www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 23.01.2018, 19:48

W Poznaniu ruskim cieniutki poszło,w******* i ruki wier hehehe.



old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: old school CRBB » 23.01.2018, 20:27

[ quote="rudolf czerwononosy" post_id=1252345 time=1516728679 user_id=82566]
polskie ekipki jaki ponapinane, ale narazie pod ruskim butem hahah
Chwala Rosji !!!!
[/quote]

farmazono-prowokator

Rosjanie to nasi bracia, Rosja to nasz wróg ot taki mały paradoks

polskipodróżnik
Posty: 100
Rejestracja: 15.01.2014, 08:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: polskipodróżnik » 23.01.2018, 21:18

Gladiators1964 pisze:
23.01.2018, 15:58
Masz rację, bardziej miarodajne od starcia pod hala skladami bez swiadkow psow i przypalu jest wasze szczekanie w internecie. Ale jak się zrobiło duża kupę i strach ugial kolana to trzeba nadrobic chociaz wirtualnie. Następnym razem nie uciekaj tylko wyjdź przed ta bande obsrancow to bedzie łatwiej cokolwiek wyjasnic niz zza monitora. A jak Ty naprawdę wierzysz w te bajki o bramkach to dawaj postrachu dyskotek spróbuj przejac ktorakolwiek :-)
A ile ty masz lat pajacu

jeden post
Posty: 30
Rejestracja: 16.01.2018, 21:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jeden post » 23.01.2018, 21:49

Warto wspomniec ze KSGKS ma w zwyczaju rozgrzewac sie na banie liczac ze moze ktos zauważy, tylko po co trenujecie? Jakis czas temu też na Widzew czekaliście rozgrzewka na autostradzie i psy.. Ostatnio to samo, ale co tu zrobic jak Piasta z Jastrzębiem jechalo 2x więcej :/

garos85
Posty: 40
Rejestracja: 06.03.2017, 16:40

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: garos85 » 23.01.2018, 21:52

Nie warto już z nim dyskutować bo dalej będzie szczekał tylko o jednym...no tak to jest jak się niczym innym nie może pochwalić, bez odbioru ;)

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 23.01.2018, 22:51

MBh07 pisze:
20.01.2018, 17:41
Dziewczyny tydzień temu tak huczeliscie ale dziś jaj zabrakło jechać na sparing z swoim ukladowiczami?
jeszcze taka uwaga do Ciebie.....zobaczymy co bedziesz pisał i czy bedziesz taki wyszczekany ..po sobocie i czy bydziesz cos pisal o dziewczynkach ...ale nie o układowiczach..tylko o swoich cipkach ..ewentualnie...

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 23.01.2018, 23:55

Piasta było dwa razy więcej,to by spierdzielali dwa razy prędzej hehehe,chyba że byli ekipą z London,która chciała sprawdzić Spartaka Moskwa.Spartak im odmówił hehehe ale jaja,banda H....a

jeden post
Posty: 30
Rejestracja: 16.01.2018, 21:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jeden post » 24.01.2018, 00:53

Stary Wyjazdowicz pisze:
23.01.2018, 22:51
MBh07 pisze:
20.01.2018, 17:41
Dziewczyny tydzień temu tak huczeliscie ale dziś jaj zabrakło jechać na sparing z swoim ukladowiczami?
jeszcze taka uwaga do Ciebie.....zobaczymy co bedziesz pisał i czy bedziesz taki wyszczekany ..po sobocie i czy bydziesz cos pisal o dziewczynkach ...ale nie o układowiczach..tylko o swoich cipkach ..ewentualnie...
Też będzie rozgrzewka na autostradzie?

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 24.01.2018, 08:28

Skończ Prowokatorze pierdolić o tych Ruskich!!!W Londynie odmówili grila ekipie Piasta Gliwice,a jak Ci wiadomo Piast nie jest nawet w Top 5 w Polsce

plemplem81
Posty: 711
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 24.01.2018, 09:56

Jak wygląda w chwili obecnej sytuacja wszystkich mniejszych ekipek w rejonie Rybnickiego Okręgu Węglowego? Górnik Chwałowice, Rymer Niedobczyce, Górnik Radlin, Górnik Pszów, Naprzód Rydułtowy, KS Żory, Sokół Orzesze, Unia Racibórz... Każda z tych ekipek miała swoje chwile, gdy działała - mniej lub bardziej prężnie. Jednak od bardzo dawna o nich nic nie słyszałem. Na Unii Racibórz to nawet byłem w 2004 roku na meczu - popstrykałem ich fotki - jedyne chyba dostępne w necie. Na Sokole Orzech był inny fotograf TMK - Fasola - też im pstryknął foty... To było jednak wszystko z 10-15 lat temu. Cała epoka w świecie kibiców. Dzieje się tam coś obecnie? Kręcą młyny (oprócz meczów takich jak w Radlinie, gdy grali z Ruchem Chorzów i zebrał się miejscowy fc - mi chodzi stricte tylko o te ekipki wierne lokalnemu klubowi)?
Obrazek

Kadm
Posty: 235
Rejestracja: 19.10.2008, 12:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kadm » 24.01.2018, 10:47

plemplem81 pisze:
24.01.2018, 09:56
Jak wygląda w chwili obecnej sytuacja wszystkich mniejszych ekipek w rejonie Rybnickiego Okręgu Węglowego? Górnik Chwałowice, Rymer Niedobczyce, Górnik Radlin, Górnik Pszów, Naprzód Rydułtowy, KS Żory, Sokół Orzesze..
Piknikowo, czasami jak jest ciekawszy mecz to zbierze się jakaś większa grupa osób, ale tak to wszyscy jeżdżą na Górnik, ROW lub Ruch.
KibicŁKS pisze:A ja mam pytanie. Czy pzpn zmniejszy kare Widzewowi jeżeli zszyją flage i zwroca ja Legii??

P1945G
Posty: 717
Rejestracja: 09.03.2007, 16:48
Lokalizacja: z miasta Gliwickiego Piasta

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: P1945G » 24.01.2018, 17:02

rajmund pisze:
23.01.2018, 23:55
Piasta było dwa razy więcej,to by spierdzielali dwa razy prędzej hehehe,chyba że byli ekipą z London,która chciała sprawdzić Spartaka Moskwa.Spartak im odmówił hehehe ale jaja,banda H....a
rajmund, chuliganie. jestes na prawde juz bardzo nudny w swoich dywagacjach. p********* i p********* az w oczy kole.
gruszeczka na wieczor w kibelku raz, dwa i moze cisnienie zejdzie. Albo niech mama zabierze kabel i bedzie swiety spokoj.
tego Ci zycze.

Kadm
Posty: 235
Rejestracja: 19.10.2008, 12:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kadm » 24.01.2018, 17:19

PeRkun pisze:
24.01.2018, 15:36
Kadm pisze:
24.01.2018, 10:47
plemplem81 pisze:
24.01.2018, 09:56
Jak wygląda w chwili obecnej sytuacja wszystkich mniejszych ekipek w rejonie Rybnickiego Okręgu Węglowego? Górnik Chwałowice, Rymer Niedobczyce, Górnik Radlin, Górnik Pszów, Naprzód Rydułtowy, KS Żory, Sokół Orzesze..
Piknikowo, czasami jak jest ciekawszy mecz to zbierze się jakaś większa grupa osób, ale tak to wszyscy jeżdżą na Górnik, ROW lub Ruch.
Gornik to jezdzi kanalami. Na tych terenach jest sporo tez inny kibicow co nic o nich nie napisales jak Odra W., Gks K.,Gks Jastrzebie. Sa tez stali bywalcy na tych mniejszych Klubach co nie udzielaja sie na tych większych.
W ogóle nie powinienem ci odpowiadać bo jesteś zwykłym forumowym pajacem, ale innych to może zaciekawić.

Górnik Chwałowice jest drużyną z rybnickiej dzielnicy Chwałowice. Ta od zawsze była za ROWem/Górnikiem Zabrze. Nigdy tam nie było kibiców innych drużyn, a nawet jeśli to piknik, o którym nic nie wiadomo.
Rymer Niedobczyce to drużyna z rybnickiej dzielnicy Niedobczyce, tak samo jak w przypadku Chwałowic, tam od zawsze był ROW/KSG. Odry W, Jastrzębia czy innych po prostu nie było i nie ma.
Górnik Radlin to drużyna z Radlina, Radlin to 100% Ruch. Mimo bliskości z Wodzisławiem Śląskim, Odra tam nigdy nic nie znaczyła i nie znaczy.
Górnik Pszów to drużyna z Pszowa, który również jest 100% za Ruchem. Również mimo bliskości z Wodzisławiem, nie można powiedzieć o żadnej zorganizowanej grupie kibiców tego klubu w Pszowie.
Naprzód Rydułtowy to drużyna z Rydułtów, a te są 100% KSG/ROW. Chodzą pogłoski o Ruchu w Rydach, ale działają oni ogólnie jako FC Południe, bo w samym mieście kibiców Ruchu się nie uświadczy.

Pozostałe kluby niech opisze ktoś z tych miast, jedynie mogę jeszcze wspomnieć o Żorach, które są podzielone na KSGKS/ROW i Ruch Chorzów. Pozostałe kluby w Żorach nie znaczą już nic.

Nie ma mowy o Odrze w rybnickich dzielnicach, Radlinie, Rydułtowach czy Pszowie, a GKSu Jastrzębie w tych miastach nie było nigdy. Nie licząc epizodu układu GKSu J. z FC Południe Ruchu.


Oczywiście, mogę się mylić co do Radlina i Pszowa, to powinien potwierdzić ktoś z Ruchu, ale z tego co mi wiadomo, to mam rację.


Stali bywalcy to nadal kibice większych klubów jak Górnik Zabrze, ROW Rybnik, GKS Katowice czy Ruch Chorzów.
KibicŁKS pisze:A ja mam pytanie. Czy pzpn zmniejszy kare Widzewowi jeżeli zszyją flage i zwroca ja Legii??

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: GJ1962 » 24.01.2018, 18:13

Tak "większych klubów jak ROW"...do tego jest w Żorach a nas tam nie ma, masakra co tu się ostatnio wyprawia. Jutro dowiem się że ROW włada całym południowym Śląskiem. Trochę pokory i obiektywizmu. Przyznam jedynie rację że w wyżej wymienionych klubach nasi kibice nie działali i nie działają. Jedyne FC jest w Żorach.

tradizione
Posty: 32
Rejestracja: 10.01.2018, 18:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: tradizione » 24.01.2018, 18:42

Ja mam takie pytanie do kibiców GieKSy, którzy bardziej znają środowisko czeskie ze wzgledu na długą przyjażń z Banikiem.
Ostatnio będąc w Czechach w rejonach Karwiny,Hawierzowa(wiem że to miasta Banika) i Ostrawy spotykając i rozmawiając z nie którymi Czechami, mówili mi że oni są w połowie Czechami i w połowie Polakami, a gdy pytałem czy mają kogoś w rodzinnie Polaka to odpowiadali, że nie? czy wy też z takim czymś spotykacie? Szczerze to troche dziwne. oraz odczułem duża sympatie w tych miastach do Polaków takie coś a'la pro polskość przeciwieństwie gdzie byłem w Pradze lub Libercu.
Czy ta wasza zgoda z Banikiem nie zmieniła po cześci poglądy Czechów do Polaków??

Kadm
Posty: 235
Rejestracja: 19.10.2008, 12:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kadm » 24.01.2018, 18:49

Źle się wyraziłem, chodziło mi o te dzielnice i miasta należące do ROWu i Ruchu.

Mój błąd z Żorami, chodziło mi o to, że aktywność pozostałych klubów na mieście, a nie obecność.
KibicŁKS pisze:A ja mam pytanie. Czy pzpn zmniejszy kare Widzewowi jeżeli zszyją flage i zwroca ja Legii??

Oberschlesien14
Posty: 659
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 24.01.2018, 20:04

tradizione pisze:
24.01.2018, 18:42
Ja mam takie pytanie do kibiców GieKSy, którzy bardziej znają środowisko czeskie ze wzgledu na długą przyjażń z Banikiem.
Ostatnio będąc w Czechach w rejonach Karwiny,Hawierzowa(wiem że to miasta Banika) i Ostrawy spotykając i rozmawiając z nie którymi Czechami, mówili mi że oni są w połowie Czechami i w połowie Polakami, a gdy pytałem czy mają kogoś w rodzinnie Polaka to odpowiadali, że nie? czy wy też z takim czymś spotykacie? Szczerze to troche dziwne. oraz odczułem duża sympatie w tych miastach do Polaków takie coś a'la pro polskość przeciwieństwie gdzie byłem w Pradze lub Libercu.
Czy ta wasza zgoda z Banikiem nie zmieniła po cześci poglądy Czechów do Polaków??
To racja, Czesi z tamtych terenów w sumie podobnie jak i Polacy raczej sympatyzują z sąsiadami. Są też mieszkańcy tych terenów którzy uważają się za Ślązaków.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: hdg » 24.01.2018, 20:08

tradizione pisze:
24.01.2018, 18:42
Ja mam takie pytanie do kibiców GieKSy, którzy bardziej znają środowisko czeskie ze wzgledu na długą przyjażń z Banikiem.
Ostatnio będąc w Czechach w rejonach Karwiny,Hawierzowa(wiem że to miasta Banika) i Ostrawy spotykając i rozmawiając z nie którymi Czechami, mówili mi że oni są w połowie Czechami i w połowie Polakami, a gdy pytałem czy mają kogoś w rodzinnie Polaka to odpowiadali, że nie? czy wy też z takim czymś spotykacie? Szczerze to troche dziwne. oraz odczułem duża sympatie w tych miastach do Polaków takie coś a'la pro polskość przeciwieństwie gdzie byłem w Pradze lub Libercu.
Czy ta wasza zgoda z Banikiem nie zmieniła po cześci poglądy Czechów do Polaków??

Watpię,zeby ta zgoda miała tu cos do rzeczy wśród przeciętnych mieszkańców.Zaolzie,Czeski Śląsk to tereny które należały swego czasu do Polski,tu się mieszały kultury podobnie zresztą jak na GŚ .Zresztą obecna część Ostravy -Slezska Ostrava nazywała sie kiedys Polska Ostrava.
Moim zdaniem to właśnie z tych powodów ludzie czują jakieś sympatie lub antypatie do danego narodu .Ludzie są różni w takich przygranicznych rejonach więc niektórzy tak jak napisałeś czują sie czecho-polakami Inni Slezanami a jescze inni tylko i wyłącznie czechami

krystalicznieczysta2
Posty: 65
Rejestracja: 10.06.2016, 18:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: krystalicznieczysta2 » 24.01.2018, 20:20

tradizione pisze:
24.01.2018, 18:42
Ja mam takie pytanie do kibiców GieKSy, którzy bardziej znają środowisko czeskie ze wzgledu na długą przyjażń z Banikiem.
Ostatnio będąc w Czechach w rejonach Karwiny,Hawierzowa(wiem że to miasta Banika) i Ostrawy spotykając i rozmawiając z nie którymi Czechami, mówili mi że oni są w połowie Czechami i w połowie Polakami, a gdy pytałem czy mają kogoś w rodzinnie Polaka to odpowiadali, że nie? czy wy też z takim czymś spotykacie? Szczerze to troche dziwne. oraz odczułem duża sympatie w tych miastach do Polaków takie coś a'la pro polskość przeciwieństwie gdzie byłem w Pradze lub Libercu.
Czy ta wasza zgoda z Banikiem nie zmieniła po cześci poglądy Czechów do Polaków??
To nie o to chodzi. Oni są Ślązakami Czeskimi (na pewno jakaś część śląskiej części Banika). Ostrava ma dzielnice morawskie i śląskie. To tak jak Bielsko-Biała, gdzie jest część małopolska i część śląska cieszyńskiego, Frydek-Mistek (Morawy/Śląsk Cieszyński).
Może w tej kwestii u nich o to chodzi. Nie zmienia to faktu, że na czeskiej i słowackiej stronie (Orawa czy Zaolzie) dużo było czechizacji, podobnie na SK oraz też zostały rodzinne tematy, że ma się pochodzenie polskie.czeskie, śląskie czy mieszane.
Ogólnie pogranicze czy to czeskie, słowackie jest w dużej mierze w spoko relacjach z Polakami.
Nie dziwi temat, że np. wsiadając w Czeskim Cieszynie do pociągu jest spoko, a jak w okolicach Brna na Prage zmieniają się konduktorzy to już zaczyna się klimat mniej sympatyczny ze strony czeskiej do Polaków. Praga to już zupełnie widoczne w porównaniu z Ostrawą.

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 24.01.2018, 20:42

Prawda w oczy kole.Piszesz Rajmund chuliganie,może masz racje już jestem piernikiem.Pisze to i przypominam bo Wy chcielibyście zapomnieć o tym co Sami żeście napisali niedawno.Strzał w stope hehehe Andersen.Szanuje Naszych największych Wrogów na GŚ,Ruch ekipa porządna,Polonia Bytom mała ale charakterna zawsze z fasonem.Ale Piast Gliwice sory to pozerzy.Stary Piast ok Śpiący,Lechista i Ci Cyganie nie mogli wiele ale zawsze można było sie na nich wjebać i dostać w*******.Sam niewiem po co tu ,czasem pisze hehe.Chodź byście staneli na uszach to pamiętajcie.Na GŚ 1 jest Górnik no i Ruch,potem GKS Katowice 4.Polonia Bytom5(Bielsko,Tychy,ROW,Jastrzębie)no i Wy Piast Gliwice.Taka jest Prawda Z Oderką Wodzisław jesteście porównywalni.Nie pisze już o Zagłębiu S i Chemiku K,Bo to inna bajka dla Was.

P1945G
Posty: 717
Rejestracja: 09.03.2007, 16:48
Lokalizacja: z miasta Gliwickiego Piasta

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: P1945G » 24.01.2018, 20:48

Dzięki za informację rajmund, na prawdę życie mi to zmieniło. Ba, nawet zastanawiam się czy nie zmienić miejsca zamieszkania dzięki Twojej prawdzie.
rajmund pisze:
24.01.2018, 20:42
Sam niewiem po co tu ,czasem pisze hehe
"hehe", to może przestań pisać i ulżyj sobie w cierpieniu. Te prawdy o bandzie c**** znam juz na wylot i powielanie tych sensacji po raz enty nie ma sensu.

BAD BOH
Posty: 12
Rejestracja: 14.09.2017, 23:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: BAD BOH » 25.01.2018, 00:48

rudolf czerwononosy pisze:
24.01.2018, 16:52
matrixx pisze:
24.01.2018, 15:24
Bo zaglądam tu tylko dla HydePark, a nie na cześć "Bydło" co robie? działam wielu organizacjach patriotycznych, wpajanie młodzieży normalnych wartości, czyszczenie ulic z degeneratów antify(bo przecież gangsterzyki z lasu tego nie zrobią bo ważne by sobie dać w ryj bo ten z Zabrza a ci z Chorzowa) itd. Już twój wpis pokazuje kim naprawde jesteś i nie wpierdalajcie się z słowem "kibic patriota" bo nie macie z tym nic wspólnego. Wyniszczanie młodych w Polsce wpierdalając w ich swoje chore gierki, bo zdobywali dla was siano czy ulice byście mogli handlowac scierwem, pewnie antifa też jest wam do tego potrzebna, bo nie raz się słyszało gangsterzyki kontakty z antifa haha. Idzcie sobie pobrać murzynow i smoluchow do ekip, z reszta juz to zrobiliscie co tam wogole u Ahmeda?
Mam nadzieje ze rosyjscy sportowcy jebna was w Rosji i dostaniecie w łeb jak juz było to 4 razy: 2 razy legia, slask i belchatow.
Ruskie rozjebia polaczkow, cyganie i prostytutki swiata.
Jak narazie to tylko ciebie rozpierdala zycie nieudacznika, czy jestes oficjalnym reprezentantem ruskich ekip ? czy masz tylko ciagutki proruskie ?

Misiek88
Posty: 383
Rejestracja: 23.01.2011, 07:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Misiek88 » 25.01.2018, 03:48

plemplem81 pisze:
24.01.2018, 09:56
Jak wygląda w chwili obecnej sytuacja wszystkich mniejszych ekipek w rejonie Rybnickiego Okręgu Węglowego? Górnik Chwałowice, Rymer Niedobczyce, Górnik Radlin, Górnik Pszów, Naprzód Rydułtowy, KS Żory, Sokół Orzesze, Unia Racibórz... Każda z tych ekipek miała swoje chwile, gdy działała - mniej lub bardziej prężnie. Jednak od bardzo dawna o nich nic nie słyszałem. Na Unii Racibórz to nawet byłem w 2004 roku na meczu - popstrykałem ich fotki - jedyne chyba dostępne w necie. Na Sokole Orzech był inny fotograf TMK - Fasola - też im pstryknął foty... To było jednak wszystko z 10-15 lat temu. Cała epoka w świecie kibiców. Dzieje się tam coś obecnie? Kręcą młyny (oprócz meczów takich jak w Radlinie, gdy grali z Ruchem Chorzów i zebrał się miejscowy fc - mi chodzi stricte tylko o te ekipki wierne lokalnemu klubowi)?
Jesienią podczas meczu MKS Lędziny - Unia Racibórz małolaty z Unii traca flage i szaliki.

andi
Posty: 38
Rejestracja: 27.04.2017, 20:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: andi » 25.01.2018, 07:22

Czolem mam pytanie do kogos z Torcidy Piekary gdzies na jakims portalu wyczytalem ze w sierpniu w Piekarach doszlo do starcia z Ruchem .Byla to ustawka czy przypadkowe starcie ?Ruch podaje ze szybko zalatwil sprawe jak to wyglada z Waszej strony .
Bez napinki mozna na privat

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 25.01.2018, 09:09

Piekary ŚL Torcida kontra Niebieskie Piekary to Ruch niema szans wszyscy to wiedzą.A akcji osiedlowych to było dziesiątki,gdy Ruch ma wsparcie i tam gdzieś kogoś wyczają to i czasem wygrywają,taki jest tam klimat.

Pawel 64
Posty: 52
Rejestracja: 26.11.2017, 12:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pawel 64 » 25.01.2018, 09:15

andi pisze:
25.01.2018, 07:22
Czolem mam pytanie do kogos z Torcidy Piekary gdzies na jakims portalu wyczytalem ze w sierpniu w Piekarach doszlo do starcia z Ruchem .Byla to ustawka czy przypadkowe starcie ?Ruch podaje ze szybko zalatwil sprawe jak to wyglada z Waszej strony .
Bez napinki mozna na privat
Jeśli dobrze pamiętam wygrana dla Ruchu .
Ustawione.

snusmumriken
Posty: 47
Rejestracja: 05.10.2017, 07:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: snusmumriken » 25.01.2018, 10:50

Siema. Mały offtopic od tych poważnych spraw kibicowskich. Ciekawy wywiad z TMK nr 4, kwiecień 2017 pod tytułem : "wywiad z fanatykiem GKSu Tychy".
[link]
Historia ruchu kibicowskiego w Tychach -->
http://www37.zippyshare.com/v/Rr4Q2IDK/file.html

Wrungpiast
Posty: 2
Rejestracja: 24.01.2018, 20:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wrungpiast » 25.01.2018, 11:05

P1945G - prosimy tego użytkownika nie brać na poważnie. Jest to osoba która nie ma nic do powiedzenia.
Zniża się do poziomu zaboli wdaje się w niepotrzebne dyskusje. Bez odbioru.

supertorca
Posty: 68
Rejestracja: 16.09.2008, 09:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: supertorca » 25.01.2018, 15:21

Wrungpiast pisze:
25.01.2018, 11:05
P1945G - prosimy tego użytkownika nie brać na poważnie. Jest to osoba która nie ma nic do powiedzenia.
Zniża się do poziomu zaboli wdaje się w niepotrzebne dyskusje. Bez odbioru.
A kim ty jesteś. Kto jest w temacie i potrafi czytać ze zrozumieniem to nie ma problemu w odróżnieniu postów zwykłych placków od tych co mają coś ciekawego do napisania.
Chłopie cofnij się do środy i nie wracaj.
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

Proof
Posty: 612
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Proof » 25.01.2018, 17:19

rudolf czerwononosy pisze:
25.01.2018, 16:40
BAD BOH pisze:
25.01.2018, 00:48
Jak narazie to tylko ciebie rozpierdala zycie nieudacznika, czy jestes oficjalnym reprezentantem ruskich ekip ? czy masz tylko ciagutki proruskie ?
Idzcie sobie porobić z cała Europą zgody obsrance polskie, moze pepiki wam pomoga hahaha
A nie udacznika to jestescie wy cygany Europy wszedzie was pełno...
Macie koedzy Legii "Szkoła" - https://www.youtube.com/watch?v=NMYfrFa2vf8
"obsrance polskie" wiesz czytam rożne europejskie fora o tematyce ultras czy to z zachodu czy bałkany nawet twoich niezwyciezonych ruskich czytam i w kazdym takim forum czytam to samo Legia najlepsi ultrasi w Europie Lech najlepsza Banda czy POLSKA obok ruskich najlepsze ekipy wchodze pozniej tutaj na forum i czytam takiego pajaca i nie wiem co myśleć .... musiałeś dostać w******* na stadionie jak dziubales slonecznik i teraz się "mścisz"? na tym forum czy o c*** ci chodzi pajacu?

WL_Ursynow
Posty: 5
Rejestracja: 22.01.2018, 13:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: WL_Ursynow » 25.01.2018, 17:33

rudolf czerwononosy pisze:
25.01.2018, 16:40
BAD BOH pisze:
25.01.2018, 00:48
Jak narazie to tylko ciebie rozpierdala zycie nieudacznika, czy jestes oficjalnym reprezentantem ruskich ekip ? czy masz tylko ciagutki proruskie ?
Idzcie sobie porobić z cała Europą zgody obsrance polskie, moze pepiki wam pomoga hahaha
A nie udacznika to jestescie wy cygany Europy wszedzie was pełno...
Macie koedzy Legii "Szkoła" - https://www.youtube.com/watch?v=NMYfrFa2vf8

Przecież gość jest tak czytelny jak czarny napis na żółtym tle..
[link]

P1945G
Posty: 717
Rejestracja: 09.03.2007, 16:48
Lokalizacja: z miasta Gliwickiego Piasta

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: P1945G » 25.01.2018, 17:48

Wrungpiast pisze:
25.01.2018, 11:05
P1945G - prosimy tego użytkownika nie brać na poważnie. Jest to osoba która nie ma nic do powiedzenia.
Zniża się do poziomu zaboli wdaje się w niepotrzebne dyskusje. Bez odbioru.
słucham ? :))))

Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Suczysko » 25.01.2018, 17:54

matrixx pisze:
24.01.2018, 15:24
Hollatyaboy1948 pisze:
23.01.2018, 14:50
jak to forum dla bydła jak twierdzisz wielki patrioto która nic dla kraju nie zrobiła to zadam Ci dwa pytania - co ty robisz na tym forum ? i drugie pytanie co Ty zrobiłeś dla tego wspaniałego kraju ze wspaniałym rządem ? :D
Bo zaglądam tu tylko dla HydePark, a nie na cześć "Bydło" co robie? działam wielu organizacjach patriotycznych, wpajanie młodzieży normalnych wartości, czyszczenie ulic z degeneratów antify(bo przecież gangsterzyki z lasu tego nie zrobią bo ważne by sobie dać w ryj bo ten z Zabrza a ci z Chorzowa) itd. Już twój wpis pokazuje kim naprawde jesteś i nie wpierdalajcie się z słowem "kibic patriota" bo nie macie z tym nic wspólnego. Wyniszczanie młodych w Polsce wpierdalając w ich swoje chore gierki, bo zdobywali dla was siano czy ulice byście mogli handlowac scierwem, pewnie antifa też jest wam do tego potrzebna, bo nie raz się słyszało gangsterzyki kontakty z antifa haha. Idzcie sobie pobrać murzynow i smoluchow do ekip, z reszta juz to zrobiliscie co tam wogole u Ahmeda?
Mam nadzieje ze rosyjscy sportowcy jebna was w Rosji i dostaniecie w łeb jak juz było to 4 razy: 2 razy legia, slask i belchatow.
A zapomniałeś 3 turnieje TFC i 3 wpierdole ekip radzieckich od każdej naszej? Jakoś ta ruska propagandka co tu się tak ochoczo i soczyscie o rusakach wypisuje nigdy nie wpsomni o w/w konfrontacjach.

CopA.C.A.B.ana
Posty: 275
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 25.01.2018, 17:59

Nie możecie po prostu olewać kurwisk typu rudolf? Przecież ten zjeb multikontowiec tylko czeka aż mu ktoś odpisze. Pierdolcie takich baranów to po jakimś czasie pójdą w pizdu.
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

KaeS
Posty: 51
Rejestracja: 30.04.2007, 16:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KaeS » 25.01.2018, 19:58

Kadm pisze:
24.01.2018, 17:19

Naprzód Rydułtowy to drużyna z Rydułtów, a te są 100% KSG/ROW. Chodzą pogłoski o Ruchu w Rydach, ale działają oni ogólnie jako FC Południe, bo w samym mieście kibiców Ruchu się nie uświadczy.

Nie ma mowy o Odrze w rybnickich dzielnicach, Radlinie, Rydułtowach czy Pszowie, a GKSu Jastrzębie w tych miastach nie było nigdy. Nie licząc epizodu układu GKSu J. z FC Południe Ruchu.
A nie było czasem kiedyś tak, że Rydułtowy zanim zostały FC Górnika jeździły na Jastrzębie? Mam tu na myśli baaaardzo stare czasy (jak na średnią wieku tego forum). Pytam, bo kiedyś takie coś usłyszałem.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nrth » 26.01.2018, 07:49

Doskwiera ci ruro ten malutki Kraj u boku. Prawda?
za kim jestes?

LPJ
Posty: 119
Rejestracja: 17.01.2009, 16:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LPJ » 26.01.2018, 09:22

rudolf czerwononosy pisze:
26.01.2018, 02:44
Lech od Music Hall w Finlandii
ale że co Lech od MH? :) twoje tanie prowokacje wywołują jedynie śmiech więc się nie produkuj gamoniu.

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: halodrol » 26.01.2018, 09:31

To jest nowe wcielenie tego gościa (bobrowy staw?) który w każdym poście tak napierdalał na Polskę i Polaków i polskie ekipy.
Jak dla mnie lewacki prowokator.

JaTrenujęATy?
Posty: 12
Rejestracja: 26.07.2016, 16:40

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: JaTrenujęATy? » 26.01.2018, 10:13

rudolf czerwononosy pisze:
26.01.2018, 02:44
Proof pisze:
25.01.2018, 17:19
"obsrance polskie" wiesz czytam rożne europejskie fora o tematyce ultras czy to z zachodu czy bałkany nawet twoich niezwyciezonych ruskich czytam i w kazdym takim forum czytam to samo Legia najlepsi ultrasi w Europie Lech najlepsza Banda czy POLSKA obok ruskich najlepsze ekipy wchodze pozniej tutaj na forum i czytam takiego pajaca i nie wiem co myśleć .... musiałeś dostać w******* na stadionie jak dziubales slonecznik i teraz się "mścisz"? na tym forum czy o c*** ci chodzi pajacu?

Jak to jest jaranie się forumowymi dziecmi? wiesz w ekipach inne ma sie zdanie... Bałkany to piękno ultras anie jakaś śmieszna legia a banda Lech najlepsza uciekajaca przed Delije, az do dzis ekipa Delije ma z tego beke.
WL_Ursynow pisze:
25.01.2018, 17:33
Przecież gość jest tak czytelny jak czarny napis na żółtym tle..
[link]
Za dużo Macierewicza.
Suczysko pisze:
25.01.2018, 17:54
A zapomniałeś 3 turnieje TFC i 3 wpierdole ekip radzieckich od każdej naszej? Jakoś ta ruska propagandka co tu się tak ochoczo i soczyscie o rusakach wypisuje nigdy nie wpsomni o w/w konfrontacjach.
A co ty porównujesz jakieś śmieszne turnieje TFC a po drugie nie 3 tylko 2.
CSKA Moskwa - GKS Belchatow 10x10 wygrana CSKA
CSKA Moskwa - Slask Wroclaw 30x30 wygrana CSKA
Spartak Moskwa - Legia 63x63 wygrana Spartaka
To sobie możesz porównać a nie śmieszne TFC, gdzie ruskie ekipy nawet tego na poważnie nie brały.
Legia w******* w Rzymie od Bandy Boksera (bardzo zataili sobie ten fakt), Lech od Music Hall w Finlandii
latający Gladiators(śmieszna ekipka ROWu zajebała nazwe ekipy od Spartaka, nawet własniej nie potrafią wymyśleć) po Polsce i wszyscy pełne gacie. polaki pod ruskim butem i to bardzo mocno.
Rudolf, chujozo, pisz cyrlicą. Jako spragniony fan ruskich kiełbas, powinieneś wyrzec się polskości i.. polskiego alfabetu.

Proof
Posty: 612
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Proof » 26.01.2018, 11:37

rudolf czerwononosy pisze:
26.01.2018, 02:44
Proof pisze:
25.01.2018, 17:19
"obsrance polskie" wiesz czytam rożne europejskie fora o tematyce ultras czy to z zachodu czy bałkany nawet twoich niezwyciezonych ruskich czytam i w kazdym takim forum czytam to samo Legia najlepsi ultrasi w Europie Lech najlepsza Banda czy POLSKA obok ruskich najlepsze ekipy wchodze pozniej tutaj na forum i czytam takiego pajaca i nie wiem co myśleć .... musiałeś dostać w******* na stadionie jak dziubales slonecznik i teraz się "mścisz"? na tym forum czy o c*** ci chodzi pajacu?
Jak to jest jaranie się forumowymi dziecmi? wiesz w ekipach inne ma sie zdanie... Bałkany to piękno ultras anie jakaś śmieszna legia a banda Lech najlepsza uciekajaca przed Delije, az do dzis ekipa Delije ma z tego beke.
WL_Ursynow pisze:
25.01.2018, 17:33
Przecież gość jest tak czytelny jak czarny napis na żółtym tle..
[link]
Za dużo Macierewicza.
Suczysko pisze:
25.01.2018, 17:54
A zapomniałeś 3 turnieje TFC i 3 wpierdole ekip radzieckich od każdej naszej? Jakoś ta ruska propagandka co tu się tak ochoczo i soczyscie o rusakach wypisuje nigdy nie wpsomni o w/w konfrontacjach.
A co ty porównujesz jakieś śmieszne turnieje TFC a po drugie nie 3 tylko 2.
CSKA Moskwa - GKS Belchatow 10x10 wygrana CSKA
CSKA Moskwa - Slask Wroclaw 30x30 wygrana CSKA
Spartak Moskwa - Legia 63x63 wygrana Spartaka
To sobie możesz porównać a nie śmieszne TFC, gdzie ruskie ekipy nawet tego na poważnie nie brały.
Legia w******* w Rzymie od Bandy Boksera (bardzo zataili sobie ten fakt), Lech od Music Hall w Finlandii
latający Gladiators(śmieszna ekipka ROWu zajebała nazwe ekipy od Spartaka, nawet własniej nie potrafią wymyśleć) po Polsce i wszyscy pełne gacie. polaki pod ruskim butem i to bardzo mocno.

na tfc brały udzial ekipy chuligańskie a nie byle kto więc czemu ma się to nie liczyć ? bo dostali ostry w*******? to po pierwsze po 2 czym ma się twoim zdaniem podniecac to dejle jak obsrane wybiegło ze sprzętem a Lech na gołe łapy? więc masz racje mają na pewno z tego beke. Po za tym to Ruskie zaczeli papugować naszą scene nie my ich , sami nawet przyznają w licznych wywiadach twoi rosyjscy celebryci że np walki w lesie wzieli od Polskich ekip , to oni na swoich smiesznych VK śledzą wszystko co sie u nas dzieje nie na odwrót.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: winston i 528 gości