma pisze:
25.01.2018, 19:24
.Początek lat dziewięćdziesiątych o których piszesz,to okres naszego największego kryzysu.Młyn wyglądał tragicznie.Ludzi aktywnych garstka.To ze wtedy nas nie dobiliscie to jest i tak cud.Po części uratował nas rok 1993.Po części ludzie którzy z wielką determinacja zaczęli Wam stawiać czoła.To nie było wcale takie łatwe.Sukcesy Widzewa,a co za tym idzie wielki potencjał ludzki(nawet w samej Łodzi) Trzeba brac to pod uwage.Na szczęście się się dzwignelismy i jest jak jest.

A Strusiu choć wyglądał groźnie i na mnie też robił wrażenie,okazał się zwykłym chujem."Legenda" ruchu skinhead w Łodzi,a koledzy z tamtych czasów wzywają go od k****.Widocznie mają powody :)
Ja inaczej odbieram te lata bom młody był jeszcze,natomiast Strusiu był jakby nie było jedną z waszych legend tamtych lat, nie wiem kto jak go i od kogo,wyzywał, faktem jest że karierę brutalnie przerwały mu puncory. Da się pogadać ale taki gil radical musiał się oczywiście zjebać, może opisz nam swoje przygody, tylko nie na podstawie, bajek x-mana które można w necie znaleźć, słucham.
Jak też byłem wtedy młody ale mam świadomość w jakiej byliśmy sytuacji.No może w tamtym czasie nie do końca zdawałem sobie z tego sprawę.
Żeby już zakończyć temat Strusia.Miałem okazje go "poznac" jako malolat.Jedna z naszych legend na pewno nie był.Wiadomo ze dobrze wszystkim znany.Chodził na mecze i zaliczal jakieś wyjazdy.Myślę ze bardziej żył sprawami subkultury.Najpierw punkami bo z tego środowiska się wywodzi(on okradal kumpli,oni jego) a potem ruchem skinhead.Plus kapela BDM.Myślę ze jego kariera skończyła się chwilę wcześniej niż wspomniany przecież Ciebie ciężki w*******.Alko,narkotyki... Jak ktoś od nas ma inne zdanie to niech mnie sprostaje.
Myślę że u Was i u nas takich "karier" było dużo.Juz nie wspominając o gwiazdach dwóch,trzech sezonów.Gdzie są teraz? Nie wiem nikt.
ŁKS Łódź Polska

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zawilina » 25.01.2018, 19:52

kiedyś na jakiejś stronie były obszerna galeria ze sławetnego pogrmu ŁKSu nad Widzewem przed jakimś meczem repry w Łodźi.i pod ostatnią fotką,na której kilku z ekipy dhw schroniło się na dachu jakiegoś garażu/altany był podpis mniejwięcej : "już niedługo światło dzienne ujrzy film pt. skrzypek na dachu". Ukazał się ten filmik czy na chęciach sie skończyło?
A jak by ktoś miał chwile i chęci to mógłby wrzucić tez te fotki. oddają ducha tamtych czasów. brutalne katowanie,moda (świta mi koleś w swetrze i spodniach od dresu).

Master2000
Posty: 44
Rejestracja: 28.01.2009, 09:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master2000 » 25.01.2018, 20:11

internet pisze:
24.01.2018, 21:11
pierwsza "ekipa" Destroyers zaczynała być aktywna jakos w 96 - 97 roku. Zaczynalem wtedy studia i generalnie wzbudali usmiech, nazywani byli "dzieciojers" bo to były dzieciaki co miały 15 - 17 lat. Nastawieni na ataki w przewadze (przynajmniej na poczatku). Była to swego rodzaju odpowiedz na bardzo aktywny wtedy ŁKS. Widzew zbierał sie i cos dzial dopiero w dniu swojego meczu albo jak mieli jakies zbiorki gdy zjezdzaly sie chlopaki z Bełchatowa, Kutna i innych mocnych FC. FC Łódź był wtedy taki sobie. Jakos w okolicach 2000 roku zaczeli sie nazywac DHW, trzon na pewno stanowiło wielu chłopakow, ktorzy jako nastolatkowie byli Destroyersami i sie nie wykruszyli.
Tak to ja pamietam, ale moge sie mylic wszak to juz ponad 20 lat.
Czy to wazne jak sie datuja? Dla mnie to bez roznicy.
na przełomie 96 97 roku nazwa Destroyers była już używana co najlepiej sprawdzic w starych zinach.
Być może wtedy została nadana nazwa, ale grupa działa już wcześniej.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 25.01.2018, 20:31

Obrazek
ŁKS Łódź Polska

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 25.01.2018, 20:39

Master2000 pisze:
25.01.2018, 20:11
internet pisze:
24.01.2018, 21:11
pierwsza "ekipa" Destroyers zaczynała być aktywna jakos w 96 - 97 roku. Zaczynalem wtedy studia i generalnie wzbudali usmiech, nazywani byli "dzieciojers" bo to były dzieciaki co miały 15 - 17 lat. Nastawieni na ataki w przewadze (przynajmniej na poczatku). Była to swego rodzaju odpowiedz na bardzo aktywny wtedy ŁKS. Widzew zbierał sie i cos dzial dopiero w dniu swojego meczu albo jak mieli jakies zbiorki gdy zjezdzaly sie chlopaki z Bełchatowa, Kutna i innych mocnych FC. FC Łódź był wtedy taki sobie. Jakos w okolicach 2000 roku zaczeli sie nazywac DHW, trzon na pewno stanowiło wielu chłopakow, ktorzy jako nastolatkowie byli Destroyersami i sie nie wykruszyli.
Tak to ja pamietam, ale moge sie mylic wszak to juz ponad 20 lat.
Czy to wazne jak sie datuja? Dla mnie to bez roznicy.
na przełomie 96 97 roku nazwa Destroyers była już używana co najlepiej sprawdzic w starych zinach.
Być może wtedy została nadana nazwa, ale grupa działa już wcześniej.
Dokładnie a nazwa nadana była pod koniec roku 95 i zaczęliśmy działać na swoje konto w 96 w zimie już było o nas głośno 😀

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 25.01.2018, 20:50

Zawilina pisze:
25.01.2018, 19:52
kiedyś na jakiejś stronie były obszerna galeria ze sławetnego pogrmu ŁKSu nad Widzewem przed jakimś meczem repry w Łodźi.i pod ostatnią fotką,na której kilku z ekipy dhw schroniło się na dachu jakiegoś garażu/altany był podpis mniejwięcej : "już niedługo światło dzienne ujrzy film pt. skrzypek na dachu". Ukazał się ten filmik czy na chęciach sie skończyło?
A jak by ktoś miał chwile i chęci to mógłby wrzucić tez te fotki. oddają ducha tamtych czasów. brutalne katowanie,moda (świta mi koleś w swetrze i spodniach od dresu).
To nie te czasy, że kamery były w telefonach
. Wątpię, że chodziło o to, że został nagrany filmik tylko o szydere.

Hemorojd
Posty: 19
Rejestracja: 30.11.2017, 21:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hemorojd » 25.01.2018, 20:56

Widziałem ten filmik teraz już raczej nigdzie go nie ma.

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zawilina » 25.01.2018, 21:08

Czyli jednak był. pewnie ktoś ma gdzieś zakopany ale odnaleźć graniczy z cudem.
Abr1908 jak byś miał więcej fotek to wrzuć.

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 25.01.2018, 21:17

Piszecie ze nazwy Destroyers zaczeto uzywac gdzies po roku 1995.Jak zatem okreslali sie hools Widzewa przed rokiem 1995?
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 25.01.2018, 21:17

Tu macie wszystko
[link]
Tbm

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 25.01.2018, 22:30

dintre, jakim ty jesteś smutnym judajcem, to ja aż słów nie mam. Idź pan w c***, bo wieje parchem.

A swoją drogą urabura, ty to jesteś kolejny wynalazek. Pozycjonuję Cię gdzieś mniej więcej pomiędzy szefem-wszystkichs-szefów-na-legii czyt. dozo, a nikodemem, wielkim hólsem Łksu. Czyli ogólnie dno dna. Zrób wszystkim przyjemność i idź stąd. Udzielaj się u krakusów, tam masz ziomka łysego.

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 25.01.2018, 23:23

dintre pisze:
25.01.2018, 21:17
Tu macie wszystko
[link]
dintre chłopaku fora ci się p*******, te wypociny xmena to pasują na to forum [link]
ja p******* co za typ
:twisted:

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 25.01.2018, 23:31

Wosp, dni Lodzi, kazda okazja do konfrontacji byla dobra. :) z sentymentem wspominam, jak wszystkie tego typu atrakcje dzialy sie na zatloczonej Piotrkowskiej, scena obowiazkowo przy Mickiewicza. Tlum niesamowity. Teraz wszystko manufaktura....
ŁKS ŁÓDŹ

Tata psychopata
Posty: 38
Rejestracja: 20.03.2016, 23:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Tata psychopata » 25.01.2018, 23:45

Zawilina pisze:
25.01.2018, 19:52
kiedyś na jakiejś stronie były obszerna galeria ze sławetnego pogrmu ŁKSu nad Widzewem przed jakimś meczem repry w Łodźi.i pod ostatnią fotką,na której kilku z ekipy dhw schroniło się na dachu jakiegoś garażu/altany był podpis mniejwięcej : "już niedługo światło dzienne ujrzy film pt. skrzypek na dachu". Ukazał się ten filmik czy na chęciach sie skończyło?
A jak by ktoś miał chwile i chęci to mógłby wrzucić tez te fotki. oddają ducha tamtych czasów. brutalne katowanie,moda (świta mi koleś w swetrze i spodniach od dresu).
Akcja o którą pytasz nie miała miejsca przed meczem reprezentacji w Łodzi.
Był to wjazd na Piątkową zbiórkę Widzewa pod ich stadionem.
Po ucieczce kilku kibiców Widzewa z Chojen schroniło się na dachu jakiejś altany na pobliskiej działce.
Niestety nie wszyscy zdążyli się ewakuować i polała się krew.
W tamtych czasach aktywne osoby z jednej jak i drugiej strony dokładnie się znały i każdy wiedział kto jest kim.

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 26.01.2018, 00:11

Skrzypek na dachu...
ŁKS ŁÓDŹ

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości